Sparebanken Vest Nornalekene 2023

Arrangert av: IL Norna Salhus

21.01.2022 - 22.01.2023


Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.2023
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  28 William Bunes Andersen Austevoll Idrettsklubb 11.41
  121 Brage Blindheim Fyllingen Idrettslag 10.49
  147 Ole Hopland Ellingsen Fyllingen Idrettslag 12.97
  181 Isak Sandve Tvedt I.L. Norna Salhus 14.27
  283 Kristian Sivertsen Olsen Loddefjord IL 11.04
  360 Johannes Grimelid Tellnes Skogsv√•g Idrettslag 10.48
Heat: 2
  44 Einar Qvale Sundstr√łm Fana Idrettslag 11.20
  131 Henrik Aleksander Stenerud B√łtun Fyllingen Idrettslag 10.60
  179 H√•vard Grindheim I.L. Norna Salhus 11.06
  215 Emilian Hassel√ł Idrettslaget Bjarg 11.11
  296 Theo-Leander Svensson Holmelid Loddefjord IL 12.27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  44 Einar Qvale Sundstr√łm Fana Idrettslag 5,97
 
5,425,625,97   
  121 Brage Blindheim Fyllingen Idrettslag 4,83
 
4,794,834,65   
  147 Ole Hopland Ellingsen Fyllingen Idrettslag 2,75
 
x2,262,75   
  179 H√•vard Grindheim I.L. Norna Salhus 5,43
 
4,395,435,38   
  283 Kristian Sivertsen Olsen Loddefjord IL 5,26
 
4,375,265,11   
  296 Theo-Leander Svensson Holmelid Loddefjord IL 4,26
 
3,793,414,26   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  28 William Bunes Andersen Austevoll Idrettsklubb 2,65
 
2,232,652,54   
  44 Einar Qvale Sundstr√łm Fana Idrettslag 3,20
 
3,133,203,07   
  121 Brage Blindheim Fyllingen Idrettslag 2,96
 
x2,802,96   
  131 Henrik Aleksander Stenerud B√łtun Fyllingen Idrettslag 2,75
 
2,402,752,73   
  147 Ole Hopland Ellingsen Fyllingen Idrettslag 2,59
 
2,59x2,35   
  179 H√•vard Grindheim I.L. Norna Salhus 2,72
 
2,582,682,72   
  181 Isak Sandve Tvedt I.L. Norna Salhus 2,20
 
1,982,202,13   
  215 Emilian Hassel√ł Idrettslaget Bjarg 2,64
 
2,512,642,44   
  283 Kristian Sivertsen Olsen Loddefjord IL 2,40
 
2,23x2,40   
  296 Theo-Leander Svensson Holmelid Loddefjord IL 2,11
 
2,11x2,02   
  360 Johannes Grimelid Tellnes Skogsv√•g Idrettslag 3,04
 
2,832,813,04   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 185 Johannes Tr√¶dal I.L. Norna Salhus 9.91
2 340 Augustin S√łrland Sandnes Idrettslag 10.03
3 189 Lucas Pedersen I.L. Norna Salhus 10.41
4 104 Gaute L√łver Hopsdal FIL AKS-77 12.76
Heat: 2
1 219 Jonathan Steinsland Ursin Idrettslaget Bjarg 9.13
2 406 Tobias Soltvedt Str√łmmen Ask Friidrett 9.56
3 372 Mathias Meagher Toft T I L Hovding 9.86
4 392 Theodor Rong √ėygard IL 9.87
5 370 David Vukic T I L Hovding 10.74
6 270 Daniel Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 12.13
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 219 Jonathan Steinsland Ursin Idrettslaget Bjarg 9.13
2 406 Tobias Soltvedt Str√łmmen Ask Friidrett 9.56
3 372 Mathias Meagher Toft T I L Hovding 9.86
4 392 Theodor Rong √ėygard IL 9.87
5 185 Johannes Tr√¶dal I.L. Norna Salhus 9.91
6 340 Augustin S√łrland Sandnes Idrettslag 10.03
7 189 Lucas Pedersen I.L. Norna Salhus 10.41
8 370 David Vukic T I L Hovding 10.74
9 270 Daniel Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 12.13
10 104 Gaute L√łver Hopsdal FIL AKS-77 12.76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 219 Jonathan Steinsland Ursin Idrettslaget Bjarg 7,39
 
7,396,366,87   
2 372 Mathias Meagher Toft T I L Hovding 6,63
 
6,636,416,37   
3 177 Gard Kleiveland Emblemsv√•g I.L. Norna Salhus 5,97
 
5,435,575,97   
4 185 Johannes Tr√¶dal I.L. Norna Salhus 5,72
 
5,65,72x   
5 370 David Vukic T I L Hovding 5,53
 
5,535,164,86   
6 189 Lucas Pedersen I.L. Norna Salhus 5,25
 
5,25x3,39   
7 191 Magnus Nordvik Tomren I.L. Norna Salhus 5,19
 
5,194,92x   
8 104 Gaute L√łver Hopsdal FIL AKS-77 5,17
 
5.174,844,96   
9 270 Daniel Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 3,89
 
3,893,28x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 219 Jonathan Steinsland Ursin Idrettslaget Bjarg 4,11
 
4,084,114,11   
2 185 Johannes Tr√¶dal I.L. Norna Salhus 3,45
 
2,993,453,38   
3 189 Lucas Pedersen I.L. Norna Salhus 3,42
 
3,42xx   
4 370 David Vukic T I L Hovding 3,24
 
x2,943,24   
5 372 Mathias Meagher Toft T I L Hovding 3,1
 
3,032,983,1   
6 177 Gard Kleiveland Emblemsv√•g I.L. Norna Salhus 3,04
 
x2,963,04   
7 340 Augustin S√łrland Sandnes Idrettslag 3,02
 
3,022,85x   
8 162 Viljar Totland Fyllingen Idrettslag 2,87
 
2,572,672,87   
9 191 Magnus Nordvik Tomren I.L. Norna Salhus 2,46
 
x2,112,46   
10 270 Daniel Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 2,27
 
2,27x2,08   
  104 Gaute L√łver Hopsdal FIL AKS-77 nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 199 Olai Heitmann Holmelid I.L. Norna Salhus 8.70
2 210 Wilhelm With I.L. Norna Salhus 9.45
3 224 Viljar Anderson Idrettslaget Bjarg 9.95
4 74 Nikolai Gald Fana Idrettslag 10.47
5 92 Tiago Lambea-Nygaard Fana Idrettslag 10.64
Heat: 2
1 158 Trym Blindheim Fyllingen Idrettslag 9.00
2 48 Fabian Bauer-furnes Fana Idrettslag 9.01
3 53 Herman Constantin Vietheer Fana Idrettslag 9.61
4 145 Nikolai Green Fyllingen Idrettslag 9.66
5 58 Johannes Veland Fana Idrettslag 11.01
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 199 Olai Heitmann Holmelid I.L. Norna Salhus 8.70
2 158 Trym Blindheim Fyllingen Idrettslag 9.00
3 48 Fabian Bauer-furnes Fana Idrettslag 9.01
4 210 Wilhelm With I.L. Norna Salhus 9.45
5 53 Herman Constantin Vietheer Fana Idrettslag 9.61
6 145 Nikolai Green Fyllingen Idrettslag 9.66
7 224 Viljar Anderson Idrettslaget Bjarg 9.95
8 74 Nikolai Gald Fana Idrettslag 10.47
9 92 Tiago Lambea-Nygaard Fana Idrettslag 10.64
10 58 Johannes Veland Fana Idrettslag 11.01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 53 Herman Constantin Vietheer Fana Idrettslag 7,59
 
7,227,067,59   
2 371 Henrik Aasen T I L Hovding 6,49
 
5,396,136,49   
3 58 Johannes Veland Fana Idrettslag 6,18
 
6,076,146,18   
4 278 Alexander Seland Haugen Loddefjord IL 5,76
 
5,175,635,76   
5 158 Trym Blindheim Fyllingen Idrettslag 5,26
 
5,264,195,24   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 158 Trym Blindheim Fyllingen Idrettslag 4,18
 
4,184,053,99   
2 53 Herman Constantin Vietheer Fana Idrettslag 4,13
 
4,10x4,13   
3 210 Wilhelm With I.L. Norna Salhus 3,87
 
3,84x3,87   
4 145 Nikolai Green Fyllingen Idrettslag 3,80
 
3,593,803,55   
5 371 Henrik Aasen T I L Hovding 3,73
 
3,593,483,73   
6 48 Fabian Bauer-furnes Fana Idrettslag 3,73
 
3,73x3,55   
7 74 Nikolai Gald Fana Idrettslag 3,59
 
3,513,533,59   
8 224 Viljar Anderson Idrettslaget Bjarg 3,52
 
3,523,413,30   
9 92 Tiago Lambea-Nygaard Fana Idrettslag 3,27
 
3,272,962,97   
10 58 Johannes Veland Fana Idrettslag 3,10
 
3,103,062,94   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 83 Philip Christensen Moen Fana Idrettslag 8.62
2 42 Benjamin Solsvik Fana Idrettslag 8.79
3 123 David-George Stan Fyllingen Idrettslag 9.18
4 390 Magnus Rong √ėygard IL 9.58
5 324 Leander V√•gen Os Turnforening 9.62
6 63 Kristian Veland Fana Idrettslag 10.52
7 316 Amund Erdal Klausen Os Turnforening 11.10
8 334 Sigurd Aarbakke Os Turnforening 12.41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 83 Philip Christensen Moen Fana Idrettslag 4,80
 
4,754,564,80xx4,65
2 324 Leander V√•gen Os Turnforening 4,17
 
4,014,074,164,084,174,12
3 63 Kristian Veland Fana Idrettslag 3,35
 
3,353,253,332,243,082,46
4 316 Amund Erdal Klausen Os Turnforening 3,26
 
2,772,913,263,172,763,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 312 Casey Ferdinand Felde L√łrenskog Friidrettslag 55.74
2 183 Jens-Kristian Kj√łlseth Eide I.L. Norna Salhus 56.37
3 315 William Bowitz L√łrenskog Friidrettslag 58.97
4 188 Linus Herneb√§ck Andersson I.L. Norna Salhus 1.03.67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 253 Oskar Trumpy Idrettslaget Gneist 7.93
2 183 Jens-Kristian Kj√łlseth Eide I.L. Norna Salhus 8.02
3 188 Linus Herneb√§ck Andersson I.L. Norna Salhus 8.44
4 351 Sacarias S√łrland Sandnes Idrettslag 8.56
5 23 √ėyvind Kolstad Silseth Ask Friidrett 8.60
6 285 Leon Victor Sandvik Loddefjord IL 8.91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 253 Oskar Trumpy Idrettslaget Gneist 5,19
 
5,105,005,194,944,974,99
2 23 √ėyvind Kolstad Silseth Ask Friidrett 4,72
 
4,324,47xx4,434,72
3 285 Leon Victor Sandvik Loddefjord IL 4,54
 
4,474,544,33x4,124,08
4 351 Sacarias S√łrland Sandnes Idrettslag 4,30
 
4,304,183,92x3,974,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2
1 125 Eirik Markussen Fyllingen Idrettslag 1.00.20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 117 Erlend Grytten Sunnarvik Flor√ł Turn og Idrettsforening 7.54
2 148 Oliver Taule Lindgren Fyllingen Idrettslag 7.74
3 208 Thor Magnus Santos S√łilen I.L. Norna Salhus 7.83
4 186 Jone Alsaker L√łken I.L. Norna Salhus 7.91
5 396 Finn Connor Saint Fana Idrettslag 8.11
6 244 Kirill Eikanger Idrettslaget Gneist 8.12
7 4 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 8.31
8 12 Julian Davidsen Ask Friidrett 9.05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 117 Erlend Grytten Sunnarvik Flor√ł Turn og Idrettsforening 6,15
 
5,856,126,116,15x6,01
2 244 Kirill Eikanger Idrettslaget Gneist 5,21
 
5,185,165,065,155,115,21
3 138 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen Idrettslag 5,2
 
x5,154,644,654,695,2
4 148 Oliver Taule Lindgren Fyllingen Idrettslag 5,2
 
4,864,885,14,834,985,2
5 240 Heine Str√łnstad-L√łseth Idrettslaget Gneist 4,72
 
4,194,064,054,464,324,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 313 Lukas Buncic L√łrenskog Friidrettslag 9.19.57
2 113 Sigurd Hystad Aakre FIL AKS-77 10.29.04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 166 Andreas Langhelle I.L. Norna Salhus 51.82
2 314 Sondre S√łg√•rd Lehmann L√łrenskog Friidrettslag 52.06
Heat: 2
1 167 Benjamin Aleksander B√łen Flygansv√¶r I.L. Norna Salhus 54.91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 182 Jakob Heitmann Holmelid I.L. Norna Salhus 7.51
2 41 Benjamin Christensen Moen Fana Idrettslag 7.70
3 207 Thomas Krohn-hansen I.L. Norna Salhus 7.71
4 344 Hrafnkell Numi Bjarkason Sandnes Idrettslag 7.80
5 338 Eirik Reigstad Oster√ły Idrottslag 7.89
6 384 Jonathan Alvin Jacobsen Gr√∂ning Viking Turn og Idrettsforening 8.12
  350 Memarthaen Nalliah Sandnes Idrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 41 Benjamin Christensen Moen Fana Idrettslag 6,03
 
6,05,99x5,725,566,03
2 338 Eirik Reigstad Oster√ły Idrottslag 5,74
 
5,675,61x5,455,475,74
3 384 Jonathan Alvin Jacobsen Gr√∂ning Viking Turn og Idrettsforening 4,89
 
4,854,853,18x4,764,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 153 Sebastian Skoge-nilsen Fyllingen Idrettslag 9.39.44
2 269 Christopher Torset K√•rb√ł Laksev√•g Turn og Idrettslag 10.38.78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 3
1 34 Johannes Reimers Bergens Turnforening 56.16
2 25 Esrom Gebremedhn Weldu Austevoll Idrettsklubb 56.39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 206 Theodor With I.L. Norna Salhus 7.33
2 341 Eskild Hillesund Sandnes Idrettslag 7.35
3 252 Nicolai Holdhus Idrettslaget Gneist 7.55
5 34 Johannes Reimers Bergens Turnforening 7.94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 94 Tobias Heldal Fana Idrettslag 6,23
 
6,125,96x6,236,196,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18-19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 103 Eivind Lang√ły FIL AKS-77 9.46.71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18-19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 97 Vegard Rinde Fana Idrettslag 51.81
Heat: 2
1 8 Herman Andreassen Ask Friidrett 1.00.69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18-19 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 140 Linus August Rygh Fyllingen Idrettslag 7.40
2 347 Jonas Fjordholm Sandnes Idrettslag 7.42
Heat: 2
1 178 Halvard Martin Mels√•s I.L. Norna Salhus 8.16
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 140 Linus August Rygh Fyllingen Idrettslag 7.40
2 347 Jonas Fjordholm Sandnes Idrettslag 7.42
3 178 Halvard Martin Mels√•s I.L. Norna Salhus 8.16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18-19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 90 Teodor Heldal Fana Idrettslag 6,55
 
6,346,376,556,41xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  118 Alfred Bakken Stige Fyllingen Idrettslag 12.01
  237 Emil Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist 12.05
  302 Even Engen R√łd Lysekloster Idrettslag 11.38
  306 Noah Magnussen Lyslo Lysekloster Idrettslag 11.88
  311 William Sjonbotten Lysekloster Idrettslag 15.15
Heat: 2
  198 Mathias Haukelids√¶ter Nordstrand I.L. Norna Salhus 14.11
  298 Ailo Risbakk Sk√•t√ły Lysekloster Idrettslag 13.32
  305 Nils Johan Solberg Hernes Lysekloster Idrettslag 13.21
  309 Snorre Monsen Lom Lysekloster Idrettslag 12.19
  321 Henrik Eikrem Riley Os Turnforening 12.96
  365 Varg Berge-Kilvik Skogsv√•g Idrettslag 13.03
  404 Emrik Winger Ask Friidrett 11.90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  198 Mathias Haukelids√¶ter Nordstrand I.L. Norna Salhus 2,19
 
2,082,19x   
  298 Ailo Risbakk Sk√•t√ły Lysekloster Idrettslag 2,57
 
2,57x2,44   
  305 Nils Johan Solberg Hernes Lysekloster Idrettslag 3,42
 
3,42xx   
  306 Noah Magnussen Lyslo Lysekloster Idrettslag 4,43
 
3,734,433,93   
  309 Snorre Monsen Lom Lysekloster Idrettslag 3,24
 
3,203,24x   
  311 William Sjonbotten Lysekloster Idrettslag 2,66
 
2,222,662,43   
  321 Henrik Eikrem Riley Os Turnforening 2,75
 
2,152,722,75   
  363 Sondre H√łyland Skogsv√•g Idrettslag 2,02
 
2,02x2,00   
  365 Varg Berge-Kilvik Skogsv√•g Idrettslag 2,82
 
2,732,822,34   
  404 Emrik Winger Ask Friidrett 4,27
 
3,744,274,19   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  118 Alfred Bakken Stige Fyllingen Idrettslag 2,58
 
2,442,502,58   
  198 Mathias Haukelids√¶ter Nordstrand I.L. Norna Salhus 1,73
 
1,681,611,73   
  237 Emil Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist 2,44
 
2,442,152,33   
  298 Ailo Risbakk Sk√•t√ły Lysekloster Idrettslag 1,83
 
x1,701,83   
  305 Nils Johan Solberg Hernes Lysekloster Idrettslag 1,79
 
1,681,721,79   
  306 Noah Magnussen Lyslo Lysekloster Idrettslag 2,55
 
x2,552,45   
  309 Snorre Monsen Lom Lysekloster Idrettslag 2,63
 
2,632,542,54   
  311 William Sjonbotten Lysekloster Idrettslag 2,05
 
2,051,961,79   
  321 Henrik Eikrem Riley Os Turnforening 1,95
 
1,911,941,95   
  363 Sondre H√łyland Skogsv√•g Idrettslag 2,22
 
2,221,952,09   
  365 Varg Berge-Kilvik Skogsv√•g Idrettslag 2,08
 
2,081,891,78   
  402 Shivansh Dalvi I.L. Norna Salhus 2,32
 
2,012,082,32   
  404 Emrik Winger Ask Friidrett 2,87
 
2,872,552,39   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  60 Kasper Tolo Hestad Fana Idrettslag 11.80
  136 J√łrgen Pridesis Alampanos Fyllingen Idrettslag 11.95
  173 Elliot Opedal I.L. Norna Salhus 11.62
  282 Kasper Lothe Loddefjord IL 11.46
  310 Viljar Lillegraven Fosse Lysekloster Idrettslag 10.76
Heat: 2
  73 Maximillian Heldal Fana Idrettslag 11.49
  149 Oskar Irgens Kvinge Fyllingen Idrettslag 11.60
  184 Jeppe T√łnsaker I.L. Norna Salhus 13.55
  288 Marius Sivertsen Olsen Loddefjord IL 13.42
  322 Johannes Bakervik Os Turnforening 13.21
Heat: 3
  101 Brage L√łver Hopsdal FIL AKS-77 16.45
  169 Brede Langeland Birkeland I.L. Norna Salhus 9.82
  277 Theodor Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 11.55
  289 Martin Berger Loddefjord IL 12.28
Heat: 4
  16 Philip Osnes Andreassen Ask Friidrett 13.17
  129 Frikk Totland Fyllingen Idrettslag 10.54
  171 Edgar Elsrud Hage I.L. Norna Salhus 10.60
  205 Styrk Sandvik Stikholmen I.L. Norna Salhus 10.70
  280 Daniel Pettersen Loddefjord IL 12.32
  293 Philip Hilmar Vasstrand Loddefjord IL 11.18
Heat: 5
  332 Sander Dietrichs Fosse Os Turnforening 12.49
  336 Sverre Aarbakke Os Turnforening 12.34
  355 Alfred Sangolt Skogsv√•g Idrettslag 12.24
  364 S√łlve H√łyland Skogsv√•g Idrettslag 11.08
  405 Jonas Doks√¶ter Sivle Ask Friidrett 11.17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  16 Philip Osnes Andreassen Ask Friidrett 3,48
 
3,223,423,48   
  101 Brage L√łver Hopsdal FIL AKS-77 2,55
 
2,552,491,80   
  129 Frikk Totland Fyllingen Idrettslag 3,46
 
3,433,253,46   
  136 J√łrgen Pridesis Alampanos Fyllingen Idrettslag 5,73
 
5,735,73x   
  149 Oskar Irgens Kvinge Fyllingen Idrettslag 3,73
 
3,633,733,52   
  171 Edgar Elsrud Hage I.L. Norna Salhus 5,02
 
4,225,024,04   
  173 Elliot Opedal I.L. Norna Salhus 3,38
 
x3,383,27   
  184 Jeppe T√łnsaker I.L. Norna Salhus 3,82
 
3,613,82x   
  277 Theodor Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 3,46
 
3,463,432,90   
  280 Daniel Pettersen Loddefjord IL 3,98
 
3,982,923,79   
  282 Kasper Lothe Loddefjord IL 5,01
 
4,645,005,01   
  288 Marius Sivertsen Olsen Loddefjord IL 3,86
 
x3,543,86   
  289 Martin Berger Loddefjord IL 2,80
 
2,472,642,80   
  293 Philip Hilmar Vasstrand Loddefjord IL 5,49
 
4,605,494,88   
  310 Viljar Lillegraven Fosse Lysekloster Idrettslag 4,84
 
4,253,954,84   
  322 Johannes Bakervik Os Turnforening 3,73
 
3,73x3,54   
  332 Sander Dietrichs Fosse Os Turnforening 2,97
 
2,942,972,69   
  336 Sverre Aarbakke Os Turnforening 3,91
 
x3,91x   
  355 Alfred Sangolt Skogsv√•g Idrettslag 3,52
 
3,233,293,52   
  364 S√łlve H√łyland Skogsv√•g Idrettslag 5,11
 
4,575,11x   
  405 Jonas Doks√¶ter Sivle Ask Friidrett 3,07
 
2,762,843,07   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  60 Kasper Tolo Hestad Fana Idrettslag 2,52
 
2,122,292,52   
  73 Maximillian Heldal Fana Idrettslag 2,80
 
2,75x2,80   
  101 Brage L√łver Hopsdal FIL AKS-77 1,94
 
1,641,831,94   
  129 Frikk Totland Fyllingen Idrettslag 3,17
 
3,002,923,17   
  136 J√łrgen Pridesis Alampanos Fyllingen Idrettslag 2,54
 
2,542,47x   
  149 Oskar Irgens Kvinge Fyllingen Idrettslag 2,77
 
2,77x2,52   
  169 Brede Langeland Birkeland I.L. Norna Salhus 3,24
 
3,143,243,24   
  171 Edgar Elsrud Hage I.L. Norna Salhus 3,14
 
2,943,033,14   
  173 Elliot Opedal I.L. Norna Salhus 2,06
 
2,06x1,93   
  184 Jeppe T√łnsaker I.L. Norna Salhus 1,91
 
x1,91x   
  205 Styrk Sandvik Stikholmen I.L. Norna Salhus 3,42
 
3,423,323,27   
  277 Theodor Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 2,40
 
2,402,372,40   
  280 Daniel Pettersen Loddefjord IL 2,18
 
2,13x2,18   
  282 Kasper Lothe Loddefjord IL 2,63
 
2,222,462,63   
  288 Marius Sivertsen Olsen Loddefjord IL 1,94
 
x1,94x   
  289 Martin Berger Loddefjord IL 2,21
 
2,11x2,21   
  293 Philip Hilmar Vasstrand Loddefjord IL 2,66
 
x2,662,50   
  310 Viljar Lillegraven Fosse Lysekloster Idrettslag 2,88
 
x2,882,86   
  322 Johannes Bakervik Os Turnforening 1,93
 
x1,93x   
  332 Sander Dietrichs Fosse Os Turnforening 1,95
 
xx1,95   
  336 Sverre Aarbakke Os Turnforening 2,22
 
2,201,792,22   
  355 Alfred Sangolt Skogsv√•g Idrettslag 2,52
 
2,522,492,45   
  364 S√łlve H√łyland Skogsv√•g Idrettslag 2,87
 
2,872,772,60   
  405 Jonas Doks√¶ter Sivle Ask Friidrett 2,48
 
2,292,362,48   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  47 Emma Skudal Fana Idrettslag 10.63
  65 Leia Hallie Berhorst-tay Fana Idrettslag 11.84
  69 Lucia Lambea-Nygaard Fana Idrettslag 11.12
  249 Marielle Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist 10.47
  276 Solfrid Revheim Laksev√•g Turn og Idrettslag 12.44
  291 Nora Falch Loddefjord IL 13.56
  380 Mathilde Fludal Saanum Varegg Fleridrett 10.69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  65 Leia Hallie Berhorst-tay Fana Idrettslag 1,49
 
1,371,491,39   
  100 Astrid Brakstad Klausen FIL AKS-77 5,14
 
4,784,695,14   
  249 Marielle Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist 4,66
 
4,594,66x   
  276 Solfrid Revheim Laksev√•g Turn og Idrettslag 4,47
 
4,474,234,44   
  291 Nora Falch Loddefjord IL 3,34
 
3,343,06x   
  380 Mathilde Fludal Saanum Varegg Fleridrett 5,07
 
5,074,874,79   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  65 Leia Hallie Berhorst-tay Fana Idrettslag 2,64
 
x2,64x   
  69 Lucia Lambea-Nygaard Fana Idrettslag 2,33
 
2,042,332,31   
  249 Marielle Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist 3,37
 
3,373,303,19   
  276 Solfrid Revheim Laksev√•g Turn og Idrettslag 2,49
 
2,492,192,42   
  291 Nora Falch Loddefjord IL 1,82
 
x1,821,77   
  380 Mathilde Fludal Saanum Varegg Fleridrett 3,17
 
3,163,173,15   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 228 Oda Wilhelmsen Iden Idrettslaget Fri 9.57
2 85 Sanna Amalie Ivars Fana Idrettslag 9.59
3 124 Eira Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag 9.86
4 248 Maria Viktoria Aune Idrettslaget Gneist 10.77
5 357 Erika Cassandra Sangolt Skogsv√•g Idrettslag 10.89
6 216 Guro Flateb√ł Hovland Idrettslaget Bjarg 11.34
7 5 Celina Osnes Andreassen Ask Friidrett 12.85
8 202 Ritaj Anwar Mahammed I.L. Norna Salhus 13.01
Heat: 2
1 159 Tuva Markussen Fyllingen Idrettslag 9.80
2 361 Kine Louise Gregersen Skogsv√•g Idrettslag 10.10
3 229 Rine Johanne Skjoldal Idrettslaget Fri 10.44
4 132 Ida Blom-Skaft√• Fyllingen Idrettslag 11.29
5 52 Helle Hestad Fana Idrettslag 11.31
6 286 Malin Lambrechts Dale Loddefjord IL 11.33
7 96 Una Margrethe Alnes Fana Idrettslag 11.42
8 217 Ingrid Elisabeth Aasheim Raa Idrettslaget Bjarg 11.55
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 228 Oda Wilhelmsen Iden Idrettslaget Fri 9.57
2 85 Sanna Amalie Ivars Fana Idrettslag 9.59
3 159 Tuva Markussen Fyllingen Idrettslag 9.80
4 124 Eira Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag 9.86
5 361 Kine Louise Gregersen Skogsv√•g Idrettslag 10.10
6 229 Rine Johanne Skjoldal Idrettslaget Fri 10.44
7 248 Maria Viktoria Aune Idrettslaget Gneist 10.77
8 357 Erika Cassandra Sangolt Skogsv√•g Idrettslag 10.89
9 132 Ida Blom-Skaft√• Fyllingen Idrettslag 11.29
10 52 Helle Hestad Fana Idrettslag 11.31
11 286 Malin Lambrechts Dale Loddefjord IL 11.33
12 216 Guro Flateb√ł Hovland Idrettslaget Bjarg 11.34
13 96 Una Margrethe Alnes Fana Idrettslag 11.42
14 217 Ingrid Elisabeth Aasheim Raa Idrettslaget Bjarg 11.55
15 5 Celina Osnes Andreassen Ask Friidrett 12.85
16 202 Ritaj Anwar Mahammed I.L. Norna Salhus 13.01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 357 Erika Cassandra Sangolt Skogsv√•g Idrettslag 6,59
 
  ,   
6,596,326,23   
2 124 Eira Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag 5,77
 
5,775,315,73   
3 286 Malin Lambrechts Dale Loddefjord IL 5,47
 
5,474,334,75   
4 96 Una Margrethe Alnes Fana Idrettslag 4,42
 
4,084,424,17   
5 132 Ida Blom-Skaft√• Fyllingen Idrettslag 4,21
 
3,824,214,09   
6 216 Guro Flateb√ł Hovland Idrettslaget Bjarg 4,0
 
3,883,914,0   
7 52 Helle Hestad Fana Idrettslag 3,94
 
3,753,943,72   
8 5 Celina Osnes Andreassen Ask Friidrett 3,53
 
3,533,32x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 361 Kine Louise Gregersen Skogsv√•g Idrettslag 3,58
 
3,58x3,403,513,32 
2 159 Tuva Markussen Fyllingen Idrettslag 3,53
 
3,533,423,193,383,29 
3 124 Eira Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag 3,44
 
3,443,443,423,203,38 
4 228 Oda Wilhelmsen Iden Idrettslaget Fri 3,42
 
3,093,423,26x3,41 
5 85 Sanna Amalie Ivars Fana Idrettslag 3,34
 
3,173,223,343,153,32-
6 214 Eir V√•rdal Olimb Idrettslaget Bjarg 2,87
 
2,852,872,692,692,78 
7 52 Helle Hestad Fana Idrettslag 2,87
 
2,702,282,852,762,87-
8 248 Maria Viktoria Aune Idrettslaget Gneist 2,86
 
2,512,852,862,762,83 
9 229 Rine Johanne Skjoldal Idrettslaget Fri 2,73
 
2,592,622,732,642,60 
10 96 Una Margrethe Alnes Fana Idrettslag 2,71
 
2,48x2,442,642,71 
11 132 Ida Blom-Skaft√• Fyllingen Idrettslag 2,68
 
2,682,272,652,192,52 
12 216 Guro Flateb√ł Hovland Idrettslaget Bjarg 2,60
 
2,602,562,372,292,12 
13 217 Ingrid Elisabeth Aasheim Raa Idrettslaget Bjarg 2,39
 
2,352,37x2,39x 
14 286 Malin Lambrechts Dale Loddefjord IL 2,31
 
2,31x2,132,30x 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 91 Thea Emilie Tur√ły Fana Idrettslag 8.88
2 273 Lilly Sivertsen Laksev√•g Turn og Idrettslag 9.31
3 318 Emma Eikrem Os Turnforening 9.33
4 303 Kine Eriksen Lysekloster Idrettslag 9.59
5 3 Athena Ebbesvik Ask Friidrett 9.97
6 35 Signe Johanne Njerve Bergens Turnforening 10.08
7 26 Sarah Bj√•nes√ły Austevoll Idrettsklubb 10.68
8 320 Heloise Espeland Os Turnforening 10.93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 318 Emma Eikrem Os Turnforening 7,41
 
7,41x7,09   
2 192 Maja Elvira Herneb√§ck Andersson I.L. Norna Salhus 5,50
 
5,504,995,20   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 91 Thea Emilie Tur√ły Fana Idrettslag 4,66
 
4,614,584,66   
2 318 Emma Eikrem Os Turnforening 4,11
 
4,113,92x   
3 303 Kine Eriksen Lysekloster Idrettslag 4,01
 
3,904,013,94   
4 35 Signe Johanne Njerve Bergens Turnforening 3,92
 
3,843,913,92   
5 192 Maja Elvira Herneb√§ck Andersson I.L. Norna Salhus 3,57
 
2,923,423,57   
6 320 Heloise Espeland Os Turnforening 2,92
 
2,922,882,87   
7 26 Sarah Bj√•nes√ły Austevoll Idrettsklubb 2,72
 
2,642,722,68   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 301 Elise Andrea Bos Lysekloster Idrettslag 8.59
2 20 Sofie Elise Indreb√ł Ask Friidrett 8.78
3 241 Ida Wolff-hansen Idrettslaget Gneist 9.23
4 366 Vilde Othelia Gregersen Skogsv√•g Idrettslag 9.32
5 160 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag 9.32
6 250 Marte Allers Idrettslaget Gneist 9.72
7 154 Selma Haltbakk Fyllingen Idrettslag 9.96
8 150 Pernille N√łkleby Fyllingen Idrettslag 9.98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 301 Elise Andrea Bos Lysekloster Idrettslag 5,10
 
5,105,05x5,03x5,09
2 241 Ida Wolff-hansen Idrettslaget Gneist 4,24
 
4,174,124,104,084,244,19
3 250 Marte Allers Idrettslaget Gneist 4,22
 
4,204,164,223,944,154,21
4 160 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag 4,13
 
4,053,954,084,074,13x
5 20 Sofie Elise Indreb√ł Ask Friidrett 4,02
 
3,633,883,854,014,023,92
6 366 Vilde Othelia Gregersen Skogsv√•g Idrettslag 4,01
 
4,003,803,783,893,824,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 272 Henriette Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 1.09.85
2 295 Thea Stikholmen Loddefjord IL 1.11.18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 31 Emma Louise Rolstad Bergens Turnforening 8.32
2 176 Evelina Kaminskaia I.L. Norna Salhus 8.66
3 51 Hannah Frydenberg Fana Idrettslag 8.87
4 89 Stina Marie Eriksen Fana Idrettslag 8.93
5 45 Embla Adele √ėstreim √ėina Fana Idrettslag 9.13
Heat: 2
1 242 Isabella Essilfie Idrettslaget Gneist 8.63
2 399 Emmeli Hovden √ėygard IL 8.91
3 295 Thea Stikholmen Loddefjord IL 8.92
4 272 Henriette Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 9.12
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 31 Emma Louise Rolstad Bergens Turnforening 8.32
2 242 Isabella Essilfie Idrettslaget Gneist 8.63
3 176 Evelina Kaminskaia I.L. Norna Salhus 8.66
4 51 Hannah Frydenberg Fana Idrettslag 8.87
5 399 Emmeli Hovden √ėygard IL 8.91
6 295 Thea Stikholmen Loddefjord IL 8.92
7 89 Stina Marie Eriksen Fana Idrettslag 8.93
8 272 Henriette Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 9.12
9 45 Embla Adele √ėstreim √ėina Fana Idrettslag 9.13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 31 Emma Louise Rolstad Bergens Turnforening 4,98
 
4,424,794,834,98x4,64
2 176 Evelina Kaminskaia I.L. Norna Salhus 4,46
 
4,264,46x4,464,42x
3 272 Henriette Torgersen Laksev√•g Turn og Idrettslag 4,41
 
3,684,034,314,374,364,41
4 399 Emmeli Hovden √ėygard IL 4,40
 
4,304,404,264,394,11x
5 45 Embla Adele √ėstreim √ėina Fana Idrettslag 4,23
 
4,154,144,16x4,164,23
6 51 Hannah Frydenberg Fana Idrettslag 4,22
 
4,033,964,074,104,214,22
7 295 Thea Stikholmen Loddefjord IL 4,12
 
4,00x4,103,924,123,88
8 89 Stina Marie Eriksen Fana Idrettslag 3,87
 
3,653,81x3,643,413,87
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 386 Eva Melle √ėrsta Idrettslag 8.42
2 400 Anna Sofie Heikkinen Sandnes Idrettslag 8.51
3 354 Vilde Voll Talberg Sandnes Idrettslag 8.78
4 251 Mia Helene Gulbrandsen Idrettslaget Gneist 8.78
5 236 Elise Wolff-hansen Idrettslaget Gneist 8.97
6 410 Lisa Kvinsland Matre Viking Turn og Idrettsforening 10.35
Heat: 2
1 342 Hedda Haglund Sandnes Idrettslag 8.55
2 114 Tina Lovise Spurkeland FIL AKS-77 8.78
3 111 Selma Thunes Agdal FIL AKS-77 8.91
4 221 Maren Helen Kvame Idrettslaget Bjarg 9.20
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 386 Eva Melle √ėrsta Idrettslag 8.42
2 400 Anna Sofie Heikkinen Sandnes Idrettslag 8.51
3 342 Hedda Haglund Sandnes Idrettslag 8.55
4 354 Vilde Voll Talberg Sandnes Idrettslag 8.78
5 251 Mia Helene Gulbrandsen Idrettslaget Gneist 8.78
6 114 Tina Lovise Spurkeland FIL AKS-77 8.78
7 111 Selma Thunes Agdal FIL AKS-77 8.91
8 236 Elise Wolff-hansen Idrettslaget Gneist 8.97
9 221 Maren Helen Kvame Idrettslaget Bjarg 9.20
10 410 Lisa Kvinsland Matre Viking Turn og Idrettsforening 10.35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 251 Mia Helene Gulbrandsen Idrettslaget Gneist 4,56
 
4,564,54,284,454,39x
2 400 Anna Sofie Heikkinen Sandnes Idrettslag 4,53
 
4,534,074,54,394,354,43
3 40 Anna Qvale Sundstr√łm Fana Idrettslag 4,34
 
4,254,124,064,344,204,06
4 236 Elise Wolff-hansen Idrettslaget Gneist 4,33
 
x4,334,044,124,27x
5 37 Abelone Heldal Fana Idrettslag 4,28
 
x3,934,284,164,164,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 109 Nellie Cecilia Taule FIL AKS-77 12.15.67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 197 Martine Vik I.L. Norna Salhus 8.20
2 168 Birgitte Langeland Birkeland I.L. Norna Salhus 8.36
3 246 Liza Sofia Aune Idrettslaget Gneist 8.49
4 30 Embla Matilde Njerve Bergens Turnforening 8.69
5 98 Alexandra Tunes Lund FIL AKS-77 8.75
6 87 Sofie Hel√©n Str√łm Fana Idrettslag 8.97
7 66 Leonora Polden Vangen Fana Idrettslag 9.26
8 323 Julie Nesheim Dyrli Os Turnforening 10.03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 30 Embla Matilde Njerve Bergens Turnforening 4,8
 
4,424,44,34,764,84,79
2 323 Julie Nesheim Dyrli Os Turnforening 3,36
 
3,263,133,083,24x3,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 133 Ingrid Solberg Fyllingen Idrettslag 1.07.80
  27 Serine-Ariel Thorsheim Tur√ły Austevoll Idrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 139 Lea Alise Gundersen Fyllingen Idrettslag 7.87
3 353 Victoria S√łrland Sandnes Idrettslag 8.01
4 2 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 8.03
5 36 Ronja Johnsen Sk√•t√ły Egersunds Idrettsklubb 8.15
6 112 Serine Brakstad FIL AKS-77 8.29
7 19 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 8.57
Heat: 2
1 204 Sophie Ulla-Zahl I.L. Norna Salhus 8.41
2 194 Mari Hystad-Haaland I.L. Norna Salhus 8.42
3 348 Julie Lende Sandve Sandnes Idrettslag 8.70
4 21 Sofie Hustad Ask Friidrett 8.77
5 349 Malin Hustoft Apeland Sandnes Idrettslag 9.08
6 27 Serine-Ariel Thorsheim Tur√ły Austevoll Idrettsklubb 9.25
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 139 Lea Alise Gundersen Fyllingen Idrettslag 7.87
3 353 Victoria S√łrland Sandnes Idrettslag 8.01
4 2 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 8.03
5 36 Ronja Johnsen Sk√•t√ły Egersunds Idrettsklubb 8.15
6 112 Serine Brakstad FIL AKS-77 8.29
7 204 Sophie Ulla-Zahl I.L. Norna Salhus 8.41
8 194 Mari Hystad-Haaland I.L. Norna Salhus 8.42
9 19 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 8.57
10 348 Julie Lende Sandve Sandnes Idrettslag 8.70
11 21 Sofie Hustad Ask Friidrett 8.77
12 349 Malin Hustoft Apeland Sandnes Idrettslag 9.08
13 27 Serine-Ariel Thorsheim Tur√ły Austevoll Idrettsklubb 9.25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 36 Ronja Johnsen Sk√•t√ły Egersunds Idrettsklubb 5,27
 
5,185,27xx3,35x
2 349 Malin Hustoft Apeland Sandnes Idrettslag 4,39
 
3,964,134,294,324,39x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18-19 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 144 Nicoline Coulson Fyllingen Idrettslag 8.07
2 130 Guro Hjeltnes Fyllingen Idrettslag 8.11
3 343 Helle Ween Sandnes Idrettslag 8.55
4 119 Anne Danielsen Fyllingen Idrettslag 8.55
5 15 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 8.55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18-19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 343 Helle Ween Sandnes Idrettslag 5,09
 
x4,784,92x4,885,09
2 15 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 4,95
 
xx4,714,864,95x
3 49 Frida S√¶trum Fana Idrettslag 4,86
 
4,824,72x4,824,664,86
4 346 Inga Reimers Sandnes Idrettslag 4,32
 
x4,323,973,913,934,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  156 Sofia Pridesis Alampanou Fyllingen Idrettslag 13.26
  220 Lydia Steinsland Ursin Idrettslaget Bjarg 11.19
  300 Eir Malkenes Skretting Lysekloster Idrettslag 14.76
  328 Nathalie Hartvedt Idland Os Turnforening 14.21
Heat: 2
  46 Emma Maria Ivars Fana Idrettslag 11.88
  196 Marta Opedal I.L. Norna Salhus 13.29
  308 Petra Meland Skoglund Lysekloster Idrettslag 13.73
  359 Hermine Linnea Sangolt Skogsv√•g Idrettslag 11.93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  46 Emma Maria Ivars Fana Idrettslag 2,28
 
2,282,261,94   
  156 Sofia Pridesis Alampanou Fyllingen Idrettslag 2,89
 
2,29x2,89   
  196 Marta Opedal I.L. Norna Salhus 1,64
 
1,641,571,55   
  220 Lydia Steinsland Ursin Idrettslaget Bjarg 4,17
 
4,11x4,17   
  300 Eir Malkenes Skretting Lysekloster Idrettslag 2,06
 
1,872,061,71   
  308 Petra Meland Skoglund Lysekloster Idrettslag 1,81
 
1,621,811,73   
  328 Nathalie Hartvedt Idland Os Turnforening 2,21
 
2,191,592,21   
  359 Hermine Linnea Sangolt Skogsv√•g Idrettslag 3,90
 
3,053,253,90   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  46 Emma Maria Ivars Fana Idrettslag 2,48
 
2,482,162,30   
  156 Sofia Pridesis Alampanou Fyllingen Idrettslag 2,54
 
2,054x2,02   
  196 Marta Opedal I.L. Norna Salhus 1,61
 
1,611,611,43   
  220 Lydia Steinsland Ursin Idrettslaget Bjarg 2,70
 
2,702,332,55   
  300 Eir Malkenes Skretting Lysekloster Idrettslag 1,30
 
x1,301,19   
  308 Petra Meland Skoglund Lysekloster Idrettslag 1,64
 
x1,641,51   
  328 Nathalie Hartvedt Idland Os Turnforening 1,68
 
1,581,68x   
  359 Hermine Linnea Sangolt Skogsv√•g Idrettslag 2,55
 
2,512,352,55   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  1 Amalie Marthinussen Nag Ask Friidrett 12.40
  56 Johanna Torbj√łrnsen √Öse Fana Idrettslag 13.19
  77 Nora Haugen Nilsen Fana Idrettslag 12.82
  195 Mari Karlsen Lexander I.L. Norna Salhus 13.39
  284 Leah Isabell Sivertsen Ohnstad Loddefjord IL 12.60
  329 Nora Eikrem Os Turnforening 10.95
  395 Ellinor Olson Tr√¶dal I.L. Norna Salhus 11.69
Heat: 2
  38 Amalie S√łrensen Fana Idrettslag 11.95
  68 Lovise Ellings√¶ter Thomassen Fana Idrettslag 14.65
  212 Alde V√•rdal Olimb Idrettslaget Bjarg 11.27
  226 Live Erstad Idrettslaget Fri 11.63
  245 Linnea Manger√ły Bilstad Idrettslaget Gneist 12.26
  331 Pia Holdhus Os Turnforening 11.22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  38 Amalie S√łrensen Fana Idrettslag 4,02
 
3,254,023,41   
  56 Johanna Torbj√łrnsen √Öse Fana Idrettslag 2,96
 
2,582,842,96   
  68 Lovise Ellings√¶ter Thomassen Fana Idrettslag 1,59
 
1,181,431,59   
  77 Nora Haugen Nilsen Fana Idrettslag 3,79
 
3,193,173,79   
  195 Mari Karlsen Lexander I.L. Norna Salhus 3,29
 
2,712,933,29   
  284 Leah Isabell Sivertsen Ohnstad Loddefjord IL 2,86
 
2,662,642,86   
  329 Nora Eikrem Os Turnforening 3,74
 
3,593,743,60   
  331 Pia Holdhus Os Turnforening 3,52
 
3,223,323,52   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  1 Amalie Marthinussen Nag Ask Friidrett 2,30
 
2,302,132,21   
  38 Amalie S√łrensen Fana Idrettslag 2,18
 
2,181,981,89   
  56 Johanna Torbj√łrnsen √Öse Fana Idrettslag 2,18
 
2,181,951,95   
  68 Lovise Ellings√¶ter Thomassen Fana Idrettslag 1,21
 
xx1,21   
  77 Nora Haugen Nilsen Fana Idrettslag 2,22
 
2,222,052,05   
  195 Mari Karlsen Lexander I.L. Norna Salhus 1,98
 
x1,981,97   
  212 Alde V√•rdal Olimb Idrettslaget Bjarg 2,98
 
2,742,532,98   
  226 Live Erstad Idrettslaget Fri 2,79
 
2,042,592,79   
  245 Linnea Manger√ły Bilstad Idrettslaget Gneist 2,14
 
2,111,992,14   
  284 Leah Isabell Sivertsen Ohnstad Loddefjord IL 2,08
 
1,992,082,07   
  329 Nora Eikrem Os Turnforening 2,91
 
2,532,702,91   
  331 Pia Holdhus Os Turnforening 2,31
 
1,871,942,31   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 382 Synne Marie Engebretsen Varegg Fleridrett 9.59.47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 377 Erika Davidova Varegg Fleridrett 1.03.30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 256 Una Haukanes Idrettslaget Gneist 8.02
2 373 Elise S√łvik Tjalve Idrettsklubben 8.10
3 10 Ingrid Sel Skr√•mest√ł Ask Friidrett 10.53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60m Superfinale A 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 139 Lea Alise Gundersen Fyllingen Idrettslag 7.83
2 267 Line Al-Saiddi IL Skjalg 7.86
3 2 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 8.03
4 256 Una Haukanes Idrettslaget Gneist 8.04
5 144 Nicoline Coulson Fyllingen Idrettslag 8.08
6 130 Guro Hjeltnes Fyllingen Idrettslag 8.14
7 353 Victoria S√łrland Sandnes Idrettslag 8.20
8 197 Martine Vik I.L. Norna Salhus 8.23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60m Superfinale B 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 112 Serine Brakstad FIL AKS-77 8.25
2 194 Mari Hystad-Haaland I.L. Norna Salhus 8.35
3 168 Birgitte Langeland Birkeland I.L. Norna Salhus 8.35
4 400 Anna Sofie Heikkinen Sandnes Idrettslag 8.42
5 386 Eva Melle √ėrsta Idrettslag 8.49
6 342 Hedda Haglund Sandnes Idrettslag 8.62
7 343 Helle Ween Sandnes Idrettslag 8.72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 165 Andrea Thorsheim I.L. Norna Salhus 5,51
 
5,36x5,51x5,345,37
2 10 Ingrid Sel Skr√•mest√ł Ask Friidrett 2,73
 
2,652,552,692,612,562,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 61 Kitty Augusta Faye Fana Idrettslag 4,03
 
3,83
xxo
3,93
o
4,03
xo
4,10
xxx
  93 Tiril Sunde Fana Idrettslag NM
 
3,23
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 263 Lars-Olav M√•kestad Apold Idrottslaget Gular 8.44.42
2 259 Daniel Jacobsen Idrottslaget Gular 8.54.13
3 258 Daniel Fadnes Idrottslaget Gular 9.07.32
4 116 Johannes Sandvik B√ł Fitjar Idrettslag 9.15.93
5 266 √Ödne Nesje Hernes Idrottslaget Gular 9.19.88
6 264 Olav Meling Spikkeland Idrottslaget Gular 9.23.96
7 369 Sondre Sv√•sand M√•ge Strandebarm Idrettslag 9.25.38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 339 Alexander Skrede Sandnes Idrettslag 49.44
2 345 Imran Mahmood Sandnes Idrettslag 57.87
3 254 Torleiv Lygren Idrettslaget Gneist 58.54
4 255 Trygve Havro Idrettslaget Gneist 1.00.97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 339 Alexander Skrede Sandnes Idrettslag 6.97
2 127 Emil Gundersen Fyllingen Idrettslag 7.17
3 352 Sindre Andersen Sandnes Idrettslag 7.40
4 345 Imran Mahmood Sandnes Idrettslag 7.67
Heat: 2
1 80 Oliver August Solsvik Fana Idrettslag 7.29
2 401 Joe Aphisit Tepnuan Oster√ły Idrottslag 7.44
3 39 Andreas Joseph Dixon Fana Idrettslag 7.48
4 335 Sondre Emil Kleppe Os Turnforening 7.90
5 330 Oskar Gulbrands√ły Os Turnforening 8.10
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 339 Alexander Skrede Sandnes Idrettslag 6.97
2 127 Emil Gundersen Fyllingen Idrettslag 7.17
3 80 Oliver August Solsvik Fana Idrettslag 7.29
4 352 Sindre Andersen Sandnes Idrettslag 7.40
5 401 Joe Aphisit Tepnuan Oster√ły Idrottslag 7.44
6 39 Andreas Joseph Dixon Fana Idrettslag 7.48
7 345 Imran Mahmood Sandnes Idrettslag 7.67
8 335 Sondre Emil Kleppe Os Turnforening 7.90
9 330 Oskar Gulbrands√ły Os Turnforening 8.10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60m Superfinale A 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 339 Alexander Skrede Sandnes Idrettslag 7.00
2 127 Emil Gundersen Fyllingen Idrettslag 7.15
3 206 Theodor With I.L. Norna Salhus 7.27
4 347 Jonas Fjordholm Sandnes Idrettslag 7.36
5 352 Sindre Andersen Sandnes Idrettslag 7.38
6 341 Eskild Hillesund Sandnes Idrettslag 7.38
7 401 Joe Aphisit Tepnuan Oster√ły Idrottslag 7.42
8 140 Linus August Rygh Fyllingen Idrettslag 7.43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60m Superfinale B 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 252 Nicolai Holdhus Idrettslaget Gneist 7,41
2 182 Jakob Heitmann Holmelid I.L. Norna Salhus 7,47
3 25 Esrom Gebremedhn Weldu Austevoll Idrettsklubb 7,63
4 345 Imran Mahmood Sandnes Idrettslag 7,76
5 344 Hrafnkell Numi Bjarkason Sandnes Idrettslag 7,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 239 Gjert Sjursen Idrettslaget Gneist 6,98
 
6,426,41x6,716,986,89
2 345 Imran Mahmood Sandnes Idrettslag 5,26
 
5,124,955,06x5,265,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 84 P√•l Haugen Lillefosse Fana Idrettslag 5,63
 
5,43
o
5,63
o
5,75
xxx
2 82 Philip Andreas Kubon Fana Idrettslag 5,03
 
4,83
o
5,03
xxo
5,13
xxx
3 397 Andreas Gjesdal Fana Idrettslag 4,83
 
4,83
o
4,93
xxx
4 86 Sebastian R√łed Hovland Fana Idrettslag 4,43
 
4,23
o
4,43
xo
4,53
xxx
5 33 Ivar L√łw√ł Bergens Turnforening 3,93
 
3,83
o
3,93
xxo
4,03
xxx
  239 Gjert Sjursen Idrettslaget Gneist NM
 
3,83
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS