NM Kristiansand 2021

Arrangert av:

10.09.2021 - 12.10.2021


NM Kristiansand 2021
 
MS 10 000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 315 Zerei Kbrom Mezngi Spirit FIK 28,09,89
2 292 Narve Gilje Nordås Sandnes IL 28,47,19
3 426 Sigurd Ruud Skjeseth Ullensaker/Kisa IL 29,11,78
4 109 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 29,22,91
5 121 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 29,33,13
6 201 Petter Johansen Lillehammer IF 29,56,95
7 286 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL 30,03,98
8 354 Trond Ørjan Eide Svorkmo N.O.I. 30,20,76
9 5 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 30,22,02
10 432 Halfdan-Emil Færø Varegg Fleridrett 30,24,09
11 381 Petter Mekvik Rypdal Tjalve IK 30,30,78
12 307 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 30,38,53
13 339 Abdulaziz M. Ebrahim Strindheim il 30,46,43
14 326 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer FIK 30,50,88
15 45 Weldu N. Gebretsadik BUL, IL i 30,52,36
16 425 Senay Amlesom Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL 30,53,70
17 29 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 30,54,21
18 353 Sverre Solligård Svorkmo N.O.I. 30,54,41
19 145 Abdalla Targan T. Yousif Herkules Friidrett 31,34,33
20 105 Andreas Penne Nygård GTI Friidrettsklubb 31,34,88
21 98 Philip Anders A. Massacand Gneist,IL 31,58,03
  21 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF DNF
  303 Tord Franke Ulset Selsbakk IF DNF
  322 Mathias Flak Steinkjer FIK DNF
  336 Lars Lunde Stord IL DNF
  419 Erik Udø Pedersen Ullensaker/Kisa IL DNF
  424 Per Svela Ullensaker/Kisa IL DNS
  434 Andreas Myhre Sjurseth Vidar SK DNS
  436 Eirik Gramstad Vidar SK DNS
Heat: 2
1 251 Rune Solli Oslostudentenes IK 30,43,05
2 248 Mathias Moen Oslostudentenes IK 30,50,35
3 77 Roger Øye Pollen Førde IL 31,00,73
4 246 Magnus Sirnes Hjellum Oslostudentenes IK 31,02,00
5 143 Ole Mikal Tørsdal Haugesund IL 31,15,72
6 247 Mathias H. Oppegaard Oslostudentenes IK 31,36,01
7 174 Andreas B. Schwencke Kamp/Vestheim IF 31,38,04
8 430 Børge Christensen Larsson Varegg Fleridrett 31,38,35
9 129 Tore Akerlie Gular, IL 31,41,95
10 28 Endre Wigaard BUL, IL i 31,50,42
11 345 Mads Kristoffer Waaler Strindheim il 31,53,27
12 22 Øyvind Y. Utengen Bratsberg IL 31,53,82
13 9 Henrik Husdal Bækkelagets SK 32,03,21
14 175 Fredrik B. Schwencke Kamp/Vestheim IF 32,10,58
15 120 Lars-Olav M. Apold Gular, IL 32,11,10
16 152 Erik Fossen Nilsen IK Hind 32,12,52
17 156 Kristian Ulriksen IL ROS 32,14,12
18 244 Fredrik Fyksen Lund Oslostudentenes IK 32,30,13
19 250 Ola Matre Oslostudentenes IK 32,35,12
20 252 Ulrik Moen Ødegård Oslostudentenes IK 33,03,09
21 17 Andreas Torsvik Bjarg IL 33,27,27
22 319 Henrik Nordtug Steinkjer FIK 33,38,67
  31 Karl Jørgen G. Russnes BUL, IL i DNF
  110 Eldar T. Fagerbakke Gular, IL DNF
  243 Erlend Gjerdevik Sørtveit Oslostudentenes IK DNF
  245 Halvard Cartfjord Bech Oslostudentenes IK DNF
  343 Henrik Marius Laukli Strindheim il DNF
  346 Trond Einar M. Pedersli Strindheim il DNF
  371 Iver Matias Linge Glomnes Tjalve IK DNF
  238 Sivert Laukli NTNUI DNS
  431 Fredrik Tordal Torgersen Varegg Fleridrett DNS
  441 Johan-Jørgen Lindgaard-Strømberg Vidar SK DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 315 Zerei Kbrom Mezngi Spirit FIK 28,09,89
2 292 Narve Gilje Nordås Sandnes IL 28,47,19
3 426 Sigurd Ruud Skjeseth Ullensaker/Kisa IL 29,11,78
4 109 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 29,22,91
5 121 Marius Øyre Vedvik Gular, IL 29,33,13
6 201 Petter Johansen Lillehammer IF 29,56,95
7 286 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL 30,03,98
8 354 Trond Ørjan Eide Svorkmo N.O.I. 30,20,76
9 5 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 30,22,02
10 432 Halfdan-Emil Færø Varegg Fleridrett 30,24,09
11 381 Petter Mekvik Rypdal Tjalve IK 30,30,78
12 307 Vebjørn Hovdejord Snøgg Friidrett 30,38,53
13 251 Rune Solli Oslostudentenes IK 30,43,05
14 339 Abdulaziz M. Ebrahim Strindheim il 30,46,43
15 248 Mathias Moen Oslostudentenes IK 30,50,35
16 326 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer FIK 30,50,88
17 45 Weldu N. Gebretsadik BUL, IL i 30,52,36
18 425 Senay Amlesom Fissehatsion Ullensaker/Kisa IL 30,53,70
19 29 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 30,54,21
20 353 Sverre Solligård Svorkmo N.O.I. 30,54,41
21 77 Roger Øye Pollen Førde IL 31,00,73
22 246 Magnus Sirnes Hjellum Oslostudentenes IK 31,02,00
23 143 Ole Mikal Tørsdal Haugesund IL 31,15,72
24 145 Abdalla Targan T. Yousif Herkules Friidrett 31,34,33
25 105 Andreas Penne Nygård GTI Friidrettsklubb 31,34,88
26 247 Mathias H. Oppegaard Oslostudentenes IK 31,36,01
27 174 Andreas B. Schwencke Kamp/Vestheim IF 31,38,04
28 430 Børge Christensen Larsson Varegg Fleridrett 31,38,35
29 129 Tore Akerlie Gular, IL 31,41,95
30 28 Endre Wigaard BUL, IL i 31,50,42
31 345 Mads Kristoffer Waaler Strindheim il 31,53,27
32 22 Øyvind Y. Utengen Bratsberg IL 31,53,82
33 98 Philip Anders A. Massacand Gneist,IL 31,58,03
34 9 Henrik Husdal Bækkelagets SK 32,03,21
35 175 Fredrik B. Schwencke Kamp/Vestheim IF 32,10,58
36 120 Lars-Olav M. Apold Gular, IL 32,11,10
37 152 Erik Fossen Nilsen IK Hind 32,12,52
38 156 Kristian Ulriksen IL ROS 32,14,12
39 244 Fredrik Fyksen Lund Oslostudentenes IK 32,30,13
40 250 Ola Matre Oslostudentenes IK 32,35,12
41 252 Ulrik Moen Ødegård Oslostudentenes IK 33,03,09
42 17 Andreas Torsvik Bjarg IL 33,27,27
43 319 Henrik Nordtug Steinkjer FIK 33,38,67
  322 Mathias Flak Steinkjer FIK DNF
  31 Karl Jørgen G. Russnes BUL, IL i DNF
  303 Tord Franke Ulset Selsbakk IF DNF
  343 Henrik Marius Laukli Strindheim il DNF
  21 Magnus Tuv Myhre Brandbu IF DNF
  110 Eldar T. Fagerbakke Gular, IL DNF
  419 Erik Udø Pedersen Ullensaker/Kisa IL DNF
  336 Lars Lunde Stord IL DNF
  245 Halvard Cartfjord Bech Oslostudentenes IK DNF
  346 Trond Einar M. Pedersli Strindheim il DNF
  243 Erlend Gjerdevik Sørtveit Oslostudentenes IK DNF
  371 Iver Matias Linge Glomnes Tjalve IK DNF
  441 Johan-Jørgen Lindgaard-Strømberg Vidar SK DNS
  424 Per Svela Ullensaker/Kisa IL DNS
  238 Sivert Laukli NTNUI DNS
  431 Fredrik Tordal Torgersen Varegg Fleridrett DNS
  434 Andreas Myhre Sjurseth Vidar SK DNS
  436 Eirik Gramstad Vidar SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS