Bassen Sprint 2020

Arrangert av: IK Tjalve

18.01.2020


Bassen Sprint & Minibassen18.01.2020
 
6 ĂĽr Fellesklasse 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  80 Sander Tryti Drøbak-Frogn IL 48,54
  344 Theodor Henriksen Klubbløs DNS
  345 Amanda Henriksen Klubbløs DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
6 ĂĽr Fellesklasse 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  80 Sander Tryti Drøbak-Frogn IL 13,15
  137 Max Bruun-Kallum Klubbløs 13,27
  344 Theodor Henriksen Klubbløs 15,85
  345 Amanda Henriksen Klubbløs DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
6 ĂĽr Fellesklasse 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  80 Sander Tryti Drøbak-Frogn IL 16,21
Heat: 2
  344 Theodor Henriksen Klubbløs 20,97
  345 Amanda Henriksen Klubbløs 27,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  68 Benjamin Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 40,32
  189 Christian Breili Ringerike Friidrettsklubb 38,80
  120 Antoni Chybinski Hvam IL DNS
Heat: 2
  109 Tian Magnussen Dachert Hellas, IF 56,25
  131 Victoria Winge Aas IL Koll 55,26
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2
  109 Tian Magnussen Dachert Hellas, IF 17,13
  131 Victoria Winge Aas IL Koll 13,50
  189 Christian Breili Ringerike Friidrettsklubb 11,28
  68 Benjamin Folland Dahl Drøbak-Frogn IL DNS
  120 Antoni Chybinski Hvam IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
7 ĂĽr Fellesklasse 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  109 Tian Magnussen Dachert Hellas, IF 18,49
  189 Christian Breili Ringerike Friidrettsklubb 13,43
  120 Antoni Chybinski Hvam IL DNS
  131 Victoria Winge Aas IL Koll DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  58 Oscar Norman Luckow Bøler IF 36,24
  69 Brage William Wangensteen Drøbak-Frogn IL 45,71
  74 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 35,79
  75 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 33,55
  159 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 34,16
  191 Karl Fredrik Ulsund Sandum Ringerike Friidrettsklubb 39,73
  193 Simen Christoffer Vangen Kongshaug Ringerike Friidrettsklubb 44,67
  200 Mikkel Trageton Romerike Friidrett 40,29
  305 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 37,16
  308 Vemund Fosse Holseter Tyrving IL 35,36
  275 John Krister Bellis Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  58 Oscar Norman Luckow Bøler IF 10,10
  69 Brage William Wangensteen Drøbak-Frogn IL 12,29
  74 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 10,29
  75 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 9,42
  193 Simen Christoffer Vangen Kongshaug Ringerike Friidrettsklubb 12,59
  200 Mikkel Trageton Romerike Friidrett 11,13
Heat: 2
  159 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 10,09
  191 Karl Fredrik Ulsund Sandum Ringerike Friidrettsklubb 11,31
  305 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 10,70
  308 Vemund Fosse Holseter Tyrving IL 10,32
  314 Fred Markussen Rosvoll Tønsberg Friidrettsklubb 10,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  74 Leon Tryti Drøbak-Frogn IL 13,77
  75 Marcus Folland Dahl Drøbak-Frogn IL 12,34
  159 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 12,96
  305 Theodor Masterud Lundamo Tyrving IL 14,23
  308 Vemund Fosse Holseter Tyrving IL 13,59
  69 Brage William Wangensteen Drøbak-Frogn IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 251 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 33,39
2 155 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog Friidrettslag 33,55
3 306 Thomas Svendsen Tyrving IL 35,15
4 47 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 35,16
5 268 Iver Fykerud Tyrving IL 36,85
Heat: 2
1 157 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 28,29
2 205 David Sindre Risberg Sandefjord Turn & Idrettsforening 30,63
3 158 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 30,71
4 100 Filip Olof Olander Ejdfors Gui Sportsklubb 33,12
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 157 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 28,29
2 205 David Sindre Risberg Sandefjord Turn & Idrettsforening 30,63
3 158 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 30,71
4 100 Filip Olof Olander Ejdfors Gui Sportsklubb 33,12
5 251 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 33,39
6 155 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog Friidrettslag 33,55
7 306 Thomas Svendsen Tyrving IL 35,15
8 47 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 35,16
9 268 Iver Fykerud Tyrving IL 36,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 205 David Sindre Risberg Sandefjord Turn & Idrettsforening 9,40
2 100 Filip Olof Olander Ejdfors Gui Sportsklubb 9,84
3 251 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 10,28
4 268 Iver Fykerud Tyrving IL 10,99
  99 Emil Langeland Gui Sportsklubb DNS
  163 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag DNS
Heat: 2
1 157 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,79
2 158 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 9,42
3 47 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 10,00
4 155 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog Friidrettslag 10,18
5 306 Thomas Svendsen Tyrving IL 10,30
  127 Karsten Gjesdal Bech IL Koll DNS
  270 Jacob Tidemann Fusdahl Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 157 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,79
2 205 David Sindre Risberg Sandefjord Turn & Idrettsforening 9,40
3 158 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 9,42
4 100 Filip Olof Olander Ejdfors Gui Sportsklubb 9,84
5 47 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 10,00
6 155 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog Friidrettslag 10,18
7 251 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 10,28
8 306 Thomas Svendsen Tyrving IL 10,30
9 268 Iver Fykerud Tyrving IL 10,99
  99 Emil Langeland Gui Sportsklubb DNS
  127 Karsten Gjesdal Bech IL Koll DNS
  270 Jacob Tidemann Fusdahl Tyrving IL DNS
  163 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 205 David Sindre Risberg Sandefjord Turn & Idrettsforening 10,99
2 251 Adrian Tjørnhom Tyrving IL 13,54
3 306 Thomas Svendsen Tyrving IL 14,51
4 268 Iver Fykerud Tyrving IL 15,31
  99 Emil Langeland Gui Sportsklubb DNS
Heat: 2
1 157 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 10,45
2 158 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 10,82
3 100 Filip Olof Olander Ejdfors Gui Sportsklubb 11,86
4 155 Aksel SelvĂĽg Vegarsson Lørenskog Friidrettslag 12,80
5 47 Aksel Olavi Ahtorinne Andresen Bøler IF 13,66
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 128 Leo Winge Aas IL Koll 31,29
2 125 Even Bogen Nørjordet IL Koll 32,08
3 221 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 32,23
4 220 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 34,82
5 26 Petter Meringdal Høkeli BUL, IL i 39,85
Heat: 2
1 89 Elias Persen Fredrikstad IF 28,96
2 156 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 29,17
3 256 Cornelius Farhang Tyrving IL 30,16
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 89 Elias Persen Fredrikstad IF 28,96
2 156 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 29,17
3 256 Cornelius Farhang Tyrving IL 30,16
4 128 Leo Winge Aas IL Koll 31,29
5 125 Even Bogen Nørjordet IL Koll 32,08
6 221 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 32,23
7 220 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 34,82
8 26 Petter Meringdal Høkeli BUL, IL i 39,85
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 346 Benjamin Opuama Ski IL Friidrett 8,50
2 220 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 9,71
3 125 Even Bogen Nørjordet IL Koll 9,72
4 221 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 9,96
  291 Mathias Ugonna Flesche Tyrving IL DNS
  292 Mats Anton Haug Tyrving IL DNS
Heat: 2
1 89 Elias Persen Fredrikstad IF 8,79
2 156 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 8,92
3 160 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 9,08
4 128 Leo Winge Aas IL Koll 9,42
5 26 Petter Meringdal Høkeli BUL, IL i 11,05
  190 Emil Alexsander Vangen Kongshaug Ringerike Friidrettsklubb DNS
  256 Cornelius Farhang Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 346 Benjamin Opuama Ski IL Friidrett 8,50
2 89 Elias Persen Fredrikstad IF 8,79
3 156 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 8,92
4 160 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 9,08
5 128 Leo Winge Aas IL Koll 9,42
6 220 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 9,71
7 125 Even Bogen Nørjordet IL Koll 9,72
8 221 Magnus Graven Nørbech Ski IL Friidrett 9,96
9 26 Petter Meringdal Høkeli BUL, IL i 11,05
  190 Emil Alexsander Vangen Kongshaug Ringerike Friidrettsklubb DNS
  256 Cornelius Farhang Tyrving IL DNS
  291 Mathias Ugonna Flesche Tyrving IL DNS
  292 Mats Anton Haug Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 156 August Hope Nordvang Lørenskog Friidrettslag 11,63
2 125 Even Bogen Nørjordet IL Koll 12,29
3 220 Eivind Aakra Indahl Ski IL Friidrett 13,10
  128 Leo Winge Aas IL Koll DNS
  190 Emil Alexsander Vangen Kongshaug Ringerike Friidrettsklubb DNS
  291 Mathias Ugonna Flesche Tyrving IL DNS
  292 Mats Anton Haug Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 46 Adrian SandholtbrĂĽten Bøler IF 31,91
2 285 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 36,80
  73 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL DQ:R163,3
  318 Morten Husebø Hestnes Tønsberg Friidrettsklubb DQ:R163,3
Heat: 2
1 130 Morten Gjesdal Bech IL Koll 30,04
2 316 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg Friidrettsklubb 30,32
3 284 Magnus Lundberg Tyrving IL 31,42
4 273 Jakob Sivesind Ølstørn Tyrving IL 31,83
Heat: 3
1 143 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 27,63
  172 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL DQ:R163,3
  64 Viktor Rokne Bøler IF DNS
  289 Markus Le Fjeld Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 143 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 27,63
2 130 Morten Gjesdal Bech IL Koll 30,04
3 316 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg Friidrettsklubb 30,32
4 284 Magnus Lundberg Tyrving IL 31,42
5 273 Jakob Sivesind Ølstørn Tyrving IL 31,83
6 46 Adrian SandholtbrĂĽten Bøler IF 31,91
7 285 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 36,80
  73 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL DQ:R163,3
  318 Morten Husebø Hestnes Tønsberg Friidrettsklubb DQ:R163,3
  172 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL DQ:R163,3
  64 Viktor Rokne Bøler IF DNS
  289 Markus Le Fjeld Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 30 m, Mellomtid 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 316 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg Friidrettsklubb 5,13
2 20 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 5,21
3 284 Magnus Lundberg Tyrving IL 5,29
4 273 Jakob Sivesind Ølstørn Tyrving IL 5,33
5 318 Morten Husebø Hestnes Tønsberg Friidrettsklubb 5,68
6 73 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL 5,74
7 285 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 6,03
Heat: 2
1 172 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 4,64
2 121 Julian Zhang Førsund Hvam IL 4,71
3 143 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 4,91
4 64 Viktor Rokne Bøler IF 4,94
5 62 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 5,04
6 130 Morten Gjesdal Bech IL Koll 5,16
  289 Markus Le Fjeld Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 316 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg Friidrettsklubb 8,99
2 20 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 9,21
3 284 Magnus Lundberg Tyrving IL 9,46
4 273 Jakob Sivesind Ølstørn Tyrving IL 9,46
5 318 Morten Husebø Hestnes Tønsberg Friidrettsklubb 10,11
6 73 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL 10,40
7 285 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 11,12
Heat: 2
1 172 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 8,08
2 121 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,23
3 143 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 8,47
4 64 Viktor Rokne Bøler IF 8,72
5 62 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 8,90
6 130 Morten Gjesdal Bech IL Koll 9,16
  289 Markus Le Fjeld Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 172 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 8,08
2 121 Julian Zhang Førsund Hvam IL 8,23
3 143 Josh Anthony Bjerke Larvik Turn & IF 8,47
4 64 Viktor Rokne Bøler IF 8,72
5 62 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 8,90
6 316 Jacob Bergmann Abusdal Tønsberg Friidrettsklubb 8,99
7 130 Morten Gjesdal Bech IL Koll 9,16
8 20 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 9,21
9 284 Magnus Lundberg Tyrving IL 9,46
10 273 Jakob Sivesind Ølstørn Tyrving IL 9,46
11 318 Morten Husebø Hestnes Tønsberg Friidrettsklubb 10,11
12 73 Kristoffer Randall Drøbak-Frogn IL 10,40
13 285 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 11,12
  289 Markus Le Fjeld Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 121 Julian Zhang Førsund Hvam IL 10,09
2 160 Nilas Salvesen Marcussen Lørenskog Friidrettslag 10,64
3 62 Theodor Haugberg Rennan Bøler IF 11,56
4 318 Morten Husebø Hestnes Tønsberg Friidrettsklubb 12,74
5 285 Magnus Masterud Lundamo Tyrving IL 13,91
  289 Markus Le Fjeld Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 176 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 27,71
2 320 Tarjei Aunan Tønsberg Friidrettsklubb 27,97
3 283 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 28,66
  49 Andreas Kevin Magnussen Bøler IF DQ:R163,3
  207 Sander Skarre Lindseth Sandvin, IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 30 m, Mellomtid 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 2 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 4,73
2 49 Andreas Kevin Magnussen Bøler IF 4,95
3 320 Tarjei Aunan Tønsberg Friidrettsklubb 5,02
4 262 Herman Bjørke Ådland Tyrving IL 5,10
5 283 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 5,11
Heat: 2
1 95 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 4,64
2 96 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 4,65
3 258 Fridtjof Farhang Tyrving IL 4,65
4 342 Daniel Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 4,73
5 207 Sander Skarre Lindseth Sandvin, IL 4,75
6 176 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 4,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 2 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,27
2 320 Tarjei Aunan Tønsberg Friidrettsklubb 8,76
3 49 Andreas Kevin Magnussen Bøler IF 8,82
4 262 Herman Bjørke Ådland Tyrving IL 8,90
5 283 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 9,15
Heat: 2
1 342 Daniel Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 8,05
2 95 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 8,06
3 96 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 8,07
4 258 Fridtjof Farhang Tyrving IL 8,19
5 207 Sander Skarre Lindseth Sandvin, IL 8,28
6 176 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 8,38
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 342 Daniel Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 8,05
2 95 Ahmed Mohammed Ali Heyabu Groruddalen Friidrettsklubb 8,06
3 96 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 8,07
4 258 Fridtjof Farhang Tyrving IL 8,19
5 2 William Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,27
6 207 Sander Skarre Lindseth Sandvin, IL 8,28
7 176 Axel Andreas Mjør Nesøya IL 8,38
8 320 Tarjei Aunan Tønsberg Friidrettsklubb 8,76
9 49 Andreas Kevin Magnussen Bøler IF 8,82
10 262 Herman Bjørke Ådland Tyrving IL 8,90
11 283 Lukas Pujol Hollund Tyrving IL 9,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 342 Daniel Debesay Groruddalen Friidrettsklubb 10,06
2 320 Tarjei Aunan Tønsberg Friidrettsklubb 10,70
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 37 Trygve Ilseng BUL, IL i 8,91
2 22 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 8,91
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 108 Scott YgĂĽrd Hellas, IF 8,40
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  51 Arion Broch-Berhane Bøler IF 43,04
  97 Benedikt Gustafsson Gui Sportsklubb 35,22
  101 Johan Traa Gui Sportsklubb 46,21
  161 Noah Thando Felde Lørenskog Friidrettslag 38,20
  198 Karsten Bergum-Jonassen Romerike Friidrett 44,86
  204 Andreas Haugen Torjussen Røa IL 41,30
  272 Jakob Masterud Lundamo Tyrving IL 41,57
  332 Leo Marthinsson Vidar, Sportsklubben 45,27
  333 Leopold Mathiesen Vidar, Sportsklubben 41,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  51 Arion Broch-Berhane Bøler IF 12,85
  198 Karsten Bergum-Jonassen Romerike Friidrett 12,49
  272 Jakob Masterud Lundamo Tyrving IL 12,55
  333 Leopold Mathiesen Vidar, Sportsklubben 11,82
  101 Johan Traa Gui Sportsklubb DNS
Heat: 2
  97 Benedikt Gustafsson Gui Sportsklubb 10,41
  195 Christian Ato Dennis Jøndal Romerike Friidrett 11,44
  204 Andreas Haugen Torjussen Røa IL 11,56
  332 Leo Marthinsson Vidar, Sportsklubben 11,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-8 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 2
  51 Arion Broch-Berhane Bøler IF 13,96
  97 Benedikt Gustafsson Gui Sportsklubb 12,65
  101 Johan Traa Gui Sportsklubb 14,19
  198 Karsten Bergum-Jonassen Romerike Friidrett 16,41
  204 Andreas Haugen Torjussen Røa IL 13,24
  272 Jakob Masterud Lundamo Tyrving IL 13,91
  332 Leo Marthinsson Vidar, Sportsklubben 13,34
  333 Leopold Mathiesen Vidar, Sportsklubben 13,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  53 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 33,17
  55 Julian Korseberg Stokke Bøler IF 45,65
  56 Noah Øverjordet Bøler IF 40,48
  57 Oliver Abaskalov Tverseth Bøler IF 37,86
  63 Vetle Haugberg Rennan Bøler IF 43,83
  135 Fredrik Horvei Klubbløs 39,05
  274 Johan Le Fjeld Tyrving IL 33,68
  325 Martin Jean Årtun Vestby IL 42,68
  326 Alexander Kabat Bakken Vidar, Sportsklubben 38,54
  339 Tobias Hovdan Storsten Vidar, Sportsklubben 42,09
  340 Tobias Sverdrup Vidar, Sportsklubben 45,01
  343 Jonas Holtmoen Eriksson Klubbløs 40,81
  217 Majus Dubra Sem IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  55 Julian Korseberg Stokke Bøler IF 12,14
  63 Vetle Haugberg Rennan Bøler IF 11,95
  135 Fredrik Horvei Klubbløs 10,70
  274 Johan Le Fjeld Tyrving IL 10,08
  325 Martin Jean Årtun Vestby IL 11,35
  343 Jonas Holtmoen Eriksson Klubbløs 11,76
Heat: 2
  53 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 9,68
  56 Noah Øverjordet Bøler IF 10,66
  57 Oliver Abaskalov Tverseth Bøler IF 10,80
  169 Albert Skovli Hermansen Moss IL 10,67
  326 Alexander Kabat Bakken Vidar, Sportsklubben 11,38
  339 Tobias Hovdan Storsten Vidar, Sportsklubben 11,69
  340 Tobias Sverdrup Vidar, Sportsklubben 12,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-9 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 3
  53 Chika Jonathan Okeke Bøler IF 11,10
  56 Noah Øverjordet Bøler IF 12,27
  135 Fredrik Horvei Klubbløs 13,02
  274 Johan Le Fjeld Tyrving IL 11,49
  325 Martin Jean Årtun Vestby IL 15,63
  326 Alexander Kabat Bakken Vidar, Sportsklubben 12,38
  343 Jonas Holtmoen Eriksson Klubbløs 13,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  48 Amanda Valstad Bøler IF 41,19
  70 Calixa Eris Drøbak-Frogn IL 40,57
  77 Nora Anna Wallin Drøbak-Frogn IL 40,11
  79 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 39,55
  85 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 36,24
  104 Therese Gustafsson Gui Sportsklubb 36,86
  296 Olivia BrĂĽthen Hansen Tyrving IL 38,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  48 Amanda Valstad Bøler IF 11,50
  70 Calixa Eris Drøbak-Frogn IL 11,41
  77 Nora Anna Wallin Drøbak-Frogn IL 10,86
  79 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 11,37
  85 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 10,51
  104 Therese Gustafsson Gui Sportsklubb 10,25
  296 Olivia BrĂĽthen Hansen Tyrving IL 10,13
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-10 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 85 Tuva Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 14,26
2 104 Therese Gustafsson Gui Sportsklubb 14,34
3 70 Calixa Eris Drøbak-Frogn IL 15,58
4 77 Nora Anna Wallin Drøbak-Frogn IL 15,64
5 79 Rikke Norstrøm Drøbak-Frogn IL 17,06
  48 Amanda Valstad Bøler IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 194 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 34,75
2 98 Elina Maylinn Refvik Gui Sportsklubb 36,10
3 138 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 36,45
4 265 Idun Hesselberg Tyrving IL 36,49
  277 Julia Kaspara Gammelsrød Berge Tyrving IL DNS
Heat: 2
1 244 Martine Rooth Tjalve, IK 33,92
2 103 Stine Lyngstad Gui Sportsklubb 35,43
3 203 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 37,61
4 208 Sara Skarre Lindseth Sandvin, IL 38,75
  288 Maria Stanghelle Thiebauld Ugland Tyrving IL DNS
Heat: 3
1 335 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 31,01
2 180 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 32,61
3 71 Carla Klepp Fundingsrud Drøbak-Frogn IL 33,11
4 86 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 36,28
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 335 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 31,01
2 180 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 32,61
3 71 Carla Klepp Fundingsrud Drøbak-Frogn IL 33,11
4 244 Martine Rooth Tjalve, IK 33,92
5 194 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 34,75
6 103 Stine Lyngstad Gui Sportsklubb 35,43
7 98 Elina Maylinn Refvik Gui Sportsklubb 36,10
8 86 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 36,28
9 138 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 36,45
10 265 Idun Hesselberg Tyrving IL 36,49
11 203 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 37,61
12 208 Sara Skarre Lindseth Sandvin, IL 38,75
  277 Julia Kaspara Gammelsrød Berge Tyrving IL DNS
  288 Maria Stanghelle Thiebauld Ugland Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 71 Carla Klepp Fundingsrud Drøbak-Frogn IL 9,45
2 103 Stine Lyngstad Gui Sportsklubb 10,21
3 194 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 10,40
4 138 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 10,54
5 98 Elina Maylinn Refvik Gui Sportsklubb 10,90
6 208 Sara Skarre Lindseth Sandvin, IL 11,01
7 203 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 11,04
8 277 Julia Kaspara Gammelsrød Berge Tyrving IL 12,54
Heat: 2
1 335 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 9,13
2 180 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 9,39
3 244 Martine Rooth Tjalve, IK 10,08
4 175 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 10,10
5 288 Maria Stanghelle Thiebauld Ugland Tyrving IL 10,15
6 197 Helena Jeppsson-Evensen Romerike Friidrett 10,22
7 265 Idun Hesselberg Tyrving IL 10,73
8 86 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 10,96
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 335 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 9,13
2 180 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL 9,39
3 71 Carla Klepp Fundingsrud Drøbak-Frogn IL 9,45
4 244 Martine Rooth Tjalve, IK 10,08
5 175 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 10,10
6 288 Maria Stanghelle Thiebauld Ugland Tyrving IL 10,15
7 103 Stine Lyngstad Gui Sportsklubb 10,21
8 197 Helena Jeppsson-Evensen Romerike Friidrett 10,22
9 194 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 10,40
10 138 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 10,54
11 265 Idun Hesselberg Tyrving IL 10,73
12 98 Elina Maylinn Refvik Gui Sportsklubb 10,90
13 86 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 10,96
14 208 Sara Skarre Lindseth Sandvin, IL 11,01
15 203 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 11,04
16 277 Julia Kaspara Gammelsrød Berge Tyrving IL 12,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 103 Stine Lyngstad Gui Sportsklubb 13,17
2 194 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 13,78
3 203 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 14,18
4 138 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 14,61
  208 Sara Skarre Lindseth Sandvin, IL DNF
Heat: 2
1 180 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL NT
2 175 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 12,65
3 244 Martine Rooth Tjalve, IK 13,74
4 86 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 14,54
5 98 Elina Maylinn Refvik Gui Sportsklubb 14,99
6 265 Idun Hesselberg Tyrving IL 15,06
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 180 Sofie Bjerva Johnskareng Nittedal IL NT
2 175 Olivia Skovli Hermansen Moss IL 12,65
3 103 Stine Lyngstad Gui Sportsklubb 13,17
4 244 Martine Rooth Tjalve, IK 13,74
5 194 Yulieth Hagen Ringerike Friidrettsklubb 13,78
6 203 Tara BrĂĽten Borgen Romerike Friidrett 14,18
7 86 Una Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 14,54
8 138 Alexandra Maria Mazik-Berg Lambertseter IF 14,61
9 98 Elina Maylinn Refvik Gui Sportsklubb 14,99
10 265 Idun Hesselberg Tyrving IL 15,06
  208 Sara Skarre Lindseth Sandvin, IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 50 AriĂŠlle Beyer Broch Bøler IF 32,70
2 150 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 33,16
3 61 Thea SandholtbrĂĽten Bøler IF 34,32
4 307 Tina Aarnes-Grandre Tyrving IL 35,41
5 178 Live Glosli Husan Nittedal IL 37,69
Heat: 2
1 287 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 29,93
2 266 Ingrid Sofie Sletten-Fiske Tyrving IL 31,09
3 290 Mathea Caroline Jansch Tyrving IL 31,66
4 182 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 36,06
  309 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 287 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 29,93
2 266 Ingrid Sofie Sletten-Fiske Tyrving IL 31,09
3 290 Mathea Caroline Jansch Tyrving IL 31,66
4 50 AriĂŠlle Beyer Broch Bøler IF 32,70
5 150 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 33,16
6 61 Thea SandholtbrĂĽten Bøler IF 34,32
7 307 Tina Aarnes-Grandre Tyrving IL 35,41
8 182 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 36,06
9 178 Live Glosli Husan Nittedal IL 37,69
  309 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 266 Ingrid Sofie Sletten-Fiske Tyrving IL 9,37
2 61 Thea SandholtbrĂĽten Bøler IF 10,09
3 307 Tina Aarnes-Grandre Tyrving IL 10,45
  129 Margot EltervĂĽg IL Koll DNS
  309 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL DNS
Heat: 2
1 287 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 9,23
2 290 Mathea Caroline Jansch Tyrving IL 9,25
3 50 AriĂŠlle Beyer Broch Bøler IF 9,44
4 150 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 9,93
5 182 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 10,11
6 178 Live Glosli Husan Nittedal IL 10,80
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 287 Maria Edvarda Elisabet Machado Damhaug Tyrving IL 9,23
2 290 Mathea Caroline Jansch Tyrving IL 9,25
3 266 Ingrid Sofie Sletten-Fiske Tyrving IL 9,37
4 50 AriĂŠlle Beyer Broch Bøler IF 9,44
5 150 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 9,93
6 61 Thea SandholtbrĂĽten Bøler IF 10,09
7 182 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 10,11
8 307 Tina Aarnes-Grandre Tyrving IL 10,45
9 178 Live Glosli Husan Nittedal IL 10,80
  129 Margot EltervĂĽg IL Koll DNS
  309 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m hekk (76,2 7m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 290 Mathea Caroline Jansch Tyrving IL 11,65
2 266 Ingrid Sofie Sletten-Fiske Tyrving IL 12,97
3 50 AriĂŠlle Beyer Broch Bøler IF 13,28
4 178 Live Glosli Husan Nittedal IL 13,88
5 182 Ă…ste Anna Reistad Nittedal IL 14,75
6 307 Tina Aarnes-Grandre Tyrving IL 15,06
  309 Vilde Skorpen Brekke Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 328 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 31,28
2 54 Jennifer Valstad Bøler IF 32,42
3 312 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg Friidrettsklubb 32,86
4 311 Andrea Indseth Pettersen Tønsberg Friidrettsklubb 33,18
5 126 Ida Charlotte Blegen IL Koll 33,42
6 52 Asli-Ayaan Mohamed Hassan Bøler IF 34,75
Heat: 2
1 331 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 29,10
2 91 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 29,74
3 78 Nora Hoksnes Hesselberg Drøbak-Frogn IL 30,02
4 84 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 30,47
5 196 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 30,98
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 331 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 29,10
2 91 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 29,74
3 78 Nora Hoksnes Hesselberg Drøbak-Frogn IL 30,02
4 84 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 30,47
5 196 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 30,98
6 328 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 31,28
7 54 Jennifer Valstad Bøler IF 32,42
8 312 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg Friidrettsklubb 32,86
9 311 Andrea Indseth Pettersen Tønsberg Friidrettsklubb 33,18
10 126 Ida Charlotte Blegen IL Koll 33,42
11 52 Asli-Ayaan Mohamed Hassan Bøler IF 34,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 30 m, Mellomtid 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 54 Jennifer Valstad Bøler IF 5,41
2 126 Ida Charlotte Blegen IL Koll 5,48
2 311 Andrea Indseth Pettersen Tønsberg Friidrettsklubb 5,48
4 312 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg Friidrettsklubb 5,50
5 52 Asli-Ayaan Mohamed Hassan Bøler IF 5,67
Heat: 2
1 331 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 4,90
2 91 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 5,01
3 196 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 5,09
4 78 Nora Hoksnes Hesselberg Drøbak-Frogn IL 5,10
5 84 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 5,22
6 328 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 5,29
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 54 Jennifer Valstad Bøler IF 9,57
2 311 Andrea Indseth Pettersen Tønsberg Friidrettsklubb 9,78
2 312 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg Friidrettsklubb 9,78
4 126 Ida Charlotte Blegen IL Koll 9,81
5 52 Asli-Ayaan Mohamed Hassan Bøler IF 10,15
Heat: 2
1 331 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,61
2 91 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 8,75
3 196 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 8,98
4 78 Nora Hoksnes Hesselberg Drøbak-Frogn IL 8,98
5 84 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 9,16
6 328 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 9,38
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 331 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,61
2 91 Freia Haraldsen Skaset Fredrikstad IF 8,75
3 196 Fride Skurdal Stave Botnen Romerike Friidrett 8,98
4 78 Nora Hoksnes Hesselberg Drøbak-Frogn IL 8,98
5 84 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 9,16
6 328 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 9,38
7 54 Jennifer Valstad Bøler IF 9,57
8 312 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg Friidrettsklubb 9,78
9 311 Andrea Indseth Pettersen Tønsberg Friidrettsklubb 9,78
10 126 Ida Charlotte Blegen IL Koll 9,81
11 52 Asli-Ayaan Mohamed Hassan Bøler IF 10,15
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 84 Maja Traet-Akermann Eiker-Kvikk, IF 12,83
2 54 Jennifer Valstad Bøler IF 13,65
3 312 Anniken Markussen Rosvoll Tønsberg Friidrettsklubb 13,80
4 328 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 14,46
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 149 June Valentina Hauan Lillehammer IF 29,28
2 60 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 29,66
3 148 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 29,90
4 35 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 30,57
5 327 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 30,74
Heat: 2
1 92 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 27,53
2 117 Thea Steiro Belsvik Herkules Friidrett 28,06
3 72 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 28,28
4 147 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 29,10
Heat: 3
1 202 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,34
2 41 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 26,76
3 222 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 28,07
4 347 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 28,79
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 26,34
2 41 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 26,76
3 92 Ingrid Westberg Fredrikstad IF 27,53
4 117 Thea Steiro Belsvik Herkules Friidrett 28,06
5 222 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 28,07
6 72 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 28,28
7 347 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 28,79
8 147 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 29,10
9 149 June Valentina Hauan Lillehammer IF 29,28
10 60 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 29,66
11 148 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 29,90
12 35 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 30,57
13 327 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 30,74
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 30 m, Mellomtid 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 35 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 4,99
2 133 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 4,99
3 148 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 5,03
4 60 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 5,04
5 149 June Valentina Hauan Lillehammer IF 5,09
6 327 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 5,15
7 59 Stine Åkerholm Bøler IF 5,55
Heat: 2
1 202 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 4,75
2 117 Thea Steiro Belsvik Herkules Friidrett 4,79
3 41 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 4,80
4 222 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 4,83
5 72 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 4,90
6 147 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 5,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 133 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 8,76
2 60 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 8,78
3 35 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 8,85
4 148 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 8,90
5 149 June Valentina Hauan Lillehammer IF 8,97
6 327 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 9,04
7 59 Stine Åkerholm Bøler IF 9,88
Heat: 2
1 202 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 8,23
2 41 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 8,33
3 117 Thea Steiro Belsvik Herkules Friidrett 8,33
4 222 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 8,48
5 72 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 8,61
6 147 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 8,91
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 202 Sofia Chayanis Aamillom Romerike Friidrett 8,23
2 41 Camilla Galarde Arma Hellum BĂŚkkelagets SK 8,33
3 117 Thea Steiro Belsvik Herkules Friidrett 8,33
4 222 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 8,48
5 72 Frida Kristine Buer Drøbak-Frogn IL 8,61
6 133 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 8,76
7 60 Synne Utseth Bøhlerengen Bøler IF 8,78
8 35 Tida Katrine KĂśller Sanyang BUL, IL i 8,85
9 148 Inger Marie Antonsen Lillehammer IF 8,90
10 147 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 8,91
11 149 June Valentina Hauan Lillehammer IF 8,97
12 327 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 9,04
13 59 Stine Åkerholm Bøler IF 9,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 60 m hekk (76,2 7,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 222 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 9,71
2 133 Mirian Gjertsen Barkbu Jardar IL 10,32
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 115 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 9,19
2 21 Kisha Ugland BUL, IL i 9,73
3 134 Thea Eek-floten Jardar IL 10,42
4 223 Torhild Indahl Ski IL Friidrett 10,80
5 38 Tuva Salvesen Marcussen BUL, IL i 12,67
6 132 June Marie Rønning Jardar IL 15,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 18 Josefina Maria Biernacki BUL, IL i 8,63
2 237 Kajsa Rooth Tjalve, IK 8,70
3 231 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 9,17
4 224 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 9,48
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  81 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 43,98
  154 Lykke Kittelsen Lillesand IL 50,99
  334 Live Kaas Strande Vidar, Sportsklubben 41,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  81 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 11,90
  105 Vilde Elise Vestveit Gui Sportsklubb 12,17
  154 Lykke Kittelsen Lillesand IL 13,21
  334 Live Kaas Strande Vidar, Sportsklubben 11,59
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-8 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 4
1 81 Stella Tryti Drøbak-Frogn IL 13,51
2 105 Vilde Elise Vestveit Gui Sportsklubb 14,23
  334 Live Kaas Strande Vidar, Sportsklubben DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
  102 Pernille Christine Pøll Storm Gui Sportsklubb 45,71
  192 Maria Breili Ringerike Friidrettsklubb 46,45
  330 Johanna Grønli Kvalvaag Vidar, Sportsklubben 41,51
  337 Ninni Mehlum Vidar, Sportsklubben 46,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  102 Pernille Christine Pøll Storm Gui Sportsklubb 11,89
  136 Julie Bruun-Kallum Klubbløs 12,24
  192 Maria Breili Ringerike Friidrettsklubb 11,57
  330 Johanna Grønli Kvalvaag Vidar, Sportsklubben 11,21
  337 Ninni Mehlum Vidar, Sportsklubben 12,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-9 60 m hekk (68,0 6,5m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 4
1 192 Maria Breili Ringerike Friidrettsklubb 13,43
2 330 Johanna Grønli Kvalvaag Vidar, Sportsklubben 13,55
3 102 Pernille Christine Pøll Storm Gui Sportsklubb 13,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 313 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 26,34
2 113 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 27,58
3 10 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 27,69
  215 Josefine Tomine Eriksen Sem IF DQ:R163.3
Heat: 2
1 83 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 26,20
2 219 Selma Berg Folkedal Sem IF 28,39
3 116 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 28,61
  38 Tuva Salvesen Marcussen BUL, IL i DQ:R163.3
  227 Maria Helene Fagerli Storfjord IL DNS
Heat: 3
1 264 Ida Sophie Leir Tyrving IL 26,97
2 66 Anniken Norstrøm Drøbak-Frogn IL 28,96
3 304 Synne Fiva Øiestad Tyrving IL 29,45
  114 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett DQ:R163.3
  241 Line Maltun Helland Tjalve, IK DQ:R163.3
Heat: 4
1 329 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 25,31
2 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,94
3 228 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 28,22
4 144 Linnea Kristine Rummelhoff Larsen Larvik Turn & IF 30,13
  134 Thea Eek-floten Jardar IL DQ:R163.3
Heat: 5
1 247 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 25,02
2 171 Linn Oppegaard Moss IL 25,06
3 336 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 27,90
4 21 Kisha Ugland BUL, IL i 30,02
  17 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i DQ:R163.3
Heat: 6
1 294 Miranda Lauvstad Tyrving IL 25,14
2 65 Alice Ulla Berg Dimna IL 25,25
3 181 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 27,47
4 317 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 28,78
5 30 Sara Furnes BUL, IL i 30,58
Heat: 7
1 236 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 24,79
2 234 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 25,33
3 145 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 27,49
4 303 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 29,64
5 214 Ibtissam Abounnachat Sem IF 30,34
Heat: 8
1 261 Helene Rønningen Tyrving IL 24,11
2 183 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 24,24
3 115 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 27,14
4 246 Mina Mikkelsen Sørensen Tjalve, IK 29,13
  223 Torhild Indahl Ski IL Friidrett DQ:R163.3
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 261 Helene Rønningen Tyrving IL 24,11
2 183 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 24,24
3 236 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 24,79
4 247 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 25,02
5 171 Linn Oppegaard Moss IL 25,06
6 294 Miranda Lauvstad Tyrving IL 25,14
7 65 Alice Ulla Berg Dimna IL 25,25
8 329 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 25,31
9 234 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 25,33
10 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 25,94
11 83 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 26,20
12 313 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 26,34
13 264 Ida Sophie Leir Tyrving IL 26,97
14 115 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 27,14
15 181 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 27,47
16 145 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 27,49
17 113 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 27,58
18 10 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 27,69
19 336 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 27,90
20 228 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 28,22
21 219 Selma Berg Folkedal Sem IF 28,39
22 116 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 28,61
23 317 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 28,78
24 66 Anniken Norstrøm Drøbak-Frogn IL 28,96
25 246 Mina Mikkelsen Sørensen Tjalve, IK 29,13
26 304 Synne Fiva Øiestad Tyrving IL 29,45
27 303 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 29,64
28 21 Kisha Ugland BUL, IL i 30,02
29 144 Linnea Kristine Rummelhoff Larsen Larvik Turn & IF 30,13
30 214 Ibtissam Abounnachat Sem IF 30,34
31 30 Sara Furnes BUL, IL i 30,58
  114 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett DQ:R163.3
  241 Line Maltun Helland Tjalve, IK DQ:R163.3
  223 Torhild Indahl Ski IL Friidrett DQ:R163.3
  17 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i DQ:R163.3
  134 Thea Eek-floten Jardar IL DQ:R163.3
  215 Josefine Tomine Eriksen Sem IF DQ:R163.3
  38 Tuva Salvesen Marcussen BUL, IL i DQ:R163.3
  227 Maria Helene Fagerli Storfjord IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 30 m hekk, Mellomtid 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 209 Magdeli Støten Sarpsborg IL 4,94
2 281 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 5,16
3 210 Ada Medea Westerlund Sem IF 5,18
  65 Alice Ulla Berg Dimna IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 30 m, Mellomtid 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 246 Mina Mikkelsen Sørensen Tjalve, IK 4,91
2 181 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 4,94
3 132 June Marie Rønning Jardar IL 5,02
4 219 Selma Berg Folkedal Sem IF 5,03
5 17 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 5,04
6 317 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 5,07
7 152 Selma Lenndin Lillehammer IF 5,15
Heat: 2
1 209 Magdeli Støten Sarpsborg IL 4,65
2 113 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 4,73
3 10 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 4,75
4 39 Udoka Chile Madu BUL, IL i 4,76
5 210 Ada Medea Westerlund Sem IF 4,77
6 280 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 4,83
7 255 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 4,96
8 116 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 5,08
Heat: 3
1 241 Line Maltun Helland Tjalve, IK 4,66
2 18 Josefina Maria Biernacki BUL, IL i 4,71
3 82 Kassandra Schønberg Eidanger Idrettslag 4,74
4 31 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 4,75
5 145 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 4,77
6 224 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 4,79
7 215 Josefine Tomine Eriksen Sem IF 4,88
8 228 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 4,99
Heat: 4
1 250 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 4,47
2 323 Hanna Axelsson Upsala IF 4,52
3 236 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 4,57
4 231 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 4,63
5 313 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 4,65
6 237 Kajsa Rooth Tjalve, IK 4,65
7 247 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 4,67
  6 Angelica Okparaebo BUL, IL i DQ:
Heat: 5
1 261 Helene Rønningen Tyrving IL 4,39
2 65 Alice Ulla Berg Dimna IL 4,48
3 146 Cathrine Trøen Lillehammer IF 4,58
4 227 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 4,61
5 329 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 4,63
6 114 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 4,67
7 32 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 4,69
8 242 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 4,73
Heat: 6
1 183 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 4,30
2 294 Miranda Lauvstad Tyrving IL 4,59
3 234 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 4,59
4 83 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 4,65
5 115 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 4,69
6 43 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 4,69
7 151 Malin Furuhaug Lillehammer IF 4,70
8 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,75
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 30 m, Mellomtid Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 132 June Marie Rønning Jardar IL 5,01
2 317 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 5,02
3 219 Selma Berg Folkedal Sem IF 5,02
4 116 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 5,06
5 17 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 5,07
6 152 Selma Lenndin Lillehammer IF 5,11
Heat: 2
1 10 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 4,79
2 224 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 4,80
3 215 Josefine Tomine Eriksen Sem IF 4,85
4 246 Mina Mikkelsen Sørensen Tjalve, IK 4,91
5 181 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 4,94
6 228 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 5,00
  255 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL DNS
  280 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL DNS
Heat: 3
1 242 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 4,73
2 145 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 4,76
3 113 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 4,76
4 210 Ada Medea Westerlund Sem IF 4,77
5 31 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 4,77
6 39 Udoka Chile Madu BUL, IL i 4,78
  82 Kassandra Schønberg Eidanger Idrettslag DNS
  115 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett DNS
Heat: 4
1 313 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 4,61
2 43 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 4,62
3 114 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 4,64
4 241 Line Maltun Helland Tjalve, IK 4,72
5 151 Malin Furuhaug Lillehammer IF 4,73
6 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,80
7 18 Josefina Maria Biernacki BUL, IL i 5,16
Heat: 5
1 227 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 4,53
2 83 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 4,60
3 231 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 4,60
4 329 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 4,60
5 146 Cathrine Trøen Lillehammer IF 4,61
6 209 Magdeli Støten Sarpsborg IL 4,66
7 247 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 4,66
8 237 Kajsa Rooth Tjalve, IK 4,69
Heat: 6
1 183 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 4,25
2 261 Helene Rønningen Tyrving IL 4,40
3 65 Alice Ulla Berg Dimna IL 4,46
4 250 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 4,48
5 323 Hanna Axelsson Upsala IF 4,52
6 294 Miranda Lauvstad Tyrving IL 4,58
7 236 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 4,59
8 234 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 4,62
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 300 Sofie Wilmann Tyrving IL 1,03,27
2 245 Maya Rostoft Tjalve, IK 1,04,83
3 9 Cathrine Grønbech BUL, IL i 1,06,12
4 257 Emilie Hauge Krogh Tyrving IL 1,06,47
  30 Sara Furnes BUL, IL i DNS
Heat: 2
1 255 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 1,01,40
2 141 Eline Hellen Johannessen Larvik Turn & IF 1,01,47
3 36 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 1,03,08
4 295 Oline Nupen Tyrving IL 1,08,66
5 310 Ă…sta Brande Tyrving IL 1,08,91
Heat: 3
1 90 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 1,00,97
2 40 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 1,01,77
3 119 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 1,06,69
4 19 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 1,12,20
  264 Ida Sophie Leir Tyrving IL DQ:R163.3
Heat: 4
1 93 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 55,63
2 107 Mille Eide Nyhus Hamar IL 57,52
3 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 59,01
4 281 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 59,69
5 206 Mari Øverby Sandvin, IL 1,03,95
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 93 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 55,63
2 107 Mille Eide Nyhus Hamar IL 57,52
3 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 59,01
4 281 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 59,69
5 90 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 1,00,97
6 255 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 1,01,40
7 141 Eline Hellen Johannessen Larvik Turn & IF 1,01,47
8 40 Wiktoria Leokadia Sochal BUL, IL i 1,01,77
9 36 Tora Grieg-Cappelen BUL, IL i 1,03,08
10 300 Sofie Wilmann Tyrving IL 1,03,27
11 206 Mari Øverby Sandvin, IL 1,03,95
12 245 Maya Rostoft Tjalve, IK 1,04,83
13 9 Cathrine Grønbech BUL, IL i 1,06,12
14 257 Emilie Hauge Krogh Tyrving IL 1,06,47
15 119 Ylva Synnevaag Stamland Herkules Friidrett 1,06,69
16 295 Oline Nupen Tyrving IL 1,08,66
17 310 Ă…sta Brande Tyrving IL 1,08,91
18 19 Karen Nakamoto Byberg BUL, IL i 1,12,20
  264 Ida Sophie Leir Tyrving IL DQ:R163.3
  30 Sara Furnes BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 181 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 8,53
2 246 Mina Mikkelsen Sørensen Tjalve, IK 8,60
3 219 Selma Berg Folkedal Sem IF 8,70
4 317 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 8,76
5 132 June Marie Rønning Jardar IL 8,78
6 17 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 8,88
7 152 Selma Lenndin Lillehammer IF 9,02
Heat: 2
1 209 Magdeli Støten Sarpsborg IL 8,04
2 39 Udoka Chile Madu BUL, IL i 8,27
3 113 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 8,30
4 10 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 8,31
5 210 Ada Medea Westerlund Sem IF 8,31
6 280 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL 8,44
7 255 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 8,57
8 116 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 8,77
Heat: 3
1 18 Josefina Maria Biernacki BUL, IL i 8,08
2 241 Line Maltun Helland Tjalve, IK 8,13
3 31 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 8,23
4 145 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 8,26
5 82 Kassandra Schønberg Eidanger Idrettslag 8,26
6 224 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 8,37
7 215 Josefine Tomine Eriksen Sem IF 8,37
8 228 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 8,56
Heat: 4
1 250 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,71
2 236 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 7,83
3 323 Hanna Axelsson Upsala IF 7,85
4 247 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 7,98
5 237 Kajsa Rooth Tjalve, IK 8,00
6 231 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 8,02
7 313 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 8,08
  6 Angelica Okparaebo BUL, IL i DQ: R162.6
Heat: 5
1 261 Helene Rønningen Tyrving IL 7,54
2 65 Alice Ulla Berg Dimna IL 7,71
3 146 Cathrine Trøen Lillehammer IF 7,95
4 227 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 7,98
5 329 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 7,99
6 32 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i 8,10
7 114 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 8,12
8 242 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 8,19
Heat: 6
1 183 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 7,43
2 294 Miranda Lauvstad Tyrving IL 7,91
3 234 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,94
4 83 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 8,03
5 43 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 8,04
6 151 Malin Furuhaug Lillehammer IF 8,08
7 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,15
8 115 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 8,20
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m hekk 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 209 Magdeli Støten Sarpsborg IL 8,81
2 281 Lea Mathilde Trong-Johansen Tyrving IL 9,27
3 210 Ada Medea Westerlund Sem IF 9,50
  65 Alice Ulla Berg Dimna IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 219 Selma Berg Folkedal Sem IF 8,68
2 132 June Marie Rønning Jardar IL 8,77
3 317 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 8,78
4 116 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 8,78
5 17 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 8,94
6 152 Selma Lenndin Lillehammer IF 8,95
Heat: 2
1 215 Josefine Tomine Eriksen Sem IF 8,32
2 10 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 8,34
3 224 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 8,39
4 181 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 8,52
5 246 Mina Mikkelsen Sørensen Tjalve, IK 8,60
6 228 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 8,62
  255 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL DNS
  280 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL DNS
Heat: 3
1 242 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 8,22
2 145 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 8,24
3 31 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 8,27
4 39 Udoka Chile Madu BUL, IL i 8,30
5 210 Ada Medea Westerlund Sem IF 8,31
6 113 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 8,35
  82 Kassandra Schønberg Eidanger Idrettslag DNS
  115 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett DNS
Heat: 4
1 43 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 7,95
2 313 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 8,01
3 114 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 8,05
4 151 Malin Furuhaug Lillehammer IF 8,13
5 241 Line Maltun Helland Tjalve, IK 8,18
6 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,23
  18 Josefina Maria Biernacki BUL, IL i DNF
  32 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i DNS
Heat: 5
1 227 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 7,87
2 247 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 7,95
3 329 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 7,95
4 83 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 7,96
5 146 Cathrine Trøen Lillehammer IF 7,97
6 231 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 7,98
7 237 Kajsa Rooth Tjalve, IK 8,04
8 209 Magdeli Støten Sarpsborg IL 8,05
Heat: 6
1 183 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 7,34
2 261 Helene Rønningen Tyrving IL 7,54
3 65 Alice Ulla Berg Dimna IL 7,67
4 250 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,72
5 236 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 7,81
6 323 Hanna Axelsson Upsala IF 7,88
7 294 Miranda Lauvstad Tyrving IL 7,88
8 234 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,92
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 183 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 7,34
2 261 Helene Rønningen Tyrving IL 7,54
3 65 Alice Ulla Berg Dimna IL 7,67
4 250 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,72
5 236 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 7,81
6 227 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 7,87
7 323 Hanna Axelsson Upsala IF 7,88
8 294 Miranda Lauvstad Tyrving IL 7,88
9 234 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,92
10 43 Karine Jacobsen BĂŚkkelagets SK 7,95
11 247 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 7,95
12 329 Frida Røe TĂŚrum Vidar, Sportsklubben 7,95
13 83 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 7,96
14 146 Cathrine Trøen Lillehammer IF 7,97
15 231 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 7,98
16 313 Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg Friidrettsklubb 8,01
17 237 Kajsa Rooth Tjalve, IK 8,04
18 209 Magdeli Støten Sarpsborg IL 8,05
19 114 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 8,05
20 151 Malin Furuhaug Lillehammer IF 8,13
21 241 Line Maltun Helland Tjalve, IK 8,18
22 242 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 8,22
23 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,23
24 145 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 8,24
25 31 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 8,27
26 39 Udoka Chile Madu BUL, IL i 8,30
27 210 Ada Medea Westerlund Sem IF 8,31
28 215 Josefine Tomine Eriksen Sem IF 8,32
29 10 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 8,34
30 113 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 8,35
31 224 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 8,39
32 181 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 8,52
33 246 Mina Mikkelsen Sørensen Tjalve, IK 8,60
34 228 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 8,62
35 219 Selma Berg Folkedal Sem IF 8,68
36 132 June Marie Rønning Jardar IL 8,77
37 317 Mathea Wego Karlsen Tønsberg Friidrettsklubb 8,78
38 116 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 8,78
39 17 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 8,94
40 152 Selma Lenndin Lillehammer IF 8,95
  18 Josefina Maria Biernacki BUL, IL i DNF
  115 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett DNS
  280 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL DNS
  32 Solveig BustgĂĽrd Gran BUL, IL i DNS
  82 Kassandra Schønberg Eidanger Idrettslag DNS
  255 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 200 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 276 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 22,36
2 238 Kenny Emi Tijani-Ajayi Tjalve, IK 23,70
3 218 Moa Abounnachat Bollerød Sem IF 23,77
4 248 Simen Fritsvold Tjalve, IK 26,70
5 139 William Schjerve Moe Lambertseter IF 26,77
Heat: 2
1 174 Oliver Tollefsen Moss IL 23,25
2 188 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 23,49
3 170 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 26,34
4 76 Max Eliassen Allen Drøbak-Frogn IL 26,40
Heat: 3
1 201 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 23,00
2 42 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 25,02
3 7 Asle Offerdal BUL, IL i 25,85
  110 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett DQ:R163.3
  297 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL DNS
Heat: 4
1 88 Didrik Grøm Fredrikstad IF 22,40
2 87 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 22,67
3 28 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 24,34
4 23 Nils Falster Ugland BUL, IL i 25,58
5 122 Tor Arne Furseth Kallevik Hvam IL 30,24
Heat: 5
1 140 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 22,74
2 112 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 22,87
3 29 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 24,79
4 142 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 25,53
5 239 Lars Wold Møller Tjalve, IK 28,09
Heat: 6
1 162 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 23,25
2 315 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 24,21
3 14 Felix Christensen BUL, IL i 25,16
  179 Sebastian Casper Plows Nittedal IL DQ:R163.3
Heat: 7
1 263 Haakon Petersen Amble Tyrving IL 22,62
2 45 Mathias Bjerke Pedersen BĂŚkkelagets SK 24,48
  67 Arian Gjersdal Johansen Drøbak-Frogn IL DQ:R163.3
  177 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL DNS
Heat: 8
  166 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL DQ:R163.3
  185 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 276 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 22,36
2 88 Didrik Grøm Fredrikstad IF 22,40
3 263 Haakon Petersen Amble Tyrving IL 22,62
4 87 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 22,67
5 140 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 22,74
6 112 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 22,87
7 201 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 23,00
8 174 Oliver Tollefsen Moss IL 23,25
9 162 Patrick Bjørkhaug Johannessen Lørenskog Friidrettslag 23,25
10 188 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 23,49
11 238 Kenny Emi Tijani-Ajayi Tjalve, IK 23,70
12 218 Moa Abounnachat Bollerød Sem IF 23,77
13 315 Henrik Duncan Tønsberg Friidrettsklubb 24,21
14 28 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i 24,34
15 45 Mathias Bjerke Pedersen BĂŚkkelagets SK 24,48
16 29 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 24,79
17 42 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 25,02
18 14 Felix Christensen BUL, IL i 25,16
19 142 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 25,53
20 23 Nils Falster Ugland BUL, IL i 25,58
21 7 Asle Offerdal BUL, IL i 25,85
22 170 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 26,34
23 76 Max Eliassen Allen Drøbak-Frogn IL 26,40
24 248 Simen Fritsvold Tjalve, IK 26,70
25 139 William Schjerve Moe Lambertseter IF 26,77
26 239 Lars Wold Møller Tjalve, IK 28,09
27 122 Tor Arne Furseth Kallevik Hvam IL 30,24
  110 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett DQ:R163.3
  166 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL DQ:R163.3
  67 Arian Gjersdal Johansen Drøbak-Frogn IL DQ:R163.3
  179 Sebastian Casper Plows Nittedal IL DQ:R163.3
  297 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL DNS
  185 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL DNS
  177 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 30 m, Mellomtid 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 67 Arian Gjersdal Johansen Drøbak-Frogn IL 4,49
2 1 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 4,62
3 248 Simen Fritsvold Tjalve, IK 4,66
4 139 William Schjerve Moe Lambertseter IF 4,72
5 211 Adrian Patryk Malinowski Sem IF 4,73
6 76 Max Eliassen Allen Drøbak-Frogn IL 4,76
7 239 Lars Wold Møller Tjalve, IK 4,82
Heat: 2
1 11 Dmitrii Kuzkin BUL, IL i 4,47
2 299 Simen Gimnes Tyrving IL 4,57
3 142 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 4,59
4 7 Asle Offerdal BUL, IL i 4,63
5 321 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,73
  28 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i DQ:
Heat: 3
1 34 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 4,37
2 22 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 4,45
3 42 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 4,47
4 37 Trygve Ilseng BUL, IL i 4,53
5 5 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 4,54
6 170 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 4,62
7 8 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 4,63
Heat: 4
1 174 Oliver Tollefsen Moss IL 4,35
1 188 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 4,35
3 29 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 4,36
4 179 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 4,41
5 229 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 4,45
6 235 Elias Sanden Søvik Tjalve, IK 4,47
  167 Paul-Louis O"Rock Moelven IL DQ:
Heat: 5
1 269 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 4,09
2 12 Edem Schaanning Agbo BUL, IL i 4,14
3 44 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 4,20
4 177 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 4,23
5 243 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 4,26
6 187 Samuel Gyedu Norna-Salhus IL 4,26
7 110 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 4,27
8 319 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 4,34
Heat: 6
1 185 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 4,15
2 27 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 4,17
3 153 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 4,19
4 87 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 4,21
5 238 Kenny Emi Tijani-Ajayi Tjalve, IK 4,24
6 201 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 4,26
7 166 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL 4,35
8 112 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 4,37
Heat: 7
1 168 Sondre Matias Kui Rudi Moelven IL 4,16
2 297 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 4,16
3 88 Didrik Grøm Fredrikstad IF 4,16
4 213 HĂĽvard Becker Sem IF 4,22
5 140 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 4,24
6 249 Sindre Olsvik Tjalve, IK 4,25
7 118 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 4,30
8 301 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 4,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 30 m, Mellomtid Finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 139 William Schjerve Moe Lambertseter IF 4,70
2 321 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,72
3 211 Adrian Patryk Malinowski Sem IF 4,76
4 239 Lars Wold Møller Tjalve, IK 4,91
  76 Max Eliassen Allen Drøbak-Frogn IL DNS
Heat: 2
1 37 Trygve Ilseng BUL, IL i 4,53
2 1 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 4,62
3 8 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 4,64
4 170 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 4,67
5 248 Simen Fritsvold Tjalve, IK 4,68
6 7 Asle Offerdal BUL, IL i 4,70
Heat: 3
1 42 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 4,46
2 299 Simen Gimnes Tyrving IL 4,53
3 142 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 4,55
4 5 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 4,57
5 67 Arian Gjersdal Johansen Drøbak-Frogn IL 4,58
  229 Benjamin Bjørnstad Sturla IF DNS
Heat: 4
1 188 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 4,30
2 29 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 4,32
3 319 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 4,33
4 34 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 4,33
5 301 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 4,33
6 235 Elias Sanden Søvik Tjalve, IK 4,39
7 22 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 4,45
8 11 Dmitrii Kuzkin BUL, IL i 4,48
Heat: 5
1 118 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 4,25
2 238 Kenny Emi Tijani-Ajayi Tjalve, IK 4,25
3 187 Samuel Gyedu Norna-Salhus IL 4,26
4 110 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 4,35
5 174 Oliver Tollefsen Moss IL 4,39
  166 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL DQ:
  112 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett DNS
  179 Sebastian Casper Plows Nittedal IL DNS
Heat: 6
1 44 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 4,21
2 201 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 4,22
3 153 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 4,23
4 140 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 4,25
5 243 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 4,27
  168 Sondre Matias Kui Rudi Moelven IL DNS
  177 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL DNS
  249 Sindre Olsvik Tjalve, IK DNS
Heat: 7
1 269 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 4,07
2 185 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 4,16
3 88 Didrik Grøm Fredrikstad IF 4,18
4 87 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 4,18
5 297 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 4,18
6 27 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 4,23
7 213 HĂĽvard Becker Sem IF 4,26
  12 Edem Schaanning Agbo BUL, IL i DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 282 Leonhard Åserud Spidsø Tyrving IL 56,06
2 271 Jakob Froyn Lie Tyrving IL 58,23
3 16 Hamza Mohammad BUL, IL i 1,02,48
4 225 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 1,06,66
  4 Anass Safiani BUL, IL i DQ:R163.3
  42 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK DNS
Heat: 2
1 259 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 55,31
2 94 Viktor Andresen Fredrikstad IF 55,86
3 24 Paul Fabrice Wacrenier BUL, IL i 57,18
4 230 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 57,45
5 232 Yoom Eebbissa Nagaraa Sturla IF 57,67
6 23 Nils Falster Ugland BUL, IL i 57,70
Heat: 3
1 164 Andreas Grimerud Moelven IL 51,20
2 229 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 54,93
3 3 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 55,16
4 199 Max Seeberg Romerike Friidrett 55,58
5 286 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 56,13
Heat: 4
1 276 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 49,79
2 165 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 50,26
3 123 Albin HedĂŠn IF GĂśta Karlstad 50,70
4 240 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 52,65
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 276 Jonatan Greni Bjerkaas Tyrving IL 49,79
2 165 HĂĽvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 50,26
3 123 Albin HedĂŠn IF GĂśta Karlstad 50,70
4 164 Andreas Grimerud Moelven IL 51,20
5 240 Leonard-Johan Nesheim Tjalve, IK 52,65
6 229 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 54,93
7 3 Aksel Moen-Kristiansen BUL, IL i 55,16
8 259 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 55,31
9 199 Max Seeberg Romerike Friidrett 55,58
10 94 Viktor Andresen Fredrikstad IF 55,86
11 282 Leonhard Åserud Spidsø Tyrving IL 56,06
12 286 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL 56,13
13 24 Paul Fabrice Wacrenier BUL, IL i 57,18
14 230 Casper Granheim Åkvik Sturla IF 57,45
15 232 Yoom Eebbissa Nagaraa Sturla IF 57,67
16 23 Nils Falster Ugland BUL, IL i 57,70
17 271 Jakob Froyn Lie Tyrving IL 58,23
18 16 Hamza Mohammad BUL, IL i 1,02,48
19 225 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 1,06,66
  4 Anass Safiani BUL, IL i DQ:R163.3
  42 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 67 Arian Gjersdal Johansen Drøbak-Frogn IL 7,74
2 1 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,01
3 248 Simen Fritsvold Tjalve, IK 8,15
4 139 William Schjerve Moe Lambertseter IF 8,17
5 76 Max Eliassen Allen Drøbak-Frogn IL 8,19
6 211 Adrian Patryk Malinowski Sem IF 8,25
7 239 Lars Wold Møller Tjalve, IK 8,48
Heat: 2
1 11 Dmitrii Kuzkin BUL, IL i 7,68
2 299 Simen Gimnes Tyrving IL 7,86
3 142 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 7,87
4 7 Asle Offerdal BUL, IL i 7,95
5 321 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,19
  28 Rune BrĂĽten Liholt BUL, IL i DQ:R162.6
Heat: 3
1 34 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 7,47
2 22 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 7,62
3 42 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 7,74
4 5 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 7,83
5 37 Trygve Ilseng BUL, IL i 7,90
6 8 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 7,95
7 170 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 8,04
Heat: 4
1 179 Sebastian Casper Plows Nittedal IL 7,39
2 174 Oliver Tollefsen Moss IL 7,41
3 29 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 7,47
4 188 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 7,49
5 235 Elias Sanden Søvik Tjalve, IK 7,59
6 229 Benjamin Bjørnstad Sturla IF 7,69
  167 Paul-Louis O"Rock Moelven IL DQ:R162.6
Heat: 5
1 269 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 6,94
2 12 Edem Schaanning Agbo BUL, IL i 7,12
3 44 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 7,19
4 243 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 7,20
5 177 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL 7,22
6 187 Samuel Gyedu Norna-Salhus IL 7,31
7 110 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 7,33
8 319 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 7,42
Heat: 6
1 185 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 7,00
2 87 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 7,08
3 27 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 7,12
4 153 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 7,17
5 201 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 7,22
6 238 Kenny Emi Tijani-Ajayi Tjalve, IK 7,30
7 166 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL 7,38
8 112 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett 7,40
Heat: 7
1 88 Didrik Grøm Fredrikstad IF 7,03
2 297 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 7,06
3 213 HĂĽvard Becker Sem IF 7,15
4 168 Sondre Matias Kui Rudi Moelven IL 7,17
5 140 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 7,23
6 249 Sindre Olsvik Tjalve, IK 7,27
7 118 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 7,33
8 301 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 7,54
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 60 m, finale 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 139 William Schjerve Moe Lambertseter IF 8,15
2 321 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,17
3 211 Adrian Patryk Malinowski Sem IF 8,38
4 239 Lars Wold Møller Tjalve, IK 8,59
  76 Max Eliassen Allen Drøbak-Frogn IL DNS
Heat: 2
1 37 Trygve Ilseng BUL, IL i 7,87
2 8 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 7,96
3 7 Asle Offerdal BUL, IL i 8,02
4 1 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,03
5 170 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 8,10
6 248 Simen Fritsvold Tjalve, IK 8,17
Heat: 3
1 42 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 7,73
2 299 Simen Gimnes Tyrving IL 7,80
3 142 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 7,86
4 67 Arian Gjersdal Johansen Drøbak-Frogn IL 7,91
5 5 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 7,92
  229 Benjamin Bjørnstad Sturla IF DNS
Heat: 4
1 188 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 7,33
2 319 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 7,39
3 34 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 7,41
4 29 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 7,46
5 235 Elias Sanden Søvik Tjalve, IK 7,50
6 301 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 7,52
7 11 Dmitrii Kuzkin BUL, IL i 7,63
8 22 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 7,64
Heat: 5
1 118 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 7,25
2 187 Samuel Gyedu Norna-Salhus IL 7,26
3 238 Kenny Emi Tijani-Ajayi Tjalve, IK 7,33
4 110 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 7,50
5 174 Oliver Tollefsen Moss IL 7,54
  166 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL DQ:R162.6
  112 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett DNS
  179 Sebastian Casper Plows Nittedal IL DNS
Heat: 6
1 201 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 7,17
2 44 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 7,20
3 243 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 7,22
4 153 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 7,22
5 140 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 7,25
  168 Sondre Matias Kui Rudi Moelven IL DNS
  177 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL DNS
  249 Sindre Olsvik Tjalve, IK DNS
Heat: 7
1 269 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 6,90
2 185 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 7,03
3 88 Didrik Grøm Fredrikstad IF 7,05
4 87 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 7,07
5 27 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 7,17
6 213 HĂĽvard Becker Sem IF 7,19
7 297 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 7,59
  12 Edem Schaanning Agbo BUL, IL i DNS
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 269 Iver Lars HĂĽvard Koppen Tyrving IL 6,90
2 185 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 7,03
3 88 Didrik Grøm Fredrikstad IF 7,05
4 87 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 7,07
5 27 Riquelvys Rafael Santiago BUL, IL i 7,17
6 201 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 7,17
7 213 HĂĽvard Becker Sem IF 7,19
8 44 Khoa Henrik Luong BĂŚkkelagets SK 7,20
9 243 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 7,22
10 153 Tormod HjortnĂŚs Larsen Lillehammer IF 7,22
11 118 Tobias Dybos Larsson Herkules Friidrett 7,25
12 140 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 7,25
13 187 Samuel Gyedu Norna-Salhus IL 7,26
14 238 Kenny Emi Tijani-Ajayi Tjalve, IK 7,33
15 188 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 7,33
16 319 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 7,39
17 34 Theodore Einar Fremstad-Waldron BUL, IL i 7,41
18 29 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 7,46
19 110 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 7,50
20 235 Elias Sanden Søvik Tjalve, IK 7,50
21 301 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 7,52
22 174 Oliver Tollefsen Moss IL 7,54
23 297 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 7,59
24 11 Dmitrii Kuzkin BUL, IL i 7,63
25 22 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen BUL, IL i 7,64
26 42 Erlend Halmøy BĂŚkkelagets SK 7,73
27 299 Simen Gimnes Tyrving IL 7,80
28 142 HĂĽkon Sand Larvik Turn & IF 7,86
29 37 Trygve Ilseng BUL, IL i 7,87
30 67 Arian Gjersdal Johansen Drøbak-Frogn IL 7,91
31 5 Andreas Askim Vatne BUL, IL i 7,92
32 8 Benjamin Kwadjo Owusu BUL, IL i 7,96
33 7 Asle Offerdal BUL, IL i 8,02
34 1 August Østbø Johansen Asker Sk. Friidrett 8,03
35 170 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 8,10
36 139 William Schjerve Moe Lambertseter IF 8,15
37 248 Simen Fritsvold Tjalve, IK 8,17
38 321 Johan Glenderød Tovari Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,17
39 211 Adrian Patryk Malinowski Sem IF 8,38
40 239 Lars Wold Møller Tjalve, IK 8,59
  166 Jørgen KĂĽshagen Moelven IL DQ:R162.6
  177 Jonathan Adrian Tambago Jacobsen Nittedal IL DNS
  112 Kim Baliruno Kamanzi Herkules Friidrett DNS
  179 Sebastian Casper Plows Nittedal IL DNS
  249 Sindre Olsvik Tjalve, IK DNS
  12 Edem Schaanning Agbo BUL, IL i DNS
  76 Max Eliassen Allen Drøbak-Frogn IL DNS
  229 Benjamin Bjørnstad Sturla IF DNS
  168 Sondre Matias Kui Rudi Moelven IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS