NM Kristiansand 2021

Arrangert av:

10.09.2021 - 12.10.2021


NM Kristiansand 202110.09.2021
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.1
1 410 Ingvild Meinseth Tyrving IL 11,97 Q
2 287 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 12,04 Q
3 264 Nora Aune Ranheim IL 12,28 Q
4 199 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,38 Q
5 296 Synne Eikeland Sandnes IL 12,84
6 53 Kornelia Roppen Dimna IL 12,86
7 102 Una Haukanes Gneist,IL 13,06
Heat: 2 Vind: -0.3
1 214 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,14 Q
2 15 Live Haugstad Hilton Bergens TF 12,41 Q
3 437 Hedda Ekrem Johansen Vidar SK 12,49 Q
4 205 Maja Emilia Medic Lyngdal IL 12,52 Q
5 413 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,62 q
6 71 Mia Popovic Evensen FIK Orion 12,82
7 458 Victoria Sørland Sandnes IL 13,02
  44 Thea Aase Pedersen BUL, IL i DNS
Heat: 3 Vind: -0.6
1 408 Helene Rønningen Tyrving IL 11,81 Q
2 227 Christine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 12,14 Q
3 42 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,35 Q
4 25 Angelica Okparaebo BUL, IL i 12,68 Q
5 262 Ane Skjetne Ranheim IL 12,71
6 4 Leah Marie H. Indrebø Ask Friidrett 12,81
7 83 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL 12,94
Heat: 4 Vind: +1.6
1 389 Vilde Humstad Aasmo Tjalve IK 12,06 Q
2 95 Ingrid Sortland Gneist,IL 12,17 Q
3 56 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger IL 12,21 Q
4 92 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 12,36 Q
5 332 Stine Grong Ruud Stjørdal FIK 12,61 q
6 163 Marin Stray Gautadottir IL Skjalg 12,69 q
7 390 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg FIK 12,72
8 281 Agathe Holtan Wathne Sandnes IL 12,74
Heat: 5 Vind: -0.7
1 402 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 12,19 Q
2 404 Alice Ulla Berg Tyrving IL 12,34 Q
3 57 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 12,44 Q
4 11 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,52 Q
5 374 Kajsa Rooth Tjalve IK 12,55 q
6 263 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Ranheim IL 12,76
7 456 Emilie Engelbrektson Gloppen FIL 12,95
8 273 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 13,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, Finale Vind: -0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 410 Ingvild Meinseth Tyrving IL 12,00
2 402 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 12,02
3 227 Christine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 12,02
4 214 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,06
5 287 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 12,14
6 389 Vilde Humstad Aasmo Tjalve IK 12,21
7 57 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 12,29
8 404 Alice Ulla Berg Tyrving IL 12,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, Semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.4
1 287 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 12,07 Q
2 227 Christine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 12,12 Q
3 264 Nora Aune Ranheim IL 12,26
4 42 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,33
5 11 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,41
6 205 Maja Emilia Medic Lyngdal IL 12,66
7 163 Marin Stray Gautadottir IL Skjalg 13,00
8 408 Helene Rønningen Tyrving IL 13,80
Heat: 2 Vind: +0.2
1 410 Ingvild Meinseth Tyrving IL 11,95 Q
2 402 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 12,00 Q
3 57 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 12,25 q
4 56 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger IL 12,33
5 95 Ingrid Sortland Gneist,IL 12,37
6 413 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,60
7 25 Angelica Okparaebo BUL, IL i 12,91
  199 Malin Furuhaug Lillehammer IF DNS
Heat: 3 Vind: +0.3
1 214 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,08 Q
2 389 Vilde Humstad Aasmo Tjalve IK 12,22 Q
3 404 Alice Ulla Berg Tyrving IL 12,23 q
4 437 Hedda Ekrem Johansen Vidar SK 12,31
5 374 Kajsa Rooth Tjalve IK 12,42
6 92 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 12,42
7 15 Live Haugstad Hilton Bergens TF 12,44
  332 Stine Grong Ruud Stjørdal FIK DQ:R162.8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 167 Sara Busic IL Skjalg 4,29,15 Q
2 417 Amalie Manshaus SĂŚten Ullensaker/Kisa IL 4,29,56 Q
3 405 Christine NĂŚss Tyrving IL 4,29,67 Q
4 141 Kristine Lande Dommersnes Haugesund IL 4,29,97 Q
5 284 Christina Maria Toogood Sandnes IL 4,30,02 Q
6 277 Mari Roligheten Ruud Runar, IL 4,30,48 Q
7 422 Josefin Victoria Heier Ullensaker/Kisa IL 4,33,81
8 182 Marie Kristine Malmgren Kristiansands IF 4,46,09
9 140 Kristine Alne Haugesund IL 4,49,73
Heat: 2
1 187 Trine H. MjĂĽland Kristiansands IF 4,43,86 Q
2 276 Ina Halle Haugen Runar, IL 4,44,66 Q
3 115 Ingrid Emilsen Kristiansen Gular, IL 4,45,37 Q
4 383 Selma Løchen Engdahl Tjalve IK 4,45,71 Q
5 272 Ingeborg ØstgĂĽrd Ren-Eng FIK 4,45,95 Q
6 150 Hedda Leirvik Hommelvik IL 4,46,34 Q
7 341 Guro Bakke Johnsen Strindheim il 4,46,99
8 313 Mathea Melberg Spirit FIK 4,50,71
9 96 Maike Verhofstad Gneist,IL 4,51,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m kappgang 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 191 Siri Gamst Glittenberg LaksevĂĽg TIL 13,41,76
2 348 Maren K. Bekkestad Sturla IF 13,45,26
3 48 Fride Møller Flatin Dimna IL 14,15,32
4 12 Malin Opdahl Beitstad IL 15,31,39
5 188 Amanda Totland Osa LaksevĂĽg TIL 16,30,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 358 Amalie Hammild Iuel Tjalve IK 52,67
2 221 Linn Oppegaard Moss IL 52,84
3 443 Line Kloster Vidar SK 53,41
4 373 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve IK 54,33
5 361 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve IK 54,36
6 217 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 55,54
7 293 Nora Haugen Sandnes IL 56,49
Heat: 2
1 42 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 56,20
2 161 Line Safaa Al-Saiddi IL Skjalg 56,96
3 229 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 57,12
4 148 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 58,03
5 157 Anna Bogunovic Jakobsen IL Skjalg 58,04
6 275 Elisabella Hjelpdahl Runar, IL 59,26
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 358 Amalie Hammild Iuel Tjalve IK 52,67
2 221 Linn Oppegaard Moss IL 52,84
3 443 Line Kloster Vidar SK 53,41
4 373 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve IK 54,33
5 361 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve IK 54,36
6 217 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 55,54
7 42 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 56,20
8 293 Nora Haugen Sandnes IL 56,49
9 161 Line Safaa Al-Saiddi IL Skjalg 56,96
10 229 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 57,12
11 148 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 58,03
12 157 Anna Bogunovic Jakobsen IL Skjalg 58,04
13 275 Elisabella Hjelpdahl Runar, IL 59,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 5000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 375 Karoline Bjerkeli Grøvdal Tjalve IK 14,47,95
2 271 Ida Meli Narbuvoll Ren-Eng FIK 15,54,42
3 171 Vienna Søyland Dahle IL Skjalg 16,04,48
4 385 Sigrid Jervell VĂĽg Tjalve IK 16,04,89
5 249 Mathilde Theisen Oslostudentenes IK 16,08,04
6 114 Ine Bakken Gular, IL 16,14,48
7 342 Hanne Mjøen Maridal Strindheim il 16,33,66
8 118 Kjersti Fresvik Gular, IL 16,49,95
9 279 Sigrun Gjølberg Rygge IL 16,52,91
10 242 Anne Bjerke Årrestad Oslostudentenes IK 16,54,02
11 337 Pernilla Eugenie Epland Stord IL 16,59,69
12 312 Kristin Vabø Spirit FIK 17,11,73
13 26 Delphine Catherine Poirot BUL, IL i 17,34,50
14 160 Ida Tjørsvaag IL Skjalg 17,42,59
15 344 Ingrid Helene Nyhus Strindheim il 17,51,32
16 111 Elin Farestveit Gular, IL 18,02,04
17 116 Ingrid Revheim Gular, IL 18,08,84
  162 Marie Kloster IL Skjalg DNF
  254 Nora Bergan Osterøy IL DNF
  305 Emma Sofie A. Blaauw Sem IF DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 398 Caroline S. R. Fleischer Trondheim Friidrett 1,74
 
1,60
o
1,65
o
1,68
o
1,71
xo
1,74
o
1,77
xxx
2 311 Madelen H. Sveinungsen Sørild FIK 1,71
 
1,60
o
1,65
o
1,68
o
1,71
o
1,74
xxx
2 407 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 1,71
 
1,65
o
1,68
o
1,71
o
1,74
xxx
4 309 Telma Eid Søndre Land IL 1,71
 
1,55
xo
1,60
o
1,65
o
1,68
o
1,71
xo
1,74
xxx
5 334 Thea Leirfall Bremset Stjørdal FIK 1,71
 
1,60
o
1,65
o
1,68
o
1,71
xxo
1,74
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 421 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL 13,46
 
12,2213,3812,7713,2313,0313,46
2 451 Mariell HetlesĂŚter Morken Voss IL 13,10
 
12,16x13,10xx12,94
3 257 Emelia TveitĂĽ Otra IL 12,30
 
11,8312,30x12,0312,02x
4 306 Ellevine Svensen Skare Ski IL 11,47
 
11,4110,97x10,53x11,47
5 139 Hanna HaugsvĂŚr Haugesund IL 11,32
 
10,9811,1111,3210,4510,7011,06
6 316 Marit Jørgenrud Spydeberg IL 11,22
 
10,6310,8411,22xx11,21
7 65 Solveig Fredriksen Fana IL 11,11
 
11,1110,1410,8410,22rr
8 288 Inga Rabben Reimers Sandnes IL 10,89
 
10,6410,8910,65xxx
9 224 Marianne Rabbe Husby Nesodden IF 10,74
 
10,2210,74x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 189 Beatrice Nedberge Llano LaksevĂĽg TIL 65,28
 
60,9565,2864,0362,8764,17x
2 16 Oda Marie Myklebust Bergens TF 55,66
 
51,82x55,66x51,7752,50
3 65 Solveig Fredriksen Fana IL 54,75
 
51,6349,61xx54,7554,27
4 206 Ruth-Magrethe A. Nilsen Modum FIK 52,34
 
x45,0250,37x52,34x
5 226 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 51,04
 
43,4049,7751,04x50,6549,07
6 395 Mari Hytten Skyvang Tønsberg FIK 49,17
 
42,8147,2545,7449,17x48,27
7 23 Mia Ribe Brun Brevik Idrettslag 47,88
 
45,0144,71xx47,88x
8 46 Aurora Fremnesvik BUL-Tromsø 47,53
 
x42,53x47,5345,2743,94
  49 Henrikke Antonsen Dimna IL nm
 
xxx   
  72 Hedda Hauge AasgĂĽrd FIL AKS-77 nm
 
xxx   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 32 Lene Onsrud Retzius BUL, IL i 4,25
 
3,80
o
4,00
o
4,10
xo
4,25
o
4,35
xxx
2 60 Kitty Augusta Friele Faye Fana IL 4,00
 
3,60
o
3,70
o
3,80
o
3,90
o
4,00
o
4,10
xx-
4,15
x
3 261 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 3,50
 
3,20
o
3,30
o
3,40
o
3,50
xo
3,60
xxx
4 61 Mathilde Handeland Fana IL 3,30
 
3,0
xo
3,20
o
3,30
o
3,40
xxx
5 54 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 3,30
 
3,0
xo
3,20
xxo
3,30
xxo
3,40
xxx
6 428 Nora Eikeng UrĂŚdd Friidrett 3,20
 
3,0
xxo
3,20
xo
3,30
xxx
7 220 Tiril Malm Sunde Moelven IL 3,00
 
3,0
o
3,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
Menn Para Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  184 Nikkolaj Gulbrandsen Kristiansands IF 4,81
 
+0,0+0,0+0,0 +0,0+2,3
4,524,764,62x4,594,81
  236 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 6,35
 
+0,0+0,8 +0,0+0,0 
5,956,26x6,156,35x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.2
1 113 Even Meinseth Gular, IL 11,08 Q
2 294 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 11,16 Q
3 74 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 11,21 Q
4 236 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 11,25 Q
5 30 Jonathan Holen BUL, IL i 11,51
6 454 Emil Gundersen Fyllingen IL 11,55
7 269 Erik Olof Artelius Raufoss Friidrett 11,59
Heat: 2 Vind: -0.1
1 69 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 10,87 Q
2 414 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,97 Q
3 399 Christian Mensah Trondheim Friidrett 11,21 Q
4 382 Sander Steen Myrvang Tjalve IK 11,24 Q
5 39 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,26 q
6 136 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 11,49
7 235 Tobias Kvamme Myhr Norna-Salhus IL 14,27
Heat: 3 Vind: +1.2
1 164 Mathias H. Johansen IL Skjalg 10,79 Q
2 36 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 10,89 Q
3 202 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 11,06 Q
4 219 Sondre Matias Rudi Moelven IL 11,20 Q
5 10 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 11,22 q
6 112 Erlend Hognestad Nilsen Gular, IL 11,32
7 181 Johannes S. G. Lunde Kristiansands IF 11,38
8 168 Sergejs Kononovs IL Skjalg 11,45
Heat: 4 Vind: +0.5
1 234 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,78 Q
2 127 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 10,97 Q
3 282 Alexander Skrede Sandnes IL 11,03 Q
4 51 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 11,15 Q
5 406 Einar Johannes Rye Tyrving IL 11,20 q
6 97 Ole Martin M. Flatjord Gneist,IL 11,30
7 324 Sander Dalbu Steinkjer FIK 11,55
  38 Rolv Kristian Heitmann BUL, IL i DNS
Heat: 5 Vind: -0.2
1 27 Edem Schaanning Agbo BUL, IL i 10,87 Q
2 93 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 11,04 Q
3 291 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 11,08 Q
4 209 August Hemstad Moelven IL 11,15 Q
5 79 Didrik Grøm Fredrikstad IF 11,19 q
6 84 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL 11,30
7 401 Marcus K. Barkhald-Langjord Trondheim Friidrett 11,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, Finale Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 113 Even Meinseth Gular, IL 10,43
2 69 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 10,47
3 234 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,49
4 164 Mathias Hove Johansen IL Skjalg 10,65
5 36 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 10,75
6 127 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 10,95
7 294 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 10,99
8 291 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 11,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, Semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.5
1 234 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,59 Q
2 36 Per Tinius Fremstad-Waldron BUL, IL i 10,69 Q
3 291 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 10,93 q
4 414 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,98
5 202 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 11,06
6 209 August Hemstad Moelven IL 11,18
  399 Christian Mensah Trondheim Friidrett DNF
  79 Didrik Grøm Fredrikstad IF DQ:R162.8
Heat: 2 Vind: -0.3
1 113 Even Meinseth Gular, IL 10,69 Q
2 164 Mathias Hove Johansen IL Skjalg 10,70 Q
3 127 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 10,87 q
4 282 Alexander Skrede Sandnes IL 10,95
5 236 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 11,09
6 74 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 11,15
7 51 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 11,24
8 10 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 11,45
Heat: 3 Vind: -0.3
1 69 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 10,69 Q
2 294 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 10,96 Q
3 27 Edem Schaanning Agbo BUL, IL i 10,98
4 93 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 11,16
5 406 Einar Johannes Rye Tyrving IL 11,28
6 219 Sondre Matias Rudi Moelven IL 11,29
7 382 Sander Steen Myrvang Tjalve IK 11,34
8 39 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 110 m hekk (106,7 9,14m) Vind: -1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 449 Vladimir Vukicevic Vidar SK 13,93
2 372 Joachim Sandberg Tjalve IK 14,94
3 94 Herman Ellingsen Gneist,IL 15,05
4 93 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 15,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 366 Ferdinand Kvan Edman Tjalve IK 3,53,82 Q
2 147 Halvor Nymoen Winberg Herkules Friidrett 3,53,95 Q
3 255 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL 3,53,98 Q
4 40 Simon Nebijo K. Steinshamn BUL, IL i 3,54,01 Q
5 455 Ă…nung Viken Vollan IK 3,54,04 Q
6 68 Even Brøndbo Dahl FIK Orion 3,54,06 Q
7 302 Sondre Rishøi Selsbakk IF 3,54,13
8 126 Sondre Arne Hoff Gular, IL 3,54,45
9 445 Sander Dybwad Mathiesen Vidar SK 3,54,97
10 396 Oliver Andersen Vedvik Tønsberg FIK 3,56,48
11 447 Ulrik S. R. Hovig Vidar SK 3,57,08
12 200 Mikkel B. Thomassen Lillehammer IF 3,57,23
13 110 Eldar T. Fagerbakke Gular, IL 3,57,96
Heat: 2
1 123 Mats Hauge Gular, IL 4,01,23 Q
2 270 Esten H-M. Hauen Ren-Eng FIK 4,01,29 Q
3 299 Benjamin Olsen Sarpsborg IL 4,01,64 Q
4 91 Anders Bjørndal Gneist,IL 4,02,05 Q
5 144 Simon Østreng Veland Haugesund IL 4,02,40 Q
6 117 Johannes Teigland Gular, IL 4,02,51 Q
7 392 Jonatan Andersen Vedvik Tønsberg FIK 4,02,74
8 433 Andreas Fjeld Halvorsen Vidar SK 4,03,39
9 122 Matias Andersen Førde Gular, IL 4,03,41
10 35 Martin MĂŚle BUL, IL i 4,04,12
11 452 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 4,10,34
12 198 Elmer Mulleri Skalle Lillehammer IF 4,17,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 211 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 45,94
2 259 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 47,28
3 76 Ă˜yvind S. Kjerpeset Florø Tog IF 48,12
4 207 Andreas Grimerud Moelven IL 48,17
5 100 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 48,31
6 403 Timofei Porjajev Trondheim Friidrett 48,89
7 108 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 49,19
Heat: 2
1 318 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer FIK 47,17
2 103 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 49,39
3 154 Tobias Johansen IK Hind 49,62
4 99 Sindre Strønstad-løseth Gneist,IL 49,85
5 41 Snorre Sliper Bonesmo BUL, IL i 50,61
6 411 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 50,82
7 325 Sigve BrandtzĂŚg HĂĽrberg Steinkjer FIK 51,49
8 55 Simon Holstad Grimstad Dimna IL 51,77
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 211 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 45,94
2 318 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer FIK 47,17
3 259 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 47,28
4 76 Ă˜yvind S. Kjerpeset Florø Tog IF 48,12
5 207 Andreas Grimerud Moelven IL 48,17
6 100 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 48,31
7 403 Timofei Porjajev Trondheim Friidrett 48,89
8 108 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 49,19
9 103 Aiden Floyd Vincent Groruddalen FIK 49,39
10 154 Tobias Johansen IK Hind 49,62
11 99 Sindre Strønstad-løseth Gneist,IL 49,85
12 41 Snorre Sliper Bonesmo BUL, IL i 50,61
13 411 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 50,82
14 325 Sigve BrandtzĂŚg HĂĽrberg Steinkjer FIK 51,49
15 55 Simon Holstad Grimstad Dimna IL 51,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 5000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 292 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 13,55,86
2 315 Zerei Kbrom Mezngi Spirit FIK 13,58,47
3 426 Sigurd Ruud Skjeseth Ullensaker/Kisa IL 14,01,80
4 109 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 14,02,85
5 121 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 14,04,38
6 419 Erik Udø Pedersen Ullensaker/Kisa IL 14,12,28
7 425 Senay Amlesom Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL 14,20,32
8 424 Per Svela Ullensaker/Kisa IL 14,27,82
9 5 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 14,35,84
10 322 Mathias Flak Steinkjer FIK 14,38,47
11 98 Philip Anders A. Massacand Gneist,IL 14,38,76
12 149 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 14,38,79
13 326 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer FIK 14,40,68
14 248 Mathias Moen Oslostudentenes IK 14,45,00
15 303 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 14,47,92
16 346 Trond Einar M. Pedersli Strindheim il 14,51,89
  339 Abdulaziz M. Ebrahim Strindheim il DNS
  436 Eirik Gramstad Vidar SK DNS
Heat: 2
1 418 Awet Nftalem Kibrab Ullensaker/Kisa IL 14,05,86
2 369 Ibrahim Buras Tjalve IK 14,20,24
3 251 Rune Solli Oslostudentenes IK 14,36,63
4 29 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 14,38,67
5 280 Ulrik Grevle Lolland Rygge IL 14,40,91
6 336 Lars Lunde Stord IL 14,41,18
7 143 Ole Mikal Tørsdal Haugesund IL 14,47,55
8 371 Iver Matias Linge Glomnes Tjalve IK 14,50,02
9 129 Tore Akerlie Gular, IL 14,50,39
10 430 Børge Christensen Larsson Varegg Fleridrett 14,52,35
11 174 Andreas B. Schwencke Kamp/Vestheim IF 14,53,40
12 351 Robert BergstĂĽ Svarstad IL 14,56,10
13 31 Karl Jørgen G. Russnes BUL, IL i 14,59,31
14 177 Kristian Tjørnhom Kristiansand Løpeklubb 15,02,70
15 28 Endre Wigaard BUL, IL i 15,15,96
16 175 Fredrik B. Schwencke Kamp/Vestheim IF 15,21,38
17 156 Kristian Ulriksen IL ROS 15,23,94
18 152 Erik Fossen Nilsen IK Hind 15,31,10
  104 Alexander Skurve GTI Friidrettsklubb DNF
  225 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL DNF
  244 Fredrik Fyksen Lund Oslostudentenes IK DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 292 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 13,55,86
2 315 Zerei Kbrom Mezngi Spirit FIK 13,58,47
3 426 Sigurd Ruud Skjeseth Ullensaker/Kisa IL 14,01,80
4 109 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 14,02,85
5 121 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 14,04,38
6 418 Awet Nftalem Kibrab Ullensaker/Kisa IL 14,05,86
7 419 Erik Udø Pedersen Ullensaker/Kisa IL 14,12,28
8 369 Ibrahim Buras Tjalve IK 14,20,24
9 425 Senay Amlesom Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL 14,20,32
10 424 Per Svela Ullensaker/Kisa IL 14,27,82
11 5 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 14,35,84
12 251 Rune Solli Oslostudentenes IK 14,36,63
13 322 Mathias Flak Steinkjer FIK 14,38,47
14 29 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 14,38,67
15 98 Philip Anders A. Massacand Gneist,IL 14,38,76
16 149 Marius Liljeberg Wang Herkules Friidrett 14,38,79
17 326 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer FIK 14,40,68
18 280 Ulrik Grevle Lolland Rygge IL 14,40,91
19 336 Lars Lunde Stord IL 14,41,18
20 248 Mathias Moen Oslostudentenes IK 14,45,00
21 143 Ole Mikal Tørsdal Haugesund IL 14,47,55
22 303 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 14,47,92
23 371 Iver Matias Linge Glomnes Tjalve IK 14,50,02
24 129 Tore Akerlie Gular, IL 14,50,39
25 346 Trond Einar M. Pedersli Strindheim il 14,51,89
26 430 Børge Christensen Larsson Varegg Fleridrett 14,52,35
27 174 Andreas B. Schwencke Kamp/Vestheim IF 14,53,40
28 351 Robert BergstĂĽ Svarstad IL 14,56,10
29 31 Karl Jørgen G. Russnes BUL, IL i 14,59,31
30 177 Kristian Tjørnhom Kristiansand Løpeklubb 15,02,70
31 28 Endre Wigaard BUL, IL i 15,15,96
32 175 Fredrik B. Schwencke Kamp/Vestheim IF 15,21,38
33 156 Kristian Ulriksen IL ROS 15,23,94
34 152 Erik Fossen Nilsen IK Hind 15,31,10
  225 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL DNF
  104 Alexander Skurve GTI Friidrettsklubb DNF
  244 Fredrik Fyksen Lund Oslostudentenes IK DNF
  339 Abdulaziz M. Ebrahim Strindheim il DNS
  436 Eirik Gramstad Vidar SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 5000 m kappgang 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 197 Magnus GrĂŚsli Leinstrand IL 23,23,39
2 137 Andreas Døske Haugesund IL 24,58,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 349 Ola Stunes Isene Sturla IF 61,57
 
59,5659,4058,6560,5559,6861,57
2 362 Eivind PrestegĂĽrd Henriksen Tjalve IK 53,41
 
47,9353,41xx--
3 180 Fabian Weinberg Kristiansands IF 50,81
 
49,84xx49,76x50,81
4 239 Steffen Melheim Olden IL 50,24
 
x46,0750,2448,2448,10x
5 365 Erik Johannes Rosvold Tjalve IK 49,30
 
48,1747,5948,8648,1449,3048,07
6 387 Thor Olav Rosvold Tjalve IK 48,16
 
47,79x47,2347,8746,0848,16
7 7 Vebjørn SĂŚten Skre Asker SK 45,07
 
x45,07xxxx
8 223 Stig Ove Dahlen Selnes Namsen FIF 43,20
 
40,9443,2042,78xxx
9 6 Sondre Jahren Asker SK 39,81
 
39,81x39,53   
  380 Markus Rooth Tjalve IK nm
 
---   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 439 Ingar Bratseth-Kiplesund Vidar SK 7,73
 
+0,0+0,0+0,0+0,0+1,2+0,3
7,537,477,387,587,597,73
2 256 Aanund Olavson TveitĂĽ Otra IL 7,52
 
+0,3 +0,0+0,5+1,8+0,0
7,26x7,147,087,527,38
3 357 Abraham S. Vogelsang Tjalve IK 7,23
 
+0,0+0,0+0,0 +2,1+0,3
7,077,126,82x6,867,23
4 93 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 6,99
 
+0,0  +0,0 +0,6
6,99xx6,82-6,98
5 380 Markus Rooth Tjalve IK 6,91
 
+0,0+0,0+0,0+0,5+0,0+1,8
6,886,866,596,756,916,83
6 397 Sebastian Berntsen Tønsberg FIK 6,85
 
+0,0+0,0+0,0+0,1+0,0+1,5
6,686,596,636,566,716,85
7 1 Christian AndrĂŠ Thomassen Aremark IF 6,67
 
+0,2+0,0+0,0+0,0+0,0+1,4
6,676,646,556,586,576,64
8 58 Carl Erik Hjellestad Landsvik Fana IL 6,62
 
+0,0+0,0+0,0   
6,576,516,62xxx
9 253 Magnus Reigstad Osterøy IL 6,61
 
+0,0 +0,0   
6,60x6,61   
10 6 Sondre Jahren Asker SK 6,52
 
  +0,0   
xx6,52   
11 265 Olav KvĂĽle Gissinger Ranheim IL 6,24
 
+0,0+0,0+0,0   
6,166,246,12   
  181 Johannes S. G. Lunde Kristiansands IF nm
 
xxx   
  391 Henrik FlĂĽtnes Tønsberg FIK dns
 
dns     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS