Nornalekene 2022

Arrangert av: IL Norna Salhus

19.02.2022 - 20.02.2022


Nornalekene202220.02.2022
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  115 Trym Sandven FIL AKS-77 11.81
  224 Levent Helsvig Laksev√•g TIL 10.93
  372 Kristian Aasen Garmann Viking, TIF 10.56
  384 Milian Seim Norna-Salhus IL 10.25
  589 Augustin S√łrland Sandnes IL 10.19
Heat: 2
  304 Ivar Mundal Melle √ėrsta IL 10.31
  340 Henri Leander Christian Gleichmar Skogsv√•g IL 12.28
  373 Magnus Haugstvedt Downing Viking, TIF 10.10
  385 Emil Hansen Norna-Salhus IL 10.77
  151 Sebastian David Klepsvik Fyllingen IL (Allianse) DNS
Heat: 3
  279 Johannes Olson Tr√¶dal Norna-Salhus IL 10.06
  347 Magnus Solheim Skogsv√•g IL 11.47
  375 Peter Spjeldn√¶s Tvedt Viking, TIF 10.93
  386 Theo Anthun Fredheim Norna-Salhus IL 10.40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  115 Trym Sandven FIL AKS-77 4,52
 
4,434,454,52   
  224 Levent Helsvig Laksev√•g TIL 4,63
 
4,084,354,63   
  230 Trym Lunde Laksev√•g TIL 4,50
 
4,504,32x   
  246 Sebastian Morken Margetts Lysekloster IL 5,86
 
5,765,865,55   
  340 Henri Leander Christian Gleichmar Skogsv√•g IL 4,95
 
4,934,704,95   
  347 Magnus Solheim Skogsv√•g IL 4,74
 
x4.743.32   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  115 Trym Sandven FIL AKS-77 2,41
 
2,412,362,26   
  224 Levent Helsvig Laksev√•g TIL 2,84
 
2,792,842,83   
  230 Trym Lunde Laksev√•g TIL 2,61
 
2,612,582,48   
  347 Magnus Solheim Skogsv√•g IL 3,00
 
x2,693,00   
  372 Kristian Aasen Garmann Viking, TIF 2,74
 
2,74x2,48   
  373 Magnus Haugstvedt Downing Viking, TIF 3,37
 
3,303,373,24   
  375 Peter Spjeldn√¶s Tvedt Viking, TIF 2,74
 
2,392,742,24   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 303 Wilhelm With Norna-Salhus IL 9.63
2 87 Theodor S√¶ther Lundekvam Fana IL 10.18
3 11 Jacob Berg-Olsen Ask Friidrett 10.22
4 270 Elliot Johan Hjelland Norna-Salhus IL 10.27
5 63 Johannes Veland Fana IL 11.15
Heat: 2
1 145 Nikolai Bland Green Fyllingen IL (Allianse) 10.00
2 88 Tiago Lambea-Nygaard Fana IL 10.03
3 210 Henrik Aasen Hovding, TIL 10.31
4 47 Viljar Anderson Bjarg IL 10.46
5 387 Marcus EmiliancHagen Norna-Salhus IL 10.61
Heat: 3
1 288 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 9.06
2 56 Fabian Bauer-Furnes Fana IL 9.16
3 229 Torstein Fedje Laksev√•g TIL 10.08
4 233 Alexander Seland Haugen Loddefjord IL 10.09
5 127 Eirik Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 10.95
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 288 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 9.06
2 56 Fabian Bauer-Furnes Fana IL 9.16
3 303 Wilhelm With Norna-Salhus IL 9.63
4 145 Nikolai Bland Green Fyllingen IL (Allianse) 10.00
5 88 Tiago Lambea-Nygaard Fana IL 10.03
6 229 Torstein Fedje Laksev√•g TIL 10.08
7 233 Alexander Seland Haugen Loddefjord IL 10.09
8 87 Theodor S√¶ther Lundekvam Fana IL 10.18
9 11 Jacob Berg-Olsen Ask Friidrett 10.22
10 270 Elliot Johan Hjelland Norna-Salhus IL 10.27
11 210 Henrik Aasen Hovding, TIL 10.31
12 47 Viljar Anderson Bjarg IL 10.46
13 387 Marcus EmiliancHagen Norna-Salhus IL 10.61
14 127 Eirik Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 10.95
15 63 Johannes Veland Fana IL 11.15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 210 Henrik Aasen Hovding, TIL 6,83
 
6,396,83x   
2 87 Theodor S√¶ther Lundekvam Fana IL 6,61
 
6,266,526,61   
3 233 Alexander Seland Haugen Loddefjord IL 6,56
 
x6,566,45   
4 63 Johannes Veland Fana IL 5,83
 
5,835,395,57   
5 47 Viljar Anderson Bjarg IL 5,65
 
4,925,655,59   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 288 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 4.08
 
3.933.993.79x3.884.08
2 303 Wilhelm With Norna-Salhus IL 3,82
 
3.583.533.823.783.583.79
3 56 Fabian Bauer-Furnes Fana IL 3,76
 
3.373.353.513.763.663.70
4 11 Jacob Berg-Olsen Ask Friidrett 3,50
 
x3.293.50x3.443.34
5 87 Theodor S√¶ther Lundekvam Fana IL 3,48
 
3.133.253.393.483.243.36
6 210 Henrik Aasen Hovding, TIL 3,37
 
3.373.183.143.233.322.34
7 233 Alexander Seland Haugen Loddefjord IL 3,31
 
3.312.932.842.77x3.24
8 145 Nikolai Bland Green Fyllingen IL (Allianse) 3,31
 
2.143.313.183.112.98x
9 47 Viljar Anderson Bjarg IL 3,24
 
3.243.083.142.833.103.07
10 270 Elliot Johan Hjelland Norna-Salhus IL 3.19
 
2.752.782.753.073.023.19
11 88 Tiago Lambea-Nygaard Fana IL 3,08
 
3.032.873.082.982.842.78
12 127 Eirik Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 3,03
 
3.032.812.832.592.792.62
13 90 Ulrik Martinus Holmefjord Fana IL 2,80
 
2.802.52x2.802.78x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 122 Andreas Vladimir Sandin FRI IL 9.19
2 370 Henrik Solheimsnes Viking, TIF 9.58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 122 Andreas Vladimir Sandin FRI IL 6,30
 
5,906,306,29   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 122 Andreas Vladimir Sandin FRI IL 3,89
 
3,723,43x3,713,823,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 8.55
2 235 Leon Kangethe Espeli Loddefjord IL 8.71
3 587 Sacarias S√łrland Sandnes IL 9.01
4 236 Leon Victor Sandvik Loddefjord IL 9.19
5 23 √ėyvind Kolstad Silseth Ask Friidrett 9.36
6 49 Alexander Eik√•s Fana IL 9.41
7 95 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 9.48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 95 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 8,29
 
7,797,908,298,077,448,09
2 49 Alexander Eik√•s Fana IL 7,68
 
7,277,437,686,746,53x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 4,85
 
4,554,464,564,594,854,53
2 236 Leon Victor Sandvik Loddefjord IL 4,67
 
xx4,314,624,674,56
3 235 Leon Kangethe Espeli Loddefjord IL 4,59
 
4,544,59x4,32x4,52
4 49 Alexander Eik√•s Fana IL 4,18
 
3,28x4,18xxx
5 23 √ėyvind Kolstad Silseth Ask Friidrett 3,90
 
3,603,752,532,743,223,90
6 587 Sacarias S√łrland Sandnes IL 3,78
 
3,453,113,583,163,783,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
4 126 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) 1.02.13
5 183 Martin Mjelde Gneist,IL 1.04.77
7 12 Jan-Olav Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 1.07.16
8 262 Andreas Hannevik Fyhn Norna-Salhus IL 1.11.32
Heat: 2
1 96 Andreas Iversen Lilleskare FIL AKS-77 1.00.37
2 267 Christian Magnus Lothe Hitland Norna-Salhus IL 1.00.45
3 103 Jonas Iversen Lilleskare FIL AKS-77 1.01.61
6 164 Daniel Wasb√ł Gneist,IL 1.05.20
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 96 Andreas Iversen Lilleskare FIL AKS-77 1.00.37
2 267 Christian Magnus Lothe Hitland Norna-Salhus IL 1.00.45
3 103 Jonas Iversen Lilleskare FIL AKS-77 1.01.61
4 126 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) 1.02.13
5 183 Martin Mjelde Gneist,IL 1.04.77
6 164 Daniel Wasb√ł Gneist,IL 1.05.20
7 12 Jan-Olav Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 1.07.16
8 262 Andreas Hannevik Fyhn Norna-Salhus IL 1.11.32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 121 Erlend Grytten Sunnarvik Flor√ł Tog IF 7.75
2 147 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 8.13
3 299 Thor Magnus Santos S√łilen Norna-Salhus IL 8.15
4 58 Finn Connor Saint Fana IL 8.16
5 139 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 8.55
6 2 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 8.67
7 113 Sondre Olsvik Hodnekvam FIL AKS-77 8.95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 273 Eskil Lea Bakke Norna-Salhus IL 7,93
 
6,947,487,237,937,717,72
2 99 Daniel Moss FIL AKS-77 7,02
 
x6,10x6,487,026,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 121 Erlend Grytten Sunnarvik Flor√ł Tog IF 6,02
 
x5,606,025,81x5,78
2 147 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 5,18
 
5,085,184,944,81xx
3 58 Finn Connor Saint Fana IL 4,94
 
4,734,804,82x4,94x
4 142 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) 4,88
 
4,884,784,804,694,704,77
5 139 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 4,77
 
4,33x4,184,293,494,77
6 2 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 4,38
 
4,384,254,064,063,794,21
7 113 Sondre Olsvik Hodnekvam FIL AKS-77 4,26
 
x4,004,20x4,124,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 330 Memarthaen Nalliah Sandnes IL 7.89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 116 Johannes Sandvik B√ł Fitjar IL 8.58.52
2 152 Sebastian Skoge-Nilsen Fyllingen IL (Allianse) 10.43.22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 185 Nicolai Holdhus Gneist,IL 55.05
2 91 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 55.21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 323 Eskild Gjesdal Hillesund Sandnes IL 7.42
2 91 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 7.58
3 185 Nicolai Holdhus Gneist,IL 7.70
4 297 Theodor With Norna-Salhus IL 7.75
5 60 Hakim Mahbouli Andersen Fana IL 7.79
6 42 Johannes Ottemo Reimers Bergens TF 8.11
7 219 Erik Alexander Fauske Johansson Laksev√•g TIL 8.28
8 76 Neo Johann Ottem√∂ller Fana IL 8.99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 187 Oscar Ellingsen Gneist,IL 5,46
 
5,165,165,385,265,465,44
2 60 Hakim Mahbouli Andersen Fana IL 5,37
 
4,78x4,944,975,375,32
3 76 Neo Johann Ottem√∂ller Fana IL 4,07
 
3,823,853,673,703,704,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 59 Gustav Vincent Holmefjord Fana IL 3,80
 
3,30
xo
3,40
o
3,50
xo
3,60
o
3,70
xxo
3,80
o
3,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 321 Alexander Skrede Sandnes IL 7.13
2 328 Jonas Fjordholm Sandnes IL 7.23
3 25 Sander Feness Armond Ask Friidrett 7.62
4 272 Emil Johann Helgesen Norna-Salhus IL 7.68
5 329 Ludvig Dahle Hansen Sandnes IL 7.92
6 8 Henrik Aanderud Ask Friidrett 8.06
7 37 Eirik Stordal H√łvding Bergens TF 8.10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  130 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) DQ:R162.8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2
1 295 Simon Cruz Fjeldstad Norna-Salhus IL 7.44
Heat: 3
  275 Fredrik Haavardtun Gullachsen Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 73 Mathias Myrmel Herdlev√¶r Fana IL 5,75
 
5,363,575,555,595,75x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  31 Sondre Berg-Olsen Ask Friidrett 11.50
  163 Carl Christoffer Bj√łrnenak Phillip Gneist,IL DNS
  248 Viljar Lillegraven Fosse Lysekloster IL DNS
  335 Alfred Sangolt Skogsv√•g IL 12.52
  348 Nicholas F√łrde Skogsv√•g IL 12.57
  357 Brede Eide Bergesen Varegg Fleridrett 11.69
Heat: 2
  81 Oskar Egil Hjelle Bj√łrndal Fana IL 13.07
  131 Emil Leirnes Nystad Fyllingen IL (Allianse) 11.45
  166 Emil Storli-Rabenorolahy Gneist,IL 12.90
  292 Sebastian Espelid Brkic Norna-Salhus IL 9.87
  336 Basil Eltigani Abdalla Skogsv√•g IL 13.00
  349 Nils Emil Philipp Gleichmar Skogsv√•g IL 11.92
  358 Fredrik Kristiansen Aubert Varegg Fleridrett 10.84
Heat: 3
  85 Sigurd Bruu Raa Fana IL 11.17
  178 Marcus Hj√łnnev√•g Danielsen Gneist,IL DNS
  294 Shivansh Dalvi Norna-Salhus IL 14.63
  343 Igor Gabriel Bjor√ły Skogsv√•g IL 13.94
  351 S√łlve H√łyland Skogsv√•g IL 11.20
  382 Brede Langeland Norna-Salhus IL 10.36
Heat: 4
  123 Martin Dale FRI IL DNS
  140 J√łrgen Pridesis Alampanos Fyllingen IL (Allianse) 14.15
  241 Fredrik Bj√łrkhaug Hellerud Lysekloster IL DNS
  301 Varnik Kintulkumar Patel Norna-Salhus IL 15.35
  345 Jonas Solheim Skogsv√•g IL DNS
  352 Varg Berge-Kilvik Skogsv√•g IL 13.60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  81 Oskar Egil Hjelle Bj√łrndal Fana IL 3,90
 
3,903,253,44   
  335 Alfred Sangolt Skogsv√•g IL 2,91
 
2,912,782,43   
  336 Basil Eltigani Abdalla Skogsv√•g IL 2,15
 
2,151,461,51   
  343 Igor Gabriel Bjor√ły Skogsv√•g IL 2,61
 
2,502,422,61   
  348 Nicholas F√łrde Skogsv√•g IL 3,51
 
3,512,823,23   
  351 S√łlve H√łyland Skogsv√•g IL 4,01
 
3,603,464,01   
  352 Varg Berge-Kilvik Skogsv√•g IL 1,64
 
0,481,401,64   
  357 Brede Eide Bergesen Varegg Fleridrett 3,97
 
2,72x3,97   
  358 Fredrik Kristiansen Aubert Varegg Fleridrett 3,35
 
2,963,35x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  31 Sondre Berg-Olsen Ask Friidrett 2,52
 
2,452,52x   
  81 Oskar Egil Hjelle Bj√łrndal Fana IL 2,23
 
1,942,232,21   
  131 Emil Leirnes Nystad Fyllingen IL (Allianse) 2,00
 
1,921,782,00   
  140 J√łrgen Pridesis Alampanos Fyllingen IL (Allianse) 2,08
 
1,601,852,08   
  166 Emil Storli-Rabenorolahy Gneist,IL 2,09
 
2,09x1,96   
  292 Sebastian Espelid Brkic Norna-Salhus IL 3,08
 
2,852,823,08   
  294 Shivansh Dalvi Norna-Salhus IL 1,93
 
1,931,611,75   
  301 Varnik Kintulkumar Patel Norna-Salhus IL 1,99
 
x1,691,99   
  335 Alfred Sangolt Skogsv√•g IL 2,32
 
2,32x2,28   
  336 Basil Eltigani Abdalla Skogsv√•g IL 1,83
 
x1,811,83   
  343 Igor Gabriel Bjor√ły Skogsv√•g IL 1,94
 
1,90x1,94   
  348 Nicholas F√łrde Skogsv√•g IL 2,09
 
2,072,092,02   
  349 Nils Emil Philipp Gleichmar Skogsv√•g IL 2,56
 
2,562,472,55   
  351 S√łlve H√łyland Skogsv√•g IL 2,62
 
2,30x2,62   
  352 Varg Berge-Kilvik Skogsv√•g IL 1,40
 
x1,40x   
  357 Brede Eide Bergesen Varegg Fleridrett 2,50
 
2,432,492,50   
  358 Fredrik Kristiansen Aubert Varegg Fleridrett 3,00
 
2,732,643,00   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  3 Daniel Aranda Straume Ask Friidrett 12.45
  54 Einar Qvale Sundstr√łm Fana IL 11.78
  89 Tobias Strand Fana IL 13.46
  155 Vetle Aho Gr√łnfur Fyllingen IL (Allianse) 11.90
  211 Mathias Lindhjem Berem Hovding, TIL 10.50
  276 Herman Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 10.30
  350 Oscar Fjell Hagen Skogsv√•g IL 12.15
Heat: 2
  36 Daniel Ganji Huseb√ł Bergens TF 11.11
  62 Jakob Grytten √ėen Fana IL DNS
  137 Henrik Aleksander Stenerud B√łtun Fyllingen IL (Allianse) 10.98
  168 Ferdinand Sverre Allers-Hansen Gneist,IL DNS
  232 Yoshua √ėyvind Quintero Bu Laksev√•g TIL 11.08
  344 Johannes Grimelid Tellnes Skogsv√•g IL 11.13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  54 Einar Qvale Sundstr√łm Fana IL 5,18
 
4,975,184,40   
  62 Jakob Grytten √ėen Fana IL 3,21
 
2,823,212,15   
  89 Tobias Strand Fana IL 3,14
 
2,212,843,14   
  137 Henrik Aleksander Stenerud B√łtun Fyllingen IL (Allianse) 4,62
 
3,624,554,62   
  155 Vetle Aho Gr√łnfur Fyllingen IL (Allianse) 3,59
 
3,593,333,44   
  276 Herman Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 5,01
 
5,014,694,07   
  344 Johannes Grimelid Tellnes Skogsv√•g IL 4,47
 
2,364,47x   
  350 Oscar Fjell Hagen Skogsv√•g IL 4,88
 
4,764,884,80   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  3 Daniel Aranda Straume Ask Friidrett 2,40
 
x2,022,40   
  36 Daniel Ganji Huseb√ł Bergens TF 2,84
 
2,742,752,84   
  54 Einar Qvale Sundstr√łm Fana IL 2,84
 
2,812,842,84   
  62 Jakob Grytten √ėen Fana IL 2,72
 
2,222,332,72   
  89 Tobias Strand Fana IL 2,01
 
xx2,01   
  137 Henrik Aleksander Stenerud B√łtun Fyllingen IL (Allianse) 2,67
 
2,672,182,48   
  155 Vetle Aho Gr√łnfur Fyllingen IL (Allianse) 2,61
 
2,612,532,43   
  211 Mathias Lindhjem Berem Hovding, TIL 3,11
 
2,823,112,74   
  276 Herman Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 3,41
 
3,373,413,28   
  344 Johannes Grimelid Tellnes Skogsv√•g IL 2,76
 
2,762,752,66   
  350 Oscar Fjell Hagen Skogsv√•g IL 2,26
 
2,26xx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  124 Oda Wilhelmsen Iden FRI IL 10.18
  138 Ida Blom-Skaft√• Fyllingen IL (Allianse) 11.98
  150 Pia Jenensch Fyllingen IL (Allianse) 10.66
  154 Tuva Markussen Fyllingen IL (Allianse) 10.03
  173 Jenny Berge Budal Gneist,IL 10.54
Heat: 2
  33 Emma Katherine Solbakken Stuart Austevoll Idrettsklubb 9.94
  257 Olivia Tomine Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett 11.87
  338 Erika Cassandra Sangolt Skogsv√•g IL 11.74
  346 Kine Louise Gregersen Skogsv√•g IL 10.71
  371 Hermine Solheimsnes Viking, TIF 11.88
  381 Bianca Langeland Norna-Salhus IL 10.73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  33 Emma Katherine Solbakken Stuart Austevoll Idrettsklubb 4,85
 
4,854,654,68   
  138 Ida Blom-Skaft√• Fyllingen IL (Allianse) 3,80
 
3,803,74x   
  150 Pia Jenensch Fyllingen IL (Allianse) 3,91
 
3,593,91x   
  173 Jenny Berge Budal Gneist,IL 4,47
 
4,374,473,76   
  257 Olivia Tomine Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett 5,21
 
5,213,623,95   
  338 Erika Cassandra Sangolt Skogsv√•g IL 4,20
 
x4,203,87   
  346 Kine Louise Gregersen Skogsv√•g IL 4,01
 
4,013,51,31   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  33 Emma Katherine Solbakken Stuart Austevoll Idrettsklubb 3,38
 
3,38x3,31   
  124 Oda Wilhelmsen Iden FRI IL 3,02
 
3,002,983,02   
  138 Ida Blom-Skaft√• Fyllingen IL (Allianse) 2,65
 
2,322,182,65   
  150 Pia Jenensch Fyllingen IL (Allianse) 2,88
 
2,882,612,72   
  257 Olivia Tomine Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett 2,73
 
2,382,622,73   
  338 Erika Cassandra Sangolt Skogsv√•g IL 2,43
 
2,432,392,38   
  346 Kine Louise Gregersen Skogsv√•g IL 2,87
 
2,832,692,87   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 65 Karoline Strand Jensen Fana IL 10.03
2 35 Amalie Ganji Huseb√ł Bergens TF 10.19
3 44 Signe Johanne Njerve Bergens TF 10.30
4 261 Vilde Marie Torvund Berg Nordre Fjell Friidrett 10.95
Heat: 2
1 366 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 9.62
2 376 Tiril Askildsen Hovdevik Viking, TIF 10.03
3 395 Isabell Westervik Alvestad Norna-Salhus IL 10.43
4 394 Linnea Westervik Alvestad Norna-Salhus IL 10.56
5 377 Una Grepne Humberset Viking, TIF 10.91
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 366 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 9.62
2 65 Karoline Strand Jensen Fana IL 10.03
2 376 Tiril Askildsen Hovdevik Viking, TIF 10.03
4 35 Amalie Ganji Huseb√ł Bergens TF 10.19
5 44 Signe Johanne Njerve Bergens TF 10.30
6 395 Isabell Westervik Alvestad Norna-Salhus IL 10.43
7 394 Linnea Westervik Alvestad Norna-Salhus IL 10.56
8 377 Una Grepne Humberset Viking, TIF 10.91
9 261 Vilde Marie Torvund Berg Nordre Fjell Friidrett 10.95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 366 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 6,54
 
6,445,726,54   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 35 Amalie Ganji Huseb√ł Bergens TF 3,59
 
x3,553,563,593,283,35
2 44 Signe Johanne Njerve Bergens TF 3,48
 
x3,353,393,483,34x
3 366 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 3,20
 
3,203,022,762,862,922,54
4 65 Karoline Strand Jensen Fana IL 3,17
 
3,023,063,083,093,113,17
5 394 Linnea Westervik Alvestad Norna-Salhus IL 3,11
 
3,072,792,813,022,893,11
6 261 Vilde Marie Torvund Berg Nordre Fjell Friidrett 2,88
 
2,732,882,732,842,502,69
7 395 Isabell Westervik Alvestad Norna-Salhus IL 2,75
 
2,752,552,642,512,682,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 240 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 9.23
2 250 Amelia Vatnv√•g-Fjeldstad Nordre Fjell Friidrett 9.52
3 353 Vilde Othelia Gregersen Skogsv√•g IL 9.61
4 259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett 9.70
5 92 Zoe Serufe Ingrid Ottem√∂ller Fana IL 10.07
6 20 Maya Eilertsen Askeland Ask Friidrett 10.69
Heat: 2
1 29 Sofie Elise Indreb√ł Ask Friidrett 9.28
2 182 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 9.96
3 149 Pernille N√łkleby Fyllingen IL (Allianse) 10.20
4 19 Matilde Isabel Aranda Straume Ask Friidrett 10.35
5 255 Malene Marthinussen Nordre Fjell Friidrett 10.78
6 339 Esra Eltigani Abdalla Eldoud Skogsv√•g IL 10.94
7 16 Lotte Edvardsdal Thon Ask Friidrett 11.18
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 240 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 9.23
2 29 Sofie Elise Indreb√ł Ask Friidrett 9.28
3 250 Amelia Vatnv√•g-Fjeldstad Nordre Fjell Friidrett 9.52
4 353 Vilde Othelia Gregersen Skogsv√•g IL 9.61
5 259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett 9.70
6 182 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 9.96
7 92 Zoe Serufe Ingrid Ottem√∂ller Fana IL 10.07
8 149 Pernille N√łkleby Fyllingen IL (Allianse) 10.20
9 19 Matilde Isabel Aranda Straume Ask Friidrett 10.35
10 20 Maya Eilertsen Askeland Ask Friidrett 10.69
11 255 Malene Marthinussen Nordre Fjell Friidrett 10.78
12 339 Esra Eltigani Abdalla Eldoud Skogsv√•g IL 10.94
13 16 Lotte Edvardsdal Thon Ask Friidrett 11.18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 250 Amelia Vatnv√•g-Fjeldstad Nordre Fjell Friidrett 7,94
 
7,307,947,53   
2 259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett 7,43
 
7,437,37x   
3 339 Esra Eltigani Abdalla Eldoud Skogsv√•g IL 6,57
 
6,574,744,93   
4 353 Vilde Othelia Gregersen Skogsv√•g IL 5,70
 
5,005,705,29   
5 92 Zoe Serufe Ingrid Ottem√∂ller Fana IL 5,06
 
5,06xx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 240 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 4,54
 
4,544,44x4,39x4,35
2 259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett 3,89
 
3,553,613,663,543,893,69
3 182 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 3,76
 
3,743,763,673,743,643,51
4 29 Sofie Elise Indreb√ł Ask Friidrett 3,65
 
3,653,483,593,573,313,48
5 353 Vilde Othelia Gregersen Skogsv√•g IL 3,40
 
3,013,353,293,173,233,40
6 250 Amelia Vatnv√•g-Fjeldstad Nordre Fjell Friidrett 3,31
 
3,183,313,082,993,212,87
7 20 Maya Eilertsen Askeland Ask Friidrett 2,81
 
2,812,662,67x2,442,48
8 339 Esra Eltigani Abdalla Eldoud Skogsv√•g IL 2,38
 
2,18x2,252,38x2,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 252 Emmeli Hovden Nordre Fjell Friidrett 8.89
2 396 Thea Stikkholmen Loddefjord IL 9.03
3 41 Helle M√łller-Sivertsen Bergens TF 9.20
4 221 Henriette Torgersen Laksev√•g TIL 9.33
5 55 Embla Adele √ėstreim √ėina Fana IL 9.88
Heat: 2
1 274 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 8.78
2 39 Emma Louise Rolstad Bergens TF 8.82
3 75 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL 9.09
4 361 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 9.32
5 161 Ane Lerstad √ėdegaard Gneist,IL 9.41
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 274 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 8.78
2 39 Emma Louise Rolstad Bergens TF 8.82
3 252 Emmeli Hovden Nordre Fjell Friidrett 8.89
4 396 Thea Stikkholmen Loddefjord IL 9.03
5 75 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL 9.09
6 41 Helle M√łller-Sivertsen Bergens TF 9.20
7 361 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 9.32
8 221 Henriette Torgersen Laksev√•g TIL 9.33
9 161 Ane Lerstad √ėdegaard Gneist,IL 9.41
10 55 Embla Adele √ėstreim √ėina Fana IL 9.88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 361 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 8,06
 
7,917,667,927,818,067,86
2 221 Henriette Torgersen Laksev√•g TIL 7,79
 
6,806,26x7,197,087,79
3 396 Thea Stikkholmen Loddefjord IL 7,02
 
6,655,035,907,026,66x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 39 Emma Louise Rolstad Bergens TF 4.80
 
4.79x4.544.684.574.80
2 41 Helle M√łller-Sivertsen Bergens TF 4,47
 
4.444.474.424.314.474.32
3 252 Emmeli Hovden Nordre Fjell Friidrett 4,47
 
4.474.394.254.24xx
4 274 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 4,37
 
4.37x4.134.29xx
5 75 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL 4.27
 
4.13x3.594.094.024.27
6 55 Embla Adele √ėstreim √ėina Fana IL 4,04
 
3.934.043.734.003.713.91
7 396 Thea Stikkholmen Loddefjord IL 3,98
 
3.68x3.97x3.983.82
8 221 Henriette Torgersen Laksev√•g TIL 3,93
 
x3.933.803.693.753.43
9 361 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 3,74
 
3.743.653.623.583.363.39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 218 Emilia Totland Osa Laksev√•g TIL 1.03.34
2 367 Victoria Osen Varegg Fleridrett 1.06.28
3 360 Helene Osen Varegg Fleridrett 1.13.73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 32 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 8.70
2 184 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 8.74
3 307 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 8.94
4 316 Synne Hjertaker Os Turnforening 9.14
5 74 Mia Miangaly Lewis Fana IL 9.18
6 291 Saga Bergerud-Nyg√•rd Norna-Salhus IL 9.31
7 360 Helene Osen Varegg Fleridrett 9.61
8 231 Vera Brufladt Kleppe Laksev√•g TIL 10.24
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 32 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 8.70
2 184 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 8.74
3 307 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 8.94
4 316 Synne Hjertaker Os Turnforening 9.14
5 74 Mia Miangaly Lewis Fana IL 9.18
6 291 Saga Bergerud-Nyg√•rd Norna-Salhus IL 9.31
7 360 Helene Osen Varegg Fleridrett 9.61
8 231 Vera Brufladt Kleppe Laksev√•g TIL 10.24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 184 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 9,95
 
9,129,698,719,439,95x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 184 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 4,51
 
4,324,514,144,164,30x
2 51 Anna Qvale Sundstr√łm Fana IL 4,37
 
x4,334,224,373,874,27
3 307 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 4,36
 
xxx3,32-4,36
4 32 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 4,34
 
x4,244,344,244,314,03
5 46 Jofrid Anderson Bjarg IL 4,04
 
3,874,043,863,933,853,94
6 231 Vera Brufladt Kleppe Laksev√•g TIL 2,97
 
2,402,632,972,91x2,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 266 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 8.12
2 106 Martine Lundberg Espetvedt FIL AKS-77 8.49
3 107 Nathalie Svanevik H√łlleland FIL AKS-77 8.53
4 38 Embla Matilde Njerve Bergens TF 8.55
5 242 Jennie Irene Bos Lysekloster IL 8.69
6 308 Henriette S√¶b√ł Noss Os Turnforening 8.84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 38 Embla Matilde Njerve Bergens TF 5,09
 
xx4,78xx5,09
2 308 Henriette S√¶b√ł Noss Os Turnforening 4,10
 
x4,102,923,792,24x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 334 Victoria S√łrland Sandnes IL 7.99
2 1 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 8.09
3 27 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 8.24
4 296 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 8.38
5 215 Gulisara Panyarat IL Brodd 8.42
6 284 Mari Hystad-Haaland Norna-Salhus IL 8.47
7 64 Karoline R√łed Hovland Fana IL 8.75
8 114 Tiri Iselin Minde FIL AKS-77 9.50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 215 Gulisara Panyarat IL Brodd 4,79
 
4,79x4,57x4,684,65
2 114 Tiri Iselin Minde FIL AKS-77 3,81
 
x3,803,812,89xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 214 Emilie Engelbrektson IL Brodd 8.34
Heat: 2
  43 Julianna Henden Bergens TF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 214 Emilie Engelbrektson IL Brodd 8.34
  43 Julianna Henden Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 206 Martine Tharaldsen Gular, IL 7.85
2 120 Britney Benert Flor√ł Tog IF 8.49
Heat: 2
1 325 Helle Ween Sandnes IL 8.48
2 204 Lise Celine Brudvik Borgenhaug Gular, IL 8.62
3 324 Helen Solheim Volden Sandnes IL 8.64
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 206 Martine Tharaldsen Gular, IL 7.85
2 325 Helle Ween Sandnes IL 8.48
3 120 Britney Benert Flor√ł Tog IF 8.49
4 204 Lise Celine Brudvik Borgenhaug Gular, IL 8.62
5 324 Helen Solheim Volden Sandnes IL 8.64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 325 Helle Ween Sandnes IL 5,05
 
x4,795,054,97xx
2 196 Una Haukanes Gneist,IL 4,99
 
4,804,814,894,724,924,99
3 324 Helen Solheim Volden Sandnes IL 4,66
 
xx4,624,66xx
4 379 Anne Danielsen Fyllingen IL (Allianse) 4,30
 
4,204,274,174,12x4,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  129 Elma √ėdven √ėen Fyllingen IL (Allianse) 11.35
  136 Helene Velez Trandal Aarsheim Fyllingen IL (Allianse) 13.81
  177 Linnea Manger√ły Bilstad Gneist,IL 12.63
  239 Alma Bekheet Joseph Lysekloster IL 12.90
  269 Ellinor Olson Tr√¶dal Norna-Salhus IL 12.20
  313 Pia Holdhus Os Turnforening 11.24
  342 Hermine Linnea Sangolt Skogsv√•g IL 12.57
Heat: 2
  141 Kamille Boge Steinsland Fyllingen IL (Allianse) 11.43
  180 Marie Jacobsen Sp√•ngberg Gneist,IL DNS
  247 Victoria Morken Margetts Lysekloster IL 11.61
  312 Nora Eikrem Os Turnforening DNS
  337 Emilie Toft Landro Skogsv√•g IL 14.10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  129 Elma √ėdven √ėen Fyllingen IL (Allianse) 4.09
 
3.133.384.09   
  141 Kamille Boge Steinsland Fyllingen IL (Allianse) 3,41
 
3.313.41x   
  239 Alma Bekheet Joseph Lysekloster IL 2,21
 
1.842.212.21   
  247 Victoria Morken Margetts Lysekloster IL 3,27
 
3.013.27x   
  269 Ellinor Olson Tr√¶dal Norna-Salhus IL 2,87
 
2.512.872.62   
  313 Pia Holdhus Os Turnforening 2.91
 
2.602.652.91   
  337 Emilie Toft Landro Skogsv√•g IL 1,75
 
1.521.751.74   
  342 Hermine Linnea Sangolt Skogsv√•g IL 2,54
 
2.542.542.43   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  129 Elma √ėdven √ėen Fyllingen IL (Allianse) 2,66
 
2,402,442,66   
  136 Helene Velez Trandal Aarsheim Fyllingen IL (Allianse) 1,79
 
1,79x-   
  141 Kamille Boge Steinsland Fyllingen IL (Allianse) 2,53
 
2,442,252,53   
  177 Linnea Manger√ły Bilstad Gneist,IL 2,05
 
2,05x1,88   
  239 Alma Bekheet Joseph Lysekloster IL 2,03
 
1,951,982,03   
  247 Victoria Morken Margetts Lysekloster IL 2,66
 
2,622,662,66   
  269 Ellinor Olson Tr√¶dal Norna-Salhus IL 2,06
 
1,982,062,02   
  313 Pia Holdhus Os Turnforening 2,10
 
2,03x2,10   
  337 Emilie Toft Landro Skogsv√•g IL 2,66
 
2,402,442,66   
  342 Hermine Linnea Sangolt Skogsv√•g IL 2,10
 
2,03x2,10   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  53 Cora Rose Saint Fana IL 11.23
  98 Astrid Brakstad Klausen FIL AKS-77 12.24
  153 Thea Tunsberg Grevstad Fyllingen IL (Allianse) 12.56
  174 Johanne Gaupseth Allers Gneist,IL 11.70
  189 Silje Dyb Endresen Gneist,IL 11.69
  355 Andrina Skagestad Kleppe Tambarskjelvar,IL DNS
Heat: 2
  68 Lucia Lambea-Nygaard Fana IL 11.32
  146 Oda Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 12.63
  162 Anna Sjurseth Heggland Gneist,IL 11.75
  181 Marielle Storli-Rabenorolahy Gneist,IL 11.10
  192 Sophia Manger√ły Kramer Gneist,IL 12.19
  579 Thea Bringedal Nordre Fjell Friidrett 11.36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  98 Astrid Brakstad Klausen FIL AKS-77 4,41
 
3,674,414,26   
  146 Oda Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 3,51
 
3,512,583,41   
  153 Thea Tunsberg Grevstad Fyllingen IL (Allianse) 3,61
 
3,593,383,61   
  189 Silje Dyb Endresen Gneist,IL 4,12
 
3,583,584,12   
  192 Sophia Manger√ły Kramer Gneist,IL 3,80
 
x3,803,76   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  68 Lucia Lambea-Nygaard Fana IL 2,59
 
2,532,59x   
  98 Astrid Brakstad Klausen FIL AKS-77 2,17
 
2,012,012,17   
  146 Oda Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 2,01
 
x2,011,81   
  153 Thea Tunsberg Grevstad Fyllingen IL (Allianse) 2,24
 
2,002,24x   
  162 Anna Sjurseth Heggland Gneist,IL 2,27
 
2,192,272,13   
  174 Johanne Gaupseth Allers Gneist,IL 2,59
 
2,332,492,59   
  181 Marielle Storli-Rabenorolahy Gneist,IL 2,57
 
2,492,572,52   
  189 Silje Dyb Endresen Gneist,IL 2,67
 
2,482,672,54   
  192 Sophia Manger√ły Kramer Gneist,IL 2,46
 
2,462,44x   
  579 Thea Bringedal Nordre Fjell Friidrett 2,67
 
2,582,512,67   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 365 Synne Marie Engebretsen Varegg Fleridrett 9.59.25
2 45 Anita Iversen Lilleskare BFG Bergen L√łpeklubb 10.08.10
3 205 Maren Austevik B√ł Gular, IL 11.10.24
  356 Bertine-Helene F√¶r√ł Varegg Fleridrett DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 15 Leah Marie Henriksen Indreb√ł Ask Friidrett 7.99
2 320 Agathe Holtan Wathne Sandnes IL 8.07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m, Superfinale A 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 206 Martine Tharaldsen Gular, IL 7.77
2 320 Agathe Holtan Wathne Sandnes IL 8.03
3 15 Leah Marie Henriksen Indreb√ł Ask Friidrett 8.05
4 334 Victoria S√łrland Sandnes IL 8.09
5 1 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 8.17
6 214 Emilie Engelbrektson IL Brodd 8.26
7 266 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 8.26
8 27 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 8.30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m, Superfinale B 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 106 Martine Lundberg Espetvedt FIL AKS-77 8.42
2 296 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 8.44
3 120 Britney Benert Flor√ł Tog IF 8.44
4 325 Helle Ween Sandnes IL 8.47
5 284 Mari Hystad-Haaland Norna-Salhus IL 8.48
6 215 Gulisara Panyarat IL Brodd 8.51
7 107 Nathalie Svanevik H√łlleland FIL AKS-77 8.52
  38 Embla Matilde Njerve Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 200 Eivind Trym Wiksh√•land Gular, IL 8.09.4
2 18 Marius Garmann S√łrli Ask Friidrett 8.20.38
3 175 Jon-Anders Hauk√ły Gneist,IL 9.01.22
4 199 Daniel Lundegaard Jacobsen Gular, IL 9.04.58
  590 Bj√łrnar Sandnes Lillefosse Gular, IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 197 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 48.64
2 193 Thomas Str√łnstad-L√łseth Gneist,IL 48.96
3 169 Filip Holdhus Gneist,IL 51.88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 202 Jacob Vaula Gular, IL 6.88
2 400 Per Tinius Fremstad-waldron BUL 6.93
3 388 Edem Agbo BUL 6.94
4 201 Filip B√łe Gular, IL 6.99
5 207 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 7.11
6 584 Joseu Kongolo Gneist,IL 7.15
7 333 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 7.30
8 287 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 7.62
Heat: 2
1 581 Bereket Geda Wayu BUL 7.36
2 190 Sindre Str√łnstad-L√łseth Gneist,IL 7.37
3 169 Filip Holdhus Gneist,IL 7.45
4 290 Robert David Sheath Norna-Salhus IL 7.47
5 119 Ben Jeffrey Benert Flor√ł Tog IF 7.56
Heat: 3
1 226 √ėyvind Bu Laksev√•g TIL 7.52
2 389 Lasse Angelshaug Flor√ł Tog IF 7.59
3 108 √ėrjan Moss FIL AKS-77 8.75
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Jacob Vaula Gular, IL 6.88
2 400 Per Tinius Fremstad-waldron BUL 6.93
3 388 Edem Agbo BUL 6.94
4 201 Filip B√łe Gular, IL 6.99
5 207 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 7.11
6 584 Joseu Kongolo Gneist,IL 7.15
7 333 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 7.30
8 581 Bereket Geda Wayu BUL 7.36
9 190 Sindre Str√łnstad-L√łseth Gneist,IL 7.37
10 169 Filip Holdhus Gneist,IL 7.45
11 290 Robert David Sheath Norna-Salhus IL 7.47
12 226 √ėyvind Bu Laksev√•g TIL 7.52
13 119 Ben Jeffrey Benert Flor√ł Tog IF 7.56
14 389 Lasse Angelshaug Flor√ł Tog IF 7.59
15 287 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 7.62
16 108 √ėrjan Moss FIL AKS-77 8.75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m, Superfinale A 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Jacob Vaula Gular, IL 6.84
2 388 Edem Agbo BUL 6.87
3 201 Filip B√łe Gular, IL 6.95
4 321 Alexander Skrede Sandnes IL 7.01
5 584 Joseu Kongolo Gneist,IL 7.03
6 207 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 7.05
7 328 Jonas Fjordholm Sandnes IL 7.23
  400 Per Tinius Fremstad-waldron BUL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m, Superfinale B 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 190 Sindre Str√łnstad-L√łseth Gneist,IL 7.33
2 323 Eskild Gjesdal Hillesund Sandnes IL 7.34
3 295 Simon Cruz Fjeldstad Norna-Salhus IL 7.37
4 169 Filip Holdhus Gneist,IL 7.40
5 290 Robert David Sheath Norna-Salhus IL 7.46
  226 √ėyvind Bu Laksev√•g TIL DNS
  333 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL DNS
  581 Bereket Geda Wayu BUL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 390 Marius Bull Hjeltnes Tjalve 6,82
 
xxx6,82xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 170 Gjert H√łie Sjursen Gneist,IL 4,00
 
3,40
xo
3,50
o
3,60
xo
3,70
xo
3,80
xo
3,90
xo
4,00
xo
4,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS