Framolekene 2021

Arrangert av: IL Norna Salhus

28.05.2021 - 30.05.2021


Framolekene 202129.05.2021
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  41 Aksel Hugdahl Bøe Bergens TF DNS
  69 Viljar Anderson Bjarg IL 10,72
  116 Nikolai Gald Fana IL 10,87
  160 Eirik Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 12,13
  227 Henrik Aasen Hovding, TIL 10,51
  253 Ludvik VĂĽge FossĂĽ Lysekloster IL 10,99
  288 Wilhelm With Norna-Salhus IL 10,05
  336 Olav Vassbotten Lervik Viking, TIF DNS
Heat: 2
  57 Robin Herskedal Bergens TF 10,72
  98 Johannes Veland Fana IL 11,46
  146 Gard Sandvik Bø Fitjar IL DNS
  173 Oliver Bernes-Seim Fyllingen IL (Allianse) 12,10
  252 Lars Magnus LyngsgĂĽrd-Monsen Lysekloster IL 10,54
  279 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 9,37
  319 Ole Knudsen Berg Varegg Fleridrett 10,22
Heat: 3 Vind: -0,6
  94 Herman Constantin Vietheer Fana IL 9,53
  130 Ulrik Martinus Holmefjord Fana IL 11,14
  172 Nikolai Bland Green Fyllingen IL (Allianse) 10,62
  241 Alexander Seland Haugen Loddefjord IL 10,50
  254 Oscar Djupvik Søreide Lysekloster IL 10,40
  311 Viljar Hella Berge-Soldal Uskedal IL 10,87
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  57 Robin Herskedal Bergens TF 15,34
  69 Viljar Anderson Bjarg IL 13,57
  75 Alexander Traaholt Søderstrøm Fana IL 13,47
  80 Brede Myrmel Fana IL 11,79
  173 Oliver Bernes-Seim Fyllingen IL (Allianse) 15,48
  252 Lars Magnus LyngsgĂĽrd-Monsen Lysekloster IL 15,22
  279 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL DNS
  319 Ole Knudsen Berg Varegg Fleridrett 13,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  41 Aksel Hugdahl Bøe Bergens TF DNS
  51 Jonas Birkeland Bergens TF DNS
  57 Robin Herskedal Bergens TF 2,50
 
-1,2-2,30   
2,502,242,47   
  69 Viljar Anderson Bjarg IL 3,25
 
-1,1-1,3-0,8   
2,893,253,16   
  75 Alexander Traaholt Søderstrøm Fana IL 3,22
 
-1,7-0,60   
3,143,223,14   
  80 Brede Myrmel Fana IL 3,68
 
-0,5-2,2+0,7   
3,463,683,55   
  94 Herman Constantin Vietheer Fana IL 3,64
 
-1,0-1,6-0,4   
3,443,643,50   
  98 Johannes Veland Fana IL 2,56
 
-2,3-1,7-1,0   
2,452,402,56   
  99 Jonas KĂĽrstad Fana IL DNS
  116 Nikolai Gald Fana IL 3,21
 
-0,5-1,8-1,0   
3,133,193,21   
  128 Theodor SĂŚther Lundekvam Fana IL 3,00
 
-1,6-0,9-2,4   
2,633,002,66   
  130 Ulrik Martinus Holmefjord Fana IL 2,75
 
-1,6-1,1-0,8   
2,592,732,75   
  146 Gard Sandvik Bø Fitjar IL DNS
  160 Eirik Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 2,75
 
-2,1-1,5-1,4   
2,442,662,75   
  172 Nikolai Bland Green Fyllingen IL (Allianse) 3,37
 
-2,4-0,3-0,9   
3,203,372,31   
  173 Oliver Bernes-Seim Fyllingen IL (Allianse) 2,84
 
-3,2-0,3-1,3   
2,842,622,60   
  227 Henrik Aasen Hovding, TIL 3,32
 
-1,2+0,1-1,5   
3,293,123,32   
  241 Alexander Seland Haugen Loddefjord IL 3,13
 
-2,5-1,6    
2,923,13x   
  252 Lars Magnus LyngsgĂĽrd-Monsen Lysekloster IL 3,16
 
-1,8-2,0-0,4   
3,162,742,75   
  253 Ludvik VĂĽge FossĂĽ Lysekloster IL 3,02
 
-1,9-2,0+0,1   
2,982,933,02   
  254 Oscar Djupvik Søreide Lysekloster IL 3,25
 
-2,30,7-1,2   
3,043,253,07   
  279 Olai Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 3,82
 
 -1,1-2,4   
x3,723,82   
  288 Wilhelm With Norna-Salhus IL 3,58
 
-2,4-1,2-2,2   
3,583,113,44   
  311 Viljar Hella Berge-Soldal Uskedal IL 3,04
 
 -1,4-2,0   
x2,963,04   
  319 Ole Knudsen Berg Varegg Fleridrett 3,31
 
-1,8-0,5-2,2   
3,313,173,25   
  336 Olav Vassbotten Lervik Viking, TIF 2,73
 
-1,9 -3,0   
2,73x2,55   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  41 Aksel Hugdahl Bøe Bergens TF DNS
  51 Jonas Birkeland Bergens TF DNS
  75 Alexander Traaholt Søderstrøm Fana IL 27,37
 
27,3725,2524,25   
  160 Eirik Martinussen Fyllingen IL (Allianse) 21,34
 
21,3420,0820,09   
  172 Nikolai Bland Green Fyllingen IL (Allianse) 22,14
 
22,1421,1221,94   
  173 Oliver Bernes-Seim Fyllingen IL (Allianse) 22,03
 
x20,7122,03   
  227 Henrik Aasen Hovding, TIL 26,14
 
x26,14x   
  241 Alexander Seland Haugen Loddefjord IL 33,67
 
27,6128,4033,67   
  252 Lars Magnus LyngsgĂĽrd-Monsen Lysekloster IL 10,35
 
x10,359,59   
  253 Ludvik VĂĽge FossĂĽ Lysekloster IL 24,58
 
x22,7924,58   
  254 Oscar Djupvik Søreide Lysekloster IL 32,58
 
30,4632,5830,62   
  319 Ole Knudsen Berg Varegg Fleridrett 25,63
 
22,9625,6323,59   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  319 Ole Knudsen Berg Varegg Fleridrett DNS
 
DNS     
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 249 Herman Gjerde Onstad Lysekloster IL 9,76
2 150 Ole-Jakob Wiik Fitjar IL 9,57
3 31 Tage August Rong Hostad Ask Friidrett 10,04
4 85 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 10,41
5 326 Anders Bertin Haukeland Aarra Viking, TIF 10,85
6 245 Sebastian Sunde Pedersen Loddefjord IL 11,18
7 178 Theodor Eraker Fyllingen IL (Allianse) 12,04
Heat: 2 Vind: -0,8
1 122 Philip Christensen Moen Fana IL 9,55
2 238 Kai Vo Tveit LaksevĂĽg TIL 9,84
3 342 Sjur Øren Heggernes FIL AKS-77 9,96
4 248 Haakon Gjerde Onstad Lysekloster IL 10,17
5 155 Aleksander Berentsen Fyllingen IL (Allianse) 10,49
6 54 Konrad Kyrkjebø Irgan Bergens TF 10,56
  323 Adrian Konglevoll Thomsen Viking, TIF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 122 Philip Christensen Moen Fana IL 9,55
2 150 Ole-Jakob Wiik Fitjar IL 9,57
3 249 Herman Gjerde Onstad Lysekloster IL 9,76
4 238 Kai Vo Tveit LaksevĂĽg TIL 9,84
5 342 Sjur Øren Heggernes FIL AKS-77 9,96
6 31 Tage August Rong Hostad Ask Friidrett 10,04
7 248 Haakon Gjerde Onstad Lysekloster IL 10,17
8 85 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 10,41
9 155 Aleksander Berentsen Fyllingen IL (Allianse) 10,49
10 54 Konrad Kyrkjebø Irgan Bergens TF 10,56
11 326 Anders Bertin Haukeland Aarra Viking, TIF 10,85
12 245 Sebastian Sunde Pedersen Loddefjord IL 11,18
13 178 Theodor Eraker Fyllingen IL (Allianse) 12,04
  323 Adrian Konglevoll Thomsen Viking, TIF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,9
1 248 Haakon Gjerde Onstad Lysekloster IL 11,40
2 85 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 11,45
3 249 Herman Gjerde Onstad Lysekloster IL 11,82
  122 Philip Christensen Moen Fana IL DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 248 Haakon Gjerde Onstad Lysekloster IL 11,40
2 85 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 11,45
3 249 Herman Gjerde Onstad Lysekloster IL 11,82
  122 Philip Christensen Moen Fana IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 150 Ole-Jakob Wiik Fitjar IL 4,03
 
1,42,62,6   
3,923,834,03   
2 122 Philip Christensen Moen Fana IL 3,97
 
3,33,53,6   
3,863,733,97   
3 249 Herman Gjerde Onstad Lysekloster IL 3,87
 
1,83,23,1   
3,873,753,80   
4 238 Kai Vo Tveit LaksevĂĽg TIL 3,67
 
4,02,21,1   
3,663,603,67   
5 31 Tage August Rong Hostad Ask Friidrett 3,65
 
2,92,31,8   
3,653,593,42   
6 248 Haakon Gjerde Onstad Lysekloster IL 3,63
 
2,22,43,4   
3,633,593,51   
7 155 Aleksander Berentsen Fyllingen IL (Allianse) 3,55
 
2,11,83,4   
3,473,553,37   
8 54 Konrad Kyrkjebø Irgan Bergens TF 3,31
 
1,82,73,1   
3,223,113,31   
9 120 Ola Qvale Sundstrøm Fana IL 3,25
 
3,23,82,1   
3,253,133,01   
10 205 Oliver Svendsen Toft Gneist,IL 3,16
 
2,03,62,4   
3,113,162,98   
11 178 Theodor Eraker Fyllingen IL (Allianse) 2,61
 
1,71,51,5   
2,342,612,46   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Liten Ball 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 85 Felix Victor Wiger-NordĂĽs Fana IL 34,02
 
34,0233,7029,87   
2 238 Kai Vo Tveit LaksevĂĽg TIL 28,79
 
28,7927,1727,08   
3 120 Ola Qvale Sundstrøm Fana IL 28,60
 
28,2628,6027,70   
4 245 Sebastian Sunde Pedersen Loddefjord IL 18,52
 
18,5211,268,19   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,6
1 331 Jens-Kristian Kjølseth Eide Viking, TIF 8,90
2 206 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 9,32
3 243 Leon Victor Sandvik Loddefjord IL 9,55
4 134 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 9,97
5 68 Vetle Nilsen Roiha Bjarg IL 10,47
Heat: 2 Vind: -0,2
1 74 Alexander EikĂĽs Fana IL 9,30
2 239 Leon Vo Tveit LaksevĂĽg TIL 9,50
3 277 Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL 9,55
4 9 Hector Breivik Ask Friidrett 9,58
5 148 Jonas Dalen Fitjar IL 9,86
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 331 Jens-Kristian Kjølseth Eide Viking, TIF 8,90
2 74 Alexander EikĂĽs Fana IL 9,30
3 206 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 9,32
4 239 Leon Vo Tveit LaksevĂĽg TIL 9,50
5 243 Leon Victor Sandvik Loddefjord IL 9,55
6 277 Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL 9,55
7 9 Hector Breivik Ask Friidrett 9,58
8 148 Jonas Dalen Fitjar IL 9,86
9 134 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 9,97
10 68 Vetle Nilsen Roiha Bjarg IL 10,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 206 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 11,10
2 239 Leon Vo Tveit LaksevĂĽg TIL 12,44
3 68 Vetle Nilsen Roiha Bjarg IL 15,24
  83 Emil Ekeli Midtun Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 243 Leon Victor Sandvik Loddefjord IL 4,19
 
+1,5+1,2+2,1   
4,084,034,19   
2 206 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 4,19
 
+2,0+3,4+2,3   
4,194,074,05   
3 74 Alexander EikĂĽs Fana IL 4,11
 
+2,3 +3,4   
3,88x4,11   
4 277 Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL 3,97
 
+3,3+2,9+2,3   
3,973,883,94   
5 93 Henrik Magnussen Andersland Fana IL 3,96
 
+2,8+1,8+2,1   
3,963,753,87   
6 331 Jens-Kristian Kjølseth Eide Viking, TIF 3,89
 
+3,1+2,1+2,1   
3,533,723,89   
7 148 Jonas Dalen Fitjar IL 3,72
 
+3,0+3,3+1,8   
3,723,263,71   
8 134 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 3,48
 
+1,7+3,0+2,0   
3,443,483,40   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 74 Alexander EikĂĽs Fana IL 32,98
 
32,0232,3032,98   
2 93 Henrik Magnussen Andersland Fana IL 32,19
 
32,1927,1925,71   
3 243 Leon Victor Sandvik Loddefjord IL 25,93
 
22,1919,6025,93   
  83 Emil Ekeli Midtun Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 134 Andreas Brakstad Klausen FIL AKS-77 35,41
 
31,94x35,4134,6333,7327,51
2 239 Leon Vo Tveit LaksevĂĽg TIL 18,07
 
x17,80xx18,07x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 162 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL (Allianse) 4,34,90
2 210 Sondre Haukanes Gneist,IL 4,46,48
3 262 Christian Magnus Lothe Hitland Norna-Salhus IL 4,47,81
4 185 Daniel Wasbø Gneist,IL 5,15,87
5 344 Olav Ferning Fana IL 5,24,58
  87 Filip Hatlebrekke-Kvam Fana IL DNS
  278 Matias HerdlevĂŚr Refvik Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m hekk (68,0 18,29m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,0
1 96 Jakob Amandussen Nitter Fana IL 33,69
2 196 Kirill Eikanger Gneist,IL 33,74
  88 Finn Connor Saint Fana IL DNS
  168 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -2,0
1 191 Heine Strønstad-Løseth Gneist,IL 9,04
2 174 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 9,18
3 166 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 9,48
4 5 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 9,72
5 13 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 10,43
Heat: 2 Vind: -1,8
1 196 Kirill Eikanger Gneist,IL 9,22
2 159 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) 9,33
3 72 Aksel Jaakko Johnsen Fana IL 11,12
  67 Tobias Karl Albert Bjarg IL DNS
  88 Finn Connor Saint Fana IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 191 Heine Strønstad-Løseth Gneist,IL 9,04
2 174 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 9,18
3 196 Kirill Eikanger Gneist,IL 9,22
4 159 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) 9,33
5 166 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 9,48
6 5 Brede Leander Bergheim Ask Friidrett 9,72
7 13 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 10,43
8 72 Aksel Jaakko Johnsen Fana IL 11,12
  67 Tobias Karl Albert Bjarg IL DNS
  88 Finn Connor Saint Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,6
1 166 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 10,59
  88 Finn Connor Saint Fana IL DNS
  168 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 166 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 4,49
 
-1,7-1,0-1,8-2,1 -1,8
4,284,324,494,27x4,35
2 174 Oliver Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 4,48
 
-1,8-1,7 +0,1-0,7 
4,404,46x4,264,48x
3 49 HjĂśrleifur Jon Birgir Stefansson Bergens TF 3,81
 
-1,1-1,1-0,1-1,1-1,5-0,1
3,433,733,723,663,423,81
4 13 Jan-Olav GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett 3,62
 
-0,5-0,7-0,6-2,1-1,3-0,9
3,373,283,073,403,453,62
5 72 Aksel Jaakko Johnsen Fana IL 3,31
 
0-1,7    
3,313,25xxxx
  88 Finn Connor Saint Fana IL DNS
  168 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Slegge 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 135 Daniel Moss FIL AKS-77 24,34
 
24,34xx20,4322,3821,80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 196 Kirill Eikanger Gneist,IL 3,20
 
2,80
o
3,00
xo
3,10
o
3,20
xo
3,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 149 Marius Pedersen Fitjar IL 4,33,15
2 175 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL (Allianse) 4,33,57
3 301 Amund Hella Berge-Soldal Rosendal TL 4,41,00
4 186 Didrik Stuhaug Hatlelid Gneist,IL 4,46,51
5 117 Nils August Flornes Rustad Fana IL 4,47,43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m hekk (76,2 18,29m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,0
1 79 Benjamin Christensen Moen Fana IL 31,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -2,4
1 269 Jakob Heitmann Holmelid Norna-Salhus IL 8,03
2 79 Benjamin Christensen Moen Fana IL 8,19
2 337 Thomas Krohn-Hansen Viking, TIF 8,19
3 207 Peter Bjørndal Gneist,IL 8,44
4 328 Benjamin Aleksander Bøen FlygansvĂŚr Viking, TIF 8,51
5 329 Eirik Endal Angeltvedt Viking, TIF 8,55
6 242 Brage Storlid Kvinge Loddefjord IL 9,06
  338 Tristan Emil Brekke Nøttveit Viking, TIF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 80 m hekk (84,0 8m) Vind: -0,7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 79 Benjamin Christensen Moen Fana IL 12,66
2 207 Peter Bjørndal Gneist,IL 13,77
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 79 Benjamin Christensen Moen Fana IL 5,25
 
-1,1-1,7    
5,254,65----
2 242 Brage Storlid Kvinge Loddefjord IL 4,60
 
 -1,8-1,6-1,4-0,4-3,0
x4,334,064,404,564,60
  207 Peter Bjørndal Gneist,IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 131 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 41,95
2 147 Johannes Sandvik Bø Fitjar IL 42,12
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,5
1 327 Andreas Langhelle Viking, TIF 7,72
2 260 Athish Ganeshalingam Norna-Salhus IL 7,85
3 131 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 7,85
4 50 Johannes Ottemo Reimers Bergens TF 8,54
5 91 Gustav Vincent Holmefjord Fana IL 8,60
  129 Tobias Heldal Fana IL DNS
  283 Theodor With Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  129 Tobias Heldal Fana IL 1,82
 
1,66
o
1,70
o
1,74
o
1,78
xxo
1,82
xxo
1,86
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 50 Johannes Ottemo Reimers Bergens TF 9,13
 
8,008,748,728,269,139,04
2 59 Sigurd Olav Langhelle Myksvoll Bergens TF 8,16
 
7,147,258,167,967,447,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 236 Erik Alexander Fauske Johansson LaksevĂĽg TIL 51,63
 
50,4451,63xx51,5850,87
2 59 Sigurd Olav Langhelle Myksvoll Bergens TF 38,02
 
x33,5837,97x38,02x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  91 Gustav Vincent Holmefjord Fana IL 3,20
 
3,00
o
3,10
o
3,20
o
3,30
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 20 Markus Enes Heggøy Ask Friidrett 4,19,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,7
1 304 Eirik Natvik Stord IL (Allianseidrettslag) 7,60
2 103 Magnus Magnussen Andersland Fana IL 8,06
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Kule (5,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 268 Halvard Martin MelsĂĽs Norna-Salhus IL 12,67
 
12,1612,6711,89xx11,90
  121 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  268 Halvard Martin MelsĂĽs Norna-Salhus IL nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,7
1 158 Benjamin Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 7,84
  56 Philip Andreas Kubon Bergens TF DNS
  114 Niklas Liland Fana IL DNS
  226 Fahad Alrantisi Hovding, TIL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 127 Teodor Heldal Fana IL 1,90
 
1,82
o
1,86
o
1,90
o
1,96
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Slegge (5,0kg/120,0cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 114 Niklas Liland Fana IL 52,91
 
52,2449,69x48,51x52,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 56 Philip Andreas Kubon Bergens TF 4,70
 
4,50
xo
4,60
xxo
4,70
xxo
4,80
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 71 Ă…dne Nesje Hernes Fana IL 4,09,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m hekk (91,4 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  232 Christian Frich MĂŚhlum LaksevĂĽg TIL DNS
  307 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 56.66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,5
1 161 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 7,43
2 306 John Arild Torkelsen Stord IL (Allianseidrettslag) 7,74
  15 Jon-Henning GullbrĂĽ Hilleren Ask Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 109 Mathias Myrmel HerdlevĂŚr Fana IL 1,74
 
1,66
o
1,70
o
1,74
xo
1,78
xxx
2 286 Trym Lea Bakke Norna-Salhus IL 1,70
 
1,70
xxo
1,74
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 47 Eskil Reier Njerve Bergens TF 4,50
 
4,30
xo
4,50
xo
4,60
xxx
2 348 Kasper Fjeldstad Norna-Salhus IL 4,00
 
4,00
o
4,30
xxx
  43 Christian Vik Pettersen Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  38 Mia Charlotte Dalseide Austevoll Idrettsklubb 10,62
  42 Amalie Ganji Husebø Bergens TF 11,08
  156 Alma Olesdatter Hauen Fyllingen IL (Allianse) 11,10
  181 Valentina Brakstad Kristensen Fyllingen IL (Allianse) 12,21
  244 Nora Cecilie Øvrebø Thorseth Loddefjord IL 11,70
  293 Nora Berge Steinsland Os Turnforening 10,97
  322 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 10,07
Heat: 2
  39 Sofie Møgster Molnes Austevoll Idrettsklubb 10,06
  58 Signe Johanne Njerve Bergens TF 10,71
  167 Julie Meisterplass Aam Fyllingen IL (Allianse) 11,39
  214 Tuva Mettenes Øye Gneist,IL DNS
  290 Emma Eikrem Os Turnforening 10,18
  318 Nora Skaar-Wictorsson Varegg Fleridrett 10,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  42 Amalie Ganji Husebø Bergens TF 13,38
  58 Signe Johanne Njerve Bergens TF 12,94
  156 Alma Olesdatter Hauen Fyllingen IL (Allianse) 14,37
  214 Tuva Mettenes Øye Gneist,IL 13,44
  290 Emma Eikrem Os Turnforening 13,81
  293 Nora Berge Steinsland Os Turnforening 14,68
  322 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 12,72
  181 Valentina Brakstad Kristensen Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  38 Mia Charlotte Dalseide Austevoll Idrettsklubb 3,00
 
-1,8-1,9    
2,853,00x   
  39 Sofie Møgster Molnes Austevoll Idrettsklubb 3,36
 
-0,9-2,6-1,2   
3,363,083,26   
  42 Amalie Ganji Husebø Bergens TF 2,87
 
-2,0-1,5-0,8   
2,822,792,87   
  58 Signe Johanne Njerve Bergens TF 3,12
 
 -2,9-1,6   
x3,123,08   
  156 Alma Olesdatter Hauen Fyllingen IL (Allianse) 3,08
 
-1,9-2,0-2,2   
3,082,302,78   
  167 Julie Meisterplass Aam Fyllingen IL (Allianse) 2,68
 
-0,7-1,9-2,2   
2,682,362,37   
  181 Valentina Brakstad Kristensen Fyllingen IL (Allianse) 2,50
 
-2,0-1,9-1,5   
2,502,372,09   
  244 Nora Cecilie Øvrebø Thorseth Loddefjord IL 1,92
 
-1,1-2,0-1,0   
1,891,881,92   
  290 Emma Eikrem Os Turnforening 3,40
 
-1,6-2,5    
3,403,40    
  293 Nora Berge Steinsland Os Turnforening 3.27
 
-2,3-1,3-1,5   
3.123.133.27   
  317 Marte SchĂźbeler Lundestad Varegg Fleridrett 3,02
 
-1,3-2,1-2,9   
3,022,902,97   
  318 Nora Skaar-Wictorsson Varegg Fleridrett 2,97
 
-3,3-1,9-1,8   
2,972,962,70   
  322 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 3,03
 
-1,6-1,8-1,8   
3,032,922,77   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  38 Mia Charlotte Dalseide Austevoll Idrettsklubb 18,55
 
x15,2918,55   
  39 Sofie Møgster Molnes Austevoll Idrettsklubb 16,92
 
16,9214,5613,34   
  58 Signe Johanne Njerve Bergens TF 18,28
 
18,2816,8617,05   
  156 Alma Olesdatter Hauen Fyllingen IL (Allianse) 18,00
 
17,6218,0013,34   
  167 Julie Meisterplass Aam Fyllingen IL (Allianse) 20,03
 
18,4915,4020,03   
  181 Valentina Brakstad Kristensen Fyllingen IL (Allianse) 11,92
 
x11,92x   
  317 Marte SchĂźbeler Lundestad Varegg Fleridrett 21,09
 
19,0221,0916,57   
  318 Nora Skaar-Wictorsson Varegg Fleridrett 14,06
 
12,7014,069,72   
  322 Tuva Eide Bergesen Varegg Fleridrett 20,29
 
20,2917,8019,26   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  180 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen IL (Allianse) 10,47
  193 Ida Wolff-Hansen Gneist,IL 9,60
  201 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 10,35
  247 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 9,30
  259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: -2,6
  11 Ingrid Straume-Sunde Ask Friidrett 9,49
  28 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 9,69
  123 Sofie Kvammen Sørvig Fana IL DNS
  176 Pernille Nøkleby Fyllingen IL (Allianse) 10,49
  177 Selma Persen Haltbakk Fyllingen IL (Allianse) 11,04
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 247 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 9,30
2 11 Ingrid Straume-Sunde Ask Friidrett 9,49
3 193 Ida Wolff-Hansen Gneist,IL 9,60
4 28 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 9,69
5 201 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 10,35
6 180 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen IL (Allianse) 10,47
7 176 Pernille Nøkleby Fyllingen IL (Allianse) 10,49
8 177 Selma Persen Haltbakk Fyllingen IL (Allianse) 11,04
  123 Sofie Kvammen Sørvig Fana IL DNS
  259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,9
1 247 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 10,67
2 28 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 13,10
3 201 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 13,27
  259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 247 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 10,67
2 28 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 13,10
3 201 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 13,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett DNS
1 247 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 4,36
 
-0,5-1,1-2,4   
4,304,364,17   
2 11 Ingrid Straume-Sunde Ask Friidrett 3,64
 
 -1,4-1,9   
x3,153,64   
3 193 Ida Wolff-Hansen Gneist,IL 3,62
 
-2,2-1,0    
3,623,56x   
4 201 Marte Gaupseth Allers Gneist,IL 3,44
 
-0,4-1,7-1,5   
3,443,363,38   
5 28 Sofie Elise Indrebø Ask Friidrett 3,39
 
-1,1-0,4-2,3   
3,193,303,39   
6 180 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen IL (Allianse) 3,19
 
-1,7-0,7-2,2   
3,113,183,19   
7 177 Selma Persen Haltbakk Fyllingen IL (Allianse) 3,04
 
-1,8-1,4-0,9   
2,983,042,69   
8 176 Pernille Nøkleby Fyllingen IL (Allianse) 2,96
 
-2,1-1,0-1,6   
2,932,962,93   
  123 Sofie Kvammen Sørvig Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,3
1 35 Ida Mathilde Møgster Molnes Austevoll Idrettsklubb 9,15
2 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 9,47
3 246 Thea Stikholmen Loddefjord IL 9,56
4 164 Ida Alvilde Aleberg NĂŚsheim Fyllingen IL (Allianse) 9,61
  313 Frida Askildsen Hovdevik Varegg Fleridrett DNS
  316 Mamiatta Sheriff Dukuly Varegg Fleridrett DNS
Heat: 2 Vind: -1,9
1 267 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 9,21
2 113 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL 9,29
3 184 Ane Lerstad Ødegaard Gneist,IL 9,45
4 314 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 9,50
5 37 Marie Møgster Samland Austevoll Idrettsklubb 10,18
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 35 Ida Mathilde Møgster Molnes Austevoll Idrettsklubb 9,15
2 267 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 9,21
3 113 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL 9,29
4 184 Ane Lerstad Ødegaard Gneist,IL 9,45
5 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 9,47
6 314 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 9,50
7 246 Thea Stikholmen Loddefjord IL 9,56
8 164 Ida Alvilde Aleberg NĂŚsheim Fyllingen IL (Allianse) 9,61
9 37 Marie Møgster Samland Austevoll Idrettsklubb 10,18
  313 Frida Askildsen Hovdevik Varegg Fleridrett DNS
  316 Mamiatta Sheriff Dukuly Varegg Fleridrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,6
1 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 11,31
2 184 Ane Lerstad Ødegaard Gneist,IL 11,77
3 113 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL 12,45
4 314 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 13,32
5 246 Thea Stikholmen Loddefjord IL 13,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 267 Evelina Kaminskaia Norna-Salhus IL 4,30
 
1,73,1    
4,084,30x   
2 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 4,29
 
2,32,20,8   
3,904,174,29   
3 113 Miriam Bjelland Oppnes Fana IL 4,25
 
1,62,52,2   
4,004,234,25   
4 35 Ida Mathilde Møgster Molnes Austevoll Idrettsklubb 4,12
 
1,91,2    
4,044,12x   
5 184 Ane Lerstad Ødegaard Gneist,IL 4,09
 
0,61,91,7   
3,974,094,07   
6 246 Thea Stikholmen Loddefjord IL 3,86
 
2,42,02,4   
3,773,863,79   
7 37 Marie Møgster Samland Austevoll Idrettsklubb 3,60
 
1,72,41,2   
3,443,603,37   
8 314 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 3,36
 
 2,5    
x3,36x   
  313 Frida Askildsen Hovdevik Varegg Fleridrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 Liten Ball (150gr) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 184 Ane Lerstad Ødegaard Gneist,IL 33,08
 
31,8033,0831,96   
2 48 Helle Møller-Sivertsen Bergens TF 32,70
 
32,7030,1629,10   
3 314 Ida Eide Bergesen Varegg Fleridrett 27,08
 
25,9925,4727,08   
4 246 Thea Stikholmen Loddefjord IL 23,37
 
23,3722,0122,93   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 235 Emilia Totland Osa LaksevĂĽg TIL 5,07,85
2 77 Anna Qvale Sundstrøm Fana IL 6,02,84
  36 Maila Aurora Singdahlsen Austevoll Idrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m hekk (68,0 19m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,7
1 61 Jofrid Anderson Bjarg IL 34,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,4
1 289 Eva Mundal Melle Ă˜rsta IL 8,75
2 33 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 8,86
3 324 Agnes Lervik-Kristensen Viking, TIF 9,06
4 202 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 9,13
5 281 Saga Bergerud-NygĂĽrd Norna-Salhus IL 9,55
6 60 Andrea Jacobsen Leknessund Bjarg IL 10,56
Heat: 2 Vind: -0,7
1 112 Mia Miangaly Lewis Fana IL 9,10
2 36 Maila Aurora Singdahlsen Austevoll Idrettsklubb 9,26
3 291 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 9,26
4 187 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 9,33
5 34 Celine Dalseide Austevoll Idrettsklubb 9,71
6 62 Maren Helen Austegard Kvame Bjarg IL 9,94
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 289 Eva Mundal Melle Ă˜rsta IL 8,75
2 33 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 8,86
3 324 Agnes Lervik-Kristensen Viking, TIF 9,06
4 112 Mia Miangaly Lewis Fana IL 9,10
5 202 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 9,13
6 36 Maila Aurora Singdahlsen Austevoll Idrettsklubb 9,26
7 291 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 9,26
8 187 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 9,33
9 281 Saga Bergerud-NygĂĽrd Norna-Salhus IL 9,55
10 34 Celine Dalseide Austevoll Idrettsklubb 9,71
11 62 Maren Helen Austegard Kvame Bjarg IL 9,94
12 60 Andrea Jacobsen Leknessund Bjarg IL 10,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,6
1 202 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 10,91
2 61 Jofrid Anderson Bjarg IL 11,22
3 281 Saga Bergerud-NygĂĽrd Norna-Salhus IL 12,94
4 271 Josefine Irgens Norna-Salhus IL 13,52
  70 Abelone Heldal Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 291 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 4,58
 
1,02,32,71,91,43,5
4,454,584,514,494,344,35
2 187 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 4,44
 
1,22,92,62,62,21,6
4,444,234,124,354,354,15
3 202 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 4,43
 
2,22,0 1,8  
4,434,38x4,20xx
4 61 Jofrid Anderson Bjarg IL 4,43
 
2,32,0 2,62,81,9
4,434,27x4,234,154,23
5 33 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 4,38
 
2,11,11,43,12,13,8
4,184,144,324,354,354,38
6 289 Eva Mundal Melle Ă˜rsta IL 4,32
 
1,83,4 2,13,03,8
4,324,00x4,113,844,22
7 77 Anna Qvale Sundstrøm Fana IL 4,29
 
1,82,12,62,72,33,6
4,264,284,244,274,294,24
8 70 Abelone Heldal Fana IL 4,18
 
3,22,12,2 2,42,6
4,004,184,09x4,094,13
9 275 Malia Lena Rodriguez Zimmermann Norna-Salhus IL 4,12
 
1,02,92,8   
4,084,124,10   
10 36 Maila Aurora Singdahlsen Austevoll Idrettsklubb 4,12
 
1,72,60,9   
4,124,063,94   
11 324 Agnes Lervik-Kristensen Viking, TIF 4,05
 
2,11,32,4   
4,053,683,77   
12 62 Maren Helen Austegard Kvame Bjarg IL 3,74
 
1,92,2    
3,503,74x   
13 34 Celine Dalseide Austevoll Idrettsklubb 3,66
 
0,72,91,8   
3,343,663,57   
  60 Andrea Jacobsen Leknessund Bjarg IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Slegge (2,0kg/110cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 40 Agathe Constanse Djupesland Humlevik Bergens TF 29,61
 
29,4729,06x29,61xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 334 Mari Haukeland Aarra Viking, TIF 6,04,47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m hekk (76,2 19m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,7
1 200 Liza Sofia Aune Gneist,IL 31,74
2 265 Emilie Kongshaug Norna-Salhus IL 31,81
  261 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,5
1 261 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 8,29
2 200 Liza Sofia Aune Gneist,IL 8,65
3 142 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 8,71
4 157 Amalie Meisterplass Aam Fyllingen IL (Allianse) 9,29
5 32 Tiril Eliassen Sjøtun Ask Friidrett 9,38
6 334 Mari Haukeland Aarra Viking, TIF 9,39
7 325 Alva Grønnevik Viking, TIF 9,41
  45 Embla Matilde Njerve Bergens TF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 261 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 8,29
2 200 Liza Sofia Aune Gneist,IL 8,65
3 142 Nathalie Svanevik Hølleland FIL AKS-77 8,71
4 157 Amalie Meisterplass Aam Fyllingen IL (Allianse) 9,29
5 32 Tiril Eliassen Sjøtun Ask Friidrett 9,38
6 334 Mari Haukeland Aarra Viking, TIF 9,39
7 325 Alva Grønnevik Viking, TIF 9,41
  45 Embla Matilde Njerve Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,7
1 261 Birgitte Langeland Birkeland Norna-Salhus IL 10,20
2 265 Emilie Kongshaug Norna-Salhus IL 10,33
3 292 Henriette SĂŚbø Noss Os Turnforening 10,44
  45 Embla Matilde Njerve Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Lengde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 292 Henriette SĂŚbø Noss Os Turnforening 4,45
 
 -1,2-1,7+0,2-1,5+0,3
x2.792,813,564,454,32
2 157 Amalie Meisterplass Aam Fyllingen IL (Allianse) 3,95
 
-1,5-1,1 +0-1,3+0,2
3,883,82x3,543,953.95
  45 Embla Matilde Njerve Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  138 Ida Ramslien FIL AKS-77 nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 154 Vilde-Sofie Torvund FRI IL 4,54,40
2 165 Ingrid Solberg Fyllingen IL (Allianse) 5,20,45
3 231 Amanda Totland Osa LaksevĂĽg TIL 5,22,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 27 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 48,06
2 276 Mari Hystad-haaland Norna-Salhus IL 51,55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,7
1 169 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 8,19
2 21 Mina Sofie Rong Hostad Ask Friidrett 8,29
3 29 Sofie Hustad Ask Friidrett 8,85
Heat: 2 Vind: -1,2
1 100 Karoline Røed Hovland Fana IL 8,86
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 169 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 8,19
2 21 Mina Sofie Rong Hostad Ask Friidrett 8,29
3 29 Sofie Hustad Ask Friidrett 8,85
4 100 Karoline Røed Hovland Fana IL 8,86
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 169 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 1,54
 
1,47
o
1,51
xo
1,54
o
1,57
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 234 Edle Eik Litland LaksevĂĽg TIL 10,40
 
10,409,139,7610,3810,2310,36
2 308 Mathilde Alfarnes Amundsen Stord IL (Allianseidrettslag) 10,35
 
9,399,6110,359,8410,3510,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  234 Edle Eik Litland LaksevĂĽg TIL nm
 
xxxxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,7
1 52 Julianna Henden Bergens TF 8,98
Heat: 2 Vind: -1,2
1 341 Emilie Engelbrektson IL Brodd 8,34
2 90 Frida SĂŚtrum Fana IL 8,96
3 18 Maria Juliane Bekken Ask Friidrett 9,31
  110 Mathilde Handeland Fana IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 341 Emilie Engelbrektson IL Brodd 8,34
2 90 Frida SĂŚtrum Fana IL 8,96
3 52 Julianna Henden Bergens TF 8,98
4 18 Maria Juliane Bekken Ask Friidrett 9,31
  110 Mathilde Handeland Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 52 Julianna Henden Bergens TF 8,02
 
7,897,987,858,027,107,28
  302 Inga Rabben Reimers Sandnes IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Slegge (3,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 343 Nora Ekroll Jaidi Norna-Salhus IL 49,21
 
48,9249,21x46,63x47,71
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 300 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  309 Sofie Skard Stord IL (Allianseidrettslag) 49,51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,8
1 163 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 8,29
  152 Malin Ysland Moldestad Førde IL DNS
  171 Nicoline Pallesen Coulson Fyllingen IL (Allianse) DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 163 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 8,29
  171 Nicoline Pallesen Coulson Fyllingen IL (Allianse) DNS
  152 Malin Ysland Moldestad Førde IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 309 Sofie Skard Stord IL (Allianseidrettslag) 1,57
 
1,43
o
1,47
o
1,51
o
1,54
o
1,57
o
1,60
xxx
2 303 Anna Solheim Stord IL (Allianseidrettslag) 1,54
 
1,43
o
1,47
o
1,51
o
1,54
o
1,57
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Kule (3,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 303 Anna Solheim Stord IL (Allianseidrettslag) 10,65
 
9,799,3110,389,6210,5510,65
2 97 Johanne Leathem Fana IL 10,61
 
10,619,6810,3310,3810,1310,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 400 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  151 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF DNS
  215 Una Haukanes Gneist,IL 1.05.44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1,8
1 188 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 7,98
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 230 Tonje Sundal Jølster IL 1,43
 
1,43
o
1,47
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  230 Tonje Sundal Jølster IL 10,39
 
10,3910,03x10,0110,20x
  340 Mariell HetlesĂŚter Morken Voss IL 12,89
 
12,89x12,8612,82xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Slegge (4,0kg/119,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 89 Frida Rose Dixon Fana IL 33,20
 
32,0831,7633,20x31,81x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 298 Nora Bergan Osterøy IL 4,46,78
2 256 Emma Hanstveit Mjøsdalen IL 5,01,03
3 126 Synne Marie Engebretsen Fana IL 5,03,25
4 255 Anna Hanstveit Mjøsdalen IL 5,04,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Kule (4,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 296 Marianne Feidje Mjelde Osterøy IL 9,55
 
9,559,28x9,01xx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Slegge 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 55 Oda Marie Myklebust Bergens TF 53,99
 
x53,9153,49x51,4953,99
2 124 Solveig Fredriksen Fana IL 51,28
 
51,28xx49,37xx
3 137 Hedda Hauge AasgĂĽrd FIL AKS-77 48,29
 
xx48,29x47,78x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 144 Phillip Morken FIL AKS-77 4,07,53
2 310 Vegard Havn Stord IL (Allianseidrettslag) 4,22,82
3 218 Daniel MĂĽkestad Fadnes Gular, IL 4,25,98
  217 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL DNS
  221 Matias Andersen Førde Gular, IL DNS
  270 Johannes Hopland Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  192 Herman Ellingsen Gneist,IL 52.23
  216 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 54.14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Høyde 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 132 Vetle Raa Ellingsen Fana IL 2,00
 
1,82
o
1,86
o
1,90
o
1,96
o
2,00
xo
2,04
xxx
  84 Erlend Bolstad Raa Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Slegge (7,26kg/121,5cm) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 237 HĂĽkon Eik Litland LaksevĂĽg TIL 58,70
 
58,70xxxx57,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 350 Martin Roe FRI IL 4,60
 
4,50
o
4,60
o
4,70
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS