UM 2021

Arrangert av: Trondheim Friidrett, Ranheim IL friidrett og Nidelv IL friidrett

03.09.2021 - 05.09.2021


Gjensidige UM Friidrett03.09.2021
 
G-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.2
1 332 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 11,58 Q 1062
2 484 Eskild Gjesdal Hillesund Sandnes IL 11,68 Q 1045
3 169 Sjur Grung Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 11,79 q 1027
4 504 Sander Skarre Lindseth Sandvin, IL 12,23 952
5 24 Sigve Jørgensen Lillebø Ask Friidrett 12,31 938
6 50 Sander Havn Turøy Bremnes IL 12,35 932
7 265 Christoffer Nicolai Torbergsen IK Hind 13,19 789
Heat: 2 Vind: +0.7
1 619 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 11,38 Q 1096
2 188 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 11,57 Q 1064
3 398 Athish Ganeshalingam Norna-Salhus IL 12,14 q 967
4 546 Ervin Kavara Berg Sortland Friidrettsklubb 12,15 966
5 260 Tobi Kees van Merkensteijn Idrettslaget Skjalg 12,27 945
6 678 Jørgen BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,27 945
7 33 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 12,72 869
Heat: 3 Vind: +1.3
1 343 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag 11,66 Q 1049
2 380 David-Thierry Ekhaug Dramstad Nesodden IF 12,04 Q 984
3 545 Eilif AndrĂŠ Solberg Sortland Friidrettsklubb 12,17 962
4 52 Steffen Tjensvoll Hollund Bremnes IL 12,42 920
5 206 Peter Olav Pilskog Bitocchi Hareid IL 12,67 877
  658 Rayan Niven Rangassamy VĂĽg, IK DQ:R162,8 0
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.1
1 619 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 11,23 1122
2 332 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 11,50 1076
3 343 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag 11,51 1074
4 188 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 11,56 1066
5 484 Eskild Gjesdal Hillesund Sandnes IL 11,61 1057
6 169 Sjur Grung Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 11,85 1017
7 380 David-Thierry Ekhaug Dramstad Nesodden IF 11,89 1010
8 398 Athish Ganeshalingam Norna-Salhus IL 12,14 967
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 585 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 4,24,84 1127
2 559 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 4,29,37 1102
3 178 Nicolai Holdhus Gneist,IL 4,52,42 975
4 620 Eirik Alvik Tyrving IL 5,04,79 907
5 526 Matteus Fossum Skogn IL 5,15,25 850
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1
1 188 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 42,62 1017
2 551 Aleksander Berg Stadsbygd IL 43,78 964
3 355 Kristoffer Molenaar Modum Friidrettsklubb 44,70 921
4 53 Adrian Sevaldstad BUL, IL i 47,05 813
5 506 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 47,39 798
Heat: 2
1 332 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 39,97 1139
2 122 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 40,65 1108
3 427 Even Elias Grannes Pedersen Overhalla IL 40,70 1105
4 271 Oskar Stattin IK Hind 42,99 1000
5 653 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 48,68 738
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 332 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 39,97
2 122 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 40,65
3 427 Even Elias Grannes Pedersen Overhalla IL 40,70
4 188 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 42,62
5 271 Oskar Stattin IK Hind 42,99
6 551 Aleksander Berg Stadsbygd IL 43,78
7 355 Kristoffer Molenaar Modum Friidrettsklubb 44,70
8 53 Adrian Sevaldstad BUL, IL i 47,05
9 506 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 47,39
10 653 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 48,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 664 Even Hem Bolle Vestby IL 54,20 1041
 
54.20xxx52,8750,08
2 139 Sondre Langøy FIL AKS-77 49,47 961
 
x44,7947,0447,7249,4749,37
3 524 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 42,08 777
 
37.79x37,3235,1837,6342,08
4 506 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 40,89 747
 
36.1137,8730,7538,3740,8740,89
5 313 Daniel Winther Sandnes Kristiansands IF 39,02 656
 
35.62x39,0236,91xx
6 468 Torolf Grimstad Rjukan Idrettslag 34,64 437
 
x34,64x31,94xx
7 532 Andreas Leander Olsen Sømna IL 34,57 433
 
28.3834.5733,27xx33,04
8 568 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 32,15 312
 
30.26xx--32,15
9 253 Petter Nedrebø Nesse Idrettslaget Skjalg 30,23 216
 
x30,23x   
10 358 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 28,72 141
 
xx28,72   
11 601 Fredrik Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 27,71 90
 
x27,71x   
12 570 Thomas Reitan Stjørdal Friidrettsklubb 27,07 58
 
x27,0724,21   
13 43 Sigurd Olav Langhelle Myksvoll Bergens TF 22,77 0
 
19.1622,77x   
14 329 Erik Alexander Fauske Johansson LaksevĂĽg TIL 21,71 0
 
20.94x21,71   
  292 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll nm 0
 
xxx   
  449 Sverre Ranes Olstad Ranheim IL nm 0
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 358 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 3,50 1000
 
3,20
xxo
3,30
o
3,40
o
3,50
xo
3,60
xxx
2 570 Thomas Reitan Stjørdal Friidrettsklubb 3,40 965
 
2,80
xo
2,90
xo
3,00
o
3,10
xo
3,20
xo
3,30
o
3,40
o
3,50
xxx
3 106 Gustav Vincent Holmefjord Fana IL 3,20 895
 
3,00
o
3,10
o
3,20
o
3,30
xxx
4 653 Odin Gundersen Palmgren UrĂŚdd Friidrett 3,10 860
 
2,60
o
2,80
xo
3,00
o
3,10
xo
3,20
xxx
5 506 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 2,80 510
 
2,40
o
2,60
xo
2,80
o
2,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 658 Rayan Niven Rangassamy VĂĽg, IK 12,64 984
 
-0,9-1,9-0,3-1,5-1,6-2,7
11,9912,3012,5012,6412,5812,48
2 431 Aksel Wormdahl Ranheim IL 12,55 975
 
-2,4  -0,5-0,2-1,6
12,23xx12,3712,0112,55
3 116 Odin August Østreim Øina Fana IL 12,30 950
 
-2,3 0,00,0-4,2-1,1
12,18x12,3011,8712,0712,21
4 545 Eilif AndrĂŠ Solberg Sortland Friidrettsklubb 12,20 940
 
-2,3-1,4-1,9-0,1-1,3-1,6
12,0012,0712,2011,7112,0512,12
5 271 Oskar Stattin IK Hind 11,53 873
 
-0,8 -1,7-1,2  
11,53x11,4711,34--
6 546 Ervin Kavara Berg Sortland Friidrettsklubb 10,70 790
 
-1,3 -1,0-1,9-1,5-2,6
10,57x10,2410,6310,5410,70
7 588 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 10,42 762
 
 -2,6-1,5-2,0-2,4-2,5
x10,1010,4210,4010,169,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.1
1 480 Alexander Skrede Sandnes IL 11,17 Q 1090
2 182 Sindre Strønstad-løseth Gneist,IL 11,59 Q 1018
3 300 Jakob SlĂĽtten Jølster IL 11,72 q 996
4 37 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 11,73 q 994
5 264 Birk Alexander Arvola IK Hind 11,84 976
6 673 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 12,41 879
7 67 Thai Drager BUL, IL i 12,52 860
Heat: 2 Vind: +0.5
1 609 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 11,23 Q 1079
2 210 HĂĽkon Sandvik Hattfjelldal IL 11,71 Q 998
3 636 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 11,78 986
4 516 HĂĽkon Yri Aaberg Seljord Idrettslag 11,79 984
5 436 Emil Vestre Ranheim IL 11,90 966
6 123 Tarjei Hordnes HĂĽberg Farsund og Lista Idrettsklubb 12,18 918
7 365 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 12,33 892
Heat: 3 Vind: +1.2
1 500 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 11,55 Q 1025
2 491 Jonas Fjordholm Sandnes IL 11,59 Q 1018
3 60 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 11,90 966
4 369 Jesper Sandvik Bjerk Moss IL 11,99 950
5 557 Marius Kjeldsli Ersøybakk Stadsbygd IL 12,10 932
6 22 Sander Feness Armond Ask Friidrett 12,15 923
7 246 Casper Lye Clausen Idrettslaget Skjalg 12,74 823
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +2.2
1 480 Alexander Skrede Sandnes IL 10,79 1154
2 609 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 10,93 1130
3 182 Sindre Strønstad-løseth Gneist,IL 11,14 1095
4 491 Jonas Fjordholm Sandnes IL 11,40 1051
5 500 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 11,42 1047
6 300 Jakob SlĂĽtten Jølster IL 11,64 1010
7 37 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 11,65 1008
8 210 HĂĽkon Sandvik Hattfjelldal IL 11,65 1008
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 295 Ole Daniel Prigge IL Nybrott 4,32,04 1043
2 12 Johannes Sture Ask Friidrett 4,34,98 1027
3 591 Lars Lystad Svorkdal Svorkmo N.O.I. 4,37,56 1013
4 527 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 4,50,73 940
5 11 Imre Marius Skiftesvik Opdahl Ask Friidrett 4,52,75 929
6 374 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 5,00,41 887
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 300 m hekk (84,0 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1
1 300 Jakob SlĂĽtten Jølster IL 41,33 1021
2 246 Casper Lye Clausen Idrettslaget Skjalg 44,13 892
3 270 Kristian Benjamin Sheath IK Hind 44,73 865
4 245 Brage Østebø Idrettslaget Skjalg 55,70 360
Heat: 2
1 562 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 38,06 1172
2 486 HĂĽvard Haugen Sandnes IL 40,36 1066
3 333 William Schjerve Moe Lambertseter IF 41,83 998
4 194 Ivar Plukkerud Hamar IL 41,90 995
5 436 Emil Vestre Ranheim IL 42,76 955
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 562 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 38,06
2 486 HĂĽvard Haugen Sandnes IL 40,36
3 300 Jakob SlĂĽtten Jølster IL 41,33
4 333 William Schjerve Moe Lambertseter IF 41,83
5 194 Ivar Plukkerud Hamar IL 41,90
6 436 Emil Vestre Ranheim IL 42,76
7 246 Casper Lye Clausen Idrettslaget Skjalg 44,13
8 270 Kristian Benjamin Sheath IK Hind 44,73
9 245 Brage Østebø Idrettslaget Skjalg 55,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 533 Brage Viljar Arumairasa Sømna IL 48,94 1051
 
39,5345,98x48,94x47,75
2 628 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 44,20 980
 
x40,9537,5541,7944,2043,18
3 171 Erik Liberg Gjesdal IL 39,30 857
 
x37,5739,3036,37xx
4 505 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 35,63 756
 
x31,72xx35,63x
5 123 Tarjei Hordnes HĂĽberg Farsund og Lista Idrettsklubb 32,78 614
 
32,78x32,0120,13x31,53
6 274 Ibrahim Faisal Nader Ikornnes IL 30,87 518
 
27,95x30,8730,51x28,18
7 247 Eivind Bredahl Idrettslaget Skjalg 24,12 181
 
x24,1222,84xx-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 455 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 1,85 979
 
1,75
o
1,80
o
1,85
xxo
1,91
xxx
2 117 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 1,80 944
 
1,70
o
1,75
o
1,80
o
1,85
xxx
3 415 Martin Hjertaker Os Turnforening 1,80 944
 
1,70
o
1,75
o
1,80
xo
185
xxx
4 536 Waldemar Knygh-Rossdal Sømna IL 1,75 909
 
1,70
o
1,75
o
1,80
xxx
5 537 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 1,75 909
 
1,65
o
1,70
xo
1,75
o
1,80
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 533 Brage Viljar Arumairasa Sømna IL 51,14 922
 
51,1444,2550,0945,9937,45-
2 486 HĂĽvard Haugen Sandnes IL 49,56 891
 
42,2849,5643,22xx40,05
3 536 Waldemar Knygh-Rossdal Sømna IL 47,80 856
 
47,3247,2347,4546,1847,80x
4 263 August Arran Rimpi IK Hind 46,17 823
 
46,17x----
5 371 Nathaniel Laukhammer Trobe Moss IL 44,50 790
 
44,5042,5741,9341,4735,50x
6 537 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 43,47 758
 
x42,6343,4737,43x38,21
7 628 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 42,66 726
 
40,9242,6640,96x40,7938,74
8 681 Bendik Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 39,94 617
 
x35,4637,0235,4039,9436,17
9 505 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 37,90 536
 
35,40x34,4234,2132,6337,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 505 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 3,80 1000
 
3,40
o
3,60
o
3,70
o
3,80
o
3,90
xxx
2 628 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 3,80 1000
 
3,20
xo
3,40
o
3,50
o
3,60
xxo
3,70
o
3,80
o
3,90
xxx
3 310 Sindre Nergaard Kongsvinger IL Friidrett 3,70 965
 
3,40
xo
3,50
xxo
3,60
xo
3,70
o
3,80
xxx
4 525 Tobias Rian Ski IL Friidrett 3,40 860
 
3,40
o
3,50
xxx
5 291 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 3,10 755
 
2,60
o
2,80
xxo
3,00
o
3,10
o
3,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.2
1 517 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 11,32 Q 1030
2 298 Deividas Burkauskas Jølster IL 11,58 Q 986
3 555 Iver Solli Stadsbygd IL 11,69 q 967
4 479 Sivert Vataker Liverød Sandefjord Turn & Idrettsforening 11,70 q 966
5 640 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,78 952
6 243 Andreas Nedrebø Nesse Idrettslaget Skjalg 11,93 926
7 155 Nikolai AndrĂŠ Navdal Marøy FRI IL 12,05 906
8 351 Moritz Miltz Midsund IL 12,10 898
Heat: 2 Vind: +1.4
1 186 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,28 Q 1037
2 372 Oliver Tollefsen Moss IL 11,34 Q 1027
3 64 Simon Stornes BUL, IL i 11,70 966
4 362 Mathias SjĂĽholm Molde Olymp  11,87 937
5 154 Lars Magnus Birketveit FRI IL 12,03 909
6 397 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 12,09 899
7 55 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 12,20 881
  108 Julian RenĂŠ Bastesen Fana IL DNS 0
Heat: 3 Vind: +1.3
1 162 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,43 Q 1011
2 596 Albin Muhumuza Lydersen Botez Tjalve, IK 11,59 Q 984
3 623 Hampus Ludvig Åstrand Tyrving IL 11,82 945
4 403 Luka Bergheim Norna-Salhus IL 11,88 935
5 438 Magnus KlĂźver Ulseth Ranheim IL 11,90 932
6 538 Andreas Solheim Sollid Sørild FIK 11,94 925
7 118 Sebastian Røed Hovland Fana IL 12,16 887
8 26 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 12,22 877
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.5
1 517 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 11,15 1059
2 372 Oliver Tollefsen Moss IL 11,15 1059
3 186 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,17 1056
4 162 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,22 1047
5 596 Albin Muhumuza Lydersen Botez Tjalve, IK 11,40 1017
6 298 Deividas Burkauskas Jølster IL 11,56 989
7 555 Iver Solli Stadsbygd IL 11,76 955
8 479 Sivert Vataker Liverød Sandefjord Turn & Idrettsforening 11,77 954
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 110 m hekk (91,4 9,14) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +0.6
1 108 Julian RenĂŠ Bastesen Fana IL 15,21 Q 0
2 162 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 15,91 Q 0
3 120 Teodor Heldal Fana IL 15,95 Q 0
4 354 Kasper Molenaar Modum Friidrettsklubb 16,01 q 0
5 362 Mathias SjĂĽholm Molde Olymp  17,10 0
Heat: 2 Vind: +0.2
1 186 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 15,36 Q 0
2 32 William Aleksander Kollberg Asker Sk. Friidrett 15,55 Q 0
3 494 Sondre Humstad Aasmo Sandnes IL 15,72 Q 0
4 485 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 16,08 q 0
5 167 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL (Allianse) 17,04 0
6 579 Petter Nikolai Kaus Irgens Strindheim il 17,31 0
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 108 Julian RenĂŠ Bastesen Fana IL 15,21
2 186 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 15,36
3 32 William Aleksander Kollberg Asker Sk. Friidrett 15,55
4 494 Sondre Humstad Aasmo Sandnes IL 15,72
5 162 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 15,91
6 120 Teodor Heldal Fana IL 15,95
7 354 Kasper Molenaar Modum Friidrettsklubb 16,01
8 485 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 16,08
9 167 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL (Allianse) 17,04
10 362 Mathias SjĂĽholm Molde Olymp  17,10
11 579 Petter Nikolai Kaus Irgens Strindheim il 17,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 110 m hekk, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.3
1 108 Julian RenĂŠ Bastesen Fana IL 14,93 0
2 186 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 15,21 0
3 494 Sondre Humstad Aasmo Sandnes IL 15,45 0
4 32 William Aleksander Kollberg Asker Sk. Friidrett 15,48 0
5 120 Teodor Heldal Fana IL 15,51 0
6 485 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 15,65 0
7 162 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 15,84 0
8 354 Kasper Molenaar Modum Friidrettsklubb 15,93 0
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 563 Mathias Vanem Aas Steinkjer Friidrettsklubb 8,28,96 1083
2 303 August Da Silva Sveen Jotun IL 8,53,39 1017
3 176 Jon-Anders Haukøy Gneist,IL 9,38,05 897
4 401 Henrik Hodne Eliassen Norna-Salhus IL 9,40,33 891
5 179 Noah Spjeld Martinsen Gneist,IL 9,49,93 865
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1
1 450 Torjus Ingdal Ranheim IL 53,48 920
2 676 AndrĂŠ Cruz da Silva Lørenskog Friidrettslag 54,00 900
3 632 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 54,57 877
4 553 Erlend Kristian Skraastad Stadsbygd IL 55,02 859
5 351 Moritz Miltz Midsund IL 56,31 807
  352 Oliver Hole Midsund IL DQ:R162,8 0
Heat: 2
1 186 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 49,93 1062
2 440 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 51,31 1007
3 136 Phillip Morken FIL AKS-77 51,39 1004
4 675 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 51,92 983
5 26 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 54,81 867
6 63 Sean Karl Bloom BUL, IL i 55,13 854
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 186 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 49,93
2 440 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 51,31
3 136 Phillip Morken FIL AKS-77 51,39
4 675 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 51,92
5 450 Torjus Ingdal Ranheim IL 53,48
6 676 AndrĂŠ Cruz da Silva Lørenskog Friidrettslag 54,00
7 632 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 54,57
8 26 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 54,81
9 553 Erlend Kristian Skraastad Stadsbygd IL 55,02
10 63 Sean Karl Bloom BUL, IL i 55,13
11 351 Moritz Miltz Midsund IL 56,31
  352 Oliver Hole Midsund IL DQ:R162,8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 211 Henrik From Vesterlid Hattfjelldal IL 16,46 1019
 
15,46xx16,46xx
2 608 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 16,28 1014
 
15,3315,6415,7815,6715,6216,28
3 29 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 16,10 1009
 
15,87xx16,1015,85x
4 3 HĂĽkon HansesĂŚter Aremark IF 15,01 952
 
14,63x15,01xxx
5 381 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 14,69 933
 
14,13xxxx14,69
6 207 Arne Olav Brøndbo Dahl Hattfjelldal IL 13,89 885
 
xx12,75xx13,89
7 115 Niklas Liland Fana IL 11,48 671
 
x10,5611,48x11,0111,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 608 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 64,85 1058
 
64,5364,85x59,9361,00x
2 3 HĂĽkon HansesĂŚter Aremark IF 57,56 971
 
57,56x53,79xxx
3 211 Henrik From Vesterlid Hattfjelldal IL 55,56 931
 
55,56x53.8354,58xx
4 115 Niklas Liland Fana IL 51,32 846
 
x48,5851,32x49,26x
5 207 Arne Olav Brøndbo Dahl Hattfjelldal IL 46,73 745
 
43,6346,73xxx44,34
6 138 Sivert Leivestad Morvik FIL AKS-77 38,94 433
 
xx38,94xxx
7 501 Igor Skoczylas Sandvin, IL 35,73 305
 
x35,73xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 29 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 13,39 969
 
-1,8-1,1-0,2-2,2 -1,9
12,4712,3513,2813,32x13,39
2 186 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 13,23 953
 
 -3,2 -0,8-2,7 
x13,15x13,2312,87x
3 377 Henrik Utheim Borgen Narvik IL 12,84 914
 
 -1,1-0,7-0,9-1,0-2,1
x12,6112,8412,7612,7012,74
4 485 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 12,83 913
 
-1,5-1,50,0 -1,1-2,2
12,6112,1812,23x12,8312,52
5 583 Magnus Fjeld Løkra Sturla IF 12,41 871
 
  -1,6-1,3-1,2-1,2
xx12,4112,1311,5311,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.7
1 86 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 11,09 Q 1027
2 317 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 11,23 Q 1003
3 412 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 11,42 Q 971
4 334 Henrik Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 11,58 943
5 124 Aleksander Haug FIK Orion 11,69 925
6 238 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 11,74 916
7 126 Anders Kvesetberget FIK Orion 11,84 899
Heat: 2 Vind: +1.8
1 490 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 10,94 Q 1052
2 406 Tobias Kvamme Myhr Norna-Salhus IL 11,04 Q 1035
3 561 Adrian Antero Kinnunen Steinkjer Friidrettsklubb 11,17 Q 1013
4 454 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 11,41 q 972
5 147 Fredrik Persen Fredrikstad IF 11,44 q 967
6 426 Sindre Fidje Andersen Otra IL 11,54 950
7 305 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,56 947
8 255 Sebastian Knudsen Idrettslaget Skjalg 12,31 819
Heat: 3 Vind: +1.1
1 289 Kenny Emi Tijani-Ajayi IL Koll 11,09 Q 1027
2 166 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 11,33 Q 986
3 451 Didrik Christoffer BrĂĽten Raufoss Friidrett 11,39 Q 976
4 638 Sigurd Clementsen Tyrving IL 11,40 q 974
5 603 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 11,50 957
6 127 Marcus Henriksen FIK Orion 11,55 949
7 445 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL 11,90 889
8 288 Jørgen Bergh IL Koll 12,35 813
Heat: 4 Vind: +2.1
1 144 Didrik Grøm Fredrikstad IF 11,13 Q 1020
2 62 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,22 Q 1005
3 565 Sander Dalbu Steinkjer Friidrettsklubb 11,40 Q 974
4 541 Jonathan Askeland Sørild FIK 11,41 q 972
5 83 Fredrik Stiansson Pedersen Dimna IL 11,57 945
6 327 Christian Frich MĂŚhlum LaksevĂĽg TIL 11,60 940
7 128 Martin Pettersen FIK Orion 11,68 926
8 58 Felix Christensen BUL, IL i 11,86 896
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.7
1 490 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 10,67 1098
2 289 Kenny Emi Tijani-Ajayi IL Koll 10,73 1088
3 86 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 10,88 1062
4 406 Tobias Kvamme Myhr Norna-Salhus IL 10,90 1059
5 62 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,07 1030
6 317 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 11,10 1025
7 144 Didrik Grøm Fredrikstad IF 11,19 1010
  561 Adrian Antero Kinnunen Steinkjer Friidrettsklubb DNS 0
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100m, semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 490 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 10,95 Q 1051
2 406 Tobias Kvamme Myhr Norna-Salhus IL 10,99 Q 1044
3 561 Adrian Antero Kinnunen Steinkjer Friidrettsklubb 11,18 Q 1011
4 144 Didrik Grøm Fredrikstad IF 11,19 Q 1010
5 166 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 11,36 981
6 412 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 11,50 957
7 638 Sigurd Clementsen Tyrving IL 11,53 952
8 147 Fredrik Persen Fredrikstad IF 11,54 950
Heat: 2 Vind: +1.7
1 289 Kenny Emi Tijani-Ajayi IL Koll 10,86 Q 1066
2 86 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 11,01 Q 1040
3 317 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 11,15 Q 1017
4 62 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,16 Q 1015
5 541 Jonathan Askeland Sørild FIK 11,38 977
6 565 Sander Dalbu Steinkjer Friidrettsklubb 11,41 972
7 454 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 11,44 967
8 451 Didrik Christoffer BrĂĽten Raufoss Friidrett 11,71 921
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 110 m hekk (100,0 9,14m) Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 175 Herman Ellingsen Gneist,IL 13,84 1116
2 282 Abraham Sandvin Vogelsang IL Koll 14,32 1068
3 402 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 15,29 971
4 650 Adrian Kojen UrĂŚdd Friidrett 15,53 947
5 502 Martin Røland Jensen Sandvin, IL 15,65 935
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1
1 548 Tobias Holdø Skog Sortland Friidrettsklubb 8,49,58 982
2 250 Johannes Dalland Idrettslaget Skjalg 8,50,08 980
3 256 Sebastian van der Veen Idrettslaget Skjalg 8,51,46 977
4 456 Erik Løfald Rindal IL 8,52,68 973
5 617 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 8,54,12 969
6 428 Sigurd Nilsen Rana Friidrettsklubb 8,55,38 966
7 582 Knut Borkholm Sturla IF 8,56,18 964
8 35 Mathias Lillehagen Aure IL 8,57,60 960
9 156 Torstein Olai Leiren Mastervik FRI IL 9,11,25 923
10 15 Kristoffer Johnson Ask Friidrett 9,12,06 921
11 476 Tobias Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 9,16,69 909
12 540 Eivind Tobiassen Sørild FIK 9,25,36 885
13 513 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 9,25,39 885
  229 Trond Olav Halvorsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF 0
Heat: 2
1 158 Esten Hansen-Møllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 8,15,98 1072
2 482 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,17,38 1069
3 529 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 8,21,00 1059
4 339 Mikkel Blikstad Thomassen Lillehammer IF 8,23,27 1053
5 672 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 8,24,56 1049
6 395 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 8,33,17 1026
7 181 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 8,33,45 1025
8 572 Erlend Hatlem Kringeland Stord IL (Allianseidrettslag) 8,36,05 1018
9 592 Vegard Vesterhaug Warnes Svorkmo N.O.I. 8,38,25 1012
10 520 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 8,38,57 1011
11 75 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Tromsø, Friidrett 8,46,17 991
12 364 Johannes Bredesen Øvereng Mosjøen IL 8,49,92 981
13 184 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 8,58,67 957
14 299 HĂĽvard Klakegg Jølster IL 9,04,86 940
15 69 Aleksander Børstad Simonsen BUL-Tromsø, Friidrett 9,14,72 914
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 158 Esten Hansen-Møllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 8,15,98
2 482 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,17,38
3 529 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 8,21,00
4 339 Mikkel Blikstad Thomassen Lillehammer IF 8,23,27
5 672 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 8,24,56
6 395 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 8,33,17
7 181 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 8,33,45
8 572 Erlend Hatlem Kringeland Stord IL (Allianseidrettslag) 8,36,05
9 592 Vegard Vesterhaug Warnes Svorkmo N.O.I. 8,38,25
10 520 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 8,38,57
11 75 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Tromsø, Friidrett 8,46,17
12 548 Tobias Holdø Skog Sortland Friidrettsklubb 8,49,58
13 364 Johannes Bredesen Øvereng Mosjøen IL 8,49,92
14 250 Johannes Dalland Idrettslaget Skjalg 8,50,08
15 256 Sebastian van der Veen Idrettslaget Skjalg 8,51,46
16 456 Erik Løfald Rindal IL 8,52,68
17 617 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 8,54,12
18 428 Sigurd Nilsen Rana Friidrettsklubb 8,55,38
19 582 Knut Borkholm Sturla IF 8,56,18
20 35 Mathias Lillehagen Aure IL 8,57,60
21 184 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 8,58,67
22 299 HĂĽvard Klakegg Jølster IL 9,04,86
23 156 Torstein Olai Leiren Mastervik FRI IL 9,11,25
24 15 Kristoffer Johnson Ask Friidrett 9,12,06
25 69 Aleksander Børstad Simonsen BUL-Tromsø, Friidrett 9,14,72
26 476 Tobias Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 9,16,69
27 540 Eivind Tobiassen Sørild FIK 9,25,36
28 513 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 9,25,39
  229 Trond Olav Halvorsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1
1 383 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 51,77 949
2 644 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 51,85 946
3 8 Elias August Bergheim Ask Friidrett 51,88 944
4 13 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 52,37 925
5 323 Tobias Uttakleiv Frantzen KvĂŚfjord Idrettslag 53,84 866
Heat: 2
1 183 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 48,86 1065
2 612 Timofei Porjajev Trondheim Friidrett 49,23 1050
3 273 Tobias Johansen IK Hind 50,09 1016
4 272 Robert David Sheath IK Hind 52,13 934
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 183 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 48,86
2 612 Timofei Porjajev Trondheim Friidrett 49,23
3 273 Tobias Johansen IK Hind 50,09
4 383 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 51,77
5 644 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 51,85
6 8 Elias August Bergheim Ask Friidrett 51,88
7 272 Robert David Sheath IK Hind 52,13
8 13 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 52,37
9 323 Tobias Uttakleiv Frantzen KvĂŚfjord Idrettslag 53,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 282 Abraham Sandvin Vogelsang IL Koll 7,37 1084
 
+1,50,0+1,5+0,7 +1,3
x7,177,377,23-6,81
2 422 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL 7,33 1076
 
+0,2+1,0 +0,7+1,8+1,2
7,167,15x7,227,337,18
3 419 Magnus Reigstad Osterøy IL 7,14 1038
 
+1,0+0,5+0,9+0,5+0,7+1,0
6,757,057,016,796,877,14
4 2 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 6,87 984
 
 +0,9 +0,8  
x6,47x6,87xx
5 262 Magnus Storfjord Ik Grane Arendal Friidrett 6,02 814
 
+2,3  +1,6  
5,89xx6,02--
6 317 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 5,84 778
 
+0,8    +1,6
5,65xxxx5,84
  402 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL nm 0
 
x-----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Slegge (6,0kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 347 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  59,67 953
 
59,67x58,6057,9759,07x
2 9 Erlend Bergfjord NĂŚss Ask Friidrett 48,42 704
 
47,0048,42x46,9447,83x
3 345 Emil Lukassen TĂĽrneby Løten Friidrett  37,50 268
 
x37,50xx32,92x
4 569 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 34,66 154
 
32,41xx32,93x34,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.4
1 251 Line Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 12,78 Q 1019
2 7 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 12,88 Q 1003
3 61 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 13,10 Q 968
4 82 Birte Skeide SĂŚtre Dimna IL 13,21 q 950
5 276 Gulisara Panyarat IL Brodd 13,35 928
6 425 Emma Thorkildsen Otra IL 13,53 899
7 56 Eden Orre Benhamou BUL, IL i 13,98 827
Heat: 2 Vind: +1.7
1 472 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 12,90 Q 1000
2 23 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 12,98 Q 987
3 137 Serine Brakstad FIL AKS-77 13,33 Q 931
4 519 Leah Maria Prestholt Lorne Seljord Idrettslag 13,35 928
5 429 Ulrikke Bjørkmo Eliassen Rana Friidrettsklubb 13,64 881
6 68 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 13,73 867
7 657 Anne Rudjord Lorentzen VĂĽg, IK 13,87 844
Heat: 3 Vind: +1.1
1 202 Borghild Oline Holstad Hareid IL 12,93 Q 995
2 19 Mina Sofie Rong Hostad Ask Friidrett 13,03 Q 979
3 432 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 13,10 Q 968
4 312 Camilla Kristiane Mendes Uldal Kristiansands IF 13,15 q 960
5 556 Mari Skraastad Stadsbygd IL 13,39 921
6 328 Christine-Sofie Lerøen-Pedersen LaksevĂĽg TIL 13,44 913
7 79 Vega Hanna Drangfelt BUL-Tromsø, Friidrett 13,61 886
Heat: 4 Vind: +1.4
1 496 Victoria Sørland Sandnes IL 12,84 Q 1009
2 515 Emma Hagen Seljord Idrettslag 12,98 Q 987
3 90 Ronja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 13,27 Q 940
4 316 Ingvild Welander Bjørgo Kristiansands IF 13,33 q 931
5 208 Ă…se Vik Larsen Hattfjelldal IL 13,34 q 929
6 590 Nina NĂŚss Bolme Surnadal IL 13,36 926
7 25 Sofie Hustad Ask Friidrett 13,86 846
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.3
1 7 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 12,56 1054
2 251 Line Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 12,64 1041
3 202 Borghild Oline Holstad Hareid IL 12,66 1038
4 496 Victoria Sørland Sandnes IL 12,75 1024
5 472 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 12,86 1006
6 19 Mina Sofie Rong Hostad Ask Friidrett 12,98 987
7 23 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 12,98 987
8 515 Emma Hagen Seljord Idrettslag 12,98 987
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100m, semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.7
1 7 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 12,60 Q 1048
2 251 Line Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 12,68 Q 1035
3 202 Borghild Oline Holstad Hareid IL 12,70 Q 1032
4 19 Mina Sofie Rong Hostad Ask Friidrett 12,92 Q 996
5 61 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 13,08 971
6 137 Serine Brakstad FIL AKS-77 13,18 955
7 208 Ă…se Vik Larsen Hattfjelldal IL 13,29 937
8 312 Camilla Kristiane Mendes Uldal Kristiansands IF 13,32 932
Heat: 2 Vind: +1.5
1 496 Victoria Sørland Sandnes IL 12,90 Q 1000
2 472 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 12,96 Q 990
3 23 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 13,00 Q 984
4 515 Emma Hagen Seljord Idrettslag 13,07 Q 972
5 90 Ronja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 13,21 950
6 432 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 13,22 948
7 82 Birte Skeide SĂŚtre Dimna IL 13,28 939
8 316 Ingvild Welander Bjørgo Kristiansands IF 13,36 926
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 95 Norah Sand-Hanssen Eiker-Kvikk, IF 5,18,52 1052
2 587 Tuva Kylland Sturla IF 5,24,78 1024
3 94 Julie Sand-Hanssen Eiker-Kvikk, IF 5,31,31 993
4 514 Vilde Fredriksen Sarpsborg IL 6,12,58 804
5 198 Maja BjĂśrk Hagene Hamar IL 6,16,29 787
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1
1 328 Christine-Sofie Lerøen-Pedersen LaksevĂĽg TIL 48,67 933
2 404 Mari Hystad-haaland Norna-Salhus IL 48,98 920
3 77 Signe Kristine Kjerulf Grenersen BUL-Tromsø, Friidrett 50,29 868
4 267 Erika Vedø-Carlsen IK Hind 50,33 866
5 149 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 51,28 828
Heat: 2
1 386 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 44,65 1094
2 23 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 46,06 1037
3 213 Maja Kristin Sørmo Hattfjelldal IL 46,47 1021
4 556 Mari Skraastad Stadsbygd IL 48,46 941
5 581 Hannah Louise Strøm Sturla IF 50,17 873
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 386 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 44,65
2 23 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 46,06
3 213 Maja Kristin Sørmo Hattfjelldal IL 46,47
4 556 Mari Skraastad Stadsbygd IL 48,46
5 328 Christine-Sofie Lerøen-Pedersen LaksevĂĽg TIL 48,67
6 404 Mari Hystad-haaland Norna-Salhus IL 48,98
7 581 Hannah Louise Strøm Sturla IF 50,17
8 77 Signe Kristine Kjerulf Grenersen BUL-Tromsø, Friidrett 50,29
9 267 Erika Vedø-Carlsen IK Hind 50,33
10 149 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 51,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 134 Helene Mariel Ramslien FIL AKS-77 46,41 1051
 
xxx33,03x46,41
2 528 Julie Lie Karlberg Snøgg Friidrett 30,35 499
 
26,1428,9229,3230,3525,8929,72
3 212 Ingrid Krutnes Hattfjelldal IL 29,69 459
 
29,6924,67x21,29x23,62
4 214 Maren Skogstad SjĂĽvik Hattfjelldal IL 28,97 416
 
21,6821,9527,4927,28x28,97
5 460 Alvilde Johansen Kvaran Rjukan Idrettslag 27,36 319
 
xx25,8423,2022,3427,36
6 195 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 26,28 254
 
22,89x21,3326,28x22,69
7 686 Maia Kristine Hepsø Ranheim IL 24,96 175
 
xx24,6721,96x24,96
8 366 Hannah Johannessen Moss IL 20,74 0
 
20,7418,33x15,5817,20x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 4 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 2,70 900
 
2,10
o
2,3O
o
2,40
o
2,50
o
2,60
o
2,70
o
2,80
xxx
2 353 Kaija Emilie RypĂĽs Holck Modum Friidrettsklubb 2,60 860
 
2,10
xo
2,30
o
2,40
o
2,50
xo
2,60
o
2,70
xxx
3 279 Mirian Gjertsen Barkbu IL Jardar 2,50 820
 
2,40
o
2,50
o
2,60
xxx
4 655 Dina Melhus Hildrum Utleira IL 2,40 780
 
2,10
o
2,20
xo
2,40
o
2,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 208 Ă…se Vik Larsen Hattfjelldal IL 10,54 914
 
  -1,9  -1,1
xx10,54x-9,82
2 312 Camilla Kristiane Mendes Uldal Kristiansands IF 10,42 902
 
-1,7-1,7-1,0-1,0-0,4-1,1
10,4210,1210,149,849,7710,33
3 581 Hannah Louise Strøm Sturla IF 10,31 891
 
 -1,9-1,6-1,5-1,5 
x9,969,9710,3110,30x
4 460 Alvilde Johansen Kvaran Rjukan Idrettslag 9,95 855
 
 -2,2-2,4-1,9-2,8-1,3
x9,799,679,959,789,92
5 499 Patricija Luiza Kibalcica Sandnessjøen IL 9,92 852
 
 -1,3-1,3-1,3-1,0-1,9
x9,629,789,529,929,71
6 590 Nina NĂŚss Bolme Surnadal IL 9,83 843
 
-2,1-1,7 -1,1-3,5-2,2
9,509,83x9,679,439,59
7 195 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 9,13 773
 
-1,3-2,3-1,4-2,7-1,6-2,2
8,708,859,138,889,078,94
8 109 Karoline Røed Hovland Fana IL 9,03 763
 
-0,7 -1,2 -1,3 
8,72x8,82x9,03x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.2
1 92 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 12,31 Q 1070
2 81 Andrea Skaar Berg Dimna IL 13,01 Q 958
3 478 Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 13,05 952
4 97 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 13,30 912
5 242 Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo Idrettslag 13,53 875
6 606 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 13,69 849
7 130 Pernille Eun Haug FIK Orion 13,83 827
Heat: 2 Vind: +1.1
1 493 Selma Ims Sandnes IL 12,54 Q 1033
2 275 Emilie Engelbrektson IL Brodd 12,88 Q 979
3 266 Elena Harumi Tovik IK Hind 13,08 947
4 349 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag 13,11 942
5 368 Iyna Tunkara Moss IL 13,28 915
6 616 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 13,77 836
7 101 Sunniva Fjeld Fagernes IL 13,79 833
Heat: 3 Vind: +0.8
1 600 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 12,57 Q 1028
2 483 Elise Eikeland Sandnes IL 12,66 Q 1014
3 390 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 12,78 q 995
4 652 Live Halvorsdatter Røyneland UrĂŚdd Friidrett 12,96 q 966
5 177 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 13,14 937
6 235 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 13,15 936
7 38 Linn Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 13,56 870
8 615 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 13,64 857
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.9
1 92 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 12,06 1110
2 493 Selma Ims Sandnes IL 12,25 1080
3 600 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 12,47 1044
4 483 Elise Eikeland Sandnes IL 12,63 1019
5 275 Emilie Engelbrektson IL Brodd 12,75 1000
6 390 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 12,78 995
7 652 Live Halvorsdatter Røyneland UrĂŚdd Friidrett 12,93 971
8 81 Andrea Skaar Berg Dimna IL 13,00 960
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 453 Malin Hoelsveen Raufoss Friidrett 4,51,66 1153
2 6 Amalie Melby Arnesen Ask Friidrett 5,13,90 1051
3 388 Ida Madeleine Fuglset Nittedal IL 5,14,91 1046
4 510 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 5,21,02 1018
5 14 Julia Varsi Ask Friidrett 5,26,90 991
6 21 Pia Norheim Ask Friidrett 5,33,66 960
7 232 Guro Tveitan Hilmarsen Herkules Friidrett 6,01,70 831
  236 Synne Elise Bruseth Knudsen Herkules Friidrett DNF 0
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1
1 481 Andrea Igeltjørn Lyngholm Sandnes IL 47,47 957
2 477 Anne-Grete L Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 49,97 857
3 219 Emilie Høyland Schou Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 49,99 856
4 683 Maren Storaas Alsaker Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 51,02 815
5 269 Kaia Langvand Moe IK Hind 51,55 794
Heat: 2
1 254 Sarah Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 46,42 999
2 150 Jamila Isman Fredrikstad IF 46,44 998
3 448 Sophie Sund Ranheim IL 47,83 942
4 152 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 49,44 878
5 360 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 50,33 842
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 254 Sarah Safaa Al-Saiddi Idrettslaget Skjalg 46,42
2 150 Jamila Isman Fredrikstad IF 46,44
3 481 Andrea Igeltjørn Lyngholm Sandnes IL 47,47
4 448 Sophie Sund Ranheim IL 47,83
5 152 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 49,44
6 477 Anne-Grete L Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 49,97
7 219 Emilie Høyland Schou Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 49,99
8 360 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 50,33
9 683 Maren Storaas Alsaker Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 51,02
10 269 Kaia Langvand Moe IK Hind 51,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 523 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 38,39 1020
 
34,1933,9536,6135.8838.3934.49
2 220 Hanna HaugsvĂŚr Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 35,42 952
 
x28,8935,42032.6025.46
3 488 Inga Rabben Reimers Sandnes IL 34,45 923
 
34,45x32,70000
4 414 Thea Nilsen Ă˜rsta IL 30,20 796
 
30,20x21.41024.190
5 346 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  27,91 676
 
18,6519,0327,910027.26
6 357 Marte Skorta Modum Friidrettsklubb 27,58 656
 
25,4127,3227,5827.3826.9324.99
7 226 Maria Pedersen Døske Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 26,25 577
 
24,42x23,4726.2500
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 294 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson IL Koll 1,66 1015
 
1,53
o
1,58
xo
1,61
xo
1,66
xo
1,70
xxx
2 611 Pil Bødtker Henriksen Trondheim Friidrett 1,58 955
 
1,48
o
1,53
o
1,58
xo
1,61
xxx
3 150 Jamila Isman Fredrikstad IF 1,53 917
 
1,48
o
1,53
o
1,58
xxx
4 131 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 1,53 917
 
1,48
o
1,53
xo
1,58
xxx
5 100 Sunniva Bakkene Myhre Fagernes IL 1,53 917
 
1,38
o
1,43
o
1,48
xo
1,53
xxo
1,58
xxx
6 45 Synne Eline SkĂĽnø Willmann Børsa IL 1,38 805
 
1,38
xo
1,43
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 523 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 50,93 1142
 
50,9343,7648,50xxx
2 488 Inga Rabben Reimers Sandnes IL 44,70 1061
 
37,2536,43x40,9544,70x
3 409 Maja Fuglestrand Baade Olden IL 38,99 974
 
38,9937,6536,5236,38x36,13
4 226 Maria Pedersen Døske Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 33,69 842
 
31,9927,9433,69x30,6030,99
5 414 Thea Nilsen Ă˜rsta IL 32,43 810
 
29,4432,4330,4831,5930,2031,26
6 199 Mari Ovidia Ranestad Hamar IL 32,16 804
 
31,2130,2531,9832,1629,3632,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 130 Pernille Eun Haug FIK Orion 2,80 880
 
2,80
o
3,00
xxx
2 652 Live Halvorsdatter Røyneland UrĂŚdd Friidrett 2,60 800
 
2,30
xo
2,40
-
2,50
o
2,60
xo
2,70
xxx
3 278 June Marie Rønning IL Jardar 2,50 760
 
2,30
o
2,40
o
2,50
o
2,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.8
1 441 Nora Aune Ranheim IL 12,30 Q 1048
2 287 Isabella Alida Indrebø IL Koll 12,81 Q 966
3 534 Iselin Evensen Sømna IL 12,82 Q 964
4 631 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 13,37 876
5 487 Helle Ween Sandnes IL 13,62 836
Heat: 2 Vind: +3.8
1 218 Anna Kolstø Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,49 Q 1017
2 88 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 12,82 Q 964
3 531 Julie Ekeland Ose Søgne IL 12,96 Q 942
4 163 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 13,05 q 928
5 187 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 13,11 q 918
6 624 Hannah Emilie Qvenild Bergh Tyrving IL 13,40 872
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m hekk (76,2 8,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.2
1 571 Anna Solheim Stord IL (Allianseidrettslag) 14,77 1023
2 218 Anna Kolstø Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 15,25 975
3 497 Emilija Lorina Kibalcica Sandnessjøen IL 15,60 940
4 318 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 16,72 828
5 641 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 16,87 813
6 20 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 16,92 808
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 441 Nora Aune Ranheim IL 12,23 1059
2 218 Anna Kolstø Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,70 984
3 534 Iselin Evensen Sømna IL 12,80 968
4 287 Isabella Alida Indrebø IL Koll 12,83 963
5 88 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 12,94 945
6 187 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 13,13 915
7 531 Julie Ekeland Ose Søgne IL 13,20 904
8 163 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 13,22 900
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 666 Anna Marie Nordengen SirevĂĽg Vidar, Sportsklubben 9,49,27 1059
2 421 Nora Bergan Osterøy IL 9,50,58 1056
3 604 Leona Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 9,55,95 1043
4 660 Thea Charlotte Knutsen Varegg Fleridrett 10,00,03 1034
5 511 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 10,13,00 1004
6 48 Eva Ingebrigtsen Bratsberg IL 10,13,51 1003
7 350 Jenny Rørset Midsund IL 11,34,26 817
8 10 Hanne Stamnesfet NĂŚss Ask Friidrett 11,37,25 810
  168 Andrine Slettum Ruud Gausdal Friidrettsklubb DNF 0
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 234 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 58,63 976
2 146 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 59,67 936
3 578 Nora Berg Fiske Strindheim il 1,01,85 853
4 187 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 1,03,33 797
5 633 Mille Baastad Berg Tyrving IL 1,04,60 749
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 423 Anette TveitĂĽ Otra IL 12,25 979
 
x11,69x12,2511,6911,33
2 228 Thea Marianne Dahl Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 11,42 929
 
10,3511,1911,1511,3811,4211,38
3 459 Mette-Elise ØdegĂĽrd Vaskinn Ringerike Friidrettsklubb 10,94 900
 
9,6210,3710,319,9010,1610,94
4 209 Guro Martine Brøndbo Dahl Hattfjelldal IL 10,83 893
 
10,11x10,789,789,7810,83
5 571 Anna Solheim Stord IL (Allianseidrettslag) 10,43 869
 
10,34x10,028,80x10,43
6 593 Anja Wilker Tingvoll Friidrettskl. 10,01 840
 
9,93xxx10,01x
7 416 Thea Olsvold Hausberg Os Turnforening 9,88 824
 
8,729,889,59x9,539,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 209 Guro Martine Brøndbo Dahl Hattfjelldal IL 47,03 1036
 
42,19x45,28xx47,03
2 140 Stina Leivestad Morvik FIL AKS-77 44,58 1006
 
39,19x40,64xx44,58
3 141 Nikoline Thunem FiskĂĽ IL 44,01 1000
 
43,9943,2841,3043,7842,7944,01
4 228 Thea Marianne Dahl Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 40,16 904
 
40,16xx36,49x39,90
5 470 Josefine Westerby Romerike Friidrett 39,20 880
 
xx39,20xxx
6 662 Eliska Horvathova Verdal Friidrettsklubb 36,01 800
 
36,01xxxxx
7 471 Julie Inez Weinholdt Romerike Friidrett 26,27 333
 
xxxxx26,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 216 Sigrid Forsmo Kapskarmo Hattfjelldal IL 11,17 897
 
-1,00,0-0,4 -0,1 
10,8010,6811,17x11,03x
2 103 Celine Hjorth Ingebrigtsen Fana IL 11,05 885
 
-1,50,0 -1,0-0,1 
10,8711,05x10,4910,72-
3 20 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 10,85 865
 
 -1,1-1,3-1,7 -1,0
x10,2310,219,73x10,85
4 163 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 10,76 856
 
 -0,9-1,4-1,3-0,2 
x10,3010,6910,7610,59x
5 146 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 10,68 848
 
-1,7-0,6-0,9-0,5-0,6-2,2
10,6810,3610,5210,5610,5910,68
6 626 Henriette Collett-Østensen Tyrving IL 10,42 822
 
-1,0-0,8-0,6 -1,6-2,2
10,4210,1410,36x10,119,94
7 467 Matilde Flor Størvold Rjukan Idrettslag 10,06 786
 
-0,5-1,2-1,5-0,1-0,60,0
10,069,739,779,739,9610,02
8 547 Linea Steiro-DarĂŠn Sortland Friidrettsklubb 9,97 777
 
-0,9-0,8-0,40,0-0,4 
9,539,899,979,279,35-
9 531 Julie Ekeland Ose Søgne IL 9,78 758
 
-0,7-0,1-0,6   
9,559,789,36   
10 631 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 9,46 726
 
-0,4-1,5-0,3   
9,409,309,46   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.2
1 338 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,41 Q 998
2 87 Kornelia Roppen Dimna IL 12,51 Q 982
3 16 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 12,56 974
4 446 Sanna Johnsen MøkkelgĂĽrd Ranheim IL 12,88 923
5 233 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 13,25 864
Heat: 2 Vind: +0.7
1 599 Kajsa Rooth Tjalve, IK 12,26 Q 1022
2 65 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,35 Q 1008
3 173 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 12,36 q 1006
4 96 Edel Halle Fagernes IL 13,11 886
5 522 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 13,29 857
6 595 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 13,61 806
Heat: 3 Vind: +2.1
1 98 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 12,22 Q 1028
2 598 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,37 Q 1004
3 634 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,46 q 990
4 430 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,70 952
5 495 Synne Eikeland Sandnes IL 12,72 948
6 165 Maria Svendsen SkĂĽr Fyllingen IL (Allianse) 12,91 918
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m hekk (84,0 8,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +1.7
1 331 Andrea Rooth Lambertseter IF 13,41 1129
2 599 Kajsa Rooth Tjalve, IK 14,29 1041
3 627 Ida Sophie Leir Tyrving IL 15,70 900
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 98 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 12,08 1051
2 598 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,15 1040
3 65 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,17 1036
4 173 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 12,23 1027
5 599 Kajsa Rooth Tjalve, IK 12,33 1011
6 338 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,36 1006
7 634 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,49 985
8 87 Kornelia Roppen Dimna IL 14,49 665
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 159 Ingeborg ØstgĂĽrd Friidrettsklubben Ren-Eng 9,23,73 1083
2 447 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 9,46,23 1031
3 637 Sigrid Alvik Tyrving IL 9,54,18 1013
4 240 Hedda Leirvik Hommelvik IL 9,57,01 1006
5 457 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 10,09,04 979
6 78 Tone Lise Pedersen BUL-Tromsø, Friidrett 10,18,96 956
7 119 Synne Marie Engebretsen Fana IL 10,19,89 954
8 635 Ragnhild Lindhjem-godal Tyrving IL 11,15,25 826
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1
1 564 Nora Amalie Hegdahl Steinkjer Friidrettsklubb 1,02,11 805
2 172 Helen Solheim Volden Gjesdal IL 1,02,82 778
3 283 Anna Mathilde Blegen IL Koll 1,04,41 718
4 684 Iris Agatha Engeness IL Koll 1,05,37 681
  315 Ingrid Vaboen Kristiansands IF DNS 0
Heat: 2
1 129 Mille Eide Nyhus FIK Orion 59,52 904
2 613 Hanna Hagevik Bakke Trysil IL 1,00,14 880
3 239 Ingrid KilvĂŚr Nilssen Herøy IL 1,00,54 865
4 627 Ida Sophie Leir Tyrving IL 1,01,99 810
5 237 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 1,02,41 794
6 542 Kaia Morland Sørild FIK 1,04,27 723
Heat: 3
1 598 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 54,84 1082
2 331 Andrea Rooth Lambertseter IF 55,63 1052
3 65 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 56,85 1005
4 495 Synne Eikeland Sandnes IL 58,75 933
5 16 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 1,00,22 877
6 473 Elisabella Hjelpdahl Runar, IL 1,00,33 873
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 598 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 54,84
2 331 Andrea Rooth Lambertseter IF 55,63
3 65 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 56,85
4 495 Synne Eikeland Sandnes IL 58,75
5 129 Mille Eide Nyhus FIK Orion 59,52
6 613 Hanna Hagevik Bakke Trysil IL 1,00,14
7 16 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 1,00,22
8 473 Elisabella Hjelpdahl Runar, IL 1,00,33
9 239 Ingrid KilvĂŚr Nilssen Herøy IL 1,00,54
10 627 Ida Sophie Leir Tyrving IL 1,01,99
11 564 Nora Amalie Hegdahl Steinkjer Friidrettsklubb 1,02,11
12 237 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 1,02,41
13 172 Helen Solheim Volden Gjesdal IL 1,02,82
14 542 Kaia Morland Sørild FIK 1,04,27
15 283 Anna Mathilde Blegen IL Koll 1,04,41
16 684 Iris Agatha Engeness IL Koll 1,05,37
  315 Ingrid Vaboen Kristiansands IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 594 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 5,85 1031
 
+2,2+2,1+1,3+1,7 +1,6
5,855,415,655,68-5,52
2 87 Kornelia Roppen Dimna IL 5,80 1021
 
xx+1,1+1,8+3,2+1,7
xx5,575,575,805,60
3 285 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg IL Koll 5,68 995
 
x+1,1+1,8   
x5,685,65---
4 634 Miranda Lauvstad Tyrving IL 5,35 926
 
+2,9xxx+0,0 
5,35xxx4,85x
5 173 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 5,28 911
 
+1,7x+1,0+1,1+1,3+1,9
3,72x5,105,155,285,20
6 185 Una Haukanes Gneist,IL 5,24 903
 
+0,9+1,3+3,9+1,2+1,8+3,7
4,755,135,004,915,185,24
7 543 Kristine Moland Leiknes Sørild FIK 5,23 901
 
+1,9+2,1+1,8xx+1,9
4,795,235,13xx5,19
8 370 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 4,96 844
 
+1,9x+2,6   
4,71x4,96---
9 544 Madelen Haaheim Sveinungsen Sørild FIK 4,93 838
 
+1,1xx   
4,93xx   
10 172 Helen Solheim Volden Gjesdal IL 4,70 790
 
+1,8+1,9x   
4,704,56x   
11 595 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 4,69 787
 
+2,2x+2,2   
4,31x4,69   
12 74 Ingeborg Marie Kjerulf Grenersen BUL-Tromsø, Friidrett 3,92 626
 
xx+0,1   
xx3,92   
  498 Emma Sofie Eriksen Sandnessjøen IL nm 0
 
xxx   
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
1 359 Ruth-Magrethe Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 48,31 1003
 
43,45x45,2245,2748,31x
2 393 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 46,66 966
 
46,6644,7245,8345,53xx
3 72 Aurora Fremnesvik BUL-Tromsø, Friidrett 45,77 944
 
43,0644,31x44,68x45,77
4 605 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 45,57 939
 
40,0844,45x42,84x45,57
5 85 Henrikke Antonsen Dimna IL 44,44 911
 
44,44x42,94xxx
6 466 Maria Elise Calizo Bugge Rjukan Idrettslag 43,61 890
 
43,61xxx37,95x
7 104 Frida Rose Dixon Fana IL 37,09 694
 
xx24,2437,09xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS