KM Oslo/Akershus 2019

Arrangert av: Grorudalen IK

13.09.2019


KM Oslo og Akershus13.09.2019
 
G-10 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: +2,3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  376 Vetle Lier Groruddalen Friidrettsklubb 12,31
  431 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 10,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: +0,5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 430 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 10,56
2 435 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 11,06
3 375 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 11,15
4 440 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 11,93
5 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 30,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 489 Linus Kristian Kjølberg Romerike Friidrett 25,16
 
18,78-20,7725,1620,4121,63
2 415 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 10,11
 
9,7010,11----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 435 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 9,00
 
 +3,1    
x9,00x8,96  
2 375 Thulaxshan Siva Groruddalen Friidrettsklubb 8,33
 
 +1,2 +1,9  
x8,31x8,33  
3 386 Even Bogen Nørjordet IL Koll 8,02
 
+1,7+0,4+0,6+1,9  
7,807,707,718,02  
4 415 Alexander Schjerven Jernberg Lambertseter IF 6,97
 
+1,4+0,4+2,00-0,1  
6,906,606,976,71  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) Vind: +2,4
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 381 Julian Zhang Førsund Hvam IL 10,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 322 Sigurd Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 29,84
 
27,83-29,4229,8429,62-
2 475 Nicholas Reklev Raumnes & Årnes IL 28,14
 
28,1425,99--25,70-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 532 Markus Le Fjeld Tyrving IL 8,73
 
+1,5+1,4+2,1+0,4  
8,738,538,308,66  
2 531 Magnus Lundberg Tyrving IL 8,52
 
-1,7 +0,5+2,3  
8,52x7,908,32  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +0,3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 496 Sander Rustad-Johansen Romerike Friidrett 10,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 513 Felix Maxmillian Skare Ski IL Friidrett 29,11
 
29,1128,9228,73---
2 403 Sakarias Eirik Fjell Walhovd IL Koll 20,50
 
-19,5120,5019,86-19,35
3 380 Tobias Nordtveit Knudsen Heggedal IL 19,22
 
16,7719,22--17,7815,89
4 477 Brede Klokkerud Hella Romerike Friidrett 15,01
 
14,6113,2513,6815,01--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 346 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 9,18
 
+0,8 +2,5+1,4+0,6-0,5
9,04x8,829,028,799,18
2 380 Tobias Nordtveit Knudsen Heggedal IL 8,33
 
+2,2+1,4+1,6+0,1-0,1 
8,078,118,338,107,74x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) Vind: +1,1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 474 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 12,46
2 328 Trygve Ilseng BUL, IL i 12,55
3 511 Elias Aaslid Ski IL Friidrett 13,26
4 382 Andreas Wiesener Haga IL Koll 15,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 318 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 24,60
 
19,0118,5819,0124,6023,68-
2 474 Michael Reklev Raumnes & Årnes IL 16,90
 
15,62--16,9016,11-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 536 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 11,29
 
  +1,2   
xx11,29---
2 382 Andreas Wiesener Haga IL Koll 9,88
 
+0,3-0,1+1,6-0,1-0,9-0,1
9,029,169,188,889,889,57
3 394 Lars Wold Møller IL Koll 9,14
 
+0,5 +1,9-0,4-0,7-0,9
8,94x8,909,009,039,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m hekk (84,0 8,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 26,74
 
22,64x24,1225,7626,74x
2 329 Vetle Smitt-Ingebretsen BUL, IL i 23,42
 
x22,42xxx23,42
3 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 21,36
 
x13,90x21,3619,8818,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 584 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven 50,17 uk
2 347 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 50,94 uk
3 442 Mads GravrĂĽk Hjort-Larsen Nesodden IF 53,76 uk
4 490 Max Seeberg Romerike Friidrett 54,79 uk
5 305 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 55,88 uk
6 350 AndrĂŠ Cruz Da Silva Groruddalen Friidrettsklubb 58,97 uk
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 461 Sebastian Plows Nittedal IL 49,03
2 453 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 49,23 uk
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: +3,1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  399 Maia Kulle Andreassen IL Koll 12,00
  416 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 14,09
  427 Abiramy Kokilan Lørenskog Friidrettslag DNS
  449 Emily Skeie-Lebreux Nittedal IL 13,08
  451 Ingeborg Jacobsen Nittedal IL 15,56
  462 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 15,66
  518 Martine Rooth Tjalve, IK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) Vind: +0,8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 11,39
2 565 Mai Louise Hodt-Billington Vidar, Sportsklubben 12,33
3 571 Tilde Sølland Vidar, Sportsklubben 13,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 370 Oda Lier Groruddalen Friidrettsklubb 9,56
 
-0,1+1,3+0,3+0,5  
9,469,569,019,06  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) Vind: +1,0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 455 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 11,24
2 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 11,57
3 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 12,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 480 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 25,11
 
25,1122,0722,1721,0622,4124,04
2 472 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 21,88
 
xxxx21,88-x
3 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 20,21
 
20,21xxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 304 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 10,26
 
+0,7+0,3+0,3+0,3  
10,269,919,9310,18  
2 472 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 9,94
 
+0,1+0,2+0,2+0,0  
9,909,949,889,30  
3 455 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 9,80
 
+0,3+0,7+0,3+0,1  
9,579,699,809,44  
4 491 Mina Hoelsbrekken Digerud Romerike Friidrett 9,34
 
   -0,2  
xxx9,34  
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +0,7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 446 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 9,43
2 407 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 10,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 332 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 33,87
 
x29,3632,43x33,4033,87
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 446 Cassandra ØdegĂĽrd Nilsen Nittedal IL 10,16
 
-0,5+1,0+0,3 00
8,8010,0810,16x9,759,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) Vind: +0,7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 336 Linn Rynning Borander BĂŚkkelagets SK 10,17
2 587 Kisha Ugland BUL, IL i 10,26
3 438 Tuva Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 10,55
4 406 June Marie Rønning Jardar IL 10,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 479 Elina Ingrid Kjølberg Romerike Friidrett 44,69
 
43,42xxx42,6044,69
2 463 Sofie LappegĂĽrd Nittedal IL 37,62
 
xxx35,61x37,62
3 512 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett 30,96
 
x28,2829,86xx30,96
4 384 Ebba Jakobine Bell IL Koll 22,79
 
x19,16x20,2622,7922,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 384 Ebba Jakobine Bell IL Koll 8,96
 
+0,4   +0,5+0,3
8,81xxx8,278,96
  512 Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL Friidrett nm
 
x-----
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 80 m hekk (76,2 8m) Vind: +1,1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 522 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 12,33
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 487 Josefine Westerby Romerike Friidrett 34,43
 
34,43x33,21xxx
2 371 Saveetha Satkunananthan Groruddalen Friidrettsklubb 24,19
 
20,4321,6323,87x24,19x
3 374 Theebika Kulendran Groruddalen Friidrettsklubb 18,65
 
16,1313,9215,0215,0215,9718,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 464 Tiril LappegĂĽrd Nittedal IL 42,33
 
xxxx42,33x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 321 Sara Furnes BUL, IL i 73,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS