Junior NM 2021

Arrangert av: Ask Friidrett

30.07.2021 - 01.08.2021


Junior NM
 
U20 Menn 100 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.8
1 250 Herman Ellingsen Gneist,IL 11,25
2 510 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 11,42
3 303 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 11,49
4 554 Jonathan Hertwig-√ėdegaard Tyrving IL 11,52
5 410 Johannes Eiksund √ėrsta IL 11,53
6 326 Jakob Sl√•tten J√łlster IL 11,71
7 457 Eskild Gjesdal Hillesund Sandnes IL 11,75
Heat: 2 Vind: +0.7
1 543 Sebastian Berntsen T√łnsberg Friidrettsklubb 11,13
2 367 August Hemstad Moelven IL 11,28
3 179 Jonas Andr√© Ose Dimna IL 11,45
4 247 Filip Holdhus Gneist,IL 11,60
5 164 Simon Stornes BUL, IL i 11,76
6 427 Magnus Kl√ľver Ulseth Ranheim IL 12,03
7 566 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 12,09
Heat: 3 Vind: -0.5
1 462 Jonas Bergg√•rd Sk√•den Sandnes IL 11,19
2 160 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,39
3 329 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,47
4 231 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,52
5 467 Alexander Tadeusz Tomala Sandvin, IL 11,63
6 488 Jonathan Askeland S√łrild FIK 11,66
7 380 Ludvik Iver Bredvold Johnsen Narvik IL 12,40
Heat: 4 Vind: -0.1
1 445 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 11,04
2 494 Adrian Antero Kinnunen Steinkjer Friidrettsklubb 11,30
3 349 Emiliano Storm R√łgeberg-Ortiz Lambertseter IF 11,38
4 547 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 11,43
5 381 Odin Johan Widsteen Narvik IL 11,55
6 344 Christian Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL 11,59
7 214 Marcus Henriksen FIK Orion 11,63
Heat: 5 Vind: +2.0
1 528 Kenny Emi Tijani-Ajayi Tjalve, IK 11,21
2 234 Mats Rossland Hj√łrnevik Fyllingen IL (Allianse) 11,27
3 336 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 11,30
4 428 Marius Eidsli Ranheim IL 11,50
5 422 Mathias Michelet Bredesen Otra IL 11,51
6 550 Hampus Ludvig √Östrand Tyrving IL 11,61
  222 Fredrik Persen Fredrikstad IF DNF
Heat: 6 Vind: +1.8
1 220 Didrik Gr√łm Fredrikstad IF 10,97
2 452 Alexander Skrede Sandnes IL 11,09
3 501 Sander Dalbu Steinkjer Friidrettsklubb 11,41
4 169 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 11,41
5 520 Albin Muhumuza Lydersen Botez Tjalve, IK 11,42
6 423 Sindre Fidje Andersen Otra IL 11,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS