Norgeslekene 2021

Arrangert av: Ull/Kisa Friidrett

06.08.2021 - 08.08.2021


Norgeslekene08.08.2021
 
G-11 60 m Vind: +0.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 84 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 8,88
2 312 Chika Jonathan Okeke Lørenskog Friidrettslag 9,01
3 631 Lars Ove Lye Smistad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,06
4 197 Erik Hammer Hitra Friidrettsklubb 9,74
5 316 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 9,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.4
1 446 Linus Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 8,90
2 625 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,95
3 201 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 9,01
4 254 Solan van Rooij Skarpengland Il Vindbjart 9,08
5 331 Lars Jørgen Tangen Engan Modum Friidrettsklubb 9,26
6 136 William Berny Waarnes Barthel Gjøvik Friidrettsklubb 9,76
Heat: 2 Vind: +1.7
1 311 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,17
2 519 Jon Forø-Sandodden Stjørdal Friidrettsklubb 8,18
3 78 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø, Friidrett 8,30
4 396 Magnus Guldteig Lien Ranheim IL 8,61
5 285 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 8,87
6 322 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 8,89
7 315 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 9,16
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 311 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,17
2 519 Jon Forø-Sandodden Stjørdal Friidrettsklubb 8,18
3 78 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø, Friidrett 8,30
4 396 Magnus Guldteig Lien Ranheim IL 8,61
5 285 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 8,87
6 322 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 8,89
7 446 Linus Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 8,90
8 625 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,95
9 201 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 9,01
10 254 Solan van Rooij Skarpengland Il Vindbjart 9,08
11 315 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 9,16
12 331 Lars Jørgen Tangen Engan Modum Friidrettsklubb 9,26
13 136 William Berny Waarnes Barthel Gjøvik Friidrettsklubb 9,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 78 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø, Friidrett 1,35
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
o
1,40
xxx
2 255 Sondre Rosseland Il Vindbjart 1,35
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
3 625 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,30
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxo
1,35
xxx
4 396 Magnus Guldteig Lien Ranheim IL 1,25
 
1,15
o
1,20
xo
1,25
xo
1,30
xxx
5 446 Linus Bjørge Madsen Sandefjord Turn & Idrettsforening 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
6 136 William Berny Waarnes Barthel Gjøvik Friidrettsklubb 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
  254 Solan van Rooij Skarpengland Il Vindbjart NM
 
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 255 Sondre Rosseland Il Vindbjart 10,10
 
10,109,47x9,80x9,77
2 331 Lars Jørgen Tangen Engan Modum Friidrettsklubb 8,55
 
8,11x7,798,557,627,36
3 245 Johannes Martin Walhovd Fjell IL Koll 7,64
 
7,50x7,64x7,296,83
4 254 Solan van Rooij Skarpengland Il Vindbjart 7,58
 
7,277,277,587,526,277,08
5 625 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,21
 
6,806,967,216,846,725,55
6 78 Magnus Somying Olsen BUL-Tromsø, Friidrett 7,16
 
6,397,106,816,567,167,10
7 201 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 6,14
 
5,255,835,725,655,426,14
8 322 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 5,97
 
5,345,665,955,475,565,97
9 285 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 5,72
 
5,355,665,605,675,725,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 255 Sondre Rosseland Il Vindbjart 38,42
 
38,4233,30xx30,0729,81
2 254 Solan van Rooij Skarpengland Il Vindbjart 26,53
 
25,4525,26x26,5323,7026,41
3 136 William Berny Waarnes Barthel Gjøvik Friidrettsklubb 21,87
 
21,87x20,6720,3619,9220,78
4 201 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 15,71
 
15,7112,6513,2913,7215,18x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.8
1 453 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 8,34
2 310 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 8,54
3 210 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 8,79
4 279 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 8,84
5 487 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 9,02
6 166 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 9,54
  240 Even Bogen Nørjordet IL Koll DNS
Heat: 2 Vind: +0.5
1 481 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 7,85
2 314 David Andreas Aakervik Torres Lørenskog Friidrettslag 8,12
3 86 Olliver Toft Noreng Egersunds Idrettsklubb 8,38
4 457 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 8,79
5 531 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 9,47
6 493 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 9,48
  139 Heine Strønstad-Løseth Gneist,IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 481 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 7,85
2 314 David Andreas Aakervik Torres Lørenskog Friidrettslag 8,12
3 453 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 8,34
4 86 Olliver Toft Noreng Egersunds Idrettsklubb 8,38
5 310 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 8,54
6 210 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 8,79
7 457 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 8,79
8 279 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 8,84
9 487 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 9,02
10 531 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 9,47
11 493 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 9,48
12 166 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 9,54
  139 Heine Strønstad-Løseth Gneist,IL DNS
  240 Even Bogen Nørjordet IL Koll DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 453 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
2 531 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 1,45
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
3 86 Olliver Toft Noreng Egersunds Idrettsklubb 1,45
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xo
1,50
xxx
4 166 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 1,30
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 453 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 10,80
 
x10,4010,57xx10,80
2 482 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 9,22
 
8,198,969,228,418,158,76
3 493 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 8,74
 
7,998,228,748,548,54x
4 457 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 8,44
 
7,998,448,08,217,908,11
5 310 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 8,27
 
7,997,737,458,278,246,83
6 279 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 7,35
 
7,087,207,357,177,067,22
7 166 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 5,96
 
5,465,435,165,675,745,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 86 Olliver Toft Noreng Egersunds Idrettsklubb 33,89
 
25,9624,5226,39x33,8931,03
2 457 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 32,71
 
xx25,7827,3228,1832,71
3 493 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 30,78
 
25,4825,6327,6722,5430,7829,71
4 283 Mats Klungland Lambertseter IF 30,50
 
27,2029,0030,4229,9127,2730,50
5 431 Linus Kristian Kjølberg Romerike Friidrett 24,15
 
x23,7821,5521,0219,5424,15
6 531 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 23,65
 
17,2121,4720,34x23,6522,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 136 William Berny Waarnes Barthel Gjøvik Friidrettsklubb 1,90
 
1,50
o
1,60
o
1,70
o
1,80
o
1,90
xo
2,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.7
1 276 Christopher Ekene Nordlie Lambertseter IF 7,60
2 133 Henrik Strøm Gjøvik Friidrettsklubb 8,15
3 198 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 8,25
4 196 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 8,56
5 651 Simon Lye Smistad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,67
  183 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF DNS
  213 Julian Zhang Førsund Hvam IL DNS
Heat: 2 Vind: +0.9
1 323 Zion Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 7,52
2 347 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 7,71
3 688 Tristan Emil Brekke Nøttveit Viking, TIF 7,72
4 501 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 7,77
5 444 Josh Anthony Bjerke Sandefjord Turn & Idrettsforening 7,84
6 122 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 7,91
7 455 Oliver Tadeusz Tomala Sandvin, IL 7,98
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 323 Zion Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 7,52
2 276 Christopher Ekene Nordlie Lambertseter IF 7,60
3 347 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 7,71
4 688 Tristan Emil Brekke Nøttveit Viking, TIF 7,72
5 501 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 7,77
6 444 Josh Anthony Bjerke Sandefjord Turn & Idrettsforening 7,84
7 122 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 7,91
8 455 Oliver Tadeusz Tomala Sandvin, IL 7,98
9 133 Henrik Strøm Gjøvik Friidrettsklubb 8,15
10 198 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 8,25
11 196 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 8,56
12 651 Simon Lye Smistad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,67
  213 Julian Zhang Førsund Hvam IL DNS
  183 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 385 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 1,60
 
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
o
1,65
xxx
2 122 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 1,55
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
3 565 Morten Husebø Hestnes Tønsberg Friidrettsklubb 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxo
1,55
xxx
4 196 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 1,45
 
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxx
5 198 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 1,40
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 64 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 9,84
 
x9,84xxxx
2 122 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 7,0
 
7,0-----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 565 Morten Husebø Hestnes Tønsberg Friidrettsklubb 2,45
 
1,90
xo
2,00
o
2,10
o
2,20
o
2,30
o
2,40
xxo
2,45
xo
2,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 2000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 683 Sondre Strande Omland Vidar, Sportsklubben 5,42,48
2 148 Kristian BrĂĽthen Børve Gui Sportsklubb 5,43,73
3 535 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 5,52,59
4 89 HĂĽkon Fleischer Eiker-Kvikk, IF 6,00,92
5 609 Andreas Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 6,17,14
6 172 Jonas Lidahl Lillejordet Hamar IL 6,18,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 660 Even Hem Bolle Vestby IL 50,32
 
x50,32xxxx
2 484 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 39,55
 
31,6437,75x39,4036,2439,55
3 173 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 38,63
 
xx37,4938,6336,4137,49
4 249 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 38,34
 
x38,34xx37,83x
5 458 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 37,63
 
x35,4334,1133,7737,63x
6 64 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 36,19
 
34,8834,06xx36,19x
7 558 Fredrik Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 29,37
 
x29,3727,82xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 518 Jacob Nicolay Sederholm Hoff Stjørdal Friidrettsklubb 16,04
 
14,8015,6615,7415,54x16,04
2 484 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 12,63
 
12,6012,47x12,0612,2212,63
3 249 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 12,22
 
10,7511,2211,6612,1512,012,22
4 173 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 12,03
 
10.1112,0311,5011,7110,8811,84
5 458 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 10,12
 
8,999,5510,12x9,178,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 64 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 37,97
 
x37,13xx37,97x
2 558 Fredrik Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 33,74
 
30,8631,91x33,74x33,17
3 431 Linus Kristian Kjølberg Romerike Friidrett 28,41
 
24,1227,40x28,2628,41x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 484 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 46,18
 
42,8641,3445,9143,4842,3446,18
2 334 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 45,74
 
39,58x41,8345,7443,0644,08
3 173 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 40,24
 
xxx40,2435,92r
4 538 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 36,33
 
33,4435,1036,33xxx
5 458 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 33,19
 
29,8729,9829,5933,19xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 589 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 43,37
 
39,7640,8943,3739,09xx
2 432 Marius Johansen Romerike Friidrett 28,84
 
28,2826,8025,2427,4028,4128,84
3 497 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 28,56
 
20,0028,5621,33xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 589 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 12,99
 
12,3712,6412,9912,4312,9512,86
2 497 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 12,28
 
12,28xxx11,9411,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 589 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 46,77
 
x43,8846,07xx46,77
2 497 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 36,99
 
32,3136,6834,2436,9936,5435,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 4 HĂĽkon HansesĂŚter Aremark IF 50,00
 
48,3747,4650,0049,8548,46x
2 566 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 43,28
 
43,28x40,15x40,03x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 17 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 17,08
 
15,0515,8316,4716,0317,08x
2 4 HĂĽkon HansesĂŚter Aremark IF 15,07
 
14,1214,5315,0714,9514,71x
3 566 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 15,02
 
14,8914,8014,72x15,0214,99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 566 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 66,68
 
63,1862,21x62,0566,68x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.4
1 661 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 9,10
2 383 Sara Solli-SĂŚther Norodd, IL 9,19
3 295 Emilie Lindstad Lena IF 9,28
4 85 Malin Tollefsen Egersunds Idrettsklubb 9,48
5 632 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,74
6 414 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 9,79
7 624 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,90
  652 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.1
1 371 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 9,39
2 280 Leia Moqvist Lambertseter IF 9,55
3 199 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 9,56
4 134 Maria Waarnes Barthel Gjøvik Friidrettsklubb 9,69
5 709 Elise Mizban-riiser Raumnes & Årnes IL 9,71
6 655 Erle Vullum-Bruer Utleira IL 10,33
7 614 Elida Hembre Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,76
  31 Inger-Emilie Dundas-Johansen Bodø Friidrettsklubb DNS
Heat: 2 Vind: +1.3
1 192 Mille Augusta Wiborg Herkules Friidrett 9,10
2 421 Norah Brenden-Eikrehagen Ringerike Friidrettsklubb 9,13
3 34 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 9,25
4 364 Anna Kjønø Nittedal IL 9,52
5 551 Martine Rooth Tjalve, IK 9,55
6 450 Agnes Therese Eriksen Sandnessjøen IL 9,55
7 261 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF 9,58
8 423 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 9,65
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 192 Mille Augusta Wiborg Herkules Friidrett 9,10
2 421 Norah Brenden-Eikrehagen Ringerike Friidrettsklubb 9,13
3 34 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 9,25
4 371 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 9,39
5 364 Anna Kjønø Nittedal IL 9,52
6 551 Martine Rooth Tjalve, IK 9,55
7 450 Agnes Therese Eriksen Sandnessjøen IL 9,55
8 280 Leia Moqvist Lambertseter IF 9,55
9 199 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 9,56
10 261 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF 9,58
11 423 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 9,65
12 134 Maria Waarnes Barthel Gjøvik Friidrettsklubb 9,69
13 709 Elise Mizban-riiser Raumnes & Årnes IL 9,71
14 655 Erle Vullum-Bruer Utleira IL 10,33
15 614 Elida Hembre Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,76
  31 Inger-Emilie Dundas-Johansen Bodø Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 414 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
2 364 Anna Kjønø Nittedal IL 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxo
1,25
o
1,30
xxx
3 421 Norah Brenden-Eikrehagen Ringerike Friidrettsklubb 1,25
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
4 450 Agnes Therese Eriksen Sandnessjøen IL 1,25
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
o
1,25
xo
1,30
xxx
5 551 Martine Rooth Tjalve, IK 1,25
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxo
1,30
xxx
6 280 Leia Moqvist Lambertseter IF 1,25
 
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxo
1,25
xxo
1,30
xxx
7 34 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 1,20
 
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
xxx
8 423 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 1,15
 
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
9 134 Maria Waarnes Barthel Gjøvik Friidrettsklubb 1,10
 
1,00
o
1,05
xo
1,10
xxo
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 261 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF 8,35
 
7,157,657,247,368,35x
2 551 Martine Rooth Tjalve, IK 8,18
 
7,458,18x6,997,637,91
3 280 Leia Moqvist Lambertseter IF 7,10
 
x6,756,81x7,106,93
4 371 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 6,76
 
6,106,245,956,766,496,66
5 364 Anna Kjønø Nittedal IL 6,51
 
4,936,406,516,375,915,39
6 31 Inger-Emilie Dundas-Johansen Bodø Friidrettsklubb 6,12
 
5,466,076,125,405,775,68
7 423 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 6,10
 
4,744,855,184,86x6,10
8 614 Elida Hembre Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,15
 
5,15x4,614,964,764,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 551 Martine Rooth Tjalve, IK 20,63
 
19,9318,8219,0818,6317,7920,63
2 421 Norah Brenden-Eikrehagen Ringerike Friidrettsklubb 19,41
 
16,7716,5515,4917,25x19,41
3 661 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 17,37
 
15,5516,2617,3715,7116,6217,09
4 364 Anna Kjønø Nittedal IL 17,34
 
16,7013,1515,00x17,34x
5 423 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 17,05
 
17,0514,0515,3413,9616,0912,84
6 134 Maria Waarnes Barthel Gjøvik Friidrettsklubb 16,81
 
16,8110,3314,9513,5815,7915,01
7 261 Kristina Mazur Ihler Kongsberg IF 15,67
 
xx12,8214,21x15,67
8 371 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 10,82
 
10,558,499,109,9510,8210,67
  31 Inger-Emilie Dundas-Johansen Bodø Friidrettsklubb nm
 
xxx   
  614 Elida Hembre Ullensaker/Kisa IL Friidrett nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.1
1 187 Christine Amalie Sverdsten Herkules Friidrett 8,77
2 204 Marie Øverli Hurdal IL 9,01
3 289 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 9,15
4 29 Solveig Haugen Bamse Friidrettslag 9,60
5 216 Maja Wojcik Hvam IL 9,66
6 167 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 9,87
Heat: 2 Vind: +0.0
1 209 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 8,45
2 681 Sienna Dankworth Vidar, Sportsklubben 8,58
3 605 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 8,77
4 5 Ida Stensrud Jillnevik Aremark IF 8,93
5 594 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 8,98
  394 Hedvig Johanne Olsson Volden Ranheim IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 209 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 8,45
2 681 Sienna Dankworth Vidar, Sportsklubben 8,58
3 605 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 8,77
4 187 Christine Amalie Sverdsten Herkules Friidrett 8,77
5 5 Ida Stensrud Jillnevik Aremark IF 8,93
6 594 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 8,98
7 204 Marie Øverli Hurdal IL 9,01
8 289 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 9,15
9 29 Solveig Haugen Bamse Friidrettslag 9,60
10 216 Maja Wojcik Hvam IL 9,66
11 167 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 9,87
  394 Hedvig Johanne Olsson Volden Ranheim IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 592 Lina Svarlien Tyrving IL 1,60
 
1,45
o
1,50
o
1,55
xxo
1,60
xxo
1,64
xxx
2 583 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxx
3 167 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 1,20
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
4 204 Marie Øverli Hurdal IL 1,15
 
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 592 Lina Svarlien Tyrving IL 9,53
 
9,209,519,539,488,978,75
2 5 Ida Stensrud Jillnevik Aremark IF 8,84
 
7,868,187,478,018,847,62
3 583 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 8,48
 
8,247,557,798,487,94x
4 289 Amanda Frederikke Stensholt Lilleeidet Larvik Turn & IF 8,43
 
6,686,456,308,437,347,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 338 Sigrid Pedersen Moelven IL 22,47
 
18,18x13,3016,09x22,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 134 Maria Waarnes Barthel Gjøvik Friidrettsklubb 1,60
 
1,40
o
1,50
o
1,60
xo
1,70
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.3
1 646 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,49
2 645 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,35
  176 Signe Amille Gylthe Berget Hamar IL DNS
Heat: 2 Vind: +1.4
1 225 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 8,31
2 372 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 8,59
3 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 8,77
4 413 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 8,83
5 471 Hedda Guldseth Sørensen Selbu IL 8,84
6 690 Maria Elvestuen Brandbu IF 9,08
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 225 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 8,31
2 372 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 8,59
3 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 8,77
4 413 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 8,83
5 471 Hedda Guldseth Sørensen Selbu IL 8,84
6 690 Maria Elvestuen Brandbu IF 9,08
7 646 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,49
8 645 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,35
  176 Signe Amille Gylthe Berget Hamar IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,48
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,48
o
1,51
xxx
2 225 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 1,45
 
1,35
o
1,40
xo
1,45
o
1,48
xxx
3 529 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF 1,35
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xo
1,40
xxx
4 494 Eline Raddum Hvitsand Søndre Land IL, Friidrett 1,35
 
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxo
1,40
xxx
5 690 Maria Elvestuen Brandbu IF 1,30
 
1,25
xo
1,30
xo
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 10,47
 
x9,699,989,8510,4710,0
2 413 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 10,25
 
9,6710,259,139,769,899,46
3 539 Vilde Marie Nebell Sturla IF 9,66
 
9,669,59xxx9,28
4 372 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 9,21
 
8,928,718,608,868,599,21
5 429 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 8,94
 
8,298,258,228,938,418,94
6 471 Hedda Guldseth Sørensen Selbu IL 8,91
 
8,738,718,718,578,918,73
7 494 Eline Raddum Hvitsand Søndre Land IL, Friidrett 8,64
 
8,487,858,028,648,63x
8 362 Lill Synnøve Ludvigsen Nidelv IL 8,34
 
8,278,348,23r  
9 248 Petra Helene Bell IL Koll 8,19
 
7,547,798,19   
10 556 Anna Knapstad Dehli Tønsberg Friidrettsklubb 6,76
 
6,766,466,75   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 494 Eline Raddum Hvitsand Søndre Land IL, Friidrett 31,46
 
24,4431,4627,1226,4428,0330,91
2 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 28,56
 
28,0128,56x26,38xx
3 539 Vilde Marie Nebell Sturla IF 27,70
 
25,1626,1423,3927,7027,0725,90
4 362 Lill Synnøve Ludvigsen Nidelv IL 25,63
 
25,6321,0820,44x19,33x
5 556 Anna Knapstad Dehli Tønsberg Friidrettsklubb 25,37
 
21,5225,0524,8925,3725,0522,87
6 529 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF 24,94
 
19,6124,94x23,2424,6824,41
7 471 Hedda Guldseth Sørensen Selbu IL 23,71
 
17,1023,7120,7317,3919,7416,47
8 639 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 19,94
 
x17,1915,0816,4919,94x
  645 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett nm
 
xxr   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 362 Lill Synnøve Ludvigsen Nidelv IL 2,45
 
2,20
o
2,30
o
2,40
o
2,45
xo
2,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 18 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 39,37
 
39,04x39,37x39,30x
2 539 Vilde Marie Nebell Sturla IF 30,68
 
30,68x29,32x29,7127,28
3 585 Ida Petersen Amble Tyrving IL 28,57
 
27,3728,1828,5725,7526,69x
4 170 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 23,77
 
19,24xxx20,0523,77
5 397 Maia Kristine Hepsø Ranheim IL 22,89
 
x22,8922,3516,1818,63x
6 429 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 22,00
 
19,48xxx21,1122,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 265 Mali Halldorsson Kongsvinger IL Friidrett 12,72
 
11,55x12,72x12,1512,14
2 486 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 11,36
 
9,6610,7911,0511,3611,3411,25
3 80 Birte Skeide SĂŚtre Dimna IL 9,88
 
9,439,199,588,619,779,88
4 79 Signe Kristine Kjerulf Grenersen BUL-Tromsø, Friidrett 8,61
 
8,098,618,208,568,027,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 490 Julie Lie Karlberg Snøgg Friidrett 49,30
 
48,5347,1249,3040,1844,1244,55
2 429 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 34,67
 
32,4432,3334,67xxx
3 585 Ida Petersen Amble Tyrving IL 32,60
 
x30,3232,60x30,1129,16
4 413 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 30,65
 
--x30,28x30,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 265 Mali Halldorsson Kongsvinger IL Friidrett 40,70
 
xx32,99x40,7038,04
2 391 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 33,95
 
xx33,9526,1523,7227,74
3 170 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 32,54
 
31,3531,9330,4030,2530,2032,54
4 80 Birte Skeide SĂŚtre Dimna IL 32,33
 
x32,16x28,36x32,33
5 79 Signe Kristine Kjerulf Grenersen BUL-Tromsø, Friidrett 25,83
 
21,8922,92x25,8325,1324,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 483 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 36,69
 
30,92x36,25x36,4336,69
2 333 Marte Skorta Modum Friidrettsklubb 30,11
 
27,97x27,6025,8030,11x
3 236 Ebba Jakobine Bell IL Koll 19,68
 
xx19,68xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 483 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 12,54
 
12,42x12,46x12,5412,42
2 236 Ebba Jakobine Bell IL Koll 9,39
 
8,588,909,309,309,398,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 428 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 49,04
 
48,02xx46,3749,04x
2 325 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  42,05
 
39,7042,05x40,9439,9841,75
3 75 Aurelia Fremnesvik BUL-Tromsø, Friidrett 39,71
 
x38,5139,71x36,9835,43
4 508 Inger Elise Grønning Stadsbygd IL 31,41
 
xxx31,41xx
5 236 Ebba Jakobine Bell IL Koll 22,71
 
xx22,71xx22,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 483 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 51,55
 
46,3845,8648,9051,5547,94x
2 174 Mari Ovidia Ranestad Hamar IL 35,08
 
30,8735,0831,8233,65xx
3 508 Inger Elise Grønning Stadsbygd IL 19,54
 
17,3918,19x18,8019,5418,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 621 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 39,46
 
x38,38x39,4638,16x
2 420 Mette-Elise ØdegĂĽrd Vaskinn Ringerike Friidrettsklubb 29,15
 
21,6129,15xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 420 Mette-Elise ØdegĂĽrd Vaskinn Ringerike Friidrettsklubb 10,93
 
x10,599,3710,9310,4510,50
2 168 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 8,76
 
8,148,038,568,768,478,20
  621 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 38 Mia Ribe Brun Brevik Idrettslag 52,09
 
52,0950,2949,28xx49,98
2 696 Josefine Westerby Romerike Friidrett 42,52
 
xx39,9238,4442,52x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 621 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 38,72
 
28,9236,5935,5733,4734,0738,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Elisabeth Thon Rosvold Asker Sk. Friidrett 48,89
 
47,67xx48,8947,76x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 438 Malin Christensen Bjørge Runar, IL 7,73
 
6,877,217,507,737,20x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 39 Sarah-Christine KouamĂŠ Mikkelsen Brevik Idrettslag 54,29
 
53,7854,29xxxx
2 335 Ruth-Magrethe Austad Nilsen Modum Friidrettsklubb 53,55
 
xx53,5552,9049,8948,49
3 378 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 50,00
 
x50,0046,9849,6645,29x
4 76 Aurora Fremnesvik BUL-Tromsø, Friidrett 45,62
 
xxx45,6240,96x
5 332 Linnea-Kristine Nilsen Modum Friidrettsklubb 43,99
 
xx39,5641,7243,9943,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 438 Malin Christensen Bjørge Runar, IL 29,45
 
27,8624,9426,8429,4525,6727,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 168 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 13,65
2 318 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 13,65
3 574 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 14,13
4 356 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 14,32
5 79 Signe Kristine Kjerulf Grenersen BUL-Tromsø, Friidrett 14,36
6 397 Maia Kristine Hepsø Ranheim IL 14,40
Heat: 2 Vind: +1.7
1 353 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 12,98
2 74 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,14
3 344 Iyna Tunkara Moss IL 13,30
4 563 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 13,66
5 53 Hedvig Zai Buer Jonassen BUL, IL i 13,71
6 664 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 13,75
Heat: 3 Vind: +3.7
1 274 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 12,84
2 486 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 13,00
3 92 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 13,06
4 598 Mille Baastad Berg Tyrving IL 13,26
5 391 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 13,26
6 194 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 13,57
Heat: 4 Vind: +1.3
1 557 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 12,68
2 374 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 12,70
3 392 Ane Skjetne Ranheim IL 12,75
4 492 Iselin Evensen Sømna IL 12,75
5 677 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 12,81
6 389 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,95
Heat: 5 Vind: +1.1
1 587 Ingvild Meinseth Tyrving IL 11,62
2 572 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 12,04
3 399 Nora Aune Ranheim IL 12,23
4 68 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,28
5 304 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,39
6 24 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,49
7 668 Helene Oulie Vidar, Sportsklubben 12,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.5
1 563 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 13,35
2 318 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 13,51
3 53 Hedvig Zai Buer Jonassen BUL, IL i 13,60
4 664 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 13,68
5 574 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 14,13
6 397 Maia Kristine Hepsø Ranheim IL 14,33
  356 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF DNS
Heat: 2 Vind: +1.0
1 74 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,12
2 92 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 13,16
3 344 Iyna Tunkara Moss IL 13,25
4 486 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 13,26
5 391 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 13,36
6 598 Mille Baastad Berg Tyrving IL 13,46
7 194 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 13,59
8 168 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 13,81
Heat: 3 Vind: +1.9
1 374 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 12,49
2 492 Iselin Evensen Sømna IL 12,72
3 392 Ane Skjetne Ranheim IL 12,75
4 677 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 12,76
5 389 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,93
6 274 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 12,97
7 353 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,05
Heat: 4 Vind: +2.6
1 587 Ingvild Meinseth Tyrving IL 11,53
2 68 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,07
3 399 Nora Aune Ranheim IL 12,10
4 304 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,27
5 24 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,42
6 668 Helene Oulie Vidar, Sportsklubben 12,54
7 557 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 12,58
  572 Marte Pettersen Trondheim Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 587 Ingvild Meinseth Tyrving IL 11,53
2 68 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,07
3 399 Nora Aune Ranheim IL 12,10
4 304 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,27
5 24 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,42
6 374 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 12,49
7 668 Helene Oulie Vidar, Sportsklubben 12,54
8 557 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 12,58
9 492 Iselin Evensen Sømna IL 12,72
10 392 Ane Skjetne Ranheim IL 12,75
11 677 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 12,76
12 389 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,93
13 274 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 12,97
14 353 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,05
15 74 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,12
16 92 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 13,16
17 344 Iyna Tunkara Moss IL 13,25
18 486 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 13,26
19 563 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 13,35
20 391 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 13,36
21 598 Mille Baastad Berg Tyrving IL 13,46
22 318 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 13,51
23 194 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 13,59
24 53 Hedvig Zai Buer Jonassen BUL, IL i 13,60
25 664 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 13,68
26 168 Idun LanggĂĽrd Antonsen Hamar IL 13,81
27 574 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 14,13
28 397 Maia Kristine Hepsø Ranheim IL 14,33
  356 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF DNS
  572 Marte Pettersen Trondheim Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 504 Madelen Haaheim Sveinungsen Sørild FIK 1,76
 
1,60
xo
1,65
o
1,70
xo
1,73
xxo
1,76
xxo
1,78
xxx
2 570 Caroline Sophie Røhm Fleischer Trondheim Friidrett 1,73
 
1,60
o
1,65
o
1,70
o
1,73
o
1,76
xxx
3 584 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 1,73
 
1,60
o
1,65
o
1,70
xo
1,73
o
1,76
xxx
4 555 Telma BjĂśrk Rostoft Kristjansson Tjalve, IK 1,65
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
o
1,70
xxx
5 547 Ingrid Hamsund Tjalve, IK 1,60
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xo
1,65
xxx
6 119 Jamila Isman Fredrikstad IF 1,60
 
1,50
o
1,55
o
1,60
xxo
1,65
xxx
7 94 Sunniva Bakkene Myhre Fagernes IL 1,45
 
1,40
xo
1,45
xo
1,50
xxx
8 635 Mari Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,40
 
1,40
xxo
1,50
xxx
9 400 Pernille Aaslid Osen Ranheim IL 1,35
 
1,35
xo
1,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 356 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 10,69
 
10,069,96x10,6210,6910,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 520 Julie Heiervang Johnsen Stjørdal Friidrettsklubb 45,57
 
42,7144,1844,2444,2541,8545,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 98 Kitty Augusta Friele Faye Fana IL 3,80
 
3,60
o
3,70
o
3,80
o
4,00
xxx
2 111 Pernille Eun Haug FIK Orion 3,30
 
2,90
o
3,00
o
3,10
o
3,20
xo
3,30
o
3,40
xxx
3 680 Sara Benedikte Guttormsen Vidar, Sportsklubben 3,20
 
2,90
xo
3,00
o
3,10
o
3,20
o
3,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 25 Regine Josefine Vatland Johansen BĂŚkkelagets SK 10,80
 
+0,9+1,6  +1,3 
10,5410,80xx10,53x
2 451 Emma Sofie Eriksen Sandnessjøen IL 10,57
 
  +1,5   
xx10,57r  
3 53 Hedvig Zai Buer Jonassen BUL, IL i 10,09
 
+1,3+2,1+3,1+0,8+1,1 
9,56+,9910,099,8210,01x
4 194 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 10,06
 
+2,0+2,0+4,3+2,1-0,9+0,3
9,879,779,8810,069,7810,00
5 94 Sunniva Bakkene Myhre Fagernes IL 9,96
 
+2,2+2,3+0,5+2,7+1,8+2,1
9,629,429,629,869,959,96
6 234 Anna Sande Tjalve, IK 9,71
 
+2,0+1,7+1,5+1,7+2,2+1,5
9,489,599,599,719,559,71
7 77 Ingeborg Marie Kjerulf Grenersen BUL-Tromsø, Friidrett 9,70
 
 +2,3 +3,1+0,2+2,0
x9,46x9,549,379,70
8 574 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 9,43
 
+0,9+3,0   +1,3
9,099,43xxx9,02
9 563 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 8,99
 
 +0,5    
x8,99xr  
10 170 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 8,89
 
+1,7+2,6 +1,9+0,9 
8,688,89x8,628,71r
  570 Caroline Sophie Røhm Fleischer Trondheim Friidrett nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.1
1 401 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL 11,79
2 171 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 12,13
3 56 Magnus Kringstad BUL, IL i 12,16
4 510 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 12,33
5 626 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,89
6 212 JĂśrundur Isak Stefansson Hvam IL 13,22
7 458 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 13,55
Heat: 2 Vind: +1.2
1 291 Henrik Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 11,52
2 345 Jesper Sandvik Bjerk Moss IL 11,84
3 636 Martin Aarbogh Brustad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,89
4 50 Felix Christensen BUL, IL i 11,92
5 147 Nii Mensah Nyarko Narh GTI Friidrettsklubb - gr.  12,01
6 309 AndrĂŠ Cruz Da Silva Lørenskog Friidrettslag 12,08
Heat: 3 Vind: +1.5
1 591 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 11,30
2 603 Theo Griffin Halvorsen Tyrving IL 11,46
3 590 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 11,58
4 496 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 11,62
5 145 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 11,72
6 104 Anders Kvesetberget FIK Orion 11,79
7 509 Marius Kjeldsli Ersøybakk Stadsbygd IL 11,89
8 393 Emil Vestre Ranheim IL 12,02
Heat: 4 Vind: +1.0
1 702 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,48
2 452 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 11,37
3 398 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 11,53
4 109 Martin Pettersen FIK Orion 11,59
5 108 Marcus Henriksen FIK Orion 11,61
6 617 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,82
7 63 Sean Karl Bloom BUL, IL i 11,85
  313 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag DNS
Heat: 5 Vind: +1.4
1 579 Einar Johannes Rye Tyrving IL 11,05
2 54 Jonathan Holen BUL, IL i 11,06
3 23 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 11,09
4 62 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,10
5 278 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 11,30
6 103 Amiin Aden Arten FIK Orion 11,30
7 495 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 11,37
8 560 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 11,39
Heat: 6 Vind: +3.0
1 224 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 10,40
2 153 Even Meinseth Gular, IL 10,52
3 229 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg 10,59
4 599 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,76
5 307 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 10,89
6 152 Erlend Hognestad Nilsen Gular, IL 11,11
  571 Christian Mensah Trondheim Friidrett DQ:R162.8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 393 Emil Vestre Ranheim IL 12,12
2 147 Nii Mensah Nyarko Narh GTI Friidrettsklubb - gr.  12,27
3 510 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 12,42
4 56 Magnus Kringstad BUL, IL i 12,48
5 626 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,05
6 212 JĂśrundur Isak Stefansson Hvam IL 13,34
7 458 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 13,98
  309 AndrĂŠ Cruz Da Silva Lørenskog Friidrettslag DNS
Heat: 2 Vind: +0.2
1 104 Anders Kvesetberget FIK Orion 11,77
2 617 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,78
3 63 Sean Karl Bloom BUL, IL i 11,88
4 345 Jesper Sandvik Bjerk Moss IL 11,90
4 509 Marius Kjeldsli Ersøybakk Stadsbygd IL 11,90
6 50 Felix Christensen BUL, IL i 11,92
7 401 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL 11,93
8 636 Martin Aarbogh Brustad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,08
Heat: 3 Vind: +2.5
1 603 Theo Griffin Halvorsen Tyrving IL 11,43
2 109 Martin Pettersen FIK Orion 11,46
3 398 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 11,48
4 291 Henrik Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 11,48
5 590 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 11,49
6 145 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 11,67
  496 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
Heat: 4 Vind: +1.5
1 23 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 11,05
2 62 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,06
3 152 Erlend Hognestad Nilsen Gular, IL 11,16
4 278 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 11,31
5 452 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 11,38
6 591 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 11,40
7 560 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 11,49
  495 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
Heat: 5 Vind: +1.4
1 153 Even Meinseth Gular, IL 10,30
2 702 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,46
3 229 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg 10,68
4 599 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,76
5 307 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 10,89
6 54 Jonathan Holen BUL, IL i 11,11
7 579 Einar Johannes Rye Tyrving IL 11,20
  224 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg DQ:R162.8
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 153 Even Meinseth Gular, IL 10,30
2 702 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,46
3 229 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg 10,68
4 599 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,76
5 307 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 10,89
6 23 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 11,05
7 62 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,06
8 54 Jonathan Holen BUL, IL i 11,11
9 152 Erlend Hognestad Nilsen Gular, IL 11,16
10 579 Einar Johannes Rye Tyrving IL 11,20
11 278 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 11,31
12 452 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 11,38
13 591 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 11,40
14 603 Theo Griffin Halvorsen Tyrving IL 11,43
15 109 Martin Pettersen FIK Orion 11,46
16 398 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 11,48
17 291 Henrik Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 11,48
18 560 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 11,49
19 590 Kim Baliruno Kamanzi Tyrving IL 11,49
20 145 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 11,67
21 104 Anders Kvesetberget FIK Orion 11,77
22 617 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,78
23 63 Sean Karl Bloom BUL, IL i 11,88
24 345 Jesper Sandvik Bjerk Moss IL 11,90
25 509 Marius Kjeldsli Ersøybakk Stadsbygd IL 11,90
26 50 Felix Christensen BUL, IL i 11,92
27 401 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL 11,93
28 636 Martin Aarbogh Brustad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,08
29 393 Emil Vestre Ranheim IL 12,12
30 147 Nii Mensah Nyarko Narh GTI Friidrettsklubb - gr.  12,27
31 510 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 12,42
32 56 Magnus Kringstad BUL, IL i 12,48
33 626 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,05
34 212 JĂśrundur Isak Stefansson Hvam IL 13,34
35 458 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 13,98
  309 AndrĂŠ Cruz Da Silva Lørenskog Friidrettslag DNS
  496 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
  495 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 32 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 28,96
 
28,0626,9728,1328,8228,5428,96
  542 Erik Johannes Rosvold Tjalve, IK nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 102 Vetle Raa Ellingsen Fana IL 2,00
 
1,95
xo
2,00
xo
2,05
xxx
2 415 Michael Reklev Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,90
 
1,75
o
1,80
o
1,85
o
1,90
xo
1,95
xxx
3 17 Sondre Jahren Asker Sk. Friidrett 1,85
 
1,65
o
1,70
o
1,75
o
1,80
xo
1,85
o
1,90
xxx
4 497 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 1,80
 
1,65
o
1,70
o
1,75
o
1,80
o
1,85
xxx
4 604 Torgrim Frøystein Tyrving IL 1,80
 
1,70
o
1,75
o
1,80
o
1,85
xxx
6 246 Jørgen Bergh Tjalve, IK 1,75
 
1,70
xo
1,75
o
1,80
xxx
7 456 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 1,75
 
1,55
o
1,60
o
1,65
xo
1,70
o
1,75
xo
1,80
xxx
8 390 Aksel Wormdahl Ranheim IL 1,65
 
1,60
o
1,65
xo
1,70
xxx
9 458 Tobias Kalmo Thorbjørnsen Sandvin, IL 1,55
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxo
1,60
xxx
10 538 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 1,55
 
1,40
xo
1,45
o
1,50
o
1,55
xxo
1,60
xxx
11 569 Ulf Stephen Tudem Tønsberg Friidrettsklubb 1,50
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 120 Jan Teodor Tvete Grønberg Fredrikstad IF 9,53
 
9,46x9,53xxx
2 32 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 8,32
 
8,32xxx8,01x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Slegge (7,26kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 35 Kjetil Røste Ringen Brandbu IF 59,17
 
x59,17xxxx
2 326 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  50,18
 
x49,81xx50,18x
3 32 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 28,92
 
25,6426,8928,92xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 108 Marcus Henriksen FIK Orion 64,68
 
x60,0560,66x-64,68
2 268 Daniel Thrana Kristiansands IF 61,61
 
57,4858,2855,1160,9760,7061,61
3 120 Jan Teodor Tvete Grønberg Fredrikstad IF 53,10
 
52,5450,9953,10xxr
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 30 Christian Vik Pettersen Bergens TF 4,40
 
4,30
xo
4,40
xo
4,50
xxx
2 100 Sebastian Røed Hovland Fana IL 4,00
 
4,00
xo
4,20
xxx
3 96 Gustav Vincent Holmefjord Fana IL 3,40
 
3,20
o
3,40
xo
3,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 270 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 12,88
 
   +1,0  
xxx12,88xx
2 171 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 11,72
 
+1,6     
11,72r    
3 390 Aksel Wormdahl Ranheim IL 11,61
 
+1,1+0,7 +0,2  
10,7111,27x11,61xr
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS