KM Oslo/Akershus 2019

Arrangert av: Grorudalen IK

13.09.2019


KM Oslo og Akershus15.09.2019
 
G-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.8
  339 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 33,39
  378 Emil Langeland Heggedal IL 36,68
  431 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 31,30
  575 Fredrik Kvarberg Henriksen Ă…s IL 33,87
Heat: 2 Vind: +3.0
  376 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 31,78
  379 Filip Olof Olander Ejdfors Heggedal IL 34,38
  433 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 35,89
  524 Johan Le Fjeld Tyrving IL 34,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  376 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 2,07,83
  378 Emil Langeland Heggedal IL 2,12,74
  379 Filip Olof Olander Ejdfors Heggedal IL 2,10,21
  524 Johan Le Fjeld Tyrving IL 2,11,51
  540 Thorbjørn Forbord Jacobsen Tyrving IL 1,59,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  376 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 0,95
 
0,90
o
0,95
xo
1,00
xxx
  378 Emil Langeland Heggedal IL 0,95
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  379 Filip Olof Olander Ejdfors Heggedal IL 1,10
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxx
  431 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 1,25
 
1,10
o
1,15
xo
1,20
xo
1,25
o
1,27
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  378 Emil Langeland Heggedal IL 23,00
 
19,823,0021,4616,82  
  379 Filip Olof Olander Ejdfors Heggedal IL 30,51
 
28,1430,5129,0729,02  
  575 Fredrik Kvarberg Henriksen Ă…s IL 20,59
 
20,32-18,4820,59  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.1
1 413 Benjamin Breger Ask KjelsĂĽs IL 32,48
2 516 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 33,24
3 492 Noah Larsen Børresen Romerike Friidrett 34,90
4 415 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 36,29
Heat: 2 Vind: +2.8
1 375 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 29,66
2 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 32,58
3 423 Phillip The Diep Lambertseter IF 32,65
4 420 Mats Klungland Lambertseter IF 33,37
5 335 Lars Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 35,18
6 358 Fredrik Johnsen Borgeteien Groruddalen Friidrettsklubb 37,72
Heat: 3 Vind: +3.8
1 430 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 29,09
2 435 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 31,51
3 440 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 31,92
4 303 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 34,30
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 430 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 29,09
2 375 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 29,66
3 435 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 31,51
4 440 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 31,92
5 413 Benjamin Breger Ask KjelsĂĽs IL 32,48
6 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 32,58
7 423 Phillip The Diep Lambertseter IF 32,65
8 516 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 33,24
9 420 Mats Klungland Lambertseter IF 33,37
10 303 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 34,30
11 492 Noah Larsen Børresen Romerike Friidrett 34,90
12 335 Lars Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 35,18
13 415 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 36,29
14 358 Fredrik Johnsen Borgeteien Groruddalen Friidrettsklubb 37,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 458 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal IL 1,46,62
2 552 Andreas Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben 1,46,85
3 554 Eirik Kaas Strande Vidar, Sportsklubben 1,49,01
4 375 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 1,49,08
5 555 Fredrik Fyksen Aas Vidar, Sportsklubben 1,54,34
6 445 Benjamin Weydahl Andersen Nittedal IL 1,54,46
7 420 Mats Klungland Lambertseter IF 2,05,00
8 303 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 2,05,04
9 492 Noah Larsen Børresen Romerike Friidrett 2,06,87
10 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 2,11,06
  413 Benjamin Breger Ask KjelsĂĽs IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 303 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 1,25
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
1 435 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 1,25
 
1,15
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xxx
3 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 1,15
 
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
3 492 Noah Larsen Børresen Romerike Friidrett 1,15
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
5 423 Phillip The Diep Lambertseter IF 1,10
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxx
6 415 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 1,10
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xxo
1,15
xxx
7 420 Mats Klungland Lambertseter IF 1,05
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
xo
1,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 420 Mats Klungland Lambertseter IF 19,48
 
16,2719,4814,8314,1012,5813,61
2 489 Linus Kristian Kjølberg Romerike Friidrett 17,67
 
16,9217,6714,5315,4416,6715,08
3 435 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 16,02
 
11,9513,7511,4813,5914,0516,02
4 303 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 14,87
 
14,8713,5613,399,9012,2612,14
5 415 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 14,58
 
11,6114,5813,7911,649,547,83
6 351 Aron Mamo Gemechu Groruddalen Friidrettsklubb 10,59
 
7,165,738,5810,599,404,69
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.6
1 61 Edvin Rooth Lambertseter IF 28,40
2 532 Markus Le Fjeld Tyrving IL 28,62
3 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 31,55
4 421 Noah Ruben Lambertseter IF 33,58
5 510 Elias Rian Ski IL Friidrett 36,46
Heat: 2 Vind: +0.4
1 377 Zion Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 26,61
2 381 Julian Zhang Førsund Hvam IL 26,80
3 501 Casper Fossen Brustad Rustad IL 27,31
4 356 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 27,95
5 401 Morten Gjesdal Bech IL Koll 29,99
6 27 Borgar MĂŚland Rustad IL 31,17
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 377 Zion Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 26,61
2 381 Julian Zhang Førsund Hvam IL 26,80
3 501 Casper Fossen Brustad Rustad IL 27,31
4 356 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 27,95
5 61 Edvin Rooth Lambertseter IF 28,40
6 532 Markus Le Fjeld Tyrving IL 28,62
7 401 Morten Gjesdal Bech IL Koll 29,99
8 27 Borgar MĂŚland Rustad IL 31,17
9 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 31,55
10 421 Noah Ruben Lambertseter IF 33,58
11 510 Elias Rian Ski IL Friidrett 36,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 436 Sondre SøgĂĽrd Lehmann Lørenskog Friidrettslag 1,49,15
2 405 Sondre Strande Omland IL Koll 1,49,27
3 503 Emil August Longva Rustad IL 1,49,72
4 507 Oskar P. Barland Rustad IL 1,51,67
5 390 Jacob Bergene IL Koll 1,58,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,33
xxx
2 469 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 1,10
 
1,10
o
1,15
-
3 510 Elias Rian Ski IL Friidrett 1,10
 
1,00
xo
1,05
o
1,10
xxo
1,15
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 61 Edvin Rooth Lambertseter IF 35,41
 
32,5733,2635,41x29,2734,03
2 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 26,71
 
22,1826,7125,0526,1324,84x
3 531 Magnus Lundberg Tyrving IL 25,06
 
xx23,8523,6721,7525,06
4 550 Jacob Egeberg Holm Vestby IL 23,97
 
23,5022,5523,9722,8420,5720,31
5 510 Elias Rian Ski IL Friidrett 18,58
 
13,1413,8313,9614,4814,9018,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 581 Christian Wright Tyrving IL 25,66
2 417 Gabriel Berndtsson Sanders Lambertseter IF 25,98
3 346 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 27,23
4 372 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 27,75
5 530 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 29,24
6 523 HĂĽvard Rekve Lian Tyrving IL 31,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 560 Iver Hjelbak-Eriksen Vidar, Sportsklubben 1,40,34
2 444 Benjamin Røssum Jensen Nittedal IL 1,40,58
3 576 HĂĽkon Emiil Heir Ă…s IL 1,40,91
4 572 Torjus Brusveen-Jensen Vidar, Sportsklubben 1,41,42
5 538 Sindre Haslestad Axelsen Tyrving IL 1,46,13
6 530 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 1,47,41
7 523 HĂĽvard Rekve Lian Tyrving IL 1,55,08
8 450 Fredrik Nilssen Nittedal IL 1,57,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 477 Brede Klokkerud Hella Romerike Friidrett 1,33
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,33
o
1,35
xxx
2 513 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 551 Alan Lee Graadahl Vidar, Sportsklubben 33,41
 
x33,4128,0528,6729,1131,91
2 513 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 32,35
 
31,67xx31,55x32,35
3 477 Brede Klokkerud Hella Romerike Friidrett 25,53
 
20,7425,5322,14x24,1521,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.4
1 326 Thai Drager BUL, IL i 25,04
2 328 Trygve Ilseng BUL, IL i 25,78
3 404 Simen Fritsvold IL Koll 26,22
4 570 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 26,32
5 394 Lars Wold Møller IL Koll 27,45
Heat: 2 Vind: -0.5
1 474 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 26,30
2 521 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 26,74
3 473 Joachim del Rosario Lauritsen Raumnes & Årnes IL 27,71
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 326 Thai Drager BUL, IL i 25,04
2 328 Trygve Ilseng BUL, IL i 25,78
3 404 Simen Fritsvold IL Koll 26,22
4 474 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 26,30
5 570 Teodor Miller Vidar, Sportsklubben 26,32
6 521 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 26,74
7 394 Lars Wold Møller IL Koll 27,45
8 473 Joachim del Rosario Lauritsen Raumnes & Årnes IL 27,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 326 Thai Drager BUL, IL i 1,38,84
2 561 Jens Kristian Aas Vidar, Sportsklubben 1,39,32
3 567 Mikkel Bakken Vidar, Sportsklubben 1,40,32
4 394 Lars Wold Møller IL Koll 1,42,64
5 382 Andreas Wiesener Haga IL Koll 1,49,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 474 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 1,65
 
1,50
o
1,55
o
1,60
xo
1,65
xo
1,71
xxx
2 473 Joachim del Rosario Lauritsen Raumnes & Årnes IL 1,50
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
3 328 Trygve Ilseng BUL, IL i 1,45
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxx
3 511 Elias Aaslid Ski IL Friidrett 1,45
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xo
1,50
xxx
5 517 Tobias Rian Ski IL Friidrett 1,45
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
xxo
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 311 Eric Christopher Becklund BUL, IL i 40,63
 
37,3040,6331,00   
2 318 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 31,87
 
28,78x27,9729,34x31,87
3 511 Elias Aaslid Ski IL Friidrett 28,48
 
x27,2222,36xx28,48
4 517 Tobias Rian Ski IL Friidrett 26,13
 
24,9723,7226,13xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.1
1 302 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 24,95
2 476 Benjamin Owusu Romerike Friidrett 25,96
Heat: 2 Vind: +2.5
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,34
2 305 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 24,11
3 323 Simon Stornes BUL, IL i 25,25
4 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 25,49
  425 Simon Endalew Lambertseter IF DQ:R162,6
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 23,34
2 305 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 24,11
3 302 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 24,95
4 323 Simon Stornes BUL, IL i 25,25
5 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 25,49
6 476 Benjamin Owusu Romerike Friidrett 25,96
  425 Simon Endalew Lambertseter IF DQ:R162,6
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 2,19,58
2 543 Erlend Magnus Homble Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,24,52
3 318 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 2,31,75
  305 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 1,50
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxo
1,55
xxx
1 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 1,50
 
1,35
o
1,40
o
1,45
xxo
1,50
xxo
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 46,67
 
42,85x42,49x42,1246,67
2 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 23,35
 
20,8423,3521,0218,30xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,85
 
 -1,3 nvi -0,9
x11,45x11,85x11,55
2 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 8,96
 
 -1,5  -1,8+1,3
x8,55xx8,468,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.2
1 320 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 24,27
2 68 Knut Werg-Olsen Jotun IL 24,52 uk
3 364 Lemoriyan Matheswaran Groruddalen Friidrettsklubb 25,34
4 306 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 25,58
Heat: 2 Vind: +1.0
1 497 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 23,18
2 442 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 24,22
3 490 Max Seeberg Romerike Friidrett 24,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 569 Sander Dybwad Mathiesen Vidar, Sportsklubben 2,14,32
2 490 Max Seeberg Romerike Friidrett 2,19,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 537 Simen Gimnes Tyrving IL 1,65
 
1,55
o
1,60
o
1,65
o
1,71
xx-
2 497 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
3 490 Max Seeberg Romerike Friidrett 1,45
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 320 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 24,52
 
x24,5215,09xxx
2 306 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 18,69
 
14,31xx18,6915,48x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 320 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,47
 
   -1,3-1,5-3,3
---11,3611,4711,12
2 306 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 10,70
 
-0,2+0,1-4,6-0,3-3,1-0,3
10,6010,509,8010,4310,7010,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.1
  416 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 37,43
  448 Elli SkjĂŚrvik Mork Nittedal IL 36,96
  462 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 31,92
  573 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 35,52
Heat: 2 Vind: -1.1
  341 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 40,78
  344 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 36,72
  368 Morisha Roxan Groruddalen Friidrettsklubb 38,44
  399 Maia Kulle Andreassen IL Koll 33,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  343 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 2,08,72
  399 Maia Kulle Andreassen IL Koll 1,59,54
  452 Ingrid Skaar Nittedal IL 2,04,99
  462 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 2,01,37
  573 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 2,13,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  343 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 5,72
 
5,385,655,72-  
  344 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 5,32
 
4,964,235,205,32  
  399 Maia Kulle Andreassen IL Koll 5,24
 
-5,245,164,31  
  448 Elli SkjĂŚrvik Mork Nittedal IL 5,38
 
5,115,192,345,38  
  518 Martine Rooth Tjalve, IK 6,37
 
6,306,036,375,39  
  573 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 4,37
 
4,224,163,774,37  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  341 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 2,60
 
-0,1+3,4+2,5   
2,602,522,49x  
  343 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 2,99
 
-0,9 +0,1+4,0  
2,64x2,802,99  
  344 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 3,16
 
+1,6+3,4-0,2+2,2  
2,963,163,063,11  
  368 Morisha Roxan Groruddalen Friidrettsklubb 3,76
 
+1,9+1,9+2,1+3,2  
3,693,763,483,59  
  427 Abiramy Kokilan Lørenskog Friidrettslag 2,93
 
+0,0-2,6+2,1-0,6  
2,892,932,892,82  
  449 Emily Skeie-Lebreux Nittedal IL 3,14
 
+2,3+0,2+0,4+1,7  
2,882,732,693,14  
  451 Ingeborg Jacobsen Nittedal IL 2,82
 
+3,0+0,3+1,3+0,4  
2,822,572,532,79  
  462 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 3,61
 
-0,8+2,2+0,4+0,4  
3,613,603,533,52  
  573 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 2,98
 
+1,5 +2,4-0,6  
2,78x2,982,91  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 30,06
2 470 Lea Brandstadmoen Ellingsen OppegĂĽrd IL 30,42
3 529 Lina Svarlien Tyrving IL 31,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 437 Torborg Amalie Hegna Lørenskog Friidrettslag 2,10,14
2 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 2,16,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 7,27
 
7,277,016,716,886,896,78
2 367 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 7,01
 
7,016,266,306,075,916,11
3 529 Lina Svarlien Tyrving IL 6,86
 
6,756,776,696,076,866,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 4,51
 
+0,0-1,20 -1,20+1,10+1,40
4,203,964,234,364,514,38
2 529 Lina Svarlien Tyrving IL 4,51
 
+0,0  +0,5-2,20-0,30
4,284,344,514,364,294,32
3 470 Lea Brandstadmoen Ellingsen OppegĂĽrd IL 3,78
 
+0,0  +1,0-0,30+1,8
3,78-3,503,473,583,78
4 466 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 3,42
 
+0,0   +1,50-0,40
3,173,243,23-3,423,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.2
1 486 Jenny Østby Skaar Romerike Friidrett 30,66
2 574 Anna ReisĂŚter Overvoll Ă…s IL 30,96
3 478 Eilen Maldal Romerike Friidrett 31,63
4 514 Jasmin Skeie Ski IL Friidrett 32,87
  342 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 29,24 uk
Heat: 2 Vind: +1.1
1 316 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 28,13
2 562 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 28,86
3 308 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 30,08
4 553 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 31,24
5 345 Abisha Thiruchelvam Groruddalen Friidrettsklubb 35,22
Heat: 3 Vind: +1.3
1 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 28,26
2 455 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 28,27
3 472 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 29,60
4 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 31,02
5 480 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 31,52
6 515 Sofia Cecilia Underland Ski IL Friidrett 32,69
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 316 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 28,13
2 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 28,26
3 455 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 28,27
4 562 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 28,86
5 472 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 29,60
6 308 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 30,08
7 486 Jenny Østby Skaar Romerike Friidrett 30,66
8 574 Anna ReisĂŚter Overvoll Ă…s IL 30,96
9 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 31,02
10 553 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 31,24
11 480 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 31,52
12 478 Eilen Maldal Romerike Friidrett 31,63
13 515 Sofia Cecilia Underland Ski IL Friidrett 32,69
14 514 Jasmin Skeie Ski IL Friidrett 32,87
15 345 Abisha Thiruchelvam Groruddalen Friidrettsklubb 35,22
  342 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 29,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 557 Ida Marie SirevĂĽg Nordengen Vidar, Sportsklubben 1,44,80
2 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,46,27
3 342 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 1,47,20 uk
4 308 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 1,48,96
5 409 Ida Emilia Kavli Jutul, IL 1,50,21
6 398 Luisa Luna Galteland IL Koll 1,50,62
7 447 Eline Skaar Nittedal IL 1,53,93
8 455 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 2,00,25
9 402 Petra Helene Bell IL Koll 2,06,57
10 515 Sofia Cecilia Underland Ski IL Friidrett 2,10,63
11 478 Eilen Maldal Romerike Friidrett 2,15,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 32,68
 
29,2429,56xx29,8632,68
2 480 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 20,19
 
x20,1918,41x17,9718,11
3 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 17,23
 
13,7814,2814,6616,3217,2315,13
4 402 Petra Helene Bell IL Koll 12,83
 
x12,83x11,77x11,62
  342 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 25,89 uk
 
x25,4725,8920,74x21,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 10,55
 
10,4910,5510,029,92--
2 472 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 9,44
 
8,098,458,209,449,288,82
3 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 8,26
 
8,267,597,607,527,047,77
4 480 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 8,03
 
7,086,926,517,347,838,03
5 402 Petra Helene Bell IL Koll 6,80
 
6,656,806,586,536,27-
  342 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 10,29 uk
 
9,5110,299,749,479,029,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 455 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 4,58
 
+1,5+1,6+1,3+1,2+1,8+0,8
4,524,124,414,494,394,58
2 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 4,49
 
 +1,7   +1,7
x4,46xxx4,49
3 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 4,28
 
 +1,7+1,6-0,4+1,1 
x3,924,014,284,26x
4 316 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 4,15
 
-1,3+0,3+1,4+0,2+2,1+2,9
3,963,973,743,914,153,88
5 486 Jenny Østby Skaar Romerike Friidrett 4,00
 
+4,6+0,6+2,9+1,4+2,0+0,4
3,843,583,573,474,003,61
6 481 Geetaa Ratinam Romerike Friidrett 3,96
 
+0,1 -0,1+1,8+4,0+2,2
3,96x3,643,763,713,89
7 574 Anna ReisĂŚter Overvoll Ă…s IL 3,87
 
-0,4+1,5+1,7+1,5+1,2-2,0
3,843,743,843,803,873,71
8 515 Sofia Cecilia Underland Ski IL Friidrett 3,83
 
+0,9+1,5+0,7+1,6+5,2+3,0
3,713,823,483,833,723,34
9 308 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 3,68
 
+0,5+1,3-0,6+1,9+3,8+1,1
3,313,683,603,623,543,47
10 478 Eilen Maldal Romerike Friidrett 3,59
 
 +0,3+2,9+0,0 +2,2
x3,523,333,59x3,37
11 514 Jasmin Skeie Ski IL Friidrett 3,46
 
 -1,4-0,5   
x3,463,46   
12 345 Abisha Thiruchelvam Groruddalen Friidrettsklubb 3,15
 
+1,4 +2,7+1,0 -0,1
2,91x3,152,87x2,69
13 402 Petra Helene Bell IL Koll 3,13
 
 +2,1+0,8 +2,9 
x2,133,13x3,09x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m Vind: +2.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 498 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,71
2 332 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 26,76
3 446 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 26,96
4 62 Signe Blomfeldt Lambertseter IF 30,99
6 577 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 32,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 498 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 1,46,09
2 558 Ingrid Solheim Vidar, Sportsklubben 1,49,16
3 337 Selma Caroline Wahl BĂŚkkelagets SK 1,53,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 446 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 32,98
 
23,8926,0524,0032,9823,83-
2 332 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 26,21
 
18,4526,21--22,69-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  332 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 10,46
 
-8,608,8610,46-9,39
  446 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 12,22
 
10,9910,8512,2212,1011,6311,70
  498 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 10,41
 
-9,9510,4110,0310,3710,33
  548 Eli Nyagydh Otwel Ding Vestby IL 9,98
 
7,878,858,839,598,529,98
  577 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 6,28
 
5,475,575,915,706,036,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 446 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 5,07
 
+1,3+1-0,6-0,1+1+1,7
4,784,724,914,764,865,07
2 332 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 4,64
 
+3,2+1,7+1,4+0,4-0,3+1,4
4,644,414,564,424,594,47
3 337 Selma Caroline Wahl BĂŚkkelagets SK 4,50
 
+1,4 +1,8+2,3-1,9 
4,50x4,434,184,31x
4 334 Jhordan-Konadu Mensah BĂŚkkelagets SK 4,49
 
+1,4  +1,2+0,2+3,9
4,29xx3,304,374,49
5 548 Eli Nyagydh Otwel Ding Vestby IL 4,41
 
+3,0+2,5+2,83,3+0,2+1,6
4,344,414,214,314,264,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +4.3
1 520 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 26,85
2 460 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 27,16
3 500 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 27,25
4 534 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 28,36
5 438 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 28,62
6 483 Helene Sofie Elvik Romerike Friidrett 29,73
Heat: 2 Vind: +1.2
1 566 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 27,84
2 583 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 29,15
3 400 Marianne Mcclimans Bjerke IL Koll 31,41
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 520 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 26,85
2 460 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 27,16
3 500 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 27,25
4 566 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 27,84
5 534 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 28,36
6 438 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 28,62
7 583 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 29,15
8 483 Helene Sofie Elvik Romerike Friidrett 29,73
9 400 Marianne Mcclimans Bjerke IL Koll 31,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 583 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 1,43,11
2 534 Sara Bergh Ankarstrand Tyrving IL 1,48,45
3 519 Aislin Feliot Tyrving IL 1,52,60
4 384 Ebba Jakobine Bell IL Koll 1,53,63
5 483 Helene Sofie Elvik Romerike Friidrett 1,56,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 512 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 38,77
 
34,16-38,77---
2 432 Erle Sauar Norli Lørenskog Friidrettslag 25,24
 
--22,7025,2423,3921,56
3 463 Sofie LappegĂĽrd Nittedal IL 24,12
 
--19,86-21,7524,12
4 384 Ebba Jakobine Bell IL Koll 18,87
 
-18,87---18,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 512 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 12,01
 
12,0111,66x11,96--
2 384 Ebba Jakobine Bell IL Koll 9,28
 
8,819,28x7,798,157,62
3 463 Sofie LappegĂĽrd Nittedal IL 9,19
 
8,73x8,349,059,198,76
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 408 Thea Eek-Floten Jardar IL 4,27
 
+1,4-0,6-1,5-0,6-0,1+1,4
4,164,013,924,144,274,03
2 406 June Marie Rønning Jardar IL 4,07
 
+1,2-0,5+0,2-1,5+1,2+1,7
3,592,454,033,743,214,07
3 384 Ebba Jakobine Bell IL Koll 4,03
 
   -0,5+5,3+2,0
xxx2,064,033,99
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.2
1 526 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 27,11
2 493 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 27,22
3 340 Anniken Norstrøm Drøbak-Frogn IL 28,80
Heat: 2 Vind: -0.1
1 371 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 27,87
2 357 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 28,14
  374 Theebika Kulendran Groruddalen Friidrettsklubb DNS
  467 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Norna-Salhus IL DNS uk
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 526 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 27,11
2 493 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 27,22
3 371 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 27,87
4 357 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 28,14
5 340 Anniken Norstrøm Drøbak-Frogn IL 28,80
  374 Theebika Kulendran Groruddalen Friidrettsklubb DNS
  467 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 457 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 2,30,28
2 468 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 2,33,56
3 504 Hedda Mimona Husøy Al-Zouki Rustad IL 2,43,86
  317 Live Marie Haga BUL, IL i DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
0 544 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett DNS
1 371 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 21,86
 
-18,05-19,7521,86 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 544 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,12
 
12,7112,3812,4413,12xx
2 371 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 9,14
 
8,988,17x9,14x8,15
3 357 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 6,75
 
6,636,756,226,506,396,60
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 522 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 5,13
 
+1,3-5,0  -1,5 
5,035,13xx4,56x
2 493 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 4,90
 
+0,0+1,6-1,6-0,7+3,9 
4,524,044,904,654,81x
3 526 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 4,89
 
+2,7-3,0+5,5+1,7+0,7+2,5
4,894,524,654,694,524,61
4 371 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 4,79
 
 +2,5-0,8+1,5 -0,6
x4,794,544,65x4,37
5 388 Ingrid Hamsund IL Koll 4,39
 
 +0,2  -0,6-0,6
x4,39xx3,463,21
6 357 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 4,30
 
+4,3+5,8+0,9-0,5+0,0+2,4
4,304,254,004,153,943,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200 m Vind: -0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 547 Solveig Emilie Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 27,24
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 464 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 28,00
 
26,65-28,0025,97-27,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  338 Silje Eide NygĂĽrd BĂŚkkelagets SK 10,80
 
9,30x10,3010,809,109,29
  348 Akshayah Vijai Groruddalen Friidrettsklubb 6,70
 
6,256,456,70---
  464 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 10,54
 
9,939,869,1010,2910,549,93
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 200 m Vind: +0.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 26,88
2 359 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 28,10
3 313 Hedvig Zai Buer Jonassen BUL, IL i 29,40
4 321 Sara Furnes BUL, IL i 30,50
5 582 Maybel Boateng BUL, IL i 31,14
6 312 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 31,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 2,41,12
  321 Sara Furnes BUL, IL i DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  43 Elisabeth Thon Rosvold Asker Sk. Friidrett 44,83
 
---44,61-44,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 9,12
 
xx7,408,638,919,12
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 4,60
 
+1,3+0,2+1,0+3,2+1,7-0,1
4,324,234,604,264,234,36
2 359 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 4,54
 
-1,6+0,2-0,8+0,1-0,7-0,1
4,473,644,294,284,404,54
3 321 Sara Furnes BUL, IL i 4,29
 
+1,9  -0,7+0,8+2,8
4,24xx4,174,034,29
4 313 Hedvig Zai Buer Jonassen BUL, IL i 4,25
 
+2,0+0,3 +0,7+0,3+2,3
3,774,25x3,993,924,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 200 m Vind: -0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 310 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 28,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS