KM Oslo/Akershus 2019

Arrangert av: Grorudalen IK

13.09.2019


KM Oslo og Akershus14.09.2019
 
7 ĂĽr Fellesklasse 60 m Vind: +1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  314 Jacob Kristiansen Langbakk BUL, IL i 12,51
  365 Lucas Fikre Yesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 11,87
  411 Anne Aasen Folseraas KjelsĂĽs IL 10,71
  485 Inger Refseth Nielsen Romerike Friidrett 12,36
  495 Ole Refseth Nielsen Romerike Friidrett 11,78
  563 Live Kaas Strande Vidar, Sportsklubben 11,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  314 Jacob Kristiansen Langbakk BUL, IL i 2,51
 
2,512,222,252,37  
  365 Lucas Fikre Yesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 1,93
 
1,931,871,791,82  
  411 Anne Aasen Folseraas KjelsĂĽs IL 2,82
 
2,792,522,692,82  
  485 Inger Refseth Nielsen Romerike Friidrett 1,92
 
1,121,921,761,75  
  495 Ole Refseth Nielsen Romerike Friidrett 2,62
 
2,502,392,462,62  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  314 Jacob Kristiansen Langbakk BUL, IL i 14,13
 
13,5210,1914,1310,55  
  365 Lucas Fikre Yesus Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 7,71
 
7,047,606,087,71  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 200 m hekk Vind: +1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  431 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 36,24
  488 Kristian Ekeberg Romerike Friidrett 37,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m Vind: -0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  339 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 9,80
  392 Karsten Gjesdal Bech IL Koll 10,45
  431 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 9,58
  488 Kristian Ekeberg Romerike Friidrett 10,08
  575 Fredrik Kvarberg Henriksen Ă…s IL 9,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  391 Johannes Martin Walhovd Fjell IL Koll 7,63
 
7,036,516,817,63--
  488 Kristian Ekeberg Romerike Friidrett 7,09
 
6,636,346,527,09--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  339 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 3,81
 
+0,9+0,7+0,5-0,2  
3,813,603,053,31  
  391 Johannes Martin Walhovd Fjell IL Koll 2,58
 
+0,6+1,5+0,4   
2,452,582,06x  
  392 Karsten Gjesdal Bech IL Koll 2,88
 
+0,5+0,4 +0,8  
2,882,64x2,78  
  431 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 4,12
 
  +1,2+1,1  
xx4,124,12  
  488 Kristian Ekeberg Romerike Friidrett 3,61
 
-0,8+0,4 +0,5  
3,563,55x3,61  
  575 Fredrik Kvarberg Henriksen Ă…s IL 3,76
 
+1,4+1,0+1,3   
3,713,763,65   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m hekk (68,0 18,29m) Vind: -0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 435 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 37,21
2 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 38,75
3 303 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 39,94
4 420 Mats Klungland Lambertseter IF 41,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.2
1 508 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 8,62
2 410 Andreas Aasen Folseraas KjelsĂĽs IL 9,32
3 414 Marcus Vestlund KjelsĂĽs IL 9,79
4 420 Mats Klungland Lambertseter IF 10,13
5 358 Fredrik Johnsen Borgeteien Groruddalen Friidrettsklubb 10,76
Heat: 2 Vind: -0.1
1 430 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,84
2 435 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 9,17
3 429 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 9,22
4 413 Benjamin Breger Ask KjelsĂĽs IL 9,62
5 516 Tarun Gurudutt Verma Ski IL Friidrett 9,76
6 415 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 10,77
Heat: 3 Vind: +0.8
1 375 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 9,10
2 440 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 9,58
3 423 Phillip The Diep Lambertseter IF 9,68
4 412 Anton Foss KjelsĂĽs IL 9,76
5 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 10,12
6 351 Aron Mamo Gemechu Groruddalen Friidrettsklubb 12,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.5
1 375 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 9,05
2 410 Andreas Aasen Folseraas KjelsĂĽs IL 9,27
3 423 Phillip The Diep Lambertseter IF 9,44
4 413 Benjamin Breger Ask KjelsĂĽs IL 9,54
5 414 Marcus Vestlund KjelsĂĽs IL 9,58
6 412 Anton Foss KjelsĂĽs IL 9,64
7 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 10,00
8 420 Mats Klungland Lambertseter IF 10,04
Heat: 2 Vind: +1.7
1 508 Benjamin Altmann Opuama Ski IL Friidrett 8,32
2 430 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,76
3 429 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 8,88
4 435 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 9,04
5 440 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 9,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 303 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 19,96
 
x18,74xx15,8519,96
2 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 11,48
 
10,509,7811,489,81xx
  391 Johannes Martin Walhovd Fjell IL Koll 13,82 uk
 
xx13,8212,1912,5211,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 303 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 7,91
 
7,377,527,407,917,377,42
2 429 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 7,47
 
7,037,327,046,827,207,47
3 420 Mats Klungland Lambertseter IF 7,06
 
6,476,567,066,996,606,77
4 423 Phillip The Diep Lambertseter IF 6,70
 
6,296,706,666,685,396,18
5 335 Lars Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 6,70
 
5,585,616,35-6,706,16
6 415 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 5,77
 
5,005,775,625,005,095,26
7 358 Fredrik Johnsen Borgeteien Groruddalen Friidrettsklubb 5,42
 
5,274,925,175,355,155,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 430 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 4,51
 
-0,3+0,5-0,4-0,4+0,5-0,5
3,663,814,053,934,514,42
2 435 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 4,06
 
+1,0-0,8-1,1 +0,2+0,0
3,923,803,82-3,714,06
3 412 Anton Foss KjelsĂĽs IL 3,98
 
-0,8-0,6+0,1+1,0-0,1-0,2
3,753,393,653,943,763,98
4 440 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 3,92
 
+0,3+0,0 +1,1+0,2+0,0
3,283,54x3,403,893,92
5 375 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 3,90
 
-0,6+1,3+0,3+0,30+0,5-0,6
3,903,793,823,483,363,14
6 429 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 3,81
 
 +1,4+0,9+0,0+0,0-0,7
x3,343,653,733,763,81
7 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 3,73
 
+0,6-1,3-1,7-0,80,9+0,9
3,313,353,333,493,493,73
8 303 Olve Herstad Elvenes Asker Sk. Friidrett 3,68
 
 +0,0+1,7   
x3,543,68---
9 413 Benjamin Breger Ask KjelsĂĽs IL 3,67
 
+0,4-0,8  +0,0+0,0
3,633,40--3,613,67
10 410 Andreas Aasen Folseraas KjelsĂĽs IL 3,62
 
+0,3-0,3 -0,2-0,7 
3,323,15x3,083,62-
11 335 Lars Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 3,39
 
-1,2 -0,5+0,1-0,1+1,0
3,39x3,173,033,073,19
12 414 Marcus Vestlund KjelsĂĽs IL 3,34
 
 +0,8 +0,2+0,2 
x3,34-3,253,29-
13 420 Mats Klungland Lambertseter IF 3,30
 
-0,1+0,8 -0,1+0,2+0,3
3,303,30-3,103,193,14
14 415 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 3,12
 
-1,5+0,5-0,2-0,4+0,3+0,3
2,922,903,092,913,033,12
15 358 Fredrik Johnsen Borgeteien Groruddalen Friidrettsklubb 2,75
 
 -0,1+0,8   
x2,732,75---
16 351 Aron Mamo Gemechu Groruddalen Friidrettsklubb 2,58
 
-0,3+0,3-0,7   
2,402,412,58---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m hekk (68,0 18,29m) Vind: -0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 381 Julian Zhang Førsund Hvam IL 31,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.6
1 381 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,27
2 436 Sondre SøgĂĽrd Lehmann Lørenskog Friidrettslag 8,32
3 443 Sebastian L. FĂŚrevik Nesodden IF 8,52
4 356 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 8,56
5 469 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 9,13
6 315 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 9,45
7 531 Magnus Lundberg Tyrving IL 9,55
Heat: 2 Vind: -0.6
1 377 Zion Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 8,38
2 501 Casper Fossen Brustad Rustad IL 8,62
3 532 Markus Le Fjeld Tyrving IL 9,01
4 401 Morten Gjesdal Bech IL Koll 9,41
5 390 Jacob Bergene IL Koll 9,47
5 421 Noah Ruben Lambertseter IF 9,47
7 27 Borgar MĂŚland Rustad IL 9,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.6
1 501 Casper Fossen Brustad Rustad IL 8,22
2 377 Zion Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 8,28
3 356 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 8,51
4 401 Morten Gjesdal Bech IL Koll 9,30
5 421 Noah Ruben Lambertseter IF 9,44
6 315 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 9,48
  27 Borgar MĂŚland Rustad IL DNS
  390 Jacob Bergene IL Koll DNS
Heat: 2 Vind: +0.2
1 381 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,32
2 436 Sondre SøgĂĽrd Lehmann Lørenskog Friidrettslag 8,41
3 443 Sebastian L. FĂŚrevik Nesodden IF 8,62
4 532 Markus Le Fjeld Tyrving IL 8,84
5 469 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 9,18
6 531 Magnus Lundberg Tyrving IL 9,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  322 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 21,86
 
20,8820,8321,0021,5820,7621,86
  426 Vinjar Tveito Lambertseter IF 13,31
 
xx12,579,5713,3112,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 377 Zion Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 9,19
 
8,16x7,788,829,199,15
2 356 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 8,77
 
6,657,527,158,548,448,77
3 443 Sebastian L. FĂŚrevik Nesodden IF 8,66
 
8,207,716,247,00x8,66
4 322 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 7,81
 
7,227,447,117,607,817,19
5 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 7,69
 
6,717,477,697,527,107,49
6 421 Noah Ruben Lambertseter IF 6,82
 
6,545,96x6,826,746,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 356 Elijah Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 4,69
 
-0,1+1,1-0,7+2,0  
x4,153,954,69  
2 532 Markus Le Fjeld Tyrving IL 4,39
 
-0,2+0,4+0,2+0,4  
4,083,64x4,39  
3 377 Zion Narciso Ramirez Groruddalen Friidrettsklubb 4,29
 
+0,4+1,6+0,6+0,3  
4,294,104,004,28  
4 443 Sebastian L. FĂŚrevik Nesodden IF 4,14
 
-0,1+0,2+0,8-1,1  
4,143,764,04x  
5 531 Magnus Lundberg Tyrving IL 4,09
 
-0,7+0,3+1,4+0,2  
xx3,894,09  
6 421 Noah Ruben Lambertseter IF 3,66
 
+0,7-0,1-0,3+0,7  
3,663,60x3,57  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m hekk (68,0 18,29m) Vind: -0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 496 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 30,68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 581 Christian Wright Tyrving IL 7,91
2 417 Gabriel Berndtsson Sanders Lambertseter IF 8,03
3 496 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 8,36
4 346 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 8,43
5 372 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 8,58
6 513 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 9,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 549 Even Hem Bolle Vestby IL 38,89
 
xxx38,89xx
2 513 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 30,36
 
25,8827,8430,36x29,26x
3 403 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 28,93
 
x28,93xxxx
4 477 Brede Klokkerud Hella Romerike Friidrett 22,91
 
19,45x22,90x22,9122,02
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 549 Even Hem Bolle Vestby IL 11,82
 
11,6711,7611,82---
2 513 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 9,38
 
8,24-8,128,959,039,38
3 403 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 9,28
 
9,168,529,108,829,279,28
4 372 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 7,63
 
7,637,377,036,816,616,92
5 477 Brede Klokkerud Hella Romerike Friidrett 7,47
 
7,477,136,887,077,196,96
6 346 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 7,16
 
6,346,936,916,686,827,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  346 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 4,17
 
+0,9+0,8-0,2+1,4  
3,754,113,824,17  
  372 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 4,54
 
-0,8+0,9-0,6+1,3  
4,334,544,334,19  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m hekk (76,2 18,29m) Vind: +1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 517 Tobias Rian Ski IL Friidrett 32,97
  328 Trygve Ilseng BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m Vind: +1.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 318 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 7,93
2 326 Thai Drager BUL, IL i 8,07
3 328 Trygve Ilseng BUL, IL i 8,15
4 404 Simen Fritsvold IL Koll 8,46
5 394 Lars Wold Møller IL Koll 8,78
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 15 Jonathan Montwig-Øvegaard Tyrving IL 35,58
 
35,58xxx32,5334,44
2 546 Marius Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 28,42
 
x28,0827,7728,42--
3 517 Tobias Rian Ski IL Friidrett 25,63
 
x21,4324,13x25,63x
4 318 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 21,86
 
xxx19,1321,86x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 311 Eric Christopher Becklund BUL, IL i 11,32
 
10,24-10,1111,32-11,00
2 15 Jonathan Montwig-Øvegaard Tyrving IL 10,81
 
10,8110,3710,71--10,75
3 318 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 9,92
 
9,928,28----
4 517 Tobias Rian Ski IL Friidrett 7,99
 
7,86--7,477,317,99
5 404 Simen Fritsvold IL Koll 7,86
 
7,867,607,517,605,236,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 326 Thai Drager BUL, IL i 5,37
 
+0,4 -0,1+0,8+0,3 
5,37x5,345,355,04x
2 15 Jonathan Montwig-Øvegaard Tyrving IL 5,32
 
-0,1+0,1-0,31-0,8+1,4-0,4
5,145,075,095,05,135,32
3 517 Tobias Rian Ski IL Friidrett 4,71
 
+0,12 +0,1+0,2+0,0+1,7
4,36x4,474,714,194,59
4 394 Lars Wold Møller IL Koll 4,44
 
  +0,2-0,1+1,5+0,9
xx3,974,374,444,21
5 536 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 4,34
 
 +0,3+0,3   
x4,344,17---
6 404 Simen Fritsvold IL Koll 4,25
 
+0,4 +0,2-0,7-0,1+0,9
4,04x4,133,894,253,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m Vind: -1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,96
2 323 Simon Stornes BUL, IL i 12,34
3 305 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 12,55
4 302 Lukas Casey Øiseth Asker Sk. Friidrett 12,61
5 476 Benjamin Owusu Romerike Friidrett 12,95
6 425 Simon Endalew Lambertseter IF 12,98
7 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 13,00
8 329 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 13,52
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 43,25
2 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 49,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 329 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 31,73
 
31,73x30,66x30,8030,43
2 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 29,95
 
xx27,7029,9529,27x
3 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 21,77
 
19,4721,7718,5621,1621,4917,61
  425 Simon Endalew Lambertseter IF nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,03
 
x9,0911,0310,89x10,89
2 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 8,25
 
8,257,617,496,746,837,99
3 329 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 7,25
 
7,037,25x7,217,09x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 5,85
 
+1,00 -0,3 +1,3
5,595,85x5,47x5,58
2 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 4,54
 
+0,30+0,6 0 
4,544,414,01x4,41x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 497 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 11,56
2 578 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 11,83
3 320 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 11,95
4 490 Max Seeberg Romerike Friidrett 12,39
5 364 Lemoriyan Matheswaran Groruddalen Friidrettsklubb 12,61
6 306 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 12,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 484 HĂĽvard Syrstad Romerike Friidrett 33,63
 
xxx33,63xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 525 Jørgen Brenna Loennechen Tyrving IL 14,07
 
13,9714,0713,0613,80x13,73
2 484 HĂĽvard Syrstad Romerike Friidrett 12,64
 
12,2612,42x12,4812,2112,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 497 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 5,71
 
+0,4+0,7+0,1+0,3+0,6 
5,695,465,715,535,68x
2 578 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 5,52
 
  -0,6   
xx5,52x--
3 320 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 5,51
 
 +0,6  +0,1+1,2
x5,51xx5,185,07
4 364 Lemoriyan Matheswaran Groruddalen Friidrettsklubb 5,25
 
+0,1+0,0+1,0 +0,1-0,9
5,194,495,25x4,924,97
5 490 Max Seeberg Romerike Friidrett 4,76
 
+0,4+0,4+0,4+0,20,8 
4,764,444,523,884,50x
6 306 Akshathan Nadarajah BUL, IL i 4,72
 
 +0,4+0,8+0,2+1,3 
x4,614,384,634,72x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m Vind: -0.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 327 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 12,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 327 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 5,59
 
+0,5+0,8+0,4   
5,595,165,47---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m Vind: -0.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 579 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 11,27
2 307 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 11,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Diskos (2,00kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 579 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 28,02
 
28,0225,1627,0325,4725,63x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Kule (6,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 579 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 12,05
 
11,8112,0511,9411,92  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 579 Per Ellef Ryen Aalerud Ă…s IL 6,44
 
+1,5+0,2+0,9+1,1+1,3+0,1
5,926,195,866,345,806,44
2 307 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 6,02
 
 0,1 +0,1  
x6,02x5,86xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  24 Torgrim MĂŚland Rustad IL 10,65
  352 Arun Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 10,87
  418 Jakob The Diep Lambertseter IF 10,50
  524 Johan Le Fjeld Tyrving IL 10,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  24 Torgrim MĂŚland Rustad IL 2,55
 
2,552,472,352,49  
  352 Arun Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 2,25
 
2,122,252,152,21  
  373 Sivert Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 1,86
 
1,671,861,831,80  
  418 Jakob The Diep Lambertseter IF 2,95
 
2,952,902,642,90  
  524 Johan Le Fjeld Tyrving IL 3,24
 
3,143,183,203,24  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  352 Arun Rajan Groruddalen Friidrettsklubb 18,70
 
16,7015,5518,7015,88  
  373 Sivert Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 14,68
 
14,6812,35xx  
  418 Jakob The Diep Lambertseter IF 20,19
 
19,25x20,1916,92  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m Vind: +2.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  355 Brage Nordbach Husby Groruddalen Friidrettsklubb 11,29
  369 Nordbach Husby Sigurd Groruddalen Friidrettsklubb 11,33
  376 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,50
  433 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 10,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  355 Brage Nordbach Husby Groruddalen Friidrettsklubb 2,75
 
2,702,682,752,73  
  369 Nordbach Husby Sigurd Groruddalen Friidrettsklubb 2,84
 
2,502,712,622,84  
  376 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 3,02
 
2,431,923,022,74  
  433 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 3,19
 
3,033,193,023,15  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  355 Brage Nordbach Husby Groruddalen Friidrettsklubb 20,98
 
19,1020,9815,1620,02  
  369 Nordbach Husby Sigurd Groruddalen Friidrettsklubb 22,43
 
22,4321,1021,53x  
  376 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 17,33
 
x17,3317,28x  
  433 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 22,29
 
19,76x22,2920,38  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 200 m hekk Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 399 Maia Kulle Andreassen IL Koll 37,90
2 462 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 39,32
3 573 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 45,83
4 580 Ulla Buran Ă…s IL 46,93
5 451 Ingeborg Jacobsen Nittedal IL 51,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
  399 Maia Kulle Andreassen IL Koll 9,91
  416 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 10,49
  456 Maria Rutle Nittedal IL 11,23
  482 Helena Jeppsson-Evensen Romerike Friidrett 10,26
  564 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 9,64
  573 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 10,64
  580 Ulla Buran Ă…s IL 10,80
Heat: 2 Vind: -0.9
  28 Ida Heggdal Rke Romerike Friidrett 11,82
  368 Morisha Roxan Groruddalen Friidrettsklubb 10,24
  419 Marie Temesgen Galla Lambertseter IF 9,61
  427 Abiramy Kokilan Lørenskog Friidrettslag 11,41
  449 Emily Skeie-Lebreux Nittedal IL 10,33
  462 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 9,22
  518 Martine Rooth Tjalve, IK 10,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  399 Maia Kulle Andreassen IL Koll 1,10
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xxx
  451 Ingeborg Jacobsen Nittedal IL 0,95
 
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  456 Maria Rutle Nittedal IL 0,95
 
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  462 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 1,05
 
0,90
o
0,95
o
1,00
xxo
1,05
o
1,10
xxx
  518 Martine Rooth Tjalve, IK 1,10
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,05
o
1,10
xo
1,15
xxx
  573 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 0,95
 
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  368 Morisha Roxan Groruddalen Friidrettsklubb 16,43
 
15,4516,2416,4314,87  
  427 Abiramy Kokilan Lørenskog Friidrettslag 29,22
 
27,6029,2228,5027,42  
  456 Maria Rutle Nittedal IL 20,85
 
20,8220,8518,209,54  
  518 Martine Rooth Tjalve, IK 27,93
 
27,5727,5826,1427,93  
  573 Alise Haugen Seiersten Ă…s IL 12,61
 
3,5612,618,8411,91  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m hekk (68,0 19m) Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 36,76
2 529 Lina Svarlien Tyrving IL 37,14
3 565 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 40,34
4 533 Mia Laache-Nygaard Tyrving IL 41,71
5 571 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 45,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.5
1 529 Lina Svarlien Tyrving IL 9,25
2 565 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 9,41
3 556 Hennie Skjerven Vidar, Sportsklubben 9,97
4 466 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 10,25
Heat: 2 Vind: +0.9
1 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 8,84
2 470 Lea Brandstadmoen Ellingsen OppegĂĽrd IL 9,19
3 559 Isa Strengelsrud Vidar, Sportsklubben 9,78
4 533 Mia Laache-Nygaard Tyrving IL 10,24
5 571 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 10,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.2
1 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 8,93
2 565 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 9,41
3 556 Hennie Skjerven Vidar, Sportsklubben 9,68
4 559 Isa Strengelsrud Vidar, Sportsklubben 9,93
5 571 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 10,74
Heat: 2 Vind: +0.7
1 470 Lea Brandstadmoen Ellingsen OppegĂĽrd IL 9,09
2 529 Lina Svarlien Tyrving IL 9,15
3 533 Mia Laache-Nygaard Tyrving IL 10,46
  466 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 529 Lina Svarlien Tyrving IL 1,47
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,44
o
1,47
xo
1,49
xxx
2 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 1,30
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
3 556 Hennie Skjerven Vidar, Sportsklubben 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
o
1,25
xxx
4 533 Mia Laache-Nygaard Tyrving IL 1,20
 
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xo
1,25
xxx
5 571 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
120
xxx
5 585 Hanna Fiva Øiestad Tyrving IL 1,15
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
xxx
7 565 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
xo
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 13,83
 
11,857,9410,7610,859,6213,83
2 367 Mathea Moen Aarø Groruddalen Friidrettsklubb 11,56
 
10,1811,5611,069,9011,5010,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m hekk (68,0 19m) Vind: +2.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 455 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 34,33
2 447 Eline Skaar Nittedal IL 35,27
3 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 35,78
4 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 38,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.5
1 316 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 8,76
2 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 8,92
3 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 9,12
4 308 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 9,14
5 345 Abisha Thiruchelvam Groruddalen Friidrettsklubb 10,06
Heat: 2 Vind: +1.6
1 455 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 8,64
2 562 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,80
3 424 Ruth Bone Temesgen Galla Lambertseter IF 8,94
4 472 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 9,05
5 574 Anna ReisĂŚter Overvoll Ă…s IL 9,40
6 553 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 9,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.0
1 562 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,74
2 316 Lilje Lopes Patey BUL, IL i 8,83
3 424 Ruth Bone Temesgen Galla Lambertseter IF 8,89
4 308 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 9,33
5 553 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 9,45
6 345 Abisha Thiruchelvam Groruddalen Friidrettsklubb 10,13
Heat: 2 Vind: +3.6
1 455 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 8,62
2 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 8,82
3 472 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 9,02
4 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 9,24
5 574 Anna ReisĂŚter Overvoll Ă…s IL 9,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 1,40
 
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxo
1,45
x-
2 472 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 1,40
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
xxo
1,45
xxx
3 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 1,20
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
3 574 Anna ReisĂŚter Overvoll Ă…s IL 1,20
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,25
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 25,30
 
21,0623,2424,5219,9821,9025,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m hekk (68,0 19m) Vind: +0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 446 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 30,53
2 407 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 33,53
3 35 Signe Blomfeldt Lambertseter IF 36,73
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m Vind: +0.2
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 332 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 8,28
2 446 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 8,49
3 498 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 8,50
4 428 Ane Steine Randen Lørenskog Friidrettslag 8,81
5 337 Selma Caroline Wahl BĂŚkkelagets SK 9,22
6 577 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 10,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 407 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 1,45
 
1,15
o
1,20
xo
1,25
o
1,30
o
1,35
xo
1,40
o
1,45
xxo
1,46
xx-
2 577 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 1,15
 
1,00
o
1,05
o
1,10
o
1,15
o
-
o
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 332 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 28,02
 
27,6425,4824,23x28,0226,84
2 446 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 25,43
 
15,4016,9319,1320,4925,4321,76
3 577 Mari Kvarberg Henriksen Ă…s IL 15,37
 
15,1014,74x13,2715,37x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m hekk (76,2 19m) Vind: +1.4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 336 Linn Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 33,70
2 438 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 35,85
3 408 Thea Eek-Floten Jardar IL 36,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.4
1 499 Sunniva Elise SĂŚterdalen Romerike Friidrett 8,73
2 333 Elise Muggerud Halvorsen BĂŚkkelagets SK 8,82
3 438 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 8,95
4 408 Thea Eek-Floten Jardar IL 9,00
5 393 Kristin Emilie Holck StorĂĽs IL Koll 9,02
6 583 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 9,06
Heat: 2 Vind: +1.1
1 500 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 8,52
2 520 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,52
3 336 Linn Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 8,69
4 406 June Marie Rønning Jardar IL 8,83
5 325 Thadhishaa Krishnapalan BUL, IL i 8,97
6 400 Marianne Mcclimans Bjerke IL Koll 9,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.2
1 333 Elise Muggerud Halvorsen BĂŚkkelagets SK 8,77
2 336 Linn Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 8,80
Heat: 2 Vind: +0.4
1 500 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 8,52
2 520 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,52
3 499 Sunniva Elise SĂŚterdalen Romerike Friidrett 8,86
4 438 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 8,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 500 Vilja West Evensen Romerike Friidrett 1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xo
1,45
xxx
2 333 Elise Muggerud Halvorsen BĂŚkkelagets SK 1,35
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
2 460 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 1,35
 
1,30
o
1,35
o
1,40
xxx
4 583 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
xo
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 512 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 37,90
 
31,20x37,90xxx
2 499 Sunniva Elise SĂŚterdalen Romerike Friidrett 26,08
 
23,7320,7026,0823,9922,8222,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.7
1 493 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 13,24
2 371 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 13,53
3 331 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 13,93
4 374 Theebika Kulendran Groruddalen Friidrettsklubb 14,52
  325 Thadhishaa Krishnapalan BUL, IL i 14,36 uk
  460 Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL 13,09 uk
Heat: 2 Vind: +1.8
1 389 Isabella Alida Indrebø IL Koll 13,18
2 522 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,35
3 467 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Norna-Salhus IL 13,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.4
1 389 Isabella Alida Indrebø IL Koll 12,99
2 371 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 13,60
3 331 Amalie Lerøen Kallevik BĂŚkkelagets SK 13,60
4 374 Theebika Kulendran Groruddalen Friidrettsklubb 14,84
Heat: 2 Vind: +0.1
1 493 Oda Linnea Ng Romerike Friidrett 13,33
2 522 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,37
3 467 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Norna-Salhus IL 13,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 467 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Norna-Salhus IL 53,54
2 309 Cathrine Grønbech BUL, IL i 54,05
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 522 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 1,68
 
1,55
o
1,60
o
1,65
xo
1,68
o
1,72
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 544 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 31,29
 
28,7429,8629,4129,94x31,29
2 371 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 26,73
 
xx24,8926,73xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m Vind: +1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 547 Solveig Emilie Johansen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 13,54
2 348 Akshayah Vijai Groruddalen Friidrettsklubb 15,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m Vind: +0.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 13,08
2 359 Gaaviga Sureskaran Groruddalen Friidrettsklubb 13,40
3 313 Hedvig Zai Buer Jonassen BUL, IL i 14,40
4 312 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 14,97
5 321 Sara Furnes BUL, IL i 15,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 528 Lea Trong-Johansen Tyrving IL 46,08
2 324 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 48,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 14,61
 
x11,8314,61---
2 312 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 13,22
 
8,688,92xxx13,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 324 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 10,37
 
+1,7+0,3+1,0+0,8  
9,909,9910,0810,37--
2 313 Hedvig Zai Buer Jonassen BUL, IL i 9,51
 
-0,7-0,1+0,8+0,5+1,2+0,7
9,269,369,389,519,249,20
3 312 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 8,65
 
 -0,1 +1,0  
x8,65x8,65--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m Vind: +2.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 395 Lea Taraldsrud Dormagen IL Koll 13,50
2 310 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 13,93
3 502 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 14,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 502 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 52,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 502 Elizabeth Pettersen Turk Nesodden IF 1,50
 
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
o
1,50
xo
1,55
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  40 Embla Granly Nesodden IF 9,71
 
+0,3-0,1 +0,2  
9,619,71x9,45xx
  41 Regine Johansen Nesodden IF 9,91
 
-0,1-0,6+0,7+1,1-0,2+1,6
9,379,569,919,799,639,84
  310 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 8,59
 
0,0+0,1   +1,2
8,118,59xxx8,27
  395 Lea Taraldsrud Dormagen IL Koll 10,87
 
+1,1+0,1 +0,4  
10,7310,87x10,79xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 60 m Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  7 Mia Fjeldheim Skjerven Vidar, Sportsklubben 11,08
  506 Marthe Fossen Brustad Rustad IL 10,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  7 Mia Fjeldheim Skjerven Vidar, Sportsklubben 2,79
 
2,442,452,392,79  
  506 Marthe Fossen Brustad Rustad IL 3,10
 
2,903,043,023,10  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  14 Shahitya Senthilnathan Groruddalen Friidrettsklubb 10,69
  366 Mary Angelina Matheswaran Groruddalen Friidrettsklubb 11,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  14 Shahitya Senthilnathan Groruddalen Friidrettsklubb 2,94
 
2,902,942,942,78  
  366 Mary Angelina Matheswaran Groruddalen Friidrettsklubb 2,78
 
2,652,502,652,78  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  14 Shahitya Senthilnathan Groruddalen Friidrettsklubb 16,69
 
16,6316,6915,3316,16  
  366 Mary Angelina Matheswaran Groruddalen Friidrettsklubb 18,83
 
18,6616,3413,2118,83  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS