Boysen Memorial 2021

Arrangert av: IK Tjalve

12.06.2021 - 12.06.2021


Boysen Memorial
 
KS 100 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: -1.3
1 28 Kornelia Roppen Dimna IL 12,72
2 124 Ane Skjetne Ranheim IL 12,86
3 164 Stine Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 12,89
4 130 Synnøve Julseth Frantzen Ranheim IL 13,01
5 85 Ida-Louise Øverland IK Hind 13,18
6 213 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,21
7 137 Marte Aasvang Runar, IL 37,72
Heat: 2 Vind: -2.1
1 98 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 12,45
2 222 Hedda Ekrem Johansen Vidar, Sportsklubben 12,58
3 24 Thea Aase Pedersen BUL, IL i 12,61
4 13 Angelica Okparaebo BUL, IL i 12,65
5 52 Una Haukanes Gneist,IL 12,87
6 123 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,97
7 66 Anna Kolstø Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,97
8 26 Frida Røe TĂŚrum Dimna IL 13,05
Heat: 3 Vind: -0.7
1 23 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,19
2 126 Nora Aune Ranheim IL 12,30
2 180 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,30
4 30 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 12,46
5 46 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 12,52
6 15 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 12,62
7 3 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 12,63
8 8 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,94
Heat: 4 Vind: -1.5
1 214 Helene Rønningen Tyrving IL 11,73
2 215 Ingvild Meinseth Tyrving IL 12,02
3 100 Linn Oppegaard Moss IL 12,26
4 208 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 12,31
5 97 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,45
6 209 Alice Ulla Berg Tyrving IL 12,49
7 35 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 12,51
8 189 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 12,53
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 214 Helene Rønningen Tyrving IL 11,73
2 215 Ingvild Meinseth Tyrving IL 12,02
3 23 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 12,19
4 100 Linn Oppegaard Moss IL 12,26
5 180 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,30
6 126 Nora Aune Ranheim IL 12,30
7 208 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 12,31
8 97 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 12,45
9 98 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 12,45
10 30 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 12,46
11 209 Alice Ulla Berg Tyrving IL 12,49
12 35 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 12,51
13 46 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 12,52
14 189 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 12,53
15 222 Hedda Ekrem Johansen Vidar, Sportsklubben 12,58
16 24 Thea Aase Pedersen BUL, IL i 12,61
17 15 Elea Jørstad Bock BUL, IL i 12,62
18 3 Leah Marie Henriksen Indrebø Ask Friidrett 12,63
19 13 Angelica Okparaebo BUL, IL i 12,65
20 28 Kornelia Roppen Dimna IL 12,72
21 124 Ane Skjetne Ranheim IL 12,86
22 52 Una Haukanes Gneist,IL 12,87
23 164 Stine Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 12,89
24 8 Pernille Sina Lund BĂŚkkelagets SK 12,94
25 123 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,97
26 66 Anna Kolstø Jensen Haugesund Idrettslag Friidrett - gr 12,97
27 130 Synnøve Julseth Frantzen Ranheim IL 13,01
28 26 Frida Røe TĂŚrum Dimna IL 13,05
29 85 Ida-Louise Øverland IK Hind 13,18
30 213 Hedvig KallĂĽk Tyrving IL 13,21
31 137 Marte Aasvang Runar, IL 37,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS