NM innendřrs 2020

Arrangert av: Oslo og Akershus Friidrettskrets

01.02.2020 - 02.02.2020

Logo

NM innendørs 202002.02.2020
 
KJ Lengde uten tilløp 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 303 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 2,66
 
2,552,662,482,512,552,56
2 287 Ester Holt Sturla IF 2,64
 
2,542,502,622,622,622,64
3 199 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 2,57
 
2,532,572,462,522,572,50
4 143 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 2,56
 
2,472,522,482,442,432,56
5 348 Miranda Lauvstad Tyrving IL 2,55
 
2,452,512,532,502,552,51
6 207 Andrea Thorsheim Norna-Salhus IL 2,53
 
2,402,532,442,342,432,35
7 167 Fride VĂĽgen LaksevĂĽg TIL 2,52
 
2,522,382,402,472,442,48
8 387 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 2,52
 
2,482,52r   
9 226 Emelia TveitĂĽ Otra IL 2,45
 
2,442,452,43   
10 301 Kristine Moland Leiknes Sørild FIK 2,40
 
2,402,402,33   
11 231 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 2,39
 
2,332,392,34   
12 91 Nikoline Thunem FiskĂĽ IL 2,29
 
2,262,252,29   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 315 Malin Edland Tjalve, IK 4,30,20
2 272 Grethe Tyldum Steinkjer Friidrettsklubb 4,32,13
3 140 Kristine Lande Dommersnes Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 4,32,53
4 250 Christina Maria Toogood Sandnes IL 4,33,95
5 248 Petronella Tordsdatter Halle Runar, IL 4,39,12
6 351 Sigrid Alvik Tyrving IL 4,40,03
7 380 Sara Aarsvoll Svarstad Vidar, Sportsklubben 4,42,16
8 123 Ine Bakken Gular, IL 4,43,15
9 370 Bertine-Helene FĂŚrø Varegg Fleridrett 4,44,16
10 241 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 4,44,28
11 122 Hilde Brennskag Gular, IL 4,44,46
12 372 Emilie Mo Vidar, Sportsklubben 4,47,82
13 238 Olea Villa Furre Ranheim IL 4,50,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1 Henriette JĂŚger Aremark IF 23,55
2 338 Helene Rønningen Tyrving IL 23,97
3 152 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 24,07
4 330 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 24,88
5 198 Linn Oppegaard Moss IL 24,97
  88 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 25 Isabelle Sandstedt Pedersen BUL, IL i 8,17 Q
2 267 Thea Haahr Sparta Atletik 8,59 Q
3 260 Magdeli Støten Sarpsborg IL 8,68 Q
4 251 Emilie Sandberg Sandnes IL 8,99 q
5 9 Hanne Arstein Bergens TF 9,10
Heat: 2
1 170 Andrea Rooth Lambertseter IF 8,51 Q
2 387 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 8,60 Q
3 215 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 8,68 Q
4 377 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 8,73 q
5 114 Una Haukanes Gneist,IL 9,15
6 345 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 9,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m hekk, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 25 Isabelle Sandstedt Pedersen BUL, IL i 8,17
2 170 Andrea Rooth Lambertseter IF 8,46
3 215 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 8,60
4 267 Thea Haahr Sparta Atletik 8,62
5 260 Magdeli Støten Sarpsborg IL 8,67
6 377 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 8,84
7 251 Emilie Sandberg Sandnes IL 9,05
  387 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 325 Tonje Angelsen Tjalve, IK 1,90
 
1,75
o
1,78
-
1,81
o
1,84
o
1,87
o
1,90
xo
1,93
xxx
2 344 Katarina MĂśgenburg Tyrving IL 1,81
 
1,65
o
1,70
o
1,75
o
1,78
xo
1,81
xxo
1,84
x-
1,87
xx
3 302 Madelen Haaheim Sveinungsen Sørild FIK 1,70
 
1,60
o
1,65
o
1,70
o
1,75
xxx
4 278 Thea Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 1,70
 
1,65
xo
1,70
o
1,75
xxx
5 213 Malin Støyva Norna-Salhus IL 1,70
 
1,60
o
1,65
o
1,70
xxo
1,75
xxx
6 6 Michelle Marie Nyberget Askim IF 1,65
 
1,55
o
1,60
o
1,65
o
1,70
xxx
7 144 Malene Kollberg Hellas, IF 1,65
 
1,55
o
1,60
xo
1,65
xxo
1,70
xxx
8 200 Marie Brekke MĂĽlselv Idrettslag 1,60
 
1,55
o
1,60
o
1,65
xxx
9 146 Elin Maria Forsberg Dale Herkules Friidrett 1,60
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
o
1,65
xxx
10 298 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 1,60
 
1,50
xxo
1,55
o
1,60
xxo
1,65
xxx
11 74 Elisabeth Bolstad Raa Fana IL 1,50
 
1,50
o
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 236 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 5,74
 
5,74--   
2 277 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 5,67
 
5,67--   
3 114 Una Haukanes Gneist,IL 5,43
 
5,235,075,43   
4 61 Kornelia Roppen Dimna IL 5,42
 
5,425,325,35   
5 303 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 5,36
 
5,185,285,36   
6 108 Hilda-Lovise Riisnes Riise Gneist,IL 5,30
 
5,305,285,26   
7 56 Anna Garnes Kleven Dimna IL 5,24
 
4,965,245,18   
8 105 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 5,22
 
5,225,22x   
9 144 Malene Kollberg Hellas, IF 5,22
 
5,035,175,22   
10 214 Mari SellevĂĽg Aarø Norna-Salhus IL 5,21
 
4,835,215,19   
11 57 Caroline Amalie SĂŚtre Dimna IL 5,21
 
5,09x5,21   
12 78 Jennifer Charoenchon Mjøs Fana IL 5,20
 
5,205,065,17   
13 253 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 5,19
 
xx5,19   
14 224 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 5,15
 
5,155,14x   
15 167 Fride VĂĽgen LaksevĂĽg TIL 5,11
 
5,055,085,11   
16 207 Andrea Thorsheim Norna-Salhus IL 5,06
 
5,054,955,06   
  348 Miranda Lauvstad Tyrving IL nm
 
x--   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde uten tilløp 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 217 Oda Utsi Onstad Norna-Salhus IL 3,03
 
3,033,013,003,032,913,01
2 295 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 2,70
 
2,552,532,642,702,582,53
3 299 Ingvild Meinseth Sørild FIK 2,65
 
2,642,612,602,592,572,65
4 271 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 2,63
 
2,532,632,602,562,532,62
5 385 Rakel Bakke Vollan I.K. 2,55
 
2,442,552,512,462,142,47
6 233 Hanna Eid Ranheim IL 2,46
 
2,462,372,442,182,072,43
7 234 Linn Røen Skjermo Ranheim IL 2,41
 
2,222,232,412,172,302,17
8 224 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 2,40
 
2,362,402,322,262,31r
9 298 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 2,34
 
2,342,33r   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 236 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 5,97
 
xx5,675,97x5,97
2 277 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 5,97
 
5,685,79x5,775,915,97
3 303 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 5,61
 
5,305,535,615,39x5,08
4 56 Anna Garnes Kleven Dimna IL 5,60
 
5,325,265,315,605,325,24
5 61 Kornelia Roppen Dimna IL 5,52
 
5,465,525,465,485,435,41
6 105 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 5,46
 
5,015,445,325,265,465,23
7 114 Una Haukanes Gneist,IL 5,41
 
4,885,205,415,125,02x
8 108 Hilda-Lovise Riisnes Riise Gneist,IL 5,37
 
5,375,375,37x5,33x
9 214 Mari SellevĂĽg Aarø Norna-Salhus IL 5,31
 
5,292,935,31   
10 144 Malene Kollberg Hellas, IF 5,24
 
-5,195,24   
11 78 Jennifer Charoenchon Mjøs Fana IL 5,16
 
5,16x5,10   
12 57 Caroline Amalie SĂŚtre Dimna IL 5,08
 
4,025,08x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MJ Lengde uten tilløp 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 265 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 3,09
 
2,883,093,032,962,973,06
2 4 Vebjørn SĂŚten Skre Asker Sk. Friidrett 3,06
 
2,963,063,022,943,032,98
3 319 Markus Rooth Tjalve, IK 3,05
 
3,053,033,043,033,043,01
4 171 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 2,98
 
2,942,892,962,982,902,88
5 300 Jonathan Askeland Sørild FIK 2,93
 
2,792,882,892,932,742,85
6 339 Haakon Petersen Amble Tyrving IL 2,92
 
2,872,922,882,742,802,83
7 296 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 2,87
 
2,782,872,872,852,862,85
8 371 Fabian Ekholdt Holmen Vestfossen IF 2,84
 
2,842,782,742,732,682,66
9 331 Timofei Porjajev Trondheim Friidrett - Friidrett 2,83
 
2,642,832,82   
10 38 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 2,66
 
2,452,562,66   
11 32 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 2,54
 
2,492,522,54   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 153 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 21,39
2 75 Filip Bøe Fana IL 21,56
3 115 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21,57
4 327 Christian Mensah Trondheim Friidrett - Friidrett 22,50
5 263 HĂĽvard Becker Sem IF 22,85
  93 Ă˜yvind Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 60 Kamal Bashiir Tahlil Dimna IL 8,59,50
2 126 Matias Andersen Førde Gular, IL 9,02,87
3 119 Daniel Lundegaard Jacobsen Gular, IL 9,07,49
4 24 Henrik Fjeld BUL, IL i 9,08,90
5 273 Henrik Nordtug Steinkjer Friidrettsklubb 9,08,95
6 18 Christian AndrĂŠ Falkum Olsen BUL, IL i 9,10,55
7 23 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 9,14,48
8 175 Elmer Mulleri Skalle Lillehammer IF 9,17,22
9 19 Christian Hannestad BUL, IL i 9,18,36
10 180 Mikkel Thomassen Lillehammer IF 9,22,61
11 343 Jørgen Johan Bjørtomt Tyrving IL 9,23,13
12 268 Kristian NedregĂĽrd Spjelkavik og Omegn Friidrettsklubb 9,30,45
Heat: 2
1 128 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,43,32
2 225 Magnus Gjerstad Osterøy IL 8,46,17
3 281 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim il 8,48,69
4 124 Johannes Teigland Gular, IL 8,49,88
5 275 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 8,55,91
6 204 Sondre Martinsen BUL, IL i 8,57,44
7 264 Ronny Losoa Sigdal Friidrettsklubb 8,58,52
8 181 Petter Johansen Lillehammer IF 8,59,83
Heat: 3
1 125 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 8,23,63
2 367 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,23,74
3 116 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 8,24,29
4 255 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 8,24,74
5 361 Erik Udø Pedersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,26,09
6 274 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 8,28,09
7 13 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 8,28,33
8 284 Trond Einar Moen Pedersli Strindheim il 8,28,40
9 223 Elias Johan Jonsson Nydalens Skiklub 8,30,05
10 161 HĂĽkon Jarvis WestergĂĽrd Kamp/Vestheim IF 8,31,70
11 335 Einar Johan Melsom Tyrving IL 8,36,51
12 308 Eivind Trym WikshĂĽland Tjalve, IK 8,37,48
13 133 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 8,39,74
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 125 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 8,23,63
2 367 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,23,74
3 116 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 8,24,29
4 255 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 8,24,74
5 361 Erik Udø Pedersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,26,09
6 274 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 8,28,09
7 13 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF 8,28,33
8 284 Trond Einar Moen Pedersli Strindheim il 8,28,40
9 223 Elias Johan Jonsson Nydalens Skiklub 8,30,05
10 161 HĂĽkon Jarvis WestergĂĽrd Kamp/Vestheim IF 8,31,70
11 335 Einar Johan Melsom Tyrving IL 8,36,51
12 308 Eivind Trym WikshĂĽland Tjalve, IK 8,37,48
13 133 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL 8,39,74
14 128 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,43,32
15 225 Magnus Gjerstad Osterøy IL 8,46,17
16 281 Iver Matias Linge Glomnes Strindheim il 8,48,69
17 124 Johannes Teigland Gular, IL 8,49,88
18 275 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 8,55,91
19 204 Sondre Martinsen BUL, IL i 8,57,44
20 264 Ronny Losoa Sigdal Friidrettsklubb 8,58,52
21 60 Kamal Bashiir Tahlil Dimna IL 8,59,50
22 181 Petter Johansen Lillehammer IF 8,59,83
23 126 Matias Andersen Førde Gular, IL 9,02,87
24 119 Daniel Lundegaard Jacobsen Gular, IL 9,07,49
25 24 Henrik Fjeld BUL, IL i 9,08,90
26 273 Henrik Nordtug Steinkjer Friidrettsklubb 9,08,95
27 18 Christian AndrĂŠ Falkum Olsen BUL, IL i 9,10,55
28 23 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 9,14,48
29 175 Elmer Mulleri Skalle Lillehammer IF 9,17,22
30 19 Christian Hannestad BUL, IL i 9,18,36
31 180 Mikkel Thomassen Lillehammer IF 9,22,61
32 343 Jørgen Johan Bjørtomt Tyrving IL 9,23,13
33 268 Kristian NedregĂĽrd Spjelkavik og Omegn Friidrettsklubb 9,30,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 382 Vladimir Erik Vukicevic Vidar, Sportsklubben 8,03 Q
2 71 Carl Erik Hjellestad Landsvik Fana IL 8,66 Q
3 106 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 8,83 Q
4 155 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg 9,22 q
5 390 Donovan Miloss Tyrving IL 10,49 q
Heat: 2
1 263 HĂĽvard Becker Sem IF 8,54 Q
2 70 Andreas Joseph Dixon Fana IL 8,68 Q
3 352 Sondre Alexander Høyland Tyrving IL 9,40 Q
  383 Henrik Johan FjĂŚrestad Holmberg Vik IL DQ:R162.8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m hekk, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 382 Vladimir Erik Vukicevic Vidar, Sportsklubben 7,91
2 263 HĂĽvard Becker Sem IF 8,39
3 71 Carl Erik Hjellestad Landsvik Fana IL 8,53
4 106 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 8,63
5 155 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg 8,99
  70 Andreas Joseph Dixon Fana IL DNF
  352 Sondre Alexander Høyland Tyrving IL DNS
  390 Donovan Miloss Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 202 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 2,04,68
2 33 Nils Christian Christensen BUL, IL i 2,04,71
3 174 Elias Tesfamichael Negassi Lillehammer IF 2,05,02
4 14 Andreas Endalkachew Christiansen BUL, IL i 2,05,05
5 266 Tor Alfred Bredesen Snøgg Friidrett 2,12,05
Heat: 2
1 388 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 1,57,93
2 151 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 1,58,17
3 39 Simen Seeberg-Rommetveit BUL, IL i 1,58,87
4 109 Jon Temesgen OverĂĽ SĂŚtre Gneist,IL 1,58,91
5 111 Martin MĂŚle Gneist,IL 1,58,93
6 113 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 2,02,02
7 357 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,03,36
8 261 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 2,06,92
  283 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il DNS
Heat: 3
1 334 Didrik Hexeberg Warlo Tyrving IL 1,49,87
2 163 Sigurd Tveit Kristiansand Løpeklubb 1,50,77
3 369 Thomas Arne Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,51,06
4 29 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 1,51,42
5 262 Sondre Rishøi Sarpsborg IL 1,53,44
6 54 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 1,53,64
7 43 Tobias Grønstad BUL, IL i 1,54,38
  366 Per Andreas Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
3 334 Didrik Hexeberg Warlo Tyrving IL 1,49,87
4 163 Sigurd Tveit Kristiansand Løpeklubb 1,50,77
5 369 Thomas Arne Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,51,06
6 29 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 1,51,42
7 262 Sondre Rishøi Sarpsborg IL 1,53,44
8 54 Kjetil Brenno GagnĂĽs Børsa IL 1,53,64
9 43 Tobias Grønstad BUL, IL i 1,54,38
10 388 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 1,57,93
11 151 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 1,58,17
12 39 Simen Seeberg-Rommetveit BUL, IL i 1,58,87
13 109 Jon Temesgen OverĂĽ SĂŚtre Gneist,IL 1,58,91
14 111 Martin MĂŚle Gneist,IL 1,58,93
15 113 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 2,02,02
16 357 Abdirahim Abdullahi Dahir Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,03,36
17 202 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 2,04,68
18 33 Nils Christian Christensen BUL, IL i 2,04,71
19 174 Elias Tesfamichael Negassi Lillehammer IF 2,05,02
20 14 Andreas Endalkachew Christiansen BUL, IL i 2,05,05
21 261 Sindre Fredriksen Sarpsborg IL 2,06,92
22 266 Tor Alfred Bredesen Snøgg Friidrett 2,12,05
  366 Per Andreas Roth Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
  283 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 86 Vetle Raa Ellingsen Fana IL 2,08
 
1,90
o
1,95
o
2,00
o
2,04
o
2,08
xo
2,11
xxx
2 65 Toralv Opsal Dimna IL 2,04
 
1,90
o
1,95
o
2,00
o
2,04
o
2,08
xxx
3 304 Abraham Sandvin Vogelsang Tjalve, IK 2,04
 
1,80
o
1,85
o
1,90
o
1,95
o
2,00
xo
2,04
xxo
2,08
xxx
4 336 Frederik Jahr Tyrving IL 1,95
 
1,85
o
1,90
o
1,95
o
2,00
xxx
5 320 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 1,95
 
1,80
o
1,85
o
1,90
xo
1,95
xxo
2,00
xxx
6 85 Teodor Heldal Fana IL 1,90
 
1,75
o
1,80
o
1,85
o
1,90
xxo
1,95
xxx
7 80 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 1,80
 
1,75
o
1,80
o
1,85
xxx
8 69 Kenneth John Hoffmann Fagernes IL 1,80
 
1,75
xxo
1,80
o
1,85
xxx
  232 Erik Lønskog Ranheim IL NM
 
1,75
x-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
2 376 Ingar Kiplesund Vidar, Sportsklubben 7,47
 
7,387,477,40x7,38x
3 354 Henrik FlĂĽtnes Tønsberg Friidrettsklubb 7,33
 
7,336,897,307,177,287,22
4 318 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 7,29
 
7,186,787,037,247,097,29
5 102 Amund Høie Sjursen Gneist,IL 7,03
 
x6,955,837,03x-
6 228 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL 6,87
 
6,666,666,606,686,796,87
7 383 Henrik Johan FjĂŚrestad Holmberg Vik IL 6,79
 
6,766,796,516,69xx
8 322 Sindre Olsvik Tjalve, IK 6,59
 
6,596,465,166,386,426,59
9 230 Iver Strand Øvereng Overhalla IL 6,18
 
6,116,146,076,186,066,15
10 390 Donovan Miloss Tyrving IL 5,73
 
5,705,735,69   
11 352 Sondre Alexander Høyland Tyrving IL 5,54
 
5,545,535,51   
  309 Elias Sanden Søvik Tjalve, IK DNS
 
      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde uten tilløp 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 47 Joachim Peter Skjønhaug BĂŚkkelagets SK 3,34
 
3,34x3,183,193,223,05
2 68 Eivind Kleven Hagen Fagernes IL 3,29
 
3,153,213,273,183,293,25
3 11 Kenneth Bjorvatn Birkenes IL 3,29
 
3,133,29x2,953,273,09
4 356 Reidar Bergh Moss Tønsberg Friidrettsklubb 3,25
 
3,143,123,253,213,123,22
5 150 John-Arild Steen Hommelvik IL 3,24
 
3,243,223,193,133,153,23
6 158 Sebastian Holmberg IFK Lund 3,21
 
3,203,133,213,203,213,10
7 293 Ola Stunes Isene Sturla IF 3,19
 
3,07x3,193,103,163,08
8 352 Sondre Alexander Høyland Tyrving IL 3,12
 
3,042,963,063,122,883,01
9 142 Christopher Sinclair Williams Selmer Hellas, IF 3,08
 
3,073,073,053,033,053,08
10 49 Kasper Sagen BĂŚkkelagets SK 3,03
 
3,033,032,97   
11 5 Alexander Nyberget Askim IF 2,99
 
2,842,942,99   
12 168 HĂĽkon Lerøy Riple LaksevĂĽg TIL 2,95
 
2,882,912,95   
13 297 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 2,93
 
2,932,872,73   
14 197 Atcha Prommetta Moss IL 2,92
 
2,922,812,86   
15 63 Nicolas Roppen Masters Dimna IL 2,89
 
2,822,892,77   
16 155 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg 2,83
 
2,832,382,59   
17 288 Frode Holt Sturla IF 2,81
 
2,812,762,81   
18 107 Herman Ellingsen Gneist,IL 2,72
 
2,172,722,65   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 82 PĂĽl Haugen Lillefosse Fana IL 5,65
 
5,20
o
5,30
-
5,40
xo
5,55
o
5,65
xo
5,74
xxx
2 73 Eirik Greibrokk Dolve Fana IL 5,20
 
5,00
o
5,10
-
5,20
xo
5,30
-
5,40
xxx
3 306 Andreas Fernandes Thomaz Gjesdal Tjalve, IK 5,10
 
4,90
o
5,00
-
5,10
xxo
5,20
xx-
5,30
x
4 7 Christian Vik Pettersen Bergens TF 4,50
 
4,30
o
4,50
o
4,70
xxx
5 166 Fabian August Furnes Warpe LaksevĂĽg TIL 4,50
 
4,50
xo
4,70
xxx
6 8 Eskil Reier Njerve Bergens TF 4,30
 
4,10
o
4,30
o
4,50
xxx
7 10 Philip Andreas Kubon Bergens TF 4,30
 
3,80
o
4,10
xo
4,30
o
4,50
xxx
8 191 Lavrants Kongssund Moelven IL 3,80
 
3,80
xxo
4,10
xxx
  197 Atcha Prommetta Moss IL NM
 
3,80
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS