Bassen Sprint 2020

Arrangert av: IK Tjalve

18.01.2020


Bassen Sprint & Minibassen
 
KS 60 m, finale 
Plass: Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 219 Selma Berg Folkedal Sem IF 8,68
2 132 June Marie R√łnning Jardar IL 8,77
3 317 Mathea Wego Karlsen T√łnsberg Friidrettsklubb 8,78
4 116 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 8,78
5 17 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 8,94
6 152 Selma Lenndin Lillehammer IF 8,95
Heat: 2
1 215 Josefine Tomine Eriksen Sem IF 8,32
2 10 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 8,34
3 224 Vibeke Ovidie Gussi√•s Sk√•la IL 8,39
4 181 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 8,52
5 246 Mina Mikkelsen S√łrensen Tjalve, IK 8,60
6 228 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 8,62
  255 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL DNS
  280 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL DNS
Heat: 3
1 242 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 8,22
2 145 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 8,24
3 31 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 8,27
4 39 Udoka Chile Madu BUL, IL i 8,30
5 210 Ada Medea Westerlund Sem IF 8,31
6 113 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 8,35
  82 Kassandra Sch√łnberg Eidanger Idrettslag DNS
  115 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett DNS
Heat: 4
1 43 Karine Jacobsen B√¶kkelagets SK 7,95
2 313 Claudia Maria Hastie Foss T√łnsberg Friidrettsklubb 8,01
3 114 Lisa Maylen Stens√ły Herkules Friidrett 8,05
4 151 Malin Furuhaug Lillehammer IF 8,13
5 241 Line Maltun Helland Tjalve, IK 8,18
6 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,23
  18 Josefina Maria Biernacki BUL, IL i DNF
  32 Solveig Bustg√•rd Gran BUL, IL i DNS
Heat: 5
1 227 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 7,87
2 247 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 7,95
3 329 Frida R√łe T√¶rum Vidar, Sportsklubben 7,95
4 83 Tora B√łgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 7,96
5 146 Cathrine Tr√łen Lillehammer IF 7,97
6 231 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 7,98
7 237 Kajsa Rooth Tjalve, IK 8,04
8 209 Magdeli St√łten Sarpsborg IL 8,05
Heat: 6
1 183 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 7,34
2 261 Helene R√łnningen Tyrving IL 7,54
3 65 Alice Ulla Berg Dimna IL 7,67
4 250 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,72
5 236 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 7,81
6 323 Hanna Axelsson Upsala IF 7,88
7 294 Miranda Lauvstad Tyrving IL 7,88
8 234 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,92
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 183 Ezinne Okpaerebo Norna-Salhus IL 7,34
2 261 Helene R√łnningen Tyrving IL 7,54
3 65 Alice Ulla Berg Dimna IL 7,67
4 250 Mari Gilde Brubak Trondheim Friidrett - Friidrett 7,72
5 236 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 7,81
6 227 Maria Helene Fagerli Storfjord IL 7,87
7 323 Hanna Axelsson Upsala IF 7,88
8 294 Miranda Lauvstad Tyrving IL 7,88
9 234 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 7,92
10 43 Karine Jacobsen B√¶kkelagets SK 7,95
11 247 Sara Dorthea Jensen Tjalve, IK 7,95
12 329 Frida R√łe T√¶rum Vidar, Sportsklubben 7,95
13 83 Tora B√łgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 7,96
14 146 Cathrine Tr√łen Lillehammer IF 7,97
15 231 Hedda Ekrem Johansen Sturla IF 7,98
16 313 Claudia Maria Hastie Foss T√łnsberg Friidrettsklubb 8,01
17 237 Kajsa Rooth Tjalve, IK 8,04
18 209 Magdeli St√łten Sarpsborg IL 8,05
19 114 Lisa Maylen Stens√ły Herkules Friidrett 8,05
20 151 Malin Furuhaug Lillehammer IF 8,13
21 241 Line Maltun Helland Tjalve, IK 8,18
22 242 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 8,22
23 322 Summer Thalya Steinsrud Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,23
24 145 Saranda Krueziu Larvik Turn & IF 8,24
25 31 Sarah Chidera Ejisi BUL, IL i 8,27
26 39 Udoka Chile Madu BUL, IL i 8,30
27 210 Ada Medea Westerlund Sem IF 8,31
28 215 Josefine Tomine Eriksen Sem IF 8,32
29 10 Daniella Akua Boateema BUL, IL i 8,34
30 113 Linnea Birkelid Lekman Herkules Friidrett 8,35
31 224 Vibeke Ovidie Gussi√•s Sk√•la IL 8,39
32 181 Tracie Appiadjei Duodu Nittedal IL 8,52
33 246 Mina Mikkelsen S√łrensen Tjalve, IK 8,60
34 228 Monica Kristine Fagerli Storfjord IL 8,62
35 219 Selma Berg Folkedal Sem IF 8,68
36 132 June Marie R√łnning Jardar IL 8,77
37 317 Mathea Wego Karlsen T√łnsberg Friidrettsklubb 8,78
38 116 Thea Lovise Nordanger Herkules Friidrett 8,78
39 17 Hanna Flaget Hesle BUL, IL i 8,94
40 152 Selma Lenndin Lillehammer IF 8,95
  18 Josefina Maria Biernacki BUL, IL i DNF
  115 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett DNS
  280 Kristina Vatnar Lie Tyrving IL DNS
  32 Solveig Bustg√•rd Gran BUL, IL i DNS
  82 Kassandra Sch√łnberg Eidanger Idrettslag DNS
  255 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS