Norgeslekene 2021

Arrangert av: Ull/Kisa Friidrett

06.08.2021 - 08.08.2021


Norgeslekene06.08.2021
 
G-11 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 608 Amandus Solheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,15,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 440 Per August Halle Haugen Runar, IL 2,34,21
2 505 Andreas Lade Sørum IL 2,51,94
3 536 Sander Sollie Indresand Sturla IF 3,06,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.6
1 240 Even Bogen Nørjordet IL Koll 27,82
2 310 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 28,47
3 106 Henrik Lindbakken FIK Orion 28,93
4 279 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 29,64
5 210 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 29,67
6 487 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 30,84
Heat: 2 Vind: -3.4
1 481 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 26,19
2 314 David Andreas Aakervik Torres Lørenskog Friidrettslag 26,49
3 311 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 26,75
4 86 Olliver Toft Noreng Egersunds Idrettsklubb 28,17
5 139 Heine Strønstad-Løseth Gneist,IL 28,68
  453 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 481 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 26,19
2 314 David Andreas Aakervik Torres Lørenskog Friidrettslag 26,49
3 311 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 26,75
4 240 Even Bogen Nørjordet IL Koll 27,82
5 86 Olliver Toft Noreng Egersunds Idrettsklubb 28,17
6 310 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 28,47
7 139 Heine Strønstad-Løseth Gneist,IL 28,68
8 106 Henrik Lindbakken FIK Orion 28,93
9 279 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 29,64
10 210 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 29,67
11 487 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 30,84
  453 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 453 Christoffer VrĂĽle Rønning Sandvin, IL 2,33,50
2 531 Haakon Kamlesh Heltzer Sørstad Sturla IF 2,38,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.6
1 213 Julian Zhang Førsund Hvam IL 26,11
2 417 Iver Johan Andreassen-Holm Ringerike Friidrettsklubb 26,45
3 257 Ă…smund Sunde Førde Jølster IL 26,50
4 196 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 27,33
5 651 Simon Lye Smistad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 28,54
Heat: 2 Vind: -0.3
1 347 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 24,20
2 501 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 24,34
3 444 Josh Anthony Bjerke Sandefjord Turn & Idrettsforening 24,78
4 455 Oliver Tadeusz Tomala Sandvin, IL 25,14
5 198 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 25,85
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 24,20
2 501 Elias Solheim Sollid Sørild FIK 24,34
3 444 Josh Anthony Bjerke Sandefjord Turn & Idrettsforening 24,78
4 455 Oliver Tadeusz Tomala Sandvin, IL 25,14
5 198 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 25,85
6 213 Julian Zhang Førsund Hvam IL 26,11
7 417 Iver Johan Andreassen-Holm Ringerike Friidrettsklubb 26,45
8 257 Ă…smund Sunde Førde Jølster IL 26,50
9 196 Andreas Hammer Hitra Friidrettsklubb 27,33
10 651 Simon Lye Smistad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 28,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 610 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,09,99
2 632 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,10,53
3 624 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,11,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 7 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 3,07,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.5
1 681 Sienna Dankworth Vidar, Sportsklubben 27,64
2 209 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 28,70
3 605 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL 28,85
4 594 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 29,94
5 29 Solveig Haugen Bamse Friidrettslag 34,53
Heat: 2 Vind: -1.5
1 288 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 28,94
2 187 Christine Amalie Sverdsten Herkules Friidrett 29,54
3 395 Laura Emina Brandt Ranheim IL 30,82
4 204 Marie Øverli Hurdal IL 31,10
5 303 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 31,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.2
1 44 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 28,74
2 691 Synne Mørk Markussen Hvam IL 30,19
3 13 Solveig FjeldsĂĽ Brynlund Ă…s IL 31,87
4 646 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,96
5 645 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 38,53
  633 Linnea Børresen Lecomte Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: -0.4
1 225 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 27,52
2 372 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 28,80
3 413 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 28,89
4 529 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF 28,98
5 8 Anna ReisĂŚter Overvoll Ă…s IL 30,57
6 11 Guro Høsteland Sundby Ă…s IL 31,26
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 225 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 27,52
2 44 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 28,74
3 372 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 28,80
4 413 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 28,89
5 529 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF 28,98
6 691 Synne Mørk Markussen Hvam IL 30,19
7 8 Anna ReisĂŚter Overvoll Ă…s IL 30,57
8 11 Guro Høsteland Sundby Ă…s IL 31,26
9 13 Solveig FjeldsĂĽ Brynlund Ă…s IL 31,87
10 646 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,96
11 645 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 38,53
  633 Linnea Børresen Lecomte Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 800 m hinder 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 529 Elena Garcia ReppesgĂĽrd Sturla IF 2,52,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m hekk (84,0 8,5m) Vind: +4.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 123 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 13,64
2 670 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 13,94
3 685 Vilde Marstein Vidar, Sportsklubben 13,98
4 668 Helene Oulie Vidar, Sportsklubben 14,41
5 474 Ada Medea Westerlund Sem IF 14,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.0
1 573 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 27,10
2 664 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 28,14
3 48 Eden Orre Benhamou BUL, IL i 28,53
4 318 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 28,65
5 574 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 29,30
6 397 Maia Kristine Hepsø Ranheim IL 30,48
7 333 Marte Skorta Modum Friidrettsklubb 35,14
Heat: 2 Vind: -0.4
1 59 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 26,63
2 274 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 27,16
3 194 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 27,46
4 598 Mille Baastad Berg Tyrving IL 27,52
5 563 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 28,40
6 577 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 28,49
  474 Ada Medea Westerlund Sem IF DNS
Heat: 3 Vind: -1.5
1 668 Helene Oulie Vidar, Sportsklubben 25,87
2 436 Elisabella Hjelpdahl Runar, IL 26,19
3 557 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 26,60
4 119 Jamila Isman Fredrikstad IF 27,24
5 92 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 27,26
6 87 Ronja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 27,50
7 391 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 27,75
Heat: 4 Vind: -1.6
1 701 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 25,45
2 304 Malin Furuhaug Lillehammer IF 25,75
3 374 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 25,93
4 110 Mille Eide Nyhus FIK Orion 26,39
5 677 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 26,41
6 389 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 26,68
  392 Ane Skjetne Ranheim IL DNS
Heat: 5 Vind: -0.5
1 222 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 23,76
2 346 Linn Oppegaard Moss IL 23,78
3 572 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 24,26
4 123 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 24,42
5 399 Nora Aune Ranheim IL 25,24
6 670 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 25,61
7 492 Iselin Evensen Sømna IL 25,91
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 222 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 23,76
2 346 Linn Oppegaard Moss IL 23,78
3 572 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 24,26
4 123 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 24,42
5 399 Nora Aune Ranheim IL 25,24
6 701 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 25,45
7 670 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 25,61
8 304 Malin Furuhaug Lillehammer IF 25,75
9 668 Helene Oulie Vidar, Sportsklubben 25,87
10 492 Iselin Evensen Sømna IL 25,91
11 374 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 25,93
12 436 Elisabella Hjelpdahl Runar, IL 26,19
13 110 Mille Eide Nyhus FIK Orion 26,39
14 677 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 26,41
15 557 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 26,60
16 59 Nora Jazz Werenskiold Proctor BUL, IL i 26,63
17 389 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 26,68
18 573 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 27,10
19 274 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 27,16
20 119 Jamila Isman Fredrikstad IF 27,24
21 92 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 27,26
22 194 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 27,46
23 87 Ronja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 27,50
24 598 Mille Baastad Berg Tyrving IL 27,52
25 391 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 27,75
26 664 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 28,14
27 563 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 28,40
28 577 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 28,49
29 48 Eden Orre Benhamou BUL, IL i 28,53
30 318 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 28,65
31 574 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 29,30
32 397 Maia Kristine Hepsø Ranheim IL 30,48
33 333 Marte Skorta Modum Friidrettsklubb 35,14
  392 Ane Skjetne Ranheim IL DNS
  474 Ada Medea Westerlund Sem IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 470 Sara Christiansson Sävedalens AIK 9,07,89
2 607 Amalie Manshaus SĂŚten Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,14,92
3 230 Vienna Søyland Dahle Idrettslaget Skjalg 9,21,12
4 164 Samrawit Mengsteab Hälle IF 9,24,80
5 650 Silje Fjørtoft Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,25,35
6 154 Ine Bakken Gular, IL 9,25,81
7 552 Selma Løchen Engdahl Tjalve, IK 9,28,98
8 439 Mari Roligheten Ruud Runar, IL 9,38,66
9 448 Christina Maria Toogood Sandnes IL 9,40,36
10 521 Pernilla Eugenie Epland Stord IL (Allianseidrettslag) 9,51,90
11 533 Lisa Maria Thomassen Sturla IF 10,42,96
12 269 Eva Friestad Kristiansands IF 11,27,05
  275 Trine Hammerstrøm MjĂĽland Kristiansands IF DNF
  546 Ingeborg Løvnes Tjalve, IK DNF
  553 Sigrid Jervell VĂĽg Tjalve, IK DNS
  575 Hanna Hermansson Turebergs FK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 343 Hedda Storejorde Folland Moss IL 2,28,39
2 121 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 2,30,93
3 271 Malea Hammer Kristiansands IF 2,33,78
4 174 Mari Ovidia Ranestad Hamar IL 2,37,81
5 117 Aurora Ellefsen Fredrikstad IF 2,39,95
6 193 Synne Elise Bruseth Knudsen Herkules Friidrett 2,48,90
  118 Hermine Ellefsen Fredrikstad IF DNF
Heat: 2
1 264 Ingeborg Rosager Kongsvinger IL Friidrett 2,25,44
2 459 Astrid Bakkevik Finnestad Sarpsborg IL 2,25,57
3 465 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 2,25,71
4 324 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  2,26,72
5 384 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 2,27,51
6 443 Anne-Grete L Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 2,27,83
7 233 Anna Mathilde Blegen Tjalve, IK 2,32,53
8 294 Vilde Terjesdatter Gulvik Larvik Turn & IF 2,35,97
Heat: 3
1 550 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 2,13,12
2 292 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 2,13,52
3 628 Josefin Victoria Heier Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,15,23
4 468 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 2,15,55
5 195 Ingrid KilvĂŚr Nilssen Herøy IL 2,17,76
6 573 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,19,26
7 511 Mathea Melberg Stavanger Friidrettsklubb 2,20,38
8 449 Ingrid Ingebrigtsen Sandnes IL 2,21,51
Heat: 4
1 128 Ingeborg ØstgĂĽrd Friidrettsklubben Ren-Eng 2,04,31
2 475 Amanda Marie Grefstad Frøynes Sem IF 2,04,58
3 402 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 2,05,39
4 437 Ina Halle Haugen Runar, IL 2,06,78
5 178 Lovisa Bivstedt Hässelby SK 2,08,00
6 554 Solveig Cristina Hernandez VrĂĽle Tjalve, IK 2,08,12
7 499 Anne Hjorth Arntsen Sørild FIK 2,08,43
8 144 Madeleine BjĂśrlin-Delmar Gøteborg 2,08,61
9 188 EilĂŠn Brenne Herkules Friidrett 2,08,78
  595 Marie SkjĂŚggestad Tyrving IL DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 128 Ingeborg ØstgĂĽrd Friidrettsklubben Ren-Eng 2,04,31
2 475 Amanda Marie Grefstad Frøynes Sem IF 2,04,58
3 402 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 2,05,39
4 437 Ina Halle Haugen Runar, IL 2,06,78
5 178 Lovisa Bivstedt Hässelby SK 2,08,00
6 554 Solveig Cristina Hernandez VrĂĽle Tjalve, IK 2,08,12
7 499 Anne Hjorth Arntsen Sørild FIK 2,08,43
8 144 Madeleine BjĂśrlin-Delmar Gøteborg 2,08,61
9 188 EilĂŠn Brenne Herkules Friidrett 2,08,78
10 550 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 2,13,12
11 292 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 2,13,52
12 628 Josefin Victoria Heier Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,15,23
13 468 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 2,15,55
14 195 Ingrid KilvĂŚr Nilssen Herøy IL 2,17,76
15 573 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,19,26
16 511 Mathea Melberg Stavanger Friidrettsklubb 2,20,38
17 449 Ingrid Ingebrigtsen Sandnes IL 2,21,51
18 264 Ingeborg Rosager Kongsvinger IL Friidrett 2,25,44
19 459 Astrid Bakkevik Finnestad Sarpsborg IL 2,25,57
20 465 Ingrid Elise Kullerud Sarpsborg IL 2,25,71
21 324 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  2,26,72
22 384 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 2,27,51
23 443 Anne-Grete L Stillerud Sandefjord Turn & Idrettsforening 2,27,83
24 343 Hedda Storejorde Folland Moss IL 2,28,39
25 121 Leah Nygaard Strand Fredrikstad IF 2,30,93
26 233 Anna Mathilde Blegen Tjalve, IK 2,32,53
27 271 Malea Hammer Kristiansands IF 2,33,78
28 294 Vilde Terjesdatter Gulvik Larvik Turn & IF 2,35,97
29 174 Mari Ovidia Ranestad Hamar IL 2,37,81
30 117 Aurora Ellefsen Fredrikstad IF 2,39,95
31 193 Synne Elise Bruseth Knudsen Herkules Friidrett 2,48,90
  118 Hermine Ellefsen Fredrikstad IF DNF
  595 Marie SkjĂŚggestad Tyrving IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 10 000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 695 Ulrik Moen ØdegĂĽrd Oslostudentenes IK 31,47,12
2 693 Andreas Aalberg Huse NTNUI 31,50,36
3 231 Erik Fossen Nilsen IK Hind 31,52,30
4 672 Johan-Jørgen Lindgaard-Strømberg Vidar, Sportsklubben 31,52,91
5 58 Michael Ande Tesfamichael BUL, IL i 32,15,99
6 220 Kristian Ulriksen Idrettslaget Ros 32,21,02
7 21 Magnus Halvorsrud Salberg Aurskog - Høland Friidrettslag 32,35,53
8 267 Ole Kristian Heggheim Kristiansand Løpeklubb 32,44,68
9 703 Magnus Cato Andersen Sarpsborg IL 32,58,38
10 684 Thor Martin Paulinus Kjäll-Ohlsson Vidar, Sportsklubben 33,28,20
11 530 Gjermund Sørstad Sturla IF 36,36,21
  512 Thomas Førland Asgautsen Stavanger Friidrettsklubb DNF
  649 Sigurd Ruud Skjeseth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  667 Frode Saugestad Vidar, Sportsklubben DNF
  674 Kristen VamsĂŚter Vidar, Sportsklubben DNF
  692 Andreas Grøgaard Kragerø IF Friidrett DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.6
1 401 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL 24,58
2 510 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 24,71
3 19 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 25,78
4 56 Magnus Kringstad BUL, IL i 26,18
5 528 Benjamin Shabani Sturla IF 26,31
6 626 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 26,84
7 212 JĂśrundur Isak Stefansson Hvam IL 28,01
Heat: 2 Vind: -0.7
1 408 Didrik Christoffer BrĂĽten Raufoss Friidrett 23,05
2 291 Henrik Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 24,14
3 509 Marius Kjeldsli Ersøybakk Stadsbygd IL 24,33
4 393 Emil Vestre Ranheim IL 24,49
5 45 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 24,72
6 636 Martin Aarbogh Brustad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 24,95
  16 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett DNS
Heat: 3 Vind: +0.3
1 359 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 23,03
2 515 Obaidullah Obaidi Steinkjer Friidrettsklubb 23,21
3 81 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 23,23
4 603 Theo Griffin Halvorsen Tyrving IL 23,34
5 543 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 23,38
6 313 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag 23,56
7 145 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 23,81
8 14 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 24,06
Heat: 4 Vind: -0.3
1 103 Amiin Aden Arten FIK Orion 23,04
2 411 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 23,31
3 589 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 23,52
4 398 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 23,60
5 109 Martin Pettersen FIK Orion 23,93
6 104 Anders Kvesetberget FIK Orion 24,25
  317 Henrik Nordlie Karlsen Lørenskog Friidrettslag DNF
Heat: 5 Vind: +0.0
1 141 Sindre Strønstad-løseth Gneist,IL 22,57
2 591 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 22,60
3 560 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 22,87
4 409 Erik Olof Artelius Raufoss Friidrett 22,96
5 617 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 23,06
6 452 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 23,11
7 63 Sean Karl Bloom BUL, IL i 23,67
Heat: 6 Vind: -0.1
1 224 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 20,68
2 290 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 21,44
3 113 Ă˜yvind Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 21,45
4 410 Jørgen Evensen Lund Raufoss Friidrett 22,41
5 568 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 22,62
6 278 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 22,77
7 579 Einar Johannes Rye Tyrving IL 22,82
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 224 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 20,68
2 290 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 21,44
3 113 Ă˜yvind Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 21,45
4 410 Jørgen Evensen Lund Raufoss Friidrett 22,41
5 141 Sindre Strønstad-løseth Gneist,IL 22,57
6 591 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 22,60
7 568 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 22,62
8 278 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 22,77
9 579 Einar Johannes Rye Tyrving IL 22,82
10 560 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 22,87
11 409 Erik Olof Artelius Raufoss Friidrett 22,96
12 359 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 23,03
13 103 Amiin Aden Arten FIK Orion 23,04
14 408 Didrik Christoffer BrĂĽten Raufoss Friidrett 23,05
15 617 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 23,06
16 452 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 23,11
17 515 Obaidullah Obaidi Steinkjer Friidrettsklubb 23,21
18 81 Sondre Johannes Espelid Dimna IL 23,23
19 411 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 23,31
20 603 Theo Griffin Halvorsen Tyrving IL 23,34
21 543 HĂĽkon Skaftun Tjalve, IK 23,38
22 589 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 23,52
23 313 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag 23,56
24 398 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 23,60
25 63 Sean Karl Bloom BUL, IL i 23,67
26 145 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 23,81
27 109 Martin Pettersen FIK Orion 23,93
28 14 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 24,06
29 291 Henrik Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 24,14
30 104 Anders Kvesetberget FIK Orion 24,25
31 509 Marius Kjeldsli Ersøybakk Stadsbygd IL 24,33
32 393 Emil Vestre Ranheim IL 24,49
33 401 Sander Frøseth Fenes Ranheim IL 24,58
34 510 Sondre Svarholt Stadsbygd IL 24,71
35 45 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 24,72
36 636 Martin Aarbogh Brustad Ullensaker/Kisa IL Friidrett 24,95
37 19 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 25,78
38 56 Magnus Kringstad BUL, IL i 26,18
39 528 Benjamin Shabani Sturla IF 26,31
40 626 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 26,84
41 212 JĂśrundur Isak Stefansson Hvam IL 28,01
  317 Henrik Nordlie Karlsen Lørenskog Friidrettslag DNF
  16 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 22 Henrik Husdal BĂŚkkelagets SK 8,41,33
2 49 Endre Wigaard BUL, IL i 8,41,91
3 146 Andreas Penne NygĂĽrd GTI Friidrettsklubb - gr.  8,42,70
4 368 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL 8,43,47
5 302 Kristoffer Petersen Skonnord Lillehammer IF 8,46,96
6 658 Jonas Gjesdal Varegg Fleridrett 8,47,43
7 535 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 8,50,74
8 418 Mads Orø Olsen Ringerike Friidrettsklubb 8,52,06
9 26 Sigurd Lund Røer BĂŚkkelagets SK 8,54,51
10 479 Matias Tinsai Sunde Skarphedin, Idrettslaget 8,56,93
11 266 Kristian Frøyen Kristiansand Løpeklubb 8,57,10
12 181 Trond Olav Halvorsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,58,65
13 27 Vegard Lund Røer BĂŚkkelagets SK 9,01,60
14 375 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 9,08,94
15 532 Knut Borkholm Sturla IF 9,11,60
16 161 Christoffer RĂźger Gulset Idrettsforening 9,13,34
17 3 Lars Opstad Vike Andebu IL 9,14,69
18 424 Jens Kristian Samuelsen Rjukan Idrettslag 9,27,32
19 488 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 9,42,01
20 640 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,47,19
21 370 Erlend GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 9,50,99
  40 Adrian Stene Olsen BUL, IL i DNF
  349 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL DNS
Heat: 2
1 299 Elmer Mulleri Skalle Lillehammer IF 8,11,86
2 306 Petter Johansen Lillehammer IF 8,12,33
3 140 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 8,14,45
4 377 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 8,14,86
5 491 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 8,16,58
6 180 Simon Østreng Veland Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,16,77
7 447 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,17,85
8 159 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,18,45
9 151 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL 8,18,96
10 155 Johannes Teigland Gular, IL 8,21,79
11 157 Matias Andersen Førde Gular, IL 8,23,76
12 514 Mathias Vanem Aas Steinkjer Friidrettsklubb 8,23,81
13 51 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 8,23,84
14 540 Robert BergstĂĽ Svarstad IL 8,25,30
15 114 Roger Øye Pollen Førde IL 8,25,92
16 387 Mathias Moen Oslostudentenes IK 8,26,42
17 524 Mads Kristoffer Waaler Strindheim il 8,31,07
18 258 August Da Silva Sveen Jotun IL 8,34,29
19 657 Børge Larsson Christensen Varegg Fleridrett 8,40,50
20 191 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 8,41,12
21 160 Tore Akerlie Gular, IL 8,48,40
22 622 Henrik Ferdinand Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,48,94
Heat: 3
1 707 Ferdinand Kvan Edman Tjalve, IK 7,45,52
2 506 Emil Danielsson SpĂĽrvägen 7,46,29
3 697 Zerei Kbrom Mezngi Stavanger Friidrettsklubb 7,47,94
4 700 Suldan Hassan Ullevi 7,48,19
5 28 Joel Ibler Lillesø BagsvĂŚrd AC 7,49,61
6 1 Jakob Dybdal Abrahamsen Aarhus 7,51,98
7 649 Sigurd Ruud Skjeseth Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,52,72
8 156 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 7,53,01
9 256 Hlynur AndrĂŠsson IR-Reykjavik 7,54,72
10 698 Fredrik Sandvik Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,55,19
11 37 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 7,57,78
12 165 Samuel Pihlstrøm Hälle IF 7,59,02
13 441 Simen Halle Haugen Runar, IL 8,08,15
14 545 Ibrahim Buras Tjalve, IK 8,08,62
15 150 Eivind Trym WikshĂĽland Gular, IL 8,09,70
16 388 Magnus Dewett Randers Freja 8,10,62
17 647 Senay Amlesom Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,10,96
18 66 Simon Nebijo Karlsen Steinshamn BUL, IL i 8,12,02
19 663 Andreas Fjeld Halvorsen Vidar, Sportsklubben 8,12,82
20 163 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 8,17,73
21 513 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 8,25,56
  137 Anders Bjørndal Gneist,IL DNF
  689 Ă…nung Viken Vollan I.K. DNF
  699 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 707 Ferdinand Kvan Edman Tjalve, IK 7,45,52
2 506 Emil Danielsson SpĂĽrvägen 7,46,29
3 697 Zerei Kbrom Mezngi Stavanger Friidrettsklubb 7,47,94
4 700 Suldan Hassan Ullevi 7,48,19
5 28 Joel Ibler Lillesø BagsvĂŚrd AC 7,49,61
6 1 Jakob Dybdal Abrahamsen Aarhus 7,51,98
7 649 Sigurd Ruud Skjeseth Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,52,72
8 156 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 7,53,01
9 256 Hlynur AndrĂŠsson IR-Reykjavik 7,54,72
10 698 Fredrik Sandvik Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,55,19
11 37 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 7,57,78
12 165 Samuel Pihlstrøm Hälle IF 7,59,02
13 441 Simen Halle Haugen Runar, IL 8,08,15
14 545 Ibrahim Buras Tjalve, IK 8,08,62
15 150 Eivind Trym WikshĂĽland Gular, IL 8,09,70
16 388 Magnus Dewett Randers Freja 8,10,62
17 647 Senay Amlesom Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,10,96
18 299 Elmer Mulleri Skalle Lillehammer IF 8,11,86
19 66 Simon Nebijo Karlsen Steinshamn BUL, IL i 8,12,02
20 306 Petter Johansen Lillehammer IF 8,12,33
21 663 Andreas Fjeld Halvorsen Vidar, Sportsklubben 8,12,82
22 140 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 8,14,45
23 377 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 8,14,86
24 491 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 8,16,58
25 180 Simon Østreng Veland Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,16,77
26 163 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 8,17,73
27 447 Benjamin Storm Rettore Sandnes IL 8,17,85
28 159 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,18,45
29 151 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL 8,18,96
30 155 Johannes Teigland Gular, IL 8,21,79
31 157 Matias Andersen Førde Gular, IL 8,23,76
32 514 Mathias Vanem Aas Steinkjer Friidrettsklubb 8,23,81
33 51 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 8,23,84
34 540 Robert BergstĂĽ Svarstad IL 8,25,30
35 513 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 8,25,56
36 114 Roger Øye Pollen Førde IL 8,25,92
37 387 Mathias Moen Oslostudentenes IK 8,26,42
38 524 Mads Kristoffer Waaler Strindheim il 8,31,07
39 258 August Da Silva Sveen Jotun IL 8,34,29
40 657 Børge Larsson Christensen Varegg Fleridrett 8,40,50
41 191 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 8,41,12
42 22 Henrik Husdal BĂŚkkelagets SK 8,41,33
43 49 Endre Wigaard BUL, IL i 8,41,91
44 146 Andreas Penne NygĂĽrd GTI Friidrettsklubb - gr.  8,42,70
45 368 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL 8,43,47
46 302 Kristoffer Petersen Skonnord Lillehammer IF 8,46,96
47 658 Jonas Gjesdal Varegg Fleridrett 8,47,43
48 160 Tore Akerlie Gular, IL 8,48,40
49 622 Henrik Ferdinand Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,48,94
50 535 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 8,50,74
51 418 Mads Orø Olsen Ringerike Friidrettsklubb 8,52,06
52 26 Sigurd Lund Røer BĂŚkkelagets SK 8,54,51
53 479 Matias Tinsai Sunde Skarphedin, Idrettslaget 8,56,93
54 266 Kristian Frøyen Kristiansand Løpeklubb 8,57,10
55 181 Trond Olav Halvorsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,58,65
56 27 Vegard Lund Røer BĂŚkkelagets SK 9,01,60
57 375 Odin Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 9,08,94
58 532 Knut Borkholm Sturla IF 9,11,60
59 161 Christoffer RĂźger Gulset Idrettsforening 9,13,34
60 3 Lars Opstad Vike Andebu IL 9,14,69
61 424 Jens Kristian Samuelsen Rjukan Idrettslag 9,27,32
62 488 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 9,42,01
63 640 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,47,19
64 370 Erlend GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 9,50,99
  40 Adrian Stene Olsen BUL, IL i DNF
  689 Ă…nung Viken Vollan I.K. DNF
  137 Anders Bjørndal Gneist,IL DNF
  699 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  349 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 593 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,05,51
2 609 Andreas Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,08,33
3 623 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,09,43
4 500 Dennis Bergstrøm-Bendixen Sørild FIK 2,11,90
5 259 Christoffer Da Silva VamrĂĽk Jotun IL 2,12,78
6 380 Vebjørn Jakobsen Nordre Land IL 2,19,88
7 528 Benjamin Shabani Sturla IF 2,21,62
  82 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn IL DNS
Heat: 2
1 407 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 2,00,17
2 461 Emil Kullerud Sarpsborg IL 2,01,39
3 127 Halvor Nordengen Mikkelsen Friidrettsklubben Ren-Eng 2,01,94
4 671 Iver Hjelbak-Eriksen Vidar, Sportsklubben 2,02,77
5 618 Erlend Magnus Homble Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,02,87
6 627 Jonas Krossøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,03,22
7 148 Kristian BrĂĽthen Børve Gui Sportsklubb 2,04,11
8 638 Nani Kula Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,09,11
Heat: 3
1 559 HĂĽvard Dale Foyn Skovly Tønsberg Friidrettsklubb 1,55,55
2 379 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 1,57,08
3 469 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 1,58,67
4 678 Nikolai Solum Vidar, Sportsklubben 1,58,85
5 606 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,00,40
6 46 Christian AndrĂŠ Falkum Olsen BUL, IL i 2,00,75
7 406 Torjus Ingdal Ranheim IL 2,02,01
8 541 Bendik Lillemoen Skaalerud Tjalve, IK 2,06,24
Heat: 4
1 20 Kristoffer Sagli Aure IL 1,53,06
2 200 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 1,53,49
3 126 Esten Hansen-Møllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 1,53,59
4 129 Sverre Grønvold Friidrettsklubben Ren-Eng 1,55,90
5 525 Peder Talsnes Strindheim il 1,56,06
6 679 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 1,57,51
7 190 Halvor Nymoen Winberg Herkules Friidrett 1,58,58
Heat: 5
1 12 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 1,48,44
2 273 Sigurd Tveit Kristiansands IF 1,48,59
3 704 Luca Thompson Tjalve, IK 1,49,93
4 158 Mats Hauge Gular, IL 1,50,03
5 33 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 1,50,44
6 460 Benjamin Olsen Sarpsborg IL 1,50,52
7 177 Gustav Bivstedt Hässelby SK 1,50,61
8 473 Sondre Rishøi Selsbakk IF 1,50,66
9 55 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 1,51,14
10 689 Ă…nung Viken Vollan I.K. 1,52,06
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 12 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 1,48,44
2 273 Sigurd Tveit Kristiansands IF 1,48,59
3 704 Luca Thompson Tjalve, IK 1,49,93
4 158 Mats Hauge Gular, IL 1,50,03
5 33 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 1,50,44
6 460 Benjamin Olsen Sarpsborg IL 1,50,52
7 177 Gustav Bivstedt Hässelby SK 1,50,61
8 473 Sondre Rishøi Selsbakk IF 1,50,66
9 55 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 1,51,14
10 689 Ă…nung Viken Vollan I.K. 1,52,06
11 20 Kristoffer Sagli Aure IL 1,53,06
12 200 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 1,53,49
13 126 Esten Hansen-Møllerud Hauen Friidrettsklubben Ren-Eng 1,53,59
14 559 HĂĽvard Dale Foyn Skovly Tønsberg Friidrettsklubb 1,55,55
15 129 Sverre Grønvold Friidrettsklubben Ren-Eng 1,55,90
16 525 Peder Talsnes Strindheim il 1,56,06
17 379 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 1,57,08
18 679 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 1,57,51
19 190 Halvor Nymoen Winberg Herkules Friidrett 1,58,58
20 469 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 1,58,67
21 678 Nikolai Solum Vidar, Sportsklubben 1,58,85
22 407 Trygve Johan Kjellemo Tegnander Ranheim IL 2,00,17
23 606 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,00,40
24 46 Christian AndrĂŠ Falkum Olsen BUL, IL i 2,00,75
25 461 Emil Kullerud Sarpsborg IL 2,01,39
26 127 Halvor Nordengen Mikkelsen Friidrettsklubben Ren-Eng 2,01,94
27 406 Torjus Ingdal Ranheim IL 2,02,01
28 671 Iver Hjelbak-Eriksen Vidar, Sportsklubben 2,02,77
29 618 Erlend Magnus Homble Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,02,87
30 627 Jonas Krossøy Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,03,22
31 148 Kristian BrĂĽthen Børve Gui Sportsklubb 2,04,11
32 593 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 2,05,51
33 541 Bendik Lillemoen Skaalerud Tjalve, IK 2,06,24
34 609 Andreas Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,08,33
35 638 Nani Kula Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,09,11
36 623 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,09,43
37 500 Dennis Bergstrøm-Bendixen Sørild FIK 2,11,90
38 259 Christoffer Da Silva VamrĂĽk Jotun IL 2,12,78
39 380 Vebjørn Jakobsen Nordre Land IL 2,19,88
40 528 Benjamin Shabani Sturla IF 2,21,62
  82 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS