Logo

UM06.09.2019
 
G-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 690 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,77
2 101 Gabriel Overv√•g Dimna IL 11,88
3 218 Filip Holdhus Gneist,IL 12,13
4 596 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 12,17
5 720 Peder Hennestad Skjevrak Undheim IL 12,19
6 749 Abdirashid Hassan Mohamoud Viking, TIF 12,32
7 403 Moritz Miltz Midsund IL 12,45
8 429 Henrik Utheim Borgen Narvik IL 12,65
Heat: 2 Vind: +1.3
1 632 Haakon Eieland S√łgne IL 11,60
2 566 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 11,76
3 155 Amiin Aden Arten FIK Orion 11,82
4 234 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 12,21
5 456 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 12,28
5 667 Hampus Ludvig √Östrand Tyrving IL 12,28
7 299 Andreas Nedreb√ł Nesse Idrettslaget Skjalg 12,40
Heat: 3 Vind: +1.1
1 213 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 11,49
2 93 Martin Haugen Sk√•rild B√łrsa IL 11,95
3 421 Oliver Tollefsen Moss IL 11,96
4 341 Deividas Burkauskas J√łlster IL 12,21
5 571 Marius Eidsli Skaun IL 12,28
6 18 Lukas Casey √ėiseth Asker Sk. Friidrett 12,55
7 231 Andr√© Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 12,69
Heat: 4 Vind: +1.3
1 230 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,79
2 192 Lars Magnus Birketveit FRI IL 12,02
3 158 Kristian Pettersen FIK Orion 12,27
4 194 Nikolai Andr√© Navdal Mar√ły FRI IL 12,40
5 417 Mathias Sj√•holm Molde Olymp - Friidrett  12,44
6 79 Lukas Steindal BUL-Troms√ł, Friidrett 12,72
7 551 Igor Skoczylas Sandvin, IL 12,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 100 m, Finale Vind: +1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 213 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 11,20
2 632 Haakon Eieland S√łgne IL 11,49
3 230 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,61
4 690 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,71
5 566 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 11,71
6 101 Gabriel Overv√•g Dimna IL 11,81
7 155 Amiin Aden Arten FIK Orion 11,83
8 421 Oliver Tollefsen Moss IL 11,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 100 m, Semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.7
1 213 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 11,31
2 230 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,61
3 566 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 11,65
4 155 Amiin Aden Arten FIK Orion 11,79
5 192 Lars Magnus Birketveit FRI IL 11,91
6 158 Kristian Pettersen FIK Orion 12,02
7 596 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 12,05
8 720 Peder Hennestad Skjevrak Undheim IL 12,14
Heat: 2 Vind: +1.4
1 632 Haakon Eieland S√łgne IL 11,54
2 690 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,60
3 101 Gabriel Overv√•g Dimna IL 11,80
4 421 Oliver Tollefsen Moss IL 11,84
5 93 Martin Haugen Sk√•rild B√łrsa IL 11,88
6 218 Filip Holdhus Gneist,IL 11,99
7 341 Deividas Burkauskas J√łlster IL 12,15
8 234 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 12,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 197 Tobias Svendheim FRI IL 4,44,84
2 549 Kajus Zilinskas Sandnessj√łen IL 5,01,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 41 Aksel Maute Torjesen Botne SK 42,74
2 234 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 46,91
3 231 Andr√© Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 47,19
4 409 Kasper Molenaar Modum Friidrettsklubb 47,51
Heat: 2
1 230 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 40,86
2 202 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 41,60
3 277 William Aleksander Kollberg Hellas, IF 41,97
4 464 Luka Bergheim Norna-Salhus IL 43,86
5 596 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 43,96
6 194 Nikolai Andr√© Navdal Mar√ły FRI IL 43,99
7 207 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL (Allianse) 49,81
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 230 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 40,86
2 202 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 41,60
3 277 William Aleksander Kollberg Hellas, IF 41,97
4 41 Aksel Maute Torjesen Botne SK 42,74
5 464 Luka Bergheim Norna-Salhus IL 43,86
6 596 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 43,96
7 194 Nikolai Andr√© Navdal Mar√ły FRI IL 43,99
8 234 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 46,91
9 231 Andr√© Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 47,19
10 409 Kasper Molenaar Modum Friidrettsklubb 47,51
11 207 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL (Allianse) 49,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 19 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 62,53
 
57,37x60,5759,00x62,53
2 439 Eirik Halfdansen-Aspen Nesodden IF 51,37
 
38,4751,3748,6447,59x48,76
3 705 √ėystein Solheim Hytten T√łnsberg Friidrettsklubb 47,82
 
44,9747,4747,82x47,2447,68
4 467 Sveinar Nyg√•rd Daasvatn Norna-Salhus IL 44,73
 
37,0044,7341,88xxx
5 245 Henrik From Vesterlid Hattfjelldal IL 44,36
 
x37,4644,36xxx
6 4 H√•kon Wiig Aremark IF 44,21
 
39,9143,54x43,8243,7344,21
7 226 Thomas Brattaule Gneist,IL 39,43
 
39,43xxxxx
8 243 Arne Olav Br√łndbo Dahl Hattfjelldal IL 38,66
 
38,66xxxxx
9 145 Niklas Liland Fana IL 33,50
 
xx33,50   
10 713 J√łrgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,70
 
32,70xx   
11 67 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 31,47
 
30,7431,0731,47   
12 178 Kristinn Rafn Bjarnason Follafoss IL 30,70
 
30,70xx   
13 656 √Ödne Bertin Stuland Olsen Trio, IL 30,13
 
xx30,13   
14 426 Tinus Hustad M√•ndalen IL 29,60
 
xx29,60   
15 551 Igor Skoczylas Sandvin, IL 28,74
 
28,7426,25x   
16 578 Jesper Lie Karlberg Sn√łgg Friidrett 28,53
 
27,6328,3028,53   
  432 Ludvik Iver Bredvold Johnsen Narvik IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 34 Philip Andreas Kubon Bergens TF 4,00
 
3,60
o
3,80
o
4,00
o
4,15
xxx
2 628 Sander Oppen Sturla IF 3,40
 
3,10
o
3,30
o
3,40
o
3,50
xxx
3 433 Odin Johan Widsteen Narvik IL 3,40
 
2,80
o
2,90
o
3,00
o
3,10
o
3,20
o
3,30
o
3,40
xo
3,50
xxx
4 432 Ludvik Iver Bredvold Johnsen Narvik IL 3,10
 
2,60
o
2,80
o
2,90
o
3,00
o
3,10
o
3,20
xxx
5 524 Julian Skaale Staveteig Rosendal TL 3,00
 
2,60
o
2,80
o
2,90
o
3,00
o
3,10
xxx
6 148 Sebastian R√łed Hovland Fana IL 2,90
 
2,80
o
2,90
xo
3,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  234 Nivethan Rajan Groruddalen Friidrettsklubb nm
 
-     
1 151 Teodor Heldal Fana IL 12,92
 
+1,5+1,6+2,2+1,7+2,5+3,0
11,312,7312,4612,9212,5412,85
2 230 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 12,73
 
+2,02,43,1+1,6 +1,7
12,4912,3112,7312,56x12,65
3 239 Tommi Aslaksrud Pasanen Halden IL 12,72
 
 +2,8+2,8   
x12,7212,05x--
4 4 H√•kon Wiig Aremark IF 11,62
 
+3,3+2,6+3,3+2,6 +1,6
11,3611,6211,1111,36x11,62
5 429 Henrik Utheim Borgen Narvik IL 11,60
 
  +3,7   
xx11,60xxx
6 538 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 11,46
 
 +3,1 +2,8+0,5+2,7
x11,46x10,9111,1511,20
7 720 Peder Hennestad Skjevrak Undheim IL 11,13
 
+2,4+1,9+3,8 +1,4+1,8
11,1311,0110,73x9,5111,08
8 148 Sebastian R√łed Hovland Fana IL 11,03
 
+1,8+0,7+2,4+4,8+1,4+0,9
11,0310,8810,7910,8810,6310,70
9 524 Julian Skaale Staveteig Rosendal TL 10,86
 
 +2,3    
x10,86x   
10 534 Sivert Vataker Liver√łd Sandefjord Turn & Idrettsforening 10,84
 
+1,3+1,3+1,7   
10,5810,7810,84   
11 299 Andreas Nedreb√ł Nesse Idrettslaget Skjalg 10,57
 
+1,7+4,0+2,1   
10,2310,5610,57   
12 243 Arne Olav Br√łndbo Dahl Hattfjelldal IL 10,45
 
+2,3+2,0    
10,4510,11x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.3
1 483 Mathias Michelet Bredesen Otra IL 11,46
2 40 Herman Sandor Baranyi-Berge Borg, FIL 11,58
3 293 Sander Kaas Munthe J√łrgensen Horten Friidrettsklubb 11,68
4 695 Henrik Duncan T√łnsberg Friidrettsklubb 11,71
5 355 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 11,88
6 112 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 11,88
Heat: 2 Vind: +1.6
1 335 Timofei Porjajev IL Nybrott 11,33
2 700 Kristoffer Solberg T√łnsberg Friidrettsklubb 11,52
3 246 Sander Konradsen Hattfjelldal IL 11,55
4 340 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,62
5 59 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,64
6 196 Thord Flateb√ł Iversen FRI IL 12,03
Heat: 3 Vind: +1.8
1 523 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 11,30
2 707 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,61
3 359 Sindre Fidje Andersen Kristiansands IF 11,70
4 206 Mats Rossland Hj√łrnevik Fyllingen IL (Allianse) 11,76
5 756 Fredrik Stiansson Pedersen V√•gstranda IL 11,81
6 466 Simon Cruz Fjeldstad Norna-Salhus IL 12,03
7 520 Max Seeberg Romerike Friidrett 12,06
Heat: 4 Vind: +2.1
1 241 Fredrik Klakken Heggelund Hamar IL 11,56
2 478 Magnus Reigstad Oster√ły IL 11,56
3 605 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 11,58
4 459 Gaute √ėymo M√¶len Norna-Salhus IL 11,73
5 761 Johannes Eiksund √ėrsta IL 11,80
6 201 Joakim Leivestad Fr√łyland IL 12,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 100 m, Finale Vind: +1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 523 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 11,19
2 335 Timofei Porjajev IL Nybrott 11,29
3 605 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 11,36
4 483 Mathias Michelet Bredesen Otra IL 11,42
4 700 Kristoffer Solberg T√łnsberg Friidrettsklubb 11,42
6 340 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,48
7 241 Fredrik Klakken Heggelund Hamar IL 11,56
8 40 Herman Sandor Baranyi-Berge Borg, FIL 11,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 100 m, Semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.8
1 523 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 11,28
2 340 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,42
3 700 Kristoffer Solberg T√łnsberg Friidrettsklubb 11,46
4 241 Fredrik Klakken Heggelund Hamar IL 11,50
5 459 Gaute √ėymo M√¶len Norna-Salhus IL 11,61
6 246 Sander Konradsen Hattfjelldal IL 11,62
7 359 Sindre Fidje Andersen Kristiansands IF 11,63
8 707 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,63
Heat: 2 Vind: +0.8
1 335 Timofei Porjajev IL Nybrott 11,34
2 605 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 11,42
3 483 Mathias Michelet Bredesen Otra IL 11,53
4 40 Herman Sandor Baranyi-Berge Borg, FIL 11,60
5 59 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,69
6 478 Magnus Reigstad Oster√ły IL 11,73
7 293 Sander Kaas Munthe J√łrgensen Horten Friidrettsklubb 11,79
8 695 Henrik Duncan T√łnsberg Friidrettsklubb 11,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 198 Esten Hansen-M√łllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 4,25,13
2 603 Erlend Hatlem Kringeland Stord IL (Allianseidrettslag) 4,30,30
3 228 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 4,31,07
4 535 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 4,32,35
5 73 Hans Gjermundsson Urset BUL-Troms√ł, Friidrett 4,33,65
6 739 Johannes Edelss√łnn Gal√•en Vidar, Sportsklubben 4,35,08
7 444 Didrik R√łssum Jensen Nittedal IL 4,35,47
8 453 Trym Fj√łsne-Hexeberg Nittedal IL 4,42,72
9 83 Erik Hans Edward Haddon By√•sen IL 4,50,15
10 561 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 4,54,46
11 11 Kristoffer Johnson Ask Friidrett 5,03,10
  525 Abdullahi Dahir Rabi Runar, IL DQ:
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 300 m hekk (84,0 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 605 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 39,77
2 88 Mats William Marrot B√¶kkelagets SK 41,33
3 318 Tobias Johansen IK Hind  41,63
4 196 Thord Flateb√ł Iversen FRI IL 42,36
5 721 Adrian Kojen Ur√¶dd Friidrett 42,67
6 6 Elias August Bergheim Ask Friidrett 43,10
7 206 Mats Rossland Hj√łrnevik Fyllingen IL (Allianse) 44,58
8 437 Torbj√łrn Andersen Nesbyen IL Friidrett 45,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 470 Steffen Melheim Olden IL 59,96
 
59,9641,5958,89xxx
2 162 Anders Vik FIL AKS-77 48,66
 
48,6642,3744,20xx46,91
3 485 Aanund Olavson Tveit√• Otra IL 46,33
 
44,4444,0046,3343,25xx
4 46 Mathias Andreas Reksten Dale Breimsbygda IL 40,66
 
x39,8639,0640,66xx
5 398 Truls Engen Olsen L√łten Friidrett  38,49
 
x31,1332,5338,49x36,59
6 469 Nikolai R√łeggen Ulvund Norodd, IL 37,03
 
36,5236,00x35,0737,0336,55
7 599 Oscar Sebastian Sederholm Hoff Stj√łrdal Friidrettsklubb 36,16
 
34,6033,7036,1635,63x34,44
8 755 Troy Brandseth Norbakk Voss IL 35,85
 
34,9135,47xx35,8534,17
9 515 H√•vard Syrstad Romerike Friidrett 31,43
 
xx31,43   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 H√łyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 321 Abraham Sandvin Vogelsang IL Koll 1,80
 
1,80
o
1,85
xxx
2 2 Christian Andr√© Thomassen Aremark IF 1,74
 
1,64
o
1,69
o
1,74
o
1,77
xxx
3 466 Simon Cruz Fjeldstad Norna-Salhus IL 1,74
 
1,59
o
1,64
o
1,69
o
1,74
xxo
1,77
xxx
4 173 Marius Torbj√łrnsen Fitjar IL 1,69
 
1,59
o
1,64
o
1,69
o
1,74
xxx
4 327 J√łrgen Bergh IL Koll 1,69
 
1,59
o
1,64
o
1,69
o
1,74
xxx
6 37 August Larem Svare Bod√ł Friidrettsklubb 1,64
 
1,64
o
1,69
xxx
6 590 Gustav Belbo Lagestad Steinkjer Friidrettsklubb 1,64
 
1,59
o
1,64
o
1,69
xxx
8 91 Sondre R√łkenes B√¶kkelagets SK 1,64
 
1,64
xo
1,69
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 88 Mats William Marrot B√¶kkelagets SK 55,90
 
52,70-xx55,90-
2 321 Abraham Sandvin Vogelsang IL Koll 54,21
 
49,0450,0354,2139,1846,23x
3 470 Steffen Melheim Olden IL 47,61
 
x47,61x-46,72x
4 674 J√łrgen Brenna Loennechen Tyrving IL 47,53
 
x46,8446,2147,53xx
5 615 Benjamin Bj√łrnstad Sturla IF 40,45
 
x40,4540,13-36,35x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 364 Fabian August Furnes Warpe Laksev√•g TIL 4,20
 
4,00
o
4,10
o
4,20
o
4,30
-
4,40
-
4,50
xxx
2 463 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 4,00
 
3,80
o
4,00
xo
4,10
xxx
3 721 Adrian Kojen Ur√¶dd Friidrett 3,60
 
3,40
o
3,50
o
3,60
o
3,70
xxx
4 726 Odin Vinje Kjendalen Ur√¶dd Friidrett 3,60
 
3,20
o
3,30
xo
3,40
xo
3,50
o
3,60
xo
3,70
xxx
  144 Mathias Myrmel Herdlev√¶r Fana IL NM
 
3,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.5
1 541 Jonas Bergg√•rd Sk√•den Sandnes IL 11,21
2 146 Per Bucher Johannessen Fana IL 11,44
3 159 Marcus Henriksen FIK Orion 11,72
4 160 Martin Pettersen FIK Orion 11,77
5 185 Fredrik Persen Fredrikstad IF 12,07
  288 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett DNF
Heat: 2 Vind: +1.8
1 183 Didrik Gr√łm Fredrikstad IF 11,09
2 693 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,14
3 595 Sander Dalbu Steinkjer Friidrettsklubb 11,62
4 502 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 11,70
5 269 Thomas Harris-Christensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 11,99
6 16 Henrik Dahlen Annexstad Asker Sk. Friidrett 12,01
Heat: 3 Vind: +1.9
1 104 Jonas Andr√© Ose Dimna IL 11,36
2 641 Ilunga Josue Kongolo S√łndre Land IL, Friidrett 11,52
3 156 Anders Kvesetberget FIK Orion 11,89
4 64 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 11,91
5 187 Joachim Teleb Fredrikstad IF 12,04
6 717 Oatthawut Panklang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 100 m, Finale Vind: +2.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 104 Jonas Andr√© Ose Dimna IL 10,96
2 541 Jonas Bergg√•rd Sk√•den Sandnes IL 11,00
3 183 Didrik Gr√łm Fredrikstad IF 11,02
3 693 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,02
5 146 Per Bucher Johannessen Fana IL 11,36
6 595 Sander Dalbu Steinkjer Friidrettsklubb 11,46
7 641 Ilunga Josue Kongolo S√łndre Land IL, Friidrett 11,57
8 502 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 11,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 110 m hekk (91,4 9,14) Vind: +2.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 330 Sander Aae Skotheim IL Koll 14,34
2 220 Herman Ellingsen Gneist,IL 14,39
3 146 Per Bucher Johannessen Fana IL 14,65
4 30 Christian Vik Pettersen Bergens TF 15,37
5 31 Eskil Reier Njerve Bergens TF 16,53
  363 Christian Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL DNF
  147 Sander Rye Daae Fana IL DQ:
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  507 Mads Or√ł Olsen Ringerike Friidrettsklubb DQ:UM212.1
1 66 Tobias Gr√łnstad BUL, IL i 9,05,74
2 76 Jesper Andreas Matsson Lundin BUL-Troms√ł, Friidrett 9,10,50
3 737 Henrik Fjeld Vidar, Sportsklubben 9,10,70
4 686 Sebastian Helgheim Tyrving IL 9,12,48
5 149 Svein Oscar Skille√•s Fana IL 9,13,02
6 683 Nikolai Elde Holmboe Tyrving IL 9,13,28
7 771 Nils Johan Tveite √Ös IL 9,15,71
8 70 Aleksander B√łrstad Simonsen BUL-Troms√ł, Friidrett 9,16,98
9 626 Knut Borkholm Sturla IF 9,17,16
10 342 H√•vard Klakegg J√łlster IL 9,23,57
11 153 √Ödne Nesje Hernes Fana IL 9,30,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 316 Robert David Sheath IK Hind  52,31
2 303 Johannes T√łrlen Idrettslaget Skjalg 54,22
3 189 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF 54,35
4 402 Amund Solberg St√łlen Midsund IL 54,76
Heat: 2
1 412 H√•vard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 50,21
2 220 Herman Ellingsen Gneist,IL 51,09
3 66 Tobias Gr√łnstad BUL, IL i 51,43
4 9 Jon-Henning Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 53,88
  487 Sebastian Kristensen Selnes Overhalla IL DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 412 H√•vard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 50,21
2 220 Herman Ellingsen Gneist,IL 51,09
3 66 Tobias Gr√łnstad BUL, IL i 51,43
4 316 Robert David Sheath IK Hind  52,31
5 9 Jon-Henning Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 53,88
6 303 Johannes T√łrlen Idrettslaget Skjalg 54,22
7 189 Nils Christian Christensen Fredrikstad IF 54,35
8 402 Amund Solberg St√łlen Midsund IL 54,76
  487 Sebastian Kristensen Selnes Overhalla IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 7 Erlend Bergfjord N√¶ss Ask Friidrett 16,05
 
14,6215,2614,7415,21x16,05
2 330 Sander Aae Skotheim IL Koll 13,96
 
x13,96xxxx
3 641 Ilunga Josue Kongolo S√łndre Land IL, Friidrett 13,76
 
12,6913,2012,76x13,2813,76
4 296 Sebastian Wichstr√łm Rolland Hovding, TIL 13,07
 
12,1112,6513,07xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 7 Erlend Bergfjord N√¶ss Ask Friidrett 52,54
 
46,8450,6949,37x52,5451,71
2 128 Birk Bell Lysaker Fana IL 51,01
 
x51,01xxxx
3 36 Andreas Peters Fuglstad Bod√ł Friidrettsklubb 37,17
 
xxx29,68x37,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-17 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 146 Per Bucher Johannessen Fana IL 14,59
 
+0,5+1,8+0,2   
14,5214,5913,23---
2 330 Sander Aae Skotheim IL Koll 14,21
 
+1,0+1,0+1,0   
14,0613,8414,21x--
3 127 Andreas K√•rstad Fana IL 12,89
 
+0,7+0,1+0,8+0,8 +2,0
12,4212,5612,0712,89x12,49
4 579 Sondre Mork Kasin Sn√łgg Friidrett 12,69
 
 +0,7+0,1+0,8 +0,7
x12,4412,5712,55x12,69
5 31 Eskil Reier Njerve Bergens TF 12,65
 
 +0,8+0,3 +1,1 
x12,0712,55x12,65x
6 187 Joachim Teleb Fredrikstad IF 12,06
 
+1,4 +1,6+0,7  
12,06x11,611,6x-
  147 Sander Rye Daae Fana IL nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.0
1 773 Per Ellef Ryen Aalerud √Ös IL 11,01
2 52 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 11,18
3 362 Andreas Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL 11,45
4 642 Muamba Caleb Kongolo S√łndre Land IL, Friidrett 11,53
5 176 Magnus Lande Angelshaug Flor√ł Tog IF 11,60
6 22 Ludvig Elias Engen Askim IF 11,67
7 272 Kristoffer Andre √ėdeg√•rd Mertinat Hellas, IF 12,01
Heat: 2 Vind: +2.5
1 604 Jacob Vaula Stord IL (Allianseidrettslag) 11,09
2 497 Olav Kv√•le Gissinger Ranheim IL 11,38
3 393 Patrick Bj√łrkhaug Johannessen L√łrenskog Friidrettslag 11,41
4 65 Thomas Graft√•s BUL, IL i 11,45
5 139 Johan Magnus Bj√łrgan Fana IL 11,52
6 255 Helge Sampson Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 11,58
7 47 Robert Andr√© Moldestad Breimsbygda IL 11,88
Heat: 3 Vind: +3.1
1 546 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 11,06
2 657 Petter Paulsen Dalsplass Trondheim Friidrett - Friidrett 11,34
3 125 Sondre Matias Kui Rudi Fagernes IL 11,36
4 499 Erik Olof Artelius Raufoss Friidrett 11,41
5 666 David Kumwenda Tyrving IL 11,70
6 300 Benjamin Tveit Str√łmsvold Idrettslaget Skjalg 11,71
7 718 Sander Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,71
  769 Jo Magnus Ryen Aalerud √Ös IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 100 m, Finale Vind: +2.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 604 Jacob Vaula Stord IL (Allianseidrettslag) 10,78
2 546 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 10,94
3 773 Per Ellef Ryen Aalerud √Ös IL 11,07
4 52 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 11,08
5 125 Sondre Matias Kui Rudi Fagernes IL 11,21
6 657 Petter Paulsen Dalsplass Trondheim Friidrett - Friidrett 11,22
7 393 Patrick Bj√łrkhaug Johannessen L√łrenskog Friidrettslag 11,31
8 497 Olav Kv√•le Gissinger Ranheim IL 11,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 110 m hekk (100,0 9,14m) Vind: +0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 654 Markus Rooth Tjalve, IK 14,25
2 248 Sondre Mj√łlkarlid Hattfjelldal IL 14,40
3 219 Gjert H√łie Sjursen Gneist,IL 14,65
4 696 Henrik Fl√•tnes T√łnsberg Friidrettsklubb 14,70
5 129 Carl Erik Hjellestad Landsvik Fana IL 15,02
6 89 Sebastian Marrot B√¶kkelagets SK 15,08
7 126 Andreas Joseph Dixon Fana IL 15,15
8 582 Espen Shields Sortland Friidrettsklubb 16,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 765 H√•kon Stavik √Ölesund FIK 8,38,08
2 699 Jonatan Andersen Vedvik T√łnsberg Friidrettsklubb 8,38,92
3 348 Kristian Pytten Kristiansand L√łpeklubb 8,45,69
4 222 Jon Temesgen Over√• S√¶tre Gneist,IL 8,47,34
5 13 Ole Lyngb√ł Ask Friidrett 8,47,98
6 240 Trym Halvard Sagstuen T√łnnesen Halden IL 8,51,48
7 715 Mats Morgan Lang√ły Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,54,47
8 570 Moa Abounnachat Boller√łd Sem IF 8,55,20
9 301 Erik Tangen Gundersen Idrettslaget Skjalg 8,55,75
10 274 Martin Kirkeberg M√łrk Hellas, IF 8,57,37
11 60 Simen Seeberg-Rommetveit BUL, IL i 8,59,11
12 477 Magnus Gjerstad Oster√ły IL 9,00,68
13 744 Theodor Berre Jacobsen Vidar, Sportsklubben 9,02,21
14 284 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 9,02,99
15 61 Sivert Antonsen Eggen BUL, IL i 9,14,30
16 382 Ibrahim Buras Lillehammer IF 9,15,21
17 345 √ėystein St√łfring J√łlster IL 9,15,87
18 191 Andreas V√•gen FRI IL 9,30,57
19 576 Sharmarke Ahmed Ahmed Shire Ski IL Friidrett 9,31,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 585 Sindre T√łllefsen Sortland Friidrettsklubb 52,02
2 281 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 52,04
3 225 Thomas Antonio Bl√ľcher Gneist,IL 52,59
4 60 Simen Seeberg-Rommetveit BUL, IL i 52,94
5 762 Nahom Kibreab Ghebrehiwet √ėrsta IL 55,35
6 286 Tarjei Stavnes Olsen Herkules Friidrett 55,89
7 8 Jesper Jensen Ask Friidrett 56,56
Heat: 2
1 297 Sivert Fl√łgstad Sellevold Hovding, TIL 49,78
2 770 Mads Rognerud √Ös IL 50,86
3 685 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 51,46
4 562 Sondre Rish√łi Sarpsborg IL 51,59
5 414 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,90
6 698 H√•vard Fluge Petterson T√łnsberg Friidrettsklubb 52,18
7 630 Harald Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 53,49
Heat: 3
1 216 Andreas Haara Bakketun Gneist,IL 48,98
2 56 Luca Thompson BUL, IL i 49,09
3 441 Leon Samuel Douglas Mjaaland Nesodden IF 49,21
4 350 Sigurd Tveit Kristiansand L√łpeklubb 49,75
5 372 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 50,46
6 611 Snorre Sliper Bonesmo Strindheim il 50,59
7 375 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 50,95
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 216 Andreas Haara Bakketun Gneist,IL 48,98
2 56 Luca Thompson BUL, IL i 49,09
3 441 Leon Samuel Douglas Mjaaland Nesodden IF 49,21
4 350 Sigurd Tveit Kristiansand L√łpeklubb 49,75
5 297 Sivert Fl√łgstad Sellevold Hovding, TIL 49,78
6 372 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 50,46
7 611 Snorre Sliper Bonesmo Strindheim il 50,59
8 770 Mads Rognerud √Ös IL 50,86
9 375 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 50,95
10 685 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 51,46
11 562 Sondre Rish√łi Sarpsborg IL 51,59
12 414 Magnus Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 51,90
13 585 Sindre T√łllefsen Sortland Friidrettsklubb 52,02
14 281 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 52,04
15 698 H√•vard Fluge Petterson T√łnsberg Friidrettsklubb 52,18
16 225 Thomas Antonio Bl√ľcher Gneist,IL 52,59
17 60 Simen Seeberg-Rommetveit BUL, IL i 52,94
18 630 Harald Lund Johansen Sunndal Il Friidrett 53,49
19 762 Nahom Kibreab Ghebrehiwet √ėrsta IL 55,35
20 286 Tarjei Stavnes Olsen Herkules Friidrett 55,89
21 8 Jesper Jensen Ask Friidrett 56,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 696 Henrik Fl√•tnes T√łnsberg Friidrettsklubb 7,24
 
+1,9 +0,7+1,1 +0,9
7,24x7,037,13x7,10
2 654 Markus Rooth Tjalve, IK 6,90
 
+1,4+1,0    
6,906,86-xxx
3 468 Viljar Helgestad Gjerde Norna-Salhus IL 6,70
 
+1,4+0,8 +1,6  
6,626,70x6,25xx
4 219 Gjert H√łie Sjursen Gneist,IL 6,46
 
+1,4 +0,9+1,2  
6,42x6,406,46xx
5 265 Pawel Kucaj Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 6,38
 
+1,6+0,6+0,9+1,4 +1,5
6,115,986,276,24x6,38
6 139 Johan Magnus Bj√łrgan Fana IL 6,36
 
+1,3+1,1+0,6 +1,0 
6,336,306,36x6,25x
7 89 Sebastian Marrot B√¶kkelagets SK 6,27
 
 +0,9+0,3+1,5  
x5,146,275,53--
8 497 Olav Kv√•le Gissinger Ranheim IL 6,17
 
+1,5+0,9+1,3 +0,6+0,9
6,105,966,14x5,736,17
9 666 David Kumwenda Tyrving IL 6,11
 
+0,9+1,3+0,9   
6,026,116,11   
10 152 Vetle Raa Ellingsen Fana IL 6,08
 
  +0,6   
xx6,08   
11 259 Jonas Nuland R√¶stad Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 6,01
 
 +1,2+0,6   
x5,886,01   
12 22 Ludvig Elias Engen Askim IF 5,53
 
+0,9+1,4+1,3   
5,535,055,41   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
G-18/19 Slegge (6,0kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 366 H√•kon Eik Litland Laksev√•g TIL 67,17
 
65,63x67,17xxx
2 319 Arne Osnes Devik IL Brodd 63,50
 
59,88xxxx63,50
3 531 H√•kon Hjelle Roset Sandane Turn og Idrettslag 58,21
 
58,2156,81xx56,86x
4 360 Oliver Engen Kr√łdsherad IL 44,61
 
44,61xxx44,35x
5 512 Oliver Skov V√•er Rjukan Idrettslag 39,82
 
x38,3839,82xxx
6 272 Kristoffer Andre √ėdeg√•rd Mertinat Hellas, IF 31,14
 
31,14x26,0929,9527,0926,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.1
1 212 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 12,67
2 250 Anna Kolst√ł Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,98
3 633 Julie Ekeland Ose S√łgne IL 13,21
4 460 Guro Navelsaker Hjeltnes Norna-Salhus IL 13,27
5 385 Maren Undheim Lye IL 13,40
6 597 Fannie Ciatta Nyenetue Stj√łrdal Friidrettsklubb 13,50
7 704 Tuva Aunan T√łnsberg Friidrettsklubb 13,75
8 235 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 13,76
Heat: 2 Vind: +1.4
1 768 Lovise Skarb√łvik Andresen √Ölesund FIK 12,31
2 325 Isabella Alida Indreb√ł IL Koll 12,98
3 751 Idun Alnes Haugland Viking, TIF 13,18
4 521 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 13,21
5 750 Eline H√łivik Bratteb√ł Viking, TIF 13,60
6 39 Milla Thorshaug Bod√ł Friidrettsklubb 13,69
7 678 Madeleine Large Tyrving IL 13,82
8 631 Elisabet Stemshaug Gilje S√łgne IL 13,93
Heat: 3 Vind: +1.7
1 491 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 13,03
2 68 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 13,07
3 500 Hannah Cobola Cole Raufoss Friidrett 13,11
4 589 Ella Luktvasslimo Steinkjer Friidrettsklubb 13,67
5 600 Pernille Aaslid Osen Stj√łrdal Friidrettsklubb 13,68
6 78 Karoline Albrigtsen BUL-Troms√ł, Friidrett 13,72
7 540 Helle Ween Sandnes IL 13,98
  306 Mirjam Fatou Maurset Malam Idrettslaget Skjalg DQ:
Heat: 4 Vind: +2.6
1 670 Hedvig Kall√•k Tyrving IL 12,76
2 462 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 13,02
3 635 Iselin Evensen S√łmna IL 13,09
4 86 Amalie Ler√łen Kallevik B√¶kkelagets SK 13,36
5 676 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 13,46
6 610 Nora Berg Fiske Strindheim il 13,72
7 193 Marion Hauge FRI IL 14,27
8 481 Anette Tveit√• Otra IL 14,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 100 m, Finale Vind: +3.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 768 Lovise Skarb√łvik Andresen √Ölesund FIK 12,16
2 212 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 12,56
3 670 Hedvig Kall√•k Tyrving IL 12,70
4 491 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 12,79
5 325 Isabella Alida Indreb√ł IL Koll 12,84
6 462 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 12,88
7 250 Anna Kolst√ł Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 13,03
8 68 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 13,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 100 m, Semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +3.6
1 768 Lovise Skarb√łvik Andresen √Ölesund FIK 12,13
2 491 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 12,64
3 250 Anna Kolst√ł Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,90
4 68 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 12,91
5 521 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 13,05
6 635 Iselin Evensen S√łmna IL 13,05
7 633 Julie Ekeland Ose S√łgne IL 13,17
8 385 Maren Undheim Lye IL 13,48
Heat: 2 Vind: +2.4
1 212 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 12,65
2 670 Hedvig Kall√•k Tyrving IL 12,69
3 325 Isabella Alida Indreb√ł IL Koll 12,89
4 462 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 12,98
5 751 Idun Alnes Haugland Viking, TIF 13,14
6 500 Hannah Cobola Cole Raufoss Friidrett 13,19
7 460 Guro Navelsaker Hjeltnes Norna-Salhus IL 13,21
8 86 Amalie Ler√łen Kallevik B√¶kkelagets SK 13,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 732 Anna Marie Nordengen Sirev√•g Vidar, Sportsklubben 5,03,97
2 712 Julie Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,04,00
3 44 Eva Ingebrigtsen Bratsberg IL 5,11,16
4 448 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 5,23,37
5 98 Camilla Svoren Dimna IL 5,34,68
6 108 Marie Teige Grov Dimna IL 5,59,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 184 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 46,81
2 312 Thea Dessingu√© Idrettslaget Skjalg 49,32
3 428 Inger Bergslid Namsen Friidrettsforening 50,26
4 53 Cathrine Gr√łnbech BUL, IL i 52,90
5 476 Tuva Olsen Klyve Os Turnforening 54,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 709 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 43,22
 
40,4242,0936,6640,4243,2242,77
2 647 Anja Wilker Tingvoll Friidrettskl. 30,90
 
x22,7230,9028,65xx
3 602 Anna Solheim Stord IL (Allianseidrettslag) 30,82
 
xx30,8130,82xx
4 244 Guro Martine Br√łndbo Dahl Hattfjelldal IL 30,17
 
30,1726,5629,75xxx
5 190 Synne Pedersen Fredrikstad IF 29,72
 
28,3329,3225,1628,86x29,72
6 730 Eliska Horvathova Verdal Friidrettsklubb 28,99
 
28,9426,9328,06x28,9927,13
7 17 Julia Eveline Refvik Asker Sk. Friidrett 28,99
 
27,6828,0828,8128,99x26,65
8 140 Johanne Leathem Fana IL 28,86
 
28,8623,10xx25,51x
9 172 Nikoline Thunem Fisk√• IL 27,82
 
27,5827,8224,80   
10 649 Ane L√łkke Hagen Tingvoll IL 26,89
 
26,8921,8219,88   
11 580 Elsie Hjartholm Seger Sola Friidrett 25,51
 
x25,5117,89   
12 45 Anne Lovise Krogh Indreb√ł Breimsbygda IL 24,86
 
24,86x21,50   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 415 Maija Liina Serafiina Bor√©n Moelven IL 3,00
 
2,80
o
3,00
o
3,10
xxx
2 111 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 2,60
 
2,30
xo
2,40
o
2,50
o
2,60
xxo
2,70
xxx
3 543 Kristine Aksland Sandnes IL 2,60
 
2,30
o
2,40
o
2,50
xxo
2,60
xxo
2,70
xxx
4 573 Celine Aschehoug Hesthagen Ski IL Friidrett 2,30
 
2,10
o
2,20
o
2,30
xxo
2,40
xxx
5 422 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 2,20
 
2,20
o
2,30
xxx
6 572 Amelia Underland Ski IL Friidrett 2,10
 
1,90
xo
2,10
xo
2,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 130 Celine Hjorth Ingebrigtsen Fana IL 11,56
 
+2,2+1,2    
11,5611,12----
2 247 Sigrid Forsmo Kapskarmo Hattfjelldal IL 11,13
 
+1,8+1,9+1,2 +0,8+1,9
11,1310,7910,56-10,6411,04
3 547 Emilija Lorina Kibalcica Sandnessj√łen IL 10,95
 
+1,6+1,7+2,6+1,0+1,4+0,7
10,5410,8110,6610,9310,9510,44
4 460 Guro Navelsaker Hjeltnes Norna-Salhus IL 10,92
 
+1,3+3,5+0,7+1,0+1,9+1,4
9,6410,6710,7210,5110,9210,82
5 356 Kajsa Victoria Liene Borning Kristiansands IF 10,33
 
 +2,4+2,1  +1,2
x10,1810,33xx10,11
6 385 Maren Undheim Lye IL 10,28
 
 +2,1+1,5+1,1+1,6+1,9
x10,059,989,689,9810,28
7 676 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 10,27
 
+2,5+0,9+2,0   
10,2710,039,78xxx
8 401 Rakel F√¶revaag Bekken Mandal og Halse IL-Friidrett 10,26
 
 +1,5  +1,4+1,3
x10,10xx10,269,67
9 624 Henriette Collett-√ėstensen Sturla IF 9,92
 
+1,4+3,2+0,6   
9,719,889,92   
10 78 Karoline Albrigtsen BUL-Troms√ł, Friidrett 9,87
 
+0,8+1,1    
9,879,87x   
11 75 Ingeborg Romsaas BUL-Troms√ł, Friidrett 9,57
 
+2,2+3,6+1,4   
9,209,579,12   
12 306 Mirjam Fatou Maurset Malam Idrettslaget Skjalg 9,55
 
+1,6+2,4    
9,109,55x   
13 589 Ella Luktvasslimo Steinkjer Friidrettsklubb 9,52
 
+1,0+2,3    
9,339,52x   
14 633 Julie Ekeland Ose S√łgne IL 9,11
 
  +0,5   
xx9,11   
15 511 Matilde Flor St√łrvold Rjukan Idrettslag 9,03
 
+2,8+1,9+1,7   
9,008,889,03   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.4
1 544 Nora Haugen Sandnes IL 12,60
2 622 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 12,64
3 85 Nora Pauline Bakke By√•sen IL 12,97
4 221 Hilda-Lovise Riisnes Riise Gneist,IL 13,11
5 714 Kari Ingelin Sj√∂str√∂m Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,17
6 165 Ingrid S√¶tre Ellingsen FIL AKS-77 13,56
7 320 Julie Kristin Skjerdal IL Brodd 13,63
Heat: 2 Vind: +1.7
1 3 Henriette J√¶ger Aremark IF 12,11
2 229 Una Haukanes Gneist,IL 12,59
3 387 Dana Angelina Medic Lyngdal IL 12,88
4 370 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 13,17
5 728 Erika Davodova Varegg Fleridrett 13,23
6 278 Eil√©n Brenne Herkules Friidrett 13,36
7 452 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 13,52
Heat: 3 Vind: +1.3
1 682 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,30
2 217 Emma Dahl S√łrbo Gneist,IL 12,53
3 648 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 12,56
4 315 Ida-Louise √ėverland IK Hind  12,96
5 268 Thelma Aase Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 13,02
6 577 Vibeke Ovidie Gussi√•s Sk√•la IL 13,26
7 650 Mali Bjerke Meisingset Tingvoll IL 13,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 100 m, Finale Vind: +1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Henriette J√¶ger Aremark IF 11,70
2 682 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,23
3 217 Emma Dahl S√łrbo Gneist,IL 12,37
4 229 Una Haukanes Gneist,IL 12,46
5 648 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 12,49
6 544 Nora Haugen Sandnes IL 12,62
7 622 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 12,64
8 387 Dana Angelina Medic Lyngdal IL 13,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 1500 m hinder (76,2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 687 Sigrid Alvik Tyrving IL 4,56,42
2 504 Mali Eidnes Bakken Rindal IL 5,07,92
3 593 Nora Hegdahl Steinkjer Friidrettsklubb 5,11,82
4 672 Janne Alseth Tyrving IL 5,13,28
5 445 Henriette Nilssen Nittedal IL 5,35,83
5 716 Mia Jenny Nygaard √ėstreng Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,35,83
7 254 Emma Bauge Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 5,36,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 577 Vibeke Ovidie Gussi√•s Sk√•la IL 47,80
2 322 Anna Mathilde Blegen IL Koll 48,59
3 71 Aurora Fremnesvik BUL-Troms√ł, Friidrett 49,07
4 370 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 49,53
5 723 Guro Halvorsdatter R√łyneland Ur√¶dd Friidrett 50,32
Heat: 2
1 304 Marin Stray Gautadottir Idrettslaget Skjalg 44,41
2 85 Nora Pauline Bakke By√•sen IL 44,45
3 495 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 44,70
4 658 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 45,88
5 278 Eil√©n Brenne Herkules Friidrett 45,89
6 671 Ida Sophie Leir Tyrving IL 47,40
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 304 Marin Stray Gautadottir Idrettslaget Skjalg 44,41
2 85 Nora Pauline Bakke By√•sen IL 44,45
3 495 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 44,70
4 658 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 45,88
5 278 Eil√©n Brenne Herkules Friidrett 45,89
6 671 Ida Sophie Leir Tyrving IL 47,40
7 577 Vibeke Ovidie Gussi√•s Sk√•la IL 47,80
8 322 Anna Mathilde Blegen IL Koll 48,59
9 71 Aurora Fremnesvik BUL-Troms√ł, Friidrett 49,07
10 370 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 49,53
11 723 Guro Halvorsdatter R√łyneland Ur√¶dd Friidrett 50,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 754 Mariell Hetles√¶ter Morken Voss IL 35,20
 
35,2032,59xx32,68x
2 702 Mari Hytten Skyvang T√łnsberg Friidrettsklubb 30,04
 
29,3928,3727,1527,3928,0430,04
3 95 Evelyn Sundal Dalebrand, IL 26,85
 
25,9926,8523,2721,41x24,22
4 100 Elin Skavnes V√•ge Dimna IL 26,10
 
x21,2419,2220,9516,6926,10
5 451 Tiril Lappeg√•rd Nittedal IL 25,48
 
x23,84x25,48xx
6 80 Maiken Rose Bjerknesli BUL-Troms√ł, Friidrett 22,39
 
16,09xx22,39xx
7 368 V√•r Eik Litland Laksev√•g TIL 21,74
 
19.6117,9217,40x21,7420,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 H√łyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Henriette J√¶ger Aremark IF 1,73
 
1,58
o
1,61
xxo
1,64
o
1,68
o
1,73
xxo
1,76
xxx
2 457 Ingvild Ladehaug Nordre Land IL 1,61
 
1,48
o
1,53
o
1,58
xxo
1,61
xo
1,64
xxx
3 273 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 1,58
 
1,43
o
1,48
o
1,53
o
1,58
xo
1,61
xxx
4 23 Michelle Marie Nyberget Askim IF 1,53
 
1,48
o
1,53
o
1,58
xxx
5 131 Elisabeth Bolstad Raa Fana IL 1,53
 
1,48
o
1,53
xo
1,58
xxx
6 420 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 1,53
 
1,43
o
1,48
o
1,53
xxo
1,58
xxx
7 119 Thea Emilie Selst√ł Haugersveen Eidanger Idrettslag 1,48
 
1,43
o
1,48
o
1,53
xxx
8 72 Frida Aasmoe BUL-Troms√ł, Friidrett 1,48
 
1,38
o
1,43
xo
1,48
xo
1,53
xxx
9 396 Karen Toven Murud L√łten Friidrett  1,48
 
1,38
o
1,43
o
1,48
xxo
1,53
xxx
9 461 Hannah Olsen Bredenbekk Norna-Salhus IL 1,48
 
1,43
o
1,48
xxo
1,53
xxx
11 510 Maria Elise Calizo Bugge Rjukan Idrettslag 1,43
 
1,38
xo
1,43
o
1,48
xxx
12 419 Fr√łya Eriksen Moss IL 1,43
 
1,43
xo
1,48
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 368 V√•r Eik Litland Laksev√•g TIL 52,25
 
52,25x43,98x41,6340,30
2 50 Marit Berge Bryne Friidrettsklubb 42,73
 
36,9142,73xxx-
3 645 Kristine Moland Leiknes S√łrild FIK 40,11
 
36,1735,1936,3836,95x40,11
4 703 Nora √ėyen T√łnsberg Friidrettsklubb 38,12
 
38,1236,0332,75x36,0436,52
5 450 Sonia Elisabeth Fearnley Nittedal IL 37,50
 
x33,8537,2634,3335,8037,50
6 119 Thea Emilie Selst√ł Haugersveen Eidanger Idrettslag 34,40
 
29,90x32,19x33,2234,40
7 638 Solveig Bj√łru S√łmna IL 29,58
 
29,5828,3124,6224,0628,0224,53
8 601 Sigrid Lovise Ringen Stj√łrdal Friidrettsklubb 28,07
 
27,9226,9728,0725,88xx
9 102 Henrikke Antonsen Dimna IL 25,99
 
25,99xx   
10 533 Malin Christensen Bj√łrge Sandefjord Turn & Idrettsforening 25,92
 
23,39x25,92   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 489 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 3,30
 
3,20
xo
3,30
o
3,40
xxx
2 141 Maria Vie Ytrearne Fana IL 2,50
 
2,50
o
2,70
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.4
1 434 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 12,60
2 105 Kornelia Roppen Dimna IL 12,83
3 132 Emma Moldestad Abotnes Fana IL 12,84
4 557 Josefine Bi√łrnstad Sarpsborg IL 12,90
5 613 Malin Riise Gran Stryn T og IL 13,21
Heat: 2 Vind: +1.9
1 12 Leah Marie Henriksen Indreb√ł Ask Friidrett 12,77
2 435 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,02
3 376 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 13,02
4 261 Jorunn Elisabeth Bakkevig Nagell Bjordal Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 13,24
5 124 Sigrid Andrine Garvik Fagernes IL 13,65
  205 Maria Svendsen Sk√•r Fyllingen IL (Allianse) DNS
Heat: 3 Vind: +1.6
1 369 Andrea Rooth Lambertseter IF 12,11
2 62 Solveig Bustg√•rd Gran BUL, IL i 12,65
3 120 Inger Constanse Eidhammer Lunde Etne IL 12,68
4 97 Anna Garnes Kleven Dimna IL 13,09
5 232 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 13,40
6 107 Lill-Joelle Miltz Dimna IL 13,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 100 m hekk (76,2 8,5m) Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 369 Andrea Rooth Lambertseter IF 13,47
2 333 Vilde Marstein IL Koll 14,15
3 568 Ada Medea Westerlund Sem IF 15,39
4 179 Amanda Bakker Knutsen Fredrikstad IF 16,15
5 204 Ida Kiri Dame Fyllingen IL (Allianse) 16,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 100 m, Finale Vind: +1.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 369 Andrea Rooth Lambertseter IF 12,05
2 434 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett 12,45
3 120 Inger Constanse Eidhammer Lunde Etne IL 12,57
4 62 Solveig Bustg√•rd Gran BUL, IL i 12,68
5 105 Kornelia Roppen Dimna IL 12,73
6 12 Leah Marie Henriksen Indreb√ł Ask Friidrett 12,78
7 435 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,14
  132 Emma Moldestad Abotnes Fana IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 745 Tora Estelle Hayler Vidar, Sportsklubben 10,40,30
2 747 Tyra Sort√•sl√łkken Vidar, Sportsklubben 10,53,64
3 215 Oda √Öndal Gloppen Friidrettslag 12,00,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 416 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 58,29
2 365 Fride V√•gen Laksev√•g TIL 1,00,10
3 548 Emma Sofie Eriksen Sandnessj√łen IL 1,00,29
4 295 Eva Moldestad Hovding, TIL 1,03,32
5 488 Lisa B√łe Rana Friidrettsklubb 1,03,82
6 106 Leonita Sofi Brandal Dimna IL 1,04,13
7 373 Eline Hellen Johannessen Larvik Turn & IF 1,04,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 43 Lotta Flatum Fallingen Brandbu IF 14,91
 
13,7914,21x14,9114,54x
2 15 Elisabeth Thon Rosvold Asker Sk. Friidrett 14,44
 
13,9614,44-xxx
3 482 Emelia Tveit√• Otra IL 13,24
 
12,2012,53x12,4613,24x
4 484 Unni Olavsdotter Tveit√• Otra IL 12,23
 
10,7012,2310,71x10,5610,64
5 423 Tuva Mathilde Jacobsen Moss IL 11,87
 
11,6611,1611,87r  
6 323 Hedda Kronstrand Kvalv√•g IL Koll 11,08
 
10,6511,0810,58r  
7 344 Tonje Sundal J√łlster IL 10,85
 
10,71x10,2110,85x10,70
8 214 Ronja Thoresen Gausdal Friidrettsklubb 10,49
 
9,6510,4910,009,139,859,49
9 132 Emma Moldestad Abotnes Fana IL 10,11
 
9,959,7510,11r  
10 767 Kristin S√¶ter H√•nes √Ölesund FIK 10,03
 
10,039,769,73   
11 565 Helle Margrethe Aspaas Selbu IL 9,87
 
9,299,679,87   
12 96 Anette Lydersen Dimna IL 8,37
 
8,37-x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 49 Sarah-Christine Kouam√© Mikkelsen Brevik Idrettslag 53,39
 
53,39xxx50,9551,86
2 15 Elisabeth Thon Rosvold Asker Sk. Friidrett 49,77
 
xx47,1649,7748,27x
3 759 Anna Hjellen Haugland √ėrsta IL 45,57
 
xx45,57xxx
4 96 Anette Lydersen Dimna IL 45,04
 
xxx45,04xx
5 493 Kaja Kotte Fredriksen Ranheim IL 41,69
 
41,69xxxx37,04
6 35 Amalie Evjen Olsen Bod√ł Friidrettsklubb 36,64
 
x36,64xxxx
7 767 Kristin S√¶ter H√•nes √Ölesund FIK 35,87
 
xx35,87xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-17 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 323 Hedda Kronstrand Kvalv√•g IL Koll 12,09
 
+1,2+1,7+3,1 +1,8+2,0
11,9411,9612,09x11,6912,07
2 136 Hannah Rimstad Steffensen Fana IL 11,71
 
   +2,2+2,0+2,2
xxx11,0311,4311,71
3 548 Emma Sofie Eriksen Sandnessj√łen IL 11,14
 
+1,9+1,5+1,6+2,9  
10,6710,7511,1410,58-x
4 97 Anna Garnes Kleven Dimna IL 10,72
 
+1,7+1,5+1,1+2,0+2,2+1,4
10,7210,410,6110,6110,4610,66
5 42 Guro Kvamme Brandbu IF 10,55
 
 +1,4+1,3 +2,2+1,8
x10,5510,42x9,9410,45
6 353 Helene Songe Kristiansands IF 10,27
 
 +2,1+3,0+2,1+1,5+2,7
x10,2710,009,669,6110,00
7 423 Tuva Mathilde Jacobsen Moss IL 10,15
 
+1,6+1,7 +3,0+1,4+3,1
10,159,79x9,669,619,73
8 365 Fride V√•gen Laksev√•g TIL 10,09
 
     +2,0
xxxxx10,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +4.1
1 388 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 11,80
2 583 Kristine Marie Pettersen Sortland Friidrettsklubb 12,61
3 753 Rakel Bakke Vollan I.K. 12,62
4 623 Helene Oulie Sturla IF 12,86
5 328 Lea Taraldsrud Dormagen IL Koll 12,95
6 588 Amalie Grande Bj√łrnstad Steinkjer Friidrettsklubb 13,13
7 474 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 13,19
8 252 Cecilie Lervik Endresen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 13,34
Heat: 2 Vind: +1.7
1 607 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 12,54
2 621 Guro Roan Baklid Sturla IF 12,58
3 653 Line Maltun Helland Tjalve, IK 12,86
4 625 Ingrid Pernille Rismark Sturla IF 12,94
5 391 Cassandra Baptiste Bache L√łrenskog Friidrettslag 12,97
6 616 Christine Gr√łterud Sturla IF 13,28
7 492 Ingvild Hognestad Nilsen Ranheim IL 13,35
8 763 Sigrid Vartdal √ėrsta IL 13,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 100 m hekk (84,0 8,5m) Vind: +1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 465 Martine Kolbeinshavn Hj√łrnevik Norna-Salhus IL 13,80
2 32 Hanne Arstein Bergens TF 14,45
3 537 Emilie Sandberg Sandnes IL 14,47
4 623 Helene Oulie Sturla IF 15,02
5 163 Andrea Thorsheim FIL AKS-77 15,40
6 545 Siri Lindanger Sandnes IL 16,84
7 542 Karianne Lindanger Sandnes IL 17,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 100 m, Finale Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 388 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 11,93
2 607 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 12,36
3 621 Guro Roan Baklid Sturla IF 12,57
4 583 Kristine Marie Pettersen Sortland Friidrettsklubb 12,60
5 653 Line Maltun Helland Tjalve, IK 12,78
6 623 Helene Oulie Sturla IF 13,14
  753 Rakel Bakke Vollan I.K. DQ:R162.6
  625 Ingrid Pernille Rismark Sturla IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 14 Christine N√¶ss Asker Sk. Friidrett 9,54,37
2 311 Thea Austb√ł Idrettslaget Skjalg 9,54,45
3 346 Anne Hjorth Arntsen Kristiansand L√łpeklubb 9,55,09
4 735 Emilie Mo Vidar, Sportsklubben 10,12,45
5 69 Abelone Holm Irgens BUL-Troms√ł, Friidrett 10,52,69
  665 Cornelia Eline Brummen√¶s Tyrving IL DQ:UM121.1
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 736 Frida R√łe T√¶rum Vidar, Sportsklubben 57,09
2 743 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben 58,26
3 653 Line Maltun Helland Tjalve, IK 58,79
4 753 Rakel Bakke Vollan I.K. 1,00,41
5 625 Ingrid Pernille Rismark Sturla IF 1,02,02
6 314 Ane Dr√łnen IK Hind  1,03,23
7 587 Tirill Emilie Bj√łrneberg Sortland Friidrettsklubb 1,04,01
8 586 Stine Emye Solheim Sortland Friidrettsklubb 1,06,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 465 Martine Kolbeinshavn Hj√łrnevik Norna-Salhus IL 5,61
 
+1,9+1,0+1,0+1,1 +1,0
5,375,455,235,31x5,61
2 328 Lea Taraldsrud Dormagen IL Koll 5,52
 
+1,9+1,61,2+0,5+0,8 
5,505,525,235,345,46x
3 99 Caroline Amalie S√¶tre Dimna IL 5,25
 
+1,9+1,5+1,8+1,1+1,7+0,6
5,064,965,254,955,185,16
4 163 Andrea Thorsheim FIL AKS-77 5,14
 
+1,9+1,4+0,8+0,7+0,8+0,3
5,135,065,145,095,035,09
5 537 Emilie Sandberg Sandnes IL 5,14
 
 +1,9+1,7 +1,5+1,5
x5,064,89x5,145,08
6 138 Jennifer Charoenchon Mj√łs Fana IL 5,13
 
 +1,3+0,9  +0,6
x5,065,13xx5,13
7 5 Karoline J√¶ger Aremark IF 5,13
 
 +1,6 +0,4 +1,6
x5,02x4,70x5,13
8 474 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 4,99
 
  +0,5+0,6+0,7+1,5
xx4,984,784,704,99
9 253 Celine Furdal Lyngholm Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 4,89
 
 +0,8    
x4,89x   
10 661 Andrea Kristiane Dammen Tyrving IL 4,86
 
  +1,3   
xx4,86   
11 329 Marie Fiedler Amlien IL Koll 4,68
 
+1,9+1,5+0,8   
3,804,634,68   
12 479 Marianne Feidje Mjelde Oster√ły IL 4,54
 
+1,9+0,9+0,2   
4,454,504,54   
13 137 Ingrid Cecilia Haga Hartveit Fana IL 4,39
 
+1,7+1,2    
4,393,74x   
14 563 Ingeborg Fr√łystad Sauda IL 4,22
 
+1,9+1,1    
4,223,84x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer
 
J-18/19 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 33 Oda Marie Myklebust Bergens TF 54,85
 
53,7554,8550,4053,5452,66x
2 408 Helle Henriksen Hvidsten Modum Friidrettsklubb 54,23
 
54,23xx52,19xx
3 764 Birthe Franck-petersen √Ölesund FIK 45,15
 
44,0243,19x45,1542,14x
4 279 Hera Ran √Ėrlygsdottir Herkules Friidrett 40,47
 
x37,7840,47xxx
5 407 Eirin Wold Alternes Modum Friidrettsklubb 34,46
 
33,6632,6534,46x33,99x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
Sponsorer