Framolekene 2021

Arrangert av: IL Norna Salhus

28.05.2021 - 30.05.2021


Framolekene 202130.05.2021
 
G-10 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  80 Brede Myrmel Fana IL 6,82
  130 Ulrik Martinus Holmefjord Fana IL 7,69
  173 Oliver Bernes-Seim Fyllingen IL (Allianse) 8,16
  252 Lars Magnus LyngsgĂĽrd-Monsen Lysekloster IL 7,18
  279 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 6,60
  78 August Ulstein Rafto Fana IL DNS
  128 Theodor SĂŚther Lundekvam Fana IL DNS
  288 Wilhelm With Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  12 Jacob Berg-Olsen Ask Friidrett 2.01.90
  69 Viljar Anderson Bjarg IL 2.01.52
  80 Brede Myrmel Fana IL 1.59.55
  116 Nikolai Gald Fana IL 2.25.58
  160 Eirik Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 2.22.66
  51 Jonas Birkeland Bergens TF DNS
  319 Ole Knudsen Berg Varegg Fleridrett DNS
Heat: 2
  57 Robin Herskedal Bergens TF 2.29.12
  75 Alexander Traaholt Søderstrøm Fana IL 2.16.90
  173 Oliver Bernes-Seim Fyllingen IL (Allianse) 2.41.14
  41 Aksel Hugdahl Bøe Bergens TF DNS
  94 Herman Constantin Vietheer Fana IL DNS
  128 Theodor SĂŚther Lundekvam Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  78 August Ulstein Rafto Fana IL DNS
  80 Brede Myrmel Fana IL 1,19
 
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
o
1,12
o
1,16
xo
1,19
xxo
1,22
xxx
  128 Theodor SĂŚther Lundekvam Fana IL DNS
  130 Ulrik Martinus Holmefjord Fana IL 1,00
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
xxo
1,00
xxo
1,04
xxx
  173 Oliver Bernes-Seim Fyllingen IL (Allianse) 1,00
 
0,85
xxo
0,90
xxo
0,95
o
1,00
xxo
1,04
xxx
  241 Alexander Seland Haugen Loddefjord IL 1,19
 
0,90
o
0,95
o
1,04
o
1,08
o
1,12
xo
1,16
o
1,19
o
  252 Lars Magnus LyngsgĂĽrd-Monsen Lysekloster IL 0,90
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  252 Lars Magnus LyngsgĂĽrd-Monsen Lysekloster IL 4,03
 
x4,03x---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,3
1 122 Philip Christensen Moen Fana IL 6,70
2 31 Tage August Rong Hostad Ask Friidrett 7,03
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 122 Philip Christensen Moen Fana IL 6,70
2 31 Tage August Rong Hostad Ask Friidrett 7,03
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 150 Ole-Jakob Wiik Fitjar IL 1.50.12
2 342 Sjur Øren Heggernes FIL AKS-77 1.59.15
3 66 Storm Simpson-Hetlevik Bjarg IL 2.08.13
4 54 Konrad Kyrkjebø Irgan Bergens TF 2.23.70
  120 Ola Qvale Sundstrøm Fana IL DNS
  245 Sebastian Sunde Pedersen Loddefjord IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 150 Ole-Jakob Wiik Fitjar IL 1.50.12
2 342 Sjur Øren Heggernes FIL AKS-77 1.59.15
3 66 Storm Simpson-Hetlevik Bjarg IL 2.08.13
4 54 Konrad Kyrkjebø Irgan Bergens TF 2.23.70
  245 Sebastian Sunde Pedersen Loddefjord IL DNS
  120 Ola Qvale Sundstrøm Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 85 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 1,19
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,12
o
1,16
xo
1,19
o
1,22
xxx
2 122 Philip Christensen Moen Fana IL 1,16
 
1,00
o
1,04
o
1,08
o
1,12
o
1,16
xo
1,19
xxx
3 120 Ola Qvale Sundstrøm Fana IL 1,12
 
0,90
o
0,95
o
1,00
xo
1,04
o
1,08
o
1,12
xxo
1,16
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  85 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 7,20
 
7,206,276,256,756,68-
  120 Ola Qvale Sundstrøm Fana IL 5,84
 
5,375,545,535,845,22-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,3
1 331 Jens-Kristian Kjølseth Eide Viking, TIF 6,35
2 206 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 6,58
3 74 Alexander EikĂĽs Fana IL 6,66
4 277 Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL 6,73
5 81 Daniel Krossøy Fana IL 7,29
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 331 Jens-Kristian Kjølseth Eide Viking, TIF 6,35
2 206 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 6,58
3 74 Alexander EikĂĽs Fana IL 6,66
4 277 Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL 6,73
5 81 Daniel Krossøy Fana IL 7,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 102 Magnus Hauge Øyen Fana IL 1.50.66
2 9 Hector Breivik Ask Friidrett 1.53.55
3 148 Jonas Dalen Fitjar IL 1.53.94
  277 Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 102 Magnus Hauge Øyen Fana IL 1.50.66
2 9 Hector Breivik Ask Friidrett 1.53.55
3 148 Jonas Dalen Fitjar IL 1.53.94
  277 Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  206 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 1,39
 
1,15
o
1,12
o
1,25
o
1,30
o
1,39
o
1,42
xxx
  277 Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL 1,30
 
1,15
o
1,20
o
1,25
o
1,30
o
1,35
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 83 Emil Ekeli Midtun Fana IL 6,56
 
5,216,246,145,596,56-
2 81 Daniel Krossøy Fana IL 6,44
 
5,676,065,685,766,446,34
3 277 Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL 5,16
 
5,115,165,11---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,2
1 168 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) 13,95
2 174 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 14,52
3 166 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 14,83
4 5 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 15,34
5 64 Matheus Gregorius HjønnevĂĽg Mikalsen Bjarg IL 17,85
  191 Heine Strønstad-Løseth Gneist,IL DQ
Heat: 2 Vind: +0,5
1 65 Mikkel Midtun Larsen Bjarg IL 15,11
2 111 Matias Radoi Fana IL 15,28
3 13 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 16,14
  67 Tobias Karl Albert Bjarg IL DNS
  88 Finn Connor Saint Fana IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 168 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) 13,95
2 174 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 14,52
3 166 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 14,83
4 65 Mikkel Midtun Larsen Bjarg IL 15,11
5 111 Matias Radoi Fana IL 15,28
6 5 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 15,34
7 13 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 16,14
8 64 Matheus Gregorius HjønnevĂĽg Mikalsen Bjarg IL 17,85
  191 Heine Strønstad-Løseth Gneist,IL DQ
  67 Tobias Karl Albert Bjarg IL DNS
  88 Finn Connor Saint Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 321 Trym Eiken Birkeland Varegg Fleridrett 1.33.27
2 162 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL (Allianse) 1.36.88
3 210 Sondre Haukanes Gneist,IL 1.37.29
4 262 Christian Magnus Lothe Hitland Norna-Salhus IL 1.45.26
5 63 Martin Mjelde Bjarg IL 1.48.28
6 49 HjĂśrleifur Jon Birgir Stefansson Bergens TF 1.57.63
7 13 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 2.02.79
  143 Nikolai Normann Sivertsen Torvund FIL AKS-77 DNS
  159 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 321 Trym Eiken Birkeland Varegg Fleridrett 1.33.27
2 162 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL (Allianse) 1.36.88
3 210 Sondre Haukanes Gneist,IL 1.37.29
4 262 Christian Magnus Lothe Hitland Norna-Salhus IL 1.45.26
5 63 Martin Mjelde Bjarg IL 1.48.28
6 49 HjĂśrleifur Jon Birgir Stefansson Bergens TF 1.57.63
7 13 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 2.02.79
  143 Nikolai Normann Sivertsen Torvund FIL AKS-77 DNS
  159 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 96 Jakob Amandussen Nitter Fana IL 1,42
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,39
xxo
1,42
o
1,46
xxx
2 174 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 1,30
 
1,20
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xxx
3 13 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 1,15
 
1,05
o
1,10
xxo
1,15
xxo
1,20
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 65 Mikkel Midtun Larsen Bjarg IL 8,53
 
x7,958,537,64x8,27
2 64 Matheus Gregorius HjønnevĂĽg Mikalsen Bjarg IL 6,46
 
5,856,005,845,745,506,46
3 49 HjĂśrleifur Jon Birgir Stefansson Bergens TF 6,31
 
x6,315,66---
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 266 Eskil Lea Bakke Norna-Salhus IL 26,01
 
-21,9522,9626,01--
2 64 Matheus Gregorius HjønnevĂĽg Mikalsen Bjarg IL 16,92
 
-     
-16,6615,3315,2014,9916,92
3 72 Aksel Jaakko Johnsen Fana IL 10,31
 
-9,27--10,31-
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,4
1 337 Thomas Krohn-Hansen Viking, TIF 12,54
2 79 Benjamin Christensen Moen Fana IL 12,63
3 328 Benjamin Aleksander Bøen FlygansvĂŚr Viking, TIF 13,03
4 329 Eirik Endal Angeltvedt Viking, TIF 13,10
5 207 Peter Bjørndal Gneist,IL 13,22
6 332 Jonathan Alvin Jacobsen GrĂśning Viking, TIF 13,70
  269 Jakob Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL DNS
  338 Tristan Emil Brekke Nøttveit Viking, TIF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 337 Thomas Krohn-Hansen Viking, TIF 12,54
2 79 Benjamin Christensen Moen Fana IL 12,63
3 328 Benjamin Aleksander Bøen FlygansvĂŚr Viking, TIF 13,03
4 329 Eirik Endal Angeltvedt Viking, TIF 13,10
5 207 Peter Bjørndal Gneist,IL 13,22
6 332 Jonathan Alvin Jacobsen GrĂśning Viking, TIF 13,70
  269 Jakob Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL DNS
  338 Tristan Emil Brekke Nøttveit Viking, TIF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 175 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL (Allianse) 1.33.83
2 186 Didrik Stuhaug Hatlelid Gneist,IL 1.37.18
3 117 Nils August Flornes Rustad Fana IL 1.42.37
  92 HĂĽvard Nøttestad Fana IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 175 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL (Allianse) 1.33.83
2 186 Didrik Stuhaug Hatlelid Gneist,IL 1.37.18
3 117 Nils August Flornes Rustad Fana IL 1.42.37
  92 HĂĽvard Nøttestad Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  229 Ard Ragnar Sundal Jølster IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,0
1 327 Andreas Langhelle Viking, TIF 12,07
2 260 Athish Ganeshalingam Norna-Salhus IL 12,25
3 131 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 12,35
4 53 Kjell Augustin Kubon Bergens TF 12,73
  91 Gustav Vincent Holmefjord Fana IL DNS
  283 Theodor With Norna-Salhus IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 327 Andreas Langhelle Viking, TIF 12,07
2 260 Athish Ganeshalingam Norna-Salhus IL 12,25
3 131 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 12,35
4 53 Kjell Augustin Kubon Bergens TF 12,73
  283 Theodor With Norna-Salhus IL DNS
  91 Gustav Vincent Holmefjord Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 2000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 147 Johannes Sandvik Bø Fitjar IL 5,56,52
2 73 Aleksander Hauge Øyen Fana IL 5,58,48
3 107 Marios Ktorides-Valen Fana IL 6,17,31
4 330 Gunnar Mo Gausvik Viking, TIF 6,46,56
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 147 Johannes Sandvik Bø Fitjar IL 5,56,52
2 73 Aleksander Hauge Øyen Fana IL 5,58,48
3 107 Marios Ktorides-Valen Fana IL 6,17,31
4 330 Gunnar Mo Gausvik Viking, TIF 6,46,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 300 Vegard Høylo Trefall Osterøy IL 54,30
2 131 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 56,23
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 300 Vegard Høylo Trefall Osterøy IL 54,30
2 131 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 56,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 53 Kjell Augustin Kubon Bergens TF 5.68
 
1.8x2.5-x-0.3
5.36x5.43-x5.68
2 129 Tobias Heldal Fana IL 5.22
 
1.91.32.80.81.51.9
4.715.174.855.165.225.04
3 91 Gustav Vincent Holmefjord Fana IL 4.47
 
1.3x2.5-0.3x0.3
4.47x4.534.26x4.61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  50 Johannes Ottemo Reimers Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,5
1 304 Eirik Natvik Stord IL (Allianseidrettslag) 11,86
2 44 Eirik Stordal Høvding Bergens TF 12,73
  25 Sander Feness Armond Ask Friidrett DNS
  115 Nikolai Amandussen Nitter Fana IL DNS
  333 Linus August Rygh Viking, TIF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 136 Eivind Langøy FIL AKS-77 9.47.40
2 297 Noah Birkeland Raknes Osterøy IL 9.49.07
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 136 Eivind Langøy FIL AKS-77 9.47.40
2 297 Noah Birkeland Raknes Osterøy IL 9.49.07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 263 Eirik Johannessen Leknessund Norna-Salhus IL 57,76
  25 Sander Feness Armond Ask Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 263 Eirik Johannessen Leknessund Norna-Salhus IL 57,76
  25 Sander Feness Armond Ask Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  268 Halvard Martin MelsĂĽs Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  121 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  333 Linus August Rygh Viking, TIF 5,48
 
xxx0.81.51.5
xxx5.265.485.44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 268 Halvard Martin MelsĂĽs Norna-Salhus IL 42,52
 
40,05-41,0640,2542,5241,12
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,0
1 189 Filip Holdhus Gneist,IL 11,82
2 127 Teodor Heldal Fana IL 12,08
3 158 Benjamin Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 12,37
4 226 Fahad Alrantisi Hovding, TIL 12,58
  274 Luka Bergheim Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  218 Daniel MĂĽkestad Fadnes Gular, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 294 Aslak Ingebjørgson Monstad Osterøy IL 1.01.01
  189 Filip Holdhus Gneist,IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 294 Aslak Ingebjørgson Monstad Osterøy IL 1.01.01
  189 Filip Holdhus Gneist,IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 127 Teodor Heldal Fana IL 6,35
 
2,62,6xx1,40,4
6,236,07xx6,076,35
2 158 Benjamin Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 5,62
 
2,22,92,61,12,11,9
5,125,435,525,395,515,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Spyd (700gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  211 Thomas Brattaule Gneist,IL 44,69
 
38,2944,6944,4144,45--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,7
1 170 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 11,22
2 161 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,37
3 306 John Arild Torkelsen Stord IL (Allianseidrettslag) 12,02
  285 Tobias Kvamme Myhr Norna-Salhus IL DNS
Heat: 2 Vind: +1,6
1 7 Elias August Bergheim Ask Friidrett 11,84
2 15 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 11,86
3 198 Kristoffer Skaugrud Andreassen Gneist,IL 12,32
4 17 Magnus Farestveit Ask Friidrett 12,59
  47 Eskil Reier Njerve Bergens TF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 170 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 11,22
2 161 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,37
3 7 Elias August Bergheim Ask Friidrett 11,84
4 15 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 11,86
5 306 John Arild Torkelsen Stord IL (Allianseidrettslag) 12,02
6 198 Kristoffer Skaugrud Andreassen Gneist,IL 12,32
7 17 Magnus Farestveit Ask Friidrett 12,59
  285 Tobias Kvamme Myhr Norna-Salhus IL DNS
  47 Eskil Reier Njerve Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 223 Thomas Iversen-Skoge Gular, IL 9.24.62
  299 Torstein Olai Leiren Mastervik Osterøy IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 223 Thomas Iversen-Skoge Gular, IL 9.24.62
  299 Torstein Olai Leiren Mastervik Osterøy IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 170 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 52,17
2 7 Elias August Bergheim Ask Friidrett 52,35
3 15 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 52,36
4 17 Magnus Farestveit Ask Friidrett 55,96
  306 John Arild Torkelsen Stord IL (Allianseidrettslag) DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 170 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 52,17
2 7 Elias August Bergheim Ask Friidrett 52,35
3 15 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 52,36
4 17 Magnus Farestveit Ask Friidrett 55,96
  306 John Arild Torkelsen Stord IL (Allianseidrettslag) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 295 Magnus Reigstad Osterøy IL 6,99
 
0,40,3  0,71,2
6,586,62xx6,946,99
2 286 Trym Lea Bakke Norna-Salhus IL 6,09
 
0,0  -0,2 -0,1
5,13xx5,68x6,09
3 108 Markus Kaland Kongsrud Fana IL 5,88
 
0,70,1 0,8 -0,3
5,645,62-5,80-5,88
4 109 Mathias Myrmel HerdlevĂŚr Fana IL 5,59
 
 -1,2  0,11,0
x5,14xx5,255,59
  47 Eskil Reier Njerve Bergens TF DNS
  161 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) DNS
 
      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Spyd (800gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 228 Sebastian Wichstrøm Rolland Hovding, TIL 59,13
 
59,1358,2955,6653,9857,3757,65
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  58 Signe Johanne Njerve Bergens TF 7,22
  290 Emma Eikrem Os Turnforening 7,04
  293 Nora Berge Steinsland Os Turnforening 7,65
  322 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 6,80
Heat: 2
  42 Amalie Ganji Husebø Bergens TF 7,48
  46 Emma Tomine Eik Bergens TF DNS
  156 Alma Olesdatter Hauen Fyllingen IL (Allianse) 7,81
  167 Julie Meisterplass Aam Fyllingen IL (Allianse) 8,05
  181 Valentina Brakstad Kristensen Fyllingen IL (Allianse) 8,42
  251 Kine Eriksen Lysekloster IL 7,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  38 Mia Charlotte Dalseide Austevoll Idrettsklubb 2,36,15
  42 Amalie Ganji Husebø Bergens TF 3,09,18
  156 Alma Olesdatter Hauen Fyllingen IL (Allianse) 2,40,26
  167 Julie Meisterplass Aam Fyllingen IL (Allianse) 2,37,35
  181 Valentina Brakstad Kristensen Fyllingen IL (Allianse) 2,41,78
  322 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 2,20,97
  244 Nora Cecilie Øvrebø Thorseth Loddefjord IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  42 Amalie Ganji Husebø Bergens TF 1,30
 
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
o
1,08
o
1,12
xo
1,14
o
1,17
xo
1,20
o
1,22
o
1,24
xxo
1,26
xo
1,28
o
1,30
xo
1,32
xxx
  46 Emma Tomine Eik Bergens TF DNS
  58 Signe Johanne Njerve Bergens TF 0,95
 
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  156 Alma Olesdatter Hauen Fyllingen IL (Allianse) 0,95
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  167 Julie Meisterplass Aam Fyllingen IL (Allianse) 0,95
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
xxx
  181 Valentina Brakstad Kristensen Fyllingen IL (Allianse) 0,80
 
0,80
o
0,85
xxx
  290 Emma Eikrem Os Turnforening 1,08
 
0,80
o
0,85
o
0,90
o
0,95
o
1,00
o
1,04
xxo
1,08
xxo
1,12
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 322 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 6,74
 
6,576,746,08xx5,90
  46 Emma Tomine Eik Bergens TF DNS
  58 Signe Johanne Njerve Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 58 Signe Johanne Njerve Bergens TF 1,80
 
1,70
o
1,80
xxo
1,90
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,5
1 11 Ingrid Straume-Sunde Ask Friidrett 6,68
2 28 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 6,79
  193 Ida Wolff-Hansen Gneist,IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Ingrid Straume-Sunde Ask Friidrett 6,68
2 28 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 6,79
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 11 Ingrid Straume-Sunde Ask Friidrett 2,06,64
2 180 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen IL (Allianse) 2,11,41
3 176 Pernille Nøkleby Fyllingen IL (Allianse) 2,22,29
  259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Ingrid Straume-Sunde Ask Friidrett 2,06,64
2 180 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen IL (Allianse) 2,11,41
3 176 Pernille Nøkleby Fyllingen IL (Allianse) 2,22,29
  259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 247 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 1,35
 
1,22
o
1,25
xo
1,30
o
1,35
xo
1,38
xxx
 
xxx
2 180 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen IL (Allianse) 1,12
 
1,12
xxo
1,16
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  247 Elise Andrea Bos Lysekloster IL NM
 
2,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 40 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,0
1 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 6,64
2 314 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 6,66
  113 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL DNS
  316 Mamiatta Sheriff Dukuly Varegg Fleridrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 6,64
2 314 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 6,66
  316 Mamiatta Sheriff Dukuly Varegg Fleridrett DNS
  113 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 314 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 1.56.27
2 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 2.00.90
3 24 Ronja Malene Indrearne Furevik Ask Friidrett 2.02.57
4 37 Marie Møgster Samland Austevoll Idrettsklubb 2.07.72
  35 Ida Mathilde Møgster Molnes Austevoll Idrettsklubb DNS
  313 Frida Askildsen Hovdevik Varegg Fleridrett DNS
  316 Mamiatta Sheriff Dukuly Varegg Fleridrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 314 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 1.56.27
2 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 2.00.90
3 24 Ronja Malene Indrearne Furevik Ask Friidrett 2.02.57
4 37 Marie Møgster Samland Austevoll Idrettsklubb 2.07.72
  313 Frida Askildsen Hovdevik Varegg Fleridrett DNS
  35 Ida Mathilde Møgster Molnes Austevoll Idrettsklubb DNS
  316 Mamiatta Sheriff Dukuly Varegg Fleridrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 164 Ida Alvilde Aleberg NĂŚsheim Fyllingen IL (Allianse) 1,32
 
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
xo
1,32
xo
1,36
xxx
2 267 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 1,32
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,24
xo
1,28
o
1,32
xxo
1,36
xxx
3 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 1,28
 
1,10
o
1,15
o
1,20
o
1,24
xo
1,28
o
1,32
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 314 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 6,24
 
5,776,085,996,236,24x
2 267 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 5,29
 
5,055,085,035,23x5,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 113 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL 2,40
 
2,00
o
2,10
o
2,20
o
2,30
xxo
2,40
o
2,50
xxx
2 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 2,30
 
1,80
o
1,90
o
2,00
o
2,10
o
2,30
o
2,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF DNS
  82 Embla Adele Østreim Øina Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,6
1 33 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 14,01
2 291 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 14,74
3 112 Mia Miangaly Lewis Fana IL 14,84
4 77 Anna Qvale Sundstrøm Fana IL 15,21
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 33 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 14,01
2 291 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 14,74
3 112 Mia Miangaly Lewis Fana IL 14,84
4 77 Anna Qvale Sundstrøm Fana IL 15,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 235 Emilia Totland Osa LaksevĂĽg TIL 1.40.62
2 187 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 1.51.71
3 271 Josefine Irgens Norna-Salhus IL 1.56.61
  36 Maila Aurora Singdahlsen Austevoll Idrettsklubb DNS
  139 Lea Rosnes FIL AKS-77 DNS
  141 Lisa Rosnes FIL AKS-77 DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Emilia Totland Osa LaksevĂĽg TIL 1.40.62
2 187 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 1.51.71
3 271 Josefine Irgens Norna-Salhus IL 1.56.61
  139 Lea Rosnes FIL AKS-77 DNS
  141 Lisa Rosnes FIL AKS-77 DNS
  36 Maila Aurora Singdahlsen Austevoll Idrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 33 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 1,36
 
1,24
o
1,28
o
1,32
o
1,36
o
1,39
xxx
2 61 Jofrid Anderson Bjarg IL 1,36
 
1,15
o
,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
o
1,36
xo
1,39
xxx
3 70 Abelone Heldal Fana IL 1,36
 
1,24
o
1,28
xo
1,32
o
1,36
xo
1,39
xxx
4 77 Anna Qvale Sundstrøm Fana IL 1,32
 
1,15
o
1,20
o
1,24
o
1,28
o
1,32
xxo
1,36
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Kule (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 11,46
 
10,9611,0211,07x11,4611,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 61 Jofrid Anderson Bjarg IL 24,61
 
14,9317,4017,2021,5923,8124,61
2 202 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 21,61
 
19,7320,3720,3920,18x21,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 77 Anna Qvale Sundstrøm Fana IL 2,30
 
2,00
xo
2,10
o
2,20
o
2,30
xxo
2,40
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,9
1 261 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 13,07
2 292 Henriette SĂŚbø Noss Os Turnforening 13,86
3 142 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 13,87
4 305 Frøya SĂŚteren Rykkje Stord IL (Allianseidrettslag) 14,46
5 32 Tiril Eliassen Sjøtun Ask Friidrett 15,23
  45 Embla Matilde Njerve Bergens TF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 261 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 13,07
2 292 Henriette SĂŚbø Noss Os Turnforening 13,86
3 142 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 13,87
4 305 Frøya SĂŚteren Rykkje Stord IL (Allianseidrettslag) 14,46
5 32 Tiril Eliassen Sjøtun Ask Friidrett 15,23
  45 Embla Matilde Njerve Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  292 Henriette SĂŚbø Noss Os Turnforening DNS
  325 Alva Grønnevik Viking, TIF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 142 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 1.43.96
2 305 Frøya SĂŚteren Rykkje Stord IL (Allianseidrettslag) 1.54.53
  133 Alexandra Tunes Lund FIL AKS-77 DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 142 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 1.43.96
2 305 Frøya SĂŚteren Rykkje Stord IL (Allianseidrettslag) 1.54.53
  133 Alexandra Tunes Lund FIL AKS-77 DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 292 Henriette SĂŚbø Noss Os Turnforening 1,54
 
1,36
o
1,39
o
1,42
o
1,45
o
1,48
o
1,51
o
1,54
xo
1,60
xxx
2 265 Emilie Kongshaug Norna-Salhus IL 1,48
 
1,42
o
1,45
o
1,48
xxo
1,51
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 138 Ida Ramslien FIL AKS-77 10,96
 
10,0910,96xx10,1210,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Spyd (400gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 138 Ida Ramslien FIL AKS-77 30,07
 
28,9626,3030,0729,6928,82x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  250 Jennie Irene Bos Lysekloster IL 2,50
 
2,20
o
2,30
o
2,40
o
2,50
xo
2,60
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,9
1 3 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 12,93
2 169 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 13,01
3 21 Mina Sofie Rong Hostad Ask Friidrett 13,10
4 282 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 13,36
5 27 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 13,36
Heat: 2 Vind: +0,62
1 312 Alexandra Martjushova Irgens Varegg Fleridrett 13,62
2 276 Mari Hystad-haaland Norna-Salhus IL 13,88
3 29 Sofie Hustad Ask Friidrett 13,92
4 100 Karoline Røed Hovland Fana IL 14,19
  145 Serine Brakstad FIL AKS-77 DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett 12,93
2 169 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 13,01
3 21 Mina Sofie Rong Hostad Ask Friidrett 13,10
4 282 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 13,36
5 27 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 13,36
6 312 Alexandra Martjushova Irgens Varegg Fleridrett 13,62
7 276 Mari Hystad-haaland Norna-Salhus IL 13,88
8 29 Sofie Hustad Ask Friidrett 13,92
9 100 Karoline Røed Hovland Fana IL 14,19
  145 Serine Brakstad FIL AKS-77 DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 169 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 5,28
 
-1,0-0,22,10,3 1,3
5,285,115,094,93x5,01
2 282 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 4,67
 
 0,1    
x4,67----
3 2 Ane Wingsternes Lund Ask Friidrett 3,83
 
  1,40,4 1,6
xx3,713,28x3,83
4 30 Sunniva Johnstad Ask Friidrett 3,61
 
-0,61,9 0,31,01,7
3,523,61x3,513,373,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 308 Mathilde Alfarnes Amundsen Stord IL (Allianseidrettslag) 37,49
 
34,0037,4936,2334,1234,7133,37
2 234 Edle Eik Litland LaksevĂĽg TIL 36,91
 
x36,91xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,9
1 341 Emilie Engelbrektson IL Brodd 12,98
2 199 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 13,12
Heat: 2 Vind: +0,6
1 110 Mathilde Handeland Fana IL 13,24
2 52 Julianna Henden Bergens TF 13,83
  284 Tiril Bergheim Norna-Salhus IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 341 Emilie Engelbrektson IL Brodd 12,98
2 199 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 13,12
3 110 Mathilde Handeland Fana IL 13,24
4 52 Julianna Henden Bergens TF 13,83
  284 Tiril Bergheim Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 110 Mathilde Handeland Fana IL 5,10
 
1,10,3    
4,785,10xx--
2 90 Frida SĂŚtrum Fana IL 4,83
 
1,3-0,3-1,10,4 2,2
4,674,834,674,62x4,83
3 52 Julianna Henden Bergens TF 4,74
 
 -0,3-0,4-0,10,40,6
x4,584,654,534,744,51
4 76 Andrea Hjortland Fana IL 4,55
 
1,8-0,5-0,8 0,3 
4,394,504,42x4,55x
5 18 Maria Juliane Bekken Ask Friidrett 4,32
 
-0,30,40,50,3 0,0
3,394,174,084,03x4,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 343 Nora Ekroll Jaidi Norna-Salhus IL 37,03
 
35,0336,37x37,0335,6434,57
  302 Inga Rabben Reimers Sandnes IL DNS
 
DNS     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 110 Mathilde Handeland Fana IL 3,00
 
3,00
o
3,10
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  171 Nicoline Pallesen Coulson Fyllingen IL (Allianse) DNS
Heat: 1 Vind: +1,0
1 163 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 13,03
2 272 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 13,21
  22 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett DNS
  152 Malin Ysland Moldestad Førde IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 163 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 13,03
2 272 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 13,21
  22 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett DNS
  171 Nicoline Pallesen Coulson Fyllingen IL (Allianse) DNS
  152 Malin Ysland Moldestad Førde IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 272 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 5,15
 
1,0-0,1-1,50,0 0,8
4,805,154,995,11x5,10
  4 Anna Økland Guldberg Ask Friidrett DNS
  22 Pernille Hvamsal Sagevik Ask Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Spyd (500gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 97 Johanne Leathem Fana IL 21,99
 
x21,9921,91xx21,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,4
1 188 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 12,28
2 215 Una Haukanes Gneist,IL 12,96
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 12,28
2 215 Una Haukanes Gneist,IL 12,96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 106 Marie Pryme Hystad Fana IL 12.49.15
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 106 Marie Pryme Hystad Fana IL 12.49.15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 5,42
 
0,91,91,0-0,10,42,2
5,085,295,165,175,085,42
2 215 Una Haukanes Gneist,IL 5,29
 
0,91,91,3-0,30,3 
5,085,295,225,125,29x
3 140 Linnea Thorsheim FIL AKS-77 4,19
 
 -0,3  -0,6 
x3,79xx4,19x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Spyd (600gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 89 Frida Rose Dixon Fana IL 21,30
 
19,5918,2917,7221,3018,8216,03
  230 Tonje Sundal Jølster IL DNS
 
DNS     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  101 Kitty Augusta Friele Faye Fana IL NM
 
3,70
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,4
1 194 Ingrid Sortland Gneist,IL 12,42
2 280 Rachel Ombeni Norna-Salhus IL 12,70
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 194 Ingrid Sortland Gneist,IL 12,42
2 280 Rachel Ombeni Norna-Salhus IL 12,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 298 Nora Bergan Osterøy IL 10.08.47
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 298 Nora Bergan Osterøy IL 10.08.47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 335 Naomi van den Broeck Viking, TIF 53,64
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 335 Naomi van den Broeck Viking, TIF 53,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  258 Tiril Malm Sunde Moelven IL NM
 
3,00
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2,2
1 86 Filip Bøe Norna-Salhus IL 10,79
2 192 Herman Ellingsen Gneist,IL 10,83
3 6 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,84
4 350 Martin Roe FRI IL 10,99
  222 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL DNS
  257 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL DNS
Heat: 2 Vind: +0,4
1 204 Ole Martin MoritsgĂĽrd Flatjord Gneist,IL 11,47
2 219 Erlend Hognestad Nilsen Gular, IL 11,52
3 240 Ă˜yvind Bu LaksevĂĽg TIL 11,89
  237 HĂĽkon Eik Litland LaksevĂĽg TIL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 86 Filip Bøe Norna-Salhus IL 10,79
2 192 Herman Ellingsen Gneist,IL 10,83
3 6 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,84
4 350 Martin Roe FRI IL 10,99
5 204 Ole Martin MoritsgĂĽrd Flatjord Gneist,IL 11,47
6 219 Erlend Hognestad Nilsen Gular, IL 11,52
7 240 Ă˜yvind Bu LaksevĂĽg TIL 11,89
  257 Carl Emil KĂĽshagen Moelven IL DNS
  237 HĂĽkon Eik Litland LaksevĂĽg TIL DNS
  222 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 3000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 19 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 8.30.12
2 225 Tore Akerlie Gular, IL 8.32.45
3 213 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 8.40.68
4 195 Jon-Anders Haukøy Gneist,IL 8.55.90
5 71 Ă…dne Nesje Hernes Fana IL 9.10.80
6 203 Noah Spjeld Martinsen Gneist,IL 9.39.10
  153 Mathias Daltveit Berg FRI IL DNS
  183 Andreas Skulstad Størkson Gneist,IL DNS
  190 Hans-Magnus Haukøy Gneist,IL DNS
  208 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 19 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 8.30.12
2 225 Tore Akerlie Gular, IL 8.32.45
3 213 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 8.40.68
4 195 Jon-Anders Haukøy Gneist,IL 8.55.90
5 71 Ă…dne Nesje Hernes Fana IL 9.10.80
6 203 Noah Spjeld Martinsen Gneist,IL 9.39.10
  208 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL DNS
  190 Hans-Magnus Haukøy Gneist,IL DNS
  183 Andreas Skulstad Størkson Gneist,IL DNS
  153 Mathias Daltveit Berg FRI IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  197 Kristoffer AndrĂŠ Johannes BlĂźcher Gneist,IL DNS
Heat: 1
1 216 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 46,50
2 212 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 49,25
3 350 Martin Roe FRI IL 50,97
4 339 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 51,12
5 270 Johannes Hopland Norna-Salhus IL 52,69
6 273 Kristoffer Hopland Norna-Salhus IL 52,71
  209 Sindre Strønstad-løseth Gneist,IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 216 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 46,50
2 212 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 49,25
3 350 Martin Roe FRI IL 50,97
4 339 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 51,12
5 270 Johannes Hopland Norna-Salhus IL 52,69
6 273 Kristoffer Hopland Norna-Salhus IL 52,71
  197 Kristoffer AndrĂŠ Johannes BlĂźcher Gneist,IL DNS
  209 Sindre Strønstad-løseth Gneist,IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 287 Viljar Helgestad Gjerde Norna-Salhus IL 6,94
 
-0,7   0,5 
6,78xxx6,94x
2 125 Sondre Vie Ytrearne Fana IL 6,55
 
1,2-1,70,8 2,21,5
6,265,816,35x6,556,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS