UM 2021

Arrangert av: Trondheim Friidrett, Ranheim IL friidrett og Nidelv IL friidrett

03.09.2021 - 05.09.2021


Gjensidige UM Friidrett05.09.2021
 
G-15 2000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 189 Kristian BrĂĽthen Børve Gui Sportsklubb 5,29,21 1161
2 325 HĂĽkon Moe Berg KyrksĂŚterøra IL 5,30,81 1153
3 418 Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 5,31,79 1149
4 585 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 5,33,07 1143
5 93 HĂĽkon Fleischer Eiker-Kvikk, IF 5,52,18 1057
6 458 Olav Fugelsøy Rindal IL 5,57,48 1033
7 549 Magnus Bøen Hope Spirit Friidrettsklubb 6,00,34 1020
8 464 Jens Kristian Samuelsen Rjukan Idrettslag 6,00,68 1019
9 248 Emil Harestad Idrettslaget Skjalg 6,09,81 978
10 197 Jonas Lidahl Lillejordet Hamar IL 6,11,02 972
11 518 Kristian Eilefstjønn Berntzen Seljord Idrettslag 6,13,64 961
12 539 Dennis Bergstrøm-Bendixen Sørild FIK 6,14,24 958
13 178 Nicolai Holdhus Gneist,IL 6,16,88 946
14 49 Eirik Nitter Bremnes IL 6,20,43 930
15 341 Ludvik Elenus Almli-Solheim Løken IL 6,23,10 918
16 304 Christoffer Da Silva VamrĂĽk Jotun IL 6,24,45 912
17 620 Eirik Alvik Tyrving IL 6,25,56 907
18 361 Skjalg Kongssund Moelven IL 6,26,09 905
19 574 Alf HĂĽvard BrĂĽten Stensø Strindheim il 6,37,84 852
20 373 Tobias Berg Utaker Moss IL 6,41,55 835
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200m, Finale Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 619 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 23,10 1076
2 188 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 23,25 1063
3 484 Eskild Gjesdal Hillesund Sandnes IL 23,32 1057
4 343 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag 23,74 1022
5 206 Peter Olav Pilskog Bitocchi Hareid IL 23,77 1019
6 169 Sjur Grung Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 23,80 1017
7 546 Ervin Kavara Berg Sortland Friidrettsklubb 24,68 942
  332 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF DNS 0
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 568 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 15,92 1018
 
15,2215,7915,92xxx
2 524 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 13,35 883
 
12,6012,78x13,0112,4913,35
3 358 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 12,82 851
 
12,4712,8211,25x11,8612,60
4 449 Sverre Ranes Olstad Ranheim IL 12,68 842
 
11,9411,8911,2712,6812,3110,95
5 292 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 12,65 841
 
12,2412,3812,3912,6512,1412,17
6 313 Daniel Winther Sandnes Kristiansands IF 12,38 824
 
12,3412,3812,1712,0312,2812,00
7 434 Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik Ranheim IL 9,99 546
 
9,999,608,919,609,73x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200m, Finale Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 562 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 21,82 1142
2 480 Alexander Skrede Sandnes IL 22,19 1111
3 182 Sindre Strønstad-løseth Gneist,IL 22,66 1071
4 500 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 23,14 1030
5 491 Jonas Fjordholm Sandnes IL 23,38 1010
6 628 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 23,58 993
7 636 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 23,68 984
8 264 Birk Alexander Arvola IK Hind 23,72 981
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 392 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 8,31,79 1108
2 671 Nikolai Solum Vidar, Sportsklubben 8,37,32 1093
3 591 Lars Lystad Svorkdal Svorkmo N.O.I. 8,42,75 1078
4 622 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 8,45,08 1072
5 295 Ole Daniel Prigge IL Nybrott 9,01,92 1027
6 160 Lars Horten Jordet Friidrettsklubben Ren-Eng 9,02,97 1024
7 18 Markus Enes Heggøy Ask Friidrett 9,03,52 1022
8 391 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 9,04,87 1019
9 54 Adrian Stene Olsen BUL, IL i 9,05,15 1018
10 290 Lars Wold Møller IL Koll 9,17,15 986
11 443 Oliver Sund Ranheim IL 9,21,98 973
12 143 Aksel Bjørkhaug Førde IL 9,23,12 969
13 12 Johannes Sture Ask Friidrett 9,25,31 964
14 191 Lion Wijman Frenay Halden IL 9,31,37 947
15 394 Tobias Finstad Mandt Nittedal IL 9,33,71 941
16 420 Noah Birkeland Raknes Osterøy IL 9,37,28 931
17 527 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 9,40,11 924
18 170 Syver Rusten Dalen Gausdal Friidrettsklubb 9,43,06 916
19 301 Kristoffer Sandal Jølster IL 9,44,14 913
  663 Sigurd Egeland Valseth Verdal Friidrettsklubb DNF 0
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 609 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 6,80 1080
 
-0,80,00,0 +0,40,0
6,646,806,56x6,476,75
2 636 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 6,61 1042
 
0,00,00,00,0  
6,224,876,426,61xx
3 562 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 6,52 1024
 
-1,0-0,40,00,0  
6,526,316,506,45--
4 455 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 6,10 940
 
0,0-1,9-0,9-0,90,00,0
5,395,595,825,866,026,10
5 674 Linus August Rygh Viking, TIF 5,96 912
 
-1,1-0,4    
5,785,96xxxx
6 486 HĂĽvard Haugen Sandnes IL 5,83 886
 
-1,7-0,9-0,50,0 0,0
5,635,305,505,65x5,83
7 628 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 5,81 882
 
0,0 -0,2   
5,81x5,79---
8 505 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 5,79 878
 
0,0-1,2 -1,0  
5,755,35x5,79xx
9 196 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 5,51 822
 
0,0-0,8    
5,515,26x   
10 67 Thai Drager BUL, IL i 5,33 786
 
 +0,1    
x5,33x   
11 536 Waldemar Knygh-Rossdal Sømna IL 5,18 756
 
 -1,3-0,6   
x5,184,96   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 200m, Finale Vind: -0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 186 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 22,67 1028
2 372 Oliver Tollefsen Moss IL 22,74 1022
3 517 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 22,91 1007
4 566 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 23,15 987
5 174 Filip Holdhus Gneist,IL 23,28 976
6 162 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 23,52 955
7 538 Andreas Solheim Sollid Sørild FIK 23,73 937
8 63 Sean Karl Bloom BUL, IL i 23,90 923
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 136 Phillip Morken FIL AKS-77 1,54,81 1048
2 675 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 1,57,04 1008
3 303 August Da Silva Sveen Jotun IL 1,57,77 995
4 440 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 1,59,00 973
5 450 Torjus Ingdal Ranheim IL 2,00,47 946
6 645 Erlend Magnus Homble Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,01,00 937
7 632 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,01,56 926
8 179 Noah Spjeld Martinsen Gneist,IL 2,12,76 725
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 586 Sander Oppen Sturla IF 4,40 1059
 
4,20
o
4,30
xo
4,40
o
4,50
xx-
2 118 Sebastian Røed Hovland Fana IL 4,40 1059
 
4,00
xxo
4,20
o
4,30
xo
4,40
xo
4,50
xxx
3 579 Petter Nikolai Kaus Irgens Strindheim il 2,60 268
 
2,40
o
2,60
o
2,80
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 200m, Finale Vind: +0.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 289 Kenny Emi Tijani-Ajayi IL Koll 21,47 1087
2 490 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 21,61 1075
3 175 Herman Ellingsen Gneist,IL 21,96 1045
4 86 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 22,48 1001
5 383 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 22,91 965
6 166 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 23,00 957
7 419 Magnus Reigstad Osterøy IL 23,07 951
8 644 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 23,17 943
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1
1 322 Tore Marius Engebretsen Tøfte Kristiansands IF 1,59,71 897
2 261 Vetle Farbu-Solbakken Idrettslaget Skjalg 2,00,83 877
3 364 Johannes Bredesen Øvereng Mosjøen IL 2,01,88 858
4 156 Torstein Olai Leiren Mastervik FRI IL 2,02,61 845
5 35 Mathias Lillehagen Aure IL 2,02,64 844
6 476 Tobias Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 2,02,92 839
7 580 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 2,03,64 826
8 15 Kristoffer Johnson Ask Friidrett 2,03,76 824
9 617 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 2,05,13 799
10 428 Sigurd Nilsen Rana Friidrettsklubb 2,11,40 686
  548 Tobias Holdø Skog Sortland Friidrettsklubb DNF 0
Heat: 2
1 158 Esten Hansen-Møllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 1,52,93 1019
2 672 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 1,54,42 992
3 442 Ole Sivert Røyrhus Ranheim IL 1,55,06 980
4 273 Tobias Johansen IK Hind 1,56,78 949
5 184 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 1,57,49 937
6 513 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 1,57,64 934
7 250 Johannes Dalland Idrettslaget Skjalg 1,57,93 929
8 395 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 1,58,76 914
9 69 Aleksander Børstad Simonsen BUL-Tromsø, Friidrett 1,59,02 909
10 13 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 2,00,59 881
  323 Tobias Uttakleiv Frantzen KvĂŚfjord Idrettslag DNF 0
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 158 Esten Hansen-Møllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 1,52,93
2 672 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 1,54,42
3 442 Ole Sivert Røyrhus Ranheim IL 1,55,06
4 273 Tobias Johansen IK Hind 1,56,78
5 184 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 1,57,49
6 513 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 1,57,64
7 250 Johannes Dalland Idrettslaget Skjalg 1,57,93
8 395 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 1,58,76
9 69 Aleksander Børstad Simonsen BUL-Tromsø, Friidrett 1,59,02
10 322 Tore Marius Engebretsen Tøfte Kristiansands IF 1,59,71
11 13 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 2,00,59
12 261 Vetle Farbu-Solbakken Idrettslaget Skjalg 2,00,83
13 364 Johannes Bredesen Øvereng Mosjøen IL 2,01,88
14 156 Torstein Olai Leiren Mastervik FRI IL 2,02,61
15 35 Mathias Lillehagen Aure IL 2,02,64
16 476 Tobias Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 2,02,92
17 580 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 2,03,64
18 15 Kristoffer Johnson Ask Friidrett 2,03,76
19 617 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 2,05,13
20 428 Sigurd Nilsen Rana Friidrettsklubb 2,11,40
  323 Tobias Uttakleiv Frantzen KvĂŚfjord Idrettslag DNF
  548 Tobias Holdø Skog Sortland Friidrettsklubb DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Diskos (1,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 411 Steffen Melheim Olden IL 53,63 1073
 
53,63xx53,1951,9352,82
2 9 Erlend Bergfjord NĂŚss Ask Friidrett 47,78 994
 
47,33xxxx47,78
3 422 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL 41,45 836
 
40,6441,35x40,9040,8941,45
4 569 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 35,62 621
 
x31,6235,6231,73xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 282 Abraham Sandvin Vogelsang IL Koll 2,01 1014
 
1,70
-
1,75
-
1,80
-
1,83
-
1,86
-
1,89
-
1,92
xxo
1,97
xxo
2,01
o
2,06
xxx
2 114 Mathias Myrmel HerdlevĂŚr Fana IL 1,80 867
 
1,70
o
1,75
o
1,80
o
1,83
xxx
3 2 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 1,80 867
 
1,70
o
1,75
o
1,80
xo
1,83
xxx
4 288 Jørgen Bergh IL Koll 1,75 832
 
1,70
o
1,75
o
1,80
xxx
5 142 Marius Torbjørnsen Fitjar IL 1,75 832
 
1,70
o
1,75
xo
1,80
xxx
5 541 Jonathan Askeland Sørild FIK 1,75 832
 
1,70
o
1,75
xo
1,80
xxx
  44 August Larem Svare Bodø Friidrettsklubb NM 0
 
1,70
-
1,75
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 2000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 512 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 6,13,71 1129
2 661 Alma Eir Kolberg Hakonardottir Verdal Friidrettsklubb 6,20,58 1101
3 335 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 6,29,72 1065
4 80 Marie Wollan Benum ByĂĽsen IL 6,34,06 1047
5 507 Astrid Bakkevik Finnestad Sarpsborg IL 6,36,08 1039
6 201 Sina Hallem Andersen Hamar IL 6,36,18 1039
7 489 Ingrid Ingebrigtsen Sandnes IL 6,37,19 1035
8 363 Elise Bredesen Øvereng Mosjøen IL 6,54,32 966
9 70 Astrid Elida Vaeng Bernhardsen BUL-Tromsø, Friidrett 7,06,56 917
10 384 Manda Nordhus Thuv Nesodden IF 7,14,19 887
11 514 Vilde Fredriksen Sarpsborg IL 7,34,65 805
  587 Tuva Kylland Sturla IF DNF 0
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200m, Finale Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 202 Borghild Oline Holstad Hareid IL 25,81 1053
2 251 Line Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 26,20 1023
3 7 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 26,44 1004
4 496 Victoria Sørland Sandnes IL 26,56 995
5 472 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,58 993
6 19 Mina Sofie Rong Hostad Ask Friidrett 27,02 959
7 556 Mari Skraastad Stadsbygd IL 27,15 949
8 137 Serine Brakstad FIL AKS-77 27,46 925
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 309 Mali Halldorsson Kongsvinger IL Friidrett 12,60 1036
 
11,4812,0412,3712,4912,6012,36
2 386 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 12,00 1018
 
12,00xxx11,07x
3 528 Julie Lie Karlberg Snøgg Friidrett 10,75 961
 
9,949,7110,7510,349,9810,07
4 573 Mathilde Alfarnes Amundsen Stord IL (Allianseidrettslag) 10,10 922
 
9,549,669,609,26x10,10
5 82 Birte Skeide SĂŚtre Dimna IL 10,03 917
 
10,039,959,30x8,969,61
6 499 Patricija Luiza Kibalcica Sandnessjøen IL 9,96 913
 
8,739,479,059,329,969,46
7 366 Hannah Johannessen Moss IL 9,85 907
 
9,759,399,85x9,659,59
8 46 Eiril Hermansen Fagerli Botne SK 9,02 851
 
8,308,368,81x9,02x
9 212 Ingrid Krutnes Hattfjelldal IL 7,25 638
 
xx7,25   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200m, Finale Vind: -0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 92 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 25,07 1084
2 483 Elise Eikeland Sandnes IL 25,73 1032
3 493 Selma Ims Sandnes IL 25,80 1027
4 390 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 26,13 1001
5 600 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 26,32 986
6 670 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 26,50 972
7 275 Emilie Engelbrektson IL Brodd 26,93 939
8 349 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag 27,01 932
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 6 Amalie Melby Arnesen Ask Friidrett 10,44,35 955
2 388 Ida Madeleine Fuglset Nittedal IL 10,47,38 948
3 367 Hedda Storejorde Folland Moss IL 10,48,76 945
4 510 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 11,02,71 913
5 221 Hedda Børø Opsøen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 11,05,98 905
6 14 Julia Varsi Ask Friidrett 11,06,20 905
7 21 Pia Norheim Ask Friidrett 11,10,58 895
8 477 Anne-Grete L Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 11,12,60 890
9 314 Eva Friestad Kristiansands IF 11,22,36 868
10 257 Sunniva Langseth Wikre Idrettslaget Skjalg 11,30,56 849
11 244 Ane Bakstad Andreassen Idrettslaget Skjalg 11,57,33 787
12 357 Marte Skorta Modum Friidrettsklubb 13,39,80 551
  258 Thea Bjorland Idrettslaget Skjalg DNF 0
  589 Dordi Forseth Sunndal Il Friidrett DNF 0
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 481 Andrea Igeltjørn Lyngholm Sandnes IL 5,11 924
 
0,0+0,10,0+0,20,0 
2,975,113,713,354,92x
2 266 Elena Harumi Tovik IK Hind 4,96 892
 
0,0 +0,8   
4,96x4,93xxx
3 100 Sunniva Bakkene Myhre Fagernes IL 4,95 890
 
0,0  +0,5 +0,9
4,69xx4,84x4,95
4 101 Sunniva Fjeld Fagernes IL 4,91 882
 
0,0+0,8+0,8+1,80,0 
4,774,734,614,914,86x
5 131 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 4,88 876
 
0,0+1,0+1,0+2,0+0,7 
4,544,554,884,704,88x
6 349 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag 4,88 876
 
0,0 0,0 +1,0+0,4
4,79x4,88x4,754,87
7 321 Tora Ugland Damsgaard Kristiansands IF 4,81 861
 
+0,2+1,1+0,8+0,6+0,8+1,0
4,504,674,814,494,664,49
8 269 Kaia Langvand Moe IK Hind 4,51 798
 
0,0+1,0+0,6+0,8 +1,2
4,454,394,224,33x4,51
  105 Frida SĂŚtrum Fana IL nm 0
 
---   
  600 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb nm 0
 
---   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 200m, Finale Vind: -0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 441 Nora Aune Ranheim IL 25,02 1068
2 534 Iselin Evensen Sømna IL 25,72 1014
3 234 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 26,10 984
4 287 Isabella Alida Indrebø IL Koll 26,19 977
5 218 Anna Kolstø Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 26,85 925
6 578 Nora Berg Fiske Strindheim il 27,37 885
7 187 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 27,41 882
8 163 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 27,47 877
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 604 Leona Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 2,14,99 985
2 421 Nora Bergan Osterøy IL 2,15,00 985
3 660 Thea Charlotte Knutsen Varegg Fleridrett 2,15,75 973
4 389 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,19,37 919
5 597 Anisa Buras Tjalve, IK 2,27,05 804
6 552 Amalie Hellesvik Fenstad Stadsbygd IL 2,27,48 797
7 677 Nora Sommer Strindheim il 2,37,96 640
  511 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL DNS 0
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 88 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 3,10 960
 
2,70
o
2,90
xo
3,00
o
3,10
o
3,22
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 200m, Finale Vind: -0.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 98 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 25,17 1029
2 634 Miranda Lauvstad Tyrving IL 25,34 1016
3 338 Malin Furuhaug Lillehammer IF 25,89 973
4 16 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 26,09 957
5 430 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 26,20 949
6 129 Mille Eide Nyhus FIK Orion 26,29 942
7 446 Sanna Johnsen MøkkelgĂĽrd Ranheim IL 26,41 932
8 473 Elisabella Hjelpdahl Runar, IL 26,67 912
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 159 Ingeborg ØstgĂĽrd Friidrettsklubben Ren-Eng 2,09,86 1039
2 447 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 2,10,04 1036
3 637 Sigrid Alvik Tyrving IL 2,13,33 987
4 239 Ingrid KilvĂŚr Nilssen Herøy IL 2,14,71 966
5 78 Tone Lise Pedersen BUL-Tromsø, Friidrett 2,18,13 915
6 240 Hedda Leirvik Hommelvik IL 2,18,53 909
7 396 Vilde Martinsen Nittedal IL 2,21,25 868
8 225 Kristine Alne Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 2,22,68 847
9 684 Iris Agatha Engeness IL Koll 2,23,00 842
10 613 Hanna Hagevik Bakke Trysil IL 2,23,37 836
11 330 Siri Gamst Glittenberg LaksevĂĽg TIL 2,25,70 802
12 283 Anna Mathilde Blegen IL Koll 2,26,03 797
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 47 Lotta Flatum Brandbu IF 49,14 1092
 
44,73x45,0448,8045,5449,14
2 424 Emelia TveitĂĽ Otra IL 38,00 850
 
38,00x37,1235,9237,3336,20
3 567 Helle Margrethe Aspaas Stjørdal Friidrettsklubb 37,42 832
 
32,7331,7837,4233,78x37,37
4 605 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 31,31 556
 
28,7031,2131,31xx27,85
5 133 Anna Leonora Isdal Dolmen FIL AKS-77 30,16 487
 
29,4729,9130,1624,6429,3328,70
6 30 Tora Pedersen Bergan Asker Sk. Friidrett 29,36 439
 
x29,3229,3628,31xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 544 Madelen Haaheim Sveinungsen Sørild FIK 1,69 992
 
1,60
o
1,63
o
1,66
o
1,69
o
1,72
xxx
2 230 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 1,66 970
 
1,55
xxo
1,60
xo
1,63
xxo
1,66
xxo
1,69
xxx
3 598 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 1,45 812
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS