Boysen Memorial 2021

Arrangert av: IK Tjalve

12.06.2021 - 12.06.2021


Boysen Memorial
 
MS 5000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 117 Mathias Moen Oslostudentenes IK 14,46,58
2 140 Ulrik Grevle Lolland Rygge IL 14,55,84
3 169 Markus KjĂŚrner-Semb Strindheim il 14,56,92
4 39 Roger Øye Pollen Førde IL 14,58,58
5 113 Eivind Klokkehaug Oslostudentenes IK 15,03,32
6 187 Iver Matias Linge Glomnes Tjalve, IK 15,06,05
7 182 Emil Martin Ahlbäck Tjalve, IK 15,10,77
8 168 Henrik Marius Laukli Strindheim il 15,11,26
9 115 Magnus Sirnes Hjellum Oslostudentenes IK 15,11,56
10 119 Rune Solli Oslostudentenes IK 15,13,74
11 45 AndrĂŠ Seliussen Gneist,IL 15,30,23
  114 Erlend Gjerdevik Sørtveit Oslostudentenes IK DNF
  116 Markus Borge Harbo Oslostudentenes IK DNF
  172 Ulrik Astrup Arnesen Strindheim il DNF
Heat: 2
1 92 Petter Johansen Lillehammer IF 14,16,66
2 4 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 14,28,39
3 234 Vebjørn Hovdejord Snøgg 14,29,02
4 49 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 14,31,23
5 191 Kristian Pytten Tjalve, IK 14,35,94
6 91 Mikkel Blikstad Thomassen Lillehammer IF 14,43,48
7 149 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 14,48,64
8 69 Tedros Gebretensai Haile Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 14,53,08
9 159 Mathias Vanem Aas Steinkjer Friidrettsklubb 14,59,00
  10 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF DNF
  64 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL DNF
  120 Magnus Gjerstad Osterøy IL DNF
  171 Trond Einar Moen Pedersli Strindheim il DNF
  186 Henrik Velle Tjalve, IK DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 92 Petter Johansen Lillehammer IF 14,16,66
2 4 Marius Garmann Sørli Ask Friidrett 14,28,39
3 234 Vebjørn Hovdejord Snøgg 14,29,02
4 49 Philip Anders Anthelme Massacand Gneist,IL 14,31,23
5 191 Kristian Pytten Tjalve, IK 14,35,94
6 91 Mikkel Blikstad Thomassen Lillehammer IF 14,43,48
7 117 Mathias Moen Oslostudentenes IK 14,46,58
8 149 Tord Franke Ulset Selsbakk IF 14,48,64
9 69 Tedros Gebretensai Haile Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 14,53,08
10 140 Ulrik Grevle Lolland Rygge IL 14,55,84
11 169 Markus KjĂŚrner-Semb Strindheim il 14,56,92
12 39 Roger Øye Pollen Førde IL 14,58,58
13 159 Mathias Vanem Aas Steinkjer Friidrettsklubb 14,59,00
14 113 Eivind Klokkehaug Oslostudentenes IK 15,03,32
15 187 Iver Matias Linge Glomnes Tjalve, IK 15,06,05
16 182 Emil Martin Ahlbäck Tjalve, IK 15,10,77
17 168 Henrik Marius Laukli Strindheim il 15,11,26
18 115 Magnus Sirnes Hjellum Oslostudentenes IK 15,11,56
19 119 Rune Solli Oslostudentenes IK 15,13,74
20 45 AndrĂŠ Seliussen Gneist,IL 15,30,23
  116 Markus Borge Harbo Oslostudentenes IK DNF
  114 Erlend Gjerdevik Sørtveit Oslostudentenes IK DNF
  186 Henrik Velle Tjalve, IK DNF
  10 Eldar Thomassen Fagerbakke Bøler IF DNF
  171 Trond Einar Moen Pedersli Strindheim il DNF
  120 Magnus Gjerstad Osterøy IL DNF
  172 Ulrik Astrup Arnesen Strindheim il DNF
  64 Trym Halvard Sagstuen Tønnesen Halden IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS