Logo

UM07.09.2019
 
G-15 100 m hekk (84,0 8,5) Vind: -3.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 14,58
2 277 William Aleksander Kollberg Hellas, IF 14,59
3 41 Aksel Maute Torjesen Botne SK 15,01
4 230 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 15,68
5 417 Mathias Sj√•holm Molde Olymp - Friidrett  16,82
6 207 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL (Allianse) 18,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -3.0
1 230 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 24,62
2 596 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 25,19
3 299 Andreas Nedreb√ł Nesse Idrettslaget Skjalg 25,57
4 18 Lukas Casey √ėiseth Asker Sk. Friidrett 25,59
5 341 Deividas Burkauskas J√łlster IL 25,83
6 749 Abdirashid Hassan Mohamoud Viking, TIF 25,93
7 433 Odin Johan Widsteen Narvik IL 26,05
Heat: 2 Vind: -3.4
1 213 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 24,37
2 632 Haakon Eieland S√łgne IL 24,89
3 101 Gabriel Overv√•g Dimna IL 25,11
4 403 Moritz Miltz Midsund IL 25,84
5 456 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 26,00
6 766 Jonathan Heltne Helland √Ölesund FIK 26,29
7 79 Lukas Steindal BUL-Troms√ł, Friidrett 26,32
8 207 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL (Allianse) 27,08
Heat: 3 Vind: -2.6
1 566 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 24,28
2 421 Oliver Tollefsen Moss IL 24,29
3 218 Filip Holdhus Gneist,IL 24,96
4 720 Peder Hennestad Skjevrak Undheim IL 25,52
5 51 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 25,55
6 234 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 25,64
7 571 Marius Eidsli Skaun IL 25,68
8 667 Hampus Ludvig √Östrand Tyrving IL 26,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 2000 m Kappgang 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 77 Jonas Pedersen BUL-Troms√ł, Friidrett 11,35,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 679 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,09,77
2 473 Kristian Brandseth Os Turnforening 2,11,14
3 270 Iver Brekke Bruks√•s Heggedal IL 2,12,04
3 655 Linus Engdahl Torvikbukt IL 2,12,04
5 94 Torjus Ingdal B√łrsa IL 2,13,21
6 710 Henrik Schultze Tover√łd Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,13,54
7 223 Jon-Anders Hauk√ły Gneist,IL 2,13,71
8 404 Oliver Hole Midsund IL 2,16,91
Heat: 2
1 555 Benjamin Olsen Sarpsborg IL 2,06,77
2 93 Martin Haugen Sk√•rild B√łrsa IL 2,08,66
3 560 Marcus Dahl-Rismyhr Sarpsborg IL 2,08,84
4 343 Simen Alexander Sunde J√łlster IL 2,09,14
5 280 Hermon Angesom Araya Herkules Friidrett 2,09,27
6 592 Mathias Vanem Aas Steinkjer Friidrettsklubb 2,10,67
7 168 Phillip Morken FIL AKS-77 2,10,97
8 752 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 2,11,05
9 338 August Da Silva Sveen Jotun IL 2,15,47
  266 Simon Hermstad Simonsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 555 Benjamin Olsen Sarpsborg IL 2,06,77
2 93 Martin Haugen Sk√•rild B√łrsa IL 2,08,66
3 560 Marcus Dahl-Rismyhr Sarpsborg IL 2,08,84
4 343 Simen Alexander Sunde J√łlster IL 2,09,14
5 280 Hermon Angesom Araya Herkules Friidrett 2,09,27
6 679 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,09,77
7 592 Mathias Vanem Aas Steinkjer Friidrettsklubb 2,10,67
8 168 Phillip Morken FIL AKS-77 2,10,97
9 752 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 2,11,05
10 473 Kristian Brandseth Os Turnforening 2,11,14
11 270 Iver Brekke Bruks√•s Heggedal IL 2,12,04
12 655 Linus Engdahl Torvikbukt IL 2,12,04
13 94 Torjus Ingdal B√łrsa IL 2,13,21
14 710 Henrik Schultze Tover√łd Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,13,54
15 223 Jon-Anders Hauk√ły Gneist,IL 2,13,71
16 338 August Da Silva Sveen Jotun IL 2,15,47
17 404 Oliver Hole Midsund IL 2,16,91
  266 Simon Hermstad Simonsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 H√łyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 277 William Aleksander Kollberg Hellas, IF 1,77
 
1,60
o
1,68
o
1,71
o
1,74
o
1,77
o
1,80
xxx
2 151 Teodor Heldal Fana IL 1,77
 
1,60
o
1,65
o
1,68
o
1,71
o
1,74
o
1,77
xo
1,80
xxx
3 464 Luka Bergheim Norna-Salhus IL 1,74
 
1,60
o
1,65
o
1,68
o
1,71
xxo
1,74
o
1,77
xxx
4 694 Torgrim Fr√łystein Tyrving IL 1,71
 
1,55
o
1,60
xxo
1,65
o
1,68
xo
1,71
xo
1,74
xxx
5 549 Kajus Zilinskas Sandnessj√łen IL 1,68
 
1,55
o
1,60
xo
1,65
xo
1,68
xxo
1,71
xxx
6 634 Sebastian Bergqvist St√łle S√łgne IL 1,68
 
1,60
xxo
1,65
xo
1,68
xxo
1,71
xxx
7 467 Sveinar Nyg√•rd Daasvatn Norna-Salhus IL 1,65
 
1,60
o
1,65
xxo
1,68
xxx
8 538 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 1,55
 
1,55
o
1,60
xxx
9 429 Henrik Utheim Borgen Narvik IL 1,55
 
1,55
xo
1,60
xxx
9 534 Sivert Vataker Liver√łd Sandefjord Turn & Idrettsforening 1,55
 
1,55
xo
1,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 5,83
 
-3,1-3,6-3,2-2,8-3,3-2,6
5,635,585,835,465,485,64
2 277 William Aleksander Kollberg Hellas, IF 5,63
 
 -3,1 -3,6  
x5,54x5,63xx
3 41 Aksel Maute Torjesen Botne SK 5,52
 
-2,3 -2,7-4,2-3,6-2,7
5,40x5,395,525,455,39
4 632 Haakon Eieland S√łgne IL 5,49
 
-2,5-3,3-2,3-3,3-3,4-3,8
5,395,365,345,385,495,42
5 634 Sebastian Bergqvist St√łle S√łgne IL 5,44
 
-2,9-3,4-3,1 -5,1-2,1
5,445,365,27x5,255,26
6 464 Luka Bergheim Norna-Salhus IL 5,43
 
-3,0  -2,7  
5,43xx5,22xx
7 596 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 5,10
 
  -2,8 -3,9 
xx5,10x5,02x
8 549 Kajus Zilinskas Sandnessj√łen IL 5,10
 
-4,2  -3,0  
5,10xx4,85xx
9 148 Sebastian R√łed Hovland Fana IL 4,96
 
-3,8-4,3-4,6   
4,934,844,96   
10 403 Moritz Miltz Midsund IL 4,71
 
-4,5-2,4    
4,234,71x   
11 667 Hampus Ludvig √Östrand Tyrving IL 4,53
 
-2,5 -3,0   
4,53x4,52   
12 429 Henrik Utheim Borgen Narvik IL 4,43
 
 -3,7-3,5   
x4,433,24   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 705 √ėystein Solheim Hytten T√łnsberg Friidrettsklubb 55,07
 
51,7555,03xx55,07x
2 145 Niklas Liland Fana IL 49,67
 
x48,83xxx49,67
3 245 Henrik From Vesterlid Hattfjelldal IL 48,82
 
x48,82xxxx
4 243 Arne Olav Br√łndbo Dahl Hattfjelldal IL 44,28
 
39,8043,61x44,2841,15x
5 390 Marius Kalleberg Mydland Lyngdal IL 40,94
 
x38,3140,94x38,15x
6 4 H√•kon Wiig Aremark IF 37,99
 
32,21xxx36,0037,99
7 551 Igor Skoczylas Sandvin, IL 35,79
 
34,3235,0135,5135,79xx
8 67 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 27,35
 
x24,7727,35xxx
9 432 Ludvik Iver Bredvold Johnsen Narvik IL 26,04
 
xx26,04   
10 178 Kristinn Rafn Bjarnason Follafoss IL 22,36
 
x22,36x   
  169 Sivert Leivestad Morvik FIL AKS-77 nm
 
xxx   
  656 √Ödne Bertin Stuland Olsen Trio, IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 239 Tommi Aslaksrud Pasanen Halden IL 58,20
 
56,8458,2057,56xxx
2 720 Peder Hennestad Skjevrak Undheim IL 52,31
 
x50,1346,8252,3147,49x
3 230 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 46,69
 
44,62x45,6746,69x45,56
4 226 Thomas Brattaule Gneist,IL 44,62
 
37,79x42,0344,6244,48x
5 426 Tinus Hustad M√•ndalen IL 43,52
 
43,26xx38,3041,8343,52
6 439 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 40,81
 
x40,4040,81xx40,19
7 4 H√•kon Wiig Aremark IF 40,33
 
40,3339,66x37,33x37,82
8 34 Philip Andreas Kubon Bergens TF 38,57
 
x38,5736,70xx37,02
9 705 √ėystein Solheim Hytten T√łnsberg Friidrettsklubb 38,38
 
38,38xx   
10 243 Arne Olav Br√łndbo Dahl Hattfjelldal IL 37,87
 
37,8637,8736,38   
11 656 √Ödne Bertin Stuland Olsen Trio, IL 29,34
 
29,3429,1628,00   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 100 m hekk (91,4 8,5m) Vind: -3.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 605 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 14,19
2 275 Scott Yg√•rd Hellas, IF 14,46
3 321 Abraham Sandvin Vogelsang IL Koll 14,53
4 463 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 14,88
5 721 Adrian Kojen Ur√¶dd Friidrett 15,37
  144 Mathias Myrmel Herdlev√¶r Fana IL DNF
  364 Fabian August Furnes Warpe Laksev√•g TIL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -4.1
1 707 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 24,01
2 756 Fredrik Stiansson Pedersen V√•gstranda IL 24,57
3 55 Gustav Haavel Skarpen Moe BUL, IL i 24,58
4 340 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 24,64
5 196 Thord Flateb√ł Iversen FRI IL 24,99
6 201 Joakim Leivestad Fr√łyland IL 25,07
7 298 William Skjoldli Hovding, TIL 26,14
Heat: 2 Vind: -4.0
1 335 Timofei Porjajev IL Nybrott 23,87
2 478 Magnus Reigstad Oster√ły IL 24,31
3 112 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 24,48
4 241 Fredrik Klakken Heggelund Hamar IL 24,49
5 695 Henrik Duncan T√łnsberg Friidrettsklubb 24,76
6 2 Christian Andr√© Thomassen Aremark IF 25,06
6 520 Max Seeberg Romerike Friidrett 25,06
Heat: 3 Vind: -3.7
1 523 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 24,08
2 463 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 24,20
3 697 H√•vard Dale Foyn Skovly T√łnsberg Friidrettsklubb 24,45
4 59 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 24,91
5 206 Mats Rossland Hj√łrnevik Fyllingen IL (Allianse) 24,96
6 459 Gaute √ėymo M√¶len Norna-Salhus IL 25,11
7 6 Elias August Bergheim Ask Friidrett 25,46
Heat: 4 Vind: -3.5
1 40 Herman Sandor Baranyi-Berge Borg, FIL 24,23
2 700 Kristoffer Solberg T√łnsberg Friidrettsklubb 24,59
3 359 Sindre Fidje Andersen Kristiansands IF 24,81
4 246 Sander Konradsen Hattfjelldal IL 25,21
5 761 Johannes Eiksund √ėrsta IL 25,34
6 293 Sander Kaas Munthe J√łrgensen Horten Friidrettsklubb 25,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 200 m, Semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -3.1
1 335 Timofei Porjajev IL Nybrott 23,53
2 40 Herman Sandor Baranyi-Berge Borg, FIL 23,62
3 463 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 24,04
4 697 H√•vard Dale Foyn Skovly T√łnsberg Friidrettsklubb 24,11
5 700 Kristoffer Solberg T√łnsberg Friidrettsklubb 24,16
6 359 Sindre Fidje Andersen Kristiansands IF 24,36
7 241 Fredrik Klakken Heggelund Hamar IL 24,64
8 59 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 25,16
Heat: 2 Vind: -3.3
1 523 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 23,95
2 707 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 24,24
3 478 Magnus Reigstad Oster√ły IL 24,26
4 112 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 24,38
5 340 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 24,41
6 756 Fredrik Stiansson Pedersen V√•gstranda IL 24,62
7 695 Henrik Duncan T√łnsberg Friidrettsklubb 24,71
8 55 Gustav Haavel Skarpen Moe BUL, IL i 44,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 2000 m Kappgang 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 249 Andreas D√łske Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,41,09
2 615 Benjamin Bj√łrnstad Sturla IF 9,12,82
3 617 Daniel Oppen Sturla IF 9,59,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 318 Tobias Johansen IK Hind  2,05,29
2 238 Milan Frenay Halden IL 2,06,96
3 741 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 2,09,14
4 708 Halvor L√łvli Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,10,07
5 339 Gard Reppen Vigdal Jotun IL 2,10,18
6 361 Tobias Uttakleiv Frantzen Kv√¶fjord Idrettslag 2,10,30
7 567 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 2,11,66
8 271 Daniel Hermansen Hellas, IF 2,13,93
9 643 Eivind Tobiassen S√łrild FIK 2,15,90
10 38 Karl Karamjit Singh Reinvik Bod√ł Friidrettsklubb 2,21,59
Heat: 2
1 503 Erik K√•rvatn Rindal IL 2,05,66
2 662 Andreas Ler√ł Tyrving IL 2,05,72
3 442 Mads Gravr√•k Hjort-Larsen Nesodden IF 2,05,99
4 603 Erlend Hatlem Kringeland Stord IL (Allianseidrettslag) 2,06,08
5 436 Sivert Juven Nesbyen IL Friidrett 2,07,99
6 739 Johannes Edelss√łnn Gal√•en Vidar, Sportsklubben 2,08,81
7 424 Jacob P√©rez Wibe Mosvik IL - Friidrett 2,09,20
8 199 Halvor Nordengen Mikkelsen Friidrettsklubben Ren-Eng 2,13,55
  552 Martin R√łland Jensen Sandvin, IL DNS
Heat: 3
1 227 Thomas Str√łnstad-L√łseth Gneist,IL 1,58,40
2 772 Ole Jakob H√łsteland Solbu √Ös IL 1,59,93
3 525 Abdullahi Dahir Rabi Runar, IL 2,00,11
4 608 Ole Sivert R√łyrhus Stranda IL 2,00,67
5 443 Sondre Martinsen Nesodden IF 2,02,02
6 561 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 2,02,90
7 198 Esten Hansen-M√łllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 2,03,36
8 166 Kristoffer Hopland FIL AKS-77 2,05,68
9 55 Gustav Haavel Skarpen Moe BUL, IL i 2,06,98
10 411 Andreas Grimerud Moelven IL 2,09,18
11 228 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 2,11,01
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 227 Thomas Str√łnstad-L√łseth Gneist,IL 1,58,40
2 772 Ole Jakob H√łsteland Solbu √Ös IL 1,59,93
3 525 Abdullahi Dahir Rabi Runar, IL 2,00,11
4 608 Ole Sivert R√łyrhus Stranda IL 2,00,67
5 443 Sondre Martinsen Nesodden IF 2,02,02
6 561 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 2,02,90
7 198 Esten Hansen-M√łllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 2,03,36
8 318 Tobias Johansen IK Hind  2,05,29
9 503 Erik K√•rvatn Rindal IL 2,05,66
10 166 Kristoffer Hopland FIL AKS-77 2,05,68
11 662 Andreas Ler√ł Tyrving IL 2,05,72
12 442 Mads Gravr√•k Hjort-Larsen Nesodden IF 2,05,99
13 603 Erlend Hatlem Kringeland Stord IL (Allianseidrettslag) 2,06,08
14 238 Milan Frenay Halden IL 2,06,96
15 55 Gustav Haavel Skarpen Moe BUL, IL i 2,06,98
16 436 Sivert Juven Nesbyen IL Friidrett 2,07,99
17 739 Johannes Edelss√łnn Gal√•en Vidar, Sportsklubben 2,08,81
18 741 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 2,09,14
19 411 Andreas Grimerud Moelven IL 2,09,18
20 424 Jacob P√©rez Wibe Mosvik IL - Friidrett 2,09,20
21 708 Halvor L√łvli Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,10,07
22 339 Gard Reppen Vigdal Jotun IL 2,10,18
23 361 Tobias Uttakleiv Frantzen Kv√¶fjord Idrettslag 2,10,30
24 228 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 2,11,01
25 567 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 2,11,66
26 199 Halvor Nordengen Mikkelsen Friidrettsklubben Ren-Eng 2,13,55
27 271 Daniel Hermansen Hellas, IF 2,13,93
28 643 Eivind Tobiassen S√łrild FIK 2,15,90
29 38 Karl Karamjit Singh Reinvik Bod√ł Friidrettsklubb 2,21,59
  552 Martin R√łland Jensen Sandvin, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 46 Mathias Andreas Reksten Dale Breimsbygda IL 15,92
 
12,4215,6315,8415,6115,7315,92
2 485 Aanund Olavson Tveit√• Otra IL 15,88
 
15,8015,4615,5815,8615,8815,88
3 470 Steffen Melheim Olden IL 15,34
 
13,3913,9814,90x15,34x
4 599 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stj√łrdal Friidrettsklubb 14,70
 
14,7013,98xx14,1113,83
5 469 Nikolai R√łeggen Ulvund Norodd, IL 14,26
 
x14,26x13,72x13,82
6 674 J√łrgen Brenna Loennechen Tyrving IL 13,02
 
12,7412,99x12,5813,02x
7 398 Truls Engen Olsen L√łten Friidrett  12,51
 
12,51xxxr 
8 162 Anders Vik FIL AKS-77 12,45
 
11,7412,4512,08r  
9 515 H√•vard Syrstad Romerike Friidrett 11,80
 
11,80xx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 470 Steffen Melheim Olden IL 49,02
 
44,7946,9746,51x47,7549,02
2 755 Troy Brandseth Norbakk Voss IL 46,63
 
xxx42,6746,6345,47
3 673 Jo Magnus Kleven Tyrving IL 40,65
 
38,8639,9536,8339,1640,65x
4 599 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stj√łrdal Friidrettsklubb 40,43
 
39,2040,4339,7139,9636,3639,91
5 46 Mathias Andreas Reksten Dale Breimsbygda IL 39,27
 
xx38,70x39,27x
6 162 Anders Vik FIL AKS-77 38,67
 
xxxx38,67x
  398 Truls Engen Olsen L√łten Friidrett  nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 605 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 13,25
 
+2,7     
13,25x-x--
2 689 Simen Gimnes Tyrving IL 12,74
 
+3,4+1,7+2,3+2,0+2,6 
12,1712,0012,7412,4812,57x
3 313 Magnus Storfjord Ik Grane Arendal Friidrett 12,72
 
+2,5+1,9+3,8+3,1  
12,1812,1912,7212,72- 
4 2 Christian Andr√© Thomassen Aremark IF 12,61
 
+2,6+2,6+1,8+3,4+3,6+2,5
12,5712,5012,4912,4912,2012,61
5 355 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 12,61
 
+2,6+3,1+2,1+3,0 +2,5
12,0912,4012,3212,08x12,61
6 142 Markus Kaland Kongsrud Fana IL 12,27
 
 +2,4+2,1+3,3+2,4 
x11,9111,7911,9412,27x
7 515 H√•vard Syrstad Romerike Friidrett 11,04
 
+2,4+2,9+1,4+2,6+3,3+2,9
10,6910,9111,049,1510,4110,79
8 173 Marius Torbj√łrnsen Fitjar IL 10,87
 
+2,5 +3,3+1,8 +4,5
10,87x10,7910,79x10,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -3.8
1 541 Jonas Bergg√•rd Sk√•den Sandnes IL 23,43
2 330 Sander Aae Skotheim IL Koll 23,44
3 412 H√•vard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 23,97
4 502 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 24,57
5 160 Martin Pettersen FIK Orion 24,83
6 156 Anders Kvesetberget FIK Orion 24,87
  641 Ilunga Josue Kongolo S√łndre Land IL, Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: -2.1
1 220 Herman Ellingsen Gneist,IL 23,10
2 183 Didrik Gr√łm Fredrikstad IF 23,46
3 595 Sander Dalbu Steinkjer Friidrettsklubb 23,81
4 154 Aleksander Haug FIK Orion 24,29
5 64 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 24,29
6 16 Henrik Dahlen Annexstad Asker Sk. Friidrett 24,76
7 269 Thomas Harris-Christensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 24,77
Heat: 3 Vind: -2.8
1 104 Jonas Andr√© Ose Dimna IL 23,25
2 316 Robert David Sheath IK Hind  23,40
3 693 Tobias Windjusveen Tyrving IL 23,83
4 363 Christian Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL 24,01
5 159 Marcus Henriksen FIK Orion 24,37
6 9 Jon-Henning Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 24,87
7 185 Fredrik Persen Fredrikstad IF 25,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 2000 m hinder (91,4) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 76 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Troms√ł, Friidrett 6,24,51
2 149 Svein Oscar Skille√•s Fana IL 6,34,53
3 771 Nils Johan Tveite √Ös IL 6,36,61
4 153 √Ödne Nesje Hernes Fana IL 6,40,98
5 128 Birk Bell Lysaker Fana IL 7,13,94
6 203 Fredrik Thomassen Fyllingen IL (Allianse) 7,35,94
  109 Mats Fredriksen Dimna IL DNF
  347 Georg Ovesen Kristiansand L√łpeklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 300 m hekk (84,0 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 220 Herman Ellingsen Gneist,IL 38,67
2 330 Sander Aae Skotheim IL Koll 39,15
3 316 Robert David Sheath IK Hind  41,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 H√łyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 517 Lasse Selv√•g Nord√•s Romerike Friidrett 1,78
 
1,75
xxo
1,78
xo
1,81
xxx
2 121 Andreas Sponneck Rye Fagernes IL 1,75
 
1,65
o
1,70
o
1,75
o
1,78
xxx
3 127 Andreas K√•rstad Fana IL 1,75
 
1,70
o
1,75
xo
1,78
xxx
4 598 Mads Weiseth Stj√łrdal Friidrettsklubb 1,70
 
1,65
o
1,70
xxo
1,75
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 330 Sander Aae Skotheim IL Koll 6,38
 
-4,4-3,2-3,4 -2,9 
6,256,386,04x6,27-
2 146 Per Bucher Johannessen Fana IL 6,21
 
 -5,6-3,9-4,6-3,5 
x6,086,216,175,99x
3 541 Jonas Bergg√•rd Sk√•den Sandnes IL 6,12
 
-2,3 -2,4 -4,1-1,5
6,12x5,59x5,866,00
4 30 Christian Vik Pettersen Bergens TF 5,68
 
-2,3-4,5-2,4  -3,4
5,685,515,64x-5,52
5 31 Eskil Reier Njerve Bergens TF 5,66
 
 -3,8-3,1-3,4-2,6 
x5,665,515,475,43x
6 579 Sondre Mork Kasin Sn√łgg Friidrett 5,61
 
-2,6-2,7-4,8-4,0-3,6-1,9
5,615,495,215,415,385,40
7 402 Amund Solberg St√łlen Midsund IL 3,56
 
    -5,3 
xxxx3,56x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 351 Daniel Thrana Kristiansands IF 57,30
 
57,30xxx52,04x
2 554 Benjamin Gressl√łs Sarpsborg IL 55,60
 
xxx50,4248,9855,60
3 159 Marcus Henriksen FIK Orion 53,78
 
50,45x53,7846,2243,07x
4 296 Sebastian Wichstr√łm Rolland Hovding, TIL 51,03
 
51,03xxx48,06x
5 541 Jonas Bergg√•rd Sk√•den Sandnes IL 50,55
 
xx50,55xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -4.3
1 281 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 23,38
2 125 Sondre Matias Kui Rudi Fagernes IL 23,94
3 685 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 24,06
4 113 Sture M√•seide Dimna IL 24,08
5 630 Harald Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 25,04
  604 Jacob Vaula Stord IL (Allianseidrettslag) DNS
  666 David Kumwenda Tyrving IL DNS
Heat: 2 Vind: -2.3
1 134 Filip B√łe Fana IL 22,89
2 449 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 22,98
3 499 Erik Olof Artelius Raufoss Friidrett 23,53
4 52 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 23,66
5 657 Petter Paulsen Dalsplass Trondheim Friidrett - Friidrett 23,77
6 22 Ludvig Elias Engen Askim IF 24,33
7 8 Jesper Jensen Ask Friidrett 24,97
Heat: 3 Vind: -3.7
1 546 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 22,93
2 375 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 23,55
3 414 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 23,85
4 362 Andreas Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL 24,00
5 300 Benjamin Tveit Str√łmsvold Idrettslaget Skjalg 24,32
6 47 Robert Andr√© Moldestad Breimsbygda IL 25,47
  696 Henrik Fl√•tnes T√łnsberg Friidrettsklubb DQ:
Heat: 4 Vind: -3.7
1 372 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 23,06
2 56 Luca Thompson BUL, IL i 23,25
3 219 Gjert H√łie Sjursen Gneist,IL 23,53
4 297 Sivert Fl√łgstad Sellevold Hovding, TIL 23,66
5 642 Muamba Caleb Kongolo S√łndre Land IL, Friidrett 24,85
6 718 Sander Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,82
  176 Magnus Lande Angelshaug Flor√ł Tog IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 200 m, Semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -3.8
1 134 Filip B√łe Fana IL 22,89
2 449 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 22,97
3 281 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 23,18
4 499 Erik Olof Artelius Raufoss Friidrett 23,72
5 685 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 23,75
6 125 Sondre Matias Kui Rudi Fagernes IL 23,84
  297 Sivert Fl√łgstad Sellevold Hovding, TIL DNS
  362 Andreas Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL DNS
Heat: 2 Vind: -3.2
1 546 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 22,92
2 372 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 23,26
3 56 Luca Thompson BUL, IL i 23,32
4 219 Gjert H√łie Sjursen Gneist,IL 23,60
5 657 Petter Paulsen Dalsplass Trondheim Friidrett - Friidrett 23,78
6 52 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 23,90
7 375 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 23,98
  414 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 2000 m hinder (91,4) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 13 Ole Lyngb√ł Ask Friidrett 6,21,21
2 61 Sivert Antonsen Eggen BUL, IL i 6,24,82
3 477 Magnus Gjerstad Oster√ły IL 6,24,87
4 191 Andreas V√•gen FRI IL 6,28,27
5 283 Mads Nilsen Herkules Friidrett 6,42,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 2000 m Kappgang 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 332 Tobias L√łmo IL Koll 8,52,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 400 m hekk (91,4 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 216 Andreas Haara Bakketun Gneist,IL 53,71
2 126 Andreas Joseph Dixon Fana IL 55,17
3 129 Carl Erik Hjellestad Landsvik Fana IL 57,39
4 497 Olav Kv√•le Gissinger Ranheim IL 57,46
5 8 Jesper Jensen Ask Friidrett 1,04,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 360 Oliver Engen Kr√łdsherad IL 13,98
 
13,9813,86xx13,76x
2 609 Bendik Espenes Strindheim il 13,92
 
13,9213,8713,45x13,5513,68
3 654 Markus Rooth Tjalve, IK 13,25
 
12,62x13,25xxx
4 103 Iver Saunes Moldskred Dimna IL 12,85
 
12,6012,77xx12,0612,85
5 773 Per Ellef Ryen Aalerud √Ös IL 12,17
 
12,0212,1712,0311,47x11,34
6 219 Gjert H√łie Sjursen Gneist,IL 12,15
 
12,1011,35x11,4111,8412,15
7 133 Erlend Bolstad Raa Fana IL 12,06
 
11,2511,0512,06x11,16x
8 89 Sebastian Marrot B√¶kkelagets SK 11,96
 
11,96x11,21x11,1011,57
9 642 Muamba Caleb Kongolo S√łndre Land IL, Friidrett 11,56
 
x11,2411,56   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 654 Markus Rooth Tjalve, IK 56,70
 
48,0845,1148,82x56,70x
2 103 Iver Saunes Moldskred Dimna IL 55,55
 
51,0752,6855,5551,95x53,89
3 760 Elias Hovden Nilsen √ėrsta IL 55,49
 
55,49x53,9754,1653,29x
4 89 Sebastian Marrot B√¶kkelagets SK 52,22
 
49,3647,8052,2245,36xx
5 609 Bendik Espenes Strindheim il 51,31
 
51,3146,27x-  
6 514 Thomas Naper Kristiansen Rjukan Idrettslag 43,33
 
43,3340,4140,0442,7839,9242,70
7 774 Simen Sebastian Hansen √Ös IL 41,57
 
41,5738,4839,41x- 
8 366 H√•kon Eik Litland Laksev√•g TIL 33,43
 
33,4332,7331,8331,4829,99x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 654 Markus Rooth Tjalve, IK 4,50
 
4,20
o
4,30
o
4,40
o
4,50
o
4,60
xxx
2 360 Oliver Engen Kr√łdsherad IL 4,20
 
3,70
o
3,90
xo
4,00
-
4,10
xxo
4,20
o
4,30
xxx
3 413 Lavrants Kongssund Moelven IL 4,10
 
3,80
xo
3,90
-
4,00
o
4,10
xo
4,20
xxx
4 89 Sebastian Marrot B√¶kkelagets SK 3,90
 
3,20
o
3,40
o
3,60
xo
3,70
xo
3,80
-
3,90
xxo
4,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 468 Viljar Helgestad Gjerde Norna-Salhus IL 14,86
 
+1,9+3,0 +3,8+4,9+2,6
14,2714,33-14,2212,3914,86
2 129 Carl Erik Hjellestad Landsvik Fana IL 14,37
 
+3,2+4,0+4,6+2,4 +2,3
14,1214,1014,1513,94x14,37
3 486 Iver Strand √ėvereng Overhalla IL 13,30
 
+4,2 +4,5+3,8  
13,15x13,3013,22xx
4 773 Per Ellef Ryen Aalerud √Ös IL 13,28
 
+4,0+4,5+2,9 +4,0+3,0
12,9312,6813,05-12,9913,28
5 126 Andreas Joseph Dixon Fana IL 12,92
 
+4,6+2,7 +3,1+3,9+3,5
12,7312,81x12,9212,8812,82
6 259 Jonas Nuland R√¶stad Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,72
 
 +3,2+3,8 +3,7 
x11,2312,72-11,25-
7 594 Petter Overland Fuglestrand Steinkjer Friidrettsklubb 11,62
 
 +3,2+3,4  +3,5
x11,5111,44xx11,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -5.2
1 675 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 27,81
2 496 Nora Aune Ranheim IL 28,29
3 500 Hannah Cobola Cole Raufoss Friidrett 28,44
4 624 Henriette Collett-√ėstensen Sturla IF 28,73
5 676 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 29,61
6 704 Tuva Aunan T√łnsberg Friidrettsklubb 29,76
7 115 Anniken Norstr√łm Dr√łbak-Frogn IL 29,79
Heat: 2 Vind: -2.6
1 462 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 27,33
2 325 Isabella Alida Indreb√ł IL Koll 27,49
3 751 Idun Alnes Haugland Viking, TIF 27,96
4 460 Guro Navelsaker Hjeltnes Norna-Salhus IL 28,19
5 681 Mille Baastad Berg Tyrving IL 28,56
6 589 Ella Luktvasslimo Steinkjer Friidrettsklubb 28,81
7 235 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 29,74
Heat: 3 Vind: -1.9
1 635 Iselin Evensen S√łmna IL 27,20
2 212 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 27,46
3 575 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 28,47
4 610 Nora Berg Fiske Strindheim il 28,58
5 357 Linn Andrea Svensson Lindevik Kristiansands IF 28,78
6 157 Hermine Hansen FIK Orion 29,16
7 540 Helle Ween Sandnes IL 30,12
Heat: 4 Vind: -5.3
1 768 Lovise Skarb√łvik Andresen √Ölesund FIK 27,14
2 521 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 28,09
3 250 Anna Kolst√ł Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 28,17
4 86 Amalie Ler√łen Kallevik B√¶kkelagets SK 28,54
5 633 Julie Ekeland Ose S√łgne IL 28,59
6 75 Ingeborg Romsaas BUL-Troms√ł, Friidrett 29,35
7 750 Eline H√łivik Bratteb√ł Viking, TIF 29,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 200 m, Semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -3.3
1 768 Lovise Skarb√łvik Andresen √Ölesund FIK 26,93
2 496 Nora Aune Ranheim IL 27,61
3 575 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 28,04
4 675 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 28,15
5 751 Idun Alnes Haugland Viking, TIF 28,30
6 610 Nora Berg Fiske Strindheim il 29,31
  212 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb DNS
  460 Guro Navelsaker Hjeltnes Norna-Salhus IL DNS
Heat: 2 Vind: -2.4
1 635 Iselin Evensen S√łmna IL 26,89
2 325 Isabella Alida Indreb√ł IL Koll 27,16
3 462 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 27,43
4 250 Anna Kolst√ł Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 28,01
5 521 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 28,25
6 500 Hannah Cobola Cole Raufoss Friidrett 28,37
7 86 Amalie Ler√łen Kallevik B√¶kkelagets SK 28,45
8 681 Mille Baastad Berg Tyrving IL 28,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 2000 m Kappgang 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 108 Marie Teige Grov Dimna IL 10,58,06
  257 Ingvild Alne Haugesund Idrettslag Friidrett - gr DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 80 m hekk (76,2 8m) Vind: -2.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 768 Lovise Skarb√łvik Andresen √Ölesund FIK 12,23
2 496 Nora Aune Ranheim IL 12,96
3 575 Martine Bjugan Aam Ski IL Friidrett 13,39
4 606 Sofie Skard Stord IL (Allianseidrettslag) 13,43
5 614 Anouk de Haas Sturla IF 14,65
  481 Anette Tveit√• Otra IL DNF
  602 Anna Solheim Stord IL (Allianseidrettslag) DQ:
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 44 Eva Ingebrigtsen Bratsberg IL 2,27,31
2 494 Kristine Myklegard Kristiansen Ranheim IL 2,32,98
3 210 Andrine Slettum Ruud Gausdal Friidrettsklubb 2,33,48
4 471 Hedda H√łntorp Oppeg√•rd IL 2,33,89
5 193 Marion Hauge FRI IL 2,37,52
6 681 Mille Baastad Berg Tyrving IL 2,38,38
7 53 Cathrine Gr√łnbech BUL, IL i 2,41,07
8 569 Ibtissam Abounnachat Sem IF 2,43,33
Heat: 2
1 289 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 2,25,68
2 428 Inger Bergslid Namsen Friidrettsforening 2,26,47
3 117 Aurora Mj√łen Gr√łndalen Dr√łbak-Frogn IL 2,27,11
4 118 Emilie Agathe Besseberg Dr√łbak-Frogn IL 2,28,23
5 669 Hedda Helgheim Tyrving IL 2,28,81
6 636 Martine Evensen S√łmna IL 2,28,85
7 98 Camilla Svoren Dimna IL 2,30,14
8 181 Astrid Reknes Fredrikstad IF 2,37,61
Heat: 3
1 448 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,18,52
2 701 Leona Andersen Vedvik T√łnsberg Friidrettsklubb 2,19,00
3 491 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 2,21,55
4 732 Anna Marie Nordengen Sirev√•g Vidar, Sportsklubben 2,22,78
5 731 Solveig Willumsen Gr√łnn Verdal Friidrettsklubb 2,24,84
6 184 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 2,26,49
7 357 Linn Andrea Svensson Lindevik Kristiansands IF 2,26,56
8 480 Marie Mostraum Oster√ły IL 2,27,37
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 448 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,18,52
2 701 Leona Andersen Vedvik T√łnsberg Friidrettsklubb 2,19,00
3 491 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 2,21,55
4 732 Anna Marie Nordengen Sirev√•g Vidar, Sportsklubben 2,22,78
5 731 Solveig Willumsen Gr√łnn Verdal Friidrettsklubb 2,24,84
6 289 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 2,25,68
7 428 Inger Bergslid Namsen Friidrettsforening 2,26,47
8 184 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 2,26,49
9 357 Linn Andrea Svensson Lindevik Kristiansands IF 2,26,56
10 117 Aurora Mj√łen Gr√łndalen Dr√łbak-Frogn IL 2,27,11
11 44 Eva Ingebrigtsen Bratsberg IL 2,27,31
12 480 Marie Mostraum Oster√ły IL 2,27,37
13 118 Emilie Agathe Besseberg Dr√łbak-Frogn IL 2,28,23
14 669 Hedda Helgheim Tyrving IL 2,28,81
15 636 Martine Evensen S√łmna IL 2,28,85
16 98 Camilla Svoren Dimna IL 2,30,14
17 494 Kristine Myklegard Kristiansen Ranheim IL 2,32,98
18 210 Andrine Slettum Ruud Gausdal Friidrettsklubb 2,33,48
19 471 Hedda H√łntorp Oppeg√•rd IL 2,33,89
20 193 Marion Hauge FRI IL 2,37,52
21 181 Astrid Reknes Fredrikstad IF 2,37,61
22 681 Mille Baastad Berg Tyrving IL 2,38,38
23 53 Cathrine Gr√łnbech BUL, IL i 2,41,07
24 569 Ibtissam Abounnachat Sem IF 2,43,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 H√łyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 670 Hedvig Kall√•k Tyrving IL 1,62
 
1,55
o
1,58
o
1,62
xo
1,67
xxx
2 247 Sigrid Forsmo Kapskarmo Hattfjelldal IL 1,55
 
1,41
o
1,46
o
1,49
o
1,52
o
1,55
o
1,58
xxx
3 606 Sofie Skard Stord IL (Allianseidrettslag) 1,52
 
1,36
o
1,41
o
1,46
o
1,49
xxo
1,52
xxo
1,55
xxx
4 78 Karoline Albrigtsen BUL-Troms√ł, Friidrett 1,49
 
1,36
o
1,41
o
1,43
o
1,49
o
1,52
xxx
5 584 Linea Steiro-Dar√©n Sortland Friidrettsklubb 1,49
 
1,41
o
1,46
xxo
1,49
xxo
1,52
xxx
6 547 Emilija Lorina Kibalcica Sandnessj√łen IL 1,46
 
1,36
o
1,41
o
1,46
o
1,49
xxx
6 602 Anna Solheim Stord IL (Allianseidrettslag) 1,46
 
1,36
o
1,41
o
1,46
o
1,49
xxx
8 633 Julie Ekeland Ose S√łgne IL 1,46
 
1,36
xo
1,41
o
1,46
xxo
1,49
xxx
9 324 Ingrid Hamsund IL Koll 1,41
 
1,30
o
1,41
o
1,46
xxx
10 600 Pernille Aaslid Osen Stj√łrdal Friidrettsklubb 1,41
 
1,36
o
1,41
xxo
1,46
xxx
10 624 Henriette Collett-√ėstensen Sturla IF 1,41
 
1,36
o
1,41
xxo
1,46
xxx
12 730 Eliska Horvathova Verdal Friidrettsklubb 1,36
 
1,36
xo
1,41
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 Lengde, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 670 Hedvig Kall√•k Tyrving IL 5,24
 
+3,4+2,8+2,6+3,1+1,6 
5,034,684,965,245,13x
2 247 Sigrid Forsmo Kapskarmo Hattfjelldal IL 5,22
 
+2,3+4,0+2,5+2,4+1,9+4,2
5,084,915,105,085,055,22
3 547 Emilija Lorina Kibalcica Sandnessj√łen IL 5,07
 
+1,4+1,5+2,5+2,3+2,2+3,5
4,874,934,755,074,804,90
4 462 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 5,03
 
+2,1+3,2+3,0+1,8+2,4+2,4
5,034,654,864,715,004,69
5 111 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 4,84
 
 +2,5+3,1+3,3+2,9+2,2
x4,504,614,844,744,70
6 401 Rakel F√¶revaag Bekken Mandal og Halse IL-Friidrett 4,83
 
+3,6+2,2+3,1 +2,1+3,1
4,614,834,65x4,594,59
7 172 Nikoline Thunem Fisk√• IL 4,71
 
  +2,7+2,5 +2,4
xx4,714,45x4,62
8 597 Fannie Ciatta Nyenetue Stj√łrdal Friidrettsklubb 4,60
 
 +2,6+2,6 +1,8+2,8
x4,554,60x4,554,34
9 356 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 4,55
 
+2,1+4,5+1,9   
4,494,554,55   
10 39 Milla Thorshaug Bod√ł Friidrettsklubb 3,91
 
+3,0 +3,3   
3,74x3,91   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 Lengde, Fors√łk 1 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 111 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 4,66 q
 
-3,6-2,2-4,2   
4,284,664,61   
2 675 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 4,49 q
 
 -5,1-4,8   
x4,354,49   
3 356 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 4,37 q
 
-3,8-4,7-3,5   
4,314,314,37   
4 157 Hermine Hansen FIK Orion 4,22
 
-4,7 -3,1   
4,22x4,22   
5 86 Amalie Ler√łen Kallevik B√¶kkelagets SK 3,85
 
-5,5     
3,85-    
6 624 Henriette Collett-√ėstensen Sturla IF 2,89
 
  -5,7   
xx2,89   
  75 Ingeborg Romsaas BUL-Troms√ł, Friidrett nm
 
xxx   
  235 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 Lengde, Fors√łk 2 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 462 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 4,99 q
 
 -3,2    
 4,99-   
2 670 Hedvig Kall√•k Tyrving IL 4,64 q
 
-6,0     
4,64xx   
3 547 Emilija Lorina Kibalcica Sandnessj√łen IL 4,59 q
 
-4,9-4,2-3,0   
4,514,584,59   
4 597 Fannie Ciatta Nyenetue Stj√łrdal Friidrettsklubb 4,56 q
 
-3,7-3,3-3,2   
4,274,564,42   
5 247 Sigrid Forsmo Kapskarmo Hattfjelldal IL 4,49 q
 
-5,6 -5,7   
4,49x4,36   
6 172 Nikoline Thunem Fisk√• IL 4,48 q
 
-3,7-4,6-3,1   
4,484,354,36   
7 401 Rakel F√¶revaag Bekken Mandal og Halse IL-Friidrett 4,44 q
 
-4,3-5,1-3,5   
4,434,214,44   
8 39 Milla Thorshaug Bod√ł Friidrettsklubb 4,34 q
 
 -4,9-5,4   
x4,343,61   
9 589 Ella Luktvasslimo Steinkjer Friidrettsklubb 4,28 q
 
-4,2-3,1-4,1   
4,254,284,13   
10 511 Matilde Flor St√łrvold Rjukan Idrettslag 4,28
 
-5,2 -2,6   
4,28x3,94   
11 521 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 4,13
 
-3,5     
4,13xx   
12 614 Anouk de Haas Sturla IF 4,10
 
-3,2-4,4    
4,104,00-   
13 324 Ingrid Hamsund IL Koll 4,05
 
 -4,1    
x4,05x   
14 115 Anniken Norstr√łm Dr√łbak-Frogn IL 3,90
 
-5,2 -3,2   
3,90x3,84   
  460 Guro Navelsaker Hjeltnes Norna-Salhus IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 48 Mia Ribe Brun Brevik Idrettslag 48,61
 
45,41xx48,6147,12x
2 190 Synne Pedersen Fredrikstad IF 41,46
 
40,7641,2640,6440,9041,4640,99
3 172 Nikoline Thunem Fisk√• IL 40,36
 
34,4537,9435,5937,5740,3540,36
4 516 Josefine Westerby Romerike Friidrett 40,08
 
36,6540,0838,89x39,53x
5 386 Mari Rosseland Johansen Lye IL 36,42
 
33,8629,8232,4028,35x36,42
6 244 Guro Martine Br√łndbo Dahl Hattfjelldal IL 35,03
 
x30,9934,75x29,6935,03
7 709 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 33,95
 
29,3533,9525,86x28,63x
8 730 Eliska Horvathova Verdal Friidrettsklubb 32,73
 
26,8031,3831,2427,5931,0532,73
9 267 Thea Marianne Dahl Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 30,79
 
30,7924,4229,00   
10 170 Stina Leivestad Morvik FIL AKS-77 28,22
 
27,7628,2226,75   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 584 Linea Steiro-Dar√©n Sortland Friidrettsklubb 36,17
 
xx36,17x32,3433,19
2 509 Malene Stor√łygard Rjukan Idrettslag 32,92
 
28,7832,92x28,3131,93x
3 386 Mari Rosseland Johansen Lye IL 31,42
 
31,42x29,18x27,78x
4 430 Kaja Bj√łrgan Narvik IL 29,96
 
27,7729,9624,6323,2222,44x
5 481 Anette Tveit√• Otra IL 29,85
 
29,85xxxxx
6 399 Frida St√łle Haven Mandal og Halse IL-Friidrett 28,87
 
x28,87xxxx
7 649 Ane L√łkke Hagen Tingvoll IL 27,22
 
x23,5827,2223,60x24,05
8 78 Karoline Albrigtsen BUL-Troms√ł, Friidrett 25,80
 
25,8024,6823,47xx21,81
9 235 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 25,63
 
25,6323,0822,98   
10 508 Hedda Sofie Samuelsen Rjukan Idrettslag 22,42
 
x22,42x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -3.3
1 544 Nora Haugen Sandnes IL 26,73
2 489 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 26,99
3 268 Thelma Aase Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 27,59
4 714 Kari Ingelin Sj√∂str√∂m Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,88
5 452 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 28,71
6 165 Ingrid S√¶tre Ellingsen FIL AKS-77 28,84
Heat: 2 Vind: -4.8
1 3 Henriette J√¶ger Aremark IF 25,94
2 304 Marin Stray Gautadottir Idrettslaget Skjalg 27,05
3 671 Ida Sophie Leir Tyrving IL 27,31
4 728 Erika Davodova Varegg Fleridrett 28,05
5 612 Joanna Kveen √ėvre-Flo Stryn T og IL 28,07
6 724 Linnea Birkelid Lekman Ur√¶dd Friidrett 28,73
7 601 Sigrid Lovise Ringen Stj√łrdal Friidrettsklubb 28,99
Heat: 3 Vind: -4.7
1 682 Miranda Lauvstad Tyrving IL 27,38
2 326 Johanna √Ögesen Tofte IL Koll 27,95
3 387 Dana Angelina Medic Lyngdal IL 28,22
4 370 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 28,80
5 85 Nora Pauline Bakke By√•sen IL 28,86
6 315 Ida-Louise √ėverland IK Hind  29,15
Heat: 4 Vind: -2.2
1 495 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 27,23
2 217 Emma Dahl S√łrbo Gneist,IL 27,34
3 278 Eil√©n Brenne Herkules Friidrett 27,69
4 221 Hilda-Lovise Riisnes Riise Gneist,IL 27,72
5 723 Guro Halvorsdatter R√łyneland Ur√¶dd Friidrett 28,29
6 287 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 28,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 200 m, Semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -3.2
1 3 Henriette J√¶ger Aremark IF 25,71
2 682 Miranda Lauvstad Tyrving IL 26,08
3 489 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 26,60
4 221 Hilda-Lovise Riisnes Riise Gneist,IL 27,57
5 326 Johanna √Ögesen Tofte IL Koll 27,64
6 671 Ida Sophie Leir Tyrving IL 28,05
7 612 Joanna Kveen √ėvre-Flo Stryn T og IL 28,09
8 387 Dana Angelina Medic Lyngdal IL 29,81
Heat: 2 Vind: -3.4
1 544 Nora Haugen Sandnes IL 26,55
2 217 Emma Dahl S√łrbo Gneist,IL 27,00
3 304 Marin Stray Gautadottir Idrettslaget Skjalg 27,02
4 495 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 27,14
5 268 Thelma Aase Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 27,45
6 278 Eil√©n Brenne Herkules Friidrett 27,60
7 714 Kari Ingelin Sj√∂str√∂m Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,87
8 728 Erika Davodova Varegg Fleridrett 28,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 2000 m Kappgang 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 627 Maren Karlsen Bekkestad Sturla IF 9,27,84
2 82 Tone Lise Pedersen BUL-Troms√ł, Friidrett 10,35,71
3 28 Malin Opdahl Beitstad IL 11,33,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 80 m hekk (76,2 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 3 Henriette J√¶ger Aremark IF 11,85
2 229 Una Haukanes Gneist,IL 11,88
3 72 Frida Aasmoe BUL-Troms√ł, Friidrett 13,34
4 724 Linnea Birkelid Lekman Ur√¶dd Friidrett 13,49
5 175 Britney Benert Flor√ł Tog IF 14,39
Heat: 2
1 577 Vibeke Ovidie Gussi√•s Sk√•la IL 12,57
2 622 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 12,91
3 370 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 12,97
4 85 Nora Pauline Bakke By√•sen IL 13,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 80 m hekk, Finale (76,2 8m) Vind: -2.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Henriette J√¶ger Aremark IF 11,58
2 229 Una Haukanes Gneist,IL 12,00
3 577 Vibeke Ovidie Gussi√•s Sk√•la IL 12,59
4 370 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 12,85
5 85 Nora Pauline Bakke By√•sen IL 13,14
6 622 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 13,21
7 72 Frida Aasmoe BUL-Troms√ł, Friidrett 13,23
8 724 Linnea Birkelid Lekman Ur√¶dd Friidrett 13,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 550 Nora Brandsnes Pedersen Sandnessj√łen IL 2,23,61
2 290 Ingrid Kilv√¶r Nilssen Her√ły IL 2,24,04
3 504 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 2,26,43
4 354 Ingrid Tveit Kristiansands IF 2,29,16
5 664 Bertine Haneberg Tyrving IL 2,30,91
6 377 Vilde Terjesdatter Gulvik Larvik Turn & IF 2,31,94
7 454 Vilde Martinsen Nittedal IL 2,34,88
8 716 Mia Jenny Nygaard √ėstreng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,39,24
Heat: 2
1 200 Ingeborg √ėstg√•rd Friidrettsklubben Ren-Eng 2,16,55
2 326 Johanna √Ögesen Tofte IL Koll 2,18,36
3 529 Maren Halle Haugen Runar, IL 2,18,53
4 528 Ina Halle Haugen Runar, IL 2,18,83
5 302 Freya Mj√łlsnes Idrettslaget Skjalg 2,19,34
6 658 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,20,02
7 498 Sigrid Bj√łrnsdatter Wahlberg Ranheim IL 2,23,36
8 242 Mille Eide Nyhus Hamar IL 2,24,90
9 593 Nora Hegdahl Steinkjer Friidrettsklubb 2,27,93
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 200 Ingeborg √ėstg√•rd Friidrettsklubben Ren-Eng 2,16,55
2 326 Johanna √Ögesen Tofte IL Koll 2,18,36
3 529 Maren Halle Haugen Runar, IL 2,18,53
4 528 Ina Halle Haugen Runar, IL 2,18,83
5 302 Freya Mj√łlsnes Idrettslaget Skjalg 2,19,34
6 658 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,20,02
7 498 Sigrid Bj√łrnsdatter Wahlberg Ranheim IL 2,23,36
8 550 Nora Brandsnes Pedersen Sandnessj√łen IL 2,23,61
9 290 Ingrid Kilv√¶r Nilssen Her√ły IL 2,24,04
10 242 Mille Eide Nyhus Hamar IL 2,24,90
11 504 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 2,26,43
12 593 Nora Hegdahl Steinkjer Friidrettsklubb 2,27,93
13 354 Ingrid Tveit Kristiansands IF 2,29,16
14 664 Bertine Haneberg Tyrving IL 2,30,91
15 377 Vilde Terjesdatter Gulvik Larvik Turn & IF 2,31,94
16 454 Vilde Martinsen Nittedal IL 2,34,88
17 716 Mia Jenny Nygaard √ėstreng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,39,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 754 Mariell Hetles√¶ter Morken Voss IL 13,17
 
12,30xxx13,17x
2 640 Fatou Camara S√łndre Land IL, Friidrett 11,93
 
11,0011,9211,7110,82x11,93
3 427 Frida Elise Havik Namsen Friidrettsforening 11,83
 
10,5910,35x10,9610,8711,83
4 100 Elin Skavnes V√•ge Dimna IL 11,82
 
11,3311,8111,0311,3611,2411,82
5 119 Thea Emilie Selst√ł Haugersveen Eidanger Idrettslag 11,19
 
9,9711,1910,3110,199,9310,65
6 80 Maiken Rose Bjerknesli BUL-Troms√ł, Friidrett 10,67
 
x10,309,839,9410,679,68
7 90 Silje Eide Nyg√•rd B√¶kkelagets SK 9,96
 
9,969,619,658,668,859,14
8 368 V√•r Eik Litland Laksev√•g TIL 9,90
 
8,949,479,909,549,569,43
9 320 Julie Kristin Skjerdal IL Brodd 9,87
 
9,879,549,62   
10 650 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 9,64
 
9,64xx   
11 256 Hilde Herskedal Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 9,36
 
9,36xx   
12 322 Anna Mathilde Blegen IL Koll 9,18
 
8,60x9,18   
13 102 Henrikke Antonsen Dimna IL 9,05
 
9,05x8,88   
  135 Frida Rose Dixon Fana IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 410 Ruth-Magrethe Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 50,43
 
x48,54x50,43xx
2 754 Mariell Hetles√¶ter Morken Voss IL 50,22
 
50,22x49,11x50,11x
3 451 Tiril Lappeg√•rd Nittedal IL 47,03
 
46,36xx47,03x46,39
4 702 Mari Hytten Skyvang T√łnsberg Friidrettsklubb 42,88
 
x40,44x42,8841,26x
5 100 Elin Skavnes V√•ge Dimna IL 42,23
 
41,96x41,76x42,23x
6 71 Aurora Fremnesvik BUL-Troms√ł, Friidrett 39,66
 
39,66x38,2937,29xx
7 510 Maria Elise Calizo Bugge Rjukan Idrettslag 39,07
 
37,6139,07xxx38,90
8 95 Evelyn Sundal Dalebrand, IL 36,72
 
32,57x34,0433,6235,9536,72
9 135 Frida Rose Dixon Fana IL 31,48
 
30,5531,4825,00   
10 167 Linnea Thorsheim FIL AKS-77 29,54
 
xx29,54   
11 80 Maiken Rose Bjerknesli BUL-Troms√ł, Friidrett 25,85
 
xx25,85   
  28 Malin Opdahl Beitstad IL nm
 
xxx   
  74 Ingeborg Marie Kjerulf Grenersen BUL-Troms√ł, Friidrett nm
 
xxx   
  102 Henrikke Antonsen Dimna IL nm
 
xxx   
  256 Hilde Herskedal Haugesund Idrettslag Friidrett - gr nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Henriette J√¶ger Aremark IF 12,28
 
+5,8+2,8  +4,5+4,3
12,0811,92--11,9412,28
2 648 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 11,51
 
 +3,8+2,3   
x11,3511,51xx-
3 273 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 11,27
 
+4,8+4,8+2,4+4,3+3,3+4,5
11,2711,1110,9211,1311,0210,77
4 420 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 11,12
 
+1,9+3,2+2,2+5,7 +3,7
10,9811,1210,4011,01x10,83
5 131 Elisabeth Bolstad Raa Fana IL 10,73
 
+4,6+3,4+3,4+3,6 +5,2
9,7110,4610,7310,07x10,31
6 141 Maria Vie Ytrearne Fana IL 9,87
 
+4,2+4,2+2,0+3,2+3,7+2,1
9,579,749,409,879,859,49
7 258 Irene Storstein Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 9,67
 
 +3,3+2,2+2,6+4,4+2,5
x9,209,189,459,679,20
8 167 Linnea Thorsheim FIL AKS-77 9,42
 
 +2,9+1,9 +4,0+4,8
x9,429,38x9,239,10
  629 Synne Leonora Tronslien Sturla IF nm
 
xxx   
  638 Solveig Bj√łru S√łmna IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -2.5
1 434 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 26,34
2 376 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 27,32
3 120 Inger Constanse Eidhammer Lunde Etne IL 27,50
4 295 Eva Moldestad Hovding, TIL 28,10
5 232 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 28,99
Heat: 2 Vind: -5.1
1 12 Leah Marie Henriksen Indreb√ł Ask Friidrett 27,24
2 97 Anna Garnes Kleven Dimna IL 28,22
3 435 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 28,50
4 373 Eline Hellen Johannessen Larvik Turn & IF 28,62
5 106 Leonita Sofi Brandal Dimna IL 29,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 2000 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 263 Kristine Alne Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 7,28,67
2 367 Siri Gamst Glittenberg Laksev√•g TIL 8,18,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 2000 m Kappgang 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 367 Siri Gamst Glittenberg Laksev√•g TIL 10,57,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 677 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 45,28
2 177 Margrete Str√łmmen Kjerpeset Flor√ł Tog IF 45,75
3 62 Solveig Bustg√•rd Gran BUL, IL i 47,19
4 365 Fride V√•gen Laksev√•g TIL 48,02
5 376 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 48,27
6 395 Karen Plukkerud L√łten Friidrett  48,82
7 568 Ada Medea Westerlund Sem IF 49,00
8 42 Guro Kvamme Brandbu IF 49,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 H√łyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 646 Madelen Haaheim Sveinungsen S√łrild FIK 1,60
 
1,53
o
1,56
o
1,60
o
1,64
xxx
2 105 Kornelia Roppen Dimna IL 1,50
 
1,45
o
1,50
o
1,53
-
1,56
x-
3 344 Tonje Sundal J√łlster IL 1,45
 
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxx
4 568 Ada Medea Westerlund Sem IF 1,40
 
1,40
xxo
1,45
xxx
  484 Unni Olavsdotter Tveit√• Otra IL NM
 
1,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  97 Anna Garnes Kleven Dimna IL 4,88
 
-2,9-3,8-2,8-4,3-2,3-1,7
4,814,884,854,734,864,83
  105 Kornelia Roppen Dimna IL 5,06
 
 -4,0-2,1-4,0 -2,3
x4,744,854,94x5,06
  107 Lill-Joelle Miltz Dimna IL 4,71
 
 -3,3-4,0-2,4-2,8 
x4,514,594,714,65x
  136 Hannah Rimstad Steffensen Fana IL 5,14
 
 -3,5 -2,6 -2,8
x5,14x5,08x4,94
  171 Linnea Henriksen Fisk√• IL 4,44
 
  -1,9   
xx4,44   
  261 Jorunn Elisabeth Bakkevig Nagell Bjordal Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 4,42
 
-1,8-3,6-2,6   
4,424,334,41   
  323 Hedda Kronstrand Kvalv√•g IL Koll 5,15
 
-2,8-2,8-2,4-3,2-2,0-4,1
4,915,045,154,904,965,04
  369 Andrea Rooth Lambertseter IF 5,41
 
-1,5-4,1-3,8-3,5-2,0-3,1
5,075,415,145,205,015,11
  484 Unni Olavsdotter Tveit√• Otra IL 4,65
 
-1,9-3,0-2,3-3,5-2,8-3,0
4,654,534,544,594,464,58
  548 Emma Sofie Eriksen Sandnessj√łen IL 4,82
 
-1,8-4,4-3,0-4,1-4,2-3,0
4,624,824,774,824,534,59
  557 Josefine Bi√łrnstad Sarpsborg IL 4,20
 
 -2,3-2,5   
x4,204,08   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 472 Vibeke Engen Oppeg√•rd IL 48,02
 
44,3043,6340,8048,02x43,12
2 423 Tuva Mathilde Jacobsen Moss IL 41,03
 
x38,4437,5141,0337,3539,35
3 482 Emelia Tveit√• Otra IL 40,15
 
x40,15x39,1237,4834,51
4 110 Oline Rise Kvalen Dimna IL 32,85
 
25,88xx23,5432,85x
5 344 Tonje Sundal J√łlster IL 27,95
 
xx27,95xx24,42
6 107 Lill-Joelle Miltz Dimna IL 25,93
 
25,7821,68x25,9323,2124,72
7 527 Christina S√¶tre Lea Runar, IL 25,50
 
24,35x24,95x25,5014,54
8 323 Hedda Kronstrand Kvalv√•g IL Koll 25,00
 
25,00-----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -2.5
1 388 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 25,53
2 621 Guro Roan Baklid Sturla IF 26,86
3 625 Ingrid Pernille Rismark Sturla IF 27,44
4 661 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 27,48
5 763 Sigrid Vartdal √ėrsta IL 28,33
6 252 Cecilie Lervik Endresen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 28,82
  588 Amalie Grande Bj√łrnstad Steinkjer Friidrettsklubb DNS
Heat: 2 Vind: -2.3
1 736 Frida R√łe T√¶rum Vidar, Sportsklubben 25,79
2 32 Hanne Arstein Bergens TF 26,16
3 663 Anna Linnea Malmquist Gateman Tyrving IL 26,41
4 623 Helene Oulie Sturla IF 27,11
5 653 Line Maltun Helland Tjalve, IK 27,40
6 391 Cassandra Baptiste Bache L√łrenskog Friidrettslag 27,63
7 314 Ane Dr√łnen IK Hind  28,38
Heat: 3
1 465 Martine Kolbeinshavn Hj√łrnevik Norna-Salhus IL NT
2 743 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben NT
3 583 Kristine Marie Pettersen Sortland Friidrettsklubb NT
4 138 Jennifer Charoenchon Mj√łs Fana IL NT
5 753 Rakel Bakke Vollan I.K. NT
6 492 Ingvild Hognestad Nilsen Ranheim IL NT
7 282 Kristine Flaatten Herkules Friidrett NT
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 200 m, Oml√łp Vind: -3.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 583 Kristine Marie Pettersen Sortland Friidrettsklubb 26,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 2000 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 526 Andrea Modin Enges√¶th Runar, IL 6,45,95
  513 Sarah Marie Samuelsen Rjukan Idrettslag DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 400 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 32 Hanne Arstein Bergens TF 1,03,00
2 743 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben 1,07,32
3 329 Marie Fiedler Amlien IL Koll 1,07,87
4 587 Tirill Emilie Bj√łrneberg Sortland Friidrettsklubb 1,09,56
5 84 Hedda Hoff Hagen By√•sen IL 1,11,02
6 440 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 1,16,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 764 Birthe Franck-petersen √Ölesund FIK 11,33
 
11,2311,33xxx10,65
2 518 Lotte Selv√•g Nord√•s Romerike Friidrett 11,10
 
11,0511,0111,10   
3 29 Brita Mehl Lode Bergens TF 10,75
 
10,30xx10,5910,5810,75
4 660 Anastasia Charlotte Schnell Tyrving IL 10,20
 
10,20xxxx9,84
5 440 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 9,70
 
9,398,51x9,008,159,70
6 33 Oda Marie Myklebust Bergens TF 9,68
 
8,779,629,689,279,24x
7 279 Hera Ran √Ėrlygsdottir Herkules Friidrett 9,00
 
8,258,388,54x8,749,00
8 479 Marianne Feidje Mjelde Oster√ły IL 8,89
 
8,538,488,158,828,89x
9 505 Mathilde Eidnes Bakken Rindal IL 8,45
 
8,458,068,34   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 518 Lotte Selv√•g Nord√•s Romerike Friidrett 43,66
 
x43,6643,33x42,72x
2 563 Ingeborg Fr√łystad Sauda IL 30,09
 
28,9230,0927,7928,4426,2621,90
3 564 Maren Stensv√•g Seim Sauda IL 29,60
 
25,2927,4225,7029,60xx
4 99 Caroline Amalie S√¶tre Dimna IL 25,67
 
22,9721,2323,7625,6723,09x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 574 Hedda Marie Kj√łlberg Hauge Ski IL Friidrett 3,60
 
3,20
o
3,40
xo
3,55
xxo
3,60
xo
3,65
xxx
2 99 Caroline Amalie S√¶tre Dimna IL 2,60
 
2,30
o
2,40
xo
2,50
xo
2,60
o
2,70
xxx
3 542 Karianne Lindanger Sandnes IL 2,50
 
2,30
o
2,40
o
2,50
xo
2,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 5 Karoline J√¶ger Aremark IF 11,58
 
  +2,9+3,9+3,8+4,6
xx11,0011,3211,3111,58
2 479 Marianne Feidje Mjelde Oster√ły IL 11,21
 
+3,3+2,9 +4,1+3,8 
10,7110,7710,6211,2110,85x
3 163 Andrea Thorsheim FIL AKS-77 11,13
 
+2,7+2,3+2,9+4,4+3,8+2,5
10,8110,9310,7810,7911,1310,94
4 262 Kaja Kleppe Salemonsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 11,04
 
+4,1+2,4+3,3  +3,9
10,9711,0411,02xx10,26
5 474 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 11,00
 
+2,9+3,5+2,7+3,9  
10,6810,3710,8611,00xx
6 553 Nora Kj√¶rnet Dullum Sandvin, IL 10,27
 
+4,5     
10,27xxxxx
7 358 Pia Heggheim Kristiansands IF 10,26
 
+3,5+2,8 +2,6+1,3+4,4
10,0910,26x10,1510,039,07
8 253 Celine Furdal Lyngholm Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 10,25
 
+3,3+3,6+5,6+2,4+3,8+2,8
10,259,9910,059,569,949,80
9 545 Siri Lindanger Sandnes IL 10,19
 
+3,1+4,5+3,9   
9,9510,1910,16   
10 137 Ingrid Cecilia Haga Hartveit Fana IL 10,07
 
  +2,3   
xx10,07   
11 661 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 10,02
 
  +2,8   
xx10,02   
  138 Jennifer Charoenchon Mj√łs Fana IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer