UM 2021

Arrangert av: Trondheim Friidrett, Ranheim IL friidrett og Nidelv IL friidrett

03.09.2021 - 05.09.2021


Gjensidige UM Friidrett
 
G-18/19 3000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat: Tyrving:
Heat: 1
1 548 Tobias Holdø Skog Sortland Friidrettsklubb 8,49,58 982
2 250 Johannes Dalland Idrettslaget Skjalg 8,50,08 980
3 256 Sebastian van der Veen Idrettslaget Skjalg 8,51,46 977
4 456 Erik Løfald Rindal IL 8,52,68 973
5 617 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 8,54,12 969
6 428 Sigurd Nilsen Rana Friidrettsklubb 8,55,38 966
7 582 Knut Borkholm Sturla IF 8,56,18 964
8 35 Mathias Lillehagen Aure IL 8,57,60 960
9 156 Torstein Olai Leiren Mastervik FRI IL 9,11,25 923
10 15 Kristoffer Johnson Ask Friidrett 9,12,06 921
11 476 Tobias Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 9,16,69 909
12 540 Eivind Tobiassen Sørild FIK 9,25,36 885
13 513 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 9,25,39 885
  229 Trond Olav Halvorsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF 0
Heat: 2
1 158 Esten Hansen-Møllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 8,15,98 1072
2 482 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,17,38 1069
3 529 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 8,21,00 1059
4 339 Mikkel Blikstad Thomassen Lillehammer IF 8,23,27 1053
5 672 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 8,24,56 1049
6 395 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 8,33,17 1026
7 181 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 8,33,45 1025
8 572 Erlend Hatlem Kringeland Stord IL (Allianseidrettslag) 8,36,05 1018
9 592 Vegard Vesterhaug Warnes Svorkmo N.O.I. 8,38,25 1012
10 520 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 8,38,57 1011
11 75 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Tromsø, Friidrett 8,46,17 991
12 364 Johannes Bredesen Øvereng Mosjøen IL 8,49,92 981
13 184 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 8,58,67 957
14 299 HĂĽvard Klakegg Jølster IL 9,04,86 940
15 69 Aleksander Børstad Simonsen BUL-Tromsø, Friidrett 9,14,72 914
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 158 Esten Hansen-Møllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 8,15,98
2 482 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,17,38
3 529 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 8,21,00
4 339 Mikkel Blikstad Thomassen Lillehammer IF 8,23,27
5 672 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 8,24,56
6 395 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 8,33,17
7 181 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 8,33,45
8 572 Erlend Hatlem Kringeland Stord IL (Allianseidrettslag) 8,36,05
9 592 Vegard Vesterhaug Warnes Svorkmo N.O.I. 8,38,25
10 520 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 8,38,57
11 75 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Tromsø, Friidrett 8,46,17
12 548 Tobias Holdø Skog Sortland Friidrettsklubb 8,49,58
13 364 Johannes Bredesen Øvereng Mosjøen IL 8,49,92
14 250 Johannes Dalland Idrettslaget Skjalg 8,50,08
15 256 Sebastian van der Veen Idrettslaget Skjalg 8,51,46
16 456 Erik Løfald Rindal IL 8,52,68
17 617 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 8,54,12
18 428 Sigurd Nilsen Rana Friidrettsklubb 8,55,38
19 582 Knut Borkholm Sturla IF 8,56,18
20 35 Mathias Lillehagen Aure IL 8,57,60
21 184 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 8,58,67
22 299 HĂĽvard Klakegg Jølster IL 9,04,86
23 156 Torstein Olai Leiren Mastervik FRI IL 9,11,25
24 15 Kristoffer Johnson Ask Friidrett 9,12,06
25 69 Aleksander Børstad Simonsen BUL-Tromsø, Friidrett 9,14,72
26 476 Tobias Fuglestrand Sandane Turn og Idrettslag 9,16,69
27 540 Eivind Tobiassen Sørild FIK 9,25,36
28 513 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 9,25,39
  229 Trond Olav Halvorsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS