NM innendřrs 2020

Arrangert av: Oslo og Akershus Friidrettskrets

01.02.2020 - 02.02.2020

Logo

NM innendørs 202001.02.2020
 
KJ Høyde uten tilløp 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 199 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 1,38
 
1,30
o
1,35
o
1,38
o
1,41
xxx
2 143 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 1,38
 
1,30
xo
1,35
xo
1,38
o
1,41
xxx
3 337 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 1,35
 
1,25
o
1,30
xo
1,35
o
1,38
xxx
4 302 Madelen Haaheim Sveinungsen Sørild FIK 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,38
xxx
5 301 Kristine Moland Leiknes Sørild FIK 1,35
 
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxo
1,38
xxx
6 6 Michelle Marie Nyberget Askim IF 1,30
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xxo
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1 Henriette JĂŚger Aremark IF 24,09 q
2 231 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 25,41
3 148 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 25,91
Heat: 2
1 330 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 24,82 q
2 348 Miranda Lauvstad Tyrving IL 25,02
3 56 Anna Garnes Kleven Dimna IL 26,04
4 314 Line Maltun Helland Tjalve, IK 26,16
Heat: 3
1 235 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Ranheim IL 25,41
2 321 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 25,47
3 108 Hilda-Lovise Riisnes Riise Gneist,IL 25,85
4 2 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 25,90
Heat: 4
1 198 Linn Oppegaard Moss IL 24,69 q
2 307 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 25,25
3 377 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 25,68
4 99 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 26,42
Heat: 5
1 152 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 24,04 q
2 46 Emma Fatu Suhonen BĂŚkkelagets SK 25,47
3 105 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 25,67
4 141 Thelma Aase Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 26,49
Heat: 6
1 338 Helene Rønningen Tyrving IL 23,76 q
2 48 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 25,94
3 239 Sara Havang Ranheim IL 25,97
Heat: 7
1 384 Naomi van den Broeck Viking, TIF 24,38
2 52 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 25,64
3 271 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 25,79
4 138 Inger Constanse Eidhammer Lunde Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 26,57
Heat: 8
1 88 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 24,88 q
2 256 Nora Haugen Sandnes IL 25,81
3 353 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 26,48
4 385 Rakel Bakke Vollan I.K. 26,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 140 Kristine Lande Dommersnes Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 9,42,77
2 246 Andrea Modin EngesĂŚth Runar, IL 9,44,48
3 247 Mari Roligheten Ruud Runar, IL 9,49,26
4 364 Hanne Mjøen Maridal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,54,31
5 123 Ine Bakken Gular, IL 10,06,27
6 333 Astrid Brathaug Sørset Tyrving IL 10,30,70
7 238 Olea Villa Furre Ranheim IL 10,34,53
8 122 Hilde Brennskag Gular, IL 10,51,23
  104 Eli Anne Dvergsdal Gneist,IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m Kappgang (Kappgang 3000 m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 169 Siri Gamst Glittenberg LaksevĂĽg TIL 14,05,36
2 290 Maren Karlsen Bekkestad Sturla IF NT
3 58 Fride Møller Flatin Dimna IL 16,07,34
4 62 Marie Teige Grov Dimna IL 17,05,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 305 Amalie Hammild Iuel Tjalve, IK 54,97 Q
2 239 Sara Havang Ranheim IL 57,80
3 134 Mille Eide Nyhus Hamar IL 57,96
4 9 Hanne Arstein Bergens TF 58,06
5 233 Hanna Eid Ranheim IL 58,41
Heat: 2
1 321 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 56,24 Q
2 212 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 56,68 q
3 314 Line Maltun Helland Tjalve, IK 58,12
4 256 Nora Haugen Sandnes IL 58,98
5 148 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 59,26
Heat: 3
1 384 Naomi van den Broeck Viking, TIF 54,30 Q
2 97 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 55,65 q
3 194 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 58,79
4 345 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 59,70
5 259 Mari Øverby Sandvin, IL 1,02,93
Heat: 4
1 379 Line Kloster Vidar, Sportsklubben 56,02 Q
2 170 Andrea Rooth Lambertseter IF 57,18
3 316 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 57,62
4 368 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 59,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 305 Amalie Hammild Iuel Tjalve, IK 52,25
2 379 Line Kloster Vidar, Sportsklubben 54,11
3 97 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 55,09
4 321 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 55,62
5 170 Andrea Rooth Lambertseter IF 56,92
6 212 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 57,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1 Henriette JĂŚger Aremark IF 7,46 Q
2 387 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 7,72 Q
3 114 Una Haukanes Gneist,IL 7,85 Q
4 271 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 7,85 q
5 205 Martine Nilsen Nittedal IL 8,12
6 27 Josefina Maria Biernacki BUL, IL i 8,15
7 45 Udoka Chile Madu BUL, IL i 8,30
Heat: 2
1 182 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 7,72 Q
2 88 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 7,78 Q
3 348 Miranda Lauvstad Tyrving IL 7,89 Q
4 377 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 7,96 q
5 99 Miriam Pedersen Gausdal Friidrettsklubb 8,00
6 385 Rakel Bakke Vollan I.K. 8,21
  178 Malin Furuhaug Lillehammer IF DNS
Heat: 3
1 326 Vilde Humstad Aasmo Tjalve, IK 7,62 Q
2 55 Alice Ulla Berg Dimna IL 7,65 Q
3 235 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Ranheim IL 7,89 Q
4 303 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 8,03
5 2 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 8,04
6 108 Hilda-Lovise Riisnes Riise Gneist,IL 8,05
7 44 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 8,87
Heat: 4
1 338 Helene Rønningen Tyrving IL 7,55 Q
2 154 Nathalie Ommundsen Johnsen Idrettslaget Skjalg 7,76 Q
3 15 Angelica Okparaebo BUL, IL i 7,82 Q
4 52 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 7,91 q
5 48 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 7,99
6 270 Amalie Grande Bjørnstad Steinkjer Friidrettsklubb 8,09
7 234 Linn Røen Skjermo Ranheim IL 8,19
Heat: 5
1 329 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,69 Q
2 192 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 7,83 Q
3 105 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 7,87 Q
4 289 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 7,92 q
5 353 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 8,03
6 375 Helene Oulie Vidar, Sportsklubben 8,14
7 224 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 8,30
8 141 Thelma Aase Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,31
Heat: 6
1 208 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 7,54 Q
2 21 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 7,84 Q
3 277 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 7,86 Q
4 46 Emma Fatu Suhonen BĂŚkkelagets SK 7,87 q
5 307 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,95 q
6 138 Inger Constanse Eidhammer Lunde Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 8,02
7 61 Kornelia Roppen Dimna IL 8,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1 Henriette JĂŚger Aremark IF 7,37
2 338 Helene Rønningen Tyrving IL 7,45
3 326 Vilde Humstad Aasmo Tjalve, IK 7,57
4 55 Alice Ulla Berg Dimna IL 7,62
5 387 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 7,64
6 192 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 7,69
7 329 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,70
  208 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m, semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 208 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 7,42 Q
2 387 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 7,66 Q
3 329 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,67 q
4 192 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 7,68 q
5 46 Emma Fatu Suhonen BĂŚkkelagets SK 7,84
6 348 Miranda Lauvstad Tyrving IL 7,85
7 114 Una Haukanes Gneist,IL 7,87
8 377 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 8,05
Heat: 2
1 1 Henriette JĂŚger Aremark IF 7,43 Q
2 55 Alice Ulla Berg Dimna IL 7,65 Q
3 182 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 7,74
4 307 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,82
5 15 Angelica Okparaebo BUL, IL i 7,84
6 235 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Ranheim IL 7,86
7 271 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 7,93
8 21 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 7,97
Heat: 3
1 338 Helene Rønningen Tyrving IL 7,47 Q
2 326 Vilde Humstad Aasmo Tjalve, IK 7,57 Q
3 154 Nathalie Ommundsen Johnsen Idrettslaget Skjalg 7,73
4 88 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 7,81
5 52 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 7,84
6 277 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 7,89
7 105 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 7,92
8 289 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 7,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 310 Hedda Hynne Tjalve, IK 2,04,79
2 315 Malin Edland Tjalve, IK 2,09,71
3 240 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 2,11,40
4 323 Solveig Cristina Hernandez VrĂĽle Tjalve, IK 2,13,76
5 241 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 2,19,58
6 134 Mille Eide Nyhus Hamar IL 2,24,10
7 183 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  2,33,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde uten tilløp 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 344 Katarina MĂśgenburg Tyrving IL 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,38
o
1,42
o
1,46
o
1,50
o
1,54
xxx
2 298 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 1,35
 
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xo
1,38
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 12 Lotta Flatum Fallingen Brandbu IF 14,35
 
13,42xx14,0913,9614,35
2 3 Elisabeth Thon Rosvold Asker Sk. Friidrett 13,31
 
12,2112,5613,31x12,66x
3 363 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,64
 
11,9211,7212,6412,3412,0612,26
4 90 Kristina Thunem FiskĂĽ IL 12,02
 
12,0211,8211,0611,35x11,11
5 226 Emelia TveitĂĽ Otra IL 11,99
 
11,7311,65xx11,0111,99
6 269 Marit Jørgenrud Spydeberg IL 11,75
 
10,1811,4711,7511,5611,6211,59
7 203 Marianne Rabbe Husby Nesodden IF 11,65
 
10,4511,2411,65xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 359 Birgitte Kjuus Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,80
 
3,44
o
3,63
o
3,73
xo
3,80
o
3,90
xxx
2 231 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 3,44
 
3,20
o
3,28
o
3,36
o
3,44
o
3,51
xxx
3 84 Synne Marie Engebretsen Fana IL 3,44
 
3,10
o
3,20
xo
3,28
o
3,36
o
3,44
xo
3,51
xxx
4 276 Stine Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 3,36
 
3,28
o
3,36
o
3,44
xxx
5 196 Tiril Malm Sunde Moelven IL 3,36
 
3,20
xo
3,28
-
3,36
xxo
3,44
xxx
6 391 Maren Rønnevig Tyrving IL 3,10
 
2,80
o
3,00
o
3,10
xo
3,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 112 Monika Elisabeth Benserud Gneist,IL 12,79
 
11,7112,1312,5612,79x12,34
2 214 Mari SellevĂĽg Aarø Norna-Salhus IL 12,25
 
12,20xx12,25xx
3 311 Hedda Kronstrand KvalvĂĽg Tjalve, IK 12,25
 
12,2512,1112,18xx11,93
4 209 Guri SellevĂĽg Aarø Norna-Salhus IL 12,01
 
11,56xx11,7311,4412,01
5 28 Julie Margrete Gaustad BUL, IL i 11,99
 
11,99xx11,7411,7311,64
6 199 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 11,58
 
10,6210,6711,1311,5811,37x
7 203 Marianne Rabbe Husby Nesodden IF 11,15
 
x10,6411,1511,0411,0810,68
8 298 Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett 11,04
 
11,0411,0311,0311,0110,5710,72
9 224 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 10,84
 
x10,8410,78   
10 139 Kaja Kleppe Salemonsen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 10,81
 
10,6710,8110,79   
11 301 Kristine Moland Leiknes Sørild FIK 10,69
 
9,9110,3310,69   
12 51 Marte Mina Gravdal BĂŚkkelagets SK 10,27
 
10,0710,2010,27   
13 53 Regine Josefine Vatland Johansen BĂŚkkelagets SK 10,20
 
x10,1310,20   
  79 MĂĽlfrid Pettersen Lunde Fana IL nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS para 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 159 Ida-Louise Øverland IK Hind  8,41
2 67 Ann Selda Deliler Eidanger Idrettslag 11,68
3 186 Anisa Abdihakin Abdulle Moelven IL 14,06
4 374 Hanne Øverli Eriksson Vidar, Sportsklubben 14,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MJ Høyde uten tilløp 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 280 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 1,67
 
1,45
xo
1,50
o
1,55
o
1,60
o
1,64
xxo
1,67
xo
1,70
xxx
2 300 Jonathan Askeland Sørild FIK 1,60
 
1,45
xo
1,50
o
1,55
xxo
1,60
xxo
1,64
xxx
3 85 Teodor Heldal Fana IL 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
o
1,55
xxx
4 184 Magnus Myklebost Modum Friidrettsklubb 1,45
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
  296 Ilunga Josue Kongolo Søndre Land IL, Friidrett NM
 
145
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 262 Sondre Rishøi Sarpsborg IL 4,01,96
2 39 Simen Seeberg-Rommetveit BUL, IL i 4,02,64
3 124 Johannes Teigland Gular, IL 4,03,55
4 381 Theodor Berre Jacobsen Vidar, Sportsklubben 4,03,59
5 128 Sondre Arne Hoff Gular, IL 4,04,03
6 109 Jon Temesgen OverĂĽ SĂŚtre Gneist,IL 4,05,89
7 16 Bendik Schartum Thorbjørnsen BUL, IL i 4,06,16
8 111 Martin MĂŚle Gneist,IL 4,06,24
9 36 Roderick Appiadjei Duodu BUL, IL i 4,06,39
10 275 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb 4,07,28
11 151 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 4,07,73
  40 Svein Erik Strand Tønnesen BUL, IL i DNF
  283 Thomas Hoel Syrstad Strindheim il DNF
  343 Jørgen Johan Bjørtomt Tyrving IL DNF
Heat: 2
1 255 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 3,55,15
2 125 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 3,55,32
3 361 Erik Udø Pedersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,55,79
4 116 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 3,56,17
5 362 Fredrik Sandvik Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,56,77
6 87 Even Brøndbo Dahl FIK Orion 3,56,81
7 66 Ă…dne Andersen Dimna IL 3,56,91
8 386 Ă…nung Viken Vollan I.K. 3,57,14
9 274 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 3,57,71
10 162 Hans Kristian Fløystad Kristiansand Løpeklubb 3,59,71
11 355 Oliver Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 4,05,99
12 392 Abdurahman Hir Steinkjer Friidrettsklubb 4,11,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 93 Ă˜yvind Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF 21,94 q
2 94 Didrik Grøm Fredrikstad IF 22,59
3 156 Sergejs Kononovs Idrettslaget Skjalg 23,48
4 244 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 24,15
Heat: 2
1 59 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 22,31
2 331 Timofei Porjajev Trondheim Friidrett - Friidrett 23,77
  89 Ă˜ystein VĂĽrhus Klareng FIK Orion DQ:R163.3a
  220 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL DNS
Heat: 3
1 263 HĂĽvard Becker Sem IF 22,09 q
2 147 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 22,51
3 349 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 22,72
4 37 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 24,62
Heat: 4
1 115 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21,67 q
2 327 Christian Mensah Trondheim Friidrett - Friidrett 22,06 q
3 160 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 23,83
4 360 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 24,23
Heat: 5
1 75 Filip Bøe Fana IL 21,67 q
2 92 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 22,62
3 100 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 23,39
Heat: 6
1 153 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 21,37 q
2 282 Snorre Sliper Bonesmo Strindheim il 22,81
  70 Andreas Joseph Dixon Fana IL DQ:R163.3a
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 190 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL 49,55 Q
2 131 Torbjørn Lysne Gular, IL 49,99 q
3 185 Andreas Grimerud Moelven IL 50,92
4 155 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg 50,96
  282 Snorre Sliper Bonesmo Strindheim il DQ:R163.3a
Heat: 2
1 229 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 49,14 Q
2 188 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 50,14
3 110 Kristoffer AndrĂŠ Johannes BlĂźcher Gneist,IL 50,91
4 107 Herman Ellingsen Gneist,IL 51,52
  132 Tor-Junor Kringstad Vedde Gular, IL DQ:R163.3a
Heat: 3
1 187 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL 49,65 Q
2 206 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 49,83 q
3 127 Sivert Fløgstad Sellevold Gular, IL 50,09 q
4 350 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 51,47
5 313 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 51,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 229 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 48,31
2 190 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL 48,65
3 206 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 49,45
4 187 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL 49,48
5 127 Sivert Fløgstad Sellevold Gular, IL 50,54
6 131 Torbjørn Lysne Gular, IL 50,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 5 km Kappgang (Kappgang 5 km) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 210 HĂĽvard Haukenes Norna-Salhus IL 19,56,45
2 137 Andreas Døske Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 23,09,56
3 324 Tobias Lømo Tjalve, IK 23,27,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 153 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 7,02 Q
2 135 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 7,07 Q
3 35 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 7,13 Q
4 227 Mathias Michelet Bredesen Otra IL 7,27
5 106 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 7,30
6 147 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 7,35
7 244 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett 7,47
8 22 Felix Christensen BUL, IL i 7,65
Heat: 2
1 94 Didrik Grøm Fredrikstad IF 6,94 Q
2 216 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 7,03 Q
3 156 Sergejs Kononovs Idrettslaget Skjalg 7,16 Q
4 63 Nicolas Roppen Masters Dimna IL 7,17 q
5 38 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 7,35
6 145 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 7,37
7 352 Sondre Alexander Høyland Tyrving IL 7,61
  17 Bereket Geda Wayu BUL, IL i DQ:R162.8
Heat: 3
1 341 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 7,02 Q
2 327 Christian Mensah Trondheim Friidrett - Friidrett 7,06 Q
3 50 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 7,22 Q
4 100 Osazee Parkson Gausdal Friidrettsklubb 7,22
5 98 Tobias Lien Fredrikstad IF 7,33
6 254 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 7,36
7 160 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 7,43
8 32 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 7,68
Heat: 4
1 34 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 6,98 Q
2 157 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg 7,00 Q
3 72 Christian Marthinussen Fana IL 7,06 Q
4 149 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 7,26
5 42 Thomas GraftĂĽs BUL, IL i 7,28
6 120 Erlend Hognestad Nilsen Gular, IL 7,38
7 68 Eivind Kleven Hagen Fagernes IL 7,42
8 242 Didrik Christoffer BrĂĽten Raufoss Friidrett 7,70
Heat: 5
1 59 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 7,01 Q
2 121 Even Meinseth Gular, IL 7,02 Q
3 349 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 7,18 Q
4 245 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 7,20 q
5 219 Samuel Gyedu Norna-Salhus IL 7,30
6 31 Mickey Joe BUL, IL i 7,31
7 191 Lavrants Kongssund Moelven IL 7,40
8 37 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 7,74
Heat: 6
1 102 Amund Høie Sjursen Gneist,IL 6,98 Q
2 89 Ă˜ystein VĂĽrhus Klareng FIK Orion 6,99 Q
3 92 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 7,03 Q
4 20 Edem Schaanning Agbo BUL, IL i 7,11 q
5 322 Sindre Olsvik Tjalve, IK 7,23
6 297 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 7,31
7 41 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 7,40
8 193 Paul-Louis O"Rock Moelven IL 7,63
Heat: 7
1 118 Daniel Alejandro Johnsen Gular, IL 7,01 Q
2 279 Jacob Vaula Stord IL (Allianseidrettslag) 7,02 Q
3 258 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 7,11 Q
4 26 Jonathan Holen BUL, IL i 7,24
5 328 Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord Trondheim Friidrett - Friidrett 7,26
6 228 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL 7,30
7 243 Erik Olof Artelius Raufoss Friidrett 7,32
8 220 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 7,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 121 Even Meinseth Gular, IL 6,83
2 153 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 6,85
3 102 Amund Høie Sjursen Gneist,IL 6,87
4 341 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 6,90
5 157 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg 6,92
6 279 Jacob Vaula Stord IL (Allianseidrettslag) 6,95
7 34 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 6,97
8 59 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 7,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m, semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 153 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 6,90 Q
2 341 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 6,91 Q
3 327 Christian Mensah Trondheim Friidrett - Friidrett 6,97
4 94 Didrik Grøm Fredrikstad IF 7,10
5 35 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 7,14
6 156 Sergejs Kononovs Idrettslaget Skjalg 7,22
7 245 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 7,28
  216 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL DNS
Heat: 2
1 102 Amund Høie Sjursen Gneist,IL 6,92 Q
2 279 Jacob Vaula Stord IL (Allianseidrettslag) 6,94 Q
3 258 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 7,05
4 89 Ă˜ystein VĂĽrhus Klareng FIK Orion 7,06
5 349 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 7,08
6 118 Daniel Alejandro Johnsen Gular, IL 7,10
7 135 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 7,10
8 63 Nicolas Roppen Masters Dimna IL 7,16
Heat: 3
1 121 Even Meinseth Gular, IL 6,90 Q
2 157 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg 6,93 Q
3 59 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 6,96 q
4 34 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 6,96 q
5 92 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 7,03
6 50 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 7,19
7 20 Edem Schaanning Agbo BUL, IL i 7,39
  72 Christian Marthinussen Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde uten tilløp 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 292 Martin Fagelund Sturla IF 1,67
 
1,60
o
1,64
xo
1,67
xo
1,70
xxx
2 293 Ola Stunes Isene Sturla IF 1,64
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
xo
1,64
xxo
1,67
xxx
3 5 Alexander Nyberget Askim IF 1,55
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
3 297 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 1,55
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
3 352 Sondre Alexander Høyland Tyrving IL 1,55
 
1,55
xo
1,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 317 Marcus Thomsen Tjalve, IK 21,01
 
20,6421,01xxxx
2 352 Sondre Alexander Høyland Tyrving IL 14,34
 
13,0114,2513,5814,1014,34x
3 65 Toralv Opsal Dimna IL 13,83
 
13,2813,8313,5813,4113,6013,60
4 101 Mathias Andreas Reksten Dale Gloppen Friidrettslag 12,81
 
11,42xx12,73x12,81
5 383 Henrik Johan FjĂŚrestad Holmberg Vik IL 12,24
 
12,24x12,1312,18xx
6 222 Nikolai Røeggen Ulvund Norodd, IL 11,88
 
x11,51xx11,88x
7 297 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 11,70
 
11,1611,00x10,9211,0811,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 318 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 14,96
 
xx14,4514,6114,9614,56
2 83 Sondre Vie Ytrearne Fana IL 14,91
 
14,37x14,6014,60x14,91
3 320 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 14,89
 
14,1614,3314,7714,5314,7414,89
4 81 Per Bucher Johannessen Fana IL 14,84
 
14,29x14,8414,51xx
5 71 Carl Erik Hjellestad Landsvik Fana IL 14,52
 
14,0114,3914,52x14,2014,50
6 291 Marius Kristoffer Tronslien Sturla IF 14,37
 
x14,3514,3514,17x14,37
7 221 Viljar Helgestad Gjerde Norna-Salhus IL 14,22
 
13,9613,9813,8014,22x13,93
8 280 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 13,88
 
13,2713,6813,8613,8813,8413,60
9 389 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 13,66
 
12,4413,3413,66   
10 309 Elias Sanden Søvik Tjalve, IK 13,63
 
xx13,63   
11 80 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 13,25
 
13,2513,0612,88   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS para 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 220 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 7,35
2 165 Ole Kristian Antonsen Kristiansands IF 7,99
3 164 Nikkolaj Gulbrandsen Kristiansands IF 8,74
4 294 Sander Johansen Sømna IL 8,75
5 378 Knut SørskĂĽr Vidar, Sportsklubben 8,81
6 195 Skjalg Kongssund Moelven IL 9,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS