1500 Elite 2021

Arrangert av: Ull/Kisa Friidrett

09.06.2021


1500 Elite09.06.2021
 
G13-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 113 Sondre Strande Omland SK Vidar 4,09,75
2 66 Lauritz Grønvold Menkerud Lillehammer IF 4,19,60
3 151 Ulrik JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 4,23,40
4 77 Martin Tjelle Nittedal IL 4,27,39
5 60 Axel Wold Møller Koll IL 4,43,86
6 102 Elias Haugen Torjussen SK Vidar 4,45,92
7 105 HĂĽkon Prøsch Johnsen SK Vidar 4,52,26
8 139 Iver Løvgaard FaksevĂĽg Ull/Kisa IL 4,54,70
9 122 Svale Vedvik Tønsberg FIK 4,56,44
10 106 Herman Troye Eide SK Vidar 4,57,36
11 118 Haakon Sørstad Sturla 5,05,09
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
J13-14 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 22 Nora Jakobsen Haugesund IL 4,44,51
2 73 Eline Skaar Nittedal IL 4,50,45
3 148 Wilma Bekkemoen Torbiørnsson Ull/Kisa IL 4,55,07
4 150 Mali JĂĽvoll Hagen Brandbu IF 4,57,22
5 153 Frøy Bøe Løkke Eiker Kvikk 5,00,16
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
K 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 64 Amalie Wedege Kristiansand LĂśpeklubb 4,39,39
2 98 Emma Sofie Andenes Blaauw Sem IF 4,41,79
3 92 Ingrid Ingebrigtsen Sandnes IL 4,42,04
4 108 Ingvild Brennhovd SK Vidar 4,47,43
5 15 Julie Sand-Hanssen Eiker Kvikk IF 4,53,05
6 125 Elise Weber Eriksen Tyrving IL 4,56,71
7 83 Hedda Høntorp OppegĂĽrd Friidrett 4,58,67
8 69 Ingunn Nilsen Hagen LĂśten 5,04,55
9 119 Tuva Kylland Sturla 5,09,04
10 130 Ragnhild Lindhjem-Godal Tyrving IL 5,09,51
11 71 Victoria Nitteberg Nesodden IF 5,09,61
12 128 India Swift Tyrving IL 5,28,64
  142 Josefin Heier Ull/Kisa IL DNF
Heat: 2
1 134 Amalie SĂŚten Ull/Kisa IL 4,13,05
2 18 Ingeborg ØstgĂĽrd FIK REN-ENG 4,16,59
3 47 Ina Halle Haugen IL Runar 4,16,82
4 36 Sigrid Jervell VĂĽg IK Tjalve 4,19,63
5 55 Sara Busic IL Skjalg 4,20,13
6 88 Malin Hoelsveen Raufoss 4,20,69
7 123 Christine NĂŚss Tyrving IL 4,23,13
8 35 Selma Løchen Engdahl IK Tjalve 4,24,36
9 131 Sigrid Alvik Tyrving IL 4,24,56
10 33 Malin Edland IK Tjalve 4,27,34
11 68 Kristin Svendby Otervik Lørenskog FIL 4,27,85
12 32 Kristine Eikrem Engeset IK Tjalve 4,29,06
13 49 Mari Roligheten Ruud IL Runar 4,34,09
  46 Andrea Modin EngesĂŚth IL Runar DNF
  63 Trine MjĂĽland Kristiansand IF DNF
Heat: 3
1 86 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 4,20,10
2 37 Solveig Hernandez VrĂĽle IK Tjalve 4,25,36
3 97 Amanda Marie Grefstad Frøynes Sem IF 4,29,77
4 120 Leona Vedvik TĂśnsberg FIK 4,31,36
5 95 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 4,33,01
6 94 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 4,36,02
7 87 Synnøve Torp Ranheim IL 4,36,49
8 65 Selma Boesen Skisaker Larvik Turn &IF 4,38,02
9 101 Anna Marie Nordengen SirevĂĽg SK Vidar 4,43,55
10 21 Kristine Alne Haugesund IL 4,44,97
  27 EilĂŠn Brenne Herkules Friidrett DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 134 Amalie SĂŚten Ull/Kisa IL 4,13,05
2 18 Ingeborg ØstgĂĽrd FIK REN-ENG 4,16,59
3 47 Ina Halle Haugen IL Runar 4,16,82
4 36 Sigrid Jervell VĂĽg IK Tjalve 4,19,63
5 86 Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg Ranheim IL 4,20,10
6 55 Sara Busic IL Skjalg 4,20,13
7 88 Malin Hoelsveen Raufoss 4,20,69
8 123 Christine NĂŚss Tyrving IL 4,23,13
9 35 Selma Løchen Engdahl IK Tjalve 4,24,36
10 131 Sigrid Alvik Tyrving IL 4,24,56
11 37 Solveig Hernandez VrĂĽle IK Tjalve 4,25,36
12 33 Malin Edland IK Tjalve 4,27,34
13 68 Kristin Svendby Otervik Lørenskog FIL 4,27,85
14 32 Kristine Eikrem Engeset IK Tjalve 4,29,06
15 97 Amanda Marie Grefstad Frøynes Sem IF 4,29,77
16 120 Leona Vedvik TĂśnsberg FIK 4,31,36
17 95 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 4,33,01
18 49 Mari Roligheten Ruud IL Runar 4,34,09
19 94 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 4,36,02
20 87 Synnøve Torp Ranheim IL 4,36,49
21 65 Selma Boesen Skisaker Larvik Turn &IF 4,38,02
22 64 Amalie Wedege Kristiansand LĂśpeklubb 4,39,39
23 98 Emma Sofie Andenes Blaauw Sem IF 4,41,79
24 92 Ingrid Ingebrigtsen Sandnes IL 4,42,04
25 101 Anna Marie Nordengen SirevĂĽg SK Vidar 4,43,55
26 21 Kristine Alne Haugesund IL 4,44,97
27 108 Ingvild Brennhovd SK Vidar 4,47,43
28 15 Julie Sand-Hanssen Eiker Kvikk IF 4,53,05
29 125 Elise Weber Eriksen Tyrving IL 4,56,71
30 83 Hedda Høntorp OppegĂĽrd Friidrett 4,58,67
31 69 Ingunn Nilsen Hagen LĂśten 5,04,55
32 119 Tuva Kylland Sturla 5,09,04
33 130 Ragnhild Lindhjem-Godal Tyrving IL 5,09,51
34 71 Victoria Nitteberg Nesodden IF 5,09,61
35 128 India Swift Tyrving IL 5,28,64
  63 Trine MjĂĽland Kristiansand IF DNF
  27 EilĂŠn Brenne Herkules Friidrett DNF
  46 Andrea Modin EngesĂŚth IL Runar DNF
  142 Josefin Heier Ull/Kisa IL DNF
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
M 1500 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
Heat: 1
1 109 Iver Hjelbak-Eriksen SK Vidar 4,19,33
2 114 Sten Magnus TrovĂĽg Wedum SK Vidar 4,25,67
3 144 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ull/Kisa IL 4,28,92
4 12 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn IL 4,29,94
5 19 Jon Per Nygaard FIK REN-ENG 4,30,38
6 137 Gaute Fosstveit Ull/Kisa IL 4,32,16
7 124 Eirik Alvik Tyrving IL 4,34,02
8 110 Jonas Kveen SK Vidar 4,36,26
9 13 Vinter Andersson Drøbak-Frogn IL 4,41,12
10 129 Magnus Lindhjem-Godal Tyrving IL 4,50,73
Heat: 2
1 20 Kristian BrĂĽthen Børve Gui Sportsklubb 4,09,58
2 31 Jonas Riseth IK Tjalve 4,09,64
3 155 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 4,10,30
4 61 Lars Wold Møller Koll IL 4,14,33
5 80 Storm Kristoffer Veitsle Nittedal IL 4,14,54
6 111 Petter Brennhovd SK Vidar 4,15,29
7 74 Filip Skari Nittedal IL 4,15,57
8 115 Christian Bredesen SnĂśgg Friidrett 4,17,33
9 91 Jens Samuelsen Rjukan IL Friidrett 4,22,57
10 89 Mathias Hoelsveen Raufoss 4,43,57
Heat: 3
1 57 Vetle Farbu-Solbakken  IL Skjalg 4,06,59
2 30 Henrik Velle IK Tjalve 4,07,33
3 4 Mathias Lillehagen Aure IL 4,08,11
4 104 Gard Tørum SK Vidar 4,08,62
5 152 Samuel Hafsahl BUL 4,11,17
6 135 Erlend Magnus Homble Ull/Kisa IL 4,12,87
7 103 Filip Osnes-Ringen SK Vidar 4,22,07
  138 Henrik Hanssen Ull/Kisa IL DNF
  156 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL DNF
  72 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL DNS
Heat: 4
1 62 John Petter Stevik Kolvereid IL 3,59,55
2 52 Johannes Dalland IL Skjalg 4,00,72
3 56 Sebastian Van Der Veen IL Skjalg 4,01,25
4 126 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 4,01,45
5 90 Helge Langen Rindal IL 4,02,49
6 1 Nils Tveite Ă…s IL 4,07,82
7 54 Nikolai Gundersen IL Skjalg 4,10,14
8 133 Abdirahim Abdullahi Dahir Ull/Kisa IL 4,12,33
9 10 Aleksander Børstad Simonsen BUL Tromsø 4,14,63
  157 Bendik Schartum Thorbjørnsen Nesodden IF DNF
Heat: 5
1 17 Esten Hansen-Mølleru Hauen FIK REN-ENG 3,52,36
2 146 Senay Amlesom Fissehatsion Ull/Kisa IL 3,53,74
3 117 Mathias Vanem Aas Steinkjer FIK 3,53,92
4 79 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 3,54,37
5 82 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 4,00,10
6 39 Tobias Allers-Hansen IL Gneist 4,00,66
7 45 Tore Akerlie IL Gular 4,01,36
8 58 Tomas SkjĂŚrĂĽsen IL Varegg 4,02,38
9 34 Mikkel Bakken IK Tjalve 4,04,49
  6 Markus Høgne Aurskog-HĂśland DNF
Heat: 6
1 93 Benjamin Olsen Sarpsborg IL 3,48,37
2 100 Andreas Fjeld Halvorsen SK Vidar 3,48,39
3 85 Trygve Fedje Mjelde Osterøy IL 3,49,02
4 121 Oliver Andersen Vedvik TĂśnsberg FIK 3,49,25
5 84 Markus LoftĂĽs Osterøy IL 3,50,79
6 23 Simon Østreng Veland Haugesund IL 3,51,44
7 41 Johannes Teigland IL Gular 3,52,33
8 112 Sander Dybwad Mathiesen SK Vidar 3,52,40
9 43 Mattias Andersen Førde IL Gular 3,52,95
10 25 Halvor Nymoen Winberg Herkules FK 3,54,20
11 24 Tedros Gebretensai Haile Haugesund IL 3,54,50
12 51 Erik Tangen Gundersen IL Skjalg 3,56,20
13 9 Martin MĂŚle BUL 4,02,43
  11 Ă…dne Andersen Dimna IL DNF
Heat: 7
1 29 Ferdinand Kvan Edman IK Tjalve 3,39,72
2 136 Fredrik Sandvik Ull/Kisa IL 3,40,03
3 7 Magnus Tuv Myhre Brandbu IL 3,43,78
4 59 Eivind Øygard Jølster IL 3,44,31
5 42 Marius Vedvik IL Gular 3,44,55
6 50 Simen Halle Haugen IL Runar 3,44,92
7 99 Moa Bollerød Sem IF 3,45,96
8 38 Anders Bjørndal IL Gneist 3,46,51
9 2 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 3,48,12
10 149 Ă…nung Viken Vollan IK 3,49,29
11 154 Ibrahim Buras IK Tjalve 3,51,69
12 3 Kristoffer Sagli Aure IL 3,52,78
13 44 Sondre Hoff IL Gular 3,54,78
  147 Thomas Roth Ull/Kisa IL DNF
 
Plasseringtotal
Plass Startnr: Navn: Klubb: Resultat:
1 29 Ferdinand Kvan Edman IK Tjalve 3,39,72
2 136 Fredrik Sandvik Ull/Kisa IL 3,40,03
3 7 Magnus Tuv Myhre Brandbu IL 3,43,78
4 59 Eivind Øygard Jølster IL 3,44,31
5 42 Marius Vedvik IL Gular 3,44,55
6 50 Simen Halle Haugen IL Runar 3,44,92
7 99 Moa Bollerød Sem IF 3,45,96
8 38 Anders Bjørndal IL Gneist 3,46,51
9 2 Ole Jakob Høsteland Solbu Ă…s IL 3,48,12
10 93 Benjamin Olsen Sarpsborg IL 3,48,37
11 100 Andreas Fjeld Halvorsen SK Vidar 3,48,39
12 85 Trygve Fedje Mjelde Osterøy IL 3,49,02
13 121 Oliver Andersen Vedvik TĂśnsberg FIK 3,49,25
14 149 Ă…nung Viken Vollan IK 3,49,29
15 84 Markus LoftĂĽs Osterøy IL 3,50,79
16 23 Simon Østreng Veland Haugesund IL 3,51,44
17 154 Ibrahim Buras IK Tjalve 3,51,69
18 41 Johannes Teigland IL Gular 3,52,33
19 17 Esten Hansen-Mølleru Hauen FIK REN-ENG 3,52,36
20 112 Sander Dybwad Mathiesen SK Vidar 3,52,40
21 3 Kristoffer Sagli Aure IL 3,52,78
22 43 Mattias Andersen Førde IL Gular 3,52,95
23 146 Senay Amlesom Fissehatsion Ull/Kisa IL 3,53,74
24 117 Mathias Vanem Aas Steinkjer FIK 3,53,92
25 25 Halvor Nymoen Winberg Herkules FK 3,54,20
26 79 Simen GløgĂĽrd Stensrud Nittedal IL 3,54,37
27 24 Tedros Gebretensai Haile Haugesund IL 3,54,50
28 44 Sondre Hoff IL Gular 3,54,78
29 51 Erik Tangen Gundersen IL Skjalg 3,56,20
30 62 John Petter Stevik Kolvereid IL 3,59,55
31 82 Trym Fjøsne-Hexeberg Nittedal IL 4,00,10
32 39 Tobias Allers-Hansen IL Gneist 4,00,66
33 52 Johannes Dalland IL Skjalg 4,00,72
34 56 Sebastian Van Der Veen IL Skjalg 4,01,25
35 45 Tore Akerlie IL Gular 4,01,36
36 126 Halvard Grape Fladby Tyrving IL 4,01,45
37 58 Tomas SkjĂŚrĂĽsen IL Varegg 4,02,38
38 9 Martin MĂŚle BUL 4,02,43
39 90 Helge Langen Rindal IL 4,02,49
40 34 Mikkel Bakken IK Tjalve 4,04,49
41 57 Vetle Farbu-Solbakken  IL Skjalg 4,06,59
42 30 Henrik Velle IK Tjalve 4,07,33
43 1 Nils Tveite Ă…s IL 4,07,82
44 4 Mathias Lillehagen Aure IL 4,08,11
45 104 Gard Tørum SK Vidar 4,08,62
46 20 Kristian BrĂĽthen Børve Gui Sportsklubb 4,09,58
47 31 Jonas Riseth IK Tjalve 4,09,64
48 54 Nikolai Gundersen IL Skjalg 4,10,14
49 155 Brage Buseth Hammerstad Tyrving IL 4,10,30
50 152 Samuel Hafsahl BUL 4,11,17
51 133 Abdirahim Abdullahi Dahir Ull/Kisa IL 4,12,33
52 135 Erlend Magnus Homble Ull/Kisa IL 4,12,87
53 61 Lars Wold Møller Koll IL 4,14,33
54 80 Storm Kristoffer Veitsle Nittedal IL 4,14,54
55 10 Aleksander Børstad Simonsen BUL Tromsø 4,14,63
56 111 Petter Brennhovd SK Vidar 4,15,29
57 74 Filip Skari Nittedal IL 4,15,57
58 115 Christian Bredesen SnĂśgg Friidrett 4,17,33
59 109 Iver Hjelbak-Eriksen SK Vidar 4,19,33
60 103 Filip Osnes-Ringen SK Vidar 4,22,07
61 91 Jens Samuelsen Rjukan IL Friidrett 4,22,57
62 114 Sten Magnus TrovĂĽg Wedum SK Vidar 4,25,67
63 144 Ole-Kristian Lindebø KvĂŚrner Ull/Kisa IL 4,28,92
64 12 Anders Skeie Haugene Drøbak-Frogn IL 4,29,94
65 19 Jon Per Nygaard FIK REN-ENG 4,30,38
66 137 Gaute Fosstveit Ull/Kisa IL 4,32,16
67 124 Eirik Alvik Tyrving IL 4,34,02
68 110 Jonas Kveen SK Vidar 4,36,26
69 13 Vinter Andersson Drøbak-Frogn IL 4,41,12
70 89 Mathias Hoelsveen Raufoss 4,43,57
71 129 Magnus Lindhjem-Godal Tyrving IL 4,50,73
  147 Thomas Roth Ull/Kisa IL DNF
  157 Bendik Schartum Thorbjørnsen Nesodden IF DNF
  138 Henrik Hanssen Ull/Kisa IL DNF
  6 Markus Høgne Aurskog-HĂśland DNF
  11 Ă…dne Andersen Dimna IL DNF
  156 Marcus Sebastian Andersen Svarva Tyrving IL DNF
  72 Didrik Røssum Jensen Nittedal IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS
 
M 400 m 
Plass:   Navn: Klubb: Resultat:
1 161 Emil Nordal Ull/Kisa IL 52,04
2 160 Sondre Opaker Øines Ull/Kisa IL 56,61
  162 Sigurd Clementsen Tyrving IL DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
Tjenesten levert av AndRo Data AS