Lĺvefest 2019

Arrangert av: Hvam IL, Ull/Kisa IL og R&Ĺ IL

07.12.2019


LĂĽvefesten07.12.2019
 
G-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  479 Kristoffer Pettersen Hvam IL 37,08
  534 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 31,48
  541 Sebastian Mannerud Hoff Lørenskog Friidrettslag 33,79
Heat: 2
  146 Johannes Simonsen Hvam IL 33,58
  439 Robin T. Rødfoss Hurdal IL 38,22
  536 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 35,31
Heat: 3
  380 Mathias Alexander Anderssen Bamse Friidrettslag 34,56
  433 Magnus Løken Braathen Hurdal IL 42,73
  697 Noah Oliver Clasby Hvam IL DNS
Heat: 4
  482 Lucas Alexander Marthinsen Wettergreen Hvam IL 34,42
  510 Emre Bøhn Ottar Lambertseter IF 35,61
  652 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 30,69
  653 Joakim Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 31,60
Heat: 5
  434 Marcus Haugelien Hurdal IL 39,64
  440 Sebastian UlvĂŚr Kamali Hurdal IL 46,48
  605 Sondre Larsgaard Stenslie Romerike Friidrett 34,13
  643 Axel Søndenaa Ullensaker/Kisa IL Friidrett 36,68
Heat: 6
  385 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 33,47
  425 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 41,16
  464 Endre Moen Solberg Hvam IL 35,54
  529 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog Friidrettslag 34,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  425 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 10,67
  440 Sebastian UlvĂŚr Kamali Hurdal IL 12,09
  510 Emre Bøhn Ottar Lambertseter IF 10,52
  598 Mikkel Flygt Kolberg Romerike Friidrett 11,70
  643 Axel Søndenaa Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,61
  652 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,29
  697 Noah Oliver Clasby Hvam IL DNS
Heat: 2
  146 Johannes Simonsen Hvam IL 9,99
  433 Magnus Løken Braathen Hurdal IL 11,26
  464 Endre Moen Solberg Hvam IL 10,45
  479 Kristoffer Pettersen Hvam IL 11,08
  534 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 9,33
  605 Sondre Larsgaard Stenslie Romerike Friidrett 10,05
  653 Joakim Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,41
Heat: 3
  380 Mathias Alexander Anderssen Bamse Friidrettslag 10,48
  381 Nikolai Eie Bamse Friidrettslag 10,42
  434 Marcus Haugelien Hurdal IL 10,98
  439 Robin T. Rødfoss Hurdal IL 11,29
  482 Lucas Alexander Marthinsen Wettergreen Hvam IL 10,03
  498 Karsten Gjesdal Bech IL Koll 10,25
  541 Sebastian Mannerud Hoff Lørenskog Friidrettslag 9,58
  642 Ludvig SjĂśstrĂśm-Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 534 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 11,27
2 605 Sondre Larsgaard Stenslie Romerike Friidrett 12,57
3 381 Nikolai Eie Bamse Friidrettslag 12,78
4 146 Johannes Simonsen Hvam IL 12,97
5 529 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog Friidrettslag 13,01
6 425 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 15,24
Heat: 2
1 652 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,32
2 653 Joakim Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,80
3 482 Lucas Alexander Marthinsen Wettergreen Hvam IL 13,26
4 643 Axel Søndenaa Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,59
5 434 Marcus Haugelien Hurdal IL 16,02
6 439 Robin T. Rødfoss Hurdal IL 16,88
  697 Noah Oliver Clasby Hvam IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Gruppe: 1
  380 Mathias Alexander Anderssen Bamse Friidrettslag 0,90
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
xxx
  381 Nikolai Eie Bamse Friidrettslag 1,15
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxo
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
  439 Robin T. Rødfoss Hurdal IL 0,95
 
0,80
o
0,85
o
0,90
xo
0,95
o
1,00
xxx
  464 Endre Moen Solberg Hvam IL 1,10
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
  643 Axel Søndenaa Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,05
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
xo
1,00
o
1,05
o
1,10
xxx
  653 Joakim Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,25
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,27
xxx
Gruppe: 2
  146 Johannes Simonsen Hvam IL 1,15
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xo
1,10
xxo
1,15
xxo
1,20
xxx
  425 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL NM
 
0,85
xxx
  434 Marcus Haugelien Hurdal IL 0,85
 
0,85
xo
0,90
xxx
  605 Sondre Larsgaard Stenslie Romerike Friidrett 1,05
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,05
o
1,10
xxx
  652 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,23
 
0,85
-
0,90
-
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
o
1,23
xo
1,26
xx-
1,25
x-
  697 Noah Oliver Clasby Hvam IL 1,15
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxo
1,20
x-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Gruppe: 1
  434 Marcus Haugelien Hurdal IL 5,83
 
5,834,434,864,79  
  439 Robin T. Rødfoss Hurdal IL 4,62
 
3,934,624,074,53  
  510 Emre Bøhn Ottar Lambertseter IF 7,02
 
6,856,83x7,02  
  598 Mikkel Flygt Kolberg Romerike Friidrett 4,66
 
4,664,034,054,40  
  643 Axel Søndenaa Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,06
 
4,45x5,06x  
  660 Marcus Hauge-Sollie Ullensaker/Kisa IL Friidrett 6,95
 
6,236,666,955,92  
Gruppe: 2
  425 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 4,84
 
4,594,624,844,32  
  437 Mathias Eilertsen Larsen Hurdal IL 7,07
 
7,066,306,467,07  
  440 Sebastian UlvĂŚr Kamali Hurdal IL 3,39
 
3,392,87x2,85  
  534 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 7,12
 
7,126,726,926,49  
  605 Sondre Larsgaard Stenslie Romerike Friidrett 6,41
 
6,366,116,416,13  
  653 Joakim Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 6,96
 
6,116,596,966,58  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Gruppe: 1
  146 Johannes Simonsen Hvam IL 3,54
 
3,543,50x3,42  
  380 Mathias Alexander Anderssen Bamse Friidrettslag 3,35
 
3,352,843,123,17  
  425 Andreas NordgĂĽrd Hurdal IL 3,20
 
2,703,003,203,20  
  433 Magnus Løken Braathen Hurdal IL 2,62
 
2,162,622,562,59  
  434 Marcus Haugelien Hurdal IL 2,89
 
2,822,892,862,64  
  439 Robin T. Rødfoss Hurdal IL 3,13
 
3,023,132,953,10  
  440 Sebastian UlvĂŚr Kamali Hurdal IL 2,47
 
1,992,47xx  
  643 Axel Søndenaa Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,41
 
3,273,413,073,40  
  652 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,31
 
xx4,094,31  
  653 Joakim Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,74
 
3,743,433,663,73  
  697 Noah Oliver Clasby Hvam IL 3,65
 
x3,653,613,28  
Gruppe: 2
  381 Nikolai Eie Bamse Friidrettslag 3,08
 
x3,083,00x  
  464 Endre Moen Solberg Hvam IL 3,49
 
3,493,403,183,22  
  479 Kristoffer Pettersen Hvam IL 2,90
 
2,902,672,622,79  
  498 Karsten Gjesdal Bech IL Koll 2,84
 
x2,752,822,84  
  510 Emre Bøhn Ottar Lambertseter IF 3,00
 
2,963,002,902,88  
  529 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog Friidrettslag 3,38
 
3,263,333,38x  
  534 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 4,25
 
x4,254,134,22  
  598 Mikkel Flygt Kolberg Romerike Friidrett 2,31
 
2,162,311,971,68  
  605 Sondre Larsgaard Stenslie Romerike Friidrett 3,50
 
3,503,073,003,22  
  660 Marcus Hauge-Sollie Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,95
 
2,902,95xx  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 533 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 28,91
2 497 Even Bogen Nørjordet IL Koll 33,64
3 614 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 34,15
Heat: 2
1 540 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 31,09
2 544 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 32,57
3 561 Kavithan Jeyabalan Nittedal IL 33,88
4 556 HĂĽkon Roset-Aag Nittedal IL 34,02
Heat: 3
1 619 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 32,29
2 698 Haakon heltzer Sørstad Sturla IF 32,75
3 621 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 32,92
4 456 Daniel Koller Myrseth Hvam IL 36,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 540 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 9,03
2 614 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 9,60
3 621 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 9,65
4 514 Mats Klungland Lambertseter IF 9,77
5 619 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 9,83
6 561 Kavithan Jeyabalan Nittedal IL 10,16
7 556 HĂĽkon Roset-Aag Nittedal IL 10,30
8 577 Kim Robin Eriksen Raumnes & Årnes IL 10,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 497 Even Bogen Nørjordet IL Koll 11,81
2 544 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 12,52
3 514 Mats Klungland Lambertseter IF 12,66
4 577 Kim Robin Eriksen Raumnes & Årnes IL 14,80
Heat: 2
1 533 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 10,69
2 540 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 11,36
3 614 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 11,88
4 561 Kavithan Jeyabalan Nittedal IL 12,49
5 556 HĂĽkon Roset-Aag Nittedal IL 15,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 698 Haakon heltzer Sørstad Sturla IF 1,30
 
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
2 497 Even Bogen Nørjordet IL Koll 1,25
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xo
1,25
o
1,30
xxx
3 609 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 1,10
 
0,95
o
1,00
xo
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
4 514 Mats Klungland Lambertseter IF 1,00
 
0,95
o
1,00
o
1,05
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 614 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 8,42
 
8,188,428,427,727,728,26
2 514 Mats Klungland Lambertseter IF 6,79
 
5,746,786,756,266,796,46
3 619 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 6,62
 
6,186,51x6,076,626,48
4 609 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 6,37
 
6,036,206,036,086,375,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 533 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 4,62
 
4,324,24,624,354,304,10
2 540 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 4,26
 
4,263,28x4,044,16x
3 497 Even Bogen Nørjordet IL Koll 4,06
 
3,813,713,88x4,064,00
4 698 Haakon heltzer Sørstad Sturla IF 4,05
 
3,874,053,993,783,933,94
5 456 Daniel Koller Myrseth Hvam IL 4,04
 
x3,833,983,704,04x
6 544 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 4,00
 
3,644,003,72xx3,79
7 614 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 3,93
 
3,813,853,833,733,823,93
8 561 Kavithan Jeyabalan Nittedal IL 3,71
 
3,713,693,71xxx
9 514 Mats Klungland Lambertseter IF 3,58
 
3,403,413,58   
10 619 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 3,24
 
x3,083,24   
11 609 Theodor Resch Tobiassen Romerike Friidrett 3,12
 
2,872,863,12   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 521 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 28,06
2 509 Edvin Rooth Lambertseter IF 28,75
3 519 Victor August Rønning Solstad Lambertseter IF 32,86
Heat: 2
1 473 Julian Zhang Førsund Hvam IL 26,77
2 625 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 26,86
3 603 Oskar Ameiri Pettersen Romerike Friidrett 32,43
Heat: 3
1 420 Zion Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 26,23
2 418 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 27,70
3 579 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 30,76
  678 Jacob Egeberg Holm Vestby IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 420 Zion Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 8,00
2 388 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 9,33
3 603 Oskar Ameiri Pettersen Romerike Friidrett 9,55
4 497 Even Bogen Nørjordet IL Koll 9,59
5 519 Victor August Rønning Solstad Lambertseter IF 9,78
Heat: 2
1 473 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,13
2 418 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 8,40
3 521 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 8,55
4 511 Filip Milian Mellum Wesenberg Lambertseter IF 8,72
5 678 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 9,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 473 Julian Zhang Førsund Hvam IL 10,27
2 509 Edvin Rooth Lambertseter IF 10,77
3 678 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 12,20
4 616 Elias Rian Ski IL Friidrett 12,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 579 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 1,40
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xo
1,43
xxx
2 616 Elias Rian Ski IL Friidrett 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 420 Zion Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 9,57
 
9,21-9,38-9,57 
2 418 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 9,06
 
9,06-8,45-7,34 
3 579 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 8,19
 
7,677,408,197,887,117,88
4 509 Edvin Rooth Lambertseter IF 7,98
 
6,407,377,407,677,757,98
5 678 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 7,26
 
6,545,956,796,79x7,26
6 603 Oskar Ameiri Pettersen Romerike Friidrett 5,78
 
5,785,464,17x4,805,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 678 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 3,81
 
3,81x2,71x3,243,67
2 603 Oskar Ameiri Pettersen Romerike Friidrett 3,69
 
3,323,593,533,293,69x
3 616 Elias Rian Ski IL Friidrett 3,57
 
3,323,523,253,572,703,19
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 512 Gabriel Berndtsson Sanders Lambertseter IF 25,56
2 422 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 27,00
3 515 Philip Reed Lambertseter IF 29,57
Heat: 2
1 414 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 26,40
2 417 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 26,80
3 419 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 27,13
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 512 Gabriel Berndtsson Sanders Lambertseter IF 25,56
2 414 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 26,40
3 417 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 26,80
4 422 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 27,00
5 419 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 27,13
6 515 Philip Reed Lambertseter IF 29,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 512 Gabriel Berndtsson Sanders Lambertseter IF 7,82
2 417 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 8,02
3 414 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 8,11
4 419 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 8,17
5 515 Philip Reed Lambertseter IF 8,62
6 618 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 9,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 625 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 1,31,90
2 422 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 1,48,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 422 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 1,50
 
1,35
o
1,40
xo
1,45
xo
1,50
xxo
1,53
xxx
2 417 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 1,35
 
1,30
o
1,35
xxo
1,40
-
3 618 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 1,20
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 677 Even Hem Bolle Vestby IL 14,55
 
x14,5513,11x13,3013,90
2 422 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 12,16
 
11,8012,059,8812,1611,02-
3 618 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 10,42
 
10,42xxx9,219,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 417 Daniel Fikreyesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 5,49
 
5,495,265,195,22--
2 419 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 4,77
 
4,734,774,63x--
3 414 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 4,71
 
4,654,714,384,19--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 422 Magnus NergĂĽrd Antonsen Hamar IL 2,40
 
1,60
o
1,80
o
2,00
o
2,20
xo
2,30
o
2,40
o
2,50
xxx
2 616 Elias Rian Ski IL Friidrett 2,00
 
1,60
o
1,70
o
1,80
o
1,90
o
2,00
o
2,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 694 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 25,38
2 395 Trygve Ilseng BUL, IL i 25,51
3 421 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 25,74
4 578 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 26,92
Heat: 2
1 504 Simen Fritsvold IL Koll 26,65
2 646 Christian Iversen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 26,77
3 458 Elias Moen Solberg Hvam IL 27,21
  615 Elias Aaslid Ski IL Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 694 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 25,38
2 395 Trygve Ilseng BUL, IL i 25,51
3 421 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 25,74
4 504 Simen Fritsvold IL Koll 26,65
5 646 Christian Iversen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 26,77
6 578 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 26,92
7 458 Elias Moen Solberg Hvam IL 27,21
  615 Elias Aaslid Ski IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 392 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 7,63
2 373 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 7,83
3 504 Simen Fritsvold IL Koll 8,12
4 576 Joachim del Rosario Lauritsen Raumnes & Årnes IL 8,37
5 458 Elias Moen Solberg Hvam IL 8,42
Heat: 2
1 696 Valentin Jensen Ringerike Friidrettsklubb 7,36
2 395 Trygve Ilseng BUL, IL i 7,74
3 694 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 7,82
4 421 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 7,84
5 646 Christian Iversen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m hekk (84,0 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 392 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 8,72
2 395 Trygve Ilseng BUL, IL i 9,13
3 578 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 9,25
4 622 Tobias Rian Ski IL Friidrett 9,91
5 612 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 10,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 637 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 1,29,57
2 635 Andreas Fjeld Halvorsen Tyrving IL 1,33,72
3 373 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 1,37,88
4 624 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 1,40,06
  421 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 578 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 1,66
 
1,45
o
1,50
o
1,55
o
1,60
xo
1,63
xo
1,66
xo
2 576 Joachim del Rosario Lauritsen Raumnes & Årnes IL 1,63
 
1,40
o
1,45
xo
1,50
xo
1,55
o
1,60
xxo
1,63
xo
1,66
xxx
3 395 Trygve Ilseng BUL, IL i 1,55
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxo
1,55
xo
1,60
xxx
4 612 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
o
1,55
xxx
5 622 Tobias Rian Ski IL Friidrett 1,45
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 12,34
 
11,8510,43x11,3012,3411,64
2 696 Valentin Jensen Ringerike Friidrettsklubb 9,78
 
9,789,528,909,549,64x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 5,46
 
4,764,985,165,255,335,46
2 696 Valentin Jensen Ringerike Friidrettsklubb 5,46
 
5,255,275,465,175,06x
3 421 Johannes Jemer Mjelde Hamar IL 5,02
 
5,024,664,354,70xx
4 622 Tobias Rian Ski IL Friidrett 4,73
 
x4,734,63x--
5 458 Elias Moen Solberg Hvam IL 4,46
 
4,294,394,30x4,094,46
6 504 Simen Fritsvold IL Koll 4,22
 
4,124,223,744,06xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 622 Tobias Rian Ski IL Friidrett 3,30
 
2,80
xo
2,90
o
3,00
o
3,10
o
3,20
xxo
3,30
o
3,40
xxx
2 612 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 3,10
 
2,70
xo
2,80
xo
2,90
xo
3,00
xxo
3,10
xo
3,20
xxx
3 508 Sindre Nergaard Kongsvinger IL Friidrett 3,00
 
2,90
o
3,00
xo
3,10
xxx
4 15 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 2,60
 
2,40
o
2,60
xo
2,70
xxx
  499 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal IL Koll NM
 
2,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 415 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,36
2 369 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 24,98
3 587 Benjamin Kwadjo Owusu Romerike Friidrett 25,29
4 590 HĂĽvard Funderud Romerike Friidrett 26,28
Heat: 2
1 639 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 24,20
2 374 Lauritz Larsen BĂŚkkelagets SK 24,38
3 393 Simon Stornes BUL, IL i 25,09
4 416 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 26,27
Heat: 3
1 373 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 25,37
2 517 Simon Endalew Lambertseter IF 25,85
3 574 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 25,86
4 656 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 28,78
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 415 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,36
2 639 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 24,20
3 374 Lauritz Larsen BĂŚkkelagets SK 24,38
4 369 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 24,98
5 393 Simon Stornes BUL, IL i 25,09
6 587 Benjamin Kwadjo Owusu Romerike Friidrett 25,29
7 373 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 25,37
8 517 Simon Endalew Lambertseter IF 25,85
9 574 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 25,86
10 416 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 26,27
11 590 HĂĽvard Funderud Romerike Friidrett 26,28
12 656 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 28,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 415 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 7,32
2 639 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 7,50
3 374 Lauritz Larsen BĂŚkkelagets SK 7,55
4 393 Simon Stornes BUL, IL i 7,61
5 574 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 7,81
Heat: 2
1 369 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 7,78
2 587 Benjamin Kwadjo Owusu Romerike Friidrett 7,83
3 386 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 7,86
4 416 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 8,01
5 656 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 416 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 1,58
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
o
1,58
o
1,61
xxx
2 386 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 1,40
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxx
3 656 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,40
 
1,30
o
1,35
xo
1,40
o
1,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 656 Jørgen Stuve Dahl Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,04
 
x8,758,779,04x9,04
2 416 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 7,80
 
7,80x6,88x7,68-
3 386 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 7,37
 
7,37x5,245,666,666,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 386 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 4,78
 
4,734,78----
2 416 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 4,40
 
3,954,40----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 649 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 23,96
2 597 Max Seeberg Romerike Friidrett 24,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  591 HĂĽvard Syrstad Romerike Friidrett 13,35
 
12,9113,3512,95x12,29x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 217 Mikael Rekkedal BĂŚkkelagets SK 7,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  626 Sondre Mork Kasin Snøgg Friidrett 5,81
 
5,605,815,755,765,475,81
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-6 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  398 Benjamin Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 11,57
  408 Sander Tryti Drøbak-Frogn IL 13,30
  448 Antoni Chybinski Hvam IL 12,13
  581 Christian Breili Ringerike Friidrettsklubb 11,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-6 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  398 Benjamin Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 3,28
 
2,652,822,963,28  
  408 Sander Tryti Drøbak-Frogn IL 2,98
 
x2,982,82x  
  448 Antoni Chybinski Hvam IL 3,58
 
3,583,163,41   
  581 Christian Breili Ringerike Friidrettsklubb 4,13
 
4,133,343,293,70  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-6 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  398 Benjamin Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 2,63
 
2,632,412,102,50  
  408 Sander Tryti Drøbak-Frogn IL 2,18
 
1,771,511,982,18  
  448 Antoni Chybinski Hvam IL 2,55
 
xx1,922,55  
  581 Christian Breili Ringerike Friidrettsklubb 2,08
 
1,752,08x2,02  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-7 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  115 Martin Sjøenden Hvam IL 11,89
  451 Benjamin Sagmo Hvam IL 11,87
  457 Dennis Haugeland Øseth Hvam IL 17,20
  555 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 13,26
Heat: 2
  385 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 9,57
  402 Henrik Korssund Drøbak-Frogn IL 13,87
  476 Kaspar Erlandsen Stigum Hvam IL 13,60
  492 Sindre Nebbenes Kilde Hvam IL 12,41
  602 Ole Refseth Nielsen Romerike Friidrett 11,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-7 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  115 Martin Sjøenden Hvam IL 2,05
 
1,541,592,051,77  
  402 Henrik Korssund Drøbak-Frogn IL 2,40
 
1,862,062,402,19  
  451 Benjamin Sagmo Hvam IL 2,61
 
x2,292,242,61  
  457 Dennis Haugeland Øseth Hvam IL 2,41
 
x2,322,41x  
  476 Kaspar Erlandsen Stigum Hvam IL 3,07
 
2,853,063,072,58  
  492 Sindre Nebbenes Kilde Hvam IL 2,29
 
2,162,291,612,29  
  555 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 3,49
 
x3,49x3,34  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-7 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  385 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 3,67
 
3,663,673,003,65  
  402 Henrik Korssund Drøbak-Frogn IL 1,74
 
1,74xxx  
  426 Carl Torbjørn Rognlien Hurdal IL 2,37
 
2,371,962,30x  
  451 Benjamin Sagmo Hvam IL 1,28
 
1,201,281,171,16  
  457 Dennis Haugeland Øseth Hvam IL 2,02
 
2,021,871,84x  
  476 Kaspar Erlandsen Stigum Hvam IL 2,30
 
2,182,302,042,15  
  492 Sindre Nebbenes Kilde Hvam IL 2,10
 
1,971,882,101,82  
  555 Emil Olsen Orskaug Nittedal IL 2,44
 
2,012,442,432,32  
  602 Ole Refseth Nielsen Romerike Friidrett 2,61
 
2,592,482,412,61  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  8 Torbjørn Rognlien Hurdal IL 11,90
  378 Kristoffer Eie Bamse Friidrettslag 10,94
  463 Emrik Erlandsen Stigum Hvam IL 10,28
  465 Filip Goral Hvam IL 11,12
  484 Martin Mortensen Teigen Hvam IL 12,55
  559 Jiri Hesselink Cornelissen Nittedal IL 10,55
Heat: 2
  549 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 11,96
  551 Cornelis Fredrick Øksne Nittedal IL 11,95
  588 Edvard Åsprang Romerike Friidrett 11,80
  644 Carl Magnus Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,64
  655 Jørgen Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,40
  700 Jørgen Modal Hvam IL 11,61
Heat: 3
  178 Martin Årtun Vestby IL 11,33
  438 Oscar Strand Bjørtomt Hurdal IL 10,39
  461 Emil Jansrud Udnes Hvam IL 11,42
  495 Zacharias Daniel Olafsen Hvam IL 10,54
  564 Lukas Stien Andreassen Nittedal IL 10,98
  571 William Solberg Nittedal IL 10,76
  670 Simen Maximilian Myhre Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Gruppe: 1
  178 Martin Årtun Vestby IL 3,32
 
3,193,032,723,32  
0 438 Oscar Strand Bjørtomt Hurdal IL 4,66
 
4.634,664,643,72  
0 472 Julian Sagmo Hvam IL 3.63
 
2.782.912.953.63  
0 484 Martin Mortensen Teigen Hvam IL 3,63
 
3.503.633.563.16  
0 549 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 3,87
 
3.873.333.793.69  
0 559 Jiri Hesselink Cornelissen Nittedal IL 5,50
 
4,585,505,095,12  
0 670 Simen Maximilian Myhre Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2.99
 
2.782.532.322.99  
0 700 Jørgen Modal Hvam IL 4,67
 
4.674.56x3.69  
Gruppe: 2
0 378 Kristoffer Eie Bamse Friidrettslag 4,72
 
3,634,154,404,72  
0 463 Emrik Erlandsen Stigum Hvam IL 4,67
 
4,674,324,354,24  
0 495 Zacharias Daniel Olafsen Hvam IL 5,05
 
4,255,035,054,34  
0 551 Cornelis Fredrick Øksne Nittedal IL 4,53
 
4,283,603,994,53  
0 564 Lukas Stien Andreassen Nittedal IL 4,48
 
3,81 3,604,48  
0 571 William Solberg Nittedal IL 4,56
 
3,304,254,364,56  
0 588 Edvard Åsprang Romerike Friidrett 2,80
 
2,80  2,02  
0 644 Carl Magnus Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,82
 
2,463,82 2,99  
0 655 Jørgen Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,20
 
 3,173,20   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  465 Filip Goral Hvam IL 2,82
 
x2,602,822,56  
Gruppe: 1
  178 Martin Årtun Vestby IL 2,33
 
2,232,222,022,33  
  461 Emil Jansrud Udnes Hvam IL 2,76
 
2,422,612,582,76  
  463 Emrik Erlandsen Stigum Hvam IL 2,83
 
2,832,632,342,81  
  478 Kristian August Jahren Korsmo Hvam IL 2,46
 
2,402,402,462,40  
  551 Cornelis Fredrick Øksne Nittedal IL 2,47
 
2,202,272,472,36  
  564 Lukas Stien Andreassen Nittedal IL 2,70
 
2,702,682,452,43  
  571 William Solberg Nittedal IL 2,72
 
2,722,432,422,08  
  644 Carl Magnus Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,31
 
2,312,041,761,90  
  655 Jørgen Kolobekken Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,35
 
2,352,291,922,12  
  670 Simen Maximilian Myhre Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,42
 
2,112,352,302,42  
Gruppe: 2
  378 Kristoffer Eie Bamse Friidrettslag 2,76
 
2,762,642,22x  
  438 Oscar Strand Bjørtomt Hurdal IL 2,79
 
2,162,792,522,49  
  472 Julian Sagmo Hvam IL 1,65
 
x1,401,651,59  
  484 Martin Mortensen Teigen Hvam IL 1,90
 
x1,90xx  
  495 Zacharias Daniel Olafsen Hvam IL 2,90
 
2,902,792,53x  
  549 Benjamin Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 2,54
 
2,542,412,50x  
  559 Jiri Hesselink Cornelissen Nittedal IL 2,82
 
2,592,732,822,63  
  588 Edvard Åsprang Romerike Friidrett 2,05
 
2,051,871,751,72  
  700 Jørgen Modal Hvam IL 1,96
 
x1,961,761,86  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  399 Brage William Wangensteen Drøbak-Frogn IL 12,50
  405 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 9,53
  442 Adrian Malthe Hammerstad-Heimdal Hvam IL 12,58
  536 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 10,30
  560 Julian Ursin Jacobsen Nittedal IL 10,13
Heat: 2
  383 Simen Biltvedt Bamse Friidrettslag 10,88
  404 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 10,28
  494 Tor Olav Sørnes Søbakk Hvam IL 12,78
  585 Trym Sortdal Volden Ringerike Friidrettsklubb 10,63
  681 Felix Andreas Hovda Vidar, Sportsklubben 11,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  383 Simen Biltvedt Bamse Friidrettslag 4,07
 
x3,813,814,07  
  399 Brage William Wangensteen Drøbak-Frogn IL 4,75
 
x3,884,754,16  
  404 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 5,98
 
5,685,985,855,13  
  405 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 4,89
 
4,894,82x3,96  
  442 Adrian Malthe Hammerstad-Heimdal Hvam IL 4,10
 
4,004,103,953,80  
  494 Tor Olav Sørnes Søbakk Hvam IL 3,74
 
3,333,743,692,36  
  560 Julian Ursin Jacobsen Nittedal IL 6,11
 
5,745,256,106,11  
  585 Trym Sortdal Volden Ringerike Friidrettsklubb 5,52
 
5,345,525,434,88  
  681 Felix Andreas Hovda Vidar, Sportsklubben 4,03
 
3,483,534,033,92  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  383 Simen Biltvedt Bamse Friidrettslag 2,72
 
2,722,662,632,66  
  399 Brage William Wangensteen Drøbak-Frogn IL 2,20
 
1,882,162,122,20  
  404 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 3,45
 
x3,172,923,45  
  405 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 3,78
 
2,323,503,333,78  
  442 Adrian Malthe Hammerstad-Heimdal Hvam IL 2,54
 
2,532,162,542,35  
  494 Tor Olav Sørnes Søbakk Hvam IL 2,65
 
2,652,462,291,47  
  536 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 3,48
 
x3,483,333,48  
  560 Julian Ursin Jacobsen Nittedal IL 3,14
 
3,142,862,903,11  
  585 Trym Sortdal Volden Ringerike Friidrettsklubb 2,90
 
2,902,682,722,64  
  681 Felix Andreas Hovda Vidar, Sportsklubben 1,95
 
1,921,951,761,68  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  377 Hedvig Kaabbel Flaten Bamse Friidrettslag 36,43
  382 Oda Johanne Grønnern Bamse Friidrettslag 36,02
  466 Gunhild Nebbenes Kilde Hvam IL 37,65
  557 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 34,71
Heat: 2
  424 Andrea Mortensen Hurdal IL 38,28
  453 Cecilia Sarafina MĂźller Hvam IL 39,54
  500 Maia MelgĂĽrd IL Koll 32,35
  543 Vilma Johansen Helgheim Lørenskog Friidrettslag 33,30
Heat: 3
  62 Elida Hembres Ullensaker/Kisa IL Friidrett 42,91
  568 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 32,29
  641 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 41,92
  672 Tuva Anna Isabell Forsbacka Ullensaker/Kisa IL Friidrett 34,32
Heat: 4
  586 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 36,15
  608 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 37,03
  674 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett 33,30
  679 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 35,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  500 Maia MelgĂĽrd IL Koll 9,08
  543 Vilma Johansen Helgheim Lørenskog Friidrettslag 9,42
  557 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 10,29
  568 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 9,26
  608 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 10,75
  672 Tuva Anna Isabell Forsbacka Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,12
  687 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 9,27
Heat: 2
  62 Elida Hembres Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,91
  377 Hedvig Kaabbel Flaten Bamse Friidrettslag 10,48
  382 Oda Johanne Grønnern Bamse Friidrettslag 9,96
  424 Andrea Mortensen Hurdal IL 12,22
  466 Gunhild Nebbenes Kilde Hvam IL 10,78
  641 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,47
  674 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 500 Maia MelgĂĽrd IL Koll 11,18
2 608 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 14,33
3 586 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 14,75
4 424 Andrea Mortensen Hurdal IL 14,79
5 641 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 24,09
Heat: 2
1 568 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 12,44
2 672 Tuva Anna Isabell Forsbacka Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,65
3 557 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 14,19
4 679 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 14,31
  543 Vilma Johansen Helgheim Lørenskog Friidrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Gruppe: 1
  62 Elida Hembres Ullensaker/Kisa IL Friidrett 0,85
 
0,80
xo
0,85
o
0,90
xxx
  453 Cecilia Sarafina MĂźller Hvam IL 1,00
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
xxo
1,00
o
1,05
xxx
  568 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 1,10
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxx
  641 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 0,95
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
Gruppe: 2
  557 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 0,95
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  586 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 1,00
 
0,80
xxo
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,03
xx-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  62 Elida Hembres Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,02
 
4,885,024,544,33  
  377 Hedvig Kaabbel Flaten Bamse Friidrettslag 5,21
 
x4,795,214,78  
  424 Andrea Mortensen Hurdal IL 4,99
 
4,494,434,994,74  
  466 Gunhild Nebbenes Kilde Hvam IL 4,60
 
4,014,564,524,60  
  557 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 5,09
 
4,804,884,915,09  
  568 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 4,61
 
3,734,124,613,73  
  586 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 3,69
 
3,483,593,69x  
  641 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,68
 
4,264,684,234,65  
  674 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,49
 
2,803,314,49x  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  62 Elida Hembres Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,57
 
2,571,862,132,04  
  377 Hedvig Kaabbel Flaten Bamse Friidrettslag 3,18
 
3,023,003,183,03  
  382 Oda Johanne Grønnern Bamse Friidrettslag 3,27
 
3,273,273,213,12  
  424 Andrea Mortensen Hurdal IL 2,34
 
1,992,072,342,14  
  466 Gunhild Nebbenes Kilde Hvam IL 2,77
 
x2,652,772,67  
  500 Maia MelgĂĽrd IL Koll 3,80
 
3,543,723,80x  
  543 Vilma Johansen Helgheim Lørenskog Friidrettslag 3,69
 
3,563,693,553,56  
  557 Helene Korsmo WalskrĂĽ Nittedal IL 3,16
 
2,612,882,923,16  
  568 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 3,76
 
3,553,483,683,76  
  586 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 3,12
 
2,862,773,123,06  
  641 Astrid Marie Bauck Jensen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,03
 
2,03x2,002,01  
  672 Tuva Anna Isabell Forsbacka Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,13
 
2,902,693,133,05  
  674 Vie Rudi Lund Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,29
 
2,953,22x3,29  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 688 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 32,23
2 527 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 32,99
3 684 Hennie Fjeldheim Skjerven Vidar, Sportsklubben 33,65
Heat: 2
1 520 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 32,28
2 668 Pernille Bergseth Ullensaker/Kisa IL Friidrett 37,54
  436 Marie Øverli Hurdal IL DNS
Heat: 3
1 384 Solveig Haugen Bamse Friidrettslag 32,22
2 657 Kajsa Marie Ellevold Ullensaker/Kisa IL Friidrett 33,12
3 682 Gabriella Louise Hovda Vidar, Sportsklubben 33,16
Heat: 4
1 685 Isa Strengelsrud Vidar, Sportsklubben 32,84
2 542 Torborg Amalie Hegna Lørenskog Friidrettslag 33,43
3 548 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 36,32
4 662 Martine Krohn-Dale Asakskogen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 37,37
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 520 Alva Margareth Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 9,33
2 685 Isa Strengelsrud Vidar, Sportsklubben 9,81
3 682 Gabriella Louise Hovda Vidar, Sportsklubben 9,82
4 436 Marie Øverli Hurdal IL 10,30
5 645 Cecilie Hjelm Bakkerud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,49
Heat: 2
1 384 Solveig Haugen Bamse Friidrettslag 9,33
2 527 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 9,85
3 542 Torborg Amalie Hegna Lørenskog Friidrettslag 10,04
4 548 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 10,08
5 668 Pernille Bergseth Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,52
6 470 Josefine Bjørgan Skjenken Hvam IL 11,60
Heat: 3
1 688 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 9,02
2 684 Hennie Fjeldheim Skjerven Vidar, Sportsklubben 9,61
3 657 Kajsa Marie Ellevold Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,69
4 376 Hedda Alette Grønnern Bamse Friidrettslag 9,74
5 695 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 10,44
6 662 Martine Krohn-Dale Asakskogen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 688 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 12,42
2 695 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 13,46
3 548 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 13,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 684 Hennie Fjeldheim Skjerven Vidar, Sportsklubben 1,23
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,23
xxo
1,25
xxx
2 688 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
3 212 Vilde Ingvaldsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,15
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
4 695 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
5 548 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 1,10
 
0,95
o
1,00
o
1,05
xxo
1,10
xo
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 695 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 6,29
 
5,335,675,846,295,485,88
2 436 Marie Øverli Hurdal IL 5,90
 
5,905,774,994,645,40x
3 682 Gabriella Louise Hovda Vidar, Sportsklubben 5,29
 
5,295,054,604,45xx
4 688 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 5,10
 
4,534,535,104,614,995,04
5 548 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 4,59
 
4,404,594,28x4,39x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 688 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 3,97
 
3,973,893,943,853,903,41
2 685 Isa Strengelsrud Vidar, Sportsklubben 3,82
 
3,683,783,683,823,653,67
3 436 Marie Øverli Hurdal IL 3,65
 
3,193,473,653,543,543,46
4 684 Hennie Fjeldheim Skjerven Vidar, Sportsklubben 3,48
 
3,193,323,133,483,253,31
5 376 Hedda Alette Grønnern Bamse Friidrettslag 3,45
 
3,453,373,36x3,29x
6 548 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 3,38
 
3,343,303,343,373,333,38
7 384 Solveig Haugen Bamse Friidrettslag 3,38
 
3,303,303,263,303,373,38
8 682 Gabriella Louise Hovda Vidar, Sportsklubben 3,36
 
3,363,082,933,313,25x
9 695 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 3,10
 
x1,473,102,922,993,02
10 470 Josefine Bjørgan Skjenken Hvam IL 2,76
 
2,762,372,652,642,602,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 589 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 31,57
2 599 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 32,52
3 535 Ella Braadland-Nordhagen Lørenskog Friidrettslag 33,96
Heat: 2
1 563 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 28,91
2 680 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 31,72
3 491 Sarah Leonora Moen Solberg Hvam IL 32,29
Heat: 3
1 686 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 28,80
2 575 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 29,21
3 665 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,11
4 493 Synne Mørk Markussen Hvam IL 32,43
Heat: 4
1 390 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 28,30
2 485 Maya Dikeledi MĂźller Hvam IL 34,87
  596 Lin Aljabri Romerike Friidrett DNS
Heat: 5
1 423 Oda Asdal Hansen Hinna Friidrett 30,33
2 647 Elena Teresa Haugan-Teixeira Ullensaker/Kisa IL Friidrett 31,71
3 572 Betina Jahren Brate Nordre Eidsvoll IL 32,73
  573 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 423 Oda Asdal Hansen Hinna Friidrett 8,91
2 589 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 9,02
3 647 Elena Teresa Haugan-Teixeira Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,20
4 680 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 9,30
5 669 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,68
6 573 Erle Tangestuen Nordre Eidsvoll IL 9,98
Heat: 2
1 686 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,54
2 563 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 8,64
3 575 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 8,94
4 673 Victoria Grøva Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,20
5 676 Abigial Abebe Techane Vestby IL 9,23
6 599 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 9,31
7 491 Sarah Leonora Moen Solberg Hvam IL 9,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 423 Oda Asdal Hansen Hinna Friidrett 10,45
2 563 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 10,59
3 575 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 11,14
4 647 Elena Teresa Haugan-Teixeira Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,25
5 599 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 11,76
6 673 Victoria Grøva Ullensaker/Kisa IL Friidrett 11,81
7 680 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 13,66
8 485 Maya Dikeledi MĂźller Hvam IL 14,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 575 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
o
1,50
xxx
2 563 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxo
1,50
xxx
3 599 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 1,30
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
4 491 Sarah Leonora Moen Solberg Hvam IL 1,20
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
5 469 Ingeborg Utheim Iversen Hvam IL 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
5 485 Maya Dikeledi MĂźller Hvam IL 1,10
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 575 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 11,09
 
10,0311,0910,8710,1510,8310,27
2 589 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 8,88
 
8,887,688,438,578,628,40
3 599 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 8,31
 
7,508,317,457,707,477,92
4 535 Ella Braadland-Nordhagen Lørenskog Friidrettslag 7,38
 
6,106,685,787,046,987,38
5 607 Tamara Jayab Romerike Friidrett 6,02
 
6,014,326,025,155,405,12
6 669 Sara Isabella Bertheussen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5,52
 
5,335,015,525,344,945,52
7 596 Lin Aljabri Romerike Friidrett 5,47
 
5,285,385,355,475,464,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 575 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 4,86
 
4,864,594,594,644,684,62
2 563 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 4,64
 
x4,094,134,644,554,51
3 423 Oda Asdal Hansen Hinna Friidrett 4,54
 
4,544,504,47xxx
4 599 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 4,40
 
4,404,244,404,313,494,21
5 589 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 3,81
 
3,663,653,483,813,493,79
6 491 Sarah Leonora Moen Solberg Hvam IL 3,76
 
3,753,763,743,70xx
7 665 Natalie Nordbeck Jøransen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,51
 
3,51x3,233,273,093,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 620 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 27,93
2 531 Ane Steine Randen Lørenskog Friidrettslag 29,16
3 455 Cornelie Bjerkestrand Sandem Hvam IL 31,96
Heat: 2
1 525 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 29,85
2 530 Ane Braadland-Nordhagen Lørenskog Friidrettslag 30,63
3 539 Marlene Greisiger Lørenskog Friidrettslag 33,27
Heat: 3
1 604 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,90
2 550 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 27,65
3 487 Othilie Wang Hvam IL 30,56
4 659 LinnĂŠa Elisabeth SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 30,97
Heat: 4
1 522 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 29,25
2 524 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 29,26
3 699 Madeleine Kristiansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,27
  184 Signe Blomfeldt Lambertseter IF DQ: R163.3
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 604 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,90
2 550 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 27,65
3 620 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 27,93
4 531 Ane Steine Randen Lørenskog Friidrettslag 29,16
5 522 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 29,25
6 524 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 29,26
7 525 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 29,85
8 487 Othilie Wang Hvam IL 30,56
9 530 Ane Braadland-Nordhagen Lørenskog Friidrettslag 30,63
10 659 LinnĂŠa Elisabeth SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 30,97
11 455 Cornelie Bjerkestrand Sandem Hvam IL 31,96
12 699 Madeleine Kristiansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 32,27
13 539 Marlene Greisiger Lørenskog Friidrettslag 33,27
  184 Signe Blomfeldt Lambertseter IF DQ: R163.3
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 550 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 8,33
2 620 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 8,33
3 524 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 8,83
4 539 Marlene Greisiger Lørenskog Friidrettslag 9,67
Heat: 2
1 604 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 8,35
2 531 Ane Steine Randen Lørenskog Friidrettslag 8,59
3 522 Selma Alison Boesen Skisaker Larvik Turn & IF 8,78
4 525 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 8,91
5 455 Cornelie Bjerkestrand Sandem Hvam IL 9,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 550 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 9,53
2 620 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 9,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 604 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 1,42,95
2 554 Eline Skaar Nittedal IL 1,47,36
3 675 Wilma Anna Bekkemoen TorbiĂśrnsson Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,51,37
  530 Ane Braadland-Nordhagen Lørenskog Friidrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 505 Mali Halldorsson Kongsvinger IL Friidrett 1,50
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
2 661 Mari Steen Myrvang Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,50
 
1,40
xo
1,45
xo
1,50
o
1,55
-
3 531 Ane Steine Randen Lørenskog Friidrettslag 1,35
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
4 532 Booni Belay Geleta Lørenskog Friidrettslag 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 505 Mali Halldorsson Kongsvinger IL Friidrett 13,52
 
13,0113,5213,1413,0813,0612,72
2 550 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 12,08
 
11,4711,4712,0810,6910,7911,00
3 532 Booni Belay Geleta Lørenskog Friidrettslag 6,02
 
6,02xx5,48x5,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 620 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 5,20
 
4,965,085,205,06x4,77
2 550 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 5,03
 
4,934,994,974,924,835,03
3 487 Othilie Wang Hvam IL 4,33
 
xx3,904,194,274,33
4 539 Marlene Greisiger Lørenskog Friidrettslag 3,73
 
3,453,653,70x3,653,73
5 532 Booni Belay Geleta Lørenskog Friidrettslag 3,63
 
3,323,573,463,433,573,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 413 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 28,22
2 537 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 29,18
3 396 Tuva Salvesen Marcussen BUL, IL i 29,43
Heat: 2
1 611 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 28,17
2 610 Vilja Flygt Kolberg Romerike Friidrett 30,28
3 538 Linnea Mariann Wanne Hoff Lørenskog Friidrettslag 30,91
Heat: 3
1 636 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 27,12
2 691 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 27,33
3 623 Torhild Indahl Ski IL Friidrett 31,37
  565 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 636 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 27,12
2 691 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 27,33
3 611 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 28,17
4 413 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 28,22
5 537 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 29,18
6 396 Tuva Salvesen Marcussen BUL, IL i 29,43
7 610 Vilja Flygt Kolberg Romerike Friidrett 30,28
8 538 Linnea Mariann Wanne Hoff Lørenskog Friidrettslag 30,91
9 623 Torhild Indahl Ski IL Friidrett 31,37
  565 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 537 Julie Andrine Stang Lørenskog Friidrettslag 8,44
2 636 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,46
3 413 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 8,55
4 606 Sunniva Elise SĂŚterdalen Romerike Friidrett 8,74
5 502 Mina Mikkelsen Sørensen IL Koll 8,87
6 396 Tuva Salvesen Marcussen BUL, IL i 8,97
7 610 Vilja Flygt Kolberg Romerike Friidrett 9,11
8 640 Amanda Johanne Ekrem Ullensaker/Kisa IL Friidrett 9,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 389 Kisha Ugland BUL, IL i 10,02
2 623 Torhild Indahl Ski IL Friidrett 10,58
3 396 Tuva Salvesen Marcussen BUL, IL i 10,84
4 640 Amanda Johanne Ekrem Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,63
  507 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 394 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 1,43,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 413 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 1,50
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
2 611 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 1,45
 
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
3 565 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 1,45
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxx
4 617 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 1,35
 
1,35
o
1,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  496 Ebba Jakobine Bell IL Koll 9,11
 
9,118,75x8,778,089,01
  617 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 11,74
 
10,5610,9810,7011,0710,1011,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 413 Thale Wenger Svenningsen FIK Orion 5,00
 
4,814,935,004,62x-
2 565 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 4,69
 
4,384,524,454,584,504,69
3 50 Emilie Agathe Rehn OppegĂĽrd 4,26
 
3,934,264,044,05x4,13
4 623 Torhild Indahl Ski IL Friidrett 4,08
 
4,074,083,743,67x3,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 507 Pernille Eun Haug Kongsvinger IL Friidrett 2,90
 
2,70
o
2,90
o
3,00
xxx
2 538 Linnea Mariann Wanne Hoff Lørenskog Friidrettslag 2,20
 
2,00
o
2,10
o
2,20
xo
2,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 397 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 26,95
2 600 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 27,50
3 371 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 27,86
Heat: 2
1 601 Oda Schatvet Romerike Friidrett 27,90
2 372 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 28,97
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 397 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 26,95
2 600 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 27,50
3 371 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 27,86
4 601 Oda Schatvet Romerike Friidrett 27,90
5 372 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 28,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 600 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 8,30
2 371 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 8,38
3 397 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 8,41
4 372 Elizaveta Bazhenova BĂŚkkelagets SK 8,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m hekk (76,2 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 601 Oda Schatvet Romerike Friidrett 9,46
2 630 Henriette Collett-Østensen Sturla IF 10,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  595 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 1,62
 
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xo
1,62
xo
1,65
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  650 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,69
 
13,2212,3412,8612,2613,6813,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 630 Henriette Collett-Østensen Sturla IF 4,94
 
4,944,68x4,714,724,66
2 595 Kjersti Nicoline Lilleby Romerike Friidrett 4,56
 
4,404,334,114,564,224,39
3 600 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 4,44
 
xx4,44xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 658 Kari Ingelin SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 658 Kari Ingelin SjĂśstrĂśm Johnsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-6 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  462 Emily Mathea Østerud Hvam IL 12,72
  481 Lovise Garsjø Brunes Hvam IL 11,65
  490 Sanna Akre Hvam IL 13,62
  566 Sanne Hesselink Cornelissen Nittedal IL 12,34
  593 Inger Refseth Nielsen Romerike Friidrett 12,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-6 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  462 Emily Mathea Østerud Hvam IL 2,33
 
2,332,181,922,11  
  481 Lovise Garsjø Brunes Hvam IL 2,38
 
2,262,382,10   
  490 Sanna Akre Hvam IL 2,33
 
2,011,932,152,33  
  566 Sanne Hesselink Cornelissen Nittedal IL 2,59
 
1,702,592,421,96  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-6 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  460 Emelin Athea Marthinsen Wettergreen Hvam IL 1,00
 
1,00xxx  
  462 Emily Mathea Østerud Hvam IL 2,14
 
2,082,141,991,85  
  481 Lovise Garsjø Brunes Hvam IL 2,10
 
1,352,102,002,09  
  490 Sanna Akre Hvam IL 1,62
 
1,601,621,321,21  
  566 Sanne Hesselink Cornelissen Nittedal IL 2,36
 
1,842,362,252,31  
  593 Inger Refseth Nielsen Romerike Friidrett 2,20
 
2,202,161,591,99  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-7 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  107 Mia Sjøenden Hvam IL 12,04
  409 Sofie Skak Simenstad Drøbak-Frogn IL 13,23
  410 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 11,96
  441 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 13,51
  446 Amelija VaitkutĂŠ Hvam IL 12,80
  454 Charlotte Andile MĂźller Hvam IL 12,24
  475 Karoline Brenli Hvam IL 12,48
  483 Magnhild Hildeborg Sørnes Søbakk Hvam IL 12,85
Heat: 2
  427 Eline UlvĂŚr Kamali Hurdal IL 13,50
  444 Alva Ludvigsen Akre Hvam IL 13,45
  447 Anna-Eline Tørnby Thoresen Hvam IL 13,77
  480 Laura Andersen Hvam IL 11,92
  488 Pia Therese Johnsrud Holter Hvam IL 13,64
  638 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 11,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-7 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  107 Mia Sjøenden Hvam IL 1,81
 
1,671,731,801,81  
  409 Sofie Skak Simenstad Drøbak-Frogn IL 1,72
 
0,761,001,151,72  
  410 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 3,11
 
3,002,833,053,11  
  427 Eline UlvĂŚr Kamali Hurdal IL 2,71
 
1,611,911,782,71  
  441 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 2,27
 
1,821,532,272,24  
  444 Alva Ludvigsen Akre Hvam IL 2,77
 
2,132,622,772,53  
  446 Amelija VaitkutĂŠ Hvam IL 2,79
 
2,632,342,792,12  
  447 Anna-Eline Tørnby Thoresen Hvam IL 2,55
 
1,892,252,472,55  
  454 Charlotte Andile MĂźller Hvam IL 2,66
 
2,302,602,522,66  
  475 Karoline Brenli Hvam IL 2,21
 
1,882,02x2,21  
  480 Laura Andersen Hvam IL 2,51
 
2,111,782,252,51  
  483 Magnhild Hildeborg Sørnes Søbakk Hvam IL 1,86
 
1,781,861,77x  
  488 Pia Therese Johnsrud Holter Hvam IL 2,20
 
1,381,871,682,20  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-7 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  409 Sofie Skak Simenstad Drøbak-Frogn IL 1,37
 
1,261,371,29x  
  410 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 2,77
 
2,772,592,45x  
  427 Eline UlvĂŚr Kamali Hurdal IL 2,70
 
2,701,641,792,00  
  441 Thea NordgĂĽrd Hurdal IL 2,18
 
1,941,972,182,11  
  444 Alva Ludvigsen Akre Hvam IL 2,20
 
2,202,122,041,92  
  446 Amelija VaitkutĂŠ Hvam IL 2,15
 
2,002,15xx  
  447 Anna-Eline Tørnby Thoresen Hvam IL 1,66
 
xx1,661,291,401,32
  454 Charlotte Andile MĂźller Hvam IL 2,21
 
2,142,21x1,86  
  475 Karoline Brenli Hvam IL 1,94
 
1,531,401,941,68  
  480 Laura Andersen Hvam IL 1,68
 
1,52x1,501,68  
  483 Magnhild Hildeborg Sørnes Søbakk Hvam IL 1,57
 
1,571,531,441,09  
  488 Pia Therese Johnsrud Holter Hvam IL 1,42
 
1,421,341,22x  
  638 Maiken Fjeld Halvorsen Tyrving IL 2,90
 
2,682,522,592,90  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  401 Erica Skak Simenstad Drøbak-Frogn IL 11,55
  443 Alma Jansrud Udnes Hvam IL 11,39
  445 Amalie Erdmann Ottosen Hvam IL 11,86
  450 Astrid Furuseth Hvam IL 10,69
  518 Thea Miranda Falkman Myklebust Lambertseter IF 11,37
Heat: 2
  428 Hermine Othilie Rognlien Hurdal IL 11,28
  429 Isabel Phythian Aspdahl Hurdal IL 12,44
  430 Jasmin Skei-Hanzouli Hurdal IL 12,24
  432 Julie Øverli Hurdal IL 10,91
  471 Julia Wojcik Hvam IL 13,43
  583 Maria Breili Ringerike Friidrettsklubb 11,81
  613 Astrid Indahl Ski IL Friidrett 11,49
Heat: 3
  379 Maren Kaabbel Flaten Bamse Friidrettslag 11,19,59,92
  403 Julie Sofia Solvang Drøbak-Frogn IL 11,20,00,49
  431 Julie Øimo Hurdal IL 11,20,02,27
  486 Milla Aas-Hansen Hvam IL 11,20,01,19
  558 Ida Simunek Nittedal IL 11,20,01,67
  562 Lena Szymanska Nittedal IL 11,20,01,91
  582 Edel-Sofie Leinan Knestang Ringerike Friidrettsklubb 11,20,00,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Gruppe: 1
  379 Maren Kaabbel Flaten Bamse Friidrettslag 4,32
 
x3,664,323,45  
  401 Erica Skak Simenstad Drøbak-Frogn IL 3,06
 
3,062,812,95x  
  445 Amalie Erdmann Ottosen Hvam IL 3,75
 
3,753,383,193,34  
  471 Julia Wojcik Hvam IL 2,62
 
2,362,62x2,42  
  486 Milla Aas-Hansen Hvam IL 3,13
 
3,132,802,912,88  
  583 Maria Breili Ringerike Friidrettsklubb 2,99
 
2,982,742,992,87  
  613 Astrid Indahl Ski IL Friidrett 3,98
 
3,663,773,773,98  
  648 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,41
 
3,674,413,934,19  
Gruppe: 2
  428 Hermine Othilie Rognlien Hurdal IL 3,55
 
3,243,193,552,85  
  429 Isabel Phythian Aspdahl Hurdal IL 2,65
 
2,381,992,65x  
  430 Jasmin Skei-Hanzouli Hurdal IL 2,67
 
1,301,99x2,67  
  431 Julie Øimo Hurdal IL 3,11
 
2,312,283,112,24  
  432 Julie Øverli Hurdal IL 3,32
 
3,16x3,053,32  
  518 Thea Miranda Falkman Myklebust Lambertseter IF 3,36
 
2,332,762,983,36  
  558 Ida Simunek Nittedal IL 3,67
 
3,523,673,62x  
  562 Lena Szymanska Nittedal IL 2,76
 
2,762,662,55x  
  582 Edel-Sofie Leinan Knestang Ringerike Friidrettsklubb 4,02
 
2,973,024,023,90  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Gruppe: 1
  379 Maren Kaabbel Flaten Bamse Friidrettslag 3,07
 
2,722,702,973,07  
  429 Isabel Phythian Aspdahl Hurdal IL 2,20
 
x2,052,002,20  
  430 Jasmin Skei-Hanzouli Hurdal IL 1,90
 
1,321,901,731,42  
  432 Julie Øverli Hurdal IL 2,50
 
2,502,402,432,43  
  445 Amalie Erdmann Ottosen Hvam IL 1,77
 
1,491,601,701,77  
  450 Astrid Furuseth Hvam IL 2,70
 
2,702,552,412,20  
  471 Julia Wojcik Hvam IL 1,91
 
1,841,571,911,90  
  518 Thea Miranda Falkman Myklebust Lambertseter IF 2,50
 
1,762,502,502,44  
  558 Ida Simunek Nittedal IL 2,30
 
2,302,182,172,21  
  562 Lena Szymanska Nittedal IL 2,42
 
2,422,152,292,39  
  583 Maria Breili Ringerike Friidrettsklubb 2,53
 
2,522,532,30x  
  648 Ella Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,19
 
2,112,062,191,99  
Gruppe: 2
  401 Erica Skak Simenstad Drøbak-Frogn IL 2,25
 
2,25x1,711,64  
  431 Julie Øimo Hurdal IL 1,82
 
1,701,721,821,65  
  443 Alma Jansrud Udnes Hvam IL 2,04
 
1,902,041,891,92  
  486 Milla Aas-Hansen Hvam IL 1,75
 
1,751,641,561,51  
  582 Edel-Sofie Leinan Knestang Ringerike Friidrettsklubb 2,61
 
2,482,611,232,56  
  613 Astrid Indahl Ski IL Friidrett 2,25
 
2,102,212,172,25  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  79 Helene SlĂĽen Høgheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 10,96
  400 Calixta JosĂŠphine Eris Drøbak-Frogn IL 11,40
  459 Ellen Otelie Kaldal Hvam IL 12,29
  468 Iben Danielsen Hvam IL 11,68
  683 Hedda Teslo-Dale Vidar, Sportsklubben 12,44
  693 Stine Sølland Vidar, Sportsklubben 11,81
Heat: 2
  407 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 11,27
  411 Lilly Marie Sivertsen Eidsvold Turnforening Friidrett 9,99
  547 Anna Kristiansen Aaneby Nittedal IL 10,50
  552 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL 10,56
  553 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 10,20
  567 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 10,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  79 Helene SlĂĽen Høgheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,55
 
3,552,992,26x  
  400 Calixta JosĂŠphine Eris Drøbak-Frogn IL 4,97
 
4,214,044,284,97  
  407 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 3,05
 
3,052,882,903,03  
  411 Lilly Marie Sivertsen Eidsvold Turnforening Friidrett nm
 
----  
  459 Ellen Otelie Kaldal Hvam IL 3,16
 
2,722,943,163,03  
  468 Iben Danielsen Hvam IL 3,49
 
3,283,383,153,49  
  547 Anna Kristiansen Aaneby Nittedal IL 4,02
 
3,283,243,514,02  
  552 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL 5,10
 
3,464,194,435,10  
  553 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 4,87
 
4,004,164,874,47  
  567 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 4,65
 
x4,654,37x  
  679 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 5,97
 
5,385,975,975,75  
  683 Hedda Teslo-Dale Vidar, Sportsklubben 2,63
 
2,552,63xx  
  693 Stine Sølland Vidar, Sportsklubben 2,75
 
2,52x2,252,75  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Lengde satssone 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  79 Helene SlĂĽen Høgheim Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,47
 
2,312,102,312,47  
  400 Calixta JosĂŠphine Eris Drøbak-Frogn IL 2,43
 
2,322,362,432,40  
  407 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 2,81
 
2,812,722,672,44  
  411 Lilly Marie Sivertsen Eidsvold Turnforening Friidrett 3,09
 
xx2,813,09  
  459 Ellen Otelie Kaldal Hvam IL 2,05
 
1,922,022,051,98  
  468 Iben Danielsen Hvam IL 2,37
 
2,042,372,192,23  
  547 Anna Kristiansen Aaneby Nittedal IL 2,86
 
2,862,592,442,69  
  552 Dahlia Miriam Øksne Nittedal IL 2,95
 
2,722,28x2,95  
  553 Eileen Nordbø Sletten Nittedal IL 3,38
 
3,093,083,053,38  
  567 Sigrid Jacobsen Hunstad Nittedal IL 2,81
 
2,642,552,532,81  
  679 Lisa-Marie Finstad Vestby IL 2,94
 
2,87x2,942,83  
  683 Hedda Teslo-Dale Vidar, Sportsklubben 2,20
 
1,891,992,202,16  
  693 Stine Sølland Vidar, Sportsklubben 2,32
 
2,252,021,852,32  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 523 Cathrine Trøen Lillehammer IF 26,49
2 370 Synnøve Julseth Frantzen Asker Sk. Friidrett 27,66
Heat: 2
1 528 Malin Furuhaug Lillehammer IF 26,61
2 506 Marthe Sand Kongsvinger IL Friidrett 28,45
3 501 Marie Fiedler Amlien IL Koll 29,00
4 6 Julie Winsnes Astrup Asker Sk. Friidrett 29,74
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 523 Cathrine Trøen Lillehammer IF 26,49
2 528 Malin Furuhaug Lillehammer IF 26,61
3 370 Synnøve Julseth Frantzen Asker Sk. Friidrett 27,66
4 506 Marthe Sand Kongsvinger IL Friidrett 28,45
5 501 Marie Fiedler Amlien IL Koll 29,00
6 6 Julie Winsnes Astrup Asker Sk. Friidrett 29,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 523 Cathrine Trøen Lillehammer IF 8,00
2 528 Malin Furuhaug Lillehammer IF 8,12
3 370 Synnøve Julseth Frantzen Asker Sk. Friidrett 8,37
4 501 Marie Fiedler Amlien IL Koll 8,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 387 Cathrine Grønbech BUL, IL i 2,33,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  501 Marie Fiedler Amlien IL Koll 4,63
 
4,63xx4,614,624,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 580 Cato Peder Rand SĂŚlid Ringerike Friidrettsklubb 26,01
2 654 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 26,73
3 569 Stian Melteig Brekkan Nittedal IL 27,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 654 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 628 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 2,08,15
2 627 Tor Alfred Bredesen Snøgg Friidrett 2,08,64
3 664 Nani Kula Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,09,90
4 651 Henrik Schultze Toverød Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,10,17
5 632 Yoom Eebbissa Nagaraa Sturla IF 2,15,31
6 584 Ole Kristoffer Rand SĂŚlid Ringerike Friidrettsklubb 2,20,32
7 629 Daniel Oppen Sturla IF 2,22,26
8 95 Gaute Fosstveit Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,26,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Kule (7,26kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 671 Terje Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,31
 
7,998,22x7,598,318,29
2 667 Ove Aastorp Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,07
 
6,746,547,076,87x6,99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  416 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 2,30
 
1,70
o
1,80
o
2,00
o
2,20
o
2,30
xo
2,40
xxx
  631 Sander Oppen Sturla IF 3,60
 
3,20
o
3,30
o
3,40
o
3,50
o
3,60
o
3,65
x
3,70
xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS