NM Veteran 2020 inne 2020

Arrangert av: FIL AKS

29.02.2020 - 01.03.2020


NM Veteran 2020 innendørs29.02.2020
 
KV 35-39 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  141 Julie Bøtun Stavanger Friidrettsklubb 6:21,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 40-44 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 131 Ruth Johanne Salte Sandnes IL 31,70
2 32 Brit Ingrid Birketveit FRI IL 33,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 40-44 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  131 Ruth Johanne Salte Sandnes IL 12,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 40-44 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 185 Margit Katrine Stand McAdam BĂŚkkelaget 4,73
 
x4,354,714,554,724,73
2 131 Ruth Johanne Salte Sandnes IL 3,58
 
3,463,512,983,523,523,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 40-44 Lengde uten tilløp (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 131 Ruth Johanne Salte Sandnes IL 1,90
 
1,881,901,90---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 45-49 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 48 Vigdis Gaupholm Reigstad FRI IL 5:11,60
2 10 Kirsti Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 5:22,26
3 25 Grethe Jørgensen FIL AKS-77 5:37,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 45-49 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 48 Vigdis Gaupholm Reigstad FRI IL 30,99
2 10 Kirsti Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 33,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 45-49 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  29 Veronica Celin Juvik FIL AKS-77 12,37
 
12,37xx11,5711,0510,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 177 Hanne Elisabeth Liland Varegg Fleridrett 6:13,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2
  5 Ragnhild Lie Anderson Bjarg IL 12,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 Høyde uten tilløp (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  5 Ragnhild Lie Anderson Bjarg IL 0,94
 
0,85
xxo
0,88
o
0,91
xo
0,94
xxx
  15 Anita Bolstad Raa Fana IL 1,21
 
1,09
xo
1,12
xo
1,15
xo
1,18
o
1,21
xo
1,23
xxx
  101 Jeanette Svanberg Eliassen Larvik Turn & IF 1,00
 
0,91
xo
0,94
xo
0,97
o
1,00
xxo
1,03
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 5 Ragnhild Lie Anderson Bjarg IL 3,55
 
3,213,513,223,553,433,31
2 101 Jeanette Svanberg Eliassen Larvik Turn & IF 3,39
 
x3,29x3,06x3,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 Lengde uten tilløp (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Anita Bolstad Raa Fana IL 2,25
 
2,092,182,252,142,15 
2 5 Ragnhild Lie Anderson Bjarg IL 2,01
 
1,972,011,851,832,011,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 50-54 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 101 Jeanette Svanberg Eliassen Larvik Turn & IF 10,08
 
xx10,08x9,259,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 31 Astrid Helene Olafsdottir FRI IL 6:00,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 99 Heidi Barth Larvik Turn & IF 30,43
2 159 Anne Karine Solli Seland Sørild FIK 33,13
3 142 Brita Henning Steinkjer Friidrettsklubb 35,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  99 Heidi Barth Larvik Turn & IF 10,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 Høyde uten tilløp (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 160 Jorunn Ellefsen Sørild FIK 1,09
 
1,00
xo
1,03
o
1,06
xo
1,09
xxo
1,12
x
2 159 Anne Karine Solli Seland Sørild FIK 1,03
 
0,88
o
0,91
o
0,94
o
0,97
o
1,00
o
1,03
xo
1,06
xxx
3 142 Brita Henning Steinkjer Friidrettsklubb 0,97
 
0,88
o
0,91
o
0,94
o
0,97
xo
1,00
xxx
4 104 Ragnhild Marie Gulvik Larvik Turn & IF 0,94
 
0,88
o
0,91
o
0,94
o
0,97
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  99 Heidi Barth Larvik Turn & IF 4,11
 
xx4,11xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 Lengde uten tilløp (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 159 Anne Karine Solli Seland Sørild FIK 2,22
 
2,222,222,182,16--
2 160 Jorunn Ellefsen Sørild FIK 2,10
 
2,092,102,022,05--
3 104 Ragnhild Marie Gulvik Larvik Turn & IF 1,89
 
1,891,751,831,851,78 
4 31 Astrid Helene Olafsdottir FRI IL 1,61
 
1,571,611,561,60--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 55-59 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 104 Ragnhild Marie Gulvik Larvik Turn & IF 9,83
 
9,83xxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 60-64 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 34 Eldbjørg Anne Sanden Søvik FRI IL 38,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 60-64 Høyde uten tilløp (Stativ 3) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 62 Janice Astrid Flaathe GTI Friidrettsklubb - gr.  88
 
79
o
82
o
85
o
88
o
91
xxx
  34 Eldbjørg Anne Sanden Søvik FRI IL NM
 
 
 
 
o
 
o
 
o
 
o
 
 
 
 
79
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 60-64 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  34 Eldbjørg Anne Sanden Søvik FRI IL 3,16
 
3,03xxx3,093,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 60-64 Lengde uten tilløp (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 184 Liv Torill Thoresen Ă…lesund FIK 1,88
 
1,851,771,871,791,881,85
2 34 Eldbjørg Anne Sanden Søvik FRI IL 1,71
 
1,711,711,65   
3 62 Janice Astrid Flaathe GTI Friidrettsklubb - gr.  1,72
 
1,571,631,621,681,691,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 60-64 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 62 Janice Astrid Flaathe GTI Friidrettsklubb - gr.  12,63
 
12,05x12,2612,6312,4912,24
2 34 Eldbjørg Anne Sanden Søvik FRI IL 7,19
 
-6,367,19---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 65-69 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  171 Marit HuflĂĽtten Tønsberg Friidrettsklubb 11,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 65-69 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 171 Marit HuflĂĽtten Tønsberg Friidrettsklubb 3,82
 
3,74 3,693,683,653,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 65-69 Lengde uten tilløp (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 171 Marit HuflĂĽtten Tønsberg Friidrettsklubb 2,09
 
2,092,092,042,03  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 70-74 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 121 Randi Fredrikke Kleppe Osterøy IL 44,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 70-74 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  169 Grete Rivenes Tønsberg Friidrettsklubb 14,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 70-74 Lengde uten tilløp (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 121 Randi Fredrikke Kleppe Osterøy IL 1,48
 
1,361,351,401,401,481.41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 70-74 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  169 Grete Rivenes Tønsberg Friidrettsklubb 10,34
 
10,1410,34----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 75-79 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 108 Marian Stenbakk Moss IL 8:07,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 75-79 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 145 Sofie Asbjørg Jakobsen Stovnerkameratene 42,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 75-79 Lengde uten tilløp (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 98 Elise Marie WĂĽle Larvik Turn & IF 1,54
 
1,461.421,431,541,441,46
2 73 Herborg Ninni Blakstad Gular, IL 1,42
 
x1,181,331,421,381,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KV 75-79 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 189 Grethe Maren Myklestad Gloppen Friidrettslag 11,31
 
10,7811,03xx11,3110,14
2 98 Elise Marie WĂĽle Larvik Turn & IF 9,73
 
9,44xx9,68x9,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 35-39 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 35 Espen Irgens Haugen FRI IL 4:36,51
2 94 Jan Billy Aas KrĂĽkstad IL 5:15,19
3 120 Per Ole Mostrøm Osterøy IL 5:21,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 35-39 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 120 Per Ole Mostrøm Osterøy IL 31,45
2 94 Jan Billy Aas KrĂĽkstad IL 32,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  60 Eirik Duesten GTI Friidrettsklubb - gr.  DNS
Heat: 1
1 49 Ă˜yvind LoftĂĽs FRI IL 4:33,02
2 147 John Finnøy Kvisvik Straumsnes IL 6:44,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 53 Jøran Laukeland Førde IL 24,12
2 78 Morten Solheim Gular, IL 24,58
3 133 Ă˜ystein Paulsen Sandnes IL 25,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 Høyde uten tilløp (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  18 Fredrik Stuhr Fana IL DNS
 
DNS
o
  147 John Finnøy Kvisvik Straumsnes IL NM
 
1,18
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 147 John Finnøy Kvisvik Straumsnes IL 4,48
 
4,344,11--4,334,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 Lengde uten tilløp (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 147 John Finnøy Kvisvik Straumsnes IL 2,62
 
2,622,482,38---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 40-44 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 147 John Finnøy Kvisvik Straumsnes IL 2,55
 
1,65
o
1,75
o
1,95
o
2,05
o
2,15
o
2,25
o
2,31
o
2,45
o
2,55
xo
2,65
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 71 Geir Storetvedt Skaten Gular, IL 4:31,82
2 83 Ă˜ystein Johannes Gøthesen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 4:49,37
3 42 Odd Andre Byrknes FRI IL 5:18,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  42 Odd Andre Byrknes FRI IL DNS
Heat: 1
1 64 Rasmus Sødal Pedersen GTI Friidrettsklubb - gr.  25,54
2 7 BĂĽrd Knudsen BUL, IL i 26,46
3 9 Scott Gary Randall Drøbak-Frogn IL 27,29
4 84 Tor Arne Furseth Kallevik Hvam IL 29,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 3000 m Kappgang (Kappgang 3000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 9 Scott Gary Randall Drøbak-Frogn IL 22,48,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 Høyde uten tilløp (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  138 Anders NedregĂĽrd Spjelkavik og Omegn Friidrettsklubb DNS
 
DNS
o
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 64 Rasmus Sødal Pedersen GTI Friidrettsklubb - gr.  4,95
 
4,77-4,854,794,954,91
2 13 Ă˜rjan Moss EidsvĂĽg IL 3,24
 
3,163,243,10---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 Lengde uten tilløp (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 81 Bjørn Gunnar Husby Haugerud IF 2,67
 
2,642,67-2,652,58-
2 13 Ă˜rjan Moss EidsvĂĽg IL 2,27
 
2,222,272,212,142,252,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 45-49 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 24 Endre Reigstad FIL AKS-77 12,39
 
11,30-12,3911,6411,89-
2 13 Ă˜rjan Moss EidsvĂĽg IL 6,39
 
6,074,905,396,39  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 28 Svein Glomnes FIL AKS-77 4:35,23
2 176 Bjørn Harald Bongom Varegg Fleridrett 4:58,69
3 115 Bjarte Vik Osterøy IL 5:01,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  4 Ronny Haufe BFG Bergen Løpeklubb DNS
Heat: 1
1 132 Torleiv Hølland Sandnes IL 26,46
2 82 Ronny Øystein Eide Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 26,76
3 30 Yngve Endal FIL AKS-77 29,11
4 36 Haakon Lambert Gunby FRI IL 29,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 144 Per Gregersen Stord IL (Allianseidrettslag) 10,07
2 4 Ronny Haufe BFG Bergen Løpeklubb 12,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 Høyde uten tilløp (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 110 Jan Hermann Hordvik Norna-Salhus IL 1,36
 
1,09
o
1,15
o
1,21
o
1,24
o
1,27
o
1,30
o
1,33
o
1,36
o
1,38
xxx
2 186 Ronny Gydar BĂŚkkelaget 1,27
 
1,21
o
1,27
xo
1,30
xxx
3 82 Ronny Øystein Eide Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 1,18
 
0,91
o
1,00
o
1,06
xxo
1,09
o
1,15
xxo
1,18
xo
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 82 Ronny Øystein Eide Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 4,67
 
4,434,674,48---
2 4 Ronny Haufe BFG Bergen Løpeklubb 3,74
 
3,74-----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 Lengde uten tilløp (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  4 Ronny Haufe BFG Bergen Løpeklubb 2,44
 
2,39-2,38-2,422,44
  36 Haakon Lambert Gunby FRI IL 2,40
 
2,362,252,332,402,322,31
  46 Stein Fossen FRI IL 2,55
 
2,452,482,422,492,552,50
  82 Ronny Øystein Eide Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 2,51
 
2,412,442,312,512,292,44
  110 Jan Hermann Hordvik Norna-Salhus IL 2,73
 
2,682,682,732,672,652,73
  186 Ronny Gydar BĂŚkkelaget 2,69
 
2,692,68-2,692,542,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 144 Per Gregersen Stord IL (Allianseidrettslag) 3,25
 
3,05
o
3,15
o
3,25
xo
3,35
xxx
2 17 Bjørn Kubon Fana IL 2,75
 
2,55
xo
2,65
xo
2,75
o
2,85
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 50-54 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 44 Olav Roald Hansen FRI IL 14,43
 
13,5514,14-14,4313,80-
2 46 Stein Fossen FRI IL 14,41
 
13,1614,4114,1813,82--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 182 Jan Nyrønning Ă…len IL - Friidrett 4:50,79
2 180 BĂĽrd Gjerde Voss IL 5:31,99
3 39 Knut Arve EngesĂŚt FRI IL 5:35,39
4 11 Steinar Nordvoll Egersunds Idrettsklubb 5:40,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  97 Tor Inge Vikane LaksevĂĽg TIL DNS
Heat: 1
1 167 Geir Jonny Kaasen Tyrving IL 27,30
2 129 Are Torsvik Sandnes IL 28,38
3 166 Atle Peder Nordli Tyrving IL 28,77
4 8 Terje Myhre BUL, IL i 29,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  97 Tor Inge Vikane LaksevĂĽg TIL DNF
1 155 Frode Holt Sturla IF 9,29
2 129 Are Torsvik Sandnes IL 10,98
3 87 Kjell Ivar Robertsen JĂŚgervatnet Idrettslag 13,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 Høyde uten tilløp (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 155 Frode Holt Sturla IF 1,42
 
1,21
o
1,27
xo
1,30
o
1,33
o
1,36
o
1,39
o
1,42
o
1,45
xxx
2 165 Knut Olav Bjorvatn Tvedestrand Turn Og IF 1,36
 
1,21
o
1,24
o
1,27
o
1,30
o
1,33
xo
1,36
xo
1,39
xxx
3 2 Jan Erik Berntzen Asker Sk. Friidrett 1,30
 
1,18
o
1,21
o
1,24
o
1,27
xo
1,30
o
1,33
xxx
4 43 Oddvin Årdalsbakke FRI IL 1,27
 
1,18
o
1,21
o
1,24
o
1,27
xo
1,30
o
5 97 Tor Inge Vikane LaksevĂĽg TIL 1,24
 
1,21
o
1,24
o
1,27
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 155 Frode Holt Sturla IF 5,12
 
x4,944,765,125,01x
2 2 Jan Erik Berntzen Asker Sk. Friidrett 4,54
 
4,544,374,474,52- 
3 87 Kjell Ivar Robertsen JĂŚgervatnet Idrettslag 4,08
 
4,083,913,83---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 Lengde uten tilløp (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  2 Jan Erik Berntzen Asker Sk. Friidrett 2,46
 
2,342,392,462,452,38x
  43 Oddvin Årdalsbakke FRI IL 2,49
 
2,422,382,372,492,352,38
  97 Tor Inge Vikane LaksevĂĽg TIL 2,33
 
2,132,292,33   
  155 Frode Holt Sturla IF 2,77
 
2,762,662,722,772,652,76
  165 Knut Olav Bjorvatn Tvedestrand Turn Og IF 2,69
 
2,442,652,692,672,642,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 129 Are Torsvik Sandnes IL 2,88
 
2,48
o
2,55
o
2,65
o
2,75
xo
2,88
xxo
2 97 Tor Inge Vikane LaksevĂĽg TIL 2,55
 
2,05
o
2,11
o
2,25
o
2,35
xo
2,45
o
2,55
xxo
2,65
xxx
3 87 Kjell Ivar Robertsen JĂŚgervatnet Idrettslag 2,35
 
2,05
o
2,15
o
2,25
o
2,35
xo
2,45
xx-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 55-59 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 105 Torrey Enoksen Lyngdal IL 14,60
 
-14,4213,9814,4313,9614,60
2 87 Kjell Ivar Robertsen JĂŚgervatnet Idrettslag 11,20
 
9,20--10,65-11,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 106 Ă˜ivind Bernes Mjøsdalen IL 4,54,82
2 3 Jan Fagerheim BFG Bergen Løpeklubb 5,06,85
3 148 Asgeir Bøgeberg Strindheim il 5,24,54
4 154 Ă˜yvind Øyen Strindheim il 5,37,00
5 89 Johnny Solheimsnes Jølster IL 5,41,82
6 80 Odd Elvanes Hareid IL 5,44,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 107 Dag Eivind KĂĽshagen Moelven IL 28,36
5 40 Lars Johan Fjelde FRI IL 30,66
Heat: 2
2 151 Morten Warankov Strindheim il 29,91
3 51 Harald Andreas Holmefjord Førde IL 30,39
4 100 Jan Inge Bleivik Larvik Turn & IF 30,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 200m finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 107 Dag Eivind KĂĽshagen Moelven IL 28,10
2 100 Jan Inge Bleivik Larvik Turn & IF 29,12
3 151 Morten Warankov Strindheim il 29,13
4 51 Harald Andreas Holmefjord Førde IL 30,99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 3000 m Kappgang (Kappgang 3000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 157 Arild Fotland Søfteland TIL 14,25,33
2 158 Erling Andersen Søfteland TIL 17,31,87
3 164 Karl Ludvig Sellgren Trondheim Friidrett - Friidrett NT
4 6 Martin LingĂĽs Bratsberg IL NT
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 100 Jan Inge Bleivik Larvik Turn & IF NR
2 96 Agnar Aadland LaksevĂĽg TIL NR
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 Høyde uten tilløp (Stativ 3) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 100 Jan Inge Bleivik Larvik Turn & IF 1,33
 
1,21
xo
1,24
o
1,27
o
1,30
xo
1,33
o
1,35
xxx
2 33 Egil Solvi FRI IL 1,33
 
1,21
o
1,24
xxo
1,27
o
1,30
xxo
1,33
xxo
1,35
xxx
3 96 Agnar Aadland LaksevĂĽg TIL 1,30
 
1,18
o
1,21
o
1,24
o
1,27
o
1,30
o
1,33
xxx
4 103 Jørn Aass Larvik Turn & IF 1,24
 
1,15
o
1,18
xo
1,21
xo
1,24
xo
1,27
xxx
5 161 Per Ellefsen Sørild FIK 1,21
 
1,21
xxo
1,24
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 130 Harald Nybru Sandnes IL 3,44
 
3,163,283,44---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 Lengde uten tilløp (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  96 Agnar Aadland LaksevĂĽg TIL 2,39
 
2,392,37    
  103 Jørn Aass Larvik Turn & IF 2,65
 
2,542,65xxxx
  107 Dag Eivind KĂĽshagen Moelven IL 2,44
 
2,442,44    
  161 Per Ellefsen Sørild FIK 2,46
 
2,462,382,36   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 130 Harald Nybru Sandnes IL 2,45
 
2,15
o
2,25
o
2,35
o
2,45
o
2,55
xxx
2 96 Agnar Aadland LaksevĂĽg TIL 2,15
 
1,65
o
1,75
o
1,85
o
1,98
o
2,05
xxo
2,15
o
2,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 60-64 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 96 Agnar Aadland LaksevĂĽg TIL 15,10
 
x13,1114,9215,10--
2 137 Frank Andersen Ski IL Friidrett 13,81
 
12,73xx13,4413,8113,49
3 103 Jørn Aass Larvik Turn & IF 8,52
 
xxx7,618,028,52
4 175 Ove Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,38
 
x7,396,99xx8,38
5 100 Jan Inge Bleivik Larvik Turn & IF 7,69
 
xx6,71x7,69x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 65-69 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  59 Bjarne Skumsnes GTI Friidrettsklubb - gr.  DNS
Heat: 1
  23 Bjarne Martin Gausvik FIL AKS-77 5,44,99
  91 Kjell Oddvin Navelsaker Jølster IL 5,39,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 65-69 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 92 Frans Stenersen KFUM Kam. Oslo 30,49
2 59 Bjarne Skumsnes GTI Friidrettsklubb - gr.  30,76
3 70 Frank Atle Kvinge Gular, IL 31,87
4 126 Ă˜ystein Gjerdrum Romerike Friidrett 32,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 65-69 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 70 Frank Atle Kvinge Gular, IL NR
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 65-69 Lengde uten tilløp (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  92 Frans Stenersen KFUM Kam. Oslo 2,28
 
2,092,282,132,13  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 65-69 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 70 Frank Atle Kvinge Gular, IL 2,05
 
1,85
o
1,95
o
2,05
xo
-
o
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 170 Hjalmar August Schiøtz Tønsberg Friidrettsklubb 5,57,20
2 20 Alf Sverre Fjeldstad FIL AKS-77 5,59,10
3 63 Olav Hagland GTI Friidrettsklubb - gr.  6,01,95
4 153 Per Thomas Laksfors Strindheim il 6,07,66
5 56 Dagfinn Kaspar Nyhammer Gloppen Friidrettslag 6,08,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  27 Svein Fammestad FIL AKS-77 DNS
  45 Roger Larsen FRI IL DNS
Heat: 1
1 41 Magnus Skjoldal FRI IL 30,56
2 55 Arne Warem Gjesdal IL 31,43
3 152 Nils Jørgen Gaasvik Strindheim il 32,40
4 56 Dagfinn Kaspar Nyhammer Gloppen Friidrettslag 33,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 3000 m Kappgang (Kappgang 3000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 179 Jan Arvid Rolstad Viking, TIF 20,03,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 55 Arne Warem Gjesdal IL 11,22
2 37 Jan Kristian Olsen FRI IL 12,26
3 134 Kjell Viggo Adamski Sarpsborg IL 12,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 Høyde uten tilløp (Stativ 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 58 Per Einar AndenĂŚs Gloppen Friidrettslag 1,31
 
1,21
o
1,24
o
1,28
o
1,31
o
1,35
xxx
2 37 Jan Kristian Olsen FRI IL 1,21
 
1,09
o
1,12
xo
1,15
o
1,18
o
1,21
xo
3 134 Kjell Viggo Adamski Sarpsborg IL 1,18
 
1,09
o
1,12
o
1,15
o
1,18
xo
1,21
xxx
4 102 Jostein Myrvang Larvik Turn & IF 1,12
 
1,00
xo
1,06
xxo
1,09
xo
1,12
xxo
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 Lengde (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 55 Arne Warem Gjesdal IL 4,18
 
4,184,163,834,06--
2 127 Oddbjørn Bergheim Samhald IL 4,00
 
3,614,003,88---
3 162 Svein Edmund Kristiansen Sørild FIK 3,89
 
3,583,553,893,61xx
4 183 Helge Lind Schistad Ă…lesund FIK 2,38
 
2,062,011,982,082,382,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 Lengde uten tilløp (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  22 Arne Reigstad FIL AKS-77 2,10
 
2,042,062,102,002,092,02
  37 Jan Kristian Olsen FRI IL 1,93
 
-1,931,79   
  41 Magnus Skjoldal FRI IL 2,33
 
2,252,322,222,332,23 
  58 Per Einar AndenĂŚs Gloppen Friidrettslag 2,36
 
2,282,17-2,192,312,36
  134 Kjell Viggo Adamski Sarpsborg IL 2,40
 
2,402,372,292,312,31-
  162 Svein Edmund Kristiansen Sørild FIK 2,11
 
2,082,112,102,031,992,10
  183 Helge Lind Schistad Ă…lesund FIK 2,09
 
1,931,981,842,092,051,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 55 Arne Warem Gjesdal IL 2,25
 
1,85
o
1,95
o
2,05
o
2,15
xo
2,25
o
2,35
x-
  37 Jan Kristian Olsen FRI IL NM
 
1,75
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 70-74 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 134 Kjell Viggo Adamski Sarpsborg IL 17,17
 
15,9016,0217,1517,17x15,97
2 102 Jostein Myrvang Larvik Turn & IF 14,72
 
12,3413,7714,7213,7513,31x
3 22 Arne Reigstad FIL AKS-77 12,87
 
12,17x12,2212,7312,87x
4 65 Tore Macody Lund GTI Friidrettsklubb - gr.  12,20
 
12,20x11,43x11,64x
5 188 Ole Johan Moss EidsvĂĽg IL 8,78
 
7,027,618,788,75xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  75 Kristian Hjalmar Falch Gular, IL DNS
  117 John Arne Bernes Osterøy IL DNS
Heat: 1
1 150 Hagbart Vebostad Strindheim il 6,59,95
2 88 Ole Kristian LindbĂŚk JĂŚgervatnet Idrettslag 8,46,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  118 Karl Johan Reigstad Osterøy IL DNS
  163 Leif Harald Theodorsen Tromsø Friidrettsklubb - friidrett DNS
Heat: 1
3 190 Kjell Hilmar Sagmyr Idun I:L 34,08
5 26 Gunnar August Larssen FIL AKS-77 34,75
Heat: 2
1 69 Erik Wagner-Larsen Gular, IL 33,16
2 156 Trond Einar Furuly StĂĽlkameratene IL 33,67
4 125 Edvard Fredrik Rathke Romerike Friidrett 34,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 200m finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 69 Erik Wagner-Larsen Gular, IL 32,04
2 156 Trond Einar Furuly StĂĽlkameratene IL 32,49
3 190 Kjell Hilmar Sagmyr Gloppen Friidrettslag 33,65
4 125 Edvard Fredrik Rathke Romerike Friidrett 34,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 3000 m Kappgang (Kappgang 3000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 135 Torkjell Spigseth Sarpsborg IL 19,21,07
2 66 Arthur Johannes Lillefosse Gular, IL 21,57,23
3 67 Arvid Johannes Bjørsvik Gular, IL 24,57,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 156 Trond Einar Furuly StĂĽlkameratene IL 11,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 Høyde uten tilløp (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Trond Einar Furuly StĂĽlkameratene IL 1,12
 
1,03
o
1,06
o
1,09
o
1,12
xo
2 190 Kjell Hilmar Sagmyr Idun I:L 1,06
 
0,85
o
0,91
o
0,94
o
0,97
o
1,00
o
1,03
xo
1,06
xxo
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Trond Einar Furuly StĂĽlkameratene IL 3,82
 
3,183,493,503,633,633,82
2 109 Ole Kristian Skaug Moss IL 3,70
 
x3,68x3,66x3,70
3 190 Kjell Hilmar Sagmyr Idun I:L 3,55
 
3,253,143,223,55--
4 125 Edvard Fredrik Rathke Romerike Friidrett 3,42
 
3,37x3,423,24xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 Lengde uten tilløp (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Trond Einar Furuly StĂĽlkameratene IL 2,26
 
2,152,11-2,26-2,20
2 190 Kjell Hilmar Sagmyr Idun I:L 2,16
 
2,162,082,062,052,142,15
3 109 Ole Kristian Skaug Moss IL 2,11
 
1,832,112,092,111,982,01
4 118 Karl Johan Reigstad Osterøy IL 1,80
 
x1,801,77-1,74-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  109 Ole Kristian Skaug Moss IL NM
 
2,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 75-79 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  1 John Kristian Skage Ask Friidrett 10,29
 
10,298,739,49x9,66x
  47 Svein Arne Angvik FRI IL 9,08
 
x9,088,908,758,78x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 90 Kjell Odd Steinset Jølster IL 7,39,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  112 Henry Opland Norodd, IL DNS
1 181 Kjell Oddvar Ulltang Ă˜ystese IL 35,56
2 74 Kjell SĂŚlensminde Gular, IL 36,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2
1 12 Torbjørn Mong Egersunds Idrettsklubb 13,92
2 93 Knut Henrik Skramstad Kongsberg IF 19,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 93 Knut Henrik Skramstad Kongsberg IF 3,22
 
x3,223,12-3,06-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 Lengde uten tilløp (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 93 Knut Henrik Skramstad Kongsberg IF 1,76
 
1,73xx1,691,761,68
2 112 Henry Opland Norodd, IL 1,42
 
1,42x1,25   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 93 Knut Henrik Skramstad Kongsberg IF 2,05
 
1,55
o
1,98
xo
2,05
o
2,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 80-84 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 172 Svein Arne Hytten Tønsberg Friidrettsklubb 13,75
 
12,9713,2813,7513,13xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 124 Andor Martin Sandsmark GTI Friidrettsklubb - gr. 8,44,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 111 Arvid FjĂŚrli Norodd, IL 48,53
2 72 Harry Malvin Tvedt Gular, IL 49,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 168 Arne Ueland Tønsberg Friidrettsklubb 14,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 Høyde uten tilløp (Stativ 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 168 Arne Ueland Tønsberg Friidrettsklubb 1,00
 
0,91
o
0,94
o
0,97
o
1,00
o
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 Lengde (Grop 2) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 168 Arne Ueland Tønsberg Friidrettsklubb 2,68
 
2,682,452,522,622,572,50
2 111 Arvid FjĂŚrli Norodd, IL 2,63
 
2,362,352,472,592,632,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 Lengde uten tilløp (Grop 1) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 168 Arne Ueland Tønsberg Friidrettsklubb 1,92
 
1,851,921,82   
2 111 Arvid FjĂŚrli Norodd, IL 1,63
 
x1,501,591,63  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MV 85-89 Vektkast 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 168 Arne Ueland Tønsberg Friidrettsklubb 11,35
 
 11,35xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS