Framolekene 2021

Arrangert av: IL Norna Salhus

28.05.2021 - 30.05.2021


Framolekene 202128.05.2021
 
elite Stav 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 347 P√•l Haugen Lillefosse Fana IL 5,60
 
5,30
xo
5,50
xxo
5,60
xo
5,71
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  69 Viljar Anderson Bjarg IL 7,20
 
7.007.207.17   
  80 Brede Myrmel Fana IL 8,10
 
8.107.907.98   
  116 Nikolai Gald Fana IL 7,52
 
7.526.756.95   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 120 Ola Qvale Sundstr√łm Fana IL 14,04
 
xx10,7714,0412,9912,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  120 Ola Qvale Sundstr√łm Fana IL 7,11
 
7.11x6.65   
  122 Philip Christensen Moen Fana IL 8.33
 
xx8.33   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 74 Alexander Eik√•s Fana IL 18,73
 
17,0818,71x18,7318,6817,40
2 81 Daniel Kross√ły Fana IL 16,71
 
13,7114,3516,7114,28x15,42
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 206 Oskar Gjertsen Trumpy Gneist,IL 9.08
 
8.888.819.08   
2 93 Henrik Magnussen Andersland Fana IL 8.42
 
8.298.258.42   
3 81 Daniel Kross√ły Fana IL 8,21
 
8.218.008.18   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.8
1 159 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) 30.61
2 111 Matias Radoi Fana IL 32.31
3 166 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 33.35
  64 Matheus Gregorius Hj√łnnev√•g Mikalsen Bjarg IL DNS
  67 Tobias Karl Albert Bjarg IL DNS
  88 Finn Connor Saint Fana IL DNS
  168 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) DNS
  278 Matias Herdlev√¶r Refvik Norna-Salhus IL DNS
Heat: 2 Vind: 0.9
1 162 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL (Allianse) 28.90
2 191 Heine Str√łnstad-L√łseth Gneist,IL 29.08
3 13 Jan-Olav Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 33.22
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 162 Endre Hartvedt Haugen Fyllingen IL (Allianse) 28.90
2 191 Heine Str√łnstad-L√łseth Gneist,IL 29.08
3 159 Eirik Markussen Fyllingen IL (Allianse) 30.61
4 111 Matias Radoi Fana IL 32.31
5 13 Jan-Olav Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 33.22
6 166 Jonas Langeland Andersen Fyllingen IL (Allianse) 33.35
  278 Matias Herdlev√¶r Refvik Norna-Salhus IL DNS
  67 Tobias Karl Albert Bjarg IL DNS
  64 Matheus Gregorius Hj√łnnev√•g Mikalsen Bjarg IL DNS
  88 Finn Connor Saint Fana IL DNS
  168 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 262 Christian Magnus Lothe Hitland Norna-Salhus IL 2.24.40
  87 Filip Hatlebrekke-Kvam Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 266 Eskil Lea Bakke Norna-Salhus IL 25,15
 
22,1722,30x23,0722,4025,15
2 96 Jakob Amandussen Nitter Fana IL 17,82
 
x17,4917,8215,0916,9816,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  168 Kristoffer Boge Stenerud Fyllingen IL (Allianse) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2 Vind: 0.9
1 338 Tristan Emil Brekke N√łttveit Viking, TIF 25.55
2 337 Thomas Krohn-Hansen Viking, TIF 26.02
3 332 Jonathan Alvin Jacobsen Gr√∂ning Viking, TIF 28.38
  207 Peter Bj√łrndal Gneist,IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 175 √ėyvind Magnus Morst√łl Fyllingen IL (Allianse) 2.14.25
2 117 Nils August Flornes Rustad Fana IL 2.23.47
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m hekk (84,0 8,5) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 1.1
1 131 Vegard Oppedal Rinde Fana IL 14.18
  129 Tobias Heldal Fana IL DQ:R162.8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
1 327 Andreas Langhelle Viking, TIF 24.38
2 260 Athish Ganeshalingam Norna-Salhus IL 24.82
3 50 Johannes Ottemo Reimers Bergens TF 27.43
  131 Vegard Oppedal Rinde Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 147 Johannes Sandvik B√ł Fitjar IL 2.04.13
2 300 Vegard H√łylo Trefall Oster√ły IL 2.04.19
3 73 Aleksander Hauge √ėyen Fana IL 2.06.04
4 107 Marios Ktorides-Valen Fana IL 2.06.95
5 149 Marius Pedersen Fitjar IL 2.10.64
6 330 Gunnar Mo Gausvik Viking, TIF 2.14.80
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 59 Sigurd Olav Langhelle Myksvoll Bergens TF 22,41
 
x22,41x17,5721,42x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
1 333 Linus August Rygh Viking, TIF 24.84
2 44 Eirik Stordal H√łvding Bergens TF 25.55
  264 Emil Johann Helgesen Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 14 Johannes Sture Ask Friidrett 2.04.95
2 10 Imre Marius Skiftesvik Opdahl Ask Friidrett 2.14.78
3 263 Eirik Johannessen Leknessund Norna-Salhus IL 2.22.43
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 121 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 13,80
 
-1.9   +1.3-0.2
13.80xxx13.5112.25
2 103 Magnus Magnussen Andersland Fana IL 12,88
 
 +2.4-2.1-1.3+0.2-0.4
x12.7012.8812.5612.4512.51
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 110 m hekk (91,4 9,14) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.5
1 127 Teodor Heldal Fana IL 15.99
2 179 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL (Allianse) 16.30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.3
1 189 Filip Holdhus Gneist,IL 23.57
2 274 Luka Bergheim Norna-Salhus IL 24.25
3 179 Tomas Daniel Chernov Fyllingen IL (Allianse) 24.26
4 158 Benjamin Taule Lindgren Fyllingen IL (Allianse) 25.56
5 226 Fahad Alrantisi Hovding, TIL 25.79
6 119 Ola M√łen Tungesvik Fana IL 26.38
7 294 Aslak Ingebj√łrgson Monstad Oster√ły IL 27.96
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 Diskos (1,5kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  114 Niklas Liland Fana IL 36,73
 
35,9435,9435,0235,7236,73x
  211 Thomas Brattaule Gneist,IL 38,46
 
36,0838,0636,1434,86x38,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 110 m hekk (100,0 9,14m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -0.5
1 307 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 14.65
  47 Eskil Reier Njerve Bergens TF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2 Vind: 0.2
1 170 Mats Rossland Hj√łrnevik Fyllingen IL (Allianse) 22.61
2 307 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 22.63
3 295 Magnus Reigstad Oster√ły IL 23.20
4 161 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 23.42
5 15 Jon-Henning Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 23.72
  285 Tobias Kvamme Myhr Norna-Salhus IL DNS
Heat: 3 Vind: -0.9
1 7 Elias August Bergheim Ask Friidrett 24.09
2 17 Magnus Farestveit Ask Friidrett 24.92
3 198 Kristoffer Skaugrud Andreassen Gneist,IL 25.37
  232 Christian Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL DQ:R162.8
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 170 Mats Rossland Hj√łrnevik Fyllingen IL (Allianse) 22.61
2 307 Julian Skimmeland Aasheim Stord IL (Allianseidrettslag) 22.63
3 295 Magnus Reigstad Oster√ły IL 23.20
4 161 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 23.42
5 15 Jon-Henning Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 23.72
6 7 Elias August Bergheim Ask Friidrett 24.09
7 17 Magnus Farestveit Ask Friidrett 24.92
8 198 Kristoffer Skaugrud Andreassen Gneist,IL 25.37
  232 Christian Frich M√¶hlum Laksev√•g TIL DQ:R162.8
  285 Tobias Kvamme Myhr Norna-Salhus IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 15 Jon-Henning Gullbr√• Hilleren Ask Friidrett 2.04.83
2 71 √Ödne Nesje Hernes Fana IL 2.06.38
  8 Emil Gunnlaugsson Ask Friidrett DNS
  299 Torstein Olai Leiren Mastervik Oster√ły IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 95 Herman Skjensvold Rosenkilde Fana IL 12,98
 
 +2.8+1.0-0.7+0.7+0.4
x12.9812.6912.6512.7412.65
2 108 Markus Kaland Kongsrud Fana IL 12,31
 
+0.2     
12.31x-x--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  58 Signe Johanne Njerve Bergens TF 7,72
 
7.457.727.35   
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 247 Elise Andrea Bos Lysekloster IL 10.40
 
9.659.8310.40   
  259 Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 0.2
1 33 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 30.10
2 35 Ida Mathilde M√łgster Molnes Austevoll Idrettsklubb 30.82
3 112 Mia Miangaly Lewis Fana IL 31.77
Heat: 2 Vind: -0.4
1 202 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 29.92
2 291 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 31.01
3 62 Maren Helen Austegard Kvame Bjarg IL 33.71
  34 Celine Dalseide Austevoll Idrettsklubb DNS
  36 Maila Aurora Singdahlsen Austevoll Idrettsklubb DNS
  324 Agnes Lervik-Kristensen Viking, TIF DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 29.92
2 33 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 30.10
3 35 Ida Mathilde M√łgster Molnes Austevoll Idrettsklubb 30.82
4 291 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 31.01
5 112 Mia Miangaly Lewis Fana IL 31.77
6 62 Maren Helen Austegard Kvame Bjarg IL 33.71
  34 Celine Dalseide Austevoll Idrettsklubb DNS
  36 Maila Aurora Singdahlsen Austevoll Idrettsklubb DNS
  324 Agnes Lervik-Kristensen Viking, TIF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Diskos (0,6kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL 28,48
 
22,0925,0528,4822,4627,4227,77
2 40 Agathe Constanse Djupesland Humlevik Bergens TF 23,07
 
16,35xx23,0721,20x
3 61 Jofrid Anderson Bjarg IL 19,28
 
17,4017,2219,2817,0618,32x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 235 Emilia Totland Osa Laksev√•g TIL 10,16
 
1,0-0,3-0,6-1,4-0,80,7
9,849,069,489,8010,169,66
2 77 Anna Qvale Sundstr√łm Fana IL 9,61
 
1,30,40,30,2-0,2-1,3
8,319,309,619,339,419,25
3 187 Elise Wolff-Hansen Gneist,IL 9,30
 
-0,4-0,6-0,3-0,5-0,31,6
9,169,239,308,779,279,05
4 61 Jofrid Anderson Bjarg IL 9,15
 
-0,21,10,00,00,4-1,5
9,158,988,938,938,888,76
5 291 Frida Berge Steinsland Os Turnforening 8,95
 
-0,6-0,9-0,10,10,0-0,3
8,918,958,808,738,778,82
6 70 Abelone Heldal Fana IL 8,91
 
0,00,8-0,2-0,8-0,2-1,2
8,788,278,918,808,888,91
7 324 Agnes Lervik-Kristensen Viking, TIF 8,02
 
1,10,1-1,20,5-0,9 
7,957,858,027,917,92x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  133 Alexandra Tunes Lund FIL AKS-77 DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  138 Ida Ramslien FIL AKS-77 41,33
 
39,7740,1939,9841,3337,4639,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 200 Liza Sofia Aune Gneist,IL 10,77
 
1,8-1,0 1,20,01,6
10,7210,40x10,1610,7710,14
  45 Embla Matilde Njerve Bergens TF DNS
  325 Alva Gr√łnnevik Viking, TIF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  3 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett DNS
Heat: 1 Vind: 1.6
1 27 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 27.13
2 312 Alexandra Martjushova Irgens Varegg Fleridrett 28.19
3 29 Sofie Hustad Ask Friidrett 28.50
4 100 Karoline R√łed Hovland Fana IL 29.24
Heat: 2 Vind: -0.2
1 145 Serine Brakstad FIL AKS-77 27.06
2 21 Mina Sofie Rong Hostad Ask Friidrett 27.17
3 282 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 27.32
4 233 Christine-Sofie Ler√łen-Pedersen Laksev√•g TIL 27.85
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 145 Serine Brakstad FIL AKS-77 27.06
2 27 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 27.13
3 21 Mina Sofie Rong Hostad Ask Friidrett 27.17
4 282 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 27.32
5 233 Christine-Sofie Ler√łen-Pedersen Laksev√•g TIL 27.85
6 312 Alexandra Martjushova Irgens Varegg Fleridrett 28.19
7 29 Sofie Hustad Ask Friidrett 28.50
8 100 Karoline R√łed Hovland Fana IL 29.24
  3 Anna Kolstad Silseth Ask Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 80 m hekk (76,2 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  29 Sofie Hustad Ask Friidrett DNS
Heat: 1 Vind: 0.1
1 169 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11.86
2 282 Sophie Ulla-Zahl Norna-Salhus IL 12.14
3 27 Sigri Hundven Eliassen Ask Friidrett 12.85
4 100 Karoline R√łed Hovland Fana IL 13.03
5 276 Mari Hystad-haaland Norna-Salhus IL 13.10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 154 Vilde-Sofie Torvund FRI IL 2.20.10
2 165 Ingrid Solberg Fyllingen IL (Allianse) 2.35.84
3 315 Julia Helene Rosenberg Varegg Fleridrett 2.37.55
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 Diskos (0,75kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 234 Edle Eik Litland Laksev√•g TIL 33,33
 
xxx28,0333,3331,08
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 1.6
1 341 Emilie Engelbrektson IL Brodd 27.29
2 52 Julianna Henden Bergens TF 28.73
Heat: 2 Vind: -0.2
1 199 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 26.97
2 284 Tiril Bergheim Norna-Salhus IL 28.84
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 199 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 26.97
2 341 Emilie Engelbrektson IL Brodd 27.29
3 52 Julianna Henden Bergens TF 28.73
4 284 Tiril Bergheim Norna-Salhus IL 28.84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 80 m hekk (76,2 8m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 0.1
1 199 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL 12.00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 1 Amalie Melby Arnesen Ask Friidrett 2.19.87
2 23 Pia Norheim Ask Friidrett 2.23.01
3 16 Julia Varsi Ask Friidrett 2.26.68
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  343 Nora Ekroll Jaidi Norna-Salhus IL 32,51
 
25,4628,6631,7329,2232,5131,23
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 110 Mathilde Handeland Fana IL 11,13
 
-1,4-0,7-0,90,9 -0,4
10,3810,4210,5311,13x11,08
2 76 Andrea Hjortland Fana IL 10,93
 
0,3-0,90,2-1,2  
10,9310,7910,8610,63xx
3 90 Frida S√¶trum Fana IL 10,83
 
-0,7 -1,50,50,0 
10,60x10,5510,8310,81x
4 52 Julianna Henden Bergens TF 10,40
 
-0,8-1,2-0,81,7 +0,3
10,2010,0310,4010,38x9,78
  18 Maria Juliane Bekken Ask Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m hekk (76,2 8,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 1.5
1 303 Anna Solheim Stord IL (Allianseidrettslag) 14.47
2 309 Sofie Skard Stord IL (Allianseidrettslag) 15.14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 0.5
1 272 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL 27.23
  171 Nicoline Pallesen Coulson Fyllingen IL (Allianse) DNF
  152 Malin Ysland Moldestad F√łrde IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 303 Anna Solheim Stord IL (Allianseidrettslag) 33,58
 
28,7633,58x30,8232,1331,52
2 97 Johanne Leathem Fana IL 26,58
 
24,3624,1926,5826,25x25,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m hekk (84,0 8,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 1.5
1 215 Una Haukanes Gneist,IL 15.25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  89 Frida Rose Dixon Fana IL 28,39
 
xx24,88x25,5928,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 140 Linnea Thorsheim FIL AKS-77 10,02
 
  -1,1   
xx10,02xxx
  105 Maria Vie Ytrearne Fana IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 0.5
1 194 Ingrid Sortland Gneist,IL 25.52
  335 Naomi van den Broeck Viking, TIF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 26 Sarah Feyifoluwa Adekoya Ask Friidrett 2.18.22
2 320 Thea Charlotte Knutsen Varegg Fleridrett 2.20.36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Diskos (1,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 124 Solveig Fredriksen Fana IL 44,30
 
44,30x42,8044,1341,6843,39
2 55 Oda Marie Myklebust Bergens TF 37,95
 
36,89x37,2437,0837,9537,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 280 Rachel Ombeni Norna-Salhus IL 12,54
 
-1,3 0,4-0,6  
12,10x12,3912,54xx
2 346 Elise Sanden S√łvik Tjalve 12,45
 
-0,50,00,1 1,41,3
11,9212,2212,41x12,4112,45
3 104 M√•lfrid Pettersen Lunde Fana IL 10,52
 
 -1,6    
x10,52xxxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: 0.6
1 216 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21.33
2 86 Filip B√łe Norna-Salhus IL 21.83
3 6 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 22.40
4 257 Carl Emil K√•shagen Moelven IL 22.54
  197 Kristoffer Andr√© Johannes Bl√ľcher Gneist,IL DNS
  222 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL DNS
Heat: 2 Vind: 0.2
1 349 Sivert Sellevold Gular, IL 23.08
Heat: 3 Vind: -0.9
1 204 Ole Martin Moritsg√•rd Flatjord Gneist,IL 23.26
2 209 Sindre Str√łnstad-l√łseth Gneist,IL 23.30
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 216 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21.33
2 86 Filip B√łe Norna-Salhus IL 21.83
3 6 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 22.40
4 257 Carl Emil K√•shagen Moelven IL 22.54
5 349 Sivert Sellevold Gular, IL 23.08
6 204 Ole Martin Moritsg√•rd Flatjord Gneist,IL 23.26
7 209 Sindre Str√łnstad-l√łseth Gneist,IL 23.30
  197 Kristoffer Andr√© Johannes Bl√ľcher Gneist,IL DNS
  222 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 144 Phillip Morken FIL AKS-77 1.55.54
2 213 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL 1.56.78
3 190 Hans-Magnus Hauk√ły Gneist,IL 1.57.47
4 273 Kristoffer Hopland Norna-Salhus IL 1.58.38
5 224 Timmi Brandvik Anderl Gular, IL 1.58.68
6 339 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF 1.59.09
7 270 Johannes Hopland Norna-Salhus IL 2.04.04
8 195 Jon-Anders Hauk√ły Gneist,IL 2.04.68
9 220 Lukas Landro Lie Gular, IL 2.14.74
  153 Mathias Daltveit Berg FRI IL DNS
  182 Andr√© Seliussen Gneist,IL DNS
  212 Thomas Str√łnstad-L√łseth Gneist,IL DNS
  310 Vegard Havn Stord IL (Allianseidrettslag) DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Diskos (2,0kg) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 237 H√•kon Eik Litland Laksev√•g TIL 29,79
 
28,51xx29,7929,53x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS Tresteg 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 287 Viljar Helgestad Gjerde Norna-Salhus IL 15,19
 
+0.6 +1.1 +0.5+0.9
14.86x15.19x15.0814.76
2 125 Sondre Vie Ytrearne Fana IL 14,96
 
 -2.4-0.9+1.8+0.4-1.8
x14.4014.7314.5714.9614.90
3 345 Elias Sanden S√łvik Tjalve 14,89
 
+1.2+1.5 +2.0  
14.6714.89x14.34--
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS