NM Hamar 2019

Arrangert av: Hamar IL, Fik Orion

02.08.2019 - 04.08.2019


NM Hamar 201902.08.2019
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.6
1 2 Henriette JĂŚger Aremark IF 11,91 Q
2 286 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 11,97 Q
3 358 Vilde Humstad Aasmo Tjalve, IK 12,11 Q
4 265 Agathe Holtan Wathne Sandnes IL 12,36 Q
5 108 Ingrid Sortland Gneist,IL 12,92
6 145 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 12,95
7 75 Maiken Andreassen FIK Orion 13,13
Heat: 2 Vind: -0.1
1 326 Ingvild Meinseth Sørild FIK 11,96 Q
2 192 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 12,11 Q
3 304 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 12,22 Q
4 381 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,63 Q
5 188 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,65 q
6 186 Cathrine Trøen Lillehammer IF 12,88
7 277 Nora Haugen Sandnes IL 12,89
Heat: 3 Vind: +0.2
1 220 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 11,77 Q
2 207 Linn Oppegaard Moss IL 12,03 Q
3 284 Cecilia Johanna Carneiro HĂĽkegĂĽrd Selsbakk IF 12,27 Q
4 203 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,32 Q
5 426 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 12,41 q
6 163 Emma Natalie Hagen Dhir Kristiansands IF 12,67
7 21 Angelica Okparaebo BUL, IL i 12,80
Heat: 4 Vind: +0.5
1 78 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 11,92 Q
2 43 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,31 Q
3 266 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 12,38 Q
4 25 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 12,42 Q
5 183 Synne Frydenlund Larvik Turn & IF 12,70
6 112 Una Haukanes Gneist,IL 12,70
7 168 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 13,16
Heat: 5 Vind: +1.2
1 370 Helene Rønningen Tyrving IL 11,68 Q
2 364 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 12,05 Q
3 45 Alice Ulla Berg Dimna IL 12,18 Q
4 271 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 12,31 Q
5 405 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 12,39 q
6 76 Mia Evensen FIK Orion 12,66 q
7 57 Inger Constanse Eidhammer Lunde Etne IL 12,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, finale Vind: +1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 220 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 11,40
2 370 Helene Rønningen Tyrving IL 11,48
3 78 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 11,75
4 326 Ingvild Meinseth Sørild FIK 11,82
5 2 Henriette JĂŚger Aremark IF 11,82
6 364 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 11,97
7 207 Linn Oppegaard Moss IL 11,99
8 192 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 12,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 370 Helene Rønningen Tyrving IL 11,66 Q
2 207 Linn Oppegaard Moss IL 11,90 Q
3 286 Malin BĂĽrdsgĂĽrd Kulseth Selsbakk IF 12,10
4 45 Alice Ulla Berg Dimna IL 12,10
5 304 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 12,25
6 265 Agathe Holtan Wathne Sandnes IL 12,40
7 25 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 12,43
8 76 Mia Evensen FIK Orion 12,68
Heat: 2 Vind: +1.6
1 220 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 11,54 Q
2 326 Ingvild Meinseth Sørild FIK 11,86 Q
3 364 Marte Pettersen Trondheim Friidrett - Friidrett 11,86 q
4 358 Vilde Humstad Aasmo Tjalve, IK 12,12
5 284 Cecilia Johanna Carneiro HĂĽkegĂĽrd Selsbakk IF 12,27
6 203 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,31
7 381 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,55
8 188 Malin Furuhaug Lillehammer IF 12,62
Heat: 3 Vind: +1.0
1 78 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 11,85 Q
2 2 Henriette JĂŚger Aremark IF 11,87 Q
3 192 Elin Serine Vik Johannessen Lyngdal IL 11,89 q
4 43 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,29
5 405 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 12,39
6 271 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 12,40
7 426 Lovise Skarbøvik Andresen Ă…lesund FIK 12,43
8 266 Astrid Mangen Ingebrigtsen Sandnes IL 12,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 267 Christina Maria Toogood Sandnes IL 4,40,64 Q
2 34 Sigrid Jervell VĂĽg BUL, IL i 4,40,86 Q
3 343 Malin Edland Tjalve, IK 4,40,92 Q
4 138 Vilde VĂĽge Henriksen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 4,41,08 Q
5 26 Ingrid Emilsen Kristiansen BUL, IL i 4,41,44 Q
6 185 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF 4,41,77 Q
7 117 Ine Bakken Gular, IL 4,43,30
8 403 Silje Lindstad Varegg Fleridrett 4,44,79
9 148 Freya Mjølsnes Idrettslaget Skjalg 4,45,43
10 333 Emilie Fossumstuen Grøterud Tjalve, IK 4,49,86
Heat: 2
1 393 Amalie Manshaus SĂŚten Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,42,15 Q
2 380 Mina Marie Anglero Tyrving IL 4,42,25 Q
3 6 Christine NĂŚss Asker Sk. Friidrett 4,42,34 Q
4 135 Kristine Lande Dommersnes Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 4,42,53 Q
4 262 Mari Roligheten Ruud Runar, IL 4,42,53 Q
6 261 Andrea Modin EngesĂŚth Runar, IL 4,43,35 Q
7 22 Anniken Rostad Johansen BUL, IL i 4,44,99
8 257 Synnøve Antonsen Torp Ranheim IL 4,45,10
9 342 Mai Elin Blekastad Watson Tjalve, IK 4,46,24
10 400 Bertine-Helene FĂŚrø Varegg Fleridrett 4,47,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 365 Amalie Hammild Iuel Tyrving IL 55,47 Q
2 227 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 58,17 Q
3 205 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 58,36 Q
4 414 Summer Thalya Steinsrud Vidar, Sportsklubben 59,15 q
5 39 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 1,00,44
Heat: 2
1 166 Sara Dorthea Jensen Kristiansands IF 57,58 Q
2 104 Anne Skudal Dolvik Gneist,IL 58,77 Q
3 285 Hanna Eid Selsbakk IF 59,13 Q
4 131 Mille Eide Nyhus Hamar IL 59,37 q
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 365 Amalie Hammild Iuel Tyrving IL 56,08
2 147 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 58,84
3 86 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 59,63
4 354 Solveig Cristina Hernandez VrĂĽle Tjalve, IK 1,01,66
5 53 Marthe Mjøen Berg Dimna IL 1,02,81
6 146 Anna Bogunovic Jakobsen Idrettslaget Skjalg 1,03,92
7 149 Marin Stray Gautadottir Idrettslaget Skjalg 1,05,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 5000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 345 Maria Sagnes WĂĽgan Tjalve, IK 16,42,99
2 409 Runa Skrove Falch Vidar, Sportsklubben 16,43,98
3 308 Pernilla Eugenie Epland Stord IL (Allianseidrettslag) 17,00,80
4 105 Eli Anne Dvergsdal Gneist,IL 17,02,88
5 117 Ine Bakken Gular, IL 17,14,75
6 258 Marte MĂŚhlum Johansen Raumnes & Årnes IL 17,22,41
7 158 Maryna Novik Klypetussen, IF 17,22,99
8 92 Karoline Holsen Kyte Førde IL 17,23,93
9 142 Astrid Uhrenholdt Jacobsen Heming, IL 17,29,16
10 408 Live Johannessen Solheimdal Vidar, Sportsklubben 17,40,67
11 294 Julie Benedicte Bakkom Aspesletten Stavanger Friidrettsklubb 17,42,56
12 346 Marie Synnøve Qvale Tjalve, IK 17,43,29
13 139 Emma Kirkeberg Mørk Hellas, IF 17,44,40
14 242 Hanne Marthe Lie Oslostudentenes IK 17,57,76
  24 Delphine Catherine Poirot BUL, IL i DNF
  263 Sigrun Gjølberg Rygge IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 357 Tonje Angelsen Tjalve, IK 1,86
 
1,70
o
1,75
o
1,80
xxo
1,86
o
1,90
xxx
2 305 Thea Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 1,75
 
1,70
xxo
1,75
o
1,80
xxx
3 376 Katarina MĂśgenburg Tyrving IL 1,70
 
1,70
o
1,75
xxx
4 253 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 1,70
 
1,60
o
1,65
o
1,70
xo
1,75
xxx
5 290 Caroline Sophie Røhm Fleischer Ski IL Friidrett 1,70
 
1,60
o
1,65
xo
1,70
xo
1,75
xxx
6 229 Malin Støyva Norna-Salhus IL 1,70
 
1,60
o
1,65
o
1,70
xxo
1,75
xxx
7 427 Sigrid Kleive Ă…lesund FIK 1,65
 
1,65
o
1,70
xxx
8 212 Marie Brekke MĂĽlselv Idrettslag 1,65
 
1,60
o
1,65
xxo
1,70
xxx
9 140 Malene Kollberg Hellas, IF 1,60
 
1,60
xo
1,65
xxx
9 219 Elise Martinsen Nedberg Norna-Salhus IL 1,60
 
1,60
xo
1,65
xxx
  12 Michelle Marie Nyberget Askim IF NM
 
1,60
xxx
  332 Elin Maria Forsberg Dale Tjalve, IK NM
 
1,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 232 Mona Ekroll Jaidi Norna-Salhus IL 13,68
 
13,68x13,00-xx
2 215 Camilla Leonardsen Rønning Nittedal IL 13,04
 
12,1213,04xx12,3112,36
3 79 Kristina Thunem FiskĂĽ IL 12,55
 
11,6110,9911,7011,8312,0912,55
4 424 Birthe Franck-petersen Ă…lesund FIK 12,19
 
12,0711,8912,0112,1912,1111,86
5 283 Julie Noraberg Nilsen Seljord Idrettslag 11,79
 
11,5311,1411,67x11,7911,03
6 292 Marit Jørgenrud Spydeberg IL 11,79
 
11,1811,5611,7911,5011,2011,10
7 301 Mali Ingeborg Vollan Marstad Stjørdal Friidrettsklubb 11,50
 
11,4511,3411,5011,3611,46x
8 429 Hedda Marie Kjølberg Hauge Ski IL Friidrett 10,17
 
10,1210,17xxx9,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 253 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 6,09 Q
 
+1,9     
6,09     
2 234 Oda Utsi Onstad Norna-Salhus IL 6,08 Q
 
+1,3     
6,08     
3 304 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 5,87 Q
 
+1,6     
5,87     
4 427 Sigrid Kleive Ă…lesund FIK 5,77 Q
 
+1,0+1,4    
5,305,77    
5 239 Elise Hoel Ulseth Norodd, IL 5,65 Q
 
 +1,3    
x5,65    
6 327 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 5,60 Q
 
+1,8     
5,60     
7 420 Ida Marcussen VĂĽg, IK 5,58 q
 
+2,20,0    
5,345,58x   
8 112 Una Haukanes Gneist,IL 5,51 q
 
+2,2+1,2+0,2   
5,515,045,22   
9 64 Hannah Rimstad Steffensen Fana IL 5,47 q
 
+1,6+1,10,0   
5,195,475,22   
10 218 Andrea Thorsheim Norna-Salhus IL 5,42 q
 
+2,8+1,2+0,2   
5,425,135,10   
11 219 Elise Martinsen Nedberg Norna-Salhus IL 5,37 q
 
+1,9+1,1+1,1   
5,245,355,37   
12 140 Malene Kollberg Hellas, IF 5,33 q
 
+2,5+0,3    
5,334,86x   
13 65 Jennifer Charoenchon Mjøs Fana IL 5,25
 
+1,0+0,5    
4,665,25x   
14 47 Caroline Amalie SĂŚtre Dimna IL 5,21
 
+2,2+2,0+0,5   
5,035,214,93   
15 305 Thea Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 5,21
 
+1,0     
5,21xx   
16 46 Anna Garnes Kleven Dimna IL 5,14
 
+2,3+2,2+1,1   
5,115,145,05   
17 284 Cecilia Johanna Carneiro HĂĽkegĂĽrd Selsbakk IF 5,09
 
  0,0   
xx5,09   
18 340 Kristin FĂŚrøvik Mork Tjalve, IK 5,05
 
  +0,8   
xx5,05   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 169 Beatrice Nedberge Llano LaksevĂĽg TIL 64,38
 
58,8564,38x---
2 222 Helene Sofie Slottholm Ingvaldsen Norna-Salhus IL 57,13
 
57,1055,9357,13xx57,12
3 195 Helle Henriksen Hvidsten Modum Friidrettsklubb 56,22
 
53,84x56,2255,64x54,98
4 15 Oda Marie Myklebust Bergens TF 55,49
 
49,2553,0254,1554,7855,4950,63
5 232 Mona Ekroll Jaidi Norna-Salhus IL 54,89
 
54,0754,8954,1354,3554,25 
6 19 Sarah-Christine KouamĂŠ Mikkelsen Brevik Idrettslag 50,23
 
46,8750,2347,00xxx
7 79 Kristina Thunem FiskĂĽ IL 44,57
 
xxxx44,57x
  68 Solveig Fredriksen Fana IL nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 30 Lene Onsrud Retzius BUL, IL i 4,32
 
4,00
o
4,10
o
4,20
o
4,32
o
4,40
xxx
2 394 Birgitte Kjuus Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,00
 
3,70
o
3,80
o
3,90
xxo
4,00
xxo
4,10
r
3 250 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 3,70
 
3,20
o
3,30
o
3,40
o
3,50
o
3,60
o
3,70
xo
3,80
xxx
4 193 Karoline Weea Johansen Løten Friidrett  3,40
 
3,0
xo
3,20
o
3,30
o
3,40
o
3,50
xxx
5 206 Tiril Malm Sunde Moelven IL 3,40
 
3,20
o
3,40
xxo
3,50
x
3,60
xx
6 56 Kassandra Schønberg Eidanger Idrettslag 3,30
 
3,20
o
3,30
xo
3,40
xxx
7 69 Synne Marie Engebretsen Fana IL 3,20
 
3,00
xo
3,20
o
3,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 116 Even Meinseth Gular, IL 10,85 Q
2 361 Christian Mensah Trondheim Friidrett - Friidrett 10,87 Q
3 280 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 11,12 Q
4 81 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 11,18
5 132 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 11,21
6 41 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 11,27
7 275 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL 11,32
8 106 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 11,46
Heat: 2 Vind: +0.8
1 150 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 10,76 Q
2 154 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg 10,85 Q
3 306 Jacob Vaula Stord IL (Allianseidrettslag) 11,01 Q
4 33 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 11,04 q
5 383 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 11,12
6 50 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 11,13
7 372 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 11,13
8 318 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 12,27
Heat: 3 Vind: +1.5
1 235 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,60 Q
2 61 Christian Marthinussen Fana IL 11,00 Q
3 191 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 11,03 Q
4 152 Sergejs Kononovs Idrettslaget Skjalg 11,09 q
5 279 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 11,12
6 377 Kenneth Vik Gulbrandsen Tyrving IL 11,14
7 91 Jostein Joshua Dupa Fossøy Førde IL 11,22
Heat: 4 Vind: +0.5
1 74 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 10,61 Q
2 3 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,79 Q
3 89 Sondre Faugstad Amundsen FRI IL 10,94 Q
4 38 Isak Aaby BĂŚkkelagets SK 11,07 q
5 382 Nils-Paul SkĂĽra Tyrving IL 11,07 q
6 384 Samuel Gyedu Tyrving IL 11,15
7 58 Sondre Matias Kui Rudi Fagernes IL 11,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, finale Vind: +2.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,37
2 150 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 10,39
3 74 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 10,48
4 61 Christian Marthinussen Fana IL 10,70
5 3 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,75
  361 Christian Mensah Trondheim Friidrett - Friidrett DNF
  154 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg DQ:R162.6
  116 Even Meinseth Gular, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, semifinale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 235 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,51 Q
2 116 Even Meinseth Gular, IL 10,77 Q
3 3 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,80 Q
4 61 Christian Marthinussen Fana IL 10,86 Q
5 89 Sondre Faugstad Amundsen FRI IL 11,00
6 280 Tomasz Siemieniuch Sandnes IL 11,07
7 152 Sergejs Kononovs Idrettslaget Skjalg 11,15
  33 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i DNF
Heat: 2 Vind: +1.1
1 74 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 10,45 Q
2 150 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 10,61 Q
3 154 Simen Tjelta Larsen Idrettslaget Skjalg 10,72 Q
4 361 Christian Mensah Trondheim Friidrett - Friidrett 10,88 Q
5 306 Jacob Vaula Stord IL (Allianseidrettslag) 10,98
6 191 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 11,01
7 38 Isak Aaby BĂŚkkelagets SK 11,09
8 382 Nils-Paul SkĂĽra Tyrving IL 11,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 274 Jakob Ingebrigtsen Sandnes IL 4,02,01 Q
2 35 Tobias Grønstad BUL, IL i 4,06,80 Q
3 136 Mats Hauge Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 4,07,08 Q
4 260 Abdullahi Dahir Rabi Runar, IL 4,07,40 Q
5 423 Andreas Vangsnes Ă…lesund FIK 4,07,75 Q
6 395 Henrik Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,07,84 Q
7 392 Oliver Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 4,07,95
8 415 Ulrik Strømmen Røstad Hovig Vidar, Sportsklubben 4,09,91
9 328 Abdullahi Hassan Ali Tjalve, IK 4,12,50
10 107 Hans-Magnus Haukøy Gneist,IL 4,14,20
Heat: 2
1 335 Ferdinand Kvan Edman Tjalve, IK 4,00,08 Q
2 54 Ă…dne Andersen Dimna IL 4,00,72 Q
3 118 Jacob Boutera Gular, IL 4,00,94 Q
4 126 Vidar Dahle Gular, IL 4,01,17 Q
5 259 Sindre Solbakken Omvik Rosendal TL 4,01,52 Q
6 419 Ă…nung Viken Vollan I.K. 4,01,93 Q
7 331 Eivind Trym WikshĂĽland Tjalve, IK 4,02,00
8 297 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb 4,03,98
9 109 Jon Temesgen OverĂĽ SĂŚtre Gneist,IL 4,04,48
10 317 Ă˜ystein Kvaal Østerbø Strindheim il 4,11,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 248 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 48,74 Q
2 256 Simen Dyrkoll Sigurdsen Ranheim IL 49,16 Q
3 216 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 49,36 Q
4 251 Espen Tveit Ranheim IL 49,58 q
5 199 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 50,60
6 386 Syver Røinaas Tyrving IL 50,61
Heat: 2
1 51 Karsten Warholm Dimna IL 47,93 Q
2 200 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL 48,25 Q
3 378 Lars Gausemel Stølen Tyrving IL 49,36 Q
4 178 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 50,17 q
5 125 Torbjørn Lysne Gular, IL 50,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 51 Karsten Warholm Dimna IL 47,43
2 102 Andreas Haara Bakketun Gneist,IL 50,97
3 338 Joachim Sandberg Tjalve, IK 51,88
4 288 HĂĽvard Becker Sem IF 53,61
5 59 Andreas Joseph Dixon Fana IL 54,74
6 179 Henrik Semb Larvik Turn & IF 55,56
7 341 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 57,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 5000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 272 Henrik Børkja Ingebrigtsen Sandnes IL 13,50,77
2 122 Per Svela Gular, IL 13,55,28
3 413 Sondre Nordstad Moen Vidar, Sportsklubben 13,57,88
4 309 Tom Erling KĂĽrbø Stord IL (Allianseidrettslag) 14,09,56
5 113 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 14,13,56
6 276 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 14,16,06
7 316 Trond Einar Moen Pedersli Strindheim il 14,23,77
8 160 Erik Udø Pedersen Kristiansand Løpeklubb 14,24,48
9 5 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 14,28,70
10 10 Fredrik Sandvik Askim IF 14,42,06
11 184 Isaac Tesfamichael Leksvik IL 14,42,68
12 352 Senay Amlesom Fissehatsion Tjalve, IK 14,48,88
13 350 Petter Mekvik Rypdal Tjalve, IK 14,50,57
  120 Marius Øyre Vedvik Gular, IL DNF
  295 Ă˜rjan Grønnevig Stavanger Friidrettsklubb DNF
  307 Lars Lunde Stord IL (Allianseidrettslag) DNF
  425 HĂĽkon Stavik Ă…lesund FIK DNF
Heat: 2
1 390 Jonatan Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 14,38,95
2 213 Alexander Bratreit Kirkeberg Namdal løpeklubb 14,40,72
3 55 Salim Haroun Yousif Egersunds Idrettsklubb 14,43,04
4 244 Rune Solli Oslostudentenes IK 14,44,86
5 211 Ola Berg Fines Mosvik IL - Friidrett 14,56,19
6 161 Ola Sakshaug Kristiansand Løpeklubb 14,56,85
7 402 Halfdan-Emil FĂŚrø Varegg Fleridrett 15,00,16
8 323 Sverre SolligĂĽrd Svorkmo N.O.I. 15,01,72
9 103 Andreas Iden Gneist,IL 15,02,03
10 8 John Christian Deighan Asker Sk. Friidrett 15,04,21
11 312 Erlend Gjerdevik Sørtveit Strindheim il 15,18,95
12 428 Lars Agnar Hjelmeset Nittedal IL 15,19,30
13 324 Kjell Arne TrĂŚlnes Sømna IL 15,25,01
14 325 Lasse Blom Sømna IL 15,27,06
15 245 Magnus Gjerstad Osterøy IL 15,28,04
16 291 Kristian NedregĂĽrd Spjelkavik og Omegn Friidrettsklubb 16,27,40
  115 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL DNF
  298 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 272 Henrik Børkja Ingebrigtsen Sandnes IL 13,50,77
2 122 Per Svela Gular, IL 13,55,28
3 413 Sondre Nordstad Moen Vidar, Sportsklubben 13,57,88
4 309 Tom Erling KĂĽrbø Stord IL (Allianseidrettslag) 14,09,56
5 113 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 14,13,56
6 276 Narve Gilje NordĂĽs Sandnes IL 14,16,06
7 316 Trond Einar Moen Pedersli Strindheim il 14,23,77
8 160 Erik Udø Pedersen Kristiansand Løpeklubb 14,24,48
9 5 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 14,28,70
10 390 Jonatan Andersen Vedvik Tønsberg Friidrettsklubb 14,38,95
11 213 Alexander Bratreit Kirkeberg Namdal løpeklubb 14,40,72
12 10 Fredrik Sandvik Askim IF 14,42,06
13 184 Isaac Tesfamichael Leksvik IL 14,42,68
14 55 Salim Haroun Yousif Egersunds Idrettsklubb 14,43,04
15 244 Rune Solli Oslostudentenes IK 14,44,86
16 352 Senay Amlesom Fissehatsion Tjalve, IK 14,48,88
17 350 Petter Mekvik Rypdal Tjalve, IK 14,50,57
18 211 Ola Berg Fines Mosvik IL - Friidrett 14,56,19
19 161 Ola Sakshaug Kristiansand Løpeklubb 14,56,85
20 402 Halfdan-Emil FĂŚrø Varegg Fleridrett 15,00,16
21 323 Sverre SolligĂĽrd Svorkmo N.O.I. 15,01,72
22 103 Andreas Iden Gneist,IL 15,02,03
23 8 John Christian Deighan Asker Sk. Friidrett 15,04,21
24 312 Erlend Gjerdevik Sørtveit Strindheim il 15,18,95
25 428 Lars Agnar Hjelmeset Nittedal IL 15,19,30
26 324 Kjell Arne TrĂŚlnes Sømna IL 15,25,01
27 325 Lasse Blom Sømna IL 15,27,06
28 245 Magnus Gjerstad Osterøy IL 15,28,04
29 291 Kristian NedregĂĽrd Spjelkavik og Omegn Friidrettsklubb 16,27,40
  295 Ă˜rjan Grønnevig Stavanger Friidrettsklubb DNF
  298 Simen Hernes Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb DNF
  120 Marius Øyre Vedvik Gular, IL DNF
  307 Lars Lunde Stord IL (Allianseidrettslag) DNF
  115 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL DNF
  425 HĂĽkon Stavik Ă…lesund FIK DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 322 Ola Stunes Isene Sturla IF 63,17
 
62,6163,1762,4362,7660,4062,91
2 237 Sven Martin Nilssen Skagestad Norna-Salhus IL 58,01
 
xxx58,0156,34x
3 164 Fabian Weinberg Kristiansands IF 52,33
 
48,00x52,05x52,33x
4 1 Bjørn Terje Newman Pay  Idrettslaget Ros 49,93
 
x49,93x48,5848,6848,24
5 241 Steffen Melheim Olden IL 49,76
 
45,17x48,5149,7649,44x
6 355 Thor Olav Rosvold Tjalve, IK 49,74
 
49,7448,92x47,8348,7448,96
  334 Erik Johannes Rosvold Tjalve, IK nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 362 Ingar Kiplesund Trondheim Friidrett - Friidrett 7,93
 
+0,6+0,80,00,0  
7,747,757,827,93xx
2 87 Martin Roe FRI IL 7,51
 
0,00,0+1,8+0,8 0,0
7,367,517,367,46-7,45
3 100 Amund Høie Sjursen Gneist,IL 7,32
 
+1,1+1,0    
5,867,32xxxx
4 389 Henrik FlĂĽtnes Tønsberg Friidrettsklubb 7,28
 
+1,2+1,5 0,0 +0,6
7,167,28x6,77x7,12
5 347 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 7,09
 
 +0,90,0   
x6,967,09x--
6 374 Jonas Gussgard MĂśgenburg Tyrving IL 6,92
 
+1,9 +1,4+0,4  
6,92x6,926,87xx
7 141 Mathias Kollberg Hellas, IF 6,68
 
+1,7+0,5+0,8+2,6+2,2-
5,176,616,685,726,655,86
8 249 Iver Strand Øvereng Overhalla IL 6,62
 
+1,2 0,0+1,1 +0,3
6,62x6,566,37x6,60
9 106 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 6,62
 
+1,40,0    
6,456,62x   
10 137 Pawel Kucaj Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 6,59
 
 +3,2    
x6,59x   
11 417 Henrik Johan FjĂŚrestad Holmberg Vik IL 6,49
 
 +1,3+0,2   
x6,496,46   
12 353 Sindre Olsvik Tjalve, IK 6,47
 
 +0,7    
x6,47x   
13 111 Sondre Oppedal Rinde Gneist,IL 6,19
 
 0,0    
x6,19x   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS