Lĺvefesten 2021

Arrangert av: Ull Kisa

04.12.2021 - 04.12.2021


LĂĽvefesten04.12.2021
 
6 ĂĽr Fellesklasse 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  40 Petter Hegle Hovda Drøbak-Frogn IL 16,06
  47 Vilde Trondsdatter Holter Fagernes IL 12,20
  82 Christian Andre Sunde Hvam IL 14,05
  104 Marcus Kobeszko Øyhaugen Hvam IL 13,60
  123 Wiktor Chybinski Hvam IL 12,90
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
6 ĂĽr Fellesklasse Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  40 Petter Hegle Hovda Drøbak-Frogn IL 3,96
 
3,963,593,683,11  
  47 Vilde Trondsdatter Holter Fagernes IL 2,78
 
2,282,152,,562,78  
  104 Marcus Kobeszko Øyhaugen Hvam IL 2,77
 
2,462,432,252,77  
  123 Wiktor Chybinski Hvam IL 2,97
 
2,972,101,852,11  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
6 ĂĽr Fellesklasse Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  40 Petter Hegle Hovda Drøbak-Frogn IL 2,43
 
1,58x2,43x  
  47 Vilde Trondsdatter Holter Fagernes IL 2,14
 
1,831,921,992,14  
  82 Christian Andre Sunde Hvam IL 1,79
 
xx1,731,79  
  96 Kristin Sivertsen Hvam IL 1,63
 
1,63x1,341,17  
  104 Marcus Kobeszko Øyhaugen Hvam IL 2,01
 
x1,801,892,01  
  123 Wiktor Chybinski Hvam IL 2,15
 
2,15x2,05x  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  25 Oliver Hult-Borck Bøler IF 11,73
  39 Olve Skarstad Helgø Drøbak-Frogn IL 10,91
  42 Sander Tryti Drøbak-Frogn IL 11,11
  165 Amund Stenset Bergesen Nittedal IL 12,22
  176 Fredrik Gamst Nilssen Nittedal IL 12,74
  200 Tormod Mcghie Opheim Nittedal IL 14,36
  215 Carla Sophie Hopperstad Romerike Friidrett 11,92
Heat: 2
  20 Jonas Boye Lund Bøler IF 11,60
  124 Zuzanna Latowska Hvam IL 11,75
  145 Olivia Vartdal-Viken Lambertseter IF 11,31
  169 Brady-Manuel Moreno-Mota Nittedal IL 10,44
  182 Jonas Ruud Larsen Nittedal IL 10,42
  185 Leo Sinkovic Myhre Nittedal IL 11,97
  196 Sigrid Mcghie Opheim Nittedal IL 14,79
  303 Iben Marie Henn Romerike Friidrett 12,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  20 Jonas Boye Lund Bøler IF 3,58
 
3,58     
  25 Oliver Hult-Borck Bøler IF 2,83
 
2,762,792,722,83  
  39 Olve Skarstad Helgø Drøbak-Frogn IL 4,23
 
3,853,984,23   
  42 Sander Tryti Drøbak-Frogn IL 4,63
 
3,483,464,634,13  
  124 Zuzanna Latowska Hvam IL 3,93
 
3,473,933,523,77  
  145 Olivia Vartdal-Viken Lambertseter IF 2,60
 
2.092,532,172,60  
  165 Amund Stenset Bergesen Nittedal IL 3,96
 
3,093,96    
  169 Brady-Manuel Moreno-Mota Nittedal IL 4,75
 
4,754,604,314,67  
  176 Fredrik Gamst Nilssen Nittedal IL 2,85
 
2,852,762,852,57  
  182 Jonas Ruud Larsen Nittedal IL 3,39
 
2,853,393,103,10  
  185 Leo Sinkovic Myhre Nittedal IL 3,41
 
2,063,412,392,60  
  196 Sigrid Mcghie Opheim Nittedal IL 2,67
 
2,672,312,46   
  200 Tormod Mcghie Opheim Nittedal IL 1,99
 
1,841,99    
  215 Carla Sophie Hopperstad Romerike Friidrett 4,04
 
4,042,522,673,18  
  303 Iben Marie Henn Romerike Friidrett 2,42
 
2,252,072,022,42  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  124 Zuzanna Latowska Hvam IL 1,98
 
x1,98x1,69  
  145 Olivia Vartdal-Viken Lambertseter IF 2,28
 
2,062,122,182,28  
  165 Amund Stenset Bergesen Nittedal IL 2,20
 
2,192,202,082,16  
  169 Brady-Manuel Moreno-Mota Nittedal IL 2,69
 
2,692,58x2,53  
  176 Fredrik Gamst Nilssen Nittedal IL 2,03
 
1,732,032,011,96  
  182 Jonas Ruud Larsen Nittedal IL 2,28
 
1,862,091,992,28  
  185 Leo Sinkovic Myhre Nittedal IL 2,43
 
2,432,42x2,38  
  196 Sigrid Mcghie Opheim Nittedal IL 1,46
 
x1,46x1,43  
  200 Tormod Mcghie Opheim Nittedal IL 1,34
 
xx1,34x  
  215 Carla Sophie Hopperstad Romerike Friidrett 1,95
 
1,951,791,851,68  
  303 Iben Marie Henn Romerike Friidrett 1,85
 
x1,591,801,85  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  140 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 37,21
  152 Albert Skovli Hermansen Moss IL 33,50
Heat: 2
  27 Filip Bøe Johannessen BUL, IL i 31,95
  203 William Kinn Solberg Nittedal IL 33,99
Heat: 3
  55 Risto Reimus FlĂĽvĂŚringen IL 36,70
  175 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 38,01
Heat: 4
  18 Daniel Natdanai Huse Bøler IF 38,44
  153 Bror Celius Fjeld Moss IL 34,47
  168 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 34,79
  264 Carl Magnus Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 39,67
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  18 Daniel Natdanai Huse Bøler IF 10,58
  27 Filip Bøe Johannessen BUL, IL i 9,63
  153 Bror Celius Fjeld Moss IL 10,21
  203 William Kinn Solberg Nittedal IL 9,79
Heat: 2
  140 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 10,93
  168 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 10,48
  264 Carl Magnus Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,90
  297 Simon Johnsen Moheim Hvam IL 10,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  152 Albert Skovli Hermansen Moss IL 12,83
  168 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 13,36
  175 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 13,21
  181 Jiri Hesselink Cornelissen Nittedal IL 15,41
  297 Simon Johnsen Moheim Hvam IL 14,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  55 Risto Reimus FlĂĽvĂŚringen IL 1,18
 
0,80
o
0,90
o
1,00
o
1,10
o
1,15
o
1,18
o
  168 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 1,00
 
0,80
o
0,90
o
1,00
o
  175 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 1,10
 
0,80
o
0,90
o
1,00
o
1,10
o
  297 Simon Johnsen Moheim Hvam IL 1,10
 
0,80
o
0,90
o
1,00
o
1,10
o
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  140 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 3,71
 
3,563,483,233,71  
  168 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 4,90
 
4,254,904,394,82  
  181 Jiri Hesselink Cornelissen Nittedal IL 6,46
 
5,955,246,166,46  
  203 William Kinn Solberg Nittedal IL 6,91
 
6,626,406,736,91  
  297 Simon Johnsen Moheim Hvam IL 6,13
 
5,475,876,096,13  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  18 Daniel Natdanai Huse Bøler IF 3,11
 
2,922,763,113,09  
  140 Marius Wilhelm Ruland Lambertseter IF 2,95
 
2,952,812,852,90  
  160 Patrick Cobos Moody Moss IL 3,06
 
2,812,802,433,06  
  161 Sivert Wiede Wiik Moss IL 2,85
 
2,66xx2,85  
  168 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 3,02
 
3,02x2,832,99  
  181 Jiri Hesselink Cornelissen Nittedal IL 3,23
 
3,183,232,932,86  
  203 William Kinn Solberg Nittedal IL 3,49
 
3,283,253,493,37  
  264 Carl Magnus Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,94
 
2,942,59x2,61  
  297 Simon Johnsen Moheim Hvam IL 2,86
 
2,322,762,862,35  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 14 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 31,63
2 247 Mathias Eek Sørum IL 32,33
3 274 Kristian Algarheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 38,91
Heat: 2
1 13 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 31,26
2 10 Karl Olaf Skaslien BĂŚkkelagets SK 32,49
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 13 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 31,26
2 14 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 31,63
3 247 Mathias Eek Sørum IL 32,33
4 10 Karl Olaf Skaslien BĂŚkkelagets SK 32,49
5 274 Kristian Algarheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 38,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 14 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 8,98
2 13 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 8,98
3 10 Karl Olaf Skaslien BĂŚkkelagets SK 9,60
4 236 Mario Knut Førre Nardocci Ski IL Friidrett 9,79
5 91 Erlend Ensrud-Skraastad Hvam IL 10,58
Heat: 2
1 269 HĂĽvard Aleksander Strøm Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,07
2 247 Mathias Eek Sørum IL 9,52
3 243 Kevin Nysveen Rye Sørum IL 10,68
4 274 Kristian Algarheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,06
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 14 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 8,98
2 13 Morten Halmøy BĂŚkkelagets SK 8,98
3 269 HĂĽvard Aleksander Strøm Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,07
4 247 Mathias Eek Sørum IL 9,52
5 10 Karl Olaf Skaslien BĂŚkkelagets SK 9,60
6 236 Mario Knut Førre Nardocci Ski IL Friidrett 9,79
7 91 Erlend Ensrud-Skraastad Hvam IL 10,58
8 243 Kevin Nysveen Rye Sørum IL 10,68
9 274 Kristian Algarheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 295 Eivind Hult-Borck Bøler IF 12,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 269 HĂĽvard Aleksander Strøm Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,20
 
0,90
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,23
xxx
2 14 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 1,15
 
0,90
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
  91 Erlend Ensrud-Skraastad Hvam IL NM
 
0,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 248 Stig Lund Mauseth Sørum IL 5,18
 
5,185,114,464,914,924,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 14 Oskar Gram Amundsen BĂŚkkelagets SK 4,08
 
3,963,983,953,634,083,96
2 34 Benjamin Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 3,70
 
3,613,653,493,643,573,70
3 247 Mathias Eek Sørum IL 3,68
 
3,63x3,683,44x3,65
4 236 Mario Knut Førre Nardocci Ski IL Friidrett 3,55
 
3,513,553,473,40x3,44
5 243 Kevin Nysveen Rye Sørum IL 3,50
 
3,502,662,882,492,952,78
6 248 Stig Lund Mauseth Sørum IL 3,04
 
2,913,032,692,292,413,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 147 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 27,61
2 272 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 28,11
3 218 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 29,76
4 70 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 31,95
Heat: 2
1 86 Emil Jensen Dystland Hvam IL 29,13
2 133 Fabian Vibekken Kongsvinger IL Friidrett 30,52
3 56 Vebjørn Grimeli FlĂĽvĂŚringen IL 32,72
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 147 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 27,61
2 272 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 28,11
3 86 Emil Jensen Dystland Hvam IL 29,13
4 218 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 29,76
5 133 Fabian Vibekken Kongsvinger IL Friidrett 30,52
6 70 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 31,95
7 56 Vebjørn Grimeli FlĂĽvĂŚringen IL 32,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 147 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 8,53
2 272 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,76
3 70 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 8,78
4 218 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 8,91
5 133 Fabian Vibekken Kongsvinger IL Friidrett 9,52
  56 Vebjørn Grimeli FlĂĽvĂŚringen IL DNS
  224 Tobias Johansen Hagen Romerike Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 147 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 10,86
2 56 Vebjørn Grimeli FlĂĽvĂŚringen IL 12,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 272 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,37
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,31
o
1,34
o
1,37
o
1,40
xxx
2 56 Vebjørn Grimeli FlĂĽvĂŚringen IL 1,37
 
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,28
xo
1,31
o
1,34
o
1,37
o
1,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 70 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 7,52
 
7,287,407,277,527,357,25
2 218 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 7,34
 
7,307,217,327,326,877,34
3 147 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 7,16
 
6,837,166,636,816,55-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 147 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 4,64
 
4,234,294,434,414,644,46
2 272 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,22
 
4,224,163,604,094,214,16
3 70 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 4,08
 
x3,793,76x3,794,08
4 218 Gabriel WennerstrĂśm Romerike Friidrett 3,81
 
3,71xx3,733,523,81
5 56 Vebjørn Grimeli FlĂĽvĂŚringen IL 3,77
 
3,773,673,53x3,573,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 240 Ulrik Ardiles Fallan Ski IL Friidrett 30,47
  238 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett DNS
Heat: 2
1 228 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 27,98
2 244 Kristoffer Olstad Dahl Sørum IL 28,68
  136 Erlend Murud Ege Lambertseter IF DNS
Heat: 3
1 8 Jørgen Halmøy BĂŚkkelagets SK 27,46
2 245 Marcus Eek Sørum IL 28,17
3 79 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 28,53
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 8 Jørgen Halmøy BĂŚkkelagets SK 27,46
2 228 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 27,98
3 245 Marcus Eek Sørum IL 28,17
4 79 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 28,53
5 244 Kristoffer Olstad Dahl Sørum IL 28,68
6 240 Ulrik Ardiles Fallan Ski IL Friidrett 30,47
  238 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett DNS
  136 Erlend Murud Ege Lambertseter IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 245 Marcus Eek Sørum IL 8,51
2 79 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 8,65
3 244 Kristoffer Olstad Dahl Sørum IL 8,72
4 228 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 8,85
5 136 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 8,92
Heat: 2
1 238 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 8,90
2 229 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 9,15
3 240 Ulrik Ardiles Fallan Ski IL Friidrett 9,16
4 235 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 9,30
5 64 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 9,48
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 245 Marcus Eek Sørum IL 8,51
2 79 Birkir Elias Stefansson Hvam IL 8,65
3 244 Kristoffer Olstad Dahl Sørum IL 8,72
4 228 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 8,85
5 238 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 8,90
6 136 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 8,92
7 229 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 9,15
8 240 Ulrik Ardiles Fallan Ski IL Friidrett 9,16
9 235 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 9,30
10 64 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 9,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 245 Marcus Eek Sørum IL 1,45,51
2 86 Emil Jensen Dystland Hvam IL 1,46,19
3 228 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 1,47,14
4 229 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 1,52,63
5 235 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 1,53,38
6 242 Halvor Gillebo Sørum IL 2,02,72
  29 Henrik Bøe Johannessen BUL, IL i DNS
  133 Fabian Vibekken Kongsvinger IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 267 Even Jakob Ragnhildsløkken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,60
 
1,10
-
1,15
-
1,20
-
1,25
-
1,30
-
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,51
o
1,51
o
1,54
o
1,60
o
1,65
xxx
2 29 Henrik Bøe Johannessen BUL, IL i 1,51
 
1,10
-
1,15
-
1,20
-
1,25
-
1,30
-
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,51
xxo
1,54
xxx
3 229 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 1,48
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxo
1,48
o
1,51
xxx
4 228 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 1,35
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxx
5 30 Marcus Borge Hoen BUL, IL i 1,25
 
1,10
-
1,15
-
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
5 234 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 1,25
 
1,10
-
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 234 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 10,71
 
9,469,8810,7110,22-9,67
2 136 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 7,07
 
6,686,867,006,747,077,3
3 64 Adrian Brennodden Venholen Hamar IL 6,94
 
6,756,716,946,316,115,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 8 Jørgen Halmøy BĂŚkkelagets SK 5,03
 
x4,894,815,035,024,91
2 267 Even Jakob Ragnhildsløkken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,65
 
x4,654,494,634,373,41
3 229 Mats Emilsen Bäckstrøm Sarpsborg IL 4,57
 
xx4,414,434,474,57
4 136 Erlend Murud Ege Lambertseter IF 4,56
 
4,324,434,56x4,384,21
5 242 Halvor Gillebo Sørum IL 3,97
 
x3,893,97x3,783,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 56 Vebjørn Grimeli FlĂĽvĂŚringen IL 2,10
 
1,70
o
1,80
o
1,90
xo
2,00
o
2,10
xo
2,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 3
1 93 Julian Zhang Førsund Hvam IL 25,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 59 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 7,66
2 93 Julian Zhang Førsund Hvam IL 7,81
3 26 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 8,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 210 Iver Johan Andreassen-Holm Ringerike Friidrettsklubb 1,30,23
2 241 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 1,32,92
3 93 Julian Zhang Førsund Hvam IL 1,35,10
4 290 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 1,44,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 17 Adrian SandholtbrĂĽten Bøler IF 1,52
 
1,30
-
1,40
-
1,45
o
1,52
xxo
1,55
-
1,60
xxx
2 53 August Grimeli FlĂĽvĂŚringen IL 1,40
 
1,30
o
1,40
xo
1,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Melvin Tollefsen Moss IL 11,44
 
11,3111,3211,4411,05--
2 59 Leander Ulvøy Fredrikstad IF 7,45
 
6,546,677,227,45--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  26 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 5,05
 
4,254,694,784,854,485,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 Melvin Tollefsen Moss IL 3,10
 
2,60
o
2,70
o
2,80
o
2,90
o
3,00
o
3,10
o
3,20
xxx
2 53 August Grimeli FlĂĽvĂŚringen IL 2,70
 
1,80
o
2,00
o
2,20
o
2,30
o
2,40
xo
2,50
xxo
2,60
o
2,70
o
2,80
xxx
3 299 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL 2,10
 
1,60
o
1,70
o
1,80
xo
1,90
o
2,00
o
2,10
o
2,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 233 Bruno Førre Nardocci Ski IL Friidrett 24,80
2 68 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 25,41
3 249 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 26,59
4 92 JĂśrundur Isak Stefansson Hvam IL 27,10
Heat: 2
1 63 Anton Andersson Hälle IF 30,38
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 233 Bruno Førre Nardocci Ski IL Friidrett 24,80
2 68 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 25,41
3 249 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 26,59
4 92 JĂśrundur Isak Stefansson Hvam IL 27,10
5 63 Anton Andersson Hälle IF 30,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 249 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 8,08
2 92 JĂśrundur Isak Stefansson Hvam IL 8,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 249 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 1,70
 
1,50
o
1,60
xo
1,65
o
1,70
o
1,75
xxx
2 63 Anton Andersson Hälle IF 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 68 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 12,22
 
-11,16-11,80-12,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 233 Bruno Førre Nardocci Ski IL Friidrett 5,67
 
5,495,465,455,675,325,55
2 249 Vemund Prem Heltzer Sørstad Sturla IF 5,42
 
5,225,425,285,245,025,15
3 68 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 5,39
 
4,775,275,395,245,095,27
4 63 Anton Andersson Hälle IF 4,65
 
4,474,484,344,654,624,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 6 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 23,81
2 67 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 24,81
3 66 Ivar Plukkerud Hamar IL 24,99
4 265 Christian Iversen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 6 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 7,39
2 67 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 7,61
3 66 Ivar Plukkerud Hamar IL 7,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 60 m hekk (91,4 8,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 66 Ivar Plukkerud Hamar IL 9,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  208 Joachim del Rosario Lauritsen Raumnes & Årnes IL 1,70
 
1,60
o
1,65
o
1,70
o
1,75
xxx
  209 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 1,83
 
1,60
-
1,65
-
1,70
o
1,75
o
1,83
o
1,88
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  76 Antoni Chybinski Hvam IL 10,36
  107 Michael AndrĂŠ Lithorim Hvam IL 12,27
  121 Tobias Mikael Salinas ElvegĂĽrd Hvam IL 13,46
  134 Konrad Vibekken Kongsvinger IL Friidrett 12,08
  143 Milliam Schøyen Stenersen Lambertseter IF 11,64
  146 Rolf Nerhus Snuggerud Lambertseter IF 10,47
  171 Colin Hagen Nittedal IL 11,81
  190 Nikolai Olsen Orskaug Nittedal IL 11,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  76 Antoni Chybinski Hvam IL 4,82
 
4,064,483,834,82  
  107 Michael AndrĂŠ Lithorim Hvam IL 4,09
 
3,283,194,090  
  121 Tobias Mikael Salinas ElvegĂĽrd Hvam IL 4,20
 
3,363,114,203,84  
  134 Konrad Vibekken Kongsvinger IL Friidrett 4,13
 
3,863,924,133,91  
  143 Milliam Schøyen Stenersen Lambertseter IF 3,95
 
3,213,473,953,75  
  171 Colin Hagen Nittedal IL 4,35
 
3,294,354,143,91  
  190 Nikolai Olsen Orskaug Nittedal IL 3,33
 
3,062,773,333,09  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  76 Antoni Chybinski Hvam IL 3,14
 
02,912,813,14  
  107 Michael AndrĂŠ Lithorim Hvam IL 2,53
 
2,322,152,212,53  
  121 Tobias Mikael Salinas ElvegĂĽrd Hvam IL 1,52
 
01,521,470  
  134 Konrad Vibekken Kongsvinger IL Friidrett 2,49
 
2,492,3702,25  
  143 Milliam Schøyen Stenersen Lambertseter IF 2,80
 
2,802,7202,78  
  146 Rolf Nerhus Snuggerud Lambertseter IF 2,47
 
1,962,472,182,23  
  171 Colin Hagen Nittedal IL 2,42
 
02,4202,24  
  190 Nikolai Olsen Orskaug Nittedal IL 2,26
 
02,262,092,24  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  19 Even Boye Lund Bøler IF 11,87
  24 Nikolai Hult-Borck Bøler IF 12,12
  55 Risto Reimus FlĂĽvĂŚringen IL 10,10
  114 Rasmus Rogn Aulie Hvam IL 12,48
  116 Sigurd ErtsĂĽs-Mjøsund Hvam IL 12,16
  175 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 10,67
  302 Eliot Andreas Hanssen SĂŚter Bøler IF 12,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
0 175 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 5,07
 
5,074,90    
  19 Even Boye Lund Bøler IF 4,00
 
3,463,993,194,00  
  24 Nikolai Hult-Borck Bøler IF 5,28
 
4,365,164,415,28  
  302 Eliot Andreas Hanssen SĂŚter Bøler IF 3,47
 
2,202,812,793,47  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  19 Even Boye Lund Bøler IF 2,30
 
2,302,142,222,24  
  24 Nikolai Hult-Borck Bøler IF 2,46
 
2,462,362,312,32  
  55 Risto Reimus FlĂĽvĂŚringen IL 3,78
 
3,353,603,543,78  
  114 Rasmus Rogn Aulie Hvam IL 1,97
 
1,551,97xx  
  116 Sigurd ErtsĂĽs-Mjøsund Hvam IL 2,08
 
1,982,082,031,96  
  175 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 3,11
 
3,053,113,063,00  
  302 Eliot Andreas Hanssen SĂŚter Bøler IF 2,30
 
1,961,932,301,99  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  199 Tomine Weibell Nordset Nittedal IL 40,90
  216 Elin Holmeide Romerike Friidrett 35,60
  261 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,56
Heat: 2
  54 Rebekka Reimus FlĂĽvĂŚringen IL 40,16
  87 Emilia Bielawa Hvam IL 40,94
Heat: 3
  77 Astrid Furuseth Hvam IL 36,37
  179 Ida Simunek Nittedal IL 38,51
  231 Alma Ardiles Fallan Ski IL Friidrett 39,06
  109 Milla Aas-Hansen Hvam IL DNF
Heat: 4
  43 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 39,11
  183 Julie Chaipho Nittedal IL 37,34
  266 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 37,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  72 Julie Øverli Hurdal IL 9,96
  75 Amalie Kristianne Austad Hvam IL 11,44
  77 Astrid Furuseth Hvam IL 9,87
  101 Live ErtsĂĽs Skinlo Hvam IL 10,68
  216 Elin Holmeide Romerike Friidrett 9,99
  254 Clara Viola Louise AlmĂŠn-Moe Tyrving IL 9,99
  261 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,32
Heat: 2
  54 Rebekka Reimus FlĂĽvĂŚringen IL 11,50
  87 Emilia Bielawa Hvam IL 11,68
  109 Milla Aas-Hansen Hvam IL 11,52
  115 Sara Vienna Dancke Saunes Hvam IL 12,00
  183 Julie Chaipho Nittedal IL 10,90
  300 Nora Hagelsteen Dalelid Nittedal IL 11,28
  301 Tone Elise Holm Nittedal IL 10,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  43 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 14,32
  179 Ida Simunek Nittedal IL 15,64
  183 Julie Chaipho Nittedal IL 14,25
  199 Tomine Weibell Nordset Nittedal IL 16,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  43 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 1,00
 
0,80
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
  54 Rebekka Reimus FlĂĽvĂŚringen IL 0,95
 
0,80
o
0,90
o
0,95
xxo
1,00
xxx
  72 Julie Øverli Hurdal IL 1,10
 
0,80
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,05
xo
1,10
xo
1,15
r
  109 Milla Aas-Hansen Hvam IL NM
 
0,80
xxx
  266 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,15
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxo
1,15
o
1,18
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  71 Isabel Phythian Aspdahl Hurdal IL 4,68
 
4,683,963,514,00  
  72 Julie Øverli Hurdal IL 5,09
 
4,684,505,09   
  75 Amalie Kristianne Austad Hvam IL 4,92
 
4,654,124,224,92  
  216 Elin Holmeide Romerike Friidrett 5,01
 
4,894,505,014,49  
  231 Alma Ardiles Fallan Ski IL Friidrett 4,06
 
3,703,303,544,06  
  261 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 6,38
 
5,755,836,38   
  266 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 6,07
 
5,426,07    
  300 Nora Hagelsteen Dalelid Nittedal IL 4,82
 
4,384,414,82   
  301 Tone Elise Holm Nittedal IL 4,18
 
3,723,824,183,97  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  54 Rebekka Reimus FlĂĽvĂŚringen IL 2,74
 
2,212,612,672,74  
  71 Isabel Phythian Aspdahl Hurdal IL 2,18
 
2,182,071,831,80  
  72 Julie Øverli Hurdal IL 3,14
 
3,142,953,113,09  
  75 Amalie Kristianne Austad Hvam IL 2,82
 
2,821,97x2,77  
  77 Astrid Furuseth Hvam IL 3,32
 
3,323,10x3,01  
  87 Emilia Bielawa Hvam IL 2,38
 
x2,382,142,19  
  109 Milla Aas-Hansen Hvam IL 2,53
 
2,432,53x2,43  
  115 Sara Vienna Dancke Saunes Hvam IL 2,25
 
2,082,152,112,25  
  179 Ida Simunek Nittedal IL 2,78
 
2,602,782,662,69  
  216 Elin Holmeide Romerike Friidrett 3,11
 
3,012,963,112,80  
  231 Alma Ardiles Fallan Ski IL Friidrett 2,70
 
2,522,282,512,70  
  254 Clara Viola Louise AlmĂŠn-Moe Tyrving IL 3,32
 
3,213,112,993,32  
  261 Anna Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,90
 
3,783,773,90x  
  300 Nora Hagelsteen Dalelid Nittedal IL 2,79
 
2,782,752,722,79  
  301 Tone Elise Holm Nittedal IL 2,50
 
2,502,402,502,34  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 174 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 31,92
2 167 Anna Kristiansen Aaneby Nittedal IL 32,21
3 271 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,67
4 112 Nora-Johanne Solbakken Lithorim Hvam IL 40,72
Heat: 2
1 287 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 31,53
2 195 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 36,17
3 122 Viktoria Karolina Ziajor Hvam IL 37,47
  173 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 287 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 31,53
2 174 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 31,92
3 167 Anna Kristiansen Aaneby Nittedal IL 32,21
4 271 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,67
5 195 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 36,17
6 122 Viktoria Karolina Ziajor Hvam IL 37,47
7 112 Nora-Johanne Solbakken Lithorim Hvam IL 40,72
  173 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 287 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 8,84
2 5 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 9,29
3 60 Sanne Ulvøy Fredrikstad IF 9,54
4 195 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 10,19
5 112 Nora-Johanne Solbakken Lithorim Hvam IL 11,14
Heat: 2
1 174 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 9,27
2 167 Anna Kristiansen Aaneby Nittedal IL 9,67
3 271 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,73
4 189 Mathea Ingvaldsen Moltzau Nittedal IL 10,07
5 122 Viktoria Karolina Ziajor Hvam IL 10,48
  173 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 287 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 8,84
2 174 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 9,27
3 5 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 9,29
4 60 Sanne Ulvøy Fredrikstad IF 9,54
5 167 Anna Kristiansen Aaneby Nittedal IL 9,67
6 271 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,73
7 189 Mathea Ingvaldsen Moltzau Nittedal IL 10,07
8 195 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 10,19
9 122 Viktoria Karolina Ziajor Hvam IL 10,48
10 112 Nora-Johanne Solbakken Lithorim Hvam IL 11,14
  173 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 275 Lea Hammer Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,56
2 271 Hermine Marie Opsahl Torgersen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,31
3 195 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 12,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 173 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL 1,30
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,23
o
1,26
xxo
1,30
xo
1,33
xxx
2 287 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
3 195 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 287 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 9,13
 
8,248,249,119,13  
2 195 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 6,97
 
6,976,455,946,74  
3 60 Sanne Ulvøy Fredrikstad IF 6,64
 
6,446,646,086,40  
4 189 Mathea Ingvaldsen Moltzau Nittedal IL 6,08
 
5,665,695,306,08  
5 167 Anna Kristiansen Aaneby Nittedal IL 6,05
 
6,055,225,795,07  
6 5 Emilie Lindstad BĂŚkkelagets SK 6,02
 
5,63x6,025,18  
7 173 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL 5,73
 
5,635,735,335,54  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 287 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 4,24
 
3,884,094,004,05-4,24
2 174 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 3,76
 
3,723,583,763,763,743,73
3 173 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL 3,58
 
3,583,443,523,373,583,50
4 189 Mathea Ingvaldsen Moltzau Nittedal IL 3,37
 
3,333,133,263,172,973,37
5 60 Sanne Ulvøy Fredrikstad IF 3,24
 
--3,24--3,23
6 195 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 3,16
 
--3,023,003,023,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 159 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 30,97
2 94 Kaja Wallem Ongstad Hvam IL 33,85
3 262 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 37,58
Heat: 2
1 292 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 29,52
2 177 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 31,34
3 166 Anna Kjønø Nittedal IL 32,24
  149 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 292 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 29,52
2 159 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 30,97
3 177 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 31,34
4 166 Anna Kjønø Nittedal IL 32,24
5 94 Kaja Wallem Ongstad Hvam IL 33,85
6 262 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 37,58
  149 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 292 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,67
2 149 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 8,93
3 177 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 9,22
4 166 Anna Kjønø Nittedal IL 9,29
5 135 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 9,41
6 94 Kaja Wallem Ongstad Hvam IL 9,85
7 262 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 166 Anna Kjønø Nittedal IL 11,06
2 159 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 11,31
3 177 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 11,77
4 135 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 11,85
5 149 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 12,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 166 Anna Kjønø Nittedal IL 1,33
 
1,00
-
1,05
-
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,23
o
1,26
o
1,30
xxo
1,33
xo
1,35
xxx
2 201 Tuva Helene Rugsveen Nittedal IL 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxo
1,23
xxx
3 262 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,05
 
1,00
xxo
1,05
o
1,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 149 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 8,19
 
8,05x8,197,977,807,74
2 135 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 8,03
 
7,717,477,097,367,348,03
3 166 Anna Kjønø Nittedal IL 7,90
 
7,646,867,907,557,256,85
4 177 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 7,07
 
6,606,207,077,065,595,65
5 201 Tuva Helene Rugsveen Nittedal IL 6,66
 
6,276,576,116,666,406,29
6 262 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 6,13
 
6,135,65xx5,076,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 149 Vilje Elida Blekkerud Lambertseter IF 4,35
 
4,114,35xx  
2 166 Anna Kjønø Nittedal IL 4,33
 
3,554,12x4,33  
3 201 Tuva Helene Rugsveen Nittedal IL 4,13
 
4,014,133,983,93  
4 177 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 3,88
 
3,02x3,633,88  
5 135 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 3,74
 
x3,663,723,74  
6 94 Kaja Wallem Ongstad Hvam IL 3,42
 
3,423,253,163,39  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 28,30
2 252 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 29,30
3 73 Marie Øverli Hurdal IL 31,08
4 230 Thea Emilie Karlsen Sarpsborg IL 32,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 8,33
2 252 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 8,74
3 73 Marie Øverli Hurdal IL 8,94
4 230 Thea Emilie Karlsen Sarpsborg IL 9,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 1 Hedda Endsjø Asker Sk. Friidrett 10,23
2 230 Thea Emilie Karlsen Sarpsborg IL 11,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 256 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 1,45
 
1,15
-
1,20
-
1,25
-
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxx
2 65 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 252 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 8,28
 
8,288,04xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 73 Marie Øverli Hurdal IL 4,58
 
4,044,584,464,334,07-
2 230 Thea Emilie Karlsen Sarpsborg IL 4,48
 
4,304,484,414,374,224,35
3 252 Oda Hytten Skyvang Tønsberg Friidrettsklubb 4,15
 
4,074,114,084,154,074,03
4 65 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 3,69
 
3,67--3,53-3,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 65 Aurora Brennodden Venholen Hamar IL 2,00
 
1,50
o
1,60
o
1,70
o
1,80
o
1,90
xo
2,00
xxo
2,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 204 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 31,16
2 50 Lejla Pihura FIK Orion 31,56
3 284 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 33,00
4 283 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 37,58
Heat: 2
1 125 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 27,25
2 291 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 29,12
3 164 Alma Hesselberg Owrehagen Nittedal IL 31,07
  207 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 125 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 27,25
2 291 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 29,12
3 164 Alma Hesselberg Owrehagen Nittedal IL 31,07
4 204 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 31,16
5 50 Lejla Pihura FIK Orion 31,56
6 284 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 33,00
7 283 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 37,58
  207 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 125 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 8,20
2 291 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,55
3 207 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 8,87
4 204 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 9,17
5 284 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,35
6 50 Lejla Pihura FIK Orion 9,38
7 283 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,22
8 250 Vilde Marie Nebell Sturla IF 10,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 125 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 9,37
2 2 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 9,87
3 164 Alma Hesselberg Owrehagen Nittedal IL 11,31
4 50 Lejla Pihura FIK Orion 11,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 286 Wilma Anna Bekkemoen TorbiĂśrnsson Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,38,20
2 2 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,40,41
3 120 Synne Mørk Markussen Hvam IL 1,47,16
  281 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 207 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 1,50
 
1,25
-
1,30
-
1,35
-
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
2 2 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,45
 
1,25
-
¨1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxx
3 164 Alma Hesselberg Owrehagen Nittedal IL 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
xxo
1,40
xo
1,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 2 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 11,22
 
10,29xx9,7511,2210,91
2 250 Vilde Marie Nebell Sturla IF 10,90
 
9,9710,6710,9010,369,60x
3 207 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 10,56
 
10,569,719,29x10,189,91
4 283 Rebecka Helle Aas Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,94
 
2,832,942,86r  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 2 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 4,97
 
4,67x4,86xx4,97
2 207 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 4,92
 
4,794,91x4,794,724,92
3 250 Vilde Marie Nebell Sturla IF 3,35
 
xxx3,353,253,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 277 LinnĂŠa Elisabeth SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,22
2 278 Madeleine Kristiansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,50
Heat: 2
1 170 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 26,85
2 36 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 27,39
3 237 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 27,56
4 220 Marie Kristine Elvik Romerike Friidrett 31,89
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 170 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 26,85
2 36 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 27,39
3 237 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 27,56
4 277 LinnĂŠa Elisabeth SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 29,22
5 220 Marie Kristine Elvik Romerike Friidrett 31,89
6 278 Madeleine Kristiansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 36 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 8,20
2 170 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 8,26
3 220 Marie Kristine Elvik Romerike Friidrett 9,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 237 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 9,17
2 131 Mirian Gjertsen Barkbu IL Jardar 9,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 279 Mari Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,55
 
1,35
-
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
2 131 Mirian Gjertsen Barkbu IL Jardar 1,45
 
1,35
o
1,40
xo
1,45
o
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 170 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 12,17
 
10,7111,1010,9911,2411,4412,17
2 237 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 10,60
 
x10,60xx10,44x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 237 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 5,37
 
5,135,375,30x5,125,14
2 170 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 5,17
 
5,175,054,87x5,08-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 44 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 27,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Linn Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 8,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 11 Linn Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 9,55
Heat: 2
1 32 Ida Larsson Dals SĂśdra FFI 10,86
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Linn Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 9,55
2 32 Ida Larsson Dals SĂśdra FFI 10,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 32 Ida Larsson Dals SĂśdra FFI 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xo
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  85 Emelin Athea Marthinsen Wettergreen Hvam IL 13,19
  89 Emily Mathea Østerud Hvam IL 12,08
  97 Leah Marie Haraldstad Oppegaard Hvam IL 10,24
  119 Sophie Kobeszko Øyhaugen Hvam IL 12,76
  154 Josefine Ahmed-Montser Tollefsen Moss IL 11,69
  187 Lilly Nova Hagelsteen Møkkelgjerd Nittedal IL 11,46
  259 Alma Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,72
Heat: 2
  110 Mynthe SøgĂĽrd Torsen Hvam IL 13,59
  180 Ingrid Eline Hauser Larsen Nittedal IL 12,00
  186 Leona Eriksson Nittedal IL 12,89
  188 Linnea Vetnes Benno Nittedal IL 11,26
  193 Sanne Hesselink Cornelissen Nittedal IL 11,24
  198 Thea Lagerløv Benno Nittedal IL 10,54
  202 Victoria Pauline Haakenstad Espset Nittedal IL 13,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  85 Emelin Athea Marthinsen Wettergreen Hvam IL 3,03
 
0     
2,763,032,662,60  
  89 Emily Mathea Østerud Hvam IL 3,17
 
 2,913,17   
  97 Leah Marie Haraldstad Oppegaard Hvam IL 3,78
 
3,033,783,783,65  
  110 Mynthe SøgĂĽrd Torsen Hvam IL 2,39
 
2,032,392,122,28  
  119 Sophie Kobeszko Øyhaugen Hvam IL 2,45
 
1,862,062,312,45  
  154 Josefine Ahmed-Montser Tollefsen Moss IL 3,64
 
3,643,193,35   
  180 Ingrid Eline Hauser Larsen Nittedal IL 3,43
 
3,243,143,433,19  
  187 Lilly Nova Hagelsteen Møkkelgjerd Nittedal IL 3,85
 
3,563,543,853,13  
  188 Linnea Vetnes Benno Nittedal IL 3,08
 
2,632,802,573,08  
  193 Sanne Hesselink Cornelissen Nittedal IL 3,79
 
3,582,713,793,14  
  198 Thea Lagerløv Benno Nittedal IL 4,35
 
3,783,984,353,02  
  202 Victoria Pauline Haakenstad Espset Nittedal IL 2,82
 
2,382,822,482,44  
  259 Alma Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,50
 
2,392,463,502,65  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  85 Emelin Athea Marthinsen Wettergreen Hvam IL 1,73
 
1,63x1,731,69  
  89 Emily Mathea Østerud Hvam IL 2,47
 
2,442,472,46x  
  97 Leah Marie Haraldstad Oppegaard Hvam IL 2,87
 
2,572,692,592,87  
  110 Mynthe SøgĂĽrd Torsen Hvam IL 1,67
 
1,431,411,531,67  
  119 Sophie Kobeszko Øyhaugen Hvam IL 1,91
 
1,541,661,711,91  
  154 Josefine Ahmed-Montser Tollefsen Moss IL 2,68
 
2,682,282,042,24  
  180 Ingrid Eline Hauser Larsen Nittedal IL 2,32
 
2,321,76xx  
  186 Leona Eriksson Nittedal IL 2,08
 
1,682,081,801,81  
  187 Lilly Nova Hagelsteen Møkkelgjerd Nittedal IL 2,34
 
2,272,342,292,26  
  188 Linnea Vetnes Benno Nittedal IL 2,00
 
1,961,541,932,00  
  193 Sanne Hesselink Cornelissen Nittedal IL 2,69
 
2,532,502,492,69  
  198 Thea Lagerløv Benno Nittedal IL 2,86
 
2,542,582,682,86  
  202 Victoria Pauline Haakenstad Espset Nittedal IL 2,18
 
2,181,691,941,69  
  259 Alma Jørgensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,64
 
2,452,612,562,64  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  43 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 11,02
  80 Camilla Wallem Ongstad Hvam IL 10,55
  98 Lilly Margrethe VĂĽlandsmyr Hvam IL 11,94
  113 Norunn Fallet Hvam IL 11,66
  139 Live Øritsland Josten Lambertseter IF 11,72
  296 Pia Therese Johnsrud Holter Hvam IL 12,57
Heat: 2
  81 Charlotte Andile MĂźller Hvam IL 11,14
  99 Lina Ulrikke Hugubakken Ullarøy Hvam IL 10,99
  108 Mie Helen Halvorsen Granslo Hvam IL 12,04
  111 Nora Helen Bunes Hvam IL 12,40
  199 Tomine Weibell Nordset Nittedal IL 11,73
  263 Bettina Berg Julsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  80 Camilla Wallem Ongstad Hvam IL 4,55
 
4,154,552,814,45  
  81 Charlotte Andile MĂźller Hvam IL 3,94
 
3,273,943,453,23  
  98 Lilly Margrethe VĂĽlandsmyr Hvam IL 2,65
 
2,162,652,512,40  
  99 Lina Ulrikke Hugubakken Ullarøy Hvam IL 3,90
 
3,903,46x3,12  
  108 Mie Helen Halvorsen Granslo Hvam IL 3,48
 
2,16x2,863,48  
  111 Nora Helen Bunes Hvam IL 3,45
 
2,963,193,453,17  
  113 Norunn Fallet Hvam IL 5,20
 
5,205,195,025,06  
  139 Live Øritsland Josten Lambertseter IF 3,74
 
3,183,593,743,65  
  178 Ida Margrethe Gamst Nilssen Nittedal IL 3,42
 
3,402,833,423,08  
  263 Bettina Berg Julsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,56
 
3,844,234,464,56  
  296 Pia Therese Johnsrud Holter Hvam IL 3,19
 
3,192,732,822,74  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  43 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 3,14
 
3,103,142,963,06  
  80 Camilla Wallem Ongstad Hvam IL 2,58
 
2,582,402,40   
  81 Charlotte Andile MĂźller Hvam IL 2,34
 
2,102,322,34   
  98 Lilly Margrethe VĂĽlandsmyr Hvam IL 2,00
 
1,961,882,001,98  
  99 Lina Ulrikke Hugubakken Ullarøy Hvam IL 2,75
 
2,732,682,752,73  
  108 Mie Helen Halvorsen Granslo Hvam IL 2,11
 
1,952,11 1,94  
  111 Nora Helen Bunes Hvam IL 2,10
 
1,952,032,102,05  
  113 Norunn Fallet Hvam IL 2,30
 
2,302,172,142,18  
  139 Live Øritsland Josten Lambertseter IF 2,41
 
2,122,242,352,41  
  199 Tomine Weibell Nordset Nittedal IL 2,42
 
2,322,422,111,99  
  263 Bettina Berg Julsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,62
 
2,621,822,592,54  
  296 Pia Therese Johnsrud Holter Hvam IL 1,78
 
1,741,751,381,78  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 26,62
2 46 Sunniva Fjeld Fagernes IL 28,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 289 Emilie Mo Vidar, Sportsklubben 10,14,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 288 Anne Gine Løvnes Vidar, Sportsklubben 58,24
2 44 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 1,03,62
3 46 Sunniva Fjeld Fagernes IL 1,04,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 46 Sunniva Fjeld Fagernes IL 8,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 33 Anniken Norstrøm Drøbak-Frogn IL 4,62
 
4,314,474,624,584,604,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 131 Mirian Gjertsen Barkbu IL Jardar 2,30
 
2,30
o
2,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 273 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 26,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 117 Simen Holter Hvam IL 9,57,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 270 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 57,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 157 Oliver Tollefsen Moss IL 7,25
2 49 Anders Kvesetberget FIK Orion 7,44
3 58 Lauritz Larsen Fredrikstad IF 7,45
4 48 Aleksander Haug FIK Orion 7,52
5 273 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 62 Milan Frenay Halden IL 2,02,84
2 260 Andreas Lindebø KvĂŚrner Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,06,20
3 61 Lion Wijman Frenay Halden IL 2,14,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 127 Julian Szamer IK Orient 1,86
 
1,71
o
1,76
o
1,81
o
1,86
xo
1,90
xxx
2 45 Kenneth John Hoffmann Fagernes IL 1,70
 
1,60
o
1,65
o
1,70
xxo
1,75
xxx
3 253 Ulf Stephen Tudem Tønsberg Friidrettsklubb 1,52
 
1,40
o
1,45
o
1,48
o
1,52
xxo
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 285 Terje Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,80
 
7,627,607,567,807,557,58
2 282 Ove Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,29
 
7,297,037,237,267,25-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS