NM Veteran 2020 inne 2020

Arrangert av: FIL AKS

29.02.2020 - 01.03.2020


NM Veteran 2020 innendørs01.03.2020
 
KV 35-39 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 141 Julie Bøtun Stavanger Friidrettsklubb NR
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 40-44 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 77 Lena Carina Hordnes Gular, IL 8,14
2 185 Margit Katrine Stand McAdam BĂŚkkelaget 8,84
3 32 Brit Ingrid Birketveit FRI IL 9,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 40-44 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 131 Ruth Johanne Salte Sandnes IL 1,30
 
1,09
o
1,12
o
1,15
o
1,18
o
1,21
o
1,24
xo
1,27
xxo
1,30
xo
1,33
xxx
2 32 Brit Ingrid Birketveit FRI IL 1,21
 
1,09
o
1,12
o
1,15
o
1,18
o
1,21
o
1,24
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 40-44 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 32 Brit Ingrid Birketveit FRI IL 8,33
 
8,33xxxxx
2 131 Ruth Johanne Salte Sandnes IL 7,40
 
6,887,407,387,366,886,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 45-49 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 10 Kirsti Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 11,37,78
2 25 Grethe Jørgensen FIL AKS-77 11,43,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 45-49 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 48 Vigdis Gaupholm Reigstad FRI IL NR
2 10 Kirsti Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb NR
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 45-49 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 116 Helga Reigstad Osterøy IL 9,62
 
9,299,319,189,139,399,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 5 Ragnhild Lie Anderson Bjarg IL 11,43,22
2 177 Hanne Elisabeth Liland Varegg Fleridrett 13,06,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 119 Mirjam Mjelde Osterøy IL NR
2 177 Hanne Elisabeth Liland Varegg Fleridrett NR
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 101 Jeanette Svanberg Eliassen Larvik Turn & IF 1,21
 
1,12
xo
1,15
o
1,18
o
1,21
xo
1,24
xxx
2 5 Ragnhild Lie Anderson Bjarg IL 1,21
 
1,00
o
1,03
o
1,06
o
1,09
o
1,15
o
1,18
o
1,21
xxo
1,24
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Anita Bolstad Raa Fana IL 9,98
 
9,07x9,98x9,25x
2 101 Jeanette Svanberg Eliassen Larvik Turn & IF 9,88
 
9,559,369,57x9,88x
3 16 Bettina Kubon Fana IL 8,45
 
x7,858,45x7,877,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 Tresteg (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 101 Jeanette Svanberg Eliassen Larvik Turn & IF 6,55
 
6,556,286,306,54--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  142 Brita Henning Steinkjer Friidrettsklubb DNS
Heat: 1
1 99 Heidi Barth Larvik Turn & IF 8,95
2 159 Anne Karine Solli Seland Sørild FIK 9,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 159 Anne Karine Solli Seland Sørild FIK NR
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 160 Jorunn Ellefsen Sørild FIK 1,30
 
1,24
o
1,27
xxo
1,30
xxo
1,33
xxx
2 99 Heidi Barth Larvik Turn & IF 1,21
 
1,15
xo
1,18
o
1,21
o
1,24
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 104 Ragnhild Marie Gulvik Larvik Turn & IF 8,52
 
8,227,86xx8,328,52
2 99 Heidi Barth Larvik Turn & IF 8,04
 
x7,627,96x7,608,04
3 19 Kate Alnes GTI Friidrettsklubb - gr. 7,34
 
xx7,34xx7,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 Tresteg (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 19 Kate Alnes GTI Friidrettsklubb - gr. 7,13
 
7,00x6,986,987,137,07
2 104 Ragnhild Marie Gulvik Larvik Turn & IF 6,24
 
5,916,246,166,245,856,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 60-64 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 184 Liv Torill Thoresen Ă…lesund FIK 10,19
2 34 Eldbjørg Anne Sanden Søvik FRI IL 10,88
3 21 Anne Kari Tietjen RolfsvĂĽg FIL AKS-77 11,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 60-64 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  34 Eldbjørg Anne Sanden Søvik FRI IL 1,06
 
0,94
o
0,97
o
1,00
o
1,03
o
1,06
o
1,09
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 60-64 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 62 Janice Astrid Flaathe GTI Friidrettsklubb - gr.  8,82
 
8,79x8,57x8,828,78
2 34 Eldbjørg Anne Sanden Søvik FRI IL 5,96
 
5,865,785,964,77  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 60-64 Tresteg (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 34 Eldbjørg Anne Sanden Søvik FRI IL 6,44
 
6,206,386,446,276,406,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 65-69 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 171 Marit HuflĂĽtten Tønsberg Friidrettsklubb 9,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 65-69 Tresteg (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 171 Marit HuflĂĽtten Tønsberg Friidrettsklubb 8,27
 
xx8,278,128,07-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 70-74 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 121 Randi Fredrikke Kleppe Osterøy IL 12,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 70-74 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 169 Grete Rivenes Tønsberg Friidrettsklubb 1,03
 
1,00
o
1,03
o
1,06
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 70-74 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 169 Grete Rivenes Tønsberg Friidrettsklubb 7,48
 
7,247,48xx7,17x
2 121 Randi Fredrikke Kleppe Osterøy IL 5,58
 
5,045,105,045,265,105,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 70-74 Tresteg (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  121 Randi Fredrikke Kleppe Osterøy IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 75-79 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 108 Marian Stenbakk Moss IL 16,02,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 75-79 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  98 Elise Marie WĂĽle Larvik Turn & IF DNS
Heat: 1
1 73 Herborg Ninni Blakstad Gular, IL 11,74
2 145 Sofie Asbjørg Jakobsen Stovnerkameratene 12,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 75-79 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 108 Marian Stenbakk Moss IL NR
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 75-79 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  98 Elise Marie WĂĽle Larvik Turn & IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 75-79 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 189 Grethe Maren Myklestad Gloppen Friidrettslag 7,35
 
7,297,167,016,967,337,35
2 98 Elise Marie WĂĽle Larvik Turn & IF 7,27
 
6,567,27x7,06x7,17
3 145 Sofie Asbjørg Jakobsen Stovnerkameratene 7,11
 
6,096,706,546,826,937,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 75-79 Tresteg (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  73 Herborg Ninni Blakstad Gular, IL 5,59
 
xx5,165,295,465,59
  189 Grethe Maren Myklestad Gloppen Friidrettslag 5,67
 
5,51xx5,675,585,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 35-39 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 187 Sami Alp FIL AKS-77 9,47,72
2 35 Espen Irgens Haugen FRI IL 9,49,45
3 94 Jan Billy Aas KrĂĽkstad IL 11,10,25
4 120 Per Ole Mostrøm Osterøy IL 11,20,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 35-39 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 120 Per Ole Mostrøm Osterøy IL 9,69
2 94 Jan Billy Aas KrĂĽkstad IL 9,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 35-39 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 94 Jan Billy Aas KrĂĽkstad IL 2,33,61
2 120 Per Ole Mostrøm Osterøy IL 2,36,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 49 Ă˜yvind LoftĂĽs FRI IL 9,39,97
2 178 Henrik Angermund Varegg Fleridrett 9,42,54
3 122 Sigbjørn Kverndal Reigstad Osterøy IL 10,07,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 53 Jøran Laukeland Førde IL 7,51
2 78 Morten Solheim Gular, IL 7,74
3 133 Ă˜ystein Paulsen Sandnes IL 7,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 60 Eirik Duesten GTI Friidrettsklubb - gr.  2,27,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 147 John Finnøy Kvisvik Straumsnes IL 1,45
 
1,21
o
1,36
xo
1,42
o
1,45
xo
1,48
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  147 John Finnøy Kvisvik Straumsnes IL 10,48
 
10,489,7510,199,9010,07 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 83 Ă˜ystein Johannes Gøthesen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 10,27,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 64 Rasmus Sødal Pedersen GTI Friidrettsklubb - gr.  8,09
2 9 Scott Gary Randall Drøbak-Frogn IL 8,29
3 84 Tor Arne Furseth Kallevik Hvam IL 9,12
4 42 Odd Andre Byrknes FRI IL 9,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  64 Rasmus Sødal Pedersen GTI Friidrettsklubb - gr.  DNS
Heat: 1
1 71 Geir Storetvedt Skaten Gular, IL 2,11,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 13 Ă˜rjan Moss EidsvĂĽg IL 1,18
 
0,82
o
1,00
o
1,12
o
1,18
o
1,21
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 24 Endre Reigstad FIL AKS-77 11,02
 
 "    
10,4611,0210,8110,8810,87 
2 13 Ă˜rjan Moss EidsvĂĽg IL 8,39
 
7,587,988,32-8,397,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 Tresteg (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  13 Ă˜rjan Moss EidsvĂĽg IL 6,15
 
x5,926,15---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 28 Svein Glomnes FIL AKS-77 9,52,45
2 176 Bjørn Harald Bongom Varegg Fleridrett 10,25,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 132 Torleiv Hølland Sandnes IL 8,11
2 82 Ronny Øystein Eide Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,17
3 30 Yngve Endal FIL AKS-77 8,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  139 Svein Oskar Støvring NedregĂĽrd Spjelkavik og Omegn Friidrettsklubb DNS
Heat: 1
1 28 Svein Glomnes FIL AKS-77 2,16,98
2 144 Per Gregersen Stord IL (Allianseidrettslag) 2,30,22
3 123 Tore Hannisdal Osterøy IL 2,31,96
4 36 Haakon Lambert Gunby FRI IL 2,34,11
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 95 Romualdas Jakutis Ladk Club 1,66
 
1,57
o
1,60
xo
1,63
o
1,66
xxo
1,70
xxx
2 4 Ronny Haufe BFG Bergen Løpeklubb 1,51
 
1,36
o
1,45
o
1,48
xxo
1,51
xxo
1,54
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 143 Oddvar HĂĽrde Stord IL (Allianseidrettslag) 12,51
 
11,4712,5112,3511,8112,0611,99
2 46 Stein Fossen FRI IL 12,42
 
12,3212,1212,3912,4212,34-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 Tresteg (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  4 Ronny Haufe BFG Bergen Løpeklubb 8,92
 
8,68x8,438,848,928,80
  95 Romualdas Jakutis Ladk Club 8,92
 
8,68x8,438,848,928,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 182 Jan Nyrønning Ă…len IL - Friidrett 10,08,74
2 68 Bjarte Bogstad Gular, IL 10,21,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  97 Tor Inge Vikane LaksevĂĽg TIL DNS
Heat: 1
1 155 Frode Holt Sturla IF 8,11
2 167 Geir Jonny Kaasen Tyrving IL 8,41
3 129 Are Torsvik Sandnes IL 8,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  54 Magne Geir Verlo Førde IL DNS
Heat: 1
1 129 Are Torsvik Sandnes IL 2,39,00
2 39 Knut Arve EngesĂŚt FRI IL 2,40,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 155 Frode Holt Sturla IF 1,60
 
1,45
o
1,51
o
1,54
o
1,57
o
1,60
o
1,63
xxx
2 2 Jan Erik Berntzen Asker Sk. Friidrett 1,45
 
1,39
o
1,42
o
1,45
xo
1,48
xxx
3 97 Tor Inge Vikane LaksevĂĽg TIL 1,45
 
1,36
o
1,39
xo
1,45
xxo
1,48
xxx
4 87 Kjell Ivar Robertsen JĂŚgervatnet Idrettslag 1,33
 
1,24
o
1,30
o
1,33
o
1,36
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 165 Knut Olav Bjorvatn Tvedestrand Turn Og IF 13,44
 
13,44x12,9212,6313,3112,54
2 87 Kjell Ivar Robertsen JĂŚgervatnet Idrettslag 10,66
 
10,6610,169,93x9,919,95
3 97 Tor Inge Vikane LaksevĂĽg TIL 9,58
 
x9,089,368,529,309,58
4 2 Jan Erik Berntzen Asker Sk. Friidrett 8,76
 
8,768,008,528,558,518,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 Tresteg (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  155 Frode Holt Sturla IF 11,17
 
11,1410,8810,8711,17x10,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  14 Arvid Hauge Eikanger IL DNS
Heat: 1
1 106 Ă˜ivind Bernes Mjøsdalen IL 10,43,64
2 148 Asgeir Bøgeberg Strindheim il 11,36,68
3 80 Odd Elvanes Hareid IL 12,44,60
4 61 Eldar Bjørge GTI Friidrettsklubb - gr.  12,48,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  107 Dag Eivind KĂĽshagen Moelven IL DNS
Heat: 1
1 151 Morten Warankov Strindheim il 8,90
2 86 Nils Morten Kirkedam Blakstad Ik Grane Arendal Friidrett 9,04
3 40 Lars Johan Fjelde FRI IL 9,11
4 51 Harald Andreas Holmefjord Førde IL 9,16
5 175 Ove Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,24
  33 Egil Solvi FRI IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 3 Jan Fagerheim BFG Bergen Løpeklubb 2,21,52
2 100 Jan Inge Bleivik Larvik Turn & IF 2,34,69
3 154 Ă˜yvind Øyen Strindheim il 2,35,14
4 89 Johnny Solheimsnes Jølster IL 2,35,58
5 148 Asgeir Bøgeberg Strindheim il 2,40,96
6 80 Odd Elvanes Hareid IL 2,45,32
  151 Morten Warankov Strindheim il DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 107 Dag Eivind KĂĽshagen Moelven IL 1,42
 
1,30
o
1,33
x
1,36
o
1,39
xxo
1,42
xo
1,45
xxx
2 103 Jørn Aass Larvik Turn & IF 1,42
 
1,33
o
1,36
xo
1,39
o
1,42
xxo
1,45
xxx
3 161 Per Ellefsen Sørild FIK 1,42
 
1,30
o
1,33
o
1,36
o
1,39
xxo
1,42
xxo
1,45
xxx
4 96 Agnar Aadland LaksevĂĽg TIL 1,30
 
1,12
o
1,15
o
1,18
o
1,21
o
1,24
o
1,27
o
1,30
o
1,33
x-
5 130 Harald Nybru Sandnes IL 1,30
 
1,12
o
1,15
o
1,18
o
1,21
o
1,24
o
1,27
o
1,30
xo
1,33
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 96 Agnar Aadland LaksevĂĽg TIL 13,44
 
xx13,4413,17-12,91
2 137 Frank Andersen Ski IL Friidrett 10,45
 
x10,4510,31xx9,76
3 175 Ove Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,87
 
8,688,878,788,608,608,40
4 107 Dag Eivind KĂĽshagen Moelven IL 8,86
 
7,46x7,508,578,798,86
5 103 Jørn Aass Larvik Turn & IF 8,44
 
8,428,338,408,44x7,93
6 100 Jan Inge Bleivik Larvik Turn & IF 8,30
 
7,25x8,038,30--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 Tresteg (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  130 Harald Nybru Sandnes IL 8,90
 
8,338,558,658,768,90x
  175 Ove Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,14
 
6,886,966,906,986,827,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 65-69 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 23 Bjarne Martin Gausvik FIL AKS-77 12,21,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 65-69 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 59 Bjarne Skumsnes GTI Friidrettsklubb - gr.  9,17
2 70 Frank Atle Kvinge Gular, IL 9,28
3 126 Ă˜ystein Gjerdrum Romerike Friidrett 9,75
4 149 Frithjof Lyng-Nielsen Strindheim il 9,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 65-69 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 59 Bjarne Skumsnes GTI Friidrettsklubb - gr.  2,39,90
2 91 Kjell Oddvin Navelsaker Jølster IL 2,41,02
3 92 Frans Stenersen KFUM Kam. Oslo 2,56,02
4 191 Magne Vikne Osterøy IL 3,05,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 65-69 Høyde (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 128 Ulf Stephen Tudem Sandefjord Turn & Idrettsforening 1,57
 
1,42
o
1,45
o
1,48
o
1,51
xxo
1,53
xo
1,55
o
1,57
xo
1,59
xxx
2 70 Frank Atle Kvinge Gular, IL 1,36
 
1,21
o
1,24
o
1,27
o
1,30
o
1,33
xo
1,36
xo
139
-
3 57 Jakob Eirik Lothe Gloppen Friidrettslag 1,12
 
1,00
o
1,06
o
1,12
xo
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 65-69 Tresteg (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  50 Arne Tefre Førde IL 10,95
 
10,95xxx10,9310,82
  70 Frank Atle Kvinge Gular, IL 8,23
 
7,897,868,23---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 170 Hjalmar August Schiøtz Tønsberg Friidrettsklubb 12,43,21
2 20 Alf Sverre Fjeldstad FIL AKS-77 12,49,19
3 63 Olav Hagland GTI Friidrettsklubb - gr.  12,51,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  27 Svein Fammestad FIL AKS-77 DNS
  45 Roger Larsen FRI IL DNS
  136 Arne Johan Jensen Sjetne IL DNS
Heat: 1
1 41 Magnus Skjoldal FRI IL 9,01
2 55 Arne Warem Gjesdal IL 9,39
3 152 Nils Jørgen Gaasvik Strindheim il 9,84
4 38 Johnny Isaksen FRI IL 9,97
  162 Svein Edmund Kristiansen Sørild FIK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 170 Hjalmar August Schiøtz Tønsberg Friidrettsklubb 2,52,76
2 56 Dagfinn Kaspar Nyhammer Gloppen Friidrettslag 2,54,14
3 153 Per Thomas Laksfors Strindheim il 2,55,84
4 55 Arne Warem Gjesdal IL 2,58,51
5 152 Nils Jørgen Gaasvik Strindheim il 3,12,47
  20 Alf Sverre Fjeldstad FIL AKS-77 DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 37 Jan Kristian Olsen FRI IL 1,30
 
1,27
o
1,30
o
1,35
xxx
2 134 Kjell Viggo Adamski Sarpsborg IL 1,27
 
1,21
o
1,27
o
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 134 Kjell Viggo Adamski Sarpsborg IL 11,94
 
11,8811,94xx11,07x
2 22 Arne Reigstad FIL AKS-77 10,60
 
10,609,929,919,8510,009,59
3 65 Tore Macody Lund GTI Friidrettsklubb - gr.  10,05
 
9,799,739,8310,0510,0210,04
4 113 Jan Norvald Borgen Os Turnforening 9,74
 
9,679,74x9,369,419,74
5 102 Jostein Myrvang Larvik Turn & IF 9,03
 
x8,488,92x9,009,03
6 38 Johnny Isaksen FRI IL 8,75
 
x8,538,758,028,638,55
7 188 Ole Johan Moss EidsvĂĽg IL 8,38
 
8,388,367,98x8,297,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 Tresteg (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 127 Oddbjørn Bergheim Samhald IL 8,65
 
8,398,338,508,658,40-
2 55 Arne Warem Gjesdal IL 8,38
 
7,688,218,368,38--
3 162 Svein Edmund Kristiansen Sørild FIK 7,79
 
7,607,507,587,797,757,54
4 37 Jan Kristian Olsen FRI IL 7,68
 
x7,317,687,67x7,48
5 183 Helge Lind Schistad Ă…lesund FIK 5,56
 
4,655,395,494,625,505,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  88 Ole Kristian LindbĂŚk JĂŚgervatnet Idrettslag DNS
Heat: 1
1 150 Hagbart Vebostad Strindheim il 15,15,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  163 Leif Harald Theodorsen Tromsø Friidrettsklubb - friidrett DNS
Heat: 1
1 156 Trond Einar Furuly StĂĽlkameratene IL 9,50
2 125 Edvard Fredrik Rathke Romerike Friidrett 9,79
3 190 Kjell Hilmar Sagmyr Idun I:L 9,99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  163 Leif Harald Theodorsen Tromsø Friidrettsklubb - friidrett DNS
Heat: 1
1 117 John Arne Bernes Osterøy IL 3,04,72
2 150 Hagbart Vebostad Strindheim il 3,18,39
3 88 Ole Kristian LindbĂŚk JĂŚgervatnet Idrettslag 4,21,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Trond Einar Furuly StĂĽlkameratene IL 1,24
 
1,15
o
1,21
xo
1,24
o
1,27
xxx
2 109 Ole Kristian Skaug Moss IL 1,21
 
1,15
o
1,18
o
1,18
o
1,21
o
1,24
xxx
3 66 Arthur Johannes Lillefosse Gular, IL 1,06
 
1,00
xo
1,03
o
1,06
xxo
1,09
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  47 Svein Arne Angvik FRI IL 7,70
 
7,707,647,247,637,617,47
  85 Jørgen Kristian Olsen Ik Grane Arendal Friidrett 11,63
 
11,4411,6311,4511,51x11,28
  109 Ole Kristian Skaug Moss IL 9,66
 
-8,179,329,669,559,00
  190 Kjell Hilmar Sagmyr Idun I:L 8,42
 
8,20x8,008,427,637,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 Tresteg (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Trond Einar Furuly StĂĽlkameratene IL 8,53
 
8,538,05----
2 66 Arthur Johannes Lillefosse Gular, IL 6,80
 
6,276,016,67x-6,80
3 190 Kjell Hilmar Sagmyr Idun I:L 6,78
 
x6,046,416,78-x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 174 Henning Høgheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 18,38,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  112 Henry Opland Norodd, IL DNS
  181 Kjell Oddvar Ulltang Ă˜ystese IL DNS
Heat: 1
1 74 Kjell SĂŚlensminde Gular, IL 10,46
2 93 Knut Henrik Skramstad Kongsberg IF 11,43
3 12 Torbjørn Mong Egersunds Idrettsklubb 11,56
4 174 Henning Høgheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 90 Kjell Odd Steinset Jølster IL 3,39,39
2 174 Henning Høgheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,17,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 93 Knut Henrik Skramstad Kongsberg IF 1,12
 
1,00
xo
1,06
xxo
1,09
xo
1,12
xo
1,15
xxx
2 112 Henry Opland Norodd, IL 0,88
 
0,70
o
0,76
o
0,79
o
0,82
o
0,85
xo
0,88
o
0,91
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 172 Svein Arne Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 10,72
 
10,72x9,9210,299,639,79
2 93 Knut Henrik Skramstad Kongsberg IF 9,55
 
9,459,329,55x9,239,41
3 12 Torbjørn Mong Egersunds Idrettsklubb 8,70
 
7,847,388,548,707,377,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 52 Harald Klakegg Førde IL 6,39
 
6,006,026,306,39--
2 112 Henry Opland Norodd, IL 3,83
 
3,833,76----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 168 Arne Ueland Tønsberg Friidrettsklubb 10,63
2 111 Arvid FjĂŚrli Norodd, IL 12,49
3 79 Per Einar Sønnesyn Gular, IL 15,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  124 Andor Martin Sandsmark GTI Friidrettsklubb - gr. DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 Høyde (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 168 Arne Ueland Tønsberg Friidrettsklubb 1,09
 
1,03
o
1,06
o
1,09
o
1,12
xxx
2 111 Arvid FjĂŚrli Norodd, IL 0,97
 
0,79
o
0,85
o
0,88
o
0,91
o
0,97
o
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 168 Arne Ueland Tønsberg Friidrettsklubb 8,39
 
8,228,078,238,168,398,01
2 114 John Henrik Lepsøy Os Turnforening 7,74
 
x7,45x7,74x7,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 Tresteg (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 168 Arne Ueland Tønsberg Friidrettsklubb 5,95
 
5,575,955,655,85--
2 111 Arvid FjĂŚrli Norodd, IL 5,44
 
5,155,445,17---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 90-94 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  76 Leif Bjordal Gular, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 90-94 Kule 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 76 Leif Bjordal Gular, IL 6,57
 
6,566,476,486,57x6,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS