Norgeslekene 2019

Arrangert av: Ull/Kisa Friidrett

10.08.2019 - 11.08.2019


Norgeslekene10.08.2019
 
7 ĂĽr Fellesklasse 42 m hinderløype ca 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  169 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 26,30
  174 Kaspar Erlandsen Stigum Hvam IL 22,46
  199 Vilmer Fritjof Bell IL Koll 26,64
  256 Josefine A Montser Tollefsen Moss IL 40,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse 60 m Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  169 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 13,38
  199 Vilmer Fritjof Bell IL Koll 12,25
  235 Noah Thando Felde Lørenskog Friidrettslag 11,30
  256 Josefine A Montser Tollefsen Moss IL 13,76
  300 Armandas Jundulas Ă˜rje IL 12,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  169 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 2,18
 
1,601,511,622,182,022,11
  174 Kaspar Erlandsen Stigum Hvam IL 2,96
 
2,402,882,712,682,912,96
  199 Vilmer Fritjof Bell IL Koll 2,97
 
 2,561,022,862,972,61
  300 Armandas Jundulas Ă˜rje IL 3,76
 
3,353,763,163,263,49 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  169 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 1,96
 
+1,4+0,5+1,6+1,4  
1,851,891,961,83  
  199 Vilmer Fritjof Bell IL Koll 2,19
 
+0,5 +0,6+0,6  
2,19x1,962,06  
  235 Noah Thando Felde Lørenskog Friidrettslag 2,45
 
+0,7+0,5+0,6+0,8  
2,222,452,062,15  
  256 Josefine A Montser Tollefsen Moss IL 1,80
 
+1,0+0,4-0,1+2,4  
1,651,771,721,80  
  300 Armandas Jundulas Ă˜rje IL 2,36
 
+1,2+2,0+0,3+0,7  
2,262,362,062,29  
  523 Eskil Stødle Nittedal IL 2,41
 
+0,1+0,3+1,1+1,1  
2,412,182,092,22  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  169 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 6,08
 
6,08     
  199 Vilmer Fritjof Bell IL Koll 13,26
 
13,26     
  256 Josefine A Montser Tollefsen Moss IL 9.45
 
9.45     
  300 Armandas Jundulas Ă˜rje IL 13,73
 
13,73     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 42 m hinderløype ca 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  129 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 17,85
  167 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 22,52
  175 Kristoffer Stokstad Hvam IL 16,82
  467 Joakim Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 17,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.1
  35 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 10,10
  175 Kristoffer Stokstad Hvam IL 10,15
  186 Karsten Gjesdal Bech IL Koll 10,43
  230 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog Friidrettslag 10,40
Heat: 2 Vind: -0.2
  129 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,68
  167 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 10,69
  214 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 10,83
  232 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 9,73
  467 Joakim Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  35 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 2,17,15
  129 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 2,10,01
  167 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 2,48,41
  214 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 2,26,16
  230 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog Friidrettslag 2,05,42
  449 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 1,59,08
  467 Joakim Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,09,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  35 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 6,53
 
6,145,966,316,535,806,42
  129 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 4,89
 
4,893,734,724,25 4,42
  167 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 5,15
 
4,874,475,155,144,444,62
  214 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 4,70
 
3,894,704,054,363,964,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  35 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 3,52
 
+2,0+0,6+1,9   
3,523,413,37x  
  129 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 2,76
 
+2,5+1,6+0,6   
2,762,462,58x  
  167 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 2,66
 
+1,1+1,5+1,1+3,1  
2,662,572,452,51  
  175 Kristoffer Stokstad Hvam IL 2,92
 
+0,5+1,0+1,8+2,4  
2,872,812,922,61  
  186 Karsten Gjesdal Bech IL Koll 2,98
 
+1,4+2,3+1,5+1,4  
2,982,892,802,80  
  214 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 3,02
 
 +1,7 +2,6  
x2,66x3,02  
  231 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 4,24
 
  +1,6+0,9  
xx4,114,24  
  232 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 3,90
 
+1,1+1,4+2,0   
3,903,893,90x  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 42 m hinderløype ca 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 172 Eskil Bandlien Hvam IL 20,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 231 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,91
2 234 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 8,97
3 332 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 9,45
4 361 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 9,64
5 138 Embret Brynhildsvoll Hamar IL 10,37
6 364 Hermann Haslerud Søndre Land IL, Friidrett 10,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: +2.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 231 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 10,60
2 234 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 10,82
3 332 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 11,11
4 232 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 11,30
5 16 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 12,04
6 138 Embret Brynhildsvoll Hamar IL 15,21
7 172 Eskil Bandlien Hvam IL 15,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 281 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal IL 1,47,87
2 500 Andreas Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben 1,49,38
3 503 Eirik Kaas Strande Vidar, Sportsklubben 1,52,98
4 180 Axel Wold Møller IL Koll 1,53,95
5 323 Per August Halle Haugen Runar, IL 1,54,79
6 470 Jonas Bergsli Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,55,52
7 504 Fredrik Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben 1,55,85
8 332 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 1,58,85
9 138 Embret Brynhildsvoll Hamar IL 2,27,11
10 172 Eskil Bandlien Hvam IL 2,36,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 361 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 8,23
 
7,808,237,947,528,238,16
2 16 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 7,81
 
7,577,737,646,657,607,81
3 364 Hermann Haslerud Søndre Land IL, Friidrett 7,23
 
6,756,937,146,717,237,01
4 332 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 6,98
 
6,986,506,336,956,746,77
5 138 Embret Brynhildsvoll Hamar IL 6,83
 
5,935,886,456,326,186,83
6 172 Eskil Bandlien Hvam IL 6,60
 
6,016,606,246,186,596,07
7 261 Sondre PĂĽlsrud Aune Moss IL 6,32
 
6,325,776,006,005,946,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 361 Aksel Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 40,68
2 234 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 32,67
3 332 Siver OlavsbrĂĽten Ebbestad Sandvin, IL 32,27
4 261 Sondre PĂĽlsrud Aune Moss IL 29,86
5 364 Hermann Haslerud Søndre Land IL, Friidrett 28,50
6 138 Embret Brynhildsvoll Hamar IL 28,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 257 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 8,27
2 360 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 8,46
3 220 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 8,53
4 173 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,57
5 477 Leo Elias Rise Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,06
6 298 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 9,28
7 193 Morten Gjesdal Bech IL Koll 9,41
  505 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) Vind: +3.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 173 Julian Zhang Førsund Hvam IL 10,21
2 150 Vemund Sylling Kornrud Hellas, IF 10,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 360 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 1,40,81
2 228 Lauritz Grønvold Menkerud Lillehammer IF 1,48,31
3 477 Leo Elias Rise Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,54,45
4 298 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 1,56,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 257 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 8,29
 
8,197,437,447,038,297,50
2 259 Melvin Tollefsen Moss IL 8,12
 
7,537,978,12 7,938,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 517 Edvin Rooth Lambertseter IF 31,56
 
28,0831,56x28,02x30,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m Vind: +1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 369 Tshishimbi Nissi Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 8,07
2 20 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,75
3 354 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 10,46
  379 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +2.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 249 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 10,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 426 Eirik Alvik Tyrving IL 1,53,87
  20 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 249 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 9,20
 
8,619,207,69   
2 354 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 9,18
 
8,768,128,308,749,079,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 249 Martin Beitnes Kreken Modum Friidrettsklubb 32,93
 
32,9332,28x31,27xx
2 379 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 31,37
 
20,3020,5824,9225,7628,3631,37
3 354 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 28,83
 
26,0824,6625,21x25,1828,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 313 Viljar Kjølstad Wikjord Ringerike Friidrettsklubb 8,10
2 197 Simen Fritsvold IL Koll 8,11
3 366 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 8,93
4 367 Sander Min Joon JohnsbrĂĽten Søndre Land IL, Friidrett 9,11
5 190 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 9,51
  331 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 282 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 1,33,62
2 346 Christoffer Pedersen Sem IF 1,37,10
3 187 Lars Wold Møller IL Koll 1,37,38
4 508 Jens Kristian Aas Vidar, Sportsklubben 1,37,62
5 485 Oliver Finstad Nytrøen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,41,15
6 263 Tormod PĂĽlsrud Aune Moss IL 1,41,78
7 356 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 1,41,90
8 286 Tobias Finstad Mandt Nittedal IL 1,43,09
9 84 Henrik Stensby FIK Orion 1,48,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 313 Viljar Kjølstad Wikjord Ringerike Friidrettsklubb 12,52
2 331 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 13,92
3 190 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll 15,82
4 84 Henrik Stensby FIK Orion 16,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 366 Nikolai Stavik Moshagen Søndre Land IL, Friidrett 10,34
 
9,359,5510,099,9010,349,71
2 197 Simen Fritsvold IL Koll 8,39
 
8,397,307,696,966,057,92
3 367 Sander Min Joon JohnsbrĂĽten Søndre Land IL, Friidrett 5,98
 
5,735,985,755,865,855,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 84 Henrik Stensby FIK Orion 30,81
 
28,7230,2328,7730,7030,8130,14
2 331 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 27,60
 
xx27,60xx-
3 367 Sander Min Joon JohnsbrĂĽten Søndre Land IL, Friidrett 17,08
 
11,8012,6214,5613,9117,0217,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.5
1 56 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 12,58
2 15 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 12,65
3 11 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 12,90
4 127 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 13,34
5 71 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 13,79
Heat: 2 Vind: +0.7
1 114 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 11,65
2 446 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,91
3 260 Oliver Tollefsen Moss IL 11,99
4 416 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 12,04
5 126 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 12,05
6 292 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 12,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.2
1 56 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 12,38
2 127 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 13,71
  11 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett DNS
  15 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett DNS
  71 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i DNS
Heat: 2 Vind: +1.7
1 114 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 11,56
2 416 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 11,73
3 446 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,74
4 126 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,97
5 260 Oliver Tollefsen Moss IL 12,03
6 292 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 12,28
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 114 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 11,56
2 416 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 11,73
3 446 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,74
4 126 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,97
5 260 Oliver Tollefsen Moss IL 12,03
6 292 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 12,28
7 56 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 12,38
8 127 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 13,71
  71 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i DNS
  11 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett DNS
  15 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 154 Hermon Angesom Araya Herkules Friidrett 2,09,31
2 381 Yoom Eebbissa Nagaraa Sturla IF 2,10,66
3 456 Eirik Bjørk Halvorsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,12,71
4 465 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,13,84
5 373 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 2,18,85
6 151 William Aleksander Kollberg Hellas, IF 2,27,39
7 460 Erlend Magnus Homble Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,27,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 415 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 46,77
2 472 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 34,56
3 71 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 33,02
4 358 Jesper Lie Karlberg Snøgg Friidrett 31,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 415 Ă˜ystein Solheim Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 58,31
2 71 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 26,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 206 Per-Teodor Sørdalen Kragerø IF Friidrett 58,12
 
45,9448,5246,8058,12x46,94
2 126 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 48,04
 
42,8848,04x46,8246,0745,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 378 Sander Oppen Sturla IF 3,15
 
2,80
o
3,00
o
3,15
xo
3,25
xxx
2 331 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 2,80
 
2,50
o
2,70
xo
2,80
xxo
2,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 409 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 11,81
2 203 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,88
3 139 Fredrik Klakken Heggelund Hamar IL 12,01
4 408 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 12,20
5 317 Max Seeberg Romerike Friidrett 12,62
6 447 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL 12,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m, Finale Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 203 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,72
2 409 Kristoffer Solberg Tønsberg Friidrettsklubb 11,74
3 139 Fredrik Klakken Heggelund Hamar IL 11,91
4 408 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 12,12
5 317 Max Seeberg Romerike Friidrett 12,46
  447 Sondre Marthin Matheson Grimsby Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 210 Tore Marius Engebretsen Tøfte Kristiansand Løpeklubb 2,13,42
2 462 Halvor Løvli Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,15,59
3 406 Andreas Rivenes Tønsberg Friidrettsklubb 2,16,41
4 374 Daniel Oppen Sturla IF 2,19,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 241 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  36,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 241 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  52,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 432 Jørgen Brenna Loennechen Tyrving IL 38,67
 
x38,67xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 497 Odin Vinje Kjendalen UrĂŚdd Friidrett 3,25
 
3,15
xo
3,25
xxo
3,30
xxx
  494 Adrian Kojen UrĂŚdd Friidrett NM
 
3,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 87 Marcus Henriksen FIK Orion 56,40
 
51,06x52,6756,40x56,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Diskos (1,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 9 Simen Sebastian Hansen Ă…s IL 37,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 195 Sander Aae Skotheim IL Koll 59,34
 
56,6959,3457,3555,19x53,63
2 9 Simen Sebastian Hansen Ă…s IL 44,51
 
44,5143,7641,52xx41,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 42 m hinderløype ca 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  171 Emrik Erlandsen Stigum Hvam IL 18,34
  177 Torjus Stokstad Hvam IL 17,24
  196 Sigve SkjĂŚrholt IL Koll 19,10
  521 Ailo Fjeldbø Hurdal IL 22,78
  524 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 18,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  36 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 9,86
  171 Emrik Erlandsen Stigum Hvam IL 10,86
  177 Torjus Stokstad Hvam IL 10,96
  196 Sigve SkjĂŚrholt IL Koll 12,16
  521 Ailo Fjeldbø Hurdal IL 11,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  171 Emrik Erlandsen Stigum Hvam IL 5,12
 
 4,744,574,585,12 
  521 Ailo Fjeldbø Hurdal IL 3,02
 
2,682,802,633,022,582,81
  524 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 4,04
 
3,973,45 3,884,043,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  36 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 3,70
 
-0,1+0,0+0,3+0,4+0,0-0,1
3,402,053,613,223,703,32
  171 Emrik Erlandsen Stigum Hvam IL 3,07
 
 +0,6+0,7+0,6 +0,6
x2,592,892,79x3,07
  177 Torjus Stokstad Hvam IL 2,59
 
 +0,1+0,2-0,4+0,2-0,3
x2,182,592,472,512,49
  196 Sigve SkjĂŚrholt IL Koll 2,32
 
 +0,0+0,9 -0,6-0,2
x1,982,32x2,031,75
  521 Ailo Fjeldbø Hurdal IL 2,69
 
-0,2+0,9+0,2+0,4-0,5-0,3
2,582,692,622,542,572,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  196 Sigve SkjĂŚrholt IL Koll 15,62
  521 Ailo Fjeldbø Hurdal IL 15,40
  524 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 24,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 42 m hinderløype ca 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  212 Marie Temesgen Galla Lambertseter IF 18,92
  242 Fride Engen Eliassen Lyn Ski 19,80
  275 Erle HaukĂĽen Stødle Nittedal IL 19,46
  277 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 22,59
  283 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 20,01
  306 Elise Mizban-riiser Raumnes & Årnes IL 19,14
  314 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 23,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.0
  142 Julie Flisen Hamar IL 10,80
  192 Mathea Østmo EkstrĂśm IL Koll 9,95
  242 Fride Engen Eliassen Lyn Ski 10,97
  277 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 10,81
  314 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 11,70
  324 Aurora Svalheim Sandane Turn og Idrettslag 10,90
Heat: 2 Vind: +0.5
  191 Maia Kulle Andreassen IL Koll 10,18
  212 Marie Temesgen Galla Lambertseter IF 9,94
  275 Erle HaukĂĽen Stødle Nittedal IL 10,09
  283 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 9,41
  306 Elise Mizban-riiser Raumnes & Årnes IL 10,29
  316 Marte Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 11,04
  400 Martine Rooth Tjalve, IK 10,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 283 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 2,06,78
2 191 Maia Kulle Andreassen IL Koll 2,06,89
3 275 Erle HaukĂĽen Stødle Nittedal IL 2,13,12
4 198 Solveig SkjĂŚrholt IL Koll 2,17,79
4 476 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,17,79
6 491 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,18,83
7 466 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,21,91
8 277 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 2,47,22
  242 Fride Engen Eliassen Lyn Ski DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  142 Julie Flisen Hamar IL 4,33
 
2,922,954,333,773,804,14
  191 Maia Kulle Andreassen IL Koll 4,65
 
4,454,214,654,12  
  192 Mathea Østmo EkstrĂśm IL Koll 6,20
 
5,745,58 5,276,205,70
  198 Solveig SkjĂŚrholt IL Koll 4,68
 
4,684,613,763,824,063,96
  306 Elise Mizban-riiser Raumnes & Årnes IL 5,40
 
4,845,404,885,275,084,45
  316 Marte Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 4,63
 
4,484,424,504,314,464,63
  400 Martine Rooth Tjalve, IK 6,16
 
6,165,575,695,535,525,78
  525 Elida Hembre Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,57
 
3,694,063,254,264,444,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  142 Julie Flisen Hamar IL 2,23
 
+0,4+0,4    
2,192,23x-  
  191 Maia Kulle Andreassen IL Koll 3,23
 
+0,4+1,9+1,2+1,8  
3,223,013,073,23  
  192 Mathea Østmo EkstrĂśm IL Koll 3,30
 
+0,1+0,6+2,1+1,1  
2,803,303,302,56  
  198 Solveig SkjĂŚrholt IL Koll 2,91
 
-0,9+0,5    
2,912,86xx  
  242 Fride Engen Eliassen Lyn Ski 2,92
 
 +0,6+1,8+2,0  
x2,922,872,91  
  275 Erle HaukĂĽen Stødle Nittedal IL 3,18
 
+0,1+0,3+2,0+0,1  
3,183,122,793,08  
  277 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 2,42
 
+0,0+0,6+0,4+1,5  
2,422,272,322,21  
  283 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 3,49
 
-1,2-0,9+0,9+0,9  
3,202,973,293,49  
  314 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 2,43
 
 +2,6-1,1   
x2,432,29-  
  316 Marte Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 2,80
 
+1,5+1,3+1,4   
2,802,332,48x  
  324 Aurora Svalheim Sandane Turn og Idrettslag 2,88
 
+0,2-0,1    
2,882,71xx  
  400 Martine Rooth Tjalve, IK 3,39
 
+0,5+0,2+1,3+0,7  
3,393,313,243,21  
  525 Elida Hembre Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,89
 
+0,5+0,8+2,3+1,6  
1,891,721,851,89  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  142 Julie Flisen Hamar IL 16,86
  191 Maia Kulle Andreassen IL Koll 18,22
  192 Mathea Østmo EkstrĂśm IL Koll 22,16
  198 Solveig SkjĂŚrholt IL Koll 19,85
  242 Fride Engen Eliassen Lyn Ski 19,58
  277 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 17,43
  283 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 10,66
  306 Elise Mizban-riiser Raumnes & Årnes IL 18,33
  316 Marte Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 17,95
  324 Aurora Svalheim Sandane Turn og Idrettslag 24,49
  400 Martine Rooth Tjalve, IK 28,93
  525 Elida Hembre Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 439 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 9,71
2 413 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 9,76
3 309 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 9,78
4 110 Henriette Hagen Lie Gausdal Friidrettsklubb 9,90
5 233 Maren Sofie Ingebrigtsen Lørenskog Friidrettslag 10,47
6 236 Torborg Amalie Hegna Lørenskog Friidrettslag 10,48
Heat: 2 Vind: +0.3
1 153 Sienna Fosstenløkken Dankworth Heming, IL 9,08
2 170 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 9,14
3 522 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,17
4 115 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 9,39
5 438 Lina Svarlien Tyrving IL 9,50
6 216 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 9,51
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 153 Sienna Fosstenløkken Dankworth Heming, IL 9,08
2 170 Astrid Stalleland Stokstad Hvam IL 9,14
3 522 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,17
4 115 Sigrid Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 9,39
5 438 Lina Svarlien Tyrving IL 9,50
6 216 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 9,51
7 439 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 9,71
8 413 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 9,76
9 309 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 9,78
10 110 Henriette Hagen Lie Gausdal Friidrettsklubb 9,90
11 233 Maren Sofie Ingebrigtsen Lørenskog Friidrettslag 10,47
12 236 Torborg Amalie Hegna Lørenskog Friidrettslag 10,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: +1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 309 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 11,03
2 522 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 11,14
3 216 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 11,22
4 438 Lina Svarlien Tyrving IL 11,48
5 518 Hennie Rooth Lambertseter IF 11,59
6 439 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 12,30
7 110 Henriette Hagen Lie Gausdal Friidrettsklubb 14,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 153 Sienna Fosstenløkken Dankworth Heming, IL 2,01,73
2 224 Marthe Linnea Jensen Larvik Turn & IF 2,09,09
3 110 Henriette Hagen Lie Gausdal Friidrettsklubb 2,14,98
4 236 Torborg Amalie Hegna Lørenskog Friidrettslag 2,15,62
5 413 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 2,19,58
  439 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 522 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 7,18
 
7,187,076,616,786,816,22
2 309 Anna Birgitte Melbye Ringerike Friidrettsklubb 7,06
 
7,006,926,527,066,346,80
3 438 Lina Svarlien Tyrving IL 6,93
 
 6,086,865,556,936,56
4 216 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 6,57
 
5,696,396,215,976,576,52
5 413 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 4,42
 
3,924,383,974,424,104,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 439 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 22,77
2 522 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 22,69
3 216 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 20,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m Vind: +0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 280 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 8,92
2 55 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 9,07
3 213 Ruth Bone Temesgen Galla Lambertseter IF 9,11
4 307 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 9,14
5 325 Mathea Svalheim Sandane Turn og Idrettslag 9,41
6 457 Elena Teresa Haugan-Teixeira Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,72
7 318 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 9,73
8 289 Betina Jahren Brate Nordre Eidsvoll IL 10,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) Vind: +1.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 325 Mathea Svalheim Sandane Turn og Idrettslag 11,37
2 457 Elena Teresa Haugan-Teixeira Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,90
3 318 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 12,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 493 Wilma Anna Bekkemoen TorbiĂśrnsson Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,53,25
2 204 Ida Emilia Kavli Jutul, IL 1,53,52
3 280 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 1,56,87
4 483 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,00,21
5 116 Hedda NjĂĽ Gjøvik Friidrettsklubb 2,04,60
6 289 Betina Jahren Brate Nordre Eidsvoll IL 2,07,53
7 194 Petra Helene Bell IL Koll 2,09,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 380 Vilde Marie Nebell Sturla IF 8,99
 
8,758,998,648,738,568,38
2 307 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 8,59
 
6,657,068,277,158,598,29
3 318 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 8,12
 
7,477,316,686,977,298,12
4 194 Petra Helene Bell IL Koll 6,54
 
6,296,486,546,106,465,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 380 Vilde Marie Nebell Sturla IF 22,24
 
22,1822,2421,56x18,45-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 27 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 8,55
2 140 Ingrid Flisen Hamar IL 8,69
3 200 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 9,07
4 141 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 10,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 274 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 9,64
2 200 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 10,22
3 225 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 10,77
  141 Johanne Gylthe Berget Hamar IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 225 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 1,43,91
2 341 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 1,44,19
3 507 Ingrid Solheim Vidar, Sportsklubben 1,45,06
4 86 Kristine Hagen FIK Orion 1,51,13
5 140 Ingrid Flisen Hamar IL 1,55,99
  141 Johanne Gylthe Berget Hamar IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 274 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 12,25
 
10,8010,9911,9112,2511,6511,09
2 140 Ingrid Flisen Hamar IL 9,57
 
8,469,579,558,879,379,38
3 359 Julie Lie Karlberg Snøgg Friidrett 9,50
 
8,258,297,869,019,508,46
4 27 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 9,36
 
8,698,779,369,148,449,36
5 141 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 7,80
 
7,387,807,597,627,637,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 27 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 28,90
 
25,1628,9024,1023,6021,1325,63
2 141 Johanne Gylthe Berget Hamar IL 23,55
 
22,2023,1921,8723,5519,7922,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 421 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 8,55
2 509 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 8,73
3 78 Sunniva Fjeld Fagernes IL 8,81
4 329 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 9,03
5 201 Thea Eek-Floten Jardar IL 9,22
6 102 Karine Magnussen Fredrikstad IF 9,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 108 Viktoria Magnussen Fredrikstad IF 10,02
2 205 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett 10,53
3 201 Thea Eek-Floten Jardar IL 10,81
4 353 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 11,25
5 102 Karine Magnussen Fredrikstad IF 12,12
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 78 Sunniva Fjeld Fagernes IL 1,39,01
2 69 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 1,42,55
3 480 Mathea Edle Rundgren Olsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,51,04
4 329 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 1,51,42
5 155 Ida Bekkely Herkules Friidrett 1,53,59
6 178 Hanna Jensen Idrettslaget HolevĂŚringen 1,54,43
7 161 Synne Elise Bruseth Knudsen Herkules Friidrett 1,57,14
8 315 Helene Sofie Elvik Romerike Friidrett 1,59,28
9 52 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 1,59,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 353 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 11,76
 
11,0010,8210,8710,9111,3811,76
2 284 Sofie LappegĂĽrd Nittedal IL 9,35
 
8,388,769,309,359,259,00
3 329 Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL 7,69
 
7,267,537,207,697,627,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 353 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 44,21
 
44,2144,2041,87xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m Vind: -0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 113 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 13,00
2 184 Isabella Alida Indrebø IL Koll 13,22
3 128 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 13,76
4 34 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb 13,77
5 14 Julia Eveline Refvik Asker Sk. Friidrett 14,49
6 106 Sanne Luneng Antonsen Fredrikstad IF 14,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, Finale Vind: +1.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 184 Isabella Alida Indrebø IL Koll 13,17
2 34 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb 13,64
3 128 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 13,88
4 14 Julia Eveline Refvik Asker Sk. Friidrett 14,54
  106 Sanne Luneng Antonsen Fredrikstad IF DNS
  113 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 80 m hekk (76,2 8m) Vind: +2.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 11,79
2 274 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 12,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 80 m hekk, Finale Vind: +0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 274 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 12,49
  1 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 410 Leona Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 2,18,83
2 340 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 2,19,85
3 164 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 2,28,38
4 109 Andrine Slettum Ruud Gausdal Friidrettsklubb 2,31,62
5 348 Ibtissam Abounnachat Sem IF 2,38,98
6 82 Astrid Hagen FIK Orion 2,39,25
7 48 Cathrine Grønbech BUL, IL i 2,40,10
8 34 Milla Thorshaug Bodø Friidrettsklubb 2,52,29
  111 Malene Hagen Lie Gausdal Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 463 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 37,33
 
-37,33-35,2335,82-
2 107 Synne Pedersen Fredrikstad IF 27,01
 
-20,2826,04-27,01-
3 14 Julia Eveline Refvik Asker Sk. Friidrett 26,74
 
18,8224,6626,7421,45-22,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 107 Synne Pedersen Fredrikstad IF 36,72
 
34,14x36,7234,0733,8035,69
2 463 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 35,99
 
x32,8435,9934,8233,9532,70
3 284 Sofie LappegĂĽrd Nittedal IL 34,89
 
33,3633,48x33,5834,8934,70
4 240 Thea Engen Olsen Løten Friidrett  28,52
 
24,9628,1728,52x27,8228,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 463 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 31,58
 
26,7625,2631,58x31,40x
2 128 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 26,69
 
26,6924,6525,63--25,45
3 106 Sanne Luneng Antonsen Fredrikstad IF 23,12
 
18,4717,5618,10x23,12x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 262 Sunniva Oline Klokseth Moss IL 2,20
 
2,10
xo
2,20
xo
2,30
xxx
  205 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett NM
 
2,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 489 Solveig Emilie Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,31
2 519 Ingelin SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,51
3 351 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 13,66
4 287 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 13,72
5 496 Linnea Birkelid Lekman UrĂŚdd Friidrett 13,83
6 162 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 13,87
7 362 Fatou Camara Søndre Land IL, Friidrett 14,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m, Finale Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 489 Solveig Emilie Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,27
2 519 Ingelin SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,51
3 351 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 13,64
4 496 Linnea Birkelid Lekman UrĂŚdd Friidrett 13,88
5 162 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 13,90
6 362 Fatou Camara Søndre Land IL, Friidrett 14,28
  287 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 80 m hekk (76,2 8m) Vind: +2.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 351 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 12,69
2 496 Linnea Birkelid Lekman UrĂŚdd Friidrett 13,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 80 m hekk, Finale Vind: +0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 351 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 12,84
2 496 Linnea Birkelid Lekman UrĂŚdd Friidrett 13,07
3 419 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 13,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 419 Hanna Hagevik Bakke Trysilgutten IL 2,18,34
2 227 Vilde Terjesdatter Gulvik Larvik Turn & IF 2,35,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 411 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 28,82
 
28,16-28,82--27,57
2 285 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 26,03
 
----26,03-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 411 Mari Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 43,43
 
43,4342,20xxx42,14
2 285 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 38,65
 
xx38,65xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 75 Thea Emilie Selstø Haugersveen Eidanger Idrettslag 38,30
 
32,2234,9234,5138,30xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 299 Vibeke Engen OppegĂĽrd IL 42,69
 
41,3641,9240,9840,6541,8242,69
2 264 Tuva Mathilde Jacobsen Moss IL 41,56
 
37,2739,6539,8539,2041,3941,56
3 350 Selma Berg Folkedal Sem IF 24,44
 
22,7123,8224,44x22,58x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 42 m hinderløype ca 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  182 Erika Engen Eliassen IL Koll 21,37
  520 Malin Fjeldbø Hurdal IL 22,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 60 m Vind: +0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  152 Savanna Elise Fosstenløkken Dankworth Heming, IL 13,40
  182 Erika Engen Eliassen IL Koll 11,81
  458 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,27
  520 Malin Fjeldbø Hurdal IL 12,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  458 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,68
 
3,834,053,804,524,684,57
  520 Malin Fjeldbø Hurdal IL 2,22
 
1,592,002,122,222,182,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  152 Savanna Elise Fosstenløkken Dankworth Heming, IL 2,02
 
+0,3+1,0+0,6   
1,941,602,02---
  182 Erika Engen Eliassen IL Koll 2,46
 
+0,7 +0,2+0,4-0,2 
2,46x2,372,412,39x
  458 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,34
 
 +0,0-0,6+0,4+0,2+0,6
x2,102,182,342,292,06
  520 Malin Fjeldbø Hurdal IL 2,28
 
+0,3+0,6-0,8 +0,0+0,0
2,212,282,16x1,772,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  458 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 15,16
  520 Malin Fjeldbø Hurdal IL 10,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 42 m hinderløype ca 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  19 Vilde Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 21,36
  308 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 19,47
  474 Kristina Solhaug Ullensaker/Kisa IL Friidrett 20,08
  481 Mia Waage Sundgot Ullensaker/Kisa IL Friidrett 20,86
  491 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett 21,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  19 Vilde Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 11,37
  308 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 10,40
  466 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,81
  474 Kristina Solhaug Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,42
  476 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,38
  481 Mia Waage Sundgot Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,62
  491 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  19 Vilde Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 3,30
 
3,013,113,213,303,103,27
  308 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 5,54
 
5,544,825,115,25 4,19
  466 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,08
 
2,402,642,642,873,08 
  476 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,53
 
2,633,103,533,282,903,28
  481 Mia Waage Sundgot Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,84
 
3,003,163,523,353,813,84
  491 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,32
 
2,621,833,013,073,32 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  308 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 3,29
 
 -0,6-1,1 +0,2-0,2
x3,293,24x3,103,04
  466 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,86
 
-0,1-0,6-0,6-0,2+0,1-0,1
2,792,862,662,682,672,35
  474 Kristina Solhaug Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,65
 
+0,1+0,0+0,4+0,4+0,7+0,1
2,622,652,562,572,622,60
  476 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,99
 
-0,2+0,4-0,4+0,1+0,0+1,0
2,742,832,852,992,872,97
  481 Mia Waage Sundgot Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,38
 
-0,6-0,7-0,3-0,6+0,4 
2,332,382,292,082,16x
  491 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,75
 
+0,1-0,3-0,6+0,4+0,1+0,0
2,752,552,602,072,122,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  19 Vilde Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 13,55
  308 Hanna Rimstad Raumnes & Årnes IL 17,43
  466 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,06
  476 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 14,07
  481 Mia Waage Sundgot Ullensaker/Kisa IL Friidrett 15,63
  491 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 428 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,06
2 448 Susanne Nisansela Bye Tyrving IL 13,57
3 223 Maria Helene Kinn Olsen Larvik Turn & IF 13,67
4 112 Maya Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 13,68
5 350 Selma Berg Folkedal Sem IF 14,03
Heat: 2 Vind: +0.9
1 148 Malene Kollberg Hellas, IF 13,06
2 188 Lea Taraldsrud Dormagen IL Koll 13,07
3 17 Synnøve Julseth Frantzen Asker Sk. Friidrett 13,33
4 377 Ingrid Pernille Rismark Sturla IF 13,39
5 70 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,40
6 363 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 13,75
Heat: 3 Vind: +1.1
1 343 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 12,08
2 130 Christine Bjelland Jensen Gular, IL 12,35
3 32 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,59
4 266 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,18
5 338 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 13,26
6 156 Kaja Berg Herkules Friidrett 13,91
  49 Elea Jørstad Bock BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m hekk (84,0 8,5m) Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 14,73
2 49 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 14,79
3 368 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 15,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m hekk, Finale Vind: +0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 49 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 15,14
2 368 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 15,78
  1 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.9
1 363 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 13,75
2 350 Selma Berg Folkedal Sem IF 13,86
  112 Maya Pedersen Gausdal Friidrettsklubb DNS
  156 Kaja Berg Herkules Friidrett DNS
  223 Maria Helene Kinn Olsen Larvik Turn & IF DNS
Heat: 2 Vind: +0.7
1 338 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 13,21
2 17 Synnøve Julseth Frantzen Asker Sk. Friidrett 13,30
3 377 Ingrid Pernille Rismark Sturla IF 13,32
4 70 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,34
  448 Susanne Nisansela Bye Tyrving IL DNS
Heat: 3 Vind: +1.0
1 130 Christine Bjelland Jensen Gular, IL 12,13
2 343 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 12,17
3 32 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,54
4 428 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,12
5 266 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,28
  148 Malene Kollberg Hellas, IF DNS
  188 Lea Taraldsrud Dormagen IL Koll DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 130 Christine Bjelland Jensen Gular, IL 12,13
2 343 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 12,17
3 32 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,54
4 428 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,12
5 338 Josefine Biørnstad Sarpsborg IL 13,21
6 266 Gro Marcela Tvedt Nesbyen IL Friidrett 13,28
7 17 Synnøve Julseth Frantzen Asker Sk. Friidrett 13,30
8 377 Ingrid Pernille Rismark Sturla IF 13,32
9 70 Udoka Chile Madu BUL, IL i 13,34
10 363 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 13,75
11 350 Selma Berg Folkedal Sem IF 13,86
  448 Susanne Nisansela Bye Tyrving IL DNS
  223 Maria Helene Kinn Olsen Larvik Turn & IF DNS
  188 Lea Taraldsrud Dormagen IL Koll DNS
  112 Maya Pedersen Gausdal Friidrettsklubb DNS
  148 Malene Kollberg Hellas, IF DNS
  156 Kaja Berg Herkules Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 454 Amalie Manshaus SĂŚten Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,20,48
2 321 Ina Halle Haugen Runar, IL 4,27,30
3 320 Andrea Modin EngesĂŚth Runar, IL 4,28,18
4 322 Maren Halle Haugen Runar, IL 4,34,27
5 444 Sigrid Alvik Tyrving IL 4,38,20
6 132 Ine Bakken Gular, IL 4,38,80
7 473 Julie Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,39,06
8 12 Christine NĂŚss Asker Sk. Friidrett 4,39,28
9 398 Marie Synnøve Qvale Tjalve, IK 4,41,26
10 305 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 4,41,27
11 498 Bertine-Helene FĂŚrø Varegg Fleridrett 4,42,20
12 23 Mari Andreassen Rud Askim IF 4,47,73
13 424 Bertine Haneberg Tyrving IL 4,53,75
14 452 Julia Neda Ujpesti Torna Egylet 5,06,21
  528 Marlin Edland Tjalve, IK DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Sara Havang Selsbakk IF 57,16
2 92 Anniken Årebrot Fredrikstad IF 59,11
3 394 Line Maltun Helland Tjalve, IK 59,24
4 89 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 1,01,56
5 65 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 1,01,63
  158 Kristine Flaatten Herkules Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 463 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 33,63
 
      
2 285 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 25,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 352 Caroline Sophie Røhm Fleischer Ski IL Friidrett 1,73
 
1,60
xo
1,65
xo
1,70
xo
1,73
xxo
1,76
xxx
2 428 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 1,70
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
o
1,70
o
1,73
xxx
3 388 Elin Maria Forsberg Dale Tjalve, IK 1,60
 
1,60
o
1,65
xxx
4 148 Malene Kollberg Hellas, IF 1,60
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
xo
1,65
xxx
5 294 Ingvild Ladehaug Nordre Land IL 1,55
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
5 368 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 1,55
 
1,50
o
1,55
o
1,60
xxx
7 24 Michelle Marie Nyberget Askim IF 1,55
 
1,50
xo
1,55
xxo
1,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 245 Helle Henriksen Hvidsten Modum Friidrettsklubb 52,70
 
x51,5652,7051,8751,96x
2 42 Sarah-Christine KouamĂŠ Mikkelsen Brevik Idrettslag 51,07
 
49,9349,1949,1751,07xx
3 355 Ragna Matea Bull Ski IL Friidrett 34,00
 
30,7534,0033,2132,24x33,89
4 244 Eirin Wold Alternes Modum Friidrettsklubb 33,61
 
31,34x33,6130,88x31,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 51 Julie Margrete Gaustad BUL, IL i 11,71
 
+1,4 +2,0+2,0  
11,71x11,6911,69xx
2 258 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 11,12
 
+1,1+2,1+2,1+1,4+1,1+0,2
10,7110,7010,8010,7610,6111,12
3 363 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 10,52
 
+0,2+1,8+2,0 +0,6 
9,7910,1110,52x10,03x
4 269 Embla Amanda Bi Granly Nesodden IF 9,97
 
+1,0+0,6  +1,2 
9,619,85x-9,97x
5 526 Regine Johansen Nesodden IF 9,86
 
+1,2+1,4+1,3+0,5+0,8+0,8
9,619,869,469,469,679,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.5
1 3 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL 11,73
2 87 Marcus Henriksen FIK Orion 11,82
3 211 Mikhail Paramonov LAC TV Unterstrass ZĂźrich 12,00
4 455 Baba Robert Alexandru Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,33
5 310 Cato Peder Rand SĂŚlid Ringerike Friidrettsklubb 12,50
6 144 Roar Fjellet Hamar IL 12,54
7 468 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,72
Heat: 2 Vind: +0.6
1 347 HĂĽvard Becker Sem IF 11,13
2 163 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 11,65
3 88 Martin Pettersen FIK Orion 11,81
4 254 Paul-Louis O"Rock Moelven IL 11,93
5 66 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 12,02
6 60 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 12,03
7 41 Robert AndrĂŠ Moldestad Breimsbygda IL 12,24
Heat: 3 Vind: +2.0
1 8 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 11,17
2 450 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,32
3 67 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 11,45
4 157 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 11,48
5 81 Anders Kvesetberget FIK Orion 11,72
6 365 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 11,82
7 487 Sander Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,05
Heat: 4 Vind: +1.2
1 382 Stefan Tärnhuvud Sundsvalls FI 10,72
2 10 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,95
3 229 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 11,05
4 399 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 11,12
5 90 Ă˜yvind Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 11,18
6 442 Samuel Gyedu Tyrving IL 11,30
7 44 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 11,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.4
1 41 Robert AndrĂŠ Moldestad Breimsbygda IL 12,25
2 468 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,59
  144 Roar Fjellet Hamar IL DNS
  310 Cato Peder Rand SĂŚlid Ringerike Friidrettsklubb DNS
  455 Baba Robert Alexandru Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
  487 Sander Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: +0.7
1 87 Marcus Henriksen FIK Orion 11,83
2 254 Paul-Louis O"Rock Moelven IL 11,95
3 60 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 11,96
4 211 Mikhail Paramonov LAC TV Unterstrass ZĂźrich 11,97
5 66 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 12,03
  365 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
Heat: 3 Vind: +0.9
1 450 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,42
2 157 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 11,45
3 67 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 11,54
4 88 Martin Pettersen FIK Orion 11,82
5 81 Anders Kvesetberget FIK Orion 11,88
  3 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL DNS
  44 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i DNS
  163 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett DNS
Heat: 4 Vind: -0.4
1 382 Stefan Tärnhuvud Sundsvalls FI 10,75
2 229 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 10,99
3 10 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 11,03
4 90 Ă˜yvind Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 11,17
5 347 HĂĽvard Becker Sem IF 11,18
6 399 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 11,29
7 442 Samuel Gyedu Tyrving IL 11,44
  8 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 382 Stefan Tärnhuvud Sundsvalls FI 10,75
2 229 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 10,99
3 10 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 11,03
4 90 Ă˜yvind Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 11,17
5 347 HĂĽvard Becker Sem IF 11,18
6 399 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 11,29
7 450 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,42
8 442 Samuel Gyedu Tyrving IL 11,44
9 157 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 11,45
10 67 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 11,54
11 88 Martin Pettersen FIK Orion 11,82
12 87 Marcus Henriksen FIK Orion 11,83
13 81 Anders Kvesetberget FIK Orion 11,88
14 254 Paul-Louis O"Rock Moelven IL 11,95
15 60 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 11,96
16 211 Mikhail Paramonov LAC TV Unterstrass ZĂźrich 11,97
17 66 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 12,03
18 41 Robert AndrĂŠ Moldestad Breimsbygda IL 12,25
19 468 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,59
  487 Sander Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
  455 Baba Robert Alexandru Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
  310 Cato Peder Rand SĂŚlid Ringerike Friidrettsklubb DNS
  144 Roar Fjellet Hamar IL DNS
  3 Jo Magnus Ryen Aalerud Ă…s IL DNS
  8 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL DNS
  44 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i DNS
  163 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett DNS
  365 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  64 Sivert Antonsen Eggen BUL, IL i 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 117 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 52,14
2 125 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 53,80
3 6 Marcus Medlien Nordstrand Ă…s IL 56,14
4 219 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 57,75
5 97 Eirik Øivindssønn Fredriksen Fredrikstad IF 1,00,19
6 127 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 1,00,74
7 475 Lasse Halvor Johannesen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,05,71
Heat: 2
1 124 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 51,40
2 393 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 52,03
3 44 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 52,48
4 7 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 52,73
5 459 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 53,39
6 453 Tamas Neda Ujpesti Torna Egylet 54,58
7 330 Martin Røland Jensen Sandvin, IL 55,33
  60 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i DNS
Heat: 3
1 54 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 49,44
2 347 HĂĽvard Becker Sem IF 49,54
3 425 Didrik Hexeberg Warlo Tyrving IL 49,78
4 436 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 49,95
5 304 Espen Tveit Ranheim IL 50,34
6 122 Kristoffer AndrĂŠ Johannes BlĂźcher Gneist,IL 50,93
7 221 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 51,21
8 165 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 51,51
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 54 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 49,44
2 347 HĂĽvard Becker Sem IF 49,54
3 425 Didrik Hexeberg Warlo Tyrving IL 49,78
4 436 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 49,95
5 304 Espen Tveit Ranheim IL 50,34
6 122 Kristoffer AndrĂŠ Johannes BlĂźcher Gneist,IL 50,93
7 221 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 51,21
8 124 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 51,40
9 165 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 51,51
10 393 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 52,03
11 117 Jørgen Evensen Lund Gjøvik Friidrettsklubb 52,14
12 44 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 52,48
13 7 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 52,73
14 459 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 53,39
15 125 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 53,80
16 453 Tamas Neda Ujpesti Torna Egylet 54,58
17 330 Martin Røland Jensen Sandvin, IL 55,33
18 6 Marcus Medlien Nordstrand Ă…s IL 56,14
19 219 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 57,75
20 97 Eirik Øivindssønn Fredriksen Fredrikstad IF 1,00,19
21 127 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 1,00,74
22 475 Lasse Halvor Johannesen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,05,71
  60 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 390 Erik Johannes Rosvold Tjalve, IK 46,90
2 37 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 29,21
3 490 Terje Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,90
4 486 Ove Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 19,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 33 Sondre Røkenes BĂŚkkelagets SK 1,75
 
1,65
o
1,70
o
1,75
o
1,80
xxx
2 2 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 1,75
 
1,65
o
1,70
o
1,75
xo
1,80
xxx
3 185 Jørgen Bergh IL Koll 1,65
 
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,65
xo
1,70
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Slegge (7,26kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 40 Kjetil Røste Ringen Brandbu IF 58,46
 
56,9558,4658,0756,87x55,30
2 241 Truls Engen Olsen Løten Friidrett  46,34
 
x42,95x44,2146,3444,58
3 37 Richard Smitt-Ingebretsen Bøler IF 25,83
 
25,5425,83x24,8725,7225,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 527 Axel Kozlowski Ullensaker/Kisa IL Friidrett 56,47
 
52,7953,5651,8656,47x50,36
2 83 Donavan Miloss FIK Orion 55,36
 
xxxxx55,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 2 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 12,33
 
 -0,1+0,3+0,8+1,2+0,4
x12,3312,0812,0112,1912,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS