Sparebanken Vest Nornalekene 2023

Arrangert av: IL Norna Salhus

21.01.2022 - 22.01.2023


Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.2023
 
G-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  44 Einar Qvale Sundstrøm Fana Idrettslag 39.63
  120 Arthur Aasebø Nilsson Fyllingen Idrettslag 37.37
  134 Ivar Dahlberg Fyllingen Idrettslag 41.38
  161 Vetle Aho Grønfur Fyllingen Idrettslag 41.13
Heat: 2
  54 Jakob Grytten Øen Fana Idrettslag 41.98
  122 David Alfheim Olsen Fyllingen Idrettslag 43.14
  141 Ludvig Folkedal Fyllingen Idrettslag 37.19
  179 HĂĽvard Grindheim I.L. Norna Salhus 37.34
Heat: 3
  28 William Bunes Andersen Austevoll Idrettsklubb 39.81
  64 Leander Bahus Karlsen Fana Idrettslag 39.23
  126 Emil Fagerlie-paulsen Fyllingen Idrettslag 46.35
  146 Noah Steensen Fyllingen Idrettslag 41.11
  215 Emilian Hasselø Idrettslaget Bjarg DNS
Heat: 4
  67 Lorentz Mohn-losnegaard Fana Idrettslag 42.34
  131 Henrik Aleksander Stenerud Bøtun Fyllingen Idrettslag 36.18
  147 Ole Hopland Ellingsen Fyllingen Idrettslag 46.01
  360 Johannes Grimelid Tellnes SkogsvĂĽg Idrettslag 35.51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  146 Noah Steensen Fyllingen Idrettslag 15.51
  147 Ole Hopland Ellingsen Fyllingen Idrettslag 18.84
  161 Vetle Aho Grønfur Fyllingen Idrettslag 15.41
  179 HĂĽvard Grindheim I.L. Norna Salhus 14.79
  387 Adrian Torvund Berg Ă˜ygard IL 14.97
Heat: 2
  120 Arthur Aasebø Nilsson Fyllingen Idrettslag 14.42
  122 David Alfheim Olsen Fyllingen Idrettslag 16.81
  126 Emil Fagerlie-paulsen Fyllingen Idrettslag 14.82
  131 Henrik Aleksander Stenerud Bøtun Fyllingen Idrettslag 14.03
  134 Ivar Dahlberg Fyllingen Idrettslag 16.04
  136 Jørgen Pridesis Alampanos Fyllingen Idrettslag 15.98
  141 Ludvig Folkedal Fyllingen Idrettslag 14.80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  64 Leander Bahus Karlsen Fana Idrettslag 2.27.09
  120 Arthur Aasebø Nilsson Fyllingen Idrettslag 2.18.01
  126 Emil Fagerlie-paulsen Fyllingen Idrettslag 2.52.45
  129 Frikk Totland Fyllingen Idrettslag 2.14.53
  134 Ivar Dahlberg Fyllingen Idrettslag 2.35.00
  161 Vetle Aho Grønfur Fyllingen Idrettslag 2.38.75
  179 HĂĽvard Grindheim I.L. Norna Salhus 2.17.31
  281 Johan HĂĽnes Loddefjord IL 2.14.47
  297 Thobias Drotningsvik Loddefjord IL 2.18.34
  407 William SĂŚle Ă˜ygard IL 2.17.28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  28 William Bunes Andersen Austevoll Idrettsklubb 0,85
 
0,70
o
0,75
xo
0,80
xo
0,85
xo
0,90
xxx
  44 Einar Qvale Sundstrøm Fana Idrettslag 1,00
 
0,70
o
0,75
o
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
xxx
  54 Jakob Grytten Øen Fana Idrettslag 0,90
 
0,70
o
0,75
o
0,80
o
0,85
xxo
0,90
o
0,95
xxx
  67 Lorentz Mohn-losnegaard Fana Idrettslag 0,75
 
0,70
xo
0,75
o
0,80
xxx
  73 Maximillian Heldal Fana Idrettslag 0,95
 
0,70
o
0,75
o
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  120 Arthur Aasebø Nilsson Fyllingen Idrettslag 1,00
 
0,70
o
0,75
o
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
xxx
  122 David Alfheim Olsen Fyllingen Idrettslag 0,85
 
0,70
o
0,75
o
0,80
o
0,85
o
0,90
xxx
  141 Ludvig Folkedal Fyllingen Idrettslag 1,04
 
0,70
o
0,75
o
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,04
o
1,06
xxx
  146 Noah Steensen Fyllingen Idrettslag 0,80
 
0,70
o
0,75
o
0,80
o
0,85
xxx
  147 Ole Hopland Ellingsen Fyllingen Idrettslag 0,90
 
0,70
o
0,75
o
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
xx-
  161 Vetle Aho Grønfur Fyllingen Idrettslag 0,95
 
0,70
o
0,75
o
0,80
xo
0,85
o
0,90
xo
0,95
o
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 209 Ulrik Kallekleiv I.L. Norna Salhus 32.59
2 340 Augustin Sørland Sandnes Idrettslag 33.32
3 185 Johannes TrĂŚdal I.L. Norna Salhus 33.40
Heat: 2
1 372 Mathias Meagher Toft T I L Hovding 33.35
2 200 Olav Lavik Kjellby I.L. Norna Salhus 34.63
3 391 Sivert Erdal Ă˜ygard IL 38.56
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 209 Ulrik Kallekleiv I.L. Norna Salhus 32.59
2 340 Augustin Sørland Sandnes Idrettslag 33.32
3 372 Mathias Meagher Toft T I L Hovding 33.35
4 185 Johannes TrĂŚdal I.L. Norna Salhus 33.40
5 200 Olav Lavik Kjellby I.L. Norna Salhus 34.63
6 391 Sivert Erdal Ă˜ygard IL 38.56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 185 Johannes TrĂŚdal I.L. Norna Salhus 13.13
2 189 Lucas Pedersen I.L. Norna Salhus 14.08
3 177 Gard Kleiveland EmblemsvĂĽg I.L. Norna Salhus 14.21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 209 Ulrik Kallekleiv I.L. Norna Salhus 1.58.59
2 381 Olav Kiserud Varegg Fleridrett 2.08.59
3 200 Olav Lavik Kjellby I.L. Norna Salhus 2.08.61
4 162 Viljar Totland Fyllingen Idrettslag 2.26.71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 230 Aksel Lerstad Ødegaard Idrettslaget Gneist 1,22
 
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
o
1,12
o
1,16
o
1,19
xo
1,22
xo
1,24
xxx
2 372 Mathias Meagher Toft T I L Hovding 1,04
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
xxo
1,08
xxx
3 162 Viljar Totland Fyllingen Idrettslag 0,95
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
xxo
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  162 Viljar Totland Fyllingen Idrettslag 6,64
 
6,536,466,426,646,556,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 48 Fabian Bauer-furnes Fana Idrettslag 32.19
2 224 Viljar Anderson Idrettslaget Bjarg 32.37
3 58 Johannes Veland Fana Idrettslag 37.55
Heat: 2
1 158 Trym Blindheim Fyllingen Idrettslag 31.07
2 95 Ulrik Martinus Holmefjord Fana Idrettslag 34.67
3 333 Sander Lundervik Os Turnforening 37.66
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 158 Trym Blindheim Fyllingen Idrettslag 31.07
2 48 Fabian Bauer-furnes Fana Idrettslag 32.19
3 224 Viljar Anderson Idrettslaget Bjarg 32.37
4 95 Ulrik Martinus Holmefjord Fana Idrettslag 34.67
5 58 Johannes Veland Fana Idrettslag 37.55
6 333 Sander Lundervik Os Turnforening 37.66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 307 Oscar Djupvik Søreide Lysekloster Idrettslag 11.59
2 74 Nikolai Gald Fana Idrettslag 11.77
3 158 Trym Blindheim Fyllingen Idrettslag 12.13
4 48 Fabian Bauer-furnes Fana Idrettslag 12.99
5 333 Sander Lundervik Os Turnforening 13.10
  224 Viljar Anderson Idrettslaget Bjarg DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 224 Viljar Anderson Idrettslaget Bjarg 1.53.49
2 333 Sander Lundervik Os Turnforening 2.18.03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 74 Nikolai Gald Fana Idrettslag 1,36
 
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
o
1,36
xo
1,41
xxx
2 307 Oscar Djupvik Søreide Lysekloster Idrettslag 1,32
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
xxo
1,32
xo
1,36
xxx
3 48 Fabian Bauer-furnes Fana Idrettslag 1,15
 
1,00
o
1,05
xo
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
4 95 Ulrik Martinus Holmefjord Fana Idrettslag 1,15
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxo
1,20
xxx
5 58 Johannes Veland Fana Idrettslag 1,10
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
6 92 Tiago Lambea-Nygaard Fana Idrettslag 1,10
 
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,05
xo
1,10
xo
1,15
xxx
7 224 Viljar Anderson Idrettslaget Bjarg 1,10
 
1,05
o
1,10
xxo
1,15
xxx
8 333 Sander Lundervik Os Turnforening 1,00
 
0,95
xo
1,00
o
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 74 Nikolai Gald Fana Idrettslag 8,28
 
7,527,527,808,048,078,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 42 Benjamin Solsvik Fana Idrettslag 28.81
2 123 David-George Stan Fyllingen Idrettslag 31.57
3 294 Sebastian Sunde Pedersen Loddefjord IL 35.50
  324 Leander VĂĽgen Os Turnforening DNS
Heat: 2
1 243 Jonas Haagensen Lien Idrettslaget Gneist 31.7
2 63 Kristian Veland Fana Idrettslag 35.96
3 316 Amund Erdal Klausen Os Turnforening 37.11
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 42 Benjamin Solsvik Fana Idrettslag 28.81
2 123 David-George Stan Fyllingen Idrettslag 31.57
3 243 Jonas Haagensen Lien Idrettslaget Gneist 31.7
4 294 Sebastian Sunde Pedersen Loddefjord IL 35.50
5 63 Kristian Veland Fana Idrettslag 35.96
6 316 Amund Erdal Klausen Os Turnforening 37.11
  324 Leander VĂĽgen Os Turnforening DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 83 Philip Christensen Moen Fana Idrettslag 10.71
2 316 Amund Erdal Klausen Os Turnforening 13.93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 379 Ludvig FĂŚrø Linde Varegg Fleridrett 1.39.47
2 123 David-George Stan Fyllingen Idrettslag 1.58.98
3 324 Leander VĂĽgen Os Turnforening 2.04.24
4 294 Sebastian Sunde Pedersen Loddefjord IL 2.08.41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 243 Jonas Haagensen Lien Idrettslaget Gneist 1,39
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxo
1,39
xo
1,41
xxx
2 83 Philip Christensen Moen Fana Idrettslag 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxo
1,35
xxx
3 63 Kristian Veland Fana Idrettslag 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxo
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 63 Kristian Veland Fana Idrettslag 6,13
 
6,105,976,135,945,875,94
2 316 Amund Erdal Klausen Os Turnforening 5,64
 
5,644,934,905,25-4,79
3 324 Leander VĂĽgen Os Turnforening 5,06
 
4,245,06-3,954,324,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 409 Ulrik Galtun Døsvig Bergens Turnforening 1,93
 
1,65
o
1,73
o
1,83
xo
1,93
xxo
2,03
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 312 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 25.16
2 253 Oskar Trumpy Idrettslaget Gneist 25.70
  183 Jens-Kristian Kjølseth Eide I.L. Norna Salhus DNS
Heat: 2
1 188 Linus Hernebäck Andersson I.L. Norna Salhus 27.20
2 351 Sacarias Sørland Sandnes Idrettslag 28.39
3 213 David Normann Aasheim Raa Idrettslaget Bjarg 30.71
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 312 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 25.16
2 253 Oskar Trumpy Idrettslaget Gneist 25.70
3 188 Linus Hernebäck Andersson I.L. Norna Salhus 27.20
4 351 Sacarias Sørland Sandnes Idrettslag 28.39
5 213 David Normann Aasheim Raa Idrettslaget Bjarg 30.71
  183 Jens-Kristian Kjølseth Eide I.L. Norna Salhus DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 253 Oskar Trumpy Idrettslaget Gneist 9.21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 247 Magnus Hauge Øyen Idrettslaget Gneist 2.21.65
2 188 Linus Hernebäck Andersson I.L. Norna Salhus 2.24.41
3 213 David Normann Aasheim Raa Idrettslaget Bjarg 2.27.70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 253 Oskar Trumpy Idrettslaget Gneist 1,73
 
1,50
o
1,60
o
1,66
o
1,69
o
1,71
o
1,73
xxo
1,75
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  408 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 9,56
 
9,079,409,248,848,929,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 117 Erlend Grytten Sunnarvik Florø Turn og Idrettsforening 24.22
2 208 Thor Magnus Santos Søilen I.L. Norna Salhus 25.54
3 240 Heine Strønstad-Løseth Idrettslaget Gneist 26.55
Heat: 2
1 186 Jone Alsaker Løken I.L. Norna Salhus 25.18
2 148 Oliver Taule Lindgren Fyllingen Idrettslag 25.37
3 396 Finn Connor Saint Fana Idrettslag 25.65
4 4 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 26.95
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 117 Erlend Grytten Sunnarvik Florø Turn og Idrettsforening 24.22
2 186 Jone Alsaker Løken I.L. Norna Salhus 25.18
3 148 Oliver Taule Lindgren Fyllingen Idrettslag 25.37
4 208 Thor Magnus Santos Søilen I.L. Norna Salhus 25.54
5 396 Finn Connor Saint Fana Idrettslag 25.65
6 240 Heine Strønstad-Løseth Idrettslaget Gneist 26.55
7 4 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 26.95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 396 Finn Connor Saint Fana Idrettslag 8.99
2 138 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen Idrettslag 9,25
3 244 Kirill Eikanger Idrettslaget Gneist 9.46
  388 Arne Erda Ă˜ygard IL DQ:R163.3a
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 170 Christian Magnus Lothe Hitland I.L. Norna Salhus 2.04.80
2 128 Endre Haugen Fyllingen Idrettslag 2.05.97
3 125 Eirik Markussen Fyllingen Idrettslag 2.15.04
4 11 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 2.17.97
5 234 Daniel Wasbø Idrettslaget Gneist 2.20.86
6 110 Nikolai Normann Sivertsen Torvund FIL AKS-77 2.24.06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 244 Kirill Eikanger Idrettslaget Gneist 1,55
 
1,45
o
1,50
xxo
1,55
xxo
1,58
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 175 Eskil Lea Bakke I.L. Norna Salhus 9,05
 
8,659,058,278,918,618,99
2 102 Daniel Moss FIL AKS-77 7,52
 
7,177,177,177,527,367,40
3 244 Kirill Eikanger Idrettslaget Gneist 7,15
 
7,15----7,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  208 Thor Magnus Santos Søilen I.L. Norna Salhus NM
 
2,33
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  117 Erlend Grytten Sunnarvik Florø Turn og Idrettsforening 12,59
 
xx12,3112,2712,5912,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 166 Andreas Langhelle I.L. Norna Salhus 23.61
  350 Memarthaen Nalliah Sandnes Idrettslag DQ:R162.8
Heat: 2
1 398 Tristan Emil Brekke Nøttveit I.L. Norna Salhus 24.24
2 207 Thomas Krohn-hansen I.L. Norna Salhus 24.94
3 344 Hrafnkell Numi Bjarkason Sandnes Idrettslag 25.36
Heat: 3
1 41 Benjamin Christensen Moen Fana Idrettslag 25.04
2 384 Jonathan Alvin Jacobsen GrĂśning Viking Turn og Idrettsforening 26.40
3 211 Ă…dne KjosĂĽs I.L. Norna Salhus 28.25
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 166 Andreas Langhelle I.L. Norna Salhus 23.61
2 398 Tristan Emil Brekke Nøttveit I.L. Norna Salhus 24.24
3 207 Thomas Krohn-hansen I.L. Norna Salhus 24.94
4 41 Benjamin Christensen Moen Fana Idrettslag 25.04
5 344 Hrafnkell Numi Bjarkason Sandnes Idrettslag 25.36
6 384 Jonathan Alvin Jacobsen GrĂśning Viking Turn og Idrettsforening 26.40
7 211 Ă…dne KjosĂĽs I.L. Norna Salhus 28.25
  350 Memarthaen Nalliah Sandnes Idrettslag DQ:R162.8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 41 Benjamin Christensen Moen Fana Idrettslag 8,97
2 338 Eirik Reigstad Osterøy Idrottslag 9,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 163 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen Idrettslag 2.03.33
2 235 Didrik Hatlelid Idrettslaget Gneist 2.06.04
3 75 Nils August Rustad Fana Idrettslag 2.07.00
4 238 Eskil Hagenes Idrettslaget Gneist 2.16.95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 338 Eirik Reigstad Osterøy Idrottslag 1,68
 
1,55
o
1,58
o
1,63
xo
1,68
xxo
1,71
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 341 Eskild Hillesund Sandnes Idrettslag 23.13
2 252 Nicolai Holdhus Idrettslaget Gneist 23.63
3 25 Esrom Gebremedhn Weldu Austevoll Idrettsklubb 25.18
Heat: 2
1 206 Theodor With I.L. Norna Salhus 23.89
2 34 Johannes Reimers Bergens Turnforening 25.57
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 341 Eskild Hillesund Sandnes Idrettslag 23.13
2 252 Nicolai Holdhus Idrettslaget Gneist 23.63
3 206 Theodor With I.L. Norna Salhus 23.89
4 25 Esrom Gebremedhn Weldu Austevoll Idrettsklubb 25.18
5 34 Johannes Reimers Bergens Turnforening 25.57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 94 Tobias Heldal Fana Idrettslag 1,88
 
1,80
o
1,84
o
1,88
o
1,92
xxx
2 57 Johannes Handeland Fana Idrettslag 1,80
 
1,75
o
1,80
xo
1,84
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 62 Kjell Augustin Kubon Fana Idrettslag 4,03
 
3,83
xxo
4,03
xo
4,23
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18-19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 97 Vegard Rinde Fana Idrettslag 23.14
2 347 Jonas Fjordholm Sandnes Idrettslag 23.86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18-19 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  97 Vegard Rinde Fana Idrettslag 8.39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18-19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  327 Martin Hjertaker Os Turnforening 1,82
 
1,74
o
1,78
o
1,82
o
1,86
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18-19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 90 Teodor Heldal Fana Idrettslag 14,02
 
13,7313,90x13,6514,0213,66
2 81 Oscar Stuhr Fana Idrettslag 13,73
 
  -   
x13,4413,73---
3 140 Linus August Rygh Fyllingen Idrettslag 13,48
 
13,33x13,4013,48xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  47 Emma Skudal Fana Idrettslag 37.59
  69 Lucia Lambea-Nygaard Fana Idrettslag 39.79
  157 Thea Tunsberg Grevstad Fyllingen Idrettslag 51.79
  378 Live FĂŚrø Linde Varegg Fleridrett DNS
Heat: 2
  65 Leia Hallie Berhorst-tay Fana Idrettslag 40.39
  143 Mille Indine Sandtorv-Tholo Fyllingen Idrettslag 41.19
  155 Serah-Louise Vai Fyllingen Idrettslag 38.86
  249 Marielle Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist 36.71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  47 Emma Skudal Fana Idrettslag 16.95
  69 Lucia Lambea-Nygaard Fana Idrettslag 17.58
  143 Mille Indine Sandtorv-Tholo Fyllingen Idrettslag 17.18
  157 Thea Tunsberg Grevstad Fyllingen Idrettslag 20.50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  378 Live FĂŚrø Linde Varegg Fleridrett 2.01.22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  47 Emma Skudal Fana Idrettslag 1,04
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
xo
1,04
xxo
1,08
xxx
  65 Leia Hallie Berhorst-tay Fana Idrettslag 0,90
 
0,80
o
0,85
o
0,90
xxo
0,95
xxx
  69 Lucia Lambea-Nygaard Fana Idrettslag 0,90
 
0,80
xxo
0,85
o
0,90
o
0,95
xxx
  143 Mille Indine Sandtorv-Tholo Fyllingen Idrettslag 0,85
 
0,80
o
0,85
o
0,90
xxx
  157 Thea Tunsberg Grevstad Fyllingen Idrettslag 0,85
 
0,80
o
0,85
xxo
0,90
xxx
  249 Marielle Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist 1,10
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
o
1,10
xxo
1,12
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 275 Silje-Elise Lerøen-Pedersen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 33.96
2 70 Maria Hoddevik Vaage Fana Idrettslag 35.88
  222 Sanna Maria Stephansen Idrettslaget Bjarg DNS
Heat: 2
1 85 Sanna Amalie Ivars Fana Idrettslag 32.64
2 159 Tuva Markussen Fyllingen Idrettslag 34.06
3 361 Kine Louise Gregersen SkogsvĂĽg Idrettslag 35.34
4 248 Maria Viktoria Aune Idrettslaget Gneist 35.62
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 85 Sanna Amalie Ivars Fana Idrettslag 32.64
2 275 Silje-Elise Lerøen-Pedersen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 33.96
3 159 Tuva Markussen Fyllingen Idrettslag 34.06
4 361 Kine Louise Gregersen SkogsvĂĽg Idrettslag 35.34
5 248 Maria Viktoria Aune Idrettslaget Gneist 35.62
6 70 Maria Hoddevik Vaage Fana Idrettslag 35.88
  222 Sanna Maria Stephansen Idrettslaget Bjarg DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 85 Sanna Amalie Ivars Fana Idrettslag 12.36
2 275 Silje-Elise Lerøen-Pedersen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 12.62
3 132 Ida Blom-SkaftĂĽ Fyllingen Idrettslag 15.51
4 70 Maria Hoddevik Vaage Fana Idrettslag 15.70
  214 Eir VĂĽrdal Olimb Idrettslaget Bjarg DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 124 Eira Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag 2.09.81
2 85 Sanna Amalie Ivars Fana Idrettslag 2.17.38
3 222 Sanna Maria Stephansen Idrettslaget Bjarg 2.20.78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 159 Tuva Markussen Fyllingen Idrettslag 1,12
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
xo
1,08
xxo
1,12
xo
1,16
xxx
2 361 Kine Louise Gregersen SkogsvĂĽg Idrettslag 1,12
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
o
1,12
xxo
1,16
xxx
3 132 Ida Blom-SkaftĂĽ Fyllingen Idrettslag 0,95
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 132 Ida Blom-SkaftĂĽ Fyllingen Idrettslag 6,43
 
xx6,076,266,436,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 273 Lilly Sivertsen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 32.46
2 137 Kira Chan Sobolowski Fyllingen Idrettslag 33.35
3 320 Heloise Espeland Os Turnforening 36.42
Heat: 2
1 318 Emma Eikrem Os Turnforening 31.62
2 303 Kine Eriksen Lysekloster Idrettslag 33.35
  91 Thea Emilie Turøy Fana Idrettslag DNS
Heat: 3
1 317 Elea Skregelid Skaten Os Turnforening 34.79
2 192 Maja Elvira Hernebäck Andersson I.L. Norna Salhus 35.55
3 26 Sarah BjĂĽnesøy Austevoll Idrettsklubb 37.92
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 318 Emma Eikrem Os Turnforening 31.62
2 273 Lilly Sivertsen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 32.46
3 303 Kine Eriksen Lysekloster Idrettslag 33.35
4 137 Kira Chan Sobolowski Fyllingen Idrettslag 33.35
5 317 Elea Skregelid Skaten Os Turnforening 34.79
6 192 Maja Elvira Hernebäck Andersson I.L. Norna Salhus 35.55
7 320 Heloise Espeland Os Turnforening 36.42
8 26 Sarah BjĂĽnesøy Austevoll Idrettsklubb 37.92
  91 Thea Emilie Turøy Fana Idrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 29 Amalie Ganji Husebø Bergens Turnforening 11.64
2 91 Thea Emilie Turøy Fana Idrettslag 12.17
3 318 Emma Eikrem Os Turnforening 12.32
4 393 Vilde Marie Torvund Ă˜ygard IL 14.39
  320 Heloise Espeland Os Turnforening DNS
Heat: 2
1 303 Kine Eriksen Lysekloster Idrettslag 11.94
2 35 Signe Johanne Njerve Bergens Turnforening 12.15
3 137 Kira Chan Sobolowski Fyllingen Idrettslag 13.15
4 317 Elea Skregelid Skaten Os Turnforening 13.77
5 192 Maja Elvira Hernebäck Andersson I.L. Norna Salhus 14.50
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 29 Amalie Ganji Husebø Bergens Turnforening 11.64
2 303 Kine Eriksen Lysekloster Idrettslag 11.94
3 35 Signe Johanne Njerve Bergens Turnforening 12.15
4 91 Thea Emilie Turøy Fana Idrettslag 12.17
5 318 Emma Eikrem Os Turnforening 12.32
6 137 Kira Chan Sobolowski Fyllingen Idrettslag 13.15
7 317 Elea Skregelid Skaten Os Turnforening 13.77
8 393 Vilde Marie Torvund Ă˜ygard IL 14.39
9 192 Maja Elvira Hernebäck Andersson I.L. Norna Salhus 14.50
  320 Heloise Espeland Os Turnforening DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 318 Emma Eikrem Os Turnforening 2.03.03
2 317 Elea Skregelid Skaten Os Turnforening 2.13.47
3 137 Kira Chan Sobolowski Fyllingen Idrettslag 2.16.36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 29 Amalie Ganji Husebø Bergens Turnforening 1,38
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
xxo
1,36
xo
1,38
xo
1,40
xxx
2 91 Thea Emilie Turøy Fana Idrettslag 1,28
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,24
xo
1,28
xo
3 26 Sarah BjĂĽnesøy Austevoll Idrettsklubb 1,10
 
1,00
xo
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
4 320 Heloise Espeland Os Turnforening 0,90
 
0,90
o
0,95
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  35 Signe Johanne Njerve Bergens Turnforening 1,65
 
1,65
xo
1,73
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 29 Amalie Ganji Husebø Bergens Turnforening 8,52
 
8,528,228,098,077,887,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 20 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 29.72
2 76 NoĂŠlie Bjerke Laborie Fana Idrettslag 30.53
3 250 Marte Allers Idrettslaget Gneist 32.85
4 389 Helena Wladyslawa Beda Ă˜ygard IL 34.51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 301 Elise Andrea Bos Lysekloster Idrettslag 10.66
2 160 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag 11.61
3 20 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 13.84
4 389 Helena Wladyslawa Beda Ă˜ygard IL 14.80
  274 Ricce Christine Lind Furnes LaksevĂĽg Turn og Idrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 76 NoĂŠlie Bjerke Laborie Fana Idrettslag 1.56.99
2 160 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag 2.04.96
3 223 Tuva Godvik Dahl Idrettslaget Bjarg 2.07.45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 301 Elise Andrea Bos Lysekloster Idrettslag 1,46
 
1,36
o
1,41
o
1,46
o
1,51
xxx
2 389 Helena Wladyslawa Beda Ă˜ygard IL 1,10
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 358 Esra Eltigani Abdalla Eldoud SkogsvĂĽg Idrettslag 7,70
 
7,556,957,597,707,297,45
2 160 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag 6,46
 
xx6,466,28x6,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 301 Elise Andrea Bos Lysekloster Idrettslag 10,43
 
10,43x10,2710,2810,2910,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 242 Isabella Essilfie Idrettslaget Gneist 28.55
2 22 Venja Jørgensen Lillebø Ask Friidrett 30.35
3 272 Henriette Torgersen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 30.54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 176 Evelina Kaminskaia I.L. Norna Salhus 10.53
2 272 Henriette Torgersen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 10.82
  32 Helle Møller-Sivertsen Bergens Turnforening DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 17 Ronja Malene Indrearne Furevik Ask Friidrett 2.28.53
2 368 Amalie SvĂĽsand MĂĽge Strandebarm Idrettslag 3.06.13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 172 Ellinor Nordvik Tomren I.L. Norna Salhus 8,25
 
7,567,618,258,118,038,11
2 272 Henriette Torgersen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 7,53
 
7,377,257,537,016,767,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 31 Emma Louise Rolstad Bergens Turnforening 3,13
 
2,63
xo
2,73
xo
2,83
o
2,93
o
3,03
xxo
3,13
o
3,23
xxx
2 45 Embla Adele Østreim Øina Fana Idrettslag 2,33
 
2,13
o
2,23
xo
2,33
xo
3,43
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 31 Emma Louise Rolstad Bergens Turnforening 10,82
 
10,8210,7910,44---
2 176 Evelina Kaminskaia I.L. Norna Salhus 9,57
 
9,009,389,57xxx
3 272 Henriette Torgersen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 9,19
 
9,199,028,849,009,119,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 400 Anna Sofie Heikkinen Sandnes Idrettslag 27.21
2 342 Hedda Haglund Sandnes Idrettslag 28.72
3 354 Vilde Voll Talberg Sandnes Idrettslag 29.31
4 271 Emilia Totland Osa LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 29.65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 251 Mia Helene Gulbrandsen Idrettslaget Gneist 9.80
2 337 Synne Hjertaker Os Turnforening 10.55
3 271 Emilia Totland Osa LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 11.85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 218 Jofrid Anderson Idrettslaget Bjarg 2.29.40
2 383 Victoria Osen Varegg Fleridrett 2.36.46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 251 Mia Helene Gulbrandsen Idrettslaget Gneist 1,54
 
1,30
o
1,35
o
1,39
o
1,43
o
1,47
xo
1,51
xo
1,54
xxo
1,57
xxx
2 40 Anna Qvale Sundstrøm Fana Idrettslag 1,43
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,39
xxo
1,43
xo
1,47
xxx
3 218 Jofrid Anderson Idrettslaget Bjarg 1,43
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,39
o
1,43
xxo
1,47
xxx
4 37 Abelone Heldal Fana Idrettslag 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,39
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  251 Mia Helene Gulbrandsen Idrettslaget Gneist 11,62
 
11,4311,6211,4911,1911,08-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  40 Anna Qvale Sundstrøm Fana Idrettslag 2,43
 
2,33
o
2,43
xo
2,53
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 40 Anna Qvale Sundstrøm Fana Idrettslag 9,75
 
xx9,55x9,759,60
2 218 Jofrid Anderson Idrettslaget Bjarg 9,70
 
9,379,539,019,569,589,70
3 236 Elise Wolff-hansen Idrettslaget Gneist 9,34
 
8,869,259,34xx8,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 66 Leonora Polden Vangen Fana Idrettslag 30.98
2 87 Sofie HelĂŠn Strøm Fana Idrettslag 32.15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 197 Martine Vik I.L. Norna Salhus 9.23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 98 Alexandra Tunes Lund FIL AKS-77 2.19.64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  87 Sofie HelĂŠn Strøm Fana Idrettslag 1,39
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,39
xo
1,43
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  323 Julie Nesheim Dyrli Os Turnforening 6,93
 
6,936,466,726,775,886,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 30 Embla Matilde Njerve Bergens Turnforening 3,73
 
3,53
o
3,73
xo
3,83
xxx
2 55 Jennie Irene Bos Fana Idrettslag 3,13
 
3,03
o
3,13
xo
3,23
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 87 Sofie HelĂŠn Strøm Fana Idrettslag 9,97
 
xxxx9,479,97
2 66 Leonora Polden Vangen Fana Idrettslag 8,80
 
xx8,53x8,80x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 267 Line Al-Saiddi IL Skjalg 24.85
2 2 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 26.46
3 353 Victoria Sørland Sandnes Idrettslag 26.51
Heat: 2
1 348 Julie Lende Sandve Sandnes Idrettslag 27.67
2 19 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 27.89
3 21 Sofie Hustad Ask Friidrett 28.27
Heat: 3
1 112 Serine Brakstad FIL AKS-77 27.12
2 268 Christine-Sofie Lerøen-Pedersen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 28.55
3 27 Serine-Ariel Thorsheim Haugland Austevoll Idrettsklubb 32.00
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 267 Line Al-Saiddi IL Skjalg 24.85
2 2 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 26.46
3 353 Victoria Sørland Sandnes Idrettslag 26.51
4 112 Serine Brakstad FIL AKS-77 27.12
5 348 Julie Lende Sandve Sandnes Idrettslag 27.67
6 19 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 27.89
7 21 Sofie Hustad Ask Friidrett 28.27
8 268 Christine-Sofie Lerøen-Pedersen LaksevĂĽg Turn og Idrettslag 28.55
9 27 Serine-Ariel Thorsheim Haugland Austevoll Idrettsklubb 32.00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 139 Lea Alise Gundersen Fyllingen Idrettslag 8.59
2 194 Mari Hystad-Haaland I.L. Norna Salhus 8.99
3 204 Sophie Ulla-Zahl I.L. Norna Salhus 9.18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 133 Ingrid Solberg Fyllingen Idrettslag 2.41.61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  105 Helene Mariel Ramslien FIL AKS-77 14,72
 
13,5014,72-13,3514,27-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18-19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 130 Guro Hjeltnes Fyllingen Idrettslag 26.82
2 15 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 28.62
  119 Anne Danielsen Fyllingen Idrettslag DQ:R163.3a
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18-19 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 367 Anna Solheim Stord Idrettslag 9.02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18-19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 262 Ida Forsmo Idrottslaget Gular 2.19.36
2 376 Bethine Carlsen Varegg Fleridrett 2.27.62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18-19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  367 Anna Solheim Stord Idrettslag 1,54
 
1,47
o
1,51
o
1,54
o
1,57
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18-19 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  346 Inga Reimers Sandnes Idrettslag 11,38
 
11,2011,38--11,33-
  367 Anna Solheim Stord Idrettslag 10,26
 
10,269,659,258,51-9,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18-19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  72 Mathilde Handeland Fana Idrettslag 3,33
 
3,03
o
3,13
o
3,23
xo
3,33
o
3,43
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18-19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 49 Frida SĂŚtrum Fana Idrettslag 11,20
 
x10,75x11,2011,1210,92
2 72 Mathilde Handeland Fana Idrettslag 10,48
 
x10,48-x--
3 15 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett 10,34
 
10,0710,3410,2310,29x-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 164 Synne Kleppe Haugesund Idrettslag Friidrett 28.27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  260 Erle Lyng Idrottslaget Gular DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  193 Malin Støyva I.L. Norna Salhus 1,62
 
1,57
o
1,62
o
1,67
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 385 Mariell Morken Voss Idrottslag 12,92
 
-12,92----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 201 Rachel Ombeni I.L. Norna Salhus 13,05
 
12,7412,8113,0513,05x11,63
2 374 Mathilde Sofie Klokseth Tjalve Idrettsklubben 12,12
 
11,8012,1211,4511,9311,83x
3 373 Elise Søvik Tjalve Idrettsklubben 12,02
 
x11,73x11,8011,9012,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 152 Remark Rrozhani Fyllingen Idrettslag 22.93
2 352 Sindre Andersen Sandnes Idrettslag 24.17
3 345 Imran Mahmood Sandnes Idrettslag 25.26
Heat: 2
1 127 Emil Gundersen Fyllingen Idrettslag 23.08
2 39 Andreas Joseph Dixon Fana Idrettslag 23.34
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 152 Remark Rrozhani Fyllingen Idrettslag 22.93
2 127 Emil Gundersen Fyllingen Idrettslag 23.08
3 39 Andreas Joseph Dixon Fana Idrettslag 23.34
4 352 Sindre Andersen Sandnes Idrettslag 24.17
5 345 Imran Mahmood Sandnes Idrettslag 25.26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 239 Gjert Sjursen Idrettslaget Gneist 8.37
2 39 Andreas Joseph Dixon Fana Idrettslag 8,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 265 Thomas Iversen-skoge Idrottslaget Gular 1.59.80
2 259 Daniel Jacobsen Idrottslaget Gular 2.05.57
3 369 Sondre SvĂĽsand MĂĽge Strandebarm Idrettslag 2.13.99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 239 Gjert Sjursen Idrettslaget Gneist 1,78
 
1,66
o
1,70
o
1,74
o
1,78
xxo
1,82
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 6 Erlend Bergfjord NĂŚss Ask Friidrett 13,01
 
12,67----13,01
2 115 Ă˜rjan Moss FIL AKS-77 7,63
 
7,137,63--7,53-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 88 Sondre Ytrearne Fana Idrettslag 15,16
 
x15,1615,1415,16x15,16
2 43 Carl Erik Hjellestad Landsvik Fana Idrettslag 13,70
 
xxx13,3713,5213,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS