Romerikslekene 2021

Arrangert av: Romerike Friidrett

28.08.2021 - 29.08.2021


Romerikslekene 202129.08.2021
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  105 Lasse LysgĂĽrd-Andersen Nittedal IL 2,00,11
  131 Eirik Andreas Karlsen Romerike Friidrett 2,19,86
  146 Leander Lundesgaard KomnĂŚs Romerike Friidrett 2,33,90
  162 Sinus Ranheim-Nakstad Romerike Friidrett 2,20,83
  171 Zakarias Nersund Romerike Friidrett 2,25,32
  201 Fredrick Jablonski Sturla IF 2,01,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  39 Sivert Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 4,46
 
3,924,044,46   
  129 Edvard Åsprang Romerike Friidrett 3,67
 
3,673,203,08   
  131 Eirik Andreas Karlsen Romerike Friidrett 4,27
 
4,204,273,81   
  162 Sinus Ranheim-Nakstad Romerike Friidrett 6,20
 
6,166,20x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 45 Albert Gjevre-Karlsen Hellas, IF 1,54,72
2 57 Eirik Antonsen Stølan IL Koll 1,57,13
3 152 Markus Toften Woll Romerike Friidrett 2,02,82
4 155 Mikkel Trageton Romerike Friidrett 2,04,17
5 128 Ebbe Hansrud-KjĂŚr Romerike Friidrett 2,08,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 57 Eirik Antonsen Stølan IL Koll 5,50
 
5,505,445,26   
2 128 Ebbe Hansrud-KjĂŚr Romerike Friidrett 5,20
 
5,204,834,99   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 73 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 1,55,56
2 137 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 1,57,64
3 159 Sebastian Kverneggen Romerike Friidrett 1,57,98
4 141 Jonatan Sund Haugen Romerike Friidrett 2,05,84
5 161 Sigurd Mork Aarnes Romerike Friidrett 2,06,59
  87 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag DNS
  160 Sigurd Johannes Borgen Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 145 Kristian Ekeberg Romerike Friidrett 6,94
 
5,596,166,94   
2 161 Sigurd Mork Aarnes Romerike Friidrett 6,75
 
6,446,066,75   
3 159 Sebastian Kverneggen Romerike Friidrett 6,14
 
5,865,816,14   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 106 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal IL 1,37,09
2 190 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 1,51,69
3 246 Iver Bjørkeslett Mehus Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,59,93
  249 Marius Myran Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 148 Linus Kristian Kjølberg Romerike Friidrett 22,49
 
17.52x22.49xxx
2 167 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 19,34
 
16,0716,37x16,4118,0219,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 167 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 1,20
 
1,05
o
1,10
xxo
1,15
xo
1,20
o
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 148 Linus Kristian Kjølberg Romerike Friidrett 35,48
2 167 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 24,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 86 Sondre SøgĂĽrd Lehmann Lørenskog Friidrettslag 1,27,80
2 121 Iver Johan Andreassen-Holm Ringerike Friidrettsklubb 1,29,12
3 183 Sander August Losnegaard SĂŚlid Sem IF 1,30,02
4 178 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 1,31,39
5 177 Fredrik Bjercke-Johansen Sarpsborg IL 1,40,73
6 257 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 1,44,83
7 254 August Kirkeby Husebø Vidar, Sportsklubben 1,48,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 17 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 39,69
 
38,9939,69xx36,7338,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 17 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 38,63
 
      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  189 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 41,35
 
40,9036,2539,9841,35xx
  216 Fredrik Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 31,89
 
xxxx31,7931,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  189 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 39,62
  216 Fredrik Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 33,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 151 Marius Johansen Romerike Friidrett 30,74
 
29,0230,1828,6829,7229,5530,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 122 Oliver Kjos Ringerike Friidrettsklubb 24,82
 
x24,82xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Slegge (6,0kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  89 Emil Lukassen TĂĽrneby Løten Friidrett  37,34
  91 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  58,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  125 Aurora Lobos Jacobsen Romerike Friidrett 2,22,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  125 Aurora Lobos Jacobsen Romerike Friidrett 5,99
 
5,995,62x   
  132 Elin Holmeide Romerike Friidrett 4,61
 
4,61x3,89   
  242 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,11
 
5,114,62x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 101 Anna Sølvberg Tjelle Nittedal IL 1,58,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 6 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 5,59
 
5,445,375,59   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 103 Ingrid Skaar Nittedal IL 1,49,47
2 63 Maia Kulle Andreassen IL Koll 1,49,48
3 234 Mia Mathilda Andersen Tyrving IL 1,50,31
4 223 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 1,50,99
5 53 Agnes Castberg Stølan IL Koll 2,07,03
6 67 Nora Syrrist IL Koll 2,10,32
7 165 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 2,15,59
8 140 Helena Jeppsson-evensen Romerike Friidrett 2,24,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 278 Martine Rooth Tjalve, IK 8,34
 
8,347,817,91   
2 53 Agnes Castberg Stølan IL Koll 6,35
 
6,355,775,64   
3 223 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 5,16
 
5,134,815,16   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 23 Frøy Bøe Løkke Eiker-Kvikk, IF 1,46,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  35 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 21,86
 
16,7318,5019,1419,77x21,86
  58 Emilie Helland Solhaug IL Koll 9,96
 
7,377,986,777,946,659,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 233 Mia Laache-nygaard Tyrving IL 1,40
 
1,25
o
1,30
xo
1,35
xo
1,40
xo
1,45
xxx
2 224 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxx
3 118 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 1,30
 
1,25
xo
1,30
xxo
1,35
xxx
4 270 Tuva Marie Kopstad Berentsen Romerike Friidrett 1,25
 
1,10
o
1,15
xo
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
5 58 Emilie Helland Solhaug IL Koll 1,10
 
1,00
o
1,05
xo
1,10
o
1,15
xxx
6 67 Nora Syrrist IL Koll 1,10
 
1,10
xxo
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 35 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 26,58
 
x24,4826,58x22,28x
2 56 Antzela Gkiona IL Koll 22,28
 
x20,8220,1722,28x21,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 252 Wilma Anna Bekkemoen TorbiĂśrnsson Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,40,06
2 3 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,41,64
3 71 Ida Emilia Kavli Jutul, IL 1,41,65
4 215 Anna Knapstad Dehli Tønsberg Friidrettsklubb 1,41,67
5 102 Eline Skaar Nittedal IL 1,41,74
6 130 Eilen Maldal Romerike Friidrett 1,49,02
8 85 Saga Stig Kristiansen Lørenskog Friidrettslag 2,00,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  3 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 38,21
 
x38,21xx36,7837,72
  117 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 23,78
 
17,4623,3019,2522,40x23,78
  136 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 21,47
 
21,47xx19,80x20,21
  207 Vilde Marie Nebell Sturla IF 29,00
 
27,60xx29,00xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
o
1,50
xxx
2 156 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 1,45
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
o
1,50
xxx
3 176 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxx
4 76 Annie Fredrica Hellevik Carlsson Lørenskog Friidrettslag 1,35
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
5 85 Saga Stig Kristiansen Lørenskog Friidrettslag 1,20
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 117 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 39,31
 
x30,5539,3136,4435,69x
2 136 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 36,03
 
x33,8536,0333,4535,89x
3 207 Vilde Marie Nebell Sturla IF 26,04
 
xxx23,1226,04x
4 3 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 20,67
 
x13,6915,6720,3320,6720,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 36,07
 
x32,79x34,4235,9336,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 133 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 46,66
 
45,56x-x46,66-
2 90 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  41,45
 
x39,0141,3141,4541,27x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 243 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 40,78
 
39,0440,7640,7440,7840,6640,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  143 Josefine Westerby Romerike Friidrett 42,71
 
40,7840,51x42,7140,25x
  144 Julie Inez Weinholdt Romerike Friidrett 30,23
 
30,23x29,95xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  108 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 48,13
 
48,1343,96xxxx
  217 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 44,97
 
43,39xx43,04x44,97
  279 Linnea Kristine Austad Nilsen Modum 42,70
 
xx42,7040,05xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 163 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 1,00,14
2 273 Mari Emilie Andreassen Rud Vidar, Sportsklubben 1,01,76
3 235 Mille Baastad Berg Tyrving IL 1,04,49
4 75 Ane Braadland-Nordhagen Lørenskog Friidrettslag 1,12,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Lisa Maria Thomassen Sturla IF 2,18,78
2 26 Norah Sand-Hanssen Eiker-Kvikk, IF 2,20,60
3 25 Julie Sand-Hanssen Eiker-Kvikk, IF 2,22,22
4 268 Maya Arnesen Vidar, Sportsklubben 2,23,87
5 61 Iris Agata Engeness Tjalve, IK 2,25,23
6 208 Anna Mathilde Blegen Tjalve, IK 2,25,67
7 205 Tuva Kylland Sturla IF 2,28,87
8 113 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 2,29,26
9 204 Selma Marie Toftøy-Lohne Sturla IF 2,38,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 217 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 31,90
 
29,0329,14xx27,9931,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  210 Ingrid Hamsund Tjalve, IK 1,60
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xo
1,65
xxx
  213 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson Tjalve, IK 1,65
 
1,55
o
1,60
xxo
1,65
xxo
1,70
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 93 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 46,10
2 30 Ă˜yvind Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 47,06
3 116 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 47,28
4 214 Tobias Grønstad Tjalve, IK 48,71
5 219 Timofei Porjajev Trondheim Friidrett 48,75
6 42 Nii Mensah Nyarko Narh GTI Friidrettsklubb - gr.  56,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 181 Andreas Rivenes Sem IF 2,05,13
2 24 HĂĽkon Fleischer Eiker-Kvikk, IF 2,06,28
3 251 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,06,53
4 245 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,08,24
5 255 Filip Osnes-Ringen Vidar, Sportsklubben 2,10,24
6 200 Daniel Oppen Sturla IF 2,13,11
Heat: 2
1 240 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,56,17
2 244 Henrik Ferdinand Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,56,79
3 264 Nikolai Solum Vidar, Sportsklubben 1,57,22
4 280 Nani Kula Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,01,34
5 182 Brage Henden Nybakk Sem IF 2,02,40
6 232 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,02,65
7 248 Jonas Krossøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,03,28
8 241 Andreas Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,06,82
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 240 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,56,17
2 244 Henrik Ferdinand Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,56,79
3 264 Nikolai Solum Vidar, Sportsklubben 1,57,22
4 280 Nani Kula Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,01,34
5 182 Brage Henden Nybakk Sem IF 2,02,40
6 232 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,02,65
7 248 Jonas Krossøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,03,28
8 181 Andreas Rivenes Sem IF 2,05,13
9 24 HĂĽkon Fleischer Eiker-Kvikk, IF 2,06,28
10 251 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,06,53
11 241 Andreas Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,06,82
12 245 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,08,24
13 255 Filip Osnes-Ringen Vidar, Sportsklubben 2,10,24
14 200 Daniel Oppen Sturla IF 2,13,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 28,06
 
27,8826,7428,06xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 5 Alexander Nyberget Askim Idrettsforening 1,75
 
1,70
o
1,75
o
1,80
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS