Midtsommer Stevnet 2021

Arrangert av: Lillehammer IF

26.06.2021 - 27.06.2021


Midtsommer-stevnet26.06.2021
 
G-10 150 m Vind: +0.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  7 Lukas JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 26,56
  145 Erik Elias Fiskvik Kristiansands IF 26,92
  75 Engebret Fossum Olstad Gausdal Friidrettsklubb DNS
  159 Edvard Lie Lillehammer IF DNS
  226 Ola Jakobsen Tønderum Nordre Land IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-10 60 m Vind: +1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
  79 HĂĽkon Granum Haug Gausdal Friidrettsklubb 10,11
  145 Erik Elias Fiskvik Kristiansands IF 11,31
  159 Edvard Lie Lillehammer IF 10,49
  346 Johan Le Fjeld Tyrving IL 9,37
  75 Engebret Fossum Olstad Gausdal Friidrettsklubb DNS
  226 Ola Jakobsen Tønderum Nordre Land IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 150 m Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 143 Mats Spiten Kongsberg IF 21,73
2 81 Marcus Hekneby Gausdal Friidrettsklubb 22,73
3 82 Nikolai Lund-Riise Sletten Gausdal Friidrettsklubb 22,80
4 161 Eirik Solbrekke Lillehammer IF 23,02
5 167 Halvor Melbø Lillehammer IF 24,54
  80 Julian Aleksander Bølien NygĂĽrd Gausdal Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-11 60 m Vind: +0.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 189 Chika Jonathan Okeke Lørenskog Friidrettslag 8,91
2 81 Marcus Hekneby Gausdal Friidrettsklubb 9,25
3 161 Eirik Solbrekke Lillehammer IF 9,32
4 82 Nikolai Lund-Riise Sletten Gausdal Friidrettsklubb 9,51
5 193 Even Pettersen Lørenskog Friidrettslag 9,73
6 80 Julian Aleksander Bølien NygĂĽrd Gausdal Friidrettsklubb 9,78
7 167 Halvor Melbø Lillehammer IF 10,18
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 150 m Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 363 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 21,73
2 151 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 22,41
3 169 Iver Moen Lillehammer IF 23,50
4 271 Mateus Sommerstad Raufoss Friidrett 23,76
5 268 Even Arntzen Gulli Raufoss Friidrett 23,80
  182 Silas van Buggenhout-Mogensen Lillehammer IF DNS
  195 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.6
1 69 Abou Sigurd Olsen Sillah Gausdal Friidrettsklubb 8,41
2 151 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 8,80
3 191 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 8,90
4 268 Even Arntzen Gulli Raufoss Friidrett 9,46
5 182 Silas van Buggenhout-Mogensen Lillehammer IF 9,62
Heat: 2 Vind: +1.5
1 188 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,33
2 195 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 8,79
3 363 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,92
4 169 Iver Moen Lillehammer IF 9,44
5 271 Mateus Sommerstad Raufoss Friidrett 9,44
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-12 60 m, Finale Vind: +1.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 188 Casey Ferdinand Felde Lørenskog Friidrettslag 8,21
2 69 Abou Sigurd Olsen Sillah Gausdal Friidrettsklubb 8,22
3 151 Sverre Hansen Munkvold Lambertseter IF 8,82
4 191 Elias Pettersen Lørenskog Friidrettslag 8,83
5 363 Iver Løvgaard FaksvĂĽg Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,89
6 195 William Chhang Bowitz Lørenskog Friidrettslag 8,97
  169 Iver Moen Lillehammer IF DNS
  271 Mateus Sommerstad Raufoss Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 100 m Vind: +0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 78 Eskil Grung Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 16,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 9 Ulrik JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 1,36,89
2 223 Martin Sølvberg Tjelle Nittedal IL 1,37,76
3 95 Sondre Haukanes Gneist,IL 1,40,80
4 144 Petter Jan Spiten Kongsberg IF 1,42,12
5 140 Sindre Skei Mjømen Inderøy IL 1,42,66
6 373 Herman Troye Eide Vidar, Sportsklubben 1,48,28
7 43 Peder Hagen FIK Orion 1,55,65
  71 Anders Granum Haug Gausdal Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.7
1 212 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 11,78
2 192 Elijah Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 12,18
3 382 Benjamin Aleksander Bøen FlygansvĂŚr Viking, TIF 12,83
4 125 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 12,85
Heat: 2 Vind: +1.7
1 381 Andreas Langhelle Viking, TIF 11,82
2 196 Zion Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 11,87
3 19 Olliver Toft Noreng Egersunds Idrettsklubb 13,18
4 14 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i 13,30
5 239 Eirik Reigstad Osterøy IL 14,38
  351 Markus Le Fjeld Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 100 m, Finale Vind: +1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 212 Marcus DevantĂŠs Gardner StĂĽlby Moss IL 11,65
2 196 Zion Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 11,85
3 381 Andreas Langhelle Viking, TIF 11,88
4 192 Elijah Narciso Ramirez Lørenskog Friidrettslag 12,12
5 382 Benjamin Aleksander Bøen FlygansvĂŚr Viking, TIF 13,01
6 19 Olliver Toft Noreng Egersunds Idrettsklubb 13,44
  14 Kasper Vinje Engvik BUL, IL i DNS
  125 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 125 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 2,14,31
2 235 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 2,15,20
3 86 Henrik Strøm Gjøvik Friidrettsklubb 2,21,47
4 217 Even Opheim Nesbyen IL Friidrett 2,27,28
  33 HĂĽvard Nøttestad Fana IL DNS
  194 Sondre SøgĂĽrd Lehmann Lørenskog Friidrettslag DNS
  346 Johan Le Fjeld Tyrving IL DNS
Heat: 2
1 379 Sondre Strande Omland Vidar, Sportsklubben 2,05,94
2 174 Lauritz Grønvold Menkerud Lillehammer IF 2,05,99
3 299 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 2,08,63
4 68 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL (Allianse) 2,10,76
5 168 Henrik Melbø-Hammershaug Lillehammer IF 2,18,00
6 158 Benjamin Solbrekke Lillehammer IF 2,18,89
7 77 Erland Teigum Aamot Gausdal Friidrettsklubb 2,20,90
8 372 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 2,24,15
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 379 Sondre Strande Omland Vidar, Sportsklubben 2,05,94
2 174 Lauritz Grønvold Menkerud Lillehammer IF 2,05,99
3 299 Markus Aseged Nesholen Snøgg Friidrett 2,08,63
4 68 Ă˜yvind Magnus Morstøl Fyllingen IL (Allianse) 2,10,76
5 125 Jesper Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 2,14,31
6 235 Jonas MĂŚland Rosholt OppegĂĽrd IL 2,15,20
7 168 Henrik Melbø-Hammershaug Lillehammer IF 2,18,00
8 158 Benjamin Solbrekke Lillehammer IF 2,18,89
9 77 Erland Teigum Aamot Gausdal Friidrettsklubb 2,20,90
10 86 Henrik Strøm Gjøvik Friidrettsklubb 2,21,47
11 372 HĂĽkon Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 2,24,15
12 217 Even Opheim Nesbyen IL Friidrett 2,27,28
  33 HĂĽvard Nøttestad Fana IL DNS
  346 Johan Le Fjeld Tyrving IL DNS
  194 Sondre SøgĂĽrd Lehmann Lørenskog Friidrettslag DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 100 m Vind: +0.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 150 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 11,37
2 190 Daniel Fikreyesus Debesay Lørenskog Friidrettslag 11,64
3 83 Sjur Grung Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 11,83
4 100 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb 12,00
  282 Eskild Gjesdal Hillesund Sandnes IL DQ:R162,8
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 2000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 315 Nahom Tesfalem Tewelde Sturla IF 5,55,16
2 227 Vebjørn Jakobsen Nordre Land IL 6,46,07
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-15 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 150 Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz Lambertseter IF 52,81
2 83 Sjur Grung Thallaug Gausdal Friidrettsklubb 54,01
  100 Sigurd Petersen Fergestad Groruddalen Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 100 m Vind: +1.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 302 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 11,18
2 347 Jonathan Hertwig-Ødegaard Tyrving IL 11,55
2 356 Sigmund Le Fjeld Tyrving IL 11,55
4 248 Emil Vestre Ranheim IL 11,84
5 210 Eirik-AndrĂŠ Kristiansen Moss IL 11,91
6 113 Klass Rainers Jansons Hamar IL 12,01
  278 Alexander Skrede Sandnes IL DNS
  349 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 36 Henrik Stensby FIK Orion 4,53,21
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-16 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 284 HĂĽvard Haugen Sandnes IL 51,93
2 248 Emil Vestre Ranheim IL 53,50
3 385 Nicolai Ulvan Nidelv FIK 54,83
4 138 Lars Wold Møller IL Koll 56,95
5 298 Christian Bredesen Snøgg Friidrett 57,45
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 294 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 11,28
2 98 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,28
3 90 Filip Holdhus Gneist,IL 11,50
4 257 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 11,59
5 288 Sondre Humstad Aasmo Sandnes IL 11,77
6 304 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 11,82
7 224 Martin Aarbogh Brustad Nordre Eidsvoll IL 11,98
8 187 AndrĂŠ Cruz Da Silva Lørenskog Friidrettslag 12,25
Heat: 2 Vind: +0.8
1 63 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,32
2 256 Marius Eidsli Ranheim IL 11,48
3 318 Albin Muhumuza Lydersen Botez Tjalve, IK 11,64
4 209 Mathias SjĂĽholm Molde Olymp  11,82
5 254 Magnus KlĂźver Ulseth Ranheim IL 11,90
6 199 Moritz Miltz Midsund IL 12,01
7 313 Petter Nikolai Kaus Irgens Strindheim il 12,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 100 m, Finale Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 294 Herman Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 11,23
2 98 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 11,32
3 63 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 11,34
4 90 Filip Holdhus Gneist,IL 11,51
5 256 Marius Eidsli Ranheim IL 11,53
6 318 Albin Muhumuza Lydersen Botez Tjalve, IK 11,66
7 288 Sondre Humstad Aasmo Sandnes IL 11,75
  257 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 279 Einar Nese Johnsen Sandnes IL 4,26,76
  73 Edvard Fossum Olstad Gausdal Friidrettsklubb DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 98 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 49,86
2 90 Filip Holdhus Gneist,IL 51,54
3 257 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 52,40
4 283 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 52,61
5 304 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 52,75
Heat: 2
1 256 Marius Eidsli Ranheim IL 52,47
2 200 Oliver Hole Midsund IL 53,06
3 187 AndrĂŠ Cruz Da Silva Lørenskog Friidrettslag 54,71
4 199 Moritz Miltz Midsund IL 54,77
5 238 Aslak Ingebjørgson Monstad Osterøy IL 1,00,97
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 98 Aiden Floyd Vincent Groruddalen Friidrettsklubb 49,86
2 90 Filip Holdhus Gneist,IL 51,54
3 257 Martin Haugen SkĂĽrild Ranheim IL 52,40
4 256 Marius Eidsli Ranheim IL 52,47
5 283 Gaute Humstad Aasmo Sandnes IL 52,61
6 304 Sivert Moen Steinkjer Friidrettsklubb 52,75
7 200 Oliver Hole Midsund IL 53,06
8 187 AndrĂŠ Cruz Da Silva Lørenskog Friidrettslag 54,71
9 199 Moritz Miltz Midsund IL 54,77
10 238 Aslak Ingebjørgson Monstad Osterøy IL 1,00,97
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.5
1 66 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 11,08
2 360 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,10
3 240 Magnus Reigstad Osterøy IL 11,46
4 40 Martin Pettersen FIK Orion 11,59
5 34 Aleksander Haug FIK Orion 11,62
  270 Markus Kristiansen Raufoss Friidrett DNS
Heat: 2 Vind: -0.4
1 326 Kenny Emi Tijani-Ajayi IL Koll 11,09
2 237 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 11,42
3 141 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,45
4 241 Sindre Fidje Andersen Otra IL 11,65
5 35 Anders Kvesetberget FIK Orion 11,82
  202 August Hemstad Moelven IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 100 m, Finale Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 326 Kenny Emi Tijani-Ajayi IL Koll 10,92
2 360 Tobias Windjusveen Tyrving IL 11,15
3 66 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 11,16
4 237 Johannes Eiksund Ă˜rsta IL 11,32
5 141 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 11,36
6 240 Magnus Reigstad Osterøy IL 11,63
7 34 Aleksander Haug FIK Orion 11,66
8 40 Martin Pettersen FIK Orion 11,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
G-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 240 Magnus Reigstad Osterøy IL 50,79
2 361 Emil Nordal Ullensaker/Kisa IL Friidrett 51,07
  141 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 150 m Vind: -0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 267 Eva Eklund Raufoss Friidrett 24,53
2 272 Mina Sommerstad Raufoss Friidrett 26,32
  88 Oda Bakke Fuglerud Gjøvik Friidrettsklubb DNS
  265 Andrea Alexandra BrĂĽten Raufoss Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-11 60 m Vind: +1.0
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 267 Eva Eklund Raufoss Friidrett 9,72
2 265 Andrea Alexandra BrĂĽten Raufoss Friidrett 9,75
3 272 Mina Sommerstad Raufoss Friidrett 10,35
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 150 m Vind: -0.7
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 213 Ida Othelie Berger Mosvik IL 22,23
2 6 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 22,60
3 260 Rikke Amdal Edvardsen Ranheim IL 23,74
4 342 Frida Sønsteby-Larsen Tyrving IL 24,05
5 244 Ane Nergaard Ranheim IL 24,49
6 126 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 25,27
7 155 Ane Melbø Lillehammer IF 25,40
  149 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-12 60 m Vind: +1.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 377 Lotte Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 8,77
2 6 Thea Haugen SkĂĽrild Børsa IL 8,99
3 213 Ida Othelie Berger Mosvik IL 9,01
4 260 Rikke Amdal Edvardsen Ranheim IL 9,20
5 244 Ane Nergaard Ranheim IL 9,32
6 126 Mathea Dypvik Kvaale Hitra Friidrettsklubb 9,65
7 149 Vilde Sofie Fiskvik Kristiansands IF 9,79
8 155 Ane Melbø Lillehammer IF 10,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 100 m Vind: +1.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 3 Victoria Madelen Bekken Ask Friidrett 13,69
2 178 Matilde Aurstad Berland Lillehammer IF 14,23
3 175 LinnĂŠa Strandheim Lillehammer IF 14,33
4 208 Sigrid Pedersen Moelven IL 14,35
5 147 Julie Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 15,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-13 600 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 317 Elise Melkild Røen Sunndal Il Friidrett 1,54,66
2 252 Laura Emina Brandt Strindheim il 1,54,92
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 100 m Vind: +1.1
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 130 Oda Asdal Hansen Idrettslaget Skjalg 12,87
2 376 Laura Koubova Tangen Vidar, Sportsklubben 13,31
3 222 Linnea Marie Zacho Bratteng Nittedal IL 13,57
4 273 Frida Rimstad Raumnes & Årnes IL 13,58
5 176 Maria Victoria Gran-Vollund Lillehammer IF 14,15
6 48 Christine Bloch Helmers Florø Tog IF 14,91
7 371 Eilidh Barbo Macleod Vidar, Sportsklubben 15,04
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-14 800 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 11 Aurora Kristiansen Langbakk BUL, IL i 2,24,33
2 4 Susanne Tveit Amundsen Asker Sk. Friidrett 2,24,86
3 365 Wilma Anna Bekkemoen TorbiĂśrnsson Ullensaker/Kisa IL Friidrett 2,25,23
4 142 Ida Emilia Kavli Jutul, IL 2,25,34
5 26 Frøy Bøe Løkke Eiker-Kvikk, IF 2,28,76
6 139 Ingeborg Skei Mjømen Inderøy IL 2,30,05
7 275 Eilen Maldal Romerike Friidrett 2,30,91
8 8 Mali JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 2,31,06
9 177 Marie Berger Lillehammer IF 2,40,71
10 85 Hedda NjĂĽ Gjøvik Friidrettsklubb 2,42,25
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.1
1 367 Nora Eikeng UrĂŚdd Friidrett 12,72
2 65 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 12,89
3 295 Leah Maria Prestholt Lorne Seljord Idrettslag 13,21
4 333 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 13,89
5 162 Elise Haug Karlsen Lillehammer IF 13,93
6 255 Maia Kristine Hepsø Ranheim IL 14,15
7 296 Martine Hogstad Sveinsson Seljord Idrettslag 14,17
Heat: 2 Vind: +1.7
1 290 Victoria Sørland Sandnes IL 12,83
2 293 Emma Hagen Seljord Idrettslag 12,83
3 243 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 13,07
4 20 Ronja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 13,12
5 370 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben 13,68
6 309 Guro Samdahl Melhuus Strindheim il 13,82
  171 June Valentina Hauan Lillehammer IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 100 m, Finale Vind: -0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 367 Nora Eikeng UrĂŚdd Friidrett 12,80
2 290 Victoria Sørland Sandnes IL 12,87
3 65 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 12,88
4 293 Emma Hagen Seljord Idrettslag 12,95
5 243 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 13,27
6 20 Ronja Johnsen SkĂĽtøy Egersunds Idrettsklubb 13,36
7 295 Leah Maria Prestholt Lorne Seljord Idrettslag 13,41
  370 Anne Leivestad Vidar, Sportsklubben DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-15 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 309 Guro Samdahl Melhuus Strindheim il 1,01,10
2 243 Alette Pettersen-lund Ranheim IL 1,02,27
3 333 Pernille Hatten Engerbakk Trysilgutten IL 1,09,80
4 255 Maia Kristine Hepsø Ranheim IL 1,11,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +2.6
1 378 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 12,72
2 30 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 13,00
3 123 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 13,11
4 334 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 13,38
5 44 Pernille Eun Haug FIK Orion 13,52
  215 Veslemøy Eidshaug Pedersen Namsen Friidrettsforening DNS
Heat: 2 Vind: +1.0
1 198 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag 12,89
2 136 Emilie Engelbrektson IL Brodd 12,96
3 128 Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo Idrettslag 13,26
4 336 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 13,52
5 314 Stine Gilje Hageler Strindheim il 13,71
6 329 Mina Mikkelsen Sørensen IL Koll 13,94
7 310 Margrethe Hamland Gystad Strindheim il 14,31
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 100 m, Finale Vind: +2.3
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 378 Mia Prøsch Johnsen Vidar, Sportsklubben 12,58
2 198 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag 12,68
3 136 Emilie Engelbrektson IL Brodd 12,83
4 30 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 12,99
5 123 Louise Skovgaard Fjalestad Herkules Friidrett 13,01
6 128 Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo Idrettslag 13,25
7 334 Aislin FĂŠliot Tyrving IL 13,29
8 336 Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL 13,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 27 Julie Sand-Hanssen Eiker-Kvikk, IF 4,42,67
2 28 Norah Sand-Hanssen Eiker-Kvikk, IF 4,50,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-16 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 56 Jamila Isman Fredrikstad IF 59,38
2 30 Ingrid Johanne Solheim Fagernes IL 1,00,21
3 198 Stine Storaa MĂĽlselv Idrettslag 1,00,65
4 219 Olivia Opheim Nesbyen IL Friidrett 1,01,50
5 203 Johanne Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 1,01,93
6 337 Camilla Dahl Kristiansen Tyrving IL 1,03,77
  128 Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo Idrettslag DNS
  314 Stine Gilje Hageler Strindheim il DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.8
1 322 Isabella Alida Indrebø IL Koll 12,75
2 67 Nicoline Pallesen Coulson Fyllingen IL (Allianse) 12,82
3 348 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 12,83
4 23 Kassandra Schønberg Eidanger Idrettslag 12,98
5 259 Pernille Aaslid Osen Ranheim IL 13,58
6 359 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 13,71
7 308 Anna LøvĂĽs Holmen Strindheim il 14,57
Heat: 2 Vind: +0.8
1 300 Iselin Evensen Sømna IL 12,77
2 99 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 13,01
3 64 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) 13,08
4 352 Mille Baastad Berg Tyrving IL 13,26
5 37 Hermine Hansen FIK Orion 13,46
6 52 Lovise Bloch Helmers Florø Tog IF 14,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 100 m, Finale Vind: +1.5
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 300 Iselin Evensen Sømna IL 12,67
2 322 Isabella Alida Indrebø IL Koll 12,68
3 348 Kaja Carlsen-Brown Tyrving IL 12,92
4 99 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 12,97
5 67 Nicoline Pallesen Coulson Fyllingen IL (Allianse) 13,01
6 23 Kassandra Schønberg Eidanger Idrettslag 13,12
  64 Guro Navelsaker Hjeltnes Fyllingen IL (Allianse) DNS
  352 Mille Baastad Berg Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 319 Anisa Buras Tjalve, IK 5,04,01
2 72 Andrine Slettum Ruud Gausdal Friidrettsklubb 5,05,89
3 234 Hedda Høntorp OppegĂĽrd IL 5,10,82
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 311 Nora Berg Fiske Strindheim il 1,00,02
2 99 Elilnila Chelliah Groruddalen Friidrettsklubb 1,02,02
3 352 Mille Baastad Berg Tyrving IL 1,02,53
4 214 Inger Bergslid Namsen Friidrettsforening 1,03,16
5 359 Sophia Oliva Borgen Tyrving IL 1,07,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 100 m Vind: +0.8
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 353 Miranda Lauvstad Tyrving IL 12,57
2 97 Una Haukanes Gneist,IL 12,74
3 297 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 12,88
4 261 Sanna Johnsen MøkkelgĂĽrd Ranheim IL 12,92
5 134 Ida-Louise Øverland IK Hind 13,24
6 47 Britney Benert Florø Tog IF 13,50
7 218 Frida Halland Simensen Nesbyen IL Friidrett 13,72
8 24 Thea Emilie Selstø Haugersveen Eidanger Idrettslag 14,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J-18/19 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 124 Ingrid KilvĂŚr Nilssen Herøy IL 1,01,24
2 344 Ida Sophie Leir Tyrving IL 1,01,95
  54 Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF DNS
  340 Emmy Margrethe Rismark Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +1.0
1 205 Maya Pedersen Moelven IL 13,21
2 250 Jorunn Bjørkli Bakløkk Ranheim IL 13,31
3 249 Helene Heskestad Ranheim IL 13,40
4 253 Linn Røen Skjermo Ranheim IL 13,43
5 21 Ann Selda Deliler Eidanger Idrettslag 18,78
Heat: 2 Vind: +1.7
1 306 Stine Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 12,67
2 183 Silje Therese Skyttermoen Lillehammer IF 12,78
3 263 Synnøve Julseth Frantzen Ranheim IL 12,79
4 22 Charlotte Celine Thorjussen Eidanger Idrettslag 12,97
5 301 Amalie Grande Bjørnstad Steinkjer Friidrettsklubb 12,98
  247 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL DNF
  216 Abigail Ogoti Nesbyen IL Friidrett DNS
Heat: 3 Vind: +1.7
1 25 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 12,31
2 380 Vilde Marstein Vidar, Sportsklubben 12,36
3 122 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 12,69
4 245 Ane Skjetne Ranheim IL 12,73
5 242 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 12,78
  12 Elea Jørstad Bock BUL, IL i DNS
Heat: 4 Vind: +0.5
1 320 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 12,15
2 31 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 12,21
3 335 Alice Ulla Berg Tyrving IL 12,31
4 258 Nora Aune Ranheim IL 12,31
5 384 Angelica Okparaebo BUL, IL i 12,51
6 375 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 12,84
  324 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK DNS
Heat: 5 Vind: +1.8
1 345 Ingvild Meinseth Tyrving IL 11,75
2 211 Linn Oppegaard Moss IL 11,87
3 332 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 11,87
4 204 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 11,96
5 307 Chrsitine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 12,11
6 45 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 12,17
7 41 Mia Popovic Evensen FIK Orion 12,37
  343 Helene Rønningen Tyrving IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, A Finale Vind: +2.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 345 Ingvild Meinseth Tyrving IL 11,48
2 211 Linn Oppegaard Moss IL 11,67
3 332 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 11,75
4 307 Chrsitine Bjelland Jensen Norna-Salhus IL 11,79
5 204 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 11,79
6 31 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 11,95
7 45 Tonje Fjellet Kristiansen FIK Orion 11,98
  320 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 100 m, B Finale Vind: +1.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 258 Nora Aune Ranheim IL 12,14
2 335 Alice Ulla Berg Tyrving IL 12,16
3 25 Tora Bøgeberg Lilleaas Eidanger Idrettslag 12,21
4 380 Vilde Marstein Vidar, Sportsklubben 12,34
5 384 Angelica Okparaebo BUL, IL i 12,47
6 306 Stine Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 12,54
  41 Mia Popovic Evensen FIK Orion DNS
  122 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 59 Ingeborg ØstgĂĽrd Friidrettsklubben Ren-Eng 4,19,85
2 127 Hedda Leirvik Hommelvik IL 4,43,22
3 383 Marthe Johanne Hjelmeset Nittedal IL 4,50,61
  156 Ania Zielinkiewicz Lillehammer IF DNS
  197 Ingunn Nilsen Hagen Løten Friidrett  DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 320 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 54,31
2 324 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 55,24
3 289 Synne Eikeland Sandnes IL 56,41
4 122 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 56,41
5 229 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 56,99
6 350 Marie SkjĂŚggestad Tyrving IL 58,24
7 242 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 58,41
Heat: 2
1 263 Synnøve Julseth Frantzen Ranheim IL 58,87
2 250 Jorunn Bjørkli Bakløkk Ranheim IL 1,00,83
  245 Ane Skjetne Ranheim IL DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 320 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 54,31
2 324 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 55,24
3 289 Synne Eikeland Sandnes IL 56,41
4 122 Lisa Maylen Stensøy Herkules Friidrett 56,41
5 229 June SĂŚbøe Tveit Norna-Salhus IL 56,99
6 350 Marie SkjĂŚggestad Tyrving IL 58,24
7 242 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 58,41
8 263 Synnøve Julseth Frantzen Ranheim IL 58,87
9 250 Jorunn Bjørkli Bakløkk Ranheim IL 1,00,83
  245 Ane Skjetne Ranheim IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 400 m hekk (76,2 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 129 Marin Stray Gautadottir Idrettslaget Skjalg 1,00,43
2 324 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 1,00,49
3 350 Marie SkjĂŚggestad Tyrving IL 1,00,74
4 5 Hanne Arstein Bergens TF 1,01,69
5 148 Tina Helen Bergem Kristiansands IF 1,03,76
6 297 Vibeke Ovidie GussiĂĽs SkĂĽla IL 1,10,28
  312 Nora StorĂĽs Sommer Strindheim il DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
KS 5000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 166 Frida Byfuglien Lillehammer IF 18,49,63
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1 Vind: +0.9
1 17 Thomas Ayo GraftĂĽs BUL, IL i 11,42
2 121 Aleksander Fikru Amlie Herkules Friidrett 11,63
3 111 BĂĽrd Ingar Venholen Hamar IL 11,73
4 358 Sondre Audahl Vik Tyrving IL 11,95
Heat: 2 Vind: +1.1
1 10 Anders Nikolai Bovolden BUL, IL i 11,29
2 146 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 11,36
3 46 Ben Jeffrey Benert Florø Tog IF 11,42
4 281 Erlend Jakobsen Rødsmoen Sandnes IL 11,60
5 206 Paul-Louis O"Rock Moelven IL 11,71
6 53 Magnus Lande Angelshaug Florø Tog IF 11,78
7 285 Imran Mahmood Sandnes IL 11,93
Heat: 3 Vind: +1.5
1 354 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,82
2 287 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 11,00
3 232 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 11,12
4 269 Jørgen Evensen Lund Raufoss Friidrett 11,12
5 94 Ole Martin MoritsgĂĽrd Flatjord Gneist,IL 11,16
6 102 Erlend Hognestad Nilsen Gular, IL 11,18
7 120 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 11,23
8 202 August Hemstad Moelven IL 11,34
Heat: 4 Vind: +1.8
1 49 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 10,88
2 276 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 10,89
3 91 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 11,05
4 278 Alexander Skrede Sandnes IL 11,05
  331 Christian Mensah Trondheim Friidrett DNF
  230 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL DNS
  286 Jonas BerggĂĽrd SkĂĽden Sandnes IL DNS
  330 Sander Steen Myrvang Tjalve, IK DNS
Heat: 5 Vind: +1.5
1 38 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 10,40
2 231 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,65
3 341 Even Pettersen Tyrving IL 10,74
4 18 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 10,78
5 1 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,85
6 108 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 10,91
  104 Jacob Vaula Gular, IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, A Finale Vind: +2.9
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 38 Jonathan Tetteh Quarcoo FIK Orion 10,25
2 231 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 10,51
3 341 Even Pettersen Tyrving IL 10,62
4 1 Daniel Alejandro Johnsen Ask Friidrett 10,72
5 49 Hallgeir Martinsen Florø Tog IF 10,78
6 276 Simen Nordheim Berg Romerike Friidrett 10,79
7 354 Patrick Monga Bifuko Tyrving IL 10,81
8 18 Jonas AndrĂŠ Ose Dimna IL 11,39
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 100 m, B Finale Vind: +0.6
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 108 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 11,03
2 287 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 11,07
3 91 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 11,09
4 278 Alexander Skrede Sandnes IL 11,14
5 232 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 11,20
6 269 Jørgen Evensen Lund Raufoss Friidrett 11,21
7 102 Erlend Hognestad Nilsen Gular, IL 11,25
8 94 Ole Martin MoritsgĂĽrd Flatjord Gneist,IL 11,27
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 163 Elmer Mulleri Skalle Lillehammer IF 3,59,55
2 368 Tom SkjĂŚrĂĽsen Varegg Fleridrett 4,01,95
3 362 Henrik Ferdinand Hanssen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 4,02,38
4 160 Einar Haakon Christian Rose Lillehammer IF 4,33,99
5 185 Vemund Lien Lillehammer IF 4,41,53
  164 Elyas Tesfamichael Negassi Lillehammer IF DNS
  179 Mikkel Blikstad Thomassen Lillehammer IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 201 Andreas Grimerud Moelven IL 47,49
2 153 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 47,89
3 327 Luca Thompson Tjalve, IK 48,18
4 109 Tor-Junor Kringstad Vedde Gular, IL 48,23
5 96 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 48,50
6 93 Kristoffer AndrĂŠ Johannes BlĂźcher Gneist,IL 50,04
  131 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg DNS
Heat: 2
1 135 Tobias Johansen IK Hind 49,54
2 107 Sivert Fløgstad Sellevold Gular, IL 50,27
3 303 Sigve BrandtzĂŚg HĂĽrberg Steinkjer Friidrettsklubb 50,68
4 357 Sigurd Clementsen Tyrving IL 52,35
5 285 Imran Mahmood Sandnes IL 1,03,79
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 201 Andreas Grimerud Moelven IL 47,49
2 153 Andreas Ofstad Kulseng Larvik Turn & IF 47,89
3 327 Luca Thompson Tjalve, IK 48,18
4 109 Tor-Junor Kringstad Vedde Gular, IL 48,23
5 96 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 48,50
6 135 Tobias Johansen IK Hind 49,54
7 93 Kristoffer AndrĂŠ Johannes BlĂźcher Gneist,IL 50,04
8 107 Sivert Fløgstad Sellevold Gular, IL 50,27
9 303 Sigve BrandtzĂŚg HĂĽrberg Steinkjer Friidrettsklubb 50,68
10 357 Sigurd Clementsen Tyrving IL 52,35
11 285 Imran Mahmood Sandnes IL 1,03,79
  131 Oscar Alm Harestad Idrettslaget Skjalg DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 400 m hekk (91,4 35m) 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 92 Herman Ellingsen Gneist,IL 52,95
2 154 Kristian Trigueno Steen Larvik Turn & IF 57,75
3 313 Petter Nikolai Kaus Irgens Strindheim il 1,03,36
  152 Alfred Hauane Larvik Turn & IF DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
MS 5000 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 321 Henrik Velle Tjalve, IK 15,56,67
2 117 Magnus Salberg Lillehammer IF 16,04,82
3 366 Torjus Børsheim Ulvik IL 16,26,66
4 57 David Stefan Rieger Friidrettsklubben Ren-Eng 16,35,77
5 165 Erling Frøyse Moe Lillehammer IF 18,49,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS